Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Arad

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Arad, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI T. AURORA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.75 avansat Respins

ABRUDAN M DIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ABRUDEAN S IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 4.05 incepator Respins

ACATINCAI I. ROXANA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 incepator Respins

ACATRINEI M. CAMELIA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ACHIM P PATRICK EMIL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 6 experimentat Respins

ACHIM R COSMIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 experimentat Respins

ACHIMAS E DENISA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ACHIMAS F CALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ACHIMET M CRISTIAN MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

ACIOCIRLANOAIE M. IULIAN - AUREL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 5.75 avansat Respins

ACS A FERENCZ

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ADAM A VASILE EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

ADAUS E. LIVIU-EMIL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p incepator N/p

ADOCHITEI V. ALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ADUMITROAE CAS DEHELEAN J ADINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ADUMITROAIEI V. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AGACHI C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

AGAVRILOAIE V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 2.75 avansat Respins

AGEU C CATALIN VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 4.3 incepator Respins

AIOANEI C. IULIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

AIOANEI M.D. NATAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

AIORDACHIOAIE C.T. IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

AJUDIANU A ADRIANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 3.75 experimentat Respins

AKLI I. ORSOLYA EMESE

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ALB CAS CRISAN M LOREDANA CARMEN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

ALB F. COSMIN-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

ALB F. LUCIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

ALB G.R. CALIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

ALB I MARINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

ALB I. ADRIAN DORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ALB P FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 1.9 experimentat Respins

ALBA M MARIAN DOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.27 avansat Respins

ALBU G SERGIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ALBU I CLARISA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

ALBU P DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ALBU S CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

ALBULESCU S. FILIP

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.75 avansat Reusit

ALDEA A. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

ALECU I. DOINA - DIANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.25 incepator Respins

ALEXA F VASILE-CALIN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba rusa B2--B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

ALEXANDRU M.E. CATALIN - MANUEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2--A2-- Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

ALEXE C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ALEXI N. IOAN - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 incepator Respins

ALIOAEI C. CLAUDIU MARCEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ALISTAR M IONELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

ALIXANDRII C CONSTANTIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

ALMASI A ALEXANDRU-IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 3.35 avansat Respins

AMARANDEI D. ILIE - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.35 avansat Respins

AMARIUTEI G GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AMBRO N. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

AMET R. DENISA ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANA C. DIANA DORINA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

ANA M ELIADA DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ANA O.A. ALBERT-DARIUS

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 Respins

ANA S CRISTINA DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 3.05 avansat Respins

ANA V. VALENTIN - IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ANCA I. DORIN ELIAB

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

ANCATEU A.P. DARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 9.5 Informatica T3 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

ANCATEU D. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANCATEU I RAMONA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.8 avansat Respins

ANCHIDIN I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

ANDAR V RADU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ANDEA G CATALIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ANDEA I VLAD-IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.05 experimentat Respins

ANDEA M SIMINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANDER N ADRIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDONIE M MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

ANDRA A. BOGDAN - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 avansat Respins

ANDRA I LIDIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

ANDRAS G CECILIA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

ANDRAS I ANCA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ANDRAS I. IOAN - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.12 nivel mediu Respins

ANDRAS V ILIE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

ANDREI V IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

ANDREICA G. MARIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

ANDREICA I RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDREICOVICI G ROBERT

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANDRES I RAFAEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 3.75 avansat Respins

ANDRICA C. ELIGIA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ANDRIESI L. COSMIN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDRONE A TABITA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

ANDRUS G MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

ANESCU S.A. EMANUEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ANGELESCU I ANCUTA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.2 avansat Respins

ANGELESCU I. ANDREI - REMUS

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

ANGHEL L ALEXANDRA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

ANGHELACHE G. MIHAI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

ANTAL F. ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

ANTAL T.I. DAVID CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 avansat Respins

ANTI I PETRICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ANTOHE M ELISABETA - NARCISA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

ANTON G ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

ANTON G. MARIUS OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.4 incepator Respins

ANTON L. DANIELA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

ANTON S. ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu N/p

APAVALOAIE V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

APETREI D PAUL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5 avansat Respins

APETREI I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 4.25 avansat Respins

APETREI N ANDREEA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

APOSTOL G. CERASELA-IVANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Respins

APOSTOL G. FLORENTINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

APOSTOL I OANA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 avansat Respins

APOSTOL I. CLAUDIU IOAN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

APOSTOL L ROMICA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 5 nivel mediu Reusit

APOSTOL N. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

ARATO G ANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

ARBANAS V. RALUCA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

ARDELEAN A BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

ARDELEAN A IONATHAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

ARDELEAN A RENATO ALBERTO

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ARDELEAN CAS IACOB V VIORICA LILIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.35 incepator Respins

ARDELEAN CAS NAGHI M PATRICIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ARDELEAN CAS TOCA T OFELIA MONICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

ARDELEAN D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

ARDELEAN D DAVID

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.15 avansat Reusit

ARDELEAN D MIHAELA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

ARDELEAN D. ANCUTA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ARDELEAN D.S. RAHELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

ARDELEAN G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 avansat Respins

ARDELEAN G. CARMEN RALUCA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ARDELEAN G. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5.8 incepator Respins

ARDELEAN G. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

ARDELEAN I RALUCA ANDRADA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 3.55 incepator Respins

ARDELEAN I RENATA PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

ARDELEAN I. ADELINA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ARDELEAN I. CRISTINA ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 3.85 Geografie 5 experimentat Respins

ARDELEAN I. OANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

ARDELEAN I.D. DENISA AMALIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ARDELEAN I.F. FLORINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ARDELEAN L. LEONTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.3 avansat Respins

ARDELEAN M.D. DALIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

ARDELEAN M.D. EMANUELA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.45 experimentat Reusit

ARDELEAN P IULIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

ARDELEAN P RADU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.1 avansat Respins

ARDELEAN P TEDOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ARDELEAN P. PAULA DIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ARDELEAN R ALEXANDRU ROMEO

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

ARDELEAN T DOREL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ARDELEAN T. GRATIAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

ARDELEAN V SEBASTIAN CODRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

ARDELEAN V. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

ARDELEAN V. MONICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 2.7 incepator Respins

ARDELEAN V. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ARDELEAN V.P. ANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Reusit

ARDELEANU E. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ARDEU L.S. CHRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ARENDAS P VALENTIN MARIN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.65 experimentat Respins

ARMAN I. PATRICK

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

ARMAT D ADELA DAIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ARMAT I GABRIELA IONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

ARMENI P. OLIMPIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

ARON O ROBERTA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

ARSA II LAURA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARSIN C FLORICA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

ARUXANDEI G CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

ASAFTEI C. TAMARA-SILVEA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

ASAVEI V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ASLAU C.I. ADINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ASLAU D. ALEXANDRU DORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

ASOLTANI V IONUT-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 4.25 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

ASZSODI M ELENA RALUCA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

ASZTALOS I RAISA ALINA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

ASZTALOSI S STEFAN-TEODORIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

ATANASIU I. ADRIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.3 avansat Respins

ATHES I ALBERT-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 avansat Reusit

ATIMUT F FLORINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ATIMUT V. VALENTINA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica N/p incepator N/p

AVERESCU I. COSTICA HALDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

AVRAM A. GINA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

AVRAM C FLORENTINA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

AVRAM D DANIEL-EMILIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

AVRAM D GETA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

AVRAM E. DAN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

AVRAM E. IOAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

AVRAM G ANDREEA-OANA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

AVRAM I CRISTIAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 6.7 incepator Reusit

AVRAM I. CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

AVRAM S. ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

AVRAM T CLAUDIU ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8 avansat Reusit

AVRAM V ALINA DENISA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

AVRAM V LORENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 6.2 experimentat Respins

AVRAM V.S. EMANUELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

AVRAMUTIU I.F. REMUS FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.35 experimentat Respins

AXINTIOAIE V. ADRIAN LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BABA I ANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BABA M ALIN MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BABA P EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 3.75 incepator N/p

BABA P VASILE-RAZVAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 6 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

BABA S. SORINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BABA V.I. VICTOR-PETRU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.2 nivel mediu Respins

BABAU CAS LUNGU I STELUTA ANGELICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BABAU G. OVIDIU - OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

BABICI I. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BABUTA I MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

BABUTAU T PAUL ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.3 avansat Respins

BABUTAU T. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

BABUTIA T. RUTH

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

BACALU F. NICOLETA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.55 nivel mediu N/p

BACIS O.D. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9 experimentat Reusit

BACIU C CRISTIAN VLAD

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

BACIU I. SAMUEL - VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Matematica T2 5.05 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

BACIU M EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACIU N. MINODORA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACOS N MARIUS IONEL

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BACOS N. NICU CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BACS G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B2--B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BACUIET I COMINA MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 4.35 nivel mediu Respins

BACUIET P DANIEL ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

BACUIETI C ANCA-DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BADARAU C. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.1 incepator Respins

BADAU A. CAMELIA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BADAU CAS ROMAN M MIHAELA IOANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BADAU D LIDIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

BADAU I LARISA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BADAU I. RAUL-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADAU T. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BADER I. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.05 incepator Respins

BADER I. IONEL - MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.6 incepator Respins

BAGYINKA C.M. SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BAGYINKA R ERVIN- ROBERT

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 3.45 avansat Respins

BAGYINKA V. ROMINA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BAIAS A CORINA FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.5 avansat Respins

BAICAN A DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

BAIES E.L. GEORGEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

BAIES P IONEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BAITURA C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba germana moderna B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BAJKO Z. ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.47 experimentat Reusit

BAK F. ANDREI-MANUEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BAK I. CALIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BALA G. ISABELA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BALA I. GABRIEL PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BALA T SAMUEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7 avansat Reusit

BALA T. ESTERA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.2 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

BALABAN G STELUTA MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.95 Geografie 4.25 nivel mediu N/p

BALAJ D NATALIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BALAJ P. LIDIA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

BALAJ S.V. ROXANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BALAN C OVIDIU-REMUS

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BALAN M.A. MARIAN - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BALAN P RAMONA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 4.25 Geografie 4.2 incepator Respins

BALAN V GABRIEL - VIOREL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.45 avansat Reusit

BALANESCU I. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

BALAS GH. OVIDIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BALAS M. CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BALAS M.F. CASIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5 avansat Respins

BALAS V. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BALASA L. IOANA ARIELL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

BALASCAU D ADELINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BALASIU L. MARC LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.1 Sociologie 7.1 avansat Reusit

BALAU G LOREDANA FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

BALAU M CRISTIAN BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BALC V FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

BALEA C. CRISTIAN - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Respins

BALEA R RALUCA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BALEA S VASILE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 5.7 experimentat Respins

BALET L. IOANA-FLORICA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BALINT A SAMUEL SORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.35 incepator Respins

BALINT D MARCEL DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BALINT G ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.2 avansat Reusit

BALINT I RUDOLF

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 2.2 experimentat Respins

BALINT L. MATEI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BALOG A. ALEXANDRU-DAVID

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BALOG A. CORINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.35 Geografie N/p nivel mediu N/p

BALOG K. KAROLY ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALOGH M. TIMEA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BALOGH S.T. MALVINA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BALOI T SORIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

BALTA L.T. LUCIAN - TEODOR

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BALTARETU G LORENA CARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

BALTEAN P LUCIAN PETRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

BALTES M. ALEXANDRU-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BALTUTA G ANDREI OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.35 avansat Reusit

BALU P CIPRIAN GEORGE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 5.15 incepator Respins

BAN G CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

BAN G GEORGE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BAN ID SILVIU DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

BAN P GEORGIANA ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 3.5 incepator Respins

BANADUC C.C. ROXANA KARINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BANATAN C. GABRIEL-STELIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.7 incepator Respins

BANCIU A ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

BANCIU G FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Respins

BANCIU G.D. BOGDAN VLAD

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

BANCIU R. DANIELA ALINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BANCIU R. ROMINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BANCIU S.G. SABINA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

BANDICI I. RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BANICA D. BIANCA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BANICI I. IOANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BANICIU V GABRIEL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.5 avansat Respins

BANYA Z BEATRICE MARGARETA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

BAR M ANCUTA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

BARA G EMANUELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BARABAS I ATTILA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BARABAS I IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BARAGAU M. MADALINA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BARANYI S ANITTA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

BARANYI S ARNOLD ZSOLT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 4.5 incepator Respins

BARASTEAN A ARSENIE GABRIEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BARATA L.P. PAULA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BARBA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BARBA M. RAMONA MONICA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BARBATEI R ALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BARBATEI T TEODORA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.85 avansat Respins

BARBATEI T. TEODORA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BARBICIOIU L GEORGIANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

BARBU G SERGIU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.05 avansat Respins

BARBU I ALEXANDRU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

BARBU I. FLORIN EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BARBU T ALEXANDRU SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BARBURA I. MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

BARDAS I. IOAN FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica N/p nivel mediu N/p

BARNA E MARIAN EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BARNA G PAUL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BARNA I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 experimentat Respins

BARNA I NELUTA ALINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 6.15 experimentat Reusit

BARNA M. FLORIN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BARNA N CRISTIAN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BARNA T TEODOR PUIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BARNA V. CRISTINA VIORELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.2 experimentat Respins

BARTHA A. TUNDE

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

BARTHA M ANDREI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BARTOC I ILIE DRAGOMIR

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BARTOK M. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

BARTOLOMEI S EMMA-ANA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 9.85 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Filosofie 9 avansat Reusit

BARZ V RALUCA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6 experimentat Reusit

BASA S.V. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

BASARABA A ROMINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 6 experimentat Respins

BASCARAU P PAUL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BASOTA I. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.95 Geografie 5 experimentat Respins

BATCU M MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BATE F. SERGIU NICOLAE

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BATRAN I. NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BATRANA E ALEX

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

BATRANA S STEFAN-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T2 8.4 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BATRANUT P PETRU CLAUDIU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

BATRIN C.O. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

BATRIN CASATORITA HASIU V. MONICA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

BATRIN F ANCA-LORENA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BATRIN N ALISA OANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BATRIN N BOGDAN RARES

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 avansat Respins

BATRINA R BOGDAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BATRINUT P. COSMIN - FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

BAUMGARTNER GH. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.1 avansat Respins

BEDELEAN I ALIN DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BEDREAG D. CRISTINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BEDREAG V. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.92 avansat Respins

BEJ D ANCA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BEJ D IOAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 1.9 experimentat Respins

BEJ D RADU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

BEJ G GHEORGHE DANUT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.2 experimentat Respins

BEJAN G. BIANCA SORINA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BEJAN M ROMEO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BEJENARIU I.R. DAVID MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Reusit

BEJENARIU I.R. TEOFIL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

BEKE N. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BELDEA I. ALINA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.3 incepator Respins

BELEAN CAS ADOCHITEI I IOSANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 4.15 incepator Respins

BELEAN I ANAMARIA RALUCA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BELEAN I IOANA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BELEAN L.D. MARIUS-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BELEI C. CORNEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

BELEI D DIANA-DORINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 avansat Reusit

BELEIU D.D. ALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 avansat Respins

BELKO D. ERIK

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BELKO R. ARNOLD-BOTOND

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.85 avansat Respins

BELLA I. ANITA-ROBERTA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BELTECHI F IEMIMA DAMARIS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BEMBE P. IACOB

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

BENCEU CAS MERMEZE I LOREDANA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BENCHEU C LAURA NORINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 6.95 avansat Reusit

BENE D DANIELA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BENE I LIGIA IOANA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BENE P. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

BENE V IOANA DELIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BENEA A CIPRIAN ANTONEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 2.62 avansat Respins

BENEA M ADRIAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 experimentat Reusit

BENETCHI N VOICU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

BENIO P MARIANA PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.95 avansat Respins

BENTE I.S. ALEXANDRU - EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.05 experimentat Respins

BERAR D SORINA LORENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1--A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BERAR G GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 7.95 avansat Reusit

BERAR M PAULA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BERAR P MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

BERARI I MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BERARIU C BIANCA COSMINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BERARIU D MADALINA DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BERARIU P COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BERBECE L LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BERCI G MARIUS-IAROSLAV

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BERCI I. BIANCA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

BERCULEAN I BIANCA IONISIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

BERES CAS FAUR R VLASTA MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.8 avansat Respins

BERES G. VERONICA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba rusa A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

BERFELA D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BERIANU I OANA ADELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.2 experimentat Respins

BERINDEI N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BERLO C MARIANA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BERTALAN N. GYONGYVER

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

BERZOVAN G. LAURENTIU-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BERZOVAN R.S. SIMONA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Psihologie 5 nivel mediu Respins

BERZOVAN V. CRISTINEL VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

BETEA G CATALIN GHEORGHE

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BETEA I. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 9.25 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BETEA L GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BETEA P LUCIAN EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BETEA V DANIEL IOSIF

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BIBAN T. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 incepator Respins

BIC E SILVIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BIC M ROBERTO CAIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

BIC O.A. OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BIC T. MARIO-PAUL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Respins

BICACIAN T. ALEXANDRA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

BIGU N. PETRONELA - RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BILA L ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BILANIUC P. RODICA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BILC E.N. EUGEN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BILC I. ALEXANDRA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

BINCIU M FLORINA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BIRA C. CRINA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Respins

BIRA CAS BIRA MOISESCU I ADRIAN FLORENTIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.6 experimentat Respins

BIRAU CAS SUMANDAN I FELICIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BIRAU S BOGDAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

BIRIS D MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.7 avansat Respins

BIRIS D RAMONA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5 experimentat Respins

BIRLA E. FLORIN TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 2.5 Geografie 3.5 incepator Respins

BIRLEA LM MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BIRO I ANNA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 experimentat Respins

BIRO P EMANUEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

BIRSAN I EUGEN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.8 experimentat Respins

BIRTA G DIANA BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BIRTA G GHEORGHE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BISCA GHE. GEORGETA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BISORCA G. MARIUS - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

BISORCA I OANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

BISORCA M. ALEXANDER

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BIVOLARU A. MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

BIZO I. ROXANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BIZO L. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

BLAGA D CRISTIAN - DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BLAGA L. LORENA LARISA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BLAGOESCU I. MIHAELA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1 incepator Respins

BLAGOESCU Z GIANINI LAVINIU

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.65 avansat Respins

BLAGOESCU Z. HANIEL - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BLAJ A. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BLAJ D NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BLAJ I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 avansat Respins

BLAJ M ALICE-ALEXANRDA

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 4.45 avansat Respins

BLAJ N. ADRIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BLAJA A MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.42 avansat Respins

BLAJOVAN I MARC DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BLANARU I RAZVAN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BLEJNAR C.V. CRISTINA - SILVIANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BLIDAR _ ADRIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu N/p

BLIDAR C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

BLIDAR C SORIN CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BLOS G. GEORGETA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Respins

BOACA L. LAURENTIU - LEONTIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.75 incepator Respins

BOANGIU G CAMELIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BOBEICIUC I SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BOBOC S LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BOBRIC D. DANIEL - IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BOBU G. EMANUEL GIGEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BOC N DACIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BOC S SORINA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BOCA I. EMIMA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BOCA N. MARINELA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

BOCHIS S GABRIEL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOCIOACA I COSMIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BOCIORT A ADRIAN IACOB

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

BOCIORT D ALEXANDRU PAVEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOCIORT I MARIAN IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BOCIORT S LARISA-DALIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

BOCIORT S SILVIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 experimentat Reusit

BOCOIU P. COSMINA DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BODE A.P. EVELYN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

BODEA F. SONIA LARISA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 5.5 incepator Respins

BODEA I IOAN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BODEA I MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BODEA M MARIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BODI M. BALAZS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5.85 avansat Respins

BODIAN F LIDIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

BODIRLAU D DANIELA-DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

BODIRLAU I ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.2 experimentat Respins

BODNARESCU N ANDREI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BODNARIU T MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8 experimentat Reusit

BODNARIU T VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BODONEA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BODROG G. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

BOGAT N LUMINITA ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BOGDAN CAS URSU T ADRIANA ELENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOGDAN D. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

BOGDAN G ADELA-GIULIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BOGDAN G. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BOGDAN G.S. PAULA DANUZIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

BOGDAN I ALIN-VIOREL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Filosofie 7 experimentat Reusit

BOGDAN I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BOGDAN I. MADALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BOGDAN M ANDREI LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

BOGDAN M. DAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 incepator Respins

BOGDAN P ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 5.1 experimentat Reusit

BOGDAN P CAMELIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BOGDAN P VALENTIN IONEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BOGDAN R.F. DORIANA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOGHIAN D. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BOGNAR M ERIKA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

BOGNAR S ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba rusa B2--B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

BOGNAR T. SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8.25 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

BOGOS A DANIELA-SUSANA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BOGOSEL A. RAMONA - COSMINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.15 avansat Reusit

BOGOSEL I NICOLETA MIHAELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 incepator Respins

BOHOTICI A.P ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

BOHOTICI M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

BOICIUC G SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

BOJOGA V ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BOKOR C KARINA FRANCISCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BOKOR I LAVINIA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

BOLD I. MIHAELA IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BOLDIJAR T ESTERA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 4.4 avansat Respins

BOLOS R ADRIAN ROMULUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

BOLOVAN O.D. LAURENTIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.8 experimentat Respins

BONCHIS D DIMITREIE-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.15 avansat Respins

BONCHIS D. ALEXANDRA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BONDOR A CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BONDOR T CRISTIAN DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

BONDOR T. ANDREA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BONTA I MADALINA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

BONTEA L ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 1.6 avansat Respins

BORA I ROXANA ALINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BORA I TRAIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 3.3 incepator Respins

BORA I.R. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

BORA M CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BORA N.P. MIHAELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Filosofie 5.5 nivel mediu Reusit

BORA O.V. LAURA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 avansat Reusit

BORBELEAC V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

BORBELY L ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

BORBIRO G GABRIEL-EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba spaniola A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5 avansat Respins

BORCEA P PETRONELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BORCIU I. ANDREI - MARIN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.8 avansat Respins

BORDAS D VANESA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORDEA CASATORITA PUSCAS P. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 2.7 Respins

BORDEA I. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

BORDEA V. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BORDEAN C. CONSTANTIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BORLEA G IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.5 avansat Respins

BORLEA G MARIUS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BORLEA T FLAVIUS ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 5 avansat Respins

BORLEA T LIDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BORLEAN G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BORNAGEL R CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

BORNEMISA I. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BORNEMISA I. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BORONEANT F.O. AMALIA - CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BORONEANT G SERGIU GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BOROS CAS CSILLAG I ANDREA ELZA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BOROS F. HENRIETTA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.52 experimentat Reusit

BOROS R. ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOROS S ADAM

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba rusa B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

BOROS S. CSONGOR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

BOROS S. JACINT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 avansat Respins

BOROS S. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 8.25 Sociologie 7.45 avansat Reusit

BORSAN D MADALIN DORU

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.15 experimentat Respins

BORSAN I FLAVIUS IONEL

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 6 experimentat Reusit

BORTES C ALEXANDRU CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BORTES C FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BORTES I MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BORTOS D. ISABELA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BORZ I. IOAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

BORZA L FLORICA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BORZA L LAZAR

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

BORZA T.C. ADRIAN-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

BOSCU L LAVINIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

BOSNEAC C ALEXANDRA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.6 experimentat Respins

BOSTAN V VASILE

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 6 nivel mediu Reusit

BOSZORMENYI G GABOR-EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.85 avansat Respins

BOTA A. ADRIANA - BIANCA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BOTA A.D. ANDREA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOTA CASATORITA SPROCH I. ADINA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 3.2 incepator Respins

BOTA D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOTA D. DORU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

BOTA G GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 avansat Respins

BOTA I CATALINA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOTA L. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BOTA M ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BOTA T ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BOTAS CAS BOTAS I MARIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BOTAS CAS CORAS I FELICIA RODICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

BOTAS CAS VALE I ELENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

BOTAS I LIDIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 5.15 experimentat Respins

BOTAS M MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

BOTAS P DOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BOTAS P PETRISOR ADALIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

BOTAS P.V. OANA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BOTAS R RADU ADRIAN IONEL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOTEA G GHEORGHE FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.8 avansat Respins

BOTESCU C RAZVAN-GHIOCEL

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.85 experimentat Reusit

BOTEZ I CRISTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BOTH G DAMARIS ANGELICA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Filosofie 6.8 experimentat Reusit

BOTIS I VLAD MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 1.6 experimentat Respins

BOTIS V ADRIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 1.9 avansat Respins

BOTIZ G MARIA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

BOTIZAN V. VASILE - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BOTKA M. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOTNARIU S. IONEL COSTEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 nivel mediu Respins

BOTOC P.S. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BOTOFAN M.I. SIMONA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

BOTOS A. ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T2 8.75 Fizica 9 experimentat Reusit

BOUHAR GH. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

BOZESAN A MARIUS CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BOZGAN G. IOAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

BOZGAN I IOAN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOZO I. ERIKA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BRAD A SORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BRAD D IZABELLA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

BRAD I ADRIAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

BRADEA C CAMIL

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

BRADEAN G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BRADEAN L LUCIANA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BRADEAN P PAVEL MARC

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.55 experimentat Reusit

BRADEAN P. PATRICIA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba germana moderna A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BRADEAN V COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BRADICEAN P ANAMARIA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BRAIT G GEORGETA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRANC D. RAZVAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BRANC F FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BRANC T ANDREI TEODOR

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.95 avansat Reusit

BRANC T FLORICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BRANDIBUR G OANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 8.42 experimentat Reusit

BRATA V.I. PAUL-DACIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BRATU D CORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

BREBAN M.I.F. LEONARD FLORIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba germana moderna B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

BREBENARU A ALEXE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 5 experimentat Respins

BRESAN T ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

BREZAN CASATORITA DENUT I. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.85 Geografie 3 Respins

BREZAN I IOSIF

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.82 avansat Respins

BRICIU G SORIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BRINDAS G IULIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.55 experimentat Respins

BRINDUSE T CIPRIAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

BRINZAC I. IONUT - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BRINZEI V ADINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

BRISC T HENRIETTA KARINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.7 avansat Reusit

BRITA P ANDREI IOAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

BROASCA V. ALIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

BRUMA I BIANCA IONELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

BRUTIU D ROBERT EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.35 avansat Respins

BRUTIU T BIANCA NARCISA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BRUTYO A. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 nivel mediu Reusit

BUBURUZAN C SERGIU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BUCATOS G ROXANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BUCATOS I BIANCA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

BUCATOS M MIHAI NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 3.55 incepator Respins

BUCATOS S. ENIKO-KLARISSZA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 4 experimentat Respins

BUCEA C ANDREI CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BUCI V. CRISTINA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

BUCILA S MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

BUCILA V. DANUT

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.15 experimentat Respins

BUCURICI N. DUMITRU-SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUD V LAURA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.3 experimentat Respins

BUDA C.V EMANUEL CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 4.25 avansat Respins

BUDA CAS MALITA N NICOLETA DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

BUDA D CRISTIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BUDA D. DANIELA-RUT

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

BUDA F. FLORINA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BUDA I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUDA I CLAUDIA ELENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 3.2 incepator Respins

BUDA I EUNICIE FLORINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 3.4 incepator Respins

BUDA L NAOMI-LIGIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

BUDA M DENISA-ROMINA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba spaniola A2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 3.9 avansat Respins

BUDA P FLORINA MARILENA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

BUDA T.S. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUDA-MANCI G CLAUDIA-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BUDAK I. SEFER - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

BUDAU S CRISTIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.4 avansat Respins

BUDEA C CIPRIAN-HORIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

BUDEA D NADINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BUDEA G CALIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

BUDEA G. TEODOR

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

BUDEA P IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 8.35 incepator Reusit

BUDEA P PAVEL DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BUDEA S IULIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

BUDIU C LARISA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

BUDIU D DORIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BUDRALA G IOAN DAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

BUDUGAN E RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BUDUGAN S. OANA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 9.05 experimentat Respins

BUDURITAN IA EMIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BUFTEA I TAVI ELVIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BUGI A. OVIDIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUGIU V. SIMONA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

BUGYI S STEFAN ADRIAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUIBAS I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 10 experimentat Reusit

BUIUC-CIUREA L ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BUJANCA D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUJOR A.D. COSMINA - DENISA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BULA A. NOEMI

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba germana moderna A2--A2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BULANCEA G LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BULANCEA G LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BULBOACA D. MADALINA ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

BULBOACA P.E. EMANUEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BULCEAG G CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.2 experimentat Respins

BULE F IONEL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

BULE I BIANCA EVELINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 5.35 avansat Reusit

BULE P BOGDAN FABIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 1.9 avansat Respins

BULEA A MATILDA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 2.65 incepator Respins

BULGAREAN V MARIUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

BULILETE G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

BULZ D CATALIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 4.3 avansat Respins

BULZ D. FLOAREA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

BULZ N. VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.9 avansat Respins

BULZAN D. LARISA HADASA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.35 avansat Reusit

BULZAN G MARIAN GIGEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 7.85 avansat Reusit

BULZAN GHE. GEORGETA-RAHELA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUMB D. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 1.3 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

BUMB D. IOANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.2 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

BUMB N NICUSOR JULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUMBAR T. ALINA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BUN I. CLAUDIU - TIMOTEI

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BUN M ANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BUNACIU I ADINA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

BUNGAU D DENISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

BUNTA M MADALINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

BUNTA N. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BURCA D REBECA MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 6 experimentat Reusit

BURCA I CAMELIA VETUTA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BURCA I. SERGIU - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 3.7 avansat Respins

BURCA O.V. EDUARD

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BURCA T BOGDAN - RAUL

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

BURCA T DORINA VALERICA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.2 avansat Respins

BURCUSEL G DENIS-EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 2.7 Fizica 5.4 experimentat Respins

BURCUSEL G SERGIU - EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BURCUSEL G. PETRU

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BURCUSEL T DANIEL ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BURCUSEL V ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BURDET D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

BURESCU JURCANEA T ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 1 avansat Respins

BURFETE M BIANCA ROBERTA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.5 experimentat Respins

BURSUC V. IOANA-GENOVEVA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

BURTA D. DANIEL RAPHAEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.6 experimentat Respins

BURTA T. FLORIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 5 avansat Respins

BURTIC T. ROBERT-PAUL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 2.8 incepator Respins

BURTIC X ALIN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

BURTILA C COSTEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BURZ I CLAUDIA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BURZA M. DANIELA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUS D LAURA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BUS N. DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Economie 5.3 experimentat Reusit

BUSAN I MIHAEL SEBASTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

BUSILA S. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.6 avansat Respins

BUSILA S. MARINELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BUSOIANU C RUT PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BUSU G. RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BUT P ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

BUTA I NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 incepator N/p

BUTARI I ADINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BUTARI O IULIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

BUTARI T ESTERA ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

BUTARIU V.P. ANCUTA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 7.6 experimentat Respins

BUTAS G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BUZA A.D. ARTHUR COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUZAS I IOZSEF JANOS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 5.15 avansat Respins

BUZATU C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BUZATU I. PETRU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BUZGAU M ANDA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

CABA I LUCIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CABA I SORIN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CABA I. ANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CABAU D MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.55 avansat Reusit

CABAU V RUBEN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 6.15 avansat Reusit

CACIULA P GEANINA - TEODORA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.3 experimentat Reusit

CADAR CASATORITA STANA A. DANIELA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

CADAR I COSMIN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

CADAR M ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 7.5 Geografie 7.55 avansat Reusit

CADAR M SORIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9 experimentat Reusit

CADAR N. ALIN-PAUL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CAIA I. IONELA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 avansat Reusit

CAIA V VASILE ROMULUS

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CALACEAN F SERGIU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

CALANCEA V. EVELINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CALANCEA V. VASILICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CALANCIA P CONSTANTIN-SEBASTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

CALDARAS I. GABRIEL SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CALDARAS I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

CALENICI P MARIN ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5 avansat Respins

CALIN G FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CALIN P ANCUTA GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CALIN P ROXANA ROBERTA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CALIN T IULIU-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Filosofie 8.5 avansat Reusit

CALMORE N SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CALTUN I BIANCA-LARISA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7 avansat Respins

CALUGARU G.S. GHEORGHE CALIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Psihologie 5.4 experimentat Reusit

CAMARA T DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CAMEN D. GIORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.1 avansat Respins

CAMENITA T TEODORA RUXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

CAMPIAN I. SEFORA IOANA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CANTEA F FLORINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CANTEA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.05 avansat Respins

CANTEA M DANIEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CAPATINA I RAZVAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CAPATINA M. ANCUTA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CAPATINA M.E.A LAURENTIU-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

CAPRA G. OVIDIU - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 4 nivel mediu Respins

CAPRARU F DALIANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.25 incepator Respins

CAPRUCEAN CAS BANATAN I TANIA VALERIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 2.15 nivel mediu Respins

CAPTIU C ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CAPTIU M ROXANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Respins

CARABA C BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

CARABAS A.M. VALENTIN-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARABAS D. CODRIN RAZVAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

CARABAS G. MONICA LAURA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARABUT I LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CARBUNAR C. ALEXANDRU GEORGE

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

CARLAONT D DIANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

CASALEAN D. IOSIF ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.5 avansat Respins

CATA I. CRISTIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CATA N IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CATANA D LOREDANA DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

CATANA I IOAN NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 1.9 avansat Respins

CATANA M MARCEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CATANA M.V. CEZARINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

CATANA N ROLAND ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CATANA N.M CLAUDIA-DARINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Filosofie 8.7 avansat Respins

CATERENIUC I. CIPRIAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.85 experimentat Respins

CATERENIUC V EMANUEL CODRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

CATI G. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CATRINOIU M MARIAN-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 3.25 Psihologie 6.4 avansat Respins

CAUS CAS GIRZ C ELENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 1.2 nivel mediu Respins

CAZACU C. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CAZACU CAS AILISOAIEI I ASPAZIA LUMINITA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

CAZACU N OANA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 4.3 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

CEACHIR I.D. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T2 8.5 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CECALA V FLAVIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CECIULEAC P ANA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 5.6 avansat Respins

CEH G ALEXANDRU - RAUL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.85 avansat Reusit

CEL MARE D MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

CENADAN I. ADRIAN NORBERT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A1 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CERCEL G CORINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

CERCHEJANU I OANA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Respins

CERNEA A CRISTINA ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CERNOSKY A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.9 avansat Respins

CHEGYES CASATORITA PAUSAN G. ISABELA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 4 nivel mediu Respins

CHERECHEAN G.M. ADRIAN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Fizica 6.3 experimentat Reusit

CHEREJI G FLORIN FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

CHESA G MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.65 avansat Reusit

CHESA G PETRU GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie 7.05 nivel mediu N/p

CHESA V ILIE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica N/p avansat N/p

CHEVERESAN I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 1 experimentat Respins

CHEVERESAN N. PAULA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

CHIFA S IOANA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CHIFAN S CALIN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

CHIFOR E EMIL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

CHIFOR G GRIGORE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.85 avansat Respins

CHILIAN A ROBERT ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CHIMIEC I FLORINA SIMONA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

CHINDRIS G. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

CHINDRIS I LIVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CHINEZ I. CRISTIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CHIPER G GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.85 avansat Respins

CHIR C CRISTIAN IOAN AUREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CHIRA L LAURA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.55 avansat Reusit

CHIRA R. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CHIRIAC I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

CHIRIAC N CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

CHIRIAC N. COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

CHIRIAC V ANCA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

CHIRILA CASATORITA LEUCA V. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 4.1 incepator Respins

CHIRILA D. MARIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

CHIRILA I. FLORENTINA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CHIRILA T. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.65 incepator Respins

CHIRILA V CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.5 avansat Respins

CHIRILA V MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 6 experimentat Respins

CHIRILAS I. SORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIRILAS M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T2 9.4 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CHIRILOV C.G. TALITA HELENE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

CHIRLA F ALEXANDRU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

CHIRLA I. MIHAI-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CHIRUTA C VIOREL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

CHIS CSORDAS M NORBERT MADALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.25 experimentat Reusit

CHIS D ANUTA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.85 avansat Respins

CHIS F. IOANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.4 experimentat Reusit

CHIS G.D. CIPRIAN GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.65 avansat Respins

CHIS S DENISA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

CHIS V ANA MARIA IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

CHISCAN T ANDREI ALIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 4.35 nivel mediu Respins

CHISCAN T CELLA CASANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHISCIUC I IOAN-LEONARDOCEZARY

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHISELEA M. ADELA SUZANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CHITOIU M ANDREI TRAIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Psihologie 8 avansat Reusit

CIACLI G MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

CIBA M BIANCA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CIBA T CIPRIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CICEU V IOANA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CICIOC G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

CICIOC V IRINA DANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

CICORT I. SAMUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

CICORTAS V. DOINA-FLORICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CIGHIR G DALIA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CIGHIREAN G. CAMELIA-OTILIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CIMPAN G CASIAN HORATIU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIMPAN T FLAVIUS NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.15 incepator Respins

CIMPEAN F.D. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CIN V. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CINTEAN M ADRIAN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

CINTEAN N EMANUELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

CIOARA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIOARA N. ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 2.2 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

CIOBA I SIMINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CIOBA N NICOLETA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.1 experimentat Reusit

CIOBANITA S. SORIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CIOBANU C EDWARD STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CIOBANU M DANIEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.2 experimentat Respins

CIOBANU M SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 5.8 incepator Reusit

CIOBANU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

CIOBANU P ANTON

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIOBANU P PETRU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIOBANU P. PETRU

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

CIOCAN A PETRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.45 avansat Respins

CIOCAN G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.2 avansat Respins

CIOCNITU D SORINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CIOLPAN I. VIORICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CIOLTEAN G. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

CIOMAGA I. VALENTINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CIONCA T. TEODORA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIONTEA G. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

CIONTOS I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIORNEI CAS LADARI V MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIORNEI G DAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

CIORNEI G. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CIOROGARIU N. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.35 avansat Respins

CIOVARNACHE S CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.5 avansat Respins

CIRA A ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.9 incepator Respins

CIRJA M FLORIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CIRLAN E GEORGIANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CIRLIG I IOAN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

CIRMACI M MIHAELA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.2 avansat Respins

CIRNATI V OVIDIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.05 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

CIRPACI I. MIRCEA SORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIRTI G KARINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

CISMAS D BOGDAN RAFAEL

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CISMAS M BIANCA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Reusit

CISMAS N NICOLAE-ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.5 avansat Reusit

CISMAS P. PAVEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

CISMAS S LILIANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CISMAS V.I. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CISMAS V.I. DAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

CISMASIU I EMILIA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8 Geografie 6.2 experimentat Reusit

CIUBOTARU C. LUCIAN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.77 avansat Respins

CIUCA D ROBERT MIHAI

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIUCIU D.V. DORINA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.45 avansat Respins

CIUCURITA I.M. ROLAND - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 8.05 avansat Reusit

CIUCURITA M.D. STEFAN - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CIUCURITA M.I. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIULCA A. SORELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CIULCA B RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIUMAU V MARIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIUMEDEAN C ALEXANDRU-VLAD

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CIUMEDEAN G.M. MELANIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CIUMEDEAN S LAVINIA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIUMPILA F PETRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUPULIGA I ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CIURAR G. FLORICA LUCI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIURDAR I.M. CRISTIAN-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIURDARU P MARIUS SORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

CIUREA F RALUCA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CIUS E RUBEN-EUGEN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.5 avansat Respins

CIUSTEA C DIANA MAGDALENA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

CIUTAR I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

CIUTAR M. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CIZMARU C RAZVAN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 4.1 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

CIZMAS T.S. DANIEL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CLEJ I. ADELA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CLEJ V SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

CLEMINTE O. IONUT ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CLEUTA P.C. VALENTIN PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Reusit

CLIPEI M. ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.85 avansat Respins

COBARZAN C EMANUELA-NOEMIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

COCA G. RODICA-SOLOMIE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

COCAN B. SANDA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

COCIAN G. LARISA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

COCIOBAN M.C. RALUCA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

COCIS P ANTONIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Matematica T2 3.5 Fizica 5.2 experimentat Respins

COCIUBA A ALEXANDRA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

COCIUBA G. PETRU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2- Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

COCIUBA M EUGEN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

COCIUBA O RAMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2--A2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

COCIUBAN M MIRUNA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

CODAU D.D. ANDREEA CARMEN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

CODOI N. IOAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CODREAN E LIVIU-VLAD

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

CODREAN G. GEORGIANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

CODREAN L ADRIAN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

CODREAN L. DANUT

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CODREAN M. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.75 avansat Reusit

CODREAN P SILVIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CODREANU A. ADELINA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.2 avansat Reusit

CODREANU P CIPRIAN PETRICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.45 avansat Respins

CODREANU P.S. DIANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

CODRESEANU D OLGA-FLOARE

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

COJAN I ADRIAN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

COJOC P LENUTA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

COJOCARIU G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.87 avansat Respins

COJOCARU I. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.65 experimentat Respins

COJOCARU I. ANDREEA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

COLCER I. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

COLDEA M MARIUS FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 2.5 avansat Respins

COLF E.T. CIPRIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 4.25 incepator Respins

COLF F HOREA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

COLF G GEORGIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COLOMPAR G GHEORGHINA CONSUELA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COLTEU D ALINA CRISTINA LAURA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

COMAN CASATORITA MONE V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3.7 incepator Respins

COMAN D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

COMAN D. NASTACA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

COMAN I. ANAMARIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Psihologie 7.3 avansat Reusit

COMAN I.M. FLAVIA - DALIANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

COMAN T ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 5.2 incepator Respins

COMAN V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5 incepator Respins

COMANIUC C COSMINA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CONDEA C ANDREA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

CONDEA P ANCA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CONIARIC C MONICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.6 experimentat Respins

CONORO C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9 avansat Reusit

CONSTANTIN E CORNEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 incepator Respins

CONSTANTIN I IOAN CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN S. SORINA - BIANCA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

CONSTANTIN T. BIANCA-ASENELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

CONSTANTINESCU S MIHAITA-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

COPIL A AMALIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

COPIL I MARIE LOUISE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

COPIL R.V. DIANA LAURA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CORA CAS BUTTAU P MIHAIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

CORAS G ANCUTA DIANA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CORBEI A ADRIAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Istorie 6.15 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CORBEI A.A. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 4.25 incepator Respins

CORCHES I.T. CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.6 experimentat Respins

CORDEA M RUSALINA PAULINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 6.5 Reusit

CORDIS GHE. ADRIANA IRINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CORDOS D.C. ALEX-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CORDOS G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

CORDOS I CLAUDIU DORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

CORDUNEANU G GHEORGHE CAROL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CORDUNEANU G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CORITIAC S RODICA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CORJUC I. ADRIANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CORLECIUC V DIANA VASILICA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 6.3 experimentat Reusit

CORNE C. MADALIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.5 incepator Respins

CORNEA A ALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

CORNEA G CATALIN GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

CORNEA I ANCUTA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 3.8 avansat Respins

CORNEA R ROMINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 6 avansat Respins

CORNEA V CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

COROBAN G NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

COROBAN G. SANDU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

COROBAN T. LAURENTIU-CALIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COROBEA C EMANUEL-CORNEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

COROI I SERGIU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

COROIU A. ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COROIU I. DARIUS BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.1 avansat Respins

COSA I CAMELIA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

COSA N IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

COSARBA T REBECA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 6 avansat Respins

COSER D DORIN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

COSER G GHEORGHE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COSMA D.C. BIANCA - DENISA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.45 experimentat Reusit

COSMA G ALINA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6 avansat Respins

COSMA M ALBERT

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 7 experimentat Reusit

COSMA N NICOLAE SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

COSOI I IOAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 6 Geografie 4.6 avansat Respins

COSTACHE I LAURA HANNA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

COSTAN N. ADRIAN PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.6 experimentat Respins

COSTAN P. CARMINA-AMALIA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 incepator Respins

COSTANIUC P ILDIKO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

COSTAR P.D. ANDRADA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSTE CAS MIHUT N MARINELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

COSTE L. ANDRADA LEONTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.15 experimentat Respins

COSTE V ADRIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

COSTEA A.G. BIANCA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

COSTEA B.B FILIP

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T2 10 Fizica 9.5 experimentat Reusit

COSTEA D LUCIAN IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

COSTEA G VIOREL DOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 5.4 avansat Reusit

COSTEA I ADRIANA IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 9 experimentat Reusit

COSTEA I CIPRIAN IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

COSTEA N. LAVINIA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

COSTEA O ANDREEA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COSTEA R IOANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

COSTEA S ESTERA SIMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

COSTEA S. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

COSTEA T.D. OANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

COSTEA V. ROXANA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

COSTEAN A.D. SILVIU DORIN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

COSTICEA D DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Reusit

COSTIULEANU M. OLIMPIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

COSTUT M. DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

COTA V DENISA LOUELLA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

COTAN S CLAUDIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5 incepator Respins

COTOFREA V. GEANINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

COTOI C ANA-MARIA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

COTOI L FLAVIA CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

COTOI T EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1--A1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

COTORI I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

COTRAU D IOAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

COTUNA A. COSMIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

COTUNA G CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

COTUNA L DANIEL LIVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

COTUNA N OVIDIU DAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

COTUNA S. BOGDAN SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

COUBIS G. GELU-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COVACI A RODICA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

COVACI C ANDREEA CALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

COVACI D BENIAMIN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 4.3 Geografie 5 incepator Respins

COVACI F. RAMONA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

COVACI G EVA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 5 avansat Respins

COVACI G. ALINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

COVACI I GABRIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

COVACI I SANDRO-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

COVACI I. ANA-MARIA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 incepator Respins

COVACI I.I. RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

COVACI M CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

COVACI M MIRCEA ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.5 avansat Respins

COVACI M MIREL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

COVACI S. LUCIAN - CRISTEAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COVACI S. SIMONA ADINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

COVACIU D.J. LAVINIA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.15 avansat Reusit

COVACIU G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 incepator Respins

COVACIU I STEFAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.75 avansat Respins

COVACIU M. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

COVASINTAN S. IOAN STELIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

COZAC G ANAMARIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

COZMA F. COSMIN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.7 avansat Respins

COZMA G. DORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

COZMA L LADISLAU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

COZMA S IONUT

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 5.6 avansat Respins

COZMA V. MIHAITA IONEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B1-B2- Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

CRACIUN M. RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRACIUN P.R. PAULA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CRACIUN S. SORINA-GIANINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CRACIUN V CARMEN RODICA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CRACIUNAS M MIRCEA FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRACIUNESCU CAS PLES G LOREDANA OTILIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CRACIUNESCU D. RUBEN - RAFAEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CRACIUNOIU CAS OLARI V MONICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

CRAI S. DARIUS

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

CRAINIC P IONEL PUIU CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.8 incepator Respins

CRAINIC T. DIANA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CRAITAR I. IOSIF

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana 1.55 Limba franceza Istorie 5.15 Geografie 5.45 incepator Respins

CRASOVAN M. FLORINA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRASOVAN V. SAMUEL - VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

CRASOVAN V.G. VASILE MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Respins

CRAUCIUC V VASILE DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.15 experimentat Respins

CREITAR C. DOREL-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CRET C ROXANA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRET I. ANDREEA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRETA I CARMEN ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRETIU N MARIUS - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7 nivel mediu Respins

CRETU G ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CRETU GHE. MIRCEA RADU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CRETU I ANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Reusit

CRETU I MIRCEA DAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CRETU S. AVRAAM

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

CRISAN D. ANDREI BENIAMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

CRISAN D.P. KARINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CRISAN G CARMEN LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza N/p Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu N/p

CRISAN G MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 6.55 experimentat Reusit

CRISAN G. ALINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 5 Respins

CRISAN G. GEORGIANA-DALIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

CRISAN I ARIELA LORENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.15 experimentat Reusit

CRISAN I COSMIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CRISAN I IONUT DARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 6.8 avansat Reusit

CRISAN I MARIUS-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CRISAN I.D. DANIEL - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CRISAN M CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CRISAN M MADALINA CRISTINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CRISAN M.I. MARINELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CRISAN N DARIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

CRISAN N. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.75 incepator Respins

CRISAN P. ADINA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CRISAN S ANDREI SORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 6.2 experimentat Reusit

CRISAN S ROXANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

CRISAN V FLAVIUS-ORIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

CRISAN V. RENATA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

CRISTA D VLAD IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

CRISTA I ALEXANDRA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

CRISTEA A.M. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CRISTEA C. CRISTIAN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

CRISTEA I ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CRISTEA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

CRISTEA I. ILIE RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CRISTEA M CRISTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CRISTEA M IZABELA-ANTOANETA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CRISTEA M. MANUELA-ANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CRISTEA S ANISOARA SIDA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRISTEAN F. NICOLAE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

CRISTESCU H.C. HORIA CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CRISTESCU I.A. DAVID-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CRISTIAN S MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 1.9 avansat Respins

CRIZNIC V.GH ALENA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Matematica T2 7.2 Fizica 6.4 experimentat Reusit

CROITORIU M. DANIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 4.3 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CRUCEAN I. TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 3.4 incepator Respins

CRUCEAN M. ALINA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CRUCERU D GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CRUT D. IOAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CSAK F EVA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CSAKI E. ANDREA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

CSAKI F CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CSEREI C. GABOR - KRISZTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.8 avansat Respins

CSERES A ERIKA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 2.9 experimentat Respins

CSIKI I. TAMAS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

CSILLAG F FRANCISC PATRIK

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CSILLAG P. ROLAND PETRU

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CSOLDAR D. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CSORDAS I. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.8 incepator Respins

CSURKA A EDWARD

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

CUBAS I. METRO

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.55 incepator Respins

CUC S. DACIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

CUCI T. TEODORA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

CUCOS F.I. PAULA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

CUCU S MIHAI

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CUCURA V GABRIELA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 6 experimentat Respins

CUCUTEANU M. EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Respins

CULDA I LAURENTIU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.4 experimentat Respins

CULDA I SILVIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CULDA I. SANDRA SILVIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5 experimentat Respins

CULDA N ALINA ARABELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CUMPATA A ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 avansat Respins

CUMPATA A. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 3.75 avansat Respins

CUMPATA C ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 7.95 experimentat Reusit

CURA D. VALENTIN - DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

CURAC M. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CURE C.G. CALIN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A2-B2-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

CUREA T LARISA DORIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

CURECHERIU G PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6 avansat Respins

CURES C CODRIN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

CURTA I. VALENTIN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CURTA P ROXANA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CUTAS H.V. ROXANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CUTH I ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

CUTH I MOTREA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

CUTLAC I CRISTIAN-ALBERTO

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.7 Geografie 4.05 avansat Respins

CUZMAN T TRAIAN COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

CZAVAR A CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.75 avansat N/p

CZEITLER A CSABA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

CZIKA Z FLAVIA-TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DADALAU D PAVEL-CRISTIAN

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 nivel mediu Reusit

DADALAU D PETRU-DANIEL

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.15 nivel mediu Reusit

DAGAU F ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 experimentat Respins

DALCA _ EUGEN DAN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAMACUS C CLAUDIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAMACUS S. AURICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DAN C DANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Reusit

DAN G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 6.7 avansat Respins

DAN G MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 experimentat Respins

DAN P FLORICA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

DAN V MARINELA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

DANALACHE L.G. MONICA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

DANCA A MANUEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

DANCE D ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DANCI A. PAOLO DARIO

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DANCI L LUCIANA ANDREA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

DANCI VS EMANUEL SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

DANCIU I MARIUS GABRIEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

DANCIU I. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

DANCIU N LAVINIA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DANCIULESCU I. ANCUTA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DANCU I. GRETA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

DANDEA CAS CODREAN G GEORGETA NICULINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

DANI S. STEFAN ANTON

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 3.25 incepator Respins

DANI V. BEATRIX

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DANILA B. ALINA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

DANILA C CIPRIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

DANILA P PETRISOR ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

DANILA S EMANUEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DANILA V. ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DANILUC V VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DANOVICI I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

DANSE M MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

DANTOS D. ANAMARIA - MINODORA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DANYILUK V VASILE

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DARAMUS L.O. BOGDAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

DARAU T. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 5.15 incepator Respins

DARAU T. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DARLAU S TEODORA ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.45 incepator Respins

DARNA G BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

DARNA G SIMIDA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

DAROCZI M. MIHAI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DARZU V ALIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

DASCALU V VASILE IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DASCAU I FLORIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DASCAU I.D. CLAUDIU - ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DASCAU T ALEXANDRU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 5 incepator Respins

DATCU M. LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 5.05 incepator Reusit

DAVID B MADALINA - CATALINA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

DAVID D. ANDREI-ALIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAVID I IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DAVID I.S. ANDREEA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

DAVID M. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

DAVID N. ANDREIA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.15 experimentat Respins

DAVID P CRISTIAN PETRISOR

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 5 incepator Respins

DAVID P. ANDREEA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 4 nivel mediu Respins

DAVID S ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DAVID V ALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6.85 experimentat Reusit

DAVID V LAVINIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

DAVIDEAN CAS PLOSCARU P MIRELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

DEAK O ROBERT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 3.9 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

DEHELEAN I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DEHELEAN L. SILVIU - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DEHELEAN V.C. ADRIANA - NORICA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Reusit

DELAMARIAN B. CLAUDIU-BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DELESZAN I.I. MARIA ANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DEMA D LILIANA LUCIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DEMCIUC O. ADELINA EMANUELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.3 experimentat Respins

DEMCIUC P ADRIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

DEMCIUC S CRISTINA MANUELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8 avansat Reusit

DEME G. SEFORA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DEMETER G. ODISIUS

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 avansat Respins

DEMETER I DINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

DEMETER S. EDGAR

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.1 avansat Respins

DEMIAN D. IOANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DEMIAN D.I. ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.1 experimentat Respins

DEMIAN V.V. LOREDANA -TABITA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.65 avansat Respins

DEMIT A ADINA COSMINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6 nivel mediu Reusit

DEMIT A ADRIAN RAFAEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 4.4 incepator Respins

DENOV I RADU CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

DENUT A. NORBERT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.05 incepator N/p

DENUT F. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

DEZNAN A.D. RONELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DEZNAN G. CARINA NAOMI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DEZSI I. ANA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DIACONU M.G. MIRCEA - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.5 incepator Respins

DIALOG I FLORENTINA FELICIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.3 avansat Reusit

DIG A DAIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.35 avansat Respins

DIG I. DORINA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.7 avansat Respins

DILA E ROXANA RADIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1--A1 Matematica T2 5.7 Geografie 6.9 incepator Respins

DIMA V LAURENTIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7 avansat Reusit

DIMB S.M. SIMINA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

DIMOFTE N ROXANA OANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DINCUL V ANAMARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

DINGA P. STEFANIA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DINIS I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DIRLEA I. SORIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

DIRLEA M LAVINIA AURICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DOBAI A GABRIEL COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DOBI M EDUART CHRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

DOBOS M. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

DOBRA D MARINA CODRUTA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DOBRA E. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBRA P ANDREI CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DOBRA V DANIEL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 experimentat Respins

DOBRA V LIVIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DOBRE G IULIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOBRE G.O. PETRU - OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.7 avansat Reusit

DOBRE M. IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

DOBRE N NICOLETA-SIMINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

DOBREI C ABEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.25 avansat Respins

DOBREI V CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

DOBRESCU P. VICTOR

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

DOBRICEAN D ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 5 experimentat Respins

DOBRIN CAS ILEA G CORNELIA DANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.25 avansat Respins

DOCA O. SERGIU-ROLAND

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

DOCMANOV S PATRIC ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

DOGARU L LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.37 avansat Respins

DOHANGIE I ANDREEA-GIANINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 avansat Reusit

DOHOTAR V CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

DOHOTARIU N. ANCUTA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOLHA F.G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

DOMOKOS I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.2 avansat Reusit

DOMSA A.S. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.15 experimentat Respins

DON C CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DON G RADU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

DON I CALIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DON V PAUL ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DONCEAN S IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DOROBANTU D.D. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DOROGHI G IONEL GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.75 Geografie 5 incepator Respins

DOROT G. ANDREEA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DOTA F ROXANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

DOTA G. LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DRAGA I FLORINA ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 avansat Respins

DRAGA I MARIA IOANA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

DRAGALINA P CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.82 avansat Respins

DRAGAN C.S. LACRAMIOARA MONICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DRAGAN CAS LACZKO R. RAMONA FLORINA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DRAGAN I MONICA DIANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DRAGAN P SAMI NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DRAGAN S.M. ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DRAGAN Z. FLAVIUS COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

DRAGANESCU F.I. RAFAELA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DRAGANESCU I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 avansat Respins

DRAGHICI V VALERIAN IFRAPT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

DRAGNE A TIBERIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 avansat Respins

DRAGOI M.E. LAVINIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 incepator Respins

DRAGOI S. SERGIU - STEFAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DRAGOIU D ANDREEA-DANIELA-TEOFILA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. ADINA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR M DENISIA CLAUDIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR T.L. ANDREEA-OANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

DRAGOS CAS CORAS A EMILIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DRAGOS G FLORENTIN GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DRAGOS G VANESA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 5.75 avansat Reusit

DRAGOS M. DOREL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

DRAGOS P PETRICA DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DRAGOS S.S FLAVIUS ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 2.9 Geografie 2.05 incepator Respins

DRAGOS T PETRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DRAGOS T TEODOR

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

DRAGOS V RAMONA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

DRAGU V. RAHELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.4 experimentat Respins

DRAGULESCU G. MARIA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DRAIA E.V. IOANA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAIA G LUCIANA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 3.65 avansat Respins

DRAIA L.F. CRISTINA-LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

DRANAU I. IOANA-ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DRAUCEAN D. DORU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRAUCEAN N NICOLETA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6 avansat Respins

DREGHICI A OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

DREGHICI G.I. ROBERTA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DREGHICI M.F. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 nivel mediu Respins

DREHER S. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DRIGLA V. ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DRILA I CLAUDIU GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 experimentat Respins

DRILA P IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

DRIMBE P MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

DRONCA D DANIELA IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

DRONCA I RAUL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DRONCA P EMANUEL ADELIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

DRONCA R RAUL BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

DRONCA S SORINA PAULA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

DRONCA T LIANA DEBORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

DROZD V DANIEL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

DRUJCA I. IULIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DUBOVAN E. LEA-KRISZTINA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

DUCA I CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DUDAS D ANCA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.95 avansat Reusit

DUDAS D. ANDREIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

DUDAS F FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

DUDAS G NATHANAEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

DUDAS G. CLAUDIU-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DUDAS I ADRIAN IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

DUDAS I BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DUDI A. LAVINIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DUDUMA F CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 2.4 experimentat Respins

DUGULESCU L. ROBERTA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUGULESCU V. OCTAVIAN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 2.85 experimentat Respins

DUHASCHI A. ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

DUICA S. CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 8.05 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

DULHAZ I ALIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

DUMA C. DANIELA FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DUMA CAS BOGLUT L LUMINITA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DUMA G OANA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DUMA I GABRIEL-PAVEL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

DUMA P DANIELA CORINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

DUMA S. SUZANA DIANA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 9.25 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

DUMBRA D. MADALINA ENDORA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 10 experimentat Reusit

DUMBRA I.R. ESTERA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Respins

DUMBRAVA M CERASELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DUMBRAVA V GHEORGHE-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUMICI S.M. DANIEL SORIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUMINICA G NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.45 experimentat Reusit

DUMITRACIUC D.M. MONICA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

DUMITRAS P DIANA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 5 experimentat Reusit

DUMITRAS S DELIA-RAISA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DUMITRAS V ALEXANDRU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

DUMITREAN G LORINA-ARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUMITREAN I VIRGINIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.2 avansat Reusit

DUMITRESCU G. DANIEL-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DUMITRIU G IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 incepator Respins

DUMITRU D ADRIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

DUMITRU I. DORINA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRU N LIVIU MARIAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 8.95 avansat Reusit

DUNAI L. CARMEN-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

DUNCA S ANUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

DURST P. DIANA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DUTCA P IONELA ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUTCIUC I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DVORAK R. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

EDU N OVIDIU MIHAI

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

EKMEKCI A. AHMET CAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5 nivel mediu Reusit

EL KHAROUBI A AMIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 3.85 experimentat Respins

EMANDI I LORENA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ENACHE P SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ENACHE V ALEXIS CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

ENCIU S DARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Filosofie 3.7 experimentat Respins

ENE V MARIA DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 6.9 experimentat Reusit

ENEA S.L. MARIA-CARLA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

ENESCU A ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.02 experimentat Reusit

EPPEL I CERASELA ARABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.75 experimentat Respins

ERDODI I.L. IOAN - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

EREMIE A IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ERIGHIN E.R. MARIE HELENE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Sociologie 6.95 avansat Reusit

FADOR D ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

FAGETAN R. ROXANA ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

FALCUSAN D DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

FANU D ALIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

FARAGAU F. FLORENTINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6 experimentat Reusit

FARAGO C. KAROL - SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 3.7 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

FARAGO F CAIUS-FABIO

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

FARAGO L NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 1.6 experimentat Respins

FARAGO L ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 2.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

FARCAL I IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

FARCAS C ANAMARIA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

FARCAS CAS MOISA P MARIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

FARCAS D.M. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 7 experimentat Reusit

FARCAS G.I. ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FARCAS M CATALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

FARCAS P ANGELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

FARCAS P MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FARCAS R FLORIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FARCAS V. VIORICA IONELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

FARCAU C. RONELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

FARCUTA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

FARKAS A. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FARKAS I. ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

FARKAS V. ANTONIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

FAT V. RAMONA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

FAUR A AUREL IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 avansat Respins

FAUR A IOANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.1 avansat Respins

FAUR D. IOANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

FAUR F FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

FAUR I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

FAUR I IOANA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

FAUR I SIMONA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

FAUR I. DAVID-ONISIM

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 5 experimentat Respins

FAUR I. FLORICA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.9 incepator Reusit

FAUR N LARISA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.7 avansat Reusit

FAUR P MONICA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.6 avansat Reusit

FAZEKAS-GHINEA L ANDREI-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

FECHETE P IULIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FEDUR S VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FEHER M. ETELKA IBOLYA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FEIER A ROXANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

FEIER D ALINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

FEIER I GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FEIER M LUCIAN NICU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.1 experimentat Respins

FEKETE A. ANDREEA-SONIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

FEKETE I. JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

FELEA E ADELINA - MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Filosofie 9.5 nivel mediu Reusit

FELLER G. ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

FELNECAN A PAULA ANAMARIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.1 incepator Respins

FENESAN M.I. LUANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

FERARU D MARTIN DOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.62 avansat Respins

FERENCIC F MAREK

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 9.15 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Filosofie 7.6 avansat Reusit

FERENCIK I IOAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba rusa B2--B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

FERENCZI T. NANDOR-LASZLO

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 9.8 experimentat Reusit

FERENT N DORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

FERGHETE I. SORIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

FERICEAN I SERGIU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.85 avansat Respins

FERICEL F.M. MARCEL - VLAD

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

FERICEL M.O. NARCISA - MARCELA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.5 avansat Respins

FERICIAN T. GIANINA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FERTADI I. SAMUIEL

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

FETTI L. SAVETA-FLORICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

FICK R.W. DENISA BRIGITTE

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

FICU E FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FICUT T. BOGDAN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.6 experimentat Respins

FIERARU S CAMELIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

FILAC V AVELANA CODRUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Reusit

FILCA C COSMIN DORIN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

FILDAN M FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.2 experimentat Respins

FILIMON A AURA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

FILIMON CAS NADABAN I MACRINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILIMON E. ALIN AMANSIO

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

FILIMON M.T. DIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

FILIMON V.E. VASILE - VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 7.5 avansat Reusit

FILIP A VIOREL AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

FILIP G. DANIEL

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.8 avansat Respins

FILIP I MIHAI IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 6.15 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

FILIP N. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

FILIP T ADRIAN DORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

FILIP V.D. CARMEN-ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FILIPAS E ANDREEA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FILIPESCU P.S. FLORINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FINAU G. REMUS ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza N/p Matematica T2 5.05 Geografie 7.15 nivel mediu N/p

FIT G DAIAN GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 1.6 Geografie 2.6 incepator Respins

FITOR I DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

FLONTA E. IRIS - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

FLONTA V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FLORE C CATALIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FLORE I SORIN MIREL

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

FLOREA G GEANINA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

FLOREA I EUNICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.05 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

FLOREA I IOAN-HORIA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.7 avansat Reusit

FLOREA L FLAVIA IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p incepator Eliminat din examen

FLOREA S IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

FLOREA V DIANA - ROMINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FLORESCU C.G. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

FLORESCU G GHEORGHE IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

FLORIAN E. FIVIA CORNELIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

FLORIAN P. LORENA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

FLORINCUTA G. ALEXANDRU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Respins

FLUERAS I ANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Respins

FLUERAS I.T. ALEXANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

FOALIS I.R. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

FOCSA C ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 5.5 avansat Respins

FODOR I. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FODOR S PAUL SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

FOGHIS I. RAMONA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.5 experimentat Reusit

FOLDI P PETRU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.5 avansat Respins

FOLTEAN G ROBERT ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

FOLTEAN I FLAVIUS IOAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

FOLTEAN I. ANDREI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

FONAGY C EDE

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FORGACI G.S. LORENA-SIMINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

FRASIN I LUCICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FREISINGER S ASTRID MARIA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

FRENCA I LUKACI

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 6.55 nivel mediu Reusit

FRENTIU P LAVINIA ROXANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 3.15 incepator Respins

FRIS A ADELINA LIDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 5.1 avansat Reusit

FRUJINA P DANIEL FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 6.15 experimentat Reusit

FRUNZAU I. EUNICE ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FULGER I. LOREDANA - IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

FUMEA P. MIRABELA - LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.3 incepator Respins

FURAU GH.O. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

FURDE C ADRIANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FURDUI G ANDREI

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 avansat Respins

FUTO I IOAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.4 nivel mediu N/p

GABOR A ANCUTA ANDREEA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

GABOR C SZENDE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.5 avansat Reusit

GABOR G CARMEN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

GABOR G. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GABOR I.A. IOANA AMEDEEA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

GABOR L.I. LUCIAN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GABOR M MARINELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.6 experimentat Reusit

GABOR M. CRISTIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

GABOR M.GHE. FLAVIUS-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

GABRIAN A COSMIN VIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie Eliminat din examen incepator Eliminat din examen

GABRIAN G.M. IOANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GADINCEANU B. BENONE DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.85 experimentat Respins

GAFTON T. LUCIAN - MARIOUS

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.85 avansat Respins

GAG A. IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5 avansat Respins

GAG N NICOLAE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

GAG V NEBAIOT OTNIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GAGEA I CATALINA VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

GAIA D.G. DENISA - BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GAICA T DORIN MARCEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GAICEAN D PATRIK

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 6 experimentat Respins

GAICEAN P. PETRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 6 nivel mediu Respins

GAITA I ALEXANDRA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 6.15 avansat Reusit

GAITA I CATALIN COSMIN IULIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

GAL A ANNA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GAL I LARISA-ALEXANSRA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GAL I MARIANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

GAL I. ATILLA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GAL I. EDWIN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 7.6 limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

GAL O. ZOLTAN-CSABA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.26 experimentat Reusit

GAL P. EMIMA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GALACZI I ANDRAS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

GALAN F FLORIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GALAN F TIBERIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GALBINISTEANU G ELENA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

GALE P PAVEL SILVIU

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

GALE T MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

GALEA _ VOICU MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GALEA D RADU MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GALEA I ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GALEA T DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GALEA T VICTOR VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

GALEA V IULIAN EMANUEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 2.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

GANCEA F EUSEBIO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

GANCEA I IONEL VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

GANCEA O. CRISTIAN ALIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GANCEA T ALEXANDRU DORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 1.3 experimentat Respins

GANEA I RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

GANEA I. SILVIA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.5 experimentat Respins

GASPAR A. EWALD-IOHAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.6 limba si literatura romana avansat 3.05 Limba germana moderna B2--B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

GASPAR I ILEANA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

GASPAR R DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GATEJ V. LAURA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

GAVRE I ANA MARIA IULIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GAVRILA A. SANDU FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GAVRILA I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GAVRILA I. SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

GAVRILA O RADU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

GAVRILA-IACOB D. IONEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GAVRILAS F ANAMARIA LARISA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9 experimentat Reusit

GAVRILAS G MARIA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GAVRILAS G. VIORICA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GAVRILETE CAS GLIGOR V VIORICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GAVRILUT M.S. ALEXANDRU - STELIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

GAVRIS L EDITH

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.05 experimentat Respins

GAVRUTA D IULIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GAZAK J. IARMILCA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GAZSI I. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GEBER F EDUARD-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

GELAN I. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 8.65 incepator Respins

GEOLDES T SOFIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.8 avansat Reusit

GEORGESCU D GEORGE-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

GERGELY S ZOLTAN CSABA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GERLAN F. MARIUS-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GHEBAN A.F. CRISTIAN - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

GHEBAN E VELNA-ISABELA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GHEDUS I. VASILE-MILORAD

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.25 avansat Respins

GHELZINGER E.C. ANCA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 5 incepator N/p

GHEMEA I DANIEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 3.3 incepator Respins

GHEORGHE G. FLORIN RAFAEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

GHEORGHITA M. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.55 experimentat Respins

GHEORGHIU V. SONIA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHERGAR A. CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GHERGAR I IOAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.65 avansat Respins

GHERGAR V DENIS IOAN VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 5.8 experimentat Reusit

GHERGHEL C MARIA MIRABELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.05 avansat Respins

GHERGHEL D. ANDREI VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GHERGHEL O. EMIMA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GHERGHESCU A.C. SANDRA RAMONA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GHERHES D MARIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 6.05 avansat Reusit

GHERMAN C. MARIA - MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

GHERMAN M IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

GHERMAN V ANDREI VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

GHIERMAN F NICU FLORIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GHILE A.G. PAUL-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

GHILEA C. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.85 Psihologie 9.4 experimentat Reusit

GHILEA I CALIN CANTEMIR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2 experimentat Respins

GHILEA I VLAD IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

GHINGA G FABIAN DORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHINGA M. LILIANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1 nivel mediu Respins

GHIOR C ROBERT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GHIORGHITA D CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHIORGHITA G ROMINA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

GHIRLEA D OVIDIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

GHIT I. EDUARD - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

GHITA C.E. VLAD-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 10 experimentat Reusit

GHITA V CRISTINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

GIANGA G TIBERIU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

GIB M. AVRAM - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

GIOROCEANU D DANIEL-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6.5 avansat Reusit

GIRIGAN G GAVRILA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GIRIGAN I MONICA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.05 avansat Respins

GIRNA CAS GROZAVU I MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

GIURGICA G ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Fizica 8.7 experimentat Reusit

GIURGIU D. SERGIU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GIURGIU G. ALIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

GIURGIU M. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GIURGIU M.A. MANUELA LAURA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.85 avansat Reusit

GIURGIU N. MARIA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.2 avansat Reusit

GIURGIU S DIANA IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GIURGIU T ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Istorie 9.85 Geografie 8.8 avansat Reusit

GIURGIU V. RADU DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 3.7 avansat Respins

GLEVAN GHE. ANCA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

GLIGOR CAS LEAH N ELVIRA ARGENTINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 3.7 incepator Respins

GLIGOR D. STEFANIA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GLIGOR G GENTIANA-NELIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Informatica T3 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

GLIGOR G GHEORGHE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

GLIGOR G VOICHITA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Reusit

GLIGOR I FLORIN SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GLIGOR I MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GLIGOR L. FLORIAN - MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

GLIGOR M GABRIEL-DACIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.3 avansat Reusit

GLIGOR M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

GLIGOR P CLAUDIA-ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GLIGOR S SILVIU RAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GLIGOR T. BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GLIGOR V. DANIELA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GLIGOR V. RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.4 avansat Respins

GOBJILA D ROMAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GOCIU G. AURICA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GOCZO S.S. ROXANA LARISA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A1-A2-B2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GODO S. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.7 limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GOGA V VALENTIN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

GOGEA S SILVESTRU

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 experimentat Respins

GOGU N. BIANCA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-B2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GOINA R.V. BIANCA MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GOLDIS D PAULA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

GOLDIS F. DIANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

GOLDIS I IONELA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

GOLDIS I PATRICIA IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GOLDIS V ADELINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

GOLDSCHMIDT I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

GOLEA I SANDU DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

GOLUB C DIANA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

GOMBOS E ANCA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 avansat Reusit

GOMBOS V.A. NORBERT ANDREAS

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana avansat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5 avansat Respins

GONDA S EMILIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GOPFRICH G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

GORGAN G IULIA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

GORGAN L LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

GORGAN V. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GORON I VALENTIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 1.9 experimentat Respins

GOSA A. RAUL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

GOT G. ANDREI-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GOTAN T LIDIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

GOTECIUC P SIMONA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

GRAD D.P. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

GRAD S.I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GRAD V. CLAUDIU - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

GRADA F. EMIMA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRADA V IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

GRAMA V FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GRANASI N CALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.4 avansat Respins

GRAURE D.I. ANCUTA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.55 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GREC I IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

GREC P PETRU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 1.9 avansat Respins

GRECU T DAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

GRIDJAC P. ANDREEA RALUCA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GRIGOR I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GRIGOR V. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

GRIGOREAN M. RUBEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

GRIGOREAN V. DEMETRIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

GRIGORUT V. ADRIANA-ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

GRIGORUTA CAS BARGAN D IONELA SIMONA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.2 incepator Respins

GROS I LENUTA GHEORGHINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 5.55 experimentat Reusit

GROSU CAS BAUL A DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

GROZA C.D. ADRIAN - DOREL - ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.37 avansat Respins

GROZA D CLAUDIU DORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 6.05 experimentat Reusit

GROZA I ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GROZA I IOANA NATALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GROZA I PAVEL GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

GROZA I. RARES MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 8 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GROZA L ELIZA MILENA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

GROZA M. IULIA - MARINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

GROZA N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

GROZA R BIANKA ANNEMARIE

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

GROZA S SIMION PAVEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.45 avansat Reusit

GROZA V VASILE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 5.65 Geografie 7.05 incepator Respins

GROZESCU G AURELIAN-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GROZESCU G FLAVIUS ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

GRUBER E. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

GRUIA B BUJOR ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 incepator Respins

GRUIA D. ION

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza N/p Matematica T2 5.2 Geografie 5.9 experimentat N/p

GRUIA G ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GRUIA N ANA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

GRUIA N IOAN EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

GUI A ARIELA FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.65 avansat Respins

GUIA G ANDREI SIMION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 5.3 avansat Respins

GUIP CAS GRUIA D. MARIANA ADRIANA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza N/p Matematica T2 5.3 Geografie 6.4 experimentat N/p

GULER M. EUNICE

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GULES G. GEORGE PAUL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GULES V DESPINA LARISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GULLER A. EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

GURAN F CLAUDIU ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

GURBAN I ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GURBAN L. ELENA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GURBAN R SERGIU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.5 avansat Respins

GURBAN S.L. LUANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

GURBAN T GABRIEL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.4 experimentat Respins

GUTU . ANDREI

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

GUTU I ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GUZEI P. LUCIAN PETRICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

GYARMATI A LEVENTE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

GYARMATI I. OLIVER-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GYORGY F. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GYORGY M. ANDREEA LORENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

GYORI A. DAMARIS CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Filosofie 5.6 experimentat Respins

GYULAI I. DANIEL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.85 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

GYURE D CLAUDIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

HABALIC M ARIADNA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

HADADE F ROXANA MARIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.5 experimentat Respins

HAICA S ALEXANDRU ALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 4.5 experimentat Respins

HAIDU G BIANCA

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.6 experimentat Respins

HAIDU V VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 5.1 incepator Respins

HAIDUC I. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.85 experimentat Reusit

HAIDUC V ADRIAN MIHAI

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.85 avansat Reusit

HAJA V DANIELA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

HAJAS A NORBERT

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8.15 Psihologie 9.15 experimentat Reusit

HAJAS A. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 6.05 avansat Respins

HAJDU CAS COSTUT C DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.55 avansat Reusit

HALBAC G MIHAIELA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

HALDEA I. OVIDIU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HALLAI I. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.85 limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

HALMAGEAN I. IOAN DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7 Filosofie 5.1 experimentat Reusit

HAMZA I ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 1.6 experimentat Respins

HAMZA I CIPRIAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 2.2 experimentat Respins

HANAS N GEORGE ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

HANC D DANIEL MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

HANC G ADORIANA GIANINA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 6.8 avansat Reusit

HANC I IONEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.35 avansat Reusit

HANC T.P. LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.1 incepator Respins

HANC V LAURA ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

HANC V MADALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HANCI I VALENTINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.8 experimentat Reusit

HANCIUTA CASATORITA MORODAN I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

HANCIUTA D. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.75 incepator Respins

HANCSAK T CARMEN LUISA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

HANDRA E.R. DOROTHEA CASIANA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

HANDRO V ADRIANA IRINA DELIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

HANES D ANDRADA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HANGANU M. LAVINIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

HANIS F ANDREI BEN ONI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

HANIS P IOSIF EMANUEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 5 avansat Respins

HANS G. THOMAS

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.85 experimentat Reusit

HANT V VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

HANTEA N ALINA MADALINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HANTU D. OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

HAPENCIUC M.V. ANAMARIA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HAPSA D SEBASTIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.6 experimentat Respins

HARAGA C. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

HARCSA I. HENRIETA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

HARDALAU A BIANCA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

HARDAUT C ABEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

HARDAUT LS SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

HARNAGEA S. STEFAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

HARPAN M DAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

HARUTA CAS PARANICI A ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.45 incepator Respins

HAS M RAUL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HAS M. ANAMARIA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

HATCU I ADELINA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

HAUCA I CATALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

HAURES GHE.I. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HAY T. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba germana moderna Istorie 10 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HECICO P DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 1.3 avansat Respins

HEDEA I RALUCA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HEDESAN I. CHRISTINE-SILVIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

HEGEDUS A. BIANKA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HEGEJ A. NORBERT - DENIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HEINDRIK CAS BALIGA O ILIDIKO

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

HEINRICH I MARIUS IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

HEITZ G. AUGUSTIN - TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

HELEPORT I.M. LADISLAU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HENCIU I. IONELA - RODICA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 7.55 incepator Reusit

HENGER E. ASTRIT

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.8 experimentat Reusit

HENTIU M CORNEL MARIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 7.3 Fizica 7.2 avansat Reusit

HERBEI B FABIAN CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8 experimentat Reusit

HERBEI C.P. PETRU EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 incepator Respins

HERBEI I.E. MIHAI IULIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

HERCZOG R. DAIANA ELEONORA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

HERDEUT A. ALEXANDRA ANDREIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HERETIU M.D. DORIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

HERGENRICHTER I ISTVAN NORBERT

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 7 experimentat Respins

HERLE P ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 5.1 avansat Reusit

HERLO D FLAVIUS DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

HERLO T RADU RAOUL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

HERMAN O RALUCA IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.4 avansat Reusit

HETTMAN I CRISTINA DENISE

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

HIDIDIS P PETRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9 experimentat Reusit

HIRES P.M MIROSLAV-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 8.4 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Filosofie 6.2 avansat Respins

HIRINA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HIRINA M ADINA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

HIRINA V. ANDREA MARIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

HIRIS D. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

HIRJE G ADRIAN GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

HIRLAU M CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

HIZO E. DORIS EVELYN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.65 experimentat Reusit

HLISTEI M MIHAELA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

HODAN P BIANCA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

HODEA CASATORIT KARAMAN I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 3.75 Geografie 5.1 incepator Respins

HODISAN M. MIHAI PARTENIU

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

HODRE G CASIAN DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7 experimentat Reusit

HOJDA I PAULA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 6.2 avansat Respins

HOJDA I ROXANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

HOJDA O. RAUL OVIDIU

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

HOLLICH E.A. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

HOLMAN P CATALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HOMAN F COSMIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

HONIGES A MEINHARD

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

HONTAN I HORATIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

HORD G AURORA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

HORGA D. AURELIAN TUDOR

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8 avansat Reusit

HORGA G.A. GRETA KINGA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.35 avansat Reusit

HORGA I FLAVIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

HORGA I FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 3.55 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

HORGA I MIHAI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

HORGA I.I. ADELINA GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.65 avansat Respins

HORGA P VOICHITA FLORICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

HORGA P. ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HORHOTA G CATALIN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 2.5 avansat Respins

HORNE D DANIEL-TRAIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

HORNEA P MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

HORVAT D. BIANCA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

HORVATH A ADRIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 4.2 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

HORVATH CASATORITA TAICS S. ANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 5.3 incepator Respins

HORVATH GH. MELANIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

HORVATH I LASZLO

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

HORVATH T. KARINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Respins

HORVATH Z.I. IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.25 experimentat Reusit

HOSSZU A. GABOR

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.75 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

HOTARAN A DARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

HOTARAN G ALIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

HOTARAN GH. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

HOTARAN I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

HOTARAN P CRISTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 6.3 avansat Reusit

HOTARIS O ROXANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOTULETE A ALEXANDRU EWALD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 1 Geografie 4.55 incepator Respins

HOZA B DANIELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HOZA G VASILE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

HOZA I ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

HREMALIUC I ILIE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

HRENCIUC R.M. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HRISCU M. ANDELINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

HRITCU A. RAHELA TEODORA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.3 avansat Reusit

HRITCU D DANUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

HUDISTEANU G DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

HUDISTEANU M. CATALIN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

HUGEL F. FRANCISC

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 5.65 experimentat Reusit

HULUTA C DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HUPLEA M CLAUDIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

HURBAN D.M. SILVIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

HUREZAN T. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.9 incepator Reusit

HURGOI P.M. ALEXANDRA ANDREIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 incepator Reusit

HUSTIUC R.D. RONEL EUSEBIU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.2 avansat Respins

HUT D BENIAMIN DORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

HUT I FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

HUT I.A. IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A1-A1-B1-B2- Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

HUTAI A ANTAL GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

HUTAN T MANUEL SORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.8 avansat Respins

HUTOPILA V. GABRIEL - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.2 incepator Respins

IACOB A. REBECA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

IACOB DC DANIELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

IACOB G BRIGITTE-GEORGIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 3.5 avansat Respins

IACOB G. GHEORGHE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IACOB I IOANA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

IACOB P.G. PAULA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

IACOB S.N. RAUL-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

IACOB V. RAFAELA PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

IAGAR V VASILE RADU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IAKAB S STEFANIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 10 Fizica 8.4 experimentat Reusit

IANC G. NICOLAE - REMUS

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

IANC I. LUCIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANCAU V COSMIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

IANCAU V. IOANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

IANCAU V. MONICA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

IANCSIK A OSWALD

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

IANCU C. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.05 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

IANCU D. MARIA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IANCU F.A. ALEXANDRO CADMIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

IANCU M ANCA DIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

IANOS M. IOSIF OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.45 avansat Respins

IANTO I IOSIF ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

IAROS I MARIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 8.45 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Filosofie 7.7 nivel mediu Respins

IELSOVSZKY I IOAN BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.6 avansat Respins

IENASESCU E.N. PAUL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A1-A1-A2-B2- Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

IENCIU I LIDIA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IENESESCU G. GHEORGHE ALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-A1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.85 avansat Respins

IENESESCU S.V. DALINA VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 6.2 experimentat Reusit

IERCOSAN CAS KEDEI N NICOLETA ILEANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 incepator Respins

IERCUSAN O.D. DIANA - LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

IERIMA V. RAMONA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

IFRIM M SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 6.5 experimentat Respins

IFRIM V. RAMONA SORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.1 avansat Respins

IFTIME C SERGIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.15 avansat Reusit

IFTIMIE V OTILIA VASILICA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.15 experimentat Reusit

IFTIMOAIA M. GIANINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

IFTIMOAIEA E ISABELLA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

IGAS I EMANUEL DOREL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 5.4 avansat Respins

IGAS T NICULINA FLAVIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.2 avansat Respins

IGAZ S.M. ERWIN VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

IGNAT S ADRIAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

IGNUTA N. LAVINIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

IGNUTA V. MARIA - FLORICA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

IGRET I NORIN ILIE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

IGRET T VALENTIN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

IGRET V. ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

IGRITIU O.A. ROXANA NINETA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.2 avansat Respins

ILASCU I BOGDAN IONUT

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.2 avansat Reusit

ILCA I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

ILCA V MARINEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ILE CAS LOPAZAN A MIHAELA MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ILE CAS SUCIU A CARMEN IRINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ILE E LIGIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ILE F FELICIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

ILE I. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ILEA G. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ILEA V. RONELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ILEANA P LAVINIA-ANDREIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

ILICA I. MARIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ILICA O DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 incepator Respins

ILIE C. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.6 experimentat Respins

ILIE I ELISABETA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ILIE I. IONELA DANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ILIES D MARCEL

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 4 nivel mediu Respins

ILIES F FLORINA LUMINITA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

ILIES I CRISTINA CONSUELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

ILIES I IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ILIES M DARIANA OANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

ILIES T LIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ILIES V. ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ILIESIU E ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ILIS I ANAMARIA CAROLINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.85 avansat Respins

ILISEI C ROXANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

ILIUTA M. OANA-SIMINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

ILLE I. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ILLES C CRISTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ILLES I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ILONA R ALICE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.4 avansat Respins

IMRE I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 6.45 avansat Respins

INASEL N ADORIAN OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

INCICAS A EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

INCICAS T AURELIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

INCICAU P. VIORICA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

INCICAU S VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

INDRICAU GHE. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

INDRU I ALEXANDRU IONEL

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 incepator Respins

INEOVAN E NORBERT

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.2 incepator Respins

IOANAS D ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.75 avansat Reusit

IOANAS I ANDREEA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IOANAS I FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

IOJA A CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IOJA T DAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

IONAS G FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 avansat Respins

IONEAC S. ALIN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

IONEL V ALEXANDRA LARISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

IONESCU E. SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 experimentat Respins

IONESCU M LORENA ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

IONUTESCU B PAUL COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

IORDACHESCU C COSMIN-MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.2 avansat Reusit

IORGA A GEORGE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 experimentat N/p

IORGA M.A. CORINA ELEONORA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

IOSA C COSMINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 5.4 incepator Respins

IOSA D.P. DANIEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IOSIFONI C. LIVIA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

IOSIM V NADINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

IOTCU P DAN ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

IOTCU P.N. VLAD EMIL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-A2-B2-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

IOV C VALENTINA COSTINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

IOVA A. DENISA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

IOVAN R. CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

IOVANOV A. GABRIEL ROLAND

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

IOVANOV A.I. ISABELA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.7 avansat Respins

IOVANOVICI A CRISTINA ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 5 nivel mediu Reusit

IOVANOVICI C. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

IOVANUT M OCTAVIAN MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

IOVANUT V IOAN OLIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.3 avansat Respins

IOVESCU C. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

IOVESCU S ROBERT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.2 avansat Respins

IOVIN R. IASMINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

IOZSA N ARNOLD ROLAND

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 5 nivel mediu Reusit

IRHAZI I. BOGLARKA-ESZTER

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.15 avansat Respins

IRHAZI I. HAJNALKA-AGNES

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

IRIMESCU G STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

IRIMIA CAS BOTEZAT V LILIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

IRIMIA V IRINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

IRIMIE F FLAVIUS TUDOREL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

IRIMIE F MARINEL ALIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

IRIMIE I ADRIAN SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

IRIMIE T PAVEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

IRINA T MARIA MAGDALENA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ISAIL I ALINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

ISIDOR F SILVIU SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza Matematica T1 6.7 Fizica 5.7 experimentat Respins

ISIP I ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

ISOPESCU D VLAD CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ISPAS F. BIANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2- Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

ISPAS G ANDREEA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

ISPAS I FIBIA MERI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

ISPAS N NICU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ISPAS V. CLAUDIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

ISPRAVNIC I SIMONA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

ISTIN P MIGRICEL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 avansat Respins

ISTOC D. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

ISTRATE I. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.65 avansat Reusit

ISTVAN I. IRINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

ISVAN I MARIANA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

IUGA D. ROLAND

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.15 avansat Respins

IUGA G. ANAMARIA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 3.8 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

IUGA I GHEROGHE-VASILE

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba rusa B2--B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

IUGA I IOAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IUGA L LAURA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.6 avansat Respins

IUGA V GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IUGA V TEODORA HARINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

IUHAS M.L. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.55 avansat Respins

IUHASZ S. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

IURAS A ZLATKA-RAFAELA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 5.05 nivel mediu Reusit

IUSCO I IOANA AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 avansat Respins

IVAN G. DOREL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.8 avansat Reusit

IVAN N CLAUDIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

IVANCEA N NICULAE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IVASCA P. DAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

IVASCU G ADINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Psihologie 8.7 avansat Reusit

IVASCU T ALEXANDRU LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IVASCU T. DELIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

IZBASE E LOREDANA BRINDUSA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IZDREA GH. ALEXANDRU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

JANTO F. NORBERT-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 5.95 avansat Respins

JEBELEAN M MIHAI EMANUEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 3 nivel mediu Respins

JENCOV O.D. RUBEN CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza N/p Matematica T2 3.5 Geografie 5 incepator N/p

JERGER I ERVIN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JIDOI A CLAUDIA DENISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

JIGA I FLORICA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.1 avansat Reusit

JIGAU M ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

JIGMOND A DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 1.9 avansat Respins

JIMON R.M.A. LUCIAN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JIPA C CRINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JIPA S IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

JITARIU I. SERGIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

JIVAN E ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

JIVAN GHE. ANDREEA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

JIVAN P ADRIAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

JIVOINOV M. RAUL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

JOJA G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

JOLDEA E DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.25 experimentat Reusit

JOLDEA I. ANAMARIA - JOANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.8 avansat Reusit

JOLDEA S ANDREEA-SORINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

JOLDEA V ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

JOLDES P. PETRONELA - AMALIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

JOLDES V ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 6 nivel mediu Respins

JUCA V. LAURA DOMNITA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 avansat Respins

JULA I ANDREEA IUSTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

JULA I CARMEN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 6.5 experimentat Reusit

JULA V DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

JULAN G. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

JULEAN C. ANA-CARINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

JUNGER O ANDREAS THOMAS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

JURA P.F. RONELA - LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Respins

JURAS F FRANCISC ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

JURCA F SORIN CALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

JURCA G. NICOLETA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

JURCA I GEORGIANA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

JURCA I OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

JURCA N MARIUS MARCEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 6.2 experimentat Reusit

JURCA P MARIUS LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

JURCA P PAUL ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

JURCAN N CRISTIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

JURCOI F FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 5.55 nivel mediu Respins

JURGELEA I IONELA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

JURJ G GEANINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

JURJ I.M. IOANA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.65 avansat Respins

JURJ T. ALINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

JURJ V ALEX-BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

JURJE A.D. EDINA ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

JUSCA P MARIUS PETRICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KADAR A ALEXANDRU NORBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KAITOR G SILVANA DESPINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

KARDOS P ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

KARETA R RUDOLF

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

KARKUS J.G ROBERT-JAROSLAV

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

KARPATI A. ADALBERT NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

KASA M. ANA LAURA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

KASZAS I. CARMEN LAURA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

KATONA I LORANT

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

KATONA M ANGELICA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

KATONA M. IRINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

KELEMEN I ATTILA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

KEREKES I. NATALIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

KESERU CASATORITA COSTEA L. REKA-TIMEEA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 5 experimentat Respins

KIGYOSI I EVA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

KILIAN I.M. IOHANA-AURORA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KIMAK R. MADALINA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

KINCSES V ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 nivel mediu Respins

KINCSES V. ANTON

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.7 avansat Reusit

KIS A IOANA SOFIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

KIS CAS VESA G ANITA ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

KISS A ATTILA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

KISS CAS BOROS A IRINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

KISS CAS ILE I CLAUDIA MARIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

KISS G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

KISS I CSILLA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

KISS I. HELGA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8.95 limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 avansat Respins

KISZEL M.S PATRIK MILAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

KIZUR A ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 9.35 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.3 Filosofie 8 incepator Reusit

KLEPP I. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

KOCSIK Z. LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.45 limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.58 experimentat Reusit

KOCSIS E ROBERT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

KOCSIS I IOSIF

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

KOJNOK I JASMINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 8.85 limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Filosofie 8.8 nivel mediu Reusit

KOLES A. PAULA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

KOLOMPATI A SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 2.5 avansat Respins

KOLOZSVARI C ROMINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.05 experimentat Reusit

KONCZ F. RAYMOND

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba germana moderna B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

KONDORA L ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

KONYA V. CLAUDIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3 N/p N/p

KOROMI I IOSIF

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

KOVACS E. DENISA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

KOVACS F. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

KOVACS I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

KOVACS I. MONICA HEDVIG

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

KOVACS M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

KOVACS M. MONALISA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

KOVACS T.E. INGRID-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

KOVAGO Z. BETTINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

KOVALIK A ROBERT ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

KOZMA A.I. ESZTER

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.55 avansat Reusit

KOZMA G. SALOMEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

KRAMER E TEOFIL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 3.7 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

KRAMLI K MELANIA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

KREITER I. MELINDA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

KRESZAN P BIANCA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 7.9 nivel mediu Reusit

KRIKORKA S. TAMAS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.8 avansat Reusit

KRISTA S.G. BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

KRISZTA I IOAN ATTILA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

KUHN S SORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

KUI S ROBERT ISTVAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

KUI S SZILARD LEVENTE

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

KUKUCSKA F. IULIANA RENATA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

KUN S IULIA GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Psihologie 7.9 experimentat Reusit

KUNDLA I.P DARKO-PAVEL

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 7.9 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Filosofie 6.1 nivel mediu Reusit

KURTI CS. ANDOR-ROLAND

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 9.15 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

KURTI E. TAMAS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.65 avansat Reusit

KUSNYER M KARINA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

KUTASI C.O. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LABASAN P.M. MARIAN - VASILE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.8 incepator Respins

LACATOS A OLIMPIA-FLORICA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 4.2 Geografie 2.35 nivel mediu Respins

LACATUS M FLORINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LACATUS N. CIPRIAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

LACATUS N. NICOLAE COSMIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LACATUS S. GHEORGHE DIMITRIE

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

LACATUSU G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LACUSTEANU M DAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

LADARI I. MARINELA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

LAJKO D EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

LAKATOS R RUDOLF

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

LAL P MARIUS ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

LALAU B. CRISTI VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

LANGA CASATORITA TALAN S. SORINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Istorie 4.25 Geografie 3.5 incepator Respins

LAPADUS I NICU-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LARIONESI E. EMILIANA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

LASC T DANIELA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.55 avansat Reusit

LASCU F.T. AMALIA-YVETTE

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LASCU M ADRIAN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba spaniola A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

LASCU M AMALIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

LASCU S ANDREEA LORENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

LASCU S SILVIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

LASCUT A ALEXANDRA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.95 avansat Reusit

LASCUT I MADALINA GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

LASLAU G DANUT SABIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

LASZLO I. ZOLTAN IOSIF

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

LASZLO O. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

LAURINCZ M ROBERT-MILAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 5.05 limba si literatura romana avansat 2.25 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.9 Filosofie 6.4 nivel mediu Respins

LAUROVICS S JAN-OSKAR

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca avansat 7.45 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 6.6 nivel mediu Respins

LAZA D CLAUDIU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

LAZA I. BOGDAN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

LAZAR A CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

LAZAR A ELENA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LAZAR A. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LAZAR A.G. ROMINA-GIANINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

LAZAR B BUJOR DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LAZAR C MONICA FELICIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.2 avansat Reusit

LAZAR C. RAUL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

LAZAR E FLAVIUS ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

LAZAR G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

LAZAR G. DAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

LAZAR I BOGDAN DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.05 avansat Reusit

LAZAR I DANIELA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

LAZAR I ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

LAZAR I OANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

LAZAR I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

LAZAR M.D. LARISA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

LAZAR R ANITA CARLA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LAZAR V OANA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8 experimentat Reusit

LAZARESCU A. ADRIANA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.1 experimentat Reusit

LAZARESCU P GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.1 avansat Respins

LAZEA D. IOANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.85 experimentat Reusit

LAZEA D. LAVINIA - COSMINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Respins

LAZEA I DIANA CORALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

LAZEA I FLORINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

LAZEA I. IOANA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

LAZEA N GABRIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.75 avansat Respins

LAZIE C CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

LAZIE I OVIDIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

LAZIN C.V. ANDRADA-CALINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

LEAC M MARCEL MATEI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 incepator Respins

LEAC M.I. ANCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

LEAHU D DANIELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.65 avansat Reusit

LEI G CALIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.2 experimentat Respins

LEI I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 5.5 avansat Respins

LELA C. EMILIA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

LELA C. JONATHAN - CALIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 9.15 avansat Reusit

LELA C. RAFAEL - VICTOR

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 5.85 nivel mediu Reusit

LELIK . ENDRE-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

LELIK Z. ERIKA-EDINA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Filosofie 7.8 nivel mediu Reusit

LELITA V ELISABETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

LENDIU D CRISTIAN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.3 avansat Respins

LENGYEL G. MARTA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LENHARDT H. GUNTER

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

LEONTE V LIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LEONTES C. STELIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

LEOREANU N. MANUEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

LERIC I.G. ROXANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

LERIC M.S. DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

LERIC V. EMANUEL - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LERIC V. MARIUS - GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

LERINTIU I. LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.15 avansat Respins

LESTYAN M. MATYAS-RUBEN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 6 Fizica 7.65 avansat Reusit

LETRAI B. RICHARD

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

LEUCA D DANIEL MARIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu N/p

LEUCA G VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

LEUCA I. IONICA-AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

LEUCA O SERGIU-OCTAVIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 3.8 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

LEUCA P FLORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

LEUCUTA I DANIEL TEODOR

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

LEUCUTA P BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

LEUCUTA V ALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

LEUSTEAN Z ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 5.4 experimentat Reusit

LEVAI T.I. EMANUEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

LEVITCHI D. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.15 experimentat Respins

LEZSAK I. CSILLA-BRIGITTA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 avansat Respins

LIGA P BENIAMIN SAMUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

LIHET F. MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LINGURAR G. IOAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

LINGURAR I ION MARIAN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

LINGURAR S.R. PETRONELA ADELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p 2.75 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat N/p

LINGURARIU A. SILVANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

LINKO I IOSIF GABOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

LINTE C MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

LIPITOR G. RAFAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 3.2 avansat Respins

LIPOVAN I IOAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.3 experimentat Respins

LOBOTKA I. IOZSEF-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LOLE L TIBERIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 experimentat Respins

LORINCZ CAS BERTOK F IBOLYA ANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

LORINCZ I. MONICA ANDREA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

LORINCZ M. KITTY

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.7 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

LORINCZ V. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 7.25 experimentat Reusit

LOW I SILVESTRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LUCA A ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LUCA C TADEU ONISIM

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1 experimentat Respins

LUCA G CATALIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

LUCA G.I. IONEL

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

LUCA I MIREL ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

LUCA I.D. DORU - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

LUCA M ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

LUCA M MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 4.4 incepator Respins

LUCACI A MONICA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUCACI D. DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

LUCACI F CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

LUCACI I BEATRICE OTILIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

LUCACI I OTNIEL OLIVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.6 avansat Reusit

LUCACI P. LAURA - OTILIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

LUCACIU A VICTOR

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

LUCACIU V ADA LUANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUCEA A ALEXANDRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

LUCEA I DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

LUCHIAN C. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

LUCHIANOV S IRINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 avansat Respins

LUCHIN M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

LUCULESCU I CLAUDIU-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LUCUTA N NELU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.8 avansat Respins

LUKACS A. ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8 experimentat Reusit

LUKACS C. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUKOVSCKI M. CAMELIA - RUXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.6 incepator Respins

LUNGA F ANDREEA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.25 avansat Reusit

LUNGA G GHEORGHE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

LUNGA I.D. CRISTINA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LUNGA T ANDRADA THEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

LUNGU CAS BEGOV I ANCUTA CODRUTA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

LUNGU I ADAM PAVEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

LUP C.F. ADELA-CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

LUP V CARMEN ADINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

LUP V. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

LUPAN E.M. ANCUTA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.15 experimentat Reusit

LUPAS C. GILBERT - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUPAS I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

LUPASCU C VLAD-TOMA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

LUPEA D BIANCA CLAUDIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LUPEI P LOREDANA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

LUPOAE M CORNEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

LUPOVIC L. ROBERT

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 5.85 experimentat Reusit

LUPSA L LIVIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

LUPSA P CRISTINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

LUPSA T IOANA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

LUPSA T LOREDANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.15 avansat Respins

LUPU C. ROXANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.15 incepator Respins

LUPU D. CATALINA - BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

LUPU I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LUPU N. LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

LUPU T. PAULA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

LUPULESCU A.A. AVRAM ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

LUPUTIU V. CATALIN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MACEAN C.V. TABITA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MACEAN C.V. TAMARA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MACEAN I MARIA IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8 avansat Respins

MACIAN D ALIN DIMITRIE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

MACINIC GH.A. BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

MACINIC S.C.G. PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.15 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MACOVEI I.S. GHEORGHE - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

MADA G. BOGDAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

MADAR S ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MADARASAN E CLAUDIA DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MADARASZ Z ROXANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.05 avansat Respins

MAG S PAUL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.95 avansat Reusit

MAGDA A.I. ANDRADA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

MAGDA G GIORGIANA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 avansat Respins

MAGER G NICOLETA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

MAGER I DANIELA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

MAGER N.P. OANA-ANASTASIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

MAGER V VICTOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MAGHERA E OANA-RUXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MAGULEAN F.T. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MAGULEAN P PAULA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

MAGUREANU M MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 8 nivel mediu Respins

MAGYAR A EDUARD RAFAEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.45 avansat Respins

MAIER I ROBERTA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAJER I. TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.155 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MAJOR CS. ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

MAL D SILVIU DORIN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MALAGA I EDUARD MARCEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MALANCAS P. ABEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MALINA P MONICA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.75 avansat Respins

MALITA C AURORA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MALITA C RAMONA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MALITA E CATALIN-SORIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

MALITA I. MARIUS IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 6.85 experimentat Reusit

MALITA P SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MALITA V DANIEL PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

MALITA V LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAN M ANITA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

MANARAZAN L.V. OANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MANCAS M MARIA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MANCE I. ADRIAN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8 avansat Reusit

MANCI D IUDITA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.35 avansat Reusit

MANCI V VALERIU DALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

MANDONI A AMALIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

MANDRUTAU T. TEODORA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MANEA G GABRIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

MANG F. FLORINA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MANG P VLAD MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MANGA M. MARK CHRISTOPHER

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

MANGALAGIU C ALEXANDRA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MANI T SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 avansat Respins

MANIU I IOANA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

MANIUT I ROXANA ROMINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MANOLE C BOGDAN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

MANOLIU I. IONELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.1 experimentat Respins

MARA C.L. BIANCA-OLIMPIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

MARALESCU M. FELIX MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MARC E IZABELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MARC N DANIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Reusit

MARC P.P. ANAMARIA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

MARC P.P. MIHAELA CARMENCITA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 2.7 avansat Respins

MARCA I EVELINA-TIMEEA

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MARCHIS A ALEXANDRA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MARCHIS G. MONICA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 1.5 nivel mediu Respins

MARCHIS N ALEXANDRA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MARCHIS N DANUT AUREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.05 incepator Reusit

MARCHIS O ALEXANDRU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

MARCOI T.T. SORINA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

MARCU C. EMANUEL - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza --A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.6 incepator Respins

MARCU D LAURA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MARCU V RAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

MARDALE A.T. ALEXANDRA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9 Economie 8.6 experimentat Reusit

MARES I CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MARGAIAN I. NATANAEL IONUT

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5 experimentat Respins

MARGEA A OANA SALOME

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MARGINEAN O ANDREI-ALEXADNRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 7.2 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MARGINEAN V. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MARIAN D FLORIN COSTEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 experimentat Respins

MARIAN E.I. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MARIAN F CAMELIA SANDA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MARICEAN I DAMARIS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MARIN E. LOREDANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6 incepator Respins

MARIN I BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

MARINA S. OANA-PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARINACHE G ANDREEA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.7 avansat Reusit

MARIS C.Z. MELANIE

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MARIS D ALINA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

MARIS G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARIS I DANIEL DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MARIS I ION DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.55 incepator Respins

MARIS I RADIAN TRANDAFIR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.3 avansat Reusit

MARIS L ADELINA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MARIS R CRISTIAN-IONEL

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MARIS T IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.65 nivel mediu Respins

MARTA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 2.2 avansat Respins

MARTA I IOAN ROMULUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.05 experimentat Reusit

MARTA I.A. ADINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MARTA M ELENA RODICA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 2.5 avansat Respins

MARTA P. BIANCA PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

MARTA S. EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARTA V CIPRIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

MARTA V. NICOLETA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MARTIN A DANIEL-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.65 avansat Reusit

MARTIN C.I. RAUL CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MARTIN I.G. RAUL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MARTIN M MIRCEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MARTIN N RADU PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

MARTIN N. NICOLAE-ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARTIN P PETRU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MARTIN V. RALUCA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

MARTINAS V. VASILE-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARTINIUC A. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 avansat Respins

MARTIS I.A. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.85 avansat Reusit

MARTON I. IMRE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.1 incepator Respins

MARTON J IOSIF ALEX

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

MARUSCA T.D. PAUL RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 6.75 avansat Reusit

MARUSCIAC M ANDREI-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

MARUSTERI G GEORGIANA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MASNITA N NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 3.5 incepator Respins

MATCAU A ALINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

MATEAS N ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MATECIUC P DACIANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MATEESCU C. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

MATEI A. PAUL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MATEI C. NATALIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

MATEI D GENTIANA-DANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MATEI D. ALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MATEI G CLAUDIU PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MATEI G VIOREL IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 avansat Respins

MATEI N. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

MATEI P. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MATEI R. ADRIAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel I 6 incepator Reusit

MATEI T. RAUL CODRIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MATENT F EMANUEL SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MATES G GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 experimentat Respins

MATES I ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

MATES I LIDIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7 nivel mediu Respins

MATES I. MARINELA-COSMINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in prelucrarea produselor de origine animala
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

MATES V CERASELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.55 experimentat Respins

MATEUT I IOAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

MATICA A.I. CRISTIAN-RADU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MATICA C.C. DIANA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MATICA M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 incepator Respins

MATICA P. RADU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MATICIUC S. OTILIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MATIS A VIOLETA FEMITA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MATIS G IOANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MATIS I PAUL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MATIS N. MAGDALENA - RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 1.4 incepator Respins

MATIUT A RADU-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MATUSAN S.I. DIANA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Reusit

MATYAS Z MELINDA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

MATZEK C LOIS CRISTIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MAXIM D NARCISA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MAXIM E ALINA MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

MAXIMOVICI S IASMINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MAXINAN I SERGIU IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

MECEA T ADINA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MECEA T CLAUDIU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

MECEA T DARIUS FAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MECEA T FLAVIA MELITA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MECEA V VOICHITA AMALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MECHNO M SORIN PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MEDGYESI E. TIVADAR

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MEDRE A LOREDANA ANUTA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MEDREA I ELIZA DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

MEDREA T.C. GERLINDE-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

MEDREGAN I.D. MARIUS - IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MEGYERI A.L. ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 4 experimentat Respins

MEGYERI G. GERGELY

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

MEGYES I. PETRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

MEGYESI A. ANETTA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.25 avansat Respins

MEGYESI C ANDREI TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MEHEDIN K KAROL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.82 avansat Respins

MEILA A MADALINA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Respins

MELIAN F MARIUS DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MELINTE A MARIUS ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.05 experimentat Reusit

MEMETE V ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

MERA A BOGDAN AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

MERAUTA C PAULA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

MERCA G. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-A2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

MERCEA G. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MERCEA I BIANCA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MERCEA I. NADINA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MERCEA I. PATRICIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.65 experimentat Reusit

MERCEA I.D. LAVINIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6 experimentat Respins

MERCEA T DORIANA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MERDARIU Z VLAD

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MEREG I MELINDA ELENA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MERGEL E.M. ANDREEA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.25 avansat Reusit

MERMETE I ANCUTA IOANA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 6.25 avansat Reusit

MERMEZE T MONICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.55 nivel mediu Respins

MERMEZE T. FLORICA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MERUTA I IOAN - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

MESAROS A LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 incepator Respins

MESECIOFF ST. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

MESESAN I IOAN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MESTER L. ATTILA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.25 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

MESTER L. IULIANA-EVA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MESTESAN R GABRIEL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Respins

MESZAR I. MARK NORBERT

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 5.7 avansat Reusit

MESZAROS C. ROBERT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

MEZO P. OVIDIU-PETRU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MIC I ANDREI ILIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 3.65 incepator Respins

MIC V. GABRIELA - BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

MICLAUS V VLAD STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

MICLE E ALEXANDRU DANUT

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

MICLEA D ALEXANDRU DAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

MICLEA M. BENIAMIN IULIUS

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MICLEA M. CRISTINA VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.4 experimentat Respins

MICLEA M. FLORINA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MICLEA M. GEORGEANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MICLEA V. CALIN VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.3 avansat Respins

MICLEUS T LAVINIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

MICLOS C.A. ADELINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MICOARA I.C. IONEL-RAUL

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.3 avansat Respins

MICOROIU V MARIUS VIOREL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MICULA I. FELICIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MICULAICIUC GHE. ESTERA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

MICULAICIUC I VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MICULAICIUC V IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

MICULICEAN G. IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MICULIT G VLADIMIR-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MICULIT I PATRICIA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MICULIT I TABITA IONELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MICULIT V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba rusa B2--B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MICULITA C.C. SERGIU RENALDO

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

MICULITA I.S. CALIN

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Respins

MIGHIU A ELENA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p Limba rusa N/p Istorie Geografie N/p N/p

MIHAI D.V. LUCIAN-RADU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIHAI M ADINA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

MIHAICUTA A ANTONELA ADELAIDA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2--A2-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MIHAICUTA F SIMONA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.9 avansat Reusit

MIHAIES T. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.3 experimentat Respins

MIHAILA D. CATALIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MIHAILA I LARISA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

MIHAILA O. VALENTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

MIHALCU G DANIEL IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

MIHALI CAS HAZOTA N ANCUTA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MIHALI I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.75 experimentat Respins

MIHALKO D BRIGITTE

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MIHALKO L. ANDREEA BOJENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MIHALTAN I IOANA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIHEICUTA T. FLORICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A1-A1-A2-B2-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHES I ANDREI IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

MIHET B TIMOTEI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.1 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

MIHINCAU N. SAMUEL IONEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

MIHOC C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

MIHOC I. IONEL-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.05 avansat Respins

MIHOC N OTINIEL CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MIHOI I. BENIAMIN - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

MIHUT G. ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MIHUT S. ANA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.85 experimentat Respins

MIHUTA C CARINA CATALINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MIHUTI CAS DUMITREAN N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MIKLOS CAS POP I MELINDA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

MIKLOS G. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

MILA I ADRIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

MILA I RALUCA IOANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MILANCOVICI G ROBERT IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

MILIAN C CLAUDIA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

MILICH F. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.72 experimentat Reusit

MILIN S VLAD STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MILOTAI C. NORBERT

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

MINA E. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

MINDRUTAU D FLORIN PAVEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

MINDRUTAU M VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

MINTARI N BEATRICE-LARISA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 4.6 Geografie 3 nivel mediu Respins

MIRCI G. GEORGIAN-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 experimentat N/p

MIREA M MARIUS-PAUL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.05 avansat Reusit

MIRNE F FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MIRON D. CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A1-A1-A2-B2- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIRON G. ADRIAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIRON I. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MIRON V.I. CRISTIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Reusit

MIRZAN P. MIHAELA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MISCA F.N. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MISCHIE I CLAUDIU-ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 3.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

MISCO A MARIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

MISCOI I ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MISTRA N NICOLETA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

MITREA V REBECA DAMARIS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MITREA-SIRBUT D DARIUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.45 experimentat Respins

MITRICI S. PAUL BRANCO

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

MITROFAN N. MARIA - RALUCA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

MITU I.A. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MITU P.V. TANIA PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MLADIN C LARISA-IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MLADIN E DIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

MLADIN G VALER

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MLADIN I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 2 experimentat Respins

MLADIN I IOAN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5 incepator Respins

MLADIN I. SORIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

MLADIN V BIANCA-DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

MOCA T ALEXANDRU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MOCAN D. DENIS RAUL

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

MOCAN G ALEXANDRU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

MOCANELU G. ANISOARA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Respins

MOCANU V NATALIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

MOCIONSCHI D. PATRICIA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MOCUTA A.D. ANGEL - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOCUTA G. GEORGE DIMITRIE

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOD L. SZILVIA-EVA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 avansat Reusit

MOGA I REBECA IULIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MOGA I.L. ADRIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 avansat Respins

MOGALDEA F ROXANA VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

MOHOLEA D. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOHOLEA V. DUMITRU RADU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 3.75 incepator Respins

MOISA A MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MOISA P. CRISTINA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

MOISE A. DANIEL - DORIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

MOISE I CRISTIAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

MOISE P ANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOISI I.D. DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MOJIC P ALEXANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A. ALEXANDRU ILIE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN CASATORITA COTUNA A. EUGENIA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 4.15 incepator Respins

MOLDOVAN G ALINA GRATIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T2 Pascal 8.25 experimentat Reusit

MOLDOVAN G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN G. CATALIN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba germana moderna A2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.75 avansat Reusit

MOLDOVAN I FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

MOLDOVAN I MARIUS IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOLDOVAN M.F. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T2 8.7 Fizica 7.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN M.I. ALIN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

MOLDOVAN P MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN P. ADNANA-ANNEMARI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Respins

MOLDOVAN T CIPRIAN IOAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 9.1 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN V. ALINA-ONITA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU I CONSTANTIN-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba rusa B2--B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

MOLNAR A CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MOLNAR A ROBERT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

MOLNAR D. CLAUDIA DORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

MOLNAR F. NOEMI

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.65 avansat Reusit

MOLNAR L DOROTTYA NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

MOLNAR M. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MONA F EMANUEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.22 nivel mediu Respins

MONA V BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.05 experimentat Reusit

MONDEGK S. MANUELA-CECILIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Respins

MORAR A AURICA-ADRIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MORAR D ADRIAN DOREL

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 avansat Respins

MORAR F.I ROXANA - VANESA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

MORAR GH CRISTIANA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.7 experimentat Reusit

MORAR I. ALEXANDRU-RAUL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MORAR I.M. EDUARD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MORAR M. MIRCEA-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MORAR M.I. MIHAELA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MORAR O. ALIN RAUL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 7.85 experimentat Respins

MORAR S.I. NATAN-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MORAR T. RADU-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MORARI G. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 4 incepator Respins

MORARI N OTILIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MORARIU CAS DIMB G LIDIA TABITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

MORARIU G. TANITA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

MORARIU P ADRIAN PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 3.6 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

MORARIU P.O. ROMINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MORARU G CRISTINA RODICA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

MORARU P DANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

MORARU V ALINA STEFANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MORARU V ROXANA SILVIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MORARU V. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 avansat Respins

MORCAN G GABRIEL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

MORCAN I IOAN MARCEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MORGOCIU D ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

MORGOCIU P. FLAVIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MORICZ G NOEMI-MADALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

MORICZ G. LORAND

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6 nivel mediu Respins

MORISCARU GH. RAFAEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.92 avansat Respins

MOROC A CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

MORODAN A AURELIA LAURA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MORODAN D. DOREL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 5.55 incepator Respins

MOROSAC D DANIIL TUDOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOROSAN D BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MOROSTES T ANDREI OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MORSCHL A. NOEMI IULIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

MORU C ANTOANELA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

MOS G.S. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

MOS I FLORINA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MOS N. ROMAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOS P ANAMARIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MOS P PAUL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.3 experimentat Reusit

MOSCALU I IOANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

MOSUT I. LIVIU IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

MOT C DANIEL FELIX

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MOT C OTILIA VOICHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

MOT D CALINA MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

MOT D GABRIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOT F.M. FLOREXENA DESIERRE

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MOT G BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 7.3 experimentat Reusit

MOT G CLAUDIU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

MOT G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8 experimentat Reusit

MOT GHE. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MOT I EMANUEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 1.6 avansat Respins

MOT I IOAN DANUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 incepator Respins

MOT I RUBEN DENIS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

MOT I. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MOT I. MARINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

MOT I. PAUL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOT M LAVINIA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.2 experimentat Respins

MOT P DANIEL CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOT P GIANINA ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

MOT S.P. RAZVAN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MOT T IOAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MOT V SEBASTIAN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.4 incepator Respins

MOT V VLAD-DORIN

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.25 nivel mediu Reusit

MOTCO F. PAVEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie N/p nivel mediu N/p

MOTELCA S. FELICIA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

MOTIU A ALEXANDRA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MOTIU D. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MOTIU I NICOLAE DACIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 3 nivel mediu Respins

MOTIU I PAUL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

MOTOCAN G PAUL DOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

MOTOCAN I DARIUS FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.05 incepator Respins

MOTU G.D. DANIEL - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.25 avansat Reusit

MOZA P SANDA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 nivel mediu Respins

MUJICAS I. ELIZA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN D. ION-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MUNTEAN F CAMELIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

MUNTEAN F.M. KARINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

MUNTEAN G EUNICIA GEORGIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN G TABITA ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.75 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUNTEAN I TEODOR

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.15 incepator Respins

MUNTEAN I. DEBORA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MUNTEAN I. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.45 avansat Reusit

MUNTEAN O. CALIN OVIDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MUNTEANU C. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MUNTEANU I. IOAN REMUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MUNTEANU I. IZABELA - IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEANU M PAUL MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

MUNTEANU M. FLORENTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Istorie 6.25 Geografie 5.05 incepator Respins

MUNTEANU N. TABITA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

MUNTEANU P DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MUNTEANU P. STELIAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MUNTEANU S. ANDREEA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MURA P.M. SEBASTIAN-MOISE

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

MURA P.M. SERGIU-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MURAR G. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

MURARASU V. RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.5 avansat Reusit

MURARIU P. VIOREL - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5.85 incepator Respins

MURESAN A. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

MURESAN C RADU CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MURESAN CAS GALEA A MARIANA FLORICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

MURESAN D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba spaniola A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.75 avansat Respins

MURESAN G MADALINA ANDA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

MURESAN G.I. ALEXANDRA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MURESAN I. SORINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MURESAN L. DANIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

MURESAN M IULIANA VERONICA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

MURESAN M.A. LUANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza Matematica T1 8.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

MURESAN P. ALBERTO-TOBIAS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

MURESAN T. DIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MURESAN V MIHAI MARINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

MURG I IOAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba spaniola A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.35 avansat Respins

MURGU R. RUDOLF DANUT

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 2.95 experimentat Respins

MUSCA D.C. CLAUDIU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

MUSCAN D MARIOARA PARASCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

MUSCAN I. CORINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MUSET N. ALEXANDRA NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

MUSTEATA T FLORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.05 avansat Respins

MUT A RAUL CLAUDIU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MUT D MARCEL CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

MUZSIKAS A PETRU-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MUZUR I IONELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.2 experimentat Respins

NAAJI YI LAITH

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NADABAN I. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

NADAS P ANDREEA-ELISABETA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NADIU D COSMIN SIMION

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza N/p Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

NADIU I IONELA-CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

NADIU T LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NAE A VOICU CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NAFARIANU I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

NAGHI G.I. ALINA GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NAGL I. JASMIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

NAGY F.GH. PATRICK - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

NAGY G. GABOR

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.91 avansat Reusit

NAGY I IOAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

NAGY I ROXANA IOZEFINA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

NAGY K. EDIT MELINDA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9 experimentat Reusit

NAGY L.O. DENISA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

NAGY M DANIA PAULA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

NAGY M TIBERIU MIHAI

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

NAGY S ILONKA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

NAGY S. ANITA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NAGY T. GERGO-DAVID

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

NAGY T. NARCISZ-TIBOR

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.9 limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.25 avansat Respins

NAGY-VIZITIU A. ARINA-CONSTANTA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T2 8.5 Fizica 9.5 experimentat Reusit

NAGYI A. MELANIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

NAIPEANU CAS HANES P ARMENIA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

NALAT M CASIANA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

NAN C ANDREI CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.7 avansat Reusit

NAN N VIRGIL - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 experimentat Respins

NAN T ROBERT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

NAN T. IOAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.35 incepator Respins

NAPAU S CATALIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

NARITA A. NICOLAE-JEAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

NARITA G PETRU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

NASTA I SERGIU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.3 experimentat Respins

NASTASE A RALUCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

NASTASE V SEBASTIAN VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5 avansat Respins

NASTASE V. VLAD

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

NASUI P SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.05 experimentat Respins

NEAG CAS COSTEA MARAN G CLAUDIA GEORGETA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 4.4 avansat Respins

NEAG D. VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

NEAG F. LENUTA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 5.2 experimentat Respins

NEAG G CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

NEAG G MARIA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

NEAG G. MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5.7 incepator Respins

NEAG I OANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NEAG I. MIHAELA-RUJITA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

NEAG L. AMALIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.3 incepator Respins

NEAG N NICOLETA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

NEAG V. BIANCA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 avansat Reusit

NEAGA C. LOREDANA ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NEAGA I RAMONA IOANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.1 incepator Respins

NEAGU I. MARIUS MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A1-A1-A2-B2-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

NEAGUI T.A. MARIANA VETUTA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

NEAMCIUC N BIANCA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Reusit

NEAMT M.D. ANDREI-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

NEAMT N. DANIEL-IACOB

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.15 Respins

NEAMTIU N OANA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

NEAMTU I LUCICA AMALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

NECHIFOR DASCALESCU D. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NECHITA I IULIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

NECHITA V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

NECSA I COSMIN IONUT

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

NECSA P MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.5 avansat Reusit

NECSA-DAMACUS M CATALIN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

NEDELEA I LIDIA IONELA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

NEDELONI D. CRISTIAN-DAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

NEGHIU I MIHAELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

NEGIRLA G MANUELA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 nivel mediu Reusit

NEGIRLA O.M. PAUL-ONUT

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T2 9.5 Fizica 9.8 experimentat Reusit

NEGOITA T ALINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

NEGRAU S.A. ALEXANDER - SORIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 5 experimentat Reusit

NEGRE P.M. RAUL IOAN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

NEGREA C CRISTIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NEGREA F ALIN CLAUDIU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGREA G PAUL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

NEGREA G. CALIN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

NEGREA G. PAUL-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

NEGREA I. FLORINA - AURICA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

NEGRU I ROBERT RAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.7 experimentat Respins

NEGRU L. FLORINA-LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

NEGRU N SIMONA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

NEGRU R MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

NEGRU S. ALEXANDRU - FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

NEGRU T ADINA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

NEGRU T. TEODOR - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 incepator Respins

NEGRUTA G EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.2 avansat Respins

NEGRUTA G SEMIDA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

NEMES C. IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T2 10 Fizica 8.7 experimentat Reusit

NEMES CAS HULBAN I ANCA IOANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 6 nivel mediu Reusit

NEMES M.D. VLAD EUGEN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana avansat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 5.15 incepator Reusit

NEMET F.I. ANA EVA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

NEMETH A.I. ATTILA-ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.45 experimentat Respins

NEMTANU V. ADELINA - IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 6 nivel mediu Reusit

NEMTAU S RAZVAN PAUL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.4 avansat Reusit

NESTOR M CLAUDIU EDUARD

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

NICA D ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

NICA G ALEX-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 8.3 Informatica T3 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

NICA G MARIUS VIOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.5 avansat Reusit

NICA G. ALEXANDER DAVID

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

NICA G. DANIEL PHILIPP

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

NICA GHE. ANDREI-OCTIAVIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

NICA H. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

NICA I IOAN GLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

NICA S RAZVAN DANIEL

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

NICA T. OANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICA V RALUCA-IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Reusit

NICHITUT I CODRUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

NICOARA G ADRIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

NICOARA I CODRUTA DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

NICOARA V. MARCEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

NICODIM C.N. RADU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

NICODIN R CRISTIAN-RADU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

NICOLAE M ONITA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NICOLAIASA V EMILIAN-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 3.85 avansat Respins

NICOLAU I. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NICORESCU A. CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

NICORIAC CASATORITA OPSITAR I. MARIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.25 Respins

NICORICI G ADRIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Respins

NICULA ED GEORGETA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

NICULUT I ADRIAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 7.35 avansat Respins

NIDERMAYER S. ALEXANDRA-ANITA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

NISTOR D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

NISTOR G SIMONA OTILIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

NISTOR G. MARIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

NISTOR M ANITA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

NISTOR M CRISTINA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

NISTOR M LUCIAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8 experimentat Reusit

NISTOR V. LOREDANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

NITA C FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NITA C. LOREDANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 2.4 experimentat Respins

NITUICA C ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

NOGHIU V BIANKA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 9.05 avansat Reusit

NOGHIU V EDUARD

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 7.95 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Filosofie 8.4 avansat Reusit

NOL I EVA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

NOTINGHER S ERWIN SORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NOVAC G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

NOVAC GHE. COSMINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

NOVAC T BIANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 1.3 avansat Respins

NOVAC T.S. NICOLETA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

NOVACESCU D. DORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NOVACESCU P. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

NOVAK I.I EDUARD

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Filosofie 8 experimentat Reusit

NOVANC I DAIANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NUTA I IONEL-ROBERT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 6.35 avansat Reusit

NYAMCSUK G VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

NYARI A ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

OAIDA DN OVIDIU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 3 nivel mediu Respins

OAIDA E. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

OALA A PETRU FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 1.55 nivel mediu Respins

OALA I LAURENTIU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

OANA C CRISTINA ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OANA N. OVIDIU - WILSON

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

OANA P. DIANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

OANCEA I IOANA ELIDA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5 experimentat Respins

OANCEA T. MIHAELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

OANCEA V IULIAN TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

OANEA D. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

OARCEA S.R. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

OARCEA V. ISRAELA - ANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

OBADA M ADELINA MARIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

OBEANU I CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Filosofie 8.7 experimentat Reusit

OBLESNIUC V VASILE PAUL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

OCHEA D.G. DANIEL CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

OLAH I. ILDIKO

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OLAH S. ANITTA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

OLAR E. MIHAELA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

OLAR F ANCA MELINDA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

OLAR F FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

OLAR I IONELA MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

OLARI M CARINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 5.9 avansat Respins

OLARIU G GHEORGHE DOREL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

OLARIU P. OANA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

OLARU A OANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.75 Sociologie 10 experimentat Reusit

OLARU C MARIUS IONUT

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 5 avansat Respins

OLOIET V VICTOR VASILE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

OLTEAN C CASIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.9 avansat Reusit

OLTEAN V ALEXANDRU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

OLTEAN X CIPRIAN - APOLLO

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.5 nivel mediu N/p

ONEL CASATORITA TETILEANU M. GINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.1 incepator Respins

ONESAN G. EMANUEL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ONESAN M.D. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ONET D MARIAN DINU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ONET D. DUMITRU - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ONET D. VLAD CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.2 avansat Reusit

ONET GH. PETRE

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 8.1 experimentat Reusit

ONETIU R. IOAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 4.15 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ONETIU S. ALEXANDRA-CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ONICHI S LILIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ONIGA A LAVINIA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

ONIGA G. RODICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

ONISIE C. CRISTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ONISOR I GAVRILA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5 avansat Respins

ONITA I IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ONITA M LIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

ONODI A EDUARD ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza A2--B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

ONOFREI E ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.75 experimentat Reusit

ONOFREI E LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.45 avansat Respins

ONOFREII S IMRE SORIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ONUTA M FLORICA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

ONUTE D DAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

OPARIUC L EMANUELA CECILIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

OPINCARIU D.G. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

OPREA E LAVINIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

OPREA I CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

OPREA I ILIE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.55 avansat Respins

OPREA I. MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OPREA P GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

OPREA S.N. BEATRICE SARAH

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

OPREA T. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

OPREA V GABRIEL OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

OPREA V. ESTERA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OPREA V. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 avansat Respins

OPRET V. ADELA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.7 avansat Reusit

OPRIS CAS JOZSA I IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

OPRIS I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

OPRIS I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

OPRIS I.M. LIGIA ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

OPRIS P PETRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

OPRISA D ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

ORADAN G GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 2.5 avansat Respins

ORADAN I. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ORASAN N DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 7.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ORBAN A. DORINA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

ORBAN T. LAURENTIU-EMIL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

ORBULESCU C. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

ORODAN G ADRIANA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

OROSFAI I GABRIELA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.95 experimentat Reusit

ORZAC I. OVIDIU - IOAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

OSTOIA G.D. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

OSZ A. ATTILA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

OTIRNICA G. ANDREIA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

OZE A. MATEI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

PACA N IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

PACURAR A. CODRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PACURAR I. CRISTIAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PACURAR L MADALINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

PACURARIU CAS PACURARIU BUNDAU I DANIEL IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

PACURARIU G.D BIANCA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

PADURARU C EVELINE MELINDA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

PADURARU C. EDVINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PADURARU D. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

PADURARU I. IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

PADURARU N LUIZA MIRUNA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 6.5 avansat Respins

PADURE V. ADRIAN - ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

PADUREAN N MADALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PAHL H HEINRIC RUBERT ROGERS FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

PAICA A ROMEO ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

PAICUT G.P. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

PAIUSAN I ADIN-DORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.25 avansat Respins

PAIUSAN I FLORENTINA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

PAIUSAN I.N. VOICHITA-MIOARA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

PAIUSAN I.P. IONEL-DORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

PAIUSAN N NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

PAIUSAN V DIANA FLORINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.75 experimentat Reusit

PAIUSAN V.N. RAMONA-FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

PAIZS S STEFAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 4.15 nivel mediu N/p

PAL D SERGIU EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

PAL I. MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

PAL L SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 1.97 nivel mediu N/p

PALAGE D. DOREL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

PALCU G ALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PALCU G SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

PALCU N GHEORGHE-MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PALCU T DORIANA REBECA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

PALEA G BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PALFFY F. NORBERT-TAMAS

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

PALFI F.CS. CSABA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 experimentat Reusit

PALFI I NORA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

PALFI I. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

PALINCAS M. MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

PALKO S. ALEXANDRA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.95 avansat Respins

PALOCZI J CSABA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PALOV I IOAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 5 experimentat Respins

PALTINEANU I.Z. MARIAN RAFAEL

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 7 experimentat Reusit

PANAINTIU F. CRINA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 6 Geografie 8.55 avansat Reusit

PANDA I. EMANUELA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 3.95 experimentat Respins

PANDA P. PATRICIA LIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

PANDA S.D. CARMEN BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PANDA V. ANCUTA JANINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

PANESCU N. MARINUTA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

PANFIL P. LUCIAN - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

PANFILE F FLORICA CAMELIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

PANI P.D. ANAMARIA - VALETA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PANTE D.I. DAIANA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PANTEA A. DAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PANTEA CAS SUCEAVA G. MIHAELA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

PANTEA G. ALEXANDRU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PANTEA G.M. RAZVAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PANTEA GHE. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PANTEA I PATRICIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PANTEA I. ELENA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PANTEA I. SIMONA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

PANTEA N LAURA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PANTEA O OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.5 experimentat Reusit

PANTEA R ANDREI COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PANTIN D ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

PANTIN E SERGIU EMIL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

PANTIN M CLAUDIU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9 experimentat Reusit

PANTIRU S. DAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

PANTOS I MADALINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.4 Geografie 6.5 experimentat Reusit

PAP Z. CRISTINA - IRINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PAP Z. ZOLTAN - DORIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

PAPP I EVELIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.85 avansat Reusit

PAPP L CSILLA EDITH

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 nivel mediu Respins

PAPP L LADISLAU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

PARASCA A MIHAELA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6 avansat Respins

PARASCA G. EUGEN - CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.55 incepator Respins

PARASCHIV M. CLAUDIA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

PARAUSANU M ANDREI MARIUS

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

PARITA L.M. LARISA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

PARLOIU D GERALD DENYS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

PASARICA E GEORGEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PASC P BOGDAN-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.75 experimentat Respins

PASCA A ALEXANDRA MARILENA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.65 experimentat Reusit

PASCA A REMUS

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PASCA C DARIUS MADALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.1 avansat Reusit

PASCA C. RAZVAN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 6.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PASCA H.C. PATRICIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Respins

PASCA I ANGELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

PASCA I ILIE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

PASCA I. IOAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PASCA V. LIDIA DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

PASCALAU G GEORGIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

PASCALAU I OANA-LUCIA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

PASCOIU M DANUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PASCU GH. DIANA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 8.45 Limba engleza Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

PASCUT G FLOARE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

PASCUT G. DANIEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu N/p

PASNICIUC O GIORGIANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 3.95 avansat Respins

PASTEAN C. CORNEL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 nivel mediu Respins

PASTEAN T. FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

PASTINA F CLAUDIU FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Psihologie 8.8 nivel mediu Reusit

PATICA J JULIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

PATITA N. AMALIA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.75 avansat Reusit

PATKAN F FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 1.6 avansat Respins

PATRAS I. PAUL - STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

PATRAUTA N CORNEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

PATROI P. IOAN - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.5 experimentat Respins

PATRUNJEL P. PAULA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

PAUL A IUNIA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 8.75 Fizica 7.3 experimentat Reusit

PAUL D OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.9 experimentat Reusit

PAUL D PETRU

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.9 experimentat Respins

PAULESCU D.G.I. ALEXANDRU-DAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

PAULO O OLIVERA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 9.85 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 9.15 experimentat Reusit

PAUN S RAZVAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

PAUNA I. EMANUEL - IOAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

PAUNESCU M ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 6.1 nivel mediu Reusit

PAVA G. CARMEN GEANINA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

PAVAL C ALEXANDRU CORNEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.45 experimentat Reusit

PAVAL I CARMEN IONELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PAVEL C.E. IULIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

PAVEL F IULIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PAVEL G RAMIELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 6.35 incepator Reusit

PAVEL R.C. BIANCA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PAVEL T. IULIA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

PAVELKA I ANAMARIA-IOZEFINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

PAVEN D DANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

PAVEN L VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

PECHO C.S. ADRIAN - RAFAEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

PECICAN I ADELINA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PELE T. MATEI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

PELE T. TEODORA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

PELEA I ADINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

PENTEK CAS HAVRAN B ANAMARIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie N/p avansat N/p

PENZES A. ARPAD ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

PERNES P ALEXANDRU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 1.9 avansat Respins

PERVA D RADU VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 4.35 avansat Respins

PESCAR I IOAN ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

PESTELEU A CLAUDIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

PETCA CAS POPA A LARISA DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

PETCU N. NICOLETA - GIANINA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

PETCUT T FLORENTINA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

PETCUT T LARISA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

PETCUTI M. CRISTIAN - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.25 incepator Respins

PETCUTIU L. SOFICA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 4.4 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

PETER A SORINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PETER I. TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1- Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

PETER L. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

PETER M. MOZES

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7 experimentat Reusit

PETICA G. SILVIU-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PETICA P.I. RADU - PETRU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

PETRACHE D. LARISA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PETRAN C. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PETRAN I DACIAN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

PETRAN I. PAVEL GABRIEL

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 6.2 avansat Reusit

PETRARU A. ANDREI-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PETRARU M EMANUELA GABRIELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

PETRARU M.V. ANCUTA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

PETRAS M MIHAELA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PETRASCA D.P. ANDREEA DALINA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PETRASCA M.G. PAUL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PETRE T CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.9 experimentat Respins

PETREA N.GH. DANUT

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Respins

PETREAN D. NICUSOR ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 incepator Respins

PETREAN D. SIRI DANIELA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PETREAN L RAHELA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.25 avansat Respins

PETREAN V.S. DIANA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

PETREHELE I ANDREI IOAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

PETRESCU C. ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

PETRESCU D IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

PETRESCU V ROXANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6 experimentat Reusit

PETRETCHI P PETRU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PETRETCHI P. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 7.6 avansat Respins

PETREUS I IOAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 experimentat Respins

PETRISOR CASATORITA BARTOK G. AGNETA-ETELCA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.85 Respins

PETRISOR G DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

PETRISOR G. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PETRISOR T PAULA ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

PETROMAN G.C. RAOUL RALF

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

PETROVICI P. MARCEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba germana moderna B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

PETRUS P. LORENA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

PETRUSE G GHEORGHE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

PETRUSE M CALIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

PETRUSEL G ANDREEA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

PETRUSEL G. TALIDA - MARINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

PETRUT C ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 6.65 avansat Respins

PETRUT G ROXANA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PETRUT M.T. VALENTIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Istorie N/p Geografie 5 incepator N/p

PETRUT N CRISTIAN-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.75 avansat Reusit

PETRUTA A RAMONA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PETRUTI V ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

PETRUTIU D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

PETTI B. GRATIELA-ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 5.6 incepator Reusit

PFLAUMER P.W. RENATHE EDITH

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

PILAN D DORIAN FLAVIUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5.6 experimentat Respins

PILAN P MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

PINCOTAN C ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Reusit

PINCOTAN E. ADALIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PINTEA A NOEMI ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

PINTEA C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PINTEA C. ADRIAN CORNEL

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PINTEA C. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

PINTEA I CATALIN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Reusit

PINTEA I.A. ANDREEA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

PINTILEI V LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PINTILIE C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

PINTILIE D. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PINTILIE G EMANUELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PINTIN I. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

PINZARIU H. BIANCA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 8.85 experimentat Respins

PIPER I CLAUDIU MARCEL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

PIRLOG I MARCEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

PIROSCA D RAMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 6.4 avansat Reusit

PIRPOR G. ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

PIRTAN I OANA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

PIRTE V. MARIUS - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PIRV M DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

PIRV P MARIUS-IOAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

PIRV R MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 avansat Respins

PIRVA A.A. ALEXANDRU - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

PISLARU D.D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba germana moderna Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

PISTA I. ANDREI DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PIT M.C. MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.75 experimentat Respins

PITIC N SAMIRA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

PITIGOIU A ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PITIS I. AURELIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

PITORAC M. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

PITORAC V. COSMIN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.75 experimentat Respins

PLASTIN D DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 7.35 avansat Respins

PLASTIN G.C. CRISTINA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.85 avansat Reusit

PLAUSITI D ALEX-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

PLES I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

PLES P RALUCA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PLES V ANUTA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

PLESA D.S. DIANA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

PLESA GHE. IOAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

PLESA I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PLESA I COSMIN ILIE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

PLESA M. SERGIU - MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

PLETL M.M. BENNY MANFRED

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

PLOP V OCTAVIAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

POCSI E CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

POCSI E ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.05 experimentat Respins

POCSOARA I. ADELINA-ANCA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

POCSOARA V ADRIAN VASILE

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

PODANI-ERDELI I. ROBERTO-RUDOLF

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

POENAR GHE. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.3 avansat Respins

POENARU C. DAIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

POENARU C.N. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T2 7.65 Fizica 9 experimentat Reusit

POGAR L. LIVIA - SINZIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.27 nivel mediu Respins

POGHIRC D VIOREL DORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

POIENAR V. ARNOLD - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.25 incepator Respins

POLYANKI I CSENGE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.9 experimentat Respins

PONTA R. CATALIN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

POP A VALENTIN AUGUSTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

POP A. MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

POP C. IOAN

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie N/p nivel mediu N/p

POP CAS MICLOS I ADRIANA CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP D LARISA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

POP D MADALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.45 experimentat Respins

POP E SILVIA EMIMA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

POP E. MARIUS EUGEN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP G CALIN NELU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 3.65 avansat Respins

POP G GEORGIANA ELENA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.2 experimentat Reusit

POP G MARIANA LUCICA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.35 experimentat Reusit

POP G. DENISSA ARABELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POP G. SORIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POP I ANDREI DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

POP I CERASELA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7 avansat Reusit

POP I OANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 4.1 experimentat Respins

POP I VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP I.T. RADU - IONEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

POP L LIVIA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

POP L. ELENA - IONELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.1 incepator Reusit

POP M MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 3.75 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

POP M PAUL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

POP N SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

POP O RADU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

POP P CARMEN VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP P. NOEMI

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 7.8 avansat Reusit

POP R MADALIN DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.3 experimentat Reusit

POP S. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.7 experimentat Respins

POP T CRISTINA JENICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.6 avansat Respins

POP T EMILIAN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

POP V LOREDANA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

POP V OANA LAURA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

POP V VICTOR GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POP V. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

POP V. ANAMARIA - CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

POP V. DIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna Istorie 7.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

POPA A ADRIAN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Respins

POPA A ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

POPA A CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPA A OLIMPIA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

POPA A. CIPRIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

POPA A.N. ANDREEA-VOICHITA

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.25 nivel mediu Reusit

POPA CAS DUMITRIU F DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 4 nivel mediu Respins

POPA CAS MATEOC C SIMONA CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

POPA D GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPA D. CRISTINA IULIA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

POPA D. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

POPA E FLORINEL GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

POPA F OANA DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza Istorie 6.75 Geografie 8 experimentat Reusit

POPA G DANUT

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

POPA G.T SORIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba rusa B2--B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 4.55 nivel mediu Respins

POPA GHE. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

POPA I FLORIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.05 avansat Respins

POPA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

POPA I LAURA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

POPA I SIMONA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.35 experimentat Reusit

POPA M ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA N RAMONA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

POPA P ADRAIN ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

POPA P. PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

POPA S. SORINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

POPA T SILVIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.75 experimentat Reusit

POPA-IOVANUT T. MARINELA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

POPAN D. ANISOARA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

POPAN G MIRCEA VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

POPESCU A MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

POPESCU E.F. ALEXANDRU - EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

POPESCU F. TIBERIU - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

POPESCU G ANDREI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

POPESCU G DORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.82 avansat Respins

POPESCU G. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

POPESCU I ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

POPESCU M MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

POPESCU M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

POPESCU V FABIUT VASILE

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

POPESCU V. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

POPITI E.S. DENISA - SORINA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 2.05 nivel mediu N/p

POPON M CRISTIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

POPOVICI C CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

POPOVICI D.A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

POPOVICI F. ADINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

POPOVICI G FLORICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A1--A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.95 avansat Reusit

POPOVICI I IRINA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

POPOVICI I TATIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPOVICI I. SORIN - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

POPOVICI S SERGIU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

POPOVICI T.C. ANDREI COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

POPOVICIU I CATALIN PAUL

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

POPSA A. IOAN VLAD

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

PORODICI N. DORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

PORTA S FRANCISC CSABA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu N/p

PORUSNICU P ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

POSDARIE N DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POSTOLACHE H GELU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POTANGA V. SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

POTRA G. AMALIA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 2 nivel mediu Respins

POTRA L.D. MADALINA EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie 7.7 experimentat N/p

PRECUP F FLORINA - ADELINA

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 experimentat Respins

PREDA C. CRISTIAN - IONEL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

PRENTEL L. LUDOVIC-NORBERT

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

PRIALA D. MARIA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PRIBEG V LUCIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.7 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

PRIBILEAN I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PRICA G. DENIS IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

PRICOPE D EMANUEL LAURENTIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

PRICOPI V. DIANA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

PRICOPIE V. RALUCA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

PRIHRACKI P PAVEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale Limba si literatura slovaca experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

PRIMETE L VASILE

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 5.25 experimentat Reusit

PRINCZ I IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

PRISACARU I. MIHAELA MARICICA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

PROCA V. DANIELA

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.35 nivel mediu Reusit

PROKOP GH CORINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

PRONIUC N. ANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PRONIUC N. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

PRONIUC V IOAN-EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

PROPSZT F. NORBERT

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

PRUNDAN I LAURENTIU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

PRUTEANU N. ELENA - COSMINA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

PUCEA M FLAVIA ANDREA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 4.5 experimentat Respins

PUF D PATRICIA MONICA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 5 avansat Respins

PUF Z. ELISABETA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 4 experimentat Respins

PUGNA V VALENTIN OVIDIU ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PUI CAS JURCA S PETRONELA ALINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

PUI E MADALIN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.25 avansat Respins

PUI G GHEORGHE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

PUICA P. PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PUIE I DIANA SILVANA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

PUIE T ANDREI RADU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

PUIU I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

PUIULET T IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7 Fizica 6.4 experimentat Reusit

PUIULET T MARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.8 experimentat Reusit

PUIULET V. NICOLAE-FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PULEAC C LIVIU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PULEAC G. DANIEL GLIGOR

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.95 incepator Respins

PULEAC L ALEXANDRA ADINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PULEAC L MADALINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.55 avansat Respins

PULEAC P PAULA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.05 avansat Reusit

PULEAC S IULIAN SIMION

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

PURA I. CRISTINA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

PURAVET D CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PURCEL I IOANA CRINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PURDA V ALIN ILIE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.55 nivel mediu Respins

PURECE G IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

PURGHEL I ROXANA-MARINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.55 experimentat Respins

PURICE CAS BARNA I IOANA MARIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.1 incepator Respins

PURICE F. NADINA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

PURICE I IONEL CODRIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.1 avansat Respins

PURICE I IRINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 5.2 avansat Respins

PURTAN CAS COTUT F LIDIA STEFANIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

PURTAN G. FILIP

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

PURTAN G. TABITA GABRIELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

PURTAN I. BIANCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.45 experimentat Respins

PUSCAS G. FELICIA OTILIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PUSCAS I. IOAN-CALIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PUSCASU I. CODRIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PUT V PARASCHIVA-ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba rusa B2--B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

PUTERITY N.G VICTOR-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

PUTICIU A.G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Fizica 8.5 experimentat Reusit

PUTNIC P COSMIN PETRISOR

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.1 experimentat Respins

RAC V SIMONA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Respins

RACHIS I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RACOLTA G SERGIU PAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

RACOLTA P GABRIEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

RACZ I. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 9.3 experimentat Respins

RAD E GIANINA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 5 experimentat Reusit

RADA C.M. CONSTANTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

RADA F ANCA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

RADA I ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 5 incepator Respins

RADA I. ANDREEA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.5 incepator Respins

RADAC A ROMELIA ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.45 avansat Respins

RADAC I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

RADITA S OANA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

RADITA V. LUCIAN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 5.65 incepator Respins

RADOI I.M. RAMONA SIMINA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

RADU CAS RACZ G AMELIA CLAUDIA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.85 experimentat Respins

RADU D NICOARA COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 4 incepator Respins

RADU D. DAN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

RADU N BOGDAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

RADU P PAUL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

RADU P. ANA-MARIA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 8.45 Geografie 7.15 experimentat Reusit

RADU P. DANIEL MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

RADUCANU C. CRISTIAN - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.55 avansat Respins

RADUCANU M. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

RAFA D ALEXANDRU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

RAFAI I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

RAFILA T TEODORA FLAVIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 2 avansat Respins

RAICA I EUGEN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

RAICA I TEODORA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

RAICU D DANIEL COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.8 avansat Respins

RAMAS I. ESTERA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

RAMAS I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.5 avansat Respins

RANCA I ANCA IONELA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5 incepator Respins

RANCA I.A. RUXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

RANOIU R ANDREIA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

RAPAUZU M.D. GABRIELA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

RAPCEANU N ANICA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

RASCA I. ANCUTA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

RASCA T FLORINA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

RAT D DANA GIANINA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 5 avansat Respins

RAT P DAMARIS ROMINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

RAT V DAN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

RATA S CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 5 avansat Respins

RATIU D SORIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

RATIU I ILIE-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

RATIU P RAUL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

RATIU V.S. COSMIN-MOISE

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

RAUTU C. DIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

RECHITAN I. SORINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.7 experimentat Respins

REDES S ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.7 avansat Reusit

REDNIC A ALIN

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.2 experimentat Reusit

REDNIC CAS MORAR I ILEANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 3.8 incepator N/p

REDNIC I. IONUT - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.51 avansat Respins

REGHIS I ROMINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Reusit

REINGRUBER I THOMAS HELIUS

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.1 avansat Respins

REINHOFER I FLAVIA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 8.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

REINHOLZ F HILDE GERLINDE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 10 experimentat Reusit

REINHOLZ M. MARTIN ALEXANDER

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

REMMEL R. ANDREEA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 5.4 experimentat Reusit

RENGLE G CIPRIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 7.37 experimentat Reusit

RENGLE G LAURA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

RETEA I. ANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 6.7 avansat Respins

RETEZAR G ROSANO EDUARD

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

REUT I DELIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

REZI K. ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.95 avansat Respins

RIPAS E EMILIAN FLAVIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

RISCO M GABRIEL-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 7.7 experimentat Reusit

RISNITA M MANUELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.8 avansat Respins

RISTA A.I. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.7 incepator Respins

RISTA V. FLORIN - VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.7 avansat Respins

RISTA V.M. ADELIN - MARIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

RISTEA C ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.55 experimentat Reusit

RISTEIU C. DORIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RISTEIU F. FLAVIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

RISTI I BOGDAN-DANIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.3 avansat Reusit

RISTIN GH. SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 avansat Respins

RISTIN M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

RITTER A ROBERTO AUGUSTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

RIVIS D.M. COSMIN - SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat Eliminat din examen

RIZOIU C CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ROB S OANA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.4 experimentat Reusit

ROBESCU A OVIDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 3.7 avansat Respins

ROCA D. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

ROGOZ A. BRIGITTE-FRANCISKA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ROHRSETZER I FLORIN DARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.15 experimentat Reusit

ROIBU V MARIUS OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROMAN C SILVIU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

ROMAN C. CODRUTA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

ROMAN C. MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 3.5 Geografie 3 experimentat Respins

ROMAN CASATORITA MUSCALITA I. RADMILA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

ROMAN D SERGIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

ROMAN E.A. ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba germana moderna B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

ROMAN F. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ROMAN G. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

ROMAN I VIOREL IOAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 2.2 avansat Respins

ROMAN L IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ROMAN M LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

ROMAN O. NORBERT OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ROMAN S. EDWARD

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ROMAN V GHEORGHE VIOREL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ROMAN V NICOLAE LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 5 avansat Respins

ROMANU A SEBASTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

ROPAN I LARISA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Respins

ROS N ADRIAN NICOLAIE

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 1.3 experimentat Respins

ROSCA A LORENA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ROSCA A RADU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

ROSCA CAS KRAMER I MARIANA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

ROSCA I MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ROSCA I VAELNTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 4.1 avansat Respins

ROSCA P ALEXANDRA ANDRADA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.75 avansat Respins

ROSCA V LACRIMIOARA ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

ROSCOV P.F. IOANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

ROSDAS D. DORA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ROSTAS E. ROBERT-LEVENTE

    CENTRUL SCOLAR ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.05 nivel mediu Reusit

ROSTAS L. ARANKA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

ROSTAS S. NORBERT

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ROSU C. CORNELIU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ROSU I ALEXANDRU MARCEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

ROSU O. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ROSU V. VALENTINA - LILIANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ROSU V.I. CATALIN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

ROSUT D BOGDAN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

ROTAR M RAMONA RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 5 experimentat Reusit

ROTAR P. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ROTAR P.L. RAUL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

ROTARIU CAS PASCAL G IVONICA MARGARETA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.9 incepator Respins

ROTARIU G ROBERT GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ROTARU I IOAN-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 8.4 avansat Respins

ROTARU M VALENTIN SILVIU

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ROTARU M.I.A. CRISTINA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

ROTARU N.V. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

ROTARU V. COSMINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

ROTELIUC I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ROTUNA V.O. MALVINA ASTRID

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ROZ T TEODORA PAULA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ROZA I.S. NATALIA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

RUBANEI N. PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

RUFF N NICOLAE-DANIEL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

RUJA D DUMITRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

RUJA Z. EMANUEL-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

RUJAN M. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

RUJESCU V. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

RUJESCU V. VASILE FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

RUS A SEVESTIAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

RUS A. ANA TEREZIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.35 experimentat Respins

RUS A. VIOREL - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

RUS D. DAN-ADELIN

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

RUS D. NICULITA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

RUS F FLORIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

RUS G ILEANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1- Matematica T2 7.7 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

RUS GHE. ADRIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

RUS I CARMEN IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

RUS I CARMEN MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 5.5 avansat Reusit

RUS I CATALIN IGNAT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RUS I MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 4.3 experimentat Respins

RUS I MARINELA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 1.6 experimentat Respins

RUS I. IONELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RUS M VERONICA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

RUS M. ALEXANDRA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

RUS M. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.75 avansat Respins

RUS O OLIVIU IOSUA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RUS P ANDREI ROBERT

    GRUPUL SCOLAR BELIU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RUSA G. GEORGIANA - FLORICA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

RUSANDA N. MARIANA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.5 experimentat Respins

RUSESCU L LIANA IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

RUSTI I. LAURENTIU - FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

RUSU C. CRISTINA-ANTONETA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

RUSU D ANAMARIA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.25 experimentat Reusit

RUSU D. MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

RUSU D.M. EMANUELA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.33 Geografie 8.15 experimentat Respins

RUSU M VASILE IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Reusit

RUSU S FLORIN SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

RUSU S RAMONA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

RUSU V DEMIS SILVIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

RUSU V. RABIN - RAUL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.25 experimentat Reusit

RUSZ A.I. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RUSZ S. ERNO

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

RUZSA I. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A1--A1-A1-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.05 incepator Respins

SABADIS I IOAN PAVEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 5.5 avansat Reusit

SABAU D ROXANA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.85 experimentat Reusit

SABAU I.T. ALEXANDRU TERENTIU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

SABAU L. LAVINIA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.35 experimentat Respins

SABAU L. MADALINA CARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.8 experimentat Respins

SABAU M DIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

SABOU D. LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

SAIZU E DAMIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.3 avansat Respins

SALA E EUGEN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

SALA G CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.5 avansat Respins

SALADEA I MADALINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.15 avansat Respins

SALADEA I. BIANCA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

SALAJAN S.F. STEFAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

SALAJAN T. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 avansat Reusit

SALASAN A.C. ROXANA - ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

SALASAN I COSMIN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SALASAN I OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.1 avansat Respins

SALASAN V. EMANUELA - OLIVIA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.3 incepator Reusit

SALAVASTRU R. LOREDANA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

SALISTEAN CAS BOLOS M MONICA AURORA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.3 incepator Respins

SALOC S ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.4 Fizica 7.4 avansat Reusit

SAMSON T CRINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

SAMSON T LACRIMIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

SAMU I. ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SANDA-MARTA M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

SANDICI L. ALEXANDRU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.95 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 6.6 avansat Reusit

SANDOR A.E. BOGDAN PAUL

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

SANDOR CAS POPOVICI T VIORICA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

SANDOR D. OANA ROSAUSA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

SANDOR I DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

SANDOR I NORBERT-ERIK

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

SANDRU I IOANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

SANDRU I LUCIAN CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.95 incepator Reusit

SANDRU I VALENTIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SANDRU M. ADINA - LEONETA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 6.4 avansat Reusit

SANDRU O RAUL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Fizica 5.1 experimentat Respins

SANDRU T ANAMARIA-LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

SANDRU V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

SANDU G ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

SANTEJUDEANU T ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SARAC F FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.45 Psihologie 8.95 experimentat Reusit

SARAC I IOAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 5 experimentat Respins

SARAC M DAIANA PATRICIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

SARAC P. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

SARANDAN R.A. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

SARB V ADINA CODRUTA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

SARBU G.I. DANIEL GHERASIM

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 8.6 Fizica 7.2 experimentat Reusit

SARBU S.O. EMANUEL SABIN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.1 experimentat Respins

SARMAS T. ADRIAN EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

SARPEI L.A. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

SAS D ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

SAS I ANDREEA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

SAS M.M. AURELIAN BOGDAN MIREL

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.15 avansat Reusit

SAS P DANIEL - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

SAS S LAURA SORINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.45 avansat Respins

SAS S ROLAND

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

SAS V NICUSOR LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 5.85 experimentat Respins

SASS E GRATIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

SATCAU C ALEXANDRA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

SATMARI M ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

SAV A. CARMEN-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

SAV CAS IERTEA A SIMONA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

SAV G. IOAN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A1-A1-B2-B2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

SAV I OVIDIU ALEX

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.1 experimentat Reusit

SAVA G MANUEL-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 7.65 avansat Respins

SAVA P GABRIEL SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 1.95 avansat Respins

SAVA V. SEVERIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba germana moderna B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.2 experimentat Respins

SAVERINCU V VALENTIN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

SAVI P. OVIDIU-IONEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

SAVICI D DARIANA MORENA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6.55 experimentat Reusit

SAVICI T. IOVANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.2 Limba rusa A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

SAVU V BENIAMIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

SCHIFANO G GIANLUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SCHILLINGER R ROLAND

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.35 avansat Reusit

SCHIOPU V. GIGI-ADELINA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.55 experimentat Reusit

SCHIPALA I. ANICA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SCHITEA V. ALIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

SCHNAKOVSZKI N VLAD IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

SCHNEIDER S STEFAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SCHUSLER O MANFRED

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.9 avansat Respins

SCOROBETE D IULIA PATRICEA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

SCORPIE M MIHAI-IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

SCRIPCARIU V. LORENA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.75 avansat Respins

SCRIPCIUC I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

SCROB R NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.3 avansat Respins

SCROB T TRAIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.05 avansat Respins

SCROFAN V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SCULICI D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 experimentat Respins

SCUNDEA I ANDREIA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SCUNDEA I CLAUDIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

SCURTU A. FLORENTINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

SCURTU I ABEL FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SEBESAN I. CLAUDIU LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

SEBESZTA I. CRISTIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1- Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

SEBIN N ANTON-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VINGA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie N/p experimentat N/p

SECHEI I LIVIU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

SECHERES D SERGIU-PAUL

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.55 experimentat Reusit

SECHERES P.A. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

SECULICI G.L. MIHAI - CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

SEIFER M ASTRID MARTINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 avansat Respins

SELARU C.D. ROXANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8.75 avansat Respins

SELEGEAN R.F. MANUELA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.35 avansat Reusit

SELEJEAN V.I. PAUL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

SEMENIUC I LUIZA ANTONELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8 experimentat Reusit

SEMIDREAN G DANIEL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

SEMIDREAN M MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

SENEGEAC I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

SERAC S RAUL OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

SERAN G. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

SERAN M FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SERAN N.D. IOANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.85 avansat Reusit

SERAN V CARLA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

SERB A. LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

SERB F FLORIN MARCEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

SERB G ROXANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 5.9 avansat Respins

SERBAN G ANAMARIA GIULIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

SERBAN G SIMINA ADINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 6.9 Geografie 6.5 experimentat Reusit

SERBAN G.D. CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

SERBAN O CRISTIAN OVIDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

SERBAN R LOREDANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

SERBAN S.I. LIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

SERBANATI C. BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

SERBOVAN E SILVANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

SERDEAN M. COSMIN - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

SERDEAN T GABRIEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

SERETAN A DANIEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 experimentat Respins

SESERMAN V DRAGOS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

SFARAILA A EMANUEL ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Psihologie 5.5 avansat Respins

SFASIE G. SORINA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

SFERDIAN D. DIANA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

SFERLE C MARGARETA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SFIRAILA V MARCEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SHERZAD - ASAD F NEVIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Istorie 5.65 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

SIBNISCHE G. ANA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

SICLOVAN I ANCA LAURA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.45 experimentat Reusit

SICLOVAN R PAUL ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

SICOE M. ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

SIDA G GEANINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

SIDOR I IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

SIKO I GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

SILAGHI A.O. RAMONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-A1 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

SILAGHI S IVONA LUISA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.5 experimentat Reusit

SILAGHI V. NATALIA - VALERIA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 4 avansat Respins

SILVASAN G. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

SIMA I BRIGITTE MICHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

SIMA I FLAVIA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 6 avansat Respins

SIMA P IONEL FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5 incepator Respins

SIMON _. IZABELLA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

SIMON B. BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

SIMON CAS DEMIAN D. CORNELIA

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

SIMON CAS STANCIU D ELISABETA MINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.3 incepator Respins

SIMON I. LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.8 avansat Respins

SIMON M.S. SANDRA - OLIVIA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.45 avansat Reusit

SIMON P ADRIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

SIMON S.A. BERNADETT-ANDREA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

SINDILAR G SIMONA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

SINITEAN P. ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SINKA A CLAUDIU CALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

SINKA P RAZVAN-PAUL

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba rusa B2--B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 4.55 nivel mediu Respins

SIPOS T ABIGAELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

SIPOS Z. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

SIRB D NATANAEL DORIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.2 experimentat Reusit

SIRB G. SIMINA ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

SIRB P PAULA CRISTIANA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

SIRB P. PETRU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

SIRB T MARIA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.75 experimentat Reusit

SIRB V. OANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 avansat Reusit

SIRBAN I. ADINA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SIRBU C PATRICIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

SIRBU F ARIADNA FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 7 experimentat Reusit

SIRBUT I FLORIN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

SIRCA C. MIRELA ADELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A1-A1-B1-B2- Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

SIRCA M DENIS GHENADIE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

SISA K. EDITH

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

SISU T IULIA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.75 experimentat Reusit

SIUSA I ROXANA DENISA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST ALEXA POPOVICIARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

SLAV I IOAN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MOGA VOIEVOD HALMAGIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.6 avansat Respins

SLAVETA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.15 avansat Respins

SLAVOACA S. SIMION-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR SAVA BRANCOVICI INEU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Respins

SLAVOACA V NORA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

SLAVOACA V VALER BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

SLOBODEANU C. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

SOBO M NICOLAE IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

SOCACI CAS CATANA S GABRIELA LEONORA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.35 avansat Respins

SOCACIU M ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

SOCACIU M.D. SIMINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 avansat Respins

SOCIU D. BIANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

SOFIA P FELICIA

    GRUPUL SCOLAR ION CREANGA CURTICI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 7 avansat Respins

SOFIA V. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T2 9.15 Fizica 8.7 experimentat Reusit

SOFRONI S SIMONA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SOIT I ANDREI MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.5 experimentat Respins

SOKI I VIKTOR PATRICK

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

SOLCAN N STEFAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

SOLD P DANIEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

SOLOMIE C ROBERT CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

SOLOMON G BIANCA GHEORGHINA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

SOLOVASTRU V ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

SOMMER L. ALEXANDRU-IOSIF

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

SONYI M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

SOOS F.C. REBECCA-KINGA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

SOOS I MIHAI ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

SOPT I. ALEXANDRU - IOAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.2 incepator Respins

SORITEU T SILVIU DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 6.95 Geografie 6.95 incepator Reusit

SOROCEANU I CORINA MIHAELA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

SPANYIK Z BERTALAN AGOSTON

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 experimentat Respins

SPATAR A. ALEXANDRA - DORIS

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.3 avansat Reusit

SPATARU M. RAMONA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

SPERLA C.T. CORNEL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SPINARE I CLAUDIA MARCELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

SPIR I. ANITA-ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR CSIKI GERGELY ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 9.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.67 experimentat Reusit

SPRAVIL C. LARISA CAROLINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

SPRINTAN F DAIANA RAFAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

SPRINTAR P PAVEL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

STAICU N RADU

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.35 avansat Respins

STAICU S. ADRIAN GIANIN

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7 experimentat Reusit

STALINESCU MC BOGDAN RAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

STAN C DORIN

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 experimentat Respins

STAN D.G. DIANA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STAN G.D. ROXANA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

STAN I AMINA ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6 incepator Respins

STAN I GABRIEL IONEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 4.1 avansat Respins

STAN I. CORNELIA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

STAN I. DANIEL

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

STAN I. DORIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STAN I. MARIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

STAN M SORIN MANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.4 avansat Respins

STAN P.Z. LARISA TABITA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

STAN S. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

STANA C CLAUDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 experimentat Respins

STANA C SERGIU ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

STANA D ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

STANA D ALIN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

STANA D ANDREI - DANUT

    GRUPUL SCOLAR CERMEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

STANA E. SILVANA BIANCA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

STANA I ALINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

STANA I DORIN EMIL

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

STANA I. BOGDAN - LIVIU

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

STANA S CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

STANA T EMIL ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.55 avansat Reusit

STANA T VIORICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

STANA T. MONA LISZA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

STANAIA A. RAUL GEORGICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

STANCA G ANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

STANCA I. IOAN - VIOREL

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.4 incepator Respins

STANCA I. PAUL - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANCI N DENISIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

STANCIU C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 7.3 Geografie 7.4 avansat Respins

STANCIU C CORINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.4 experimentat Reusit

STANCIU D.S. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

STANCIU S. SORINA-EUFIMIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

STANCU L.D. ADELA DANINA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STANILA I IOVAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STANILA I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR VASILE JUNCU MINIS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

STANILA P CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

STANOE I. CLAUDIU - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

STANOE I. COSMIN - VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

STASAC P SILVIU-BENIAMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX ARAD Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

STEF A AURA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

STEF D CLAUDIA TEODORA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.05 avansat Reusit

STEFAN A PAULA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 5 avansat Reusit

STEFAN A. RAUL ADOLF

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T2 6.65 Geografie 8.05 experimentat Reusit

STEFAN G. ALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A1-A1-B1-B2- Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

STEFAN M.N. MONICA

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

STEFANCU C ANDREEA GIANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

STEFANIGA NI MADALINA PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

STEFANUT T IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p incepator Eliminat din examen

STEFLIUC GH. LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

STEGAR T DELIA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.05 avansat Respins

STEGARIU E. PAUL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR SAVARSIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEIN V PETRU CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1 experimentat Respins

STENIC G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6 avansat Reusit

STEOAN D. DANIELA LORENA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

STEPAN P ROXANA VORUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

STEPAN P. CLAUDIU - SORIN

    GRUPUL SCOLAR ARTE SI MESERII SPIRU HARET ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 6 incepator Respins

STEPAN V DENIS VIOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

STEPAN V FLAVIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.15 Geografie 3.15 nivel mediu Respins

STEPANESCU D.D. CRINELA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

STEPANESCU E.I. MARGARETA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

STEPANESCU P. LOREDANA - ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

STERIAN S.D. GEORGIANA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

STERP D ILEANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

STERP N IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

STERP N MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

STICLARU A GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

STINGA-TIRLEA T.D. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T2 8.75 Fizica 8.3 experimentat Reusit

STIOLE T.V RADU-ALIN

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 3 avansat Respins

STIOP I. ADRIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

STIRBU S. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

STOCKER F. HILDE LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

STOECESCU I. ANDREI - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.1 avansat Reusit

STOIA A. IOSIF

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

STOIAN A ANDREIA COSMINA

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 4.25 nivel mediu Respins

STOIAN A. GABRIEL BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

STOIAN I ADINA RADIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.75 experimentat Respins

STOIAN I EUGEN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.05 incepator Respins

STOIAN I. DORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

STOIAN I. MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

STOIAN P. PAUL ROBERT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

STOIAN P. PETRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR PECICA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.1 Respins

STOICA A FLAVIUS ARON

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

STOICA C IONELA

    GRUPUL SCOLAR SANTANA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

STOICA G. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

STOICA M.E. VALENTIN EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

STOICA N. NELU - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL VLAICU ARAD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

STOICA R. LUCIAN-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

STOICA T. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

STOICO G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR J GREGOR TAJOVSKI NADLAC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 4 experimentat Respins

STOINESCU D.P. RAUL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

STOINESCU P.I. SORIN

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

STOROCIUC I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

STRAINU V.R. MARCELA - VIORELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

STRAT V LOREDANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

STRATULAT M MIHAELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

STRAUT C NYA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

STRAUT V GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

STREANGA I ANDREI-MARIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

STREANGA O.C. LORENA CARLA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 5 avansat Respins

STREMCIUC M TAMARA NAOMI

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

STREULEA A VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STROESCU C. ANDRADA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T2 2.3 Psihologie N/p experimentat N/p

STROIA G DANIEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 7.2 avansat Respins

STRUGARI V MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHISINEU CRIS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

STUBER Z TIBOR

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.35 experimentat Reusit

STUPAR M.GHE. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

STURZA S IULIU CEZAR

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

SUBA P.Z CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

SUBA S PAUL CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SUBA V.V. DIANA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

SUCI D DANIEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL INEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

SUCIGAN P DAIANA-PAULA

    LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIS ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.3 avansat Reusit

SUCIU D DARIUS FELIX

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

SUCIU D. LORENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

SUCIU F. BIANCA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

SUCIU G ANCA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO HENRI COANDA ARAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

SUCIU I BOGDAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

SUCIU I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

SUCIU M ELENA DORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 avansat Respins

SUCIU N. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FRANCISC NEUMAN ARAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

SUCIU O. SANDRA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

SUCIU P ALEXANDRA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

SUCIU P. CRISTIAN-PETRU

    GRUPUL SCOLAR IULIU MANIU ARAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

SUCIU T. DOREL - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

SUCIU T. PETRU

    LICEUL CONCORD ARAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

SUCIU V MANUEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2--A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 1 experimentat Respins

SUCIU V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

SUCIU V. VANDA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU LIPOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

SUIUGAN P. LILIANA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR PANCOTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 4 Geografie 6.7 incepator Respins

SULEA V CORNELIA FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

SULI G GHEORGHE TAMAS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 4.45 nivel mediu Respins

SULINCEAN I SORIN VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR NR 1 ARAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 3.9 incepator Respins

SUMANARIU D. ROXANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ARAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

SUMANARIU S. RALUCA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

SUMANDAN N. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER ARAD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

SUMANDAN R DENISA RALUCA

    LICEUL PEDAGOGIC DIMITRIE TICHINDEAL ARAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SUNA M EMRAH MICHEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

SUNEA M ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

SURDA B VALENTIN DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

SURDU A.M. ROXANA LACRIMIOARA

    GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU LIPOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.05 incepator Respins

SURDU D ANCA LOREDANA

    LICEUL DE ARTA SABIN DRAGOI ARAD Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.1 avansat Respins

SURTEA P NICOLAE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION BUTEANU GURAHONT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

SUSAN I RAMONA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

SUSAN S SAMUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VELICIU CHISINEU-CRIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 6 experimentat Reusit

SUTAC N.M. ANCA ROBERTA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA GHIBA BIRTA ARAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat