Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Valcea

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Valcea, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ACHIM G. ION COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 7.25 experimentat Reusit

ACHIM M MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ACHIMESCU C FLORIS CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

ADAM C NICOLAE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

AGAPESCU N NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.3 experimentat Reusit

AGLITOIU D LOREDANA CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

AL IOANI C CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

ALBADI T ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

ALBASTROIU V VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALBEANU I IULIANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

ALBINA I ION MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 2.5 avansat Respins

ALBU CASATORITA MARICUT I TINCUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ALBU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ALBU N ELISABETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.1 Limba franceza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

ALBU N VASILICA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

ALBUICA D ELENA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ALBUICA V MADALINA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ALBULESCU C. DUMITRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ALBULESCU I ADELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

ALBULESCU S ADINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

ALDEA I DANUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ALDESCU C. ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ALDESCU G BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

ALDESCU M FLORIN MARIAN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

ALDESCU M MADALIN COSMIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

ALEXA I. IOAN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXANDRU C GHEORGHITA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU G ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU I. GEORGE DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.6 avansat N/p

ALEXANDRU N ANA CONSTANTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

ALEXANDRU N DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ALEXANDRU N ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU V MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ALEXANDRU V MIHAI OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU V NICOLETA ALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ALEXE T. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ALEXESCU V ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 7.4 experimentat Reusit

ALEXIE N MIHAI IRINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ALMARII I IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 9.3 experimentat Reusit

AMATI A ROXANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4 Geografie 8.7 avansat Respins

AMZA C ANDREEA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 nivel mediu Reusit

AMZA E. AMALIA VALERIA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

AMZA I MARIA ALEXANDRA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

AMZA N BIANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

AMZA N LUMINITA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

AMZACU M NICOLAE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

AMZULOIU G ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

ANA I LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ANA V GABRIEL - IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.1 Geografie 7.5 avansat Respins

ANASTASE T ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

ANCA CASATORITA RICIU G NARCISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

ANCUTA C AURA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

ANCUTA I. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.75 experimentat Reusit

ANCUTA N NICOLAE CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

ANDREESCU C COSTINEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ANDREESCU EI DUMITRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.4 avansat Reusit

ANDREESCU G HORATIU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

ANDREESCU P GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

ANDREESCU S NICOLETA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ANDREESCU V ADRIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.35 nivel mediu Respins

ANDREESCU V FLORIN-VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

ANDREESCU V GEORGIANA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANDREI C CONSTANTIN - COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.6 experimentat Respins

ANDREI D ANDREEA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 8.5 Limba engleza Matematica T2 3.7 Geografie 9.3 experimentat Respins

ANDREI G. ANAMARIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ANDREI G. ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ANDREI G. RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

ANDREI I DRAGOS NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ANDREI I ION LEONARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANDREI L. DARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

ANDREI M ILEANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANDREI M RAMONA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

ANDREI N NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDREI P IOANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

ANDREI V.C OANA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ANDREIAN ANCUTA I MIHAELA ADRIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANDREIAN M VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ANDREIAN N CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

ANDREIAN P ROXANA IOANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

ANDREIANU G ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANDREITA P ADRIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANDRONACHE C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

ANDRONACHE D DUMITRU EDUARD

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

ANDRONACHE I IONUT-EUGEN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

ANDRONESCU D MARIA AMALIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 nivel mediu Reusit

ANDRONESCU I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 2.5 Geografie 6.55 avansat Respins

ANDRONIE A MELINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.6 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

ANDRONIE G ILIE DUMITRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 1.6 experimentat Respins

ANDRONIE M SIMONA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

ANDRONIE N GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

ANDRONIE N ION

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

ANDRONIE T. DENISA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ANESCU A LUCIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

ANESCU D. VALENTIN DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

ANESCU GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

ANESCU M.P MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ANESCU M.P. FILIP

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ANGELESCU O DAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.35 avansat Reusit

ANGHEL C CAMELIA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

ANGHEL C CLAUDIA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.1 avansat Reusit

ANGHEL C MARIUS - PETRISOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.2 avansat Respins

ANGHEL C. ANDA CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

ANGHEL D ANDREEA - IOANA - MIRABELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.9 experimentat Respins

ANGHEL D CRISTINA ELENA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

ANGHEL D DUMITRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANGHEL D IOANA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ANGHEL GH. ANCA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

ANGHEL GH. GABRIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ANGHEL I ILIE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

ANGHEL I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

ANGHEL I ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 4 nivel mediu Respins

ANGHEL I IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

ANGHEL N JANINA MELANIEA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

ANGHEL T CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ANGHEL V CONSTANTIN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

ANGHELESCU I IOANA MALVINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

ANGHELESCU M. IRINA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.15 experimentat Reusit

ANICESCU M FLORIN SAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.45 avansat Respins

ANICESCU N ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

ANITESCU E LILIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

ANITESCU-IDVU V VALERIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

ANTACICA I STEFAN RADUCU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ANTON I. GABRIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ANTONACHE A MARILENA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

ANTONACHE A STEFAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

ANTONESCU I IONEL ELVIS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba franceza Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

ANTONIE C MARIA VIOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

ANTONIE G IOANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Economie 9.25 experimentat Reusit

ANTONIE M ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ANTONIE N ADRIAN ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

ANUTA C REMUS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

ANUTA I MARILENA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Reusit

APETREI V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

APIAN V. DIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

APOSTOL C CORNEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

APOSTOLESCU A ALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.75 Geografie 8.1 experimentat Respins

APOSTOLESCU S. MARIA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ARDELEAN P.F MARIA ELEONORA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ARDELEAN V PETRE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ARMASELU E MINIODORA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

ARMASELU I. RADU ION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ARMEANCA D CONSTANTIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

ARTENE A CARMEN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

ASPREI M MIHAELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

ATANASESCU C. ROBERT ANTON

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ATUDOREI A DORIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

AVANU C IOANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

AVRAM C CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

AVRAM C FLORINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

AVRAM D.A. BIANCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

AVRAM I ALEXANDRU ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

AVRAM I BIANCA ELENA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

AVRAM I DENISA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

AVRAM I DUMITRU

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

AVRAM M RAMONA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

AVRAM P MARIA ELIDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

AVRAM TA GHEORGHE BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.8 experimentat Reusit

AVRAMESCU F GHEORGHE - FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

AVRAMESCU G THEODOR EMILIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.4 experimentat Reusit

AVRAMESCU L. DUMITRU LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

AVRAMESCU P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

AVRAMICA D DUMITRU - MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

AVRAMICA D ION FLORIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 7 nivel mediu Respins

AVRINTE M. VASILE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.2 avansat Respins

AVRINTE M.J CONSTANTIN JAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BABALIC N FLORINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BABICIU S. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BABU A. PETRUT STEFAN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 7.55 experimentat Reusit

BABUCIU V FLORIANA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BABUCIU V. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BACANU G FLORIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BACANU I. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

BACANU N IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

BACANU V CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACANU Z IOANA-ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BACESCU D LUCIAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

BACIOIU I BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

BACIU GH ONELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Economie 6.5 avansat Respins

BACIU M STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 7.1 Fizica 7.35 experimentat Reusit

BADARICA GH. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BADEA C. ALEXANDRU ION

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.25 avansat Respins

BADEA CASATORITA PREDA GH ELENA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.95 avansat Respins

BADEA D DIANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BADEA D MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

BADEA D RALUCA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

BADEA G CONSTANTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

BADEA G MARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BADEA G. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BADEA GH IULIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BADEA I CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

BADEA I GEORGE ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

BADEA I IONELA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BADEA I MARIA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 incepator Respins

BADEA M CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 3.9 incepator Respins

BADEA N NICOLAE ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BADEA N. GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADESCU A MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

BADESCU V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BADIRCEA A ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.3 avansat Reusit

BADIRCEA C LOREDANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BADIRCU M NICOLAE-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

BADITA G IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

BADITA G MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

BADITA I ELENA SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BADITA I MARIA ROXANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BADITA S ION LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BADITESCU G ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BADITOIU I LAURENTIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BADITOIU P SILVIU MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

BADOI I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

BADOI V SILVIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

BADOI V VICTOR CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BADULESCU C.C OANA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BADULESCU GH CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

BADULESCU GH. INGRID MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.55 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BADULESCU M IONELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

BADULESCU M MITICA MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.3 avansat Respins

BADULESCU S TEODOR MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BADUTI P. VASILE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

BAES S RADU LUCIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BAGALIN I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BAGIOI I CRISTINEL ILIE

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

BAIASU C FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel II 5.7 nivel mediu Respins

BAIASU D ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BAIASU GH ELENA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 9.55 experimentat Reusit

BAIASU I CATALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 3.6 incepator Respins

BAIASU P. TIBERIU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 7.25 experimentat Reusit

BAICAN-OLARU G ANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BAICU GH IOANA-DIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Economie 8.6 experimentat Reusit

BAISAN V DUMITRU MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

BAITAN I.C. GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BAITAN M ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BAITOIU V VICTOR

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BAJAN C IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.8 avansat Respins

BAJAN D MARIA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza Istorie 7.4 Filosofie 8.85 experimentat Reusit

BAJAN D NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BAJAN I MARIA-IONELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BAJAN I. FLAVIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

BAJAN I. MIHAELA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

BAJANU I ION DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BALA C ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BALABAN GH IOANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

BALACI A GABRIELA MARIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

BALAIBAN GH ION DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BALAIBAN S ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

BALAN F CONSTANTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

BALAN F ELENA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

BALAN GH NICOLAE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.9 avansat Respins

BALAN I FILOFTEIA-LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

BALAN I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

BALAN S EUGEN - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.25 Geografie 7.4 avansat Respins

BALANOIU GHE. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BALANOIU V ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BALAS S DANIEL STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALASA A CONSTANTIN CRISTINEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 3.8 incepator Respins

BALASA A MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

BALASA C NICOLETA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALASA GH GEORGE-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BALASA I. LAVINIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BALASCUTA I ALEXANDRU OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

BALASEL E LUCIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BALASOI A VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.6 avansat Reusit

BALASOIU B. IONUT-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BALASOIU C CLAUDIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BALASOIU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALASOIU I ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BALASOIU M ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALASOIU O IULIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

BALASOIU V.I. ION-DORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BALESCU I DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

BALINT V LUCIAN VALERIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

BALINTESCU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

BALMUS I ZAMFIR NARCIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

BALO M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5 experimentat Reusit

BALOI C COSMIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

BALOI P FLORIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BALTATU V NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BALTEANU I MIHAELA-CRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.7 experimentat Reusit

BALTEANU N NICUSOR CRISTINEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

BALTEANU P FLORIN PETRE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

BALUTA A DUMITRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

BALUTA D DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Reusit

BAN C IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

BAN I FLORIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 incepator Respins

BAN I IONUT CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BAN T SILVIU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BANA N. ADRIAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

BANACU I ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BANESCU GH. CONSTANTIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BANESCU S DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

BANICIOIU I MIHAI IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BANICIOIU I RAMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BANICIOIU IORDAN G VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 5.2 avansat Respins

BANICIOIU-IORDAN GH MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

BANITA-ANDREI D MARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 6.3 experimentat Reusit

BANU C LAURA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BANU S CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.5 avansat Respins

BANUT- CILTEA I MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 4.4 experimentat Respins

BARAN A ADRIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BARAN G ILEANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

BARANESCU F LUCIAN GABI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 1 nivel mediu Respins

BARANESCU I CLAUDIU GEORGE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BARANESCU M ANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

BARANESCU T IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.4 avansat Reusit

BARANESCU T VASILE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

BARBOI G NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.9 avansat Respins

BARBU A ADRIAN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BARBU C ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

BARBU G ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.13 experimentat Reusit

BARBU G DUMITRU IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BARBU GH CONSTANTIN OVIDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARBU GHE. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.9 avansat Reusit

BARBU I ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBU I CARMEN-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BARBU I ELENA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

BARBU I ELISA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

BARBU I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.3 avansat Reusit

BARBU I MARIA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.3 avansat Respins

BARBU I MARIA-TEODORA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BARBU I MIHAI-ALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

BARBU M IONELA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BARBU N IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BARBU N ROXANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BARBU P DUMITRU GEORGE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

BARBU P MARIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BARBU V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

BARBU V LUCIAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARBUCEANU V LIDIA IONELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 nivel mediu Reusit

BARBUIA GH ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BARBULEASA GH ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BARBULESCU A GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BARBULESCU A IONUT-REMUS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.5 experimentat Respins

BARBULESCU DN CORINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 avansat Reusit

BARBULESCU F FLORENTINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

BARBULESCU G NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

BARBULESCU GH CRISTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

BARBULESCU I IONUT DRAGOS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

BARBULESCU I. ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

BARBULESCU N. DANIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BARBUSI I MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

BARCAN C IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BARCAU B SILVIA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 7.7 Economie 9.2 avansat Reusit

BARDASU R.E. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BARDOLAN I ELENA ADELINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BARSOIANU M IULIAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

BARZA N DRAGOS ION

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

BASCOVEANU G LAVINIA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 5.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BASICA I IONELA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.7 experimentat Respins

BAZARINCA I. IONUT CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

BAZAVAN D MARIUS-DUMITRU

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BECHEANU C CATALIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BECHEANU M. LARISA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BECSENESCU E EMIL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BEDIU S RAMONA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.7 avansat Reusit

BEJENARIU I IOAN VLAD ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BELCIU GH GEORGETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BELCIU I ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BELEA A ADELINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BELEA I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 nivel mediu Respins

BELEI I ELENA - ADELINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.8 avansat Reusit

BELET C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BELU I CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

BELU O NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BENCHIES GH MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BENGIN CASATORITA GHERGHINA N DANIELA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.75 experimentat Reusit

BERBECEL D CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BERBECEL GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

BERBECEL I IOANA DANIELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BERBECEL V COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BERCEA M FLORINA ADRIANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BERCEA MALAESCU N ELENA LARISA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BERCEANU S GEORGIANA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Economie 6.8 experimentat Reusit

BERECHET A STEFANIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BESNEA A FLORINA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

BEU . ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BIA GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BICA F GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BICA ID MIHAI CATALIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BICU I ISABELLA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BICU I NICOLAE DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BICULESCU I PAULA DAIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BICULESCU I. IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 7.8 experimentat Reusit

BIGEA C. MADALINA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BILAN G ILIE BOGDAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BILBOI D ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BILEA S.A. STEFAN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 9.5 experimentat Respins

BIRARUTA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

BIRCEANU I IONUT-MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BIRCHI A.C ANDREI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

BIRDAC N ION NICUSOR

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.05 experimentat Respins

BIRDACEL O ALEXANDRU LUCIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2 experimentat Respins

BIRISTEICA RA MARA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BIRLA T PETRONELA LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BIRLEA I MARIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BIRSAN C NICOLETA COSMINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

BIRSILA C CONSTANTIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BIRSOIANU P ELENA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BIRSOIANU ST DUMITRU

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

BIRZAN C. ELENA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.1 experimentat Respins

BIRZAN I ION COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 7.8 avansat Reusit

BIRZESCU I ROMINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BISERICARU E IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BISGAN M.D. MARIA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

BISU N ELENA LORENA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

BITU I IONELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BIZDIC V ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

BIZDOC N NICOLAE ALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.85 experimentat Respins

BIZGAN D ALEXANDRA DANIELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BLAICHMAN-POPA N MARIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BLEICEANU-CIOC N NICOLAE IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

BLEJAN CASATORITA VACALIE I FLORIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

BLEJAN D DENIS ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BLEOTU M IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 avansat Reusit

BOACA V. OANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

BOANDEA GH. ALEXANDRU OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BOANGIU F PAUL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.45 experimentat Reusit

BOB I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

BOBIRNAC I ANDREI MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BOBLEAGA G GHEORGHITA MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BOBOC T RADU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BOBORA V ION MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BOCSARU T ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Respins

BOCSE CASATORITA JUMARA S CAMELIA CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

BODESCU F PAUL CLAUDIU

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 3.8 incepator Respins

BOEANGIU V BOGDAN JEROME

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOGDAN D ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BOGDAN GHE. SILVIA-HELIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Istorie 8 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

BOGDAN N MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

BOGDAN P IONUT-LUCIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

BOGDAN SIMA GH GEORGEEA-PAULA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BOGDANEL I. STEFAN

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

BOGEANU F FLORINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

BOGHEANU C MARINELA-VIORICA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

BOGHEANU G MARIUS BOGDAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BOGHINA I ION

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BOGORODEA N ROXANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOGOSLOV G. NICOLAE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BOIANGIU G MARIA IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOJIN I FLORIAN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BOJIN S ANDREI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.15 avansat Respins

BOLBOACA A GEORGIANA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOLBOACA D MARIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

BOLD D ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

BOLOSTEANU C ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BOLOVAN C CONSTANTIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BOLOVAN C ION-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Reusit

BOLOVAN C VIOREL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.6 experimentat Reusit

BOLOVAN I ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

BOLOVAN MS ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BONCAN C ELENA CAMELIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BONCAN CASATORITA RADA N FLORIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BONCAN GH. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

BONCAN I IOANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BONCAN V ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 7 nivel mediu Respins

BONCU D ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

BONDOC C ELENA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

BONDOC D OANA IULIANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BONDOC F DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Reusit

BONDOC I BIANCA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BONDOC L ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BONDOC M DANIELA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 incepator Respins

BONDOC N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

BONDOC R. ELENA FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BONDOC S RINDUNEL

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BONDOC V RODICA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

BONEA N GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

BONTEA S IULIAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

BORANESCU S STEFAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BORASCU GH FLORENTINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BORASCU M ELENA MINODORA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

BORBOANA I. BOBI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.8 nivel mediu N/p

BORCAN A FLORIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BORCAN I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BORCAN V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BORCOS GH ELENA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BORDENCEA C ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BORHINA I RAMONA LIDIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BORNEA E ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BORNEA IORDACHE C ELENA-DENISA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

BOROANCA-NEMTUC D.D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BOROSEANU G EUGEN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BORSOS C ION LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BORTA A GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

BORTA I ION CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BORTA N MIHAI NARCIS

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

BOSNEAGU C OANA-ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

BOSOAGA D PAULA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BOSOI N VASILE-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BOSTINA M MARIA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BOSTINARU I ION ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BOTIZ I SORIN IULIUS

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

BOTIZAN V ION FELIX

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

BOTOCAN VD MIRELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.05 Sociologie 8.5 avansat Reusit

BOTOI N ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOZDOC E EUGEN IONUT

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BOZUN V MARIANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

BRADEANU G DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 8 experimentat Reusit

BRADEANU S OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BRADEANU T ELVIS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BRADU D FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 1.6 incepator Respins

BRAICAU N ALEXANDRU CORNEL

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BRAICAU N ANDREI NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BRAN F MARCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BRAN P ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BRAN P GEORGIANA TATIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

BRANESCU C. CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BRANESCU L OLIVIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BRANESCU R.M. DUMITRIANA ROBERTA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 9.65 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BRANESCU V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

BRANESCU-BANU M ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BRASOVEANU C ADELIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

BRATOIU I ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BRATU D IONUT NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BRATU D. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

BRATU M ALEXANDRU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BRATULESCU M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BRAVICEANU BADEA N ION CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 incepator Respins

BREAZU D IULIA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

BREAZU N DENISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 8.75 experimentat Reusit

BRICEAG I MARIA-SIMONA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

BRINZOI A ELIZA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BRISC F.A. COSTEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BROBOANA GH ELENA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BROSCAREANU E FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

BROSCARU C CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BROSCARU C STEFANIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BRUJAN I. IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BUCA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BUCA S IULIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

BUCA V ALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

BUCATARU I ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

BUCATARU N. PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 9.4 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BUCEA V VASILE - DORINEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUCEI N CONSTANTIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

BUCINOIU G. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BUCSA C ELENA-MINODORA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BUCUR A. NARCISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BUCUR S ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BUCUR V IOANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 9.3 experimentat Reusit

BUCURA N GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Respins

BUCURA V ALEXANDRA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

BUCURECI V NICOLAE SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUCURESTEANU T.E. ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BUCUROIU GH GEORGE-ALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

BUDA F LAURA - TEODORA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BUDICA C COSTIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 6.1 avansat Respins

BUDICA C VIOREL

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

BUDICA I CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Reusit

BUDICA O.C. ALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

BUDICA S SORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUDIHOI D CONSTANTIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BUDISTEANU D GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BUDULECI C VIOLETA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BUDUROI C. ELENA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

BUDUSAN E ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUFU I MARINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.9 avansat Reusit

BUGA G IONUT VIOREL

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

BUGA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUGAN C MARIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 8.85 experimentat Reusit

BUGIU GHE. GHEORGHE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BUHARU N NICOLAE VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BUHULEA P MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BUHULEA T MIHAI ALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 9 avansat Reusit

BUICA G CARINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUICA I DUMITRU-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BUICU A MARIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUILESCU C. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.65 experimentat Reusit

BUILESCU D NICOLAE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BULACU F REMUS MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BULARCA GH ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Fizica 7.65 experimentat Reusit

BULARGA P ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

BULBUCEL G ADINA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BULBUCEL I MARIAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 5.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BULETE C MARIA-AMALIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BULETEANU C. RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BULETEANU GH MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BULETEANU N ROBERT-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

BULIGA C ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUMBAR ANDRONACHE V ANA MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

BUMBAR E ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BUMBARU C ILIE DANIEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Fizica 2.35 avansat Respins

BUNEA GH. BIANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BUNEA V ANDREEA-EMILIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BUNESCU CAS DINCA GH. FLORENTINA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.9 incepator Respins

BUNESCU D MARIA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BUNESCU G ION ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUNESCU M FLORIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 incepator Respins

BUNESCU N CONSTANTINA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

BUNESCU N. ANDA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BUNGET I MARIA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

BURDUAZA P CRISTINA PETRONELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

BURETE I LIGIA-LENTI

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BURICAN A. ANDREI IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BURICEA E ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BURLACU CASATORITA PREDESCU I IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

BURLAN A DANIEL DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BURLAN I IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BURNEL C CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

BURNEL C MARIA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

BURNEL N. FELIX IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 8 experimentat Respins

BURTEA G ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

BURTICA V ILIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BURTOI GH. VALERIA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BURULEANU S ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BURZ C ELENA-CERASELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

BUSCA I CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUSCU S ION-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BUSE C MARIA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUSE C NICOLETA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

BUSE C. ELENA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Istorie 7.8 Economie 5.9 experimentat Reusit

BUSE C.G. ANDREEA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.65 experimentat Reusit

BUSE I ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

BUSE I FLORIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.3 avansat Respins

BUSE V DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

BUSESCU V. ELENA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BUSI GH ANDREI GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUSOI GH ADRIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

BUSU C. CONSTANTIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

BUSU I VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

BUSUIOC F. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BUSUROI F ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BUTEATA I PAVEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.9 incepator Respins

BUTOI D ANDA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BUTOI N MIHAI-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.3 avansat Respins

BUTOIERU I IONELA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 9.25 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

BUTUC F NICOLAE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BUTUC GHE. IOANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

BUZA C NICULINA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 2.8 avansat Respins

BUZA I LOREDANA GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Economie 8.1 experimentat Reusit

BUZAC D RADU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

BUZATU F ALEXANDRU-VALERIU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CACAREAZA C MARIA-ADELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CACOVEANU C ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Reusit

CAIAN D. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CALDARARU D BOGDAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.5 avansat Respins

CALEA S ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.1 nivel mediu Eliminat din examen

CALIN A IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CALIN G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALIN G MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CALIN I IULIAN DOBRIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CALIN I MARIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1---A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

CALIN I MARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CALIN I NICOLAE-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CALIN M CONSTANTIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALIN N CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.85 experimentat Reusit

CALIN R MARIA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CALINEANU V LUIZA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 8 experimentat Reusit

CALINESCU I ISIDOR FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CALINESCU M ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.55 experimentat Reusit

CALINOIU C.W. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CALIU D AMALIA-CONSTANTINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CALIU N ELENA-VALENTINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CALOTA A COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Economie 9.5 experimentat Reusit

CALOTA D ILIE FLORIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Reusit

CALOTA N MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CALOTA P CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CALUGARITOIU M MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.1 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CALVUN M RADU - MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CANALE I ION EMANUEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CAPATANA I IONELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

CAPATARU D IOANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CAPATINA N GHEORGHE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

CAPITANU I ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 incepator Respins

CAPITANU SD DIANA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CAPRAN M ANDRA-ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

CAPRARU V EDUARD-COSTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CARABASA C MIHAI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

CARABINEANU I DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

CARALICEA M MIHAIL EUGEN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

CARAMIDA M MIHAELA MARIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CARCADIA I ION DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CARCADIA M. LUIZA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARP G NICOLAI

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.9 experimentat Respins

CARTUSANU I. ION SORIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

CARUNTU M ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

CASONI I IOAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

CATALINOIU I MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.3 avansat Respins

CATANA D MIHAELA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CATANA M ION

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

CATANOIU C NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CATEA D DUMITRU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CATEA I IOANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATEA V. VASILE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CATOIU O ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

CATRINA A OVIDIU IONEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 incepator Reusit

CATRINA C DUMITRU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.5 avansat Respins

CATRINA C ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CATRINA E MARIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.6 avansat Respins

CATRINA F STEFAN MARIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 incepator Reusit

CATRINA I IONELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 avansat Reusit

CATRINA S. GABRIELA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CATRINOIU M GEORGETA CORINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

CAZACU G IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

CAZACU I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CAZACU N IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

CAZAN I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

CAZAN I ELENA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

CAZAN I LEONIDA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CAZAN N NICOLAE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.5 avansat Respins

CEAPA V SEBASTIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

CEAUSU C RAZVAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CEAUSU O CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CEBUC C ADRIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

CEBUC D MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

CEBUC GH CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CEBUC I NICOLAE MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

CEBUC V BIANCA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

CEBUC V MARIA OLGUTA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CENOIU D GEORGE CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CERCEL C MARIA IULIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 avansat Respins

CERCEL I ADINA-ELENA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 5.5 experimentat Respins

CERGA C LAURENTIU PETRE

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

CERNATESCU G VASILE DANIEL

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CERNEA IN IOANA ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.9 avansat Reusit

CERNEANU A GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

CERNEANU C. CONSTANTIN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 4.2 avansat Respins

CHELCEA A ILIE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CHELCEA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CHELCEA M ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

CHELCIOIU I. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CHELEMEN L CRISTIAN-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza N/p Istorie 5.1 Geografie 7.6 N/p N/p

CHELU V ION MADALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

CHELUSI T TOMA-CATALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CHENDA S FILOFTEIA LARISA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

CHERA C MARIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CHERA C VASILE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Economie 8.05 experimentat Respins

CHERA CASATORITA ROSU A FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CHERAN N. DUMITRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 avansat Respins

CHERAN V GABRIEL VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHERANU D DAVID ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5 avansat Respins

CHERASCU CASATORITA MATEESCU N MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

CHERASCU G. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CHERASCU L MARIA-NADIRA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CHERASCU N ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

CHERATOIU I ANCA ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHERATOIU I CRISTIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHERCIU P TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CHERESTES L ROXANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHEROIU V IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CHESNOIU M COSMIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CHICIU N VIORICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

CHILIAN A CONSTANTIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

CHILIASU N CRISTIANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CHIOSILA M MARIA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CHIOSILA N MARIA - STEFANIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 experimentat Respins

CHIOSOIU M ROBERT VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CHIRA I MARIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 5.5 avansat Respins

CHIRCA C ROBERT-COSTINEL

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CHIRCA CASATORITA BUCURA GH GEANINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 avansat Respins

CHIRCA CASATORITA COJOCARU C MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

CHIRCA GH. ANDA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

CHIRCA I IONUT-REMUS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 experimentat Respins

CHIRCA I MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

CHIRCA RF ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Fizica 6.85 experimentat Reusit

CHIREA M ANDRA-MARIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CHIRIAC O.C. IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

CHIRIAC V ALINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CHIRIPUS C CONSTANTIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CHIRIPUSI C IULIA-IOANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CHIRITA C CRISTINA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CHIRITA GH. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHIRITA I FLORENTINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CHIRITA I IONELA LIVIA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CHIRITA I IULIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

CHIRITA I ROBERT CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CHIROIU I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

CHIRVASITU V LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

CHISALOM C CONSTANTIN OVIDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CHISALOM I MARIAN VICTOR

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CHISAMERA C.D. SILVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CHISAVU I ALIN STEFAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

CHITA I NICU GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CHITIAN D. DANIEL TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 8.25 experimentat Reusit

CHITU I IONUT-NARCIS-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CHITU V CONSTANTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CHITUC I IONUT-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

CHITUCEA M FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.3 experimentat Respins

CHIVU F LUIZA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

CICU GH CRISTINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 nivel mediu Reusit

CICU I MARIUS

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CILEA I ADINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 experimentat Respins

CIMPEANU C IOANA-IZABELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

CIMPEANU GH ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

CIMPEANU J. NICOLAE JEAN-RADU

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIMPOACA I IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.3 avansat Respins

CIMPOERU M.L RAZVAN DOINEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CIMPOERU S CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

CIMPOERU S DANIELA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

CIMPOIESU M ALEXANDRA LEONTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

CINCA CASATORITA GHERLAN C MARIA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CINCA F. MADALIN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

CIOACA I ANI ILEANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIOATA V ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

CIOBANASU T OZANA - ILEANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7 experimentat Respins

CIOBANU A CONSTANTIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 incepator Respins

CIOBANU AL FLORICA-ALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

CIOBANU D CRISTINEL NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

CIOBANU D DANIELA VALERIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

CIOBANU D ELENA GABRIELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 2.7 avansat Respins

CIOBANU G MIHAIL OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 9.9 avansat Reusit

CIOBANU G.T. ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

CIOBANU GH GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Reusit

CIOBANU GH NICOLAE BOGDAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIOBANU I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

CIOBANU I. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.5 avansat Reusit

CIOBANU M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CIOBANU M CARMEN MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANU M MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 7.9 experimentat Reusit

CIOBANU M MIHAI ANDREI

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CIOBANU N ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOBANU N. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CIOBANU P PETRE ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Reusit

CIOBANU T ANDREI - CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 experimentat Respins

CIOBANU T CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIOBANU V COSMIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CIOBANU V SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIOBANU Z IOANA SANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

CIOBIRDAN N NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CIOBOTARU I GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

CIOBOTEA C DUMITRU EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOBOTEA D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.9 avansat Respins

CIOBOTEA E.D EMILIA-IOANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

CIOBOTEA F ANCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIOBOTEA G. DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.6 avansat Respins

CIOBOTEA I PETRE-RADUCU

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIOBOTEA M MARIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

CIOCAN A ANDREI RAZVAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CIOCAN CASATORITA SMARANDA C ELENA DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

CIOCAN D DANA EMILIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

CIOCAN D.GR. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

CIOCAN I ION LUCIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

CIOCAN I SERGIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIOCAN M IONUT ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOCAN N ION GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CIOCHINA GHE. SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

CIOCHINA I ANDREI FLORENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CIOCIRLAN I IONUT BOGDAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CIOFICA GH.V. IOANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOINAC I ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CIOLOMPU A ELENA IULIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

CIOLPAN A GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CIOLPAN D DUMITRU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

CIOLPAN I MARIANA RAMONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

CIOLPAN N NICOLAE VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Psihologie 7.8 experimentat Reusit

CIONTEA GH ELENA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

CIOPLEALA C CONSTANTIN IUSTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

CIORANU M ELENA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

CIOREI D CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOREI I ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CIOREI M. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 9.3 nivel mediu Reusit

CIORGAN A ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CIOROBEA C MARINELA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOROBEA I IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

CIOTEANU CASATORITA SACEANU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOVICA C CONSTANTIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CIOVICA M ELENA-ROXANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

CIRCEAG C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

CIRCEAG V AUREL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

CIRCIUMARESCU M IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

CIRCIUMARU F GIORGIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 8.4 avansat Reusit

CIRCIUMARU I ANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

CIRCIUMARU I. COSMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CIRCIUMARU M. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.7 experimentat Respins

CIRCIUMARU N NICOLAE DANIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu N/p

CIREASE C. ELENA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

CIRJALIU C GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CIRJAN C ALEXANDRU PETRINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CIRJAN C DUMITRU BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRJAN D NICUSOR-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.4 experimentat Reusit

CIRJAN GH. IRINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.25 Fizica 8.55 experimentat Reusit

CIRJAN L SIGRID

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIRJAN N ELENA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

CIRSTEA A IOANA-LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 avansat Reusit

CIRSTEA C NICOLAIE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CIRSTEA G CAMELIA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.75 Psihologie 7.95 experimentat Respins

CIRSTEA G CRISTINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CIRSTEA G GHEORGHE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTEA GH SORINA STEFANIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CIRSTEA I IULIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Reusit

CIRSTEA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

CIRSTEA T TRAIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

CIRSTINA M IULIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CIRSTINOIU M MARIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CIRSTOIU D DUMITRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIRTALA C GHEORGHE PETRUT

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRTALA M MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

CIRTOG I ILIUTA VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CISMARU C PETRE

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

CISMARU C ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CISMARU I VIORICA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CISMARU N. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CISMARU V. ANDREI MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CITU G AMALIA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

CITU M. FLAVIUS TOMA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 8.4 experimentat Reusit

CIUBUC M FLOREA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

CIUCA A STEFAN ANGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIUCA A. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

CIUCA C. VASILE-DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 9.45 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CIUCA D ILIE-MANUEL

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIUCA F IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUCA G. MARIN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 7.75 experimentat Respins

CIUCA H LAURA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 5.8 Geografie 7 experimentat Reusit

CIUCA I. CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

CIUCA P IONELA - LILIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

CIUCIOI M ILIE - ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.4 avansat Respins

CIUCIULESCU I. IONUT RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

CIUCULAN C LARISA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIULBEA C VALENTIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIULIN I ION MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIULPAN I ILIE CODRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CIULPAN I ION - COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 5.1 Geografie 7.1 avansat Respins

CIUMPAVU I. SABIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

CIUNDA F.N.E DORU VASILE

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

CIUNGU C FLORINEL-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIUPE A MIHAELA MARCELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

CIUPERCA I NICULINA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

CIURDUC M CLAUDIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CIURDUC O EDUARD - DUMITRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 5 Geografie 7.1 experimentat Respins

CIUSU C EDUARD ANDREI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

CIUSU C SIMINA LAVINIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

CIUTU C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIUTU F ROXANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

CIUTU T ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CLENCI A. MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CLENCI I IONUT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 5.4 experimentat Reusit

CLIPICI GH ELENA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

CLIPICI P. PETRE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 8.05 experimentat Reusit

CLOTAN V ELENA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

CLUCI C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COADA N MARIA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

COARNA C MARIA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COCA G MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.3 experimentat Reusit

COCA IM ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

COCEAN I ANDREEA LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COCHINTELE M DUMITRU ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COCIABA V LIVIU VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

COCIAN C. GABRIELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 7.3 experimentat Reusit

COCLET ID MARIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

COCONETE I. DENISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.1 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

COCORAL V ILIE ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COCOS D CRISTINA ADELINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

COCOS T GEORGETA NICOLETA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

COCOSATU I GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

COCOSILA I MARCELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

CODREANU L.V. FLORIN OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

COJANU C CONSTANTIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

COJANU I ELENA BIANCA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COJANU I MINODORA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Reusit

COJANU N. ALEXANDRU-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

COJOCARU E DUMITRU-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

COJOCARU I EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

COJOCARU I MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

COJOCARU M GEORGIANA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

COJOCARU N. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU P IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator N/p

COJOCARU V ADRIAN VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.9 experimentat Reusit

COJOCARU V VASILE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

COJOCEA I MIHAI DARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9 avansat Reusit

COLES V ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COLESEA I IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.3 avansat Respins

COLESNIUC D ELENA ROXANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COLTA G FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.3 incepator Respins

COLTA M ANDREEA - DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

COLTA N NICOLAE-ALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Reusit

COLTOI F. IOANA CARMINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

COLTOI I MARIA SORINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COLU G ELENA-ROXANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

COLU GHE. NICOLETA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

COLU I IOANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.3 experimentat Reusit

COMAN GH MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

COMAN S NICOLAE STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.1 experimentat Respins

COMANARU I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

COMANICI M. CRISTIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 8.25 experimentat Reusit

CONCIOIU I VIRGIL FREDERICO

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CONCIOIU N IULIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Economie 9.8 experimentat Reusit

CONDICARU G MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CONDOIU M COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CONDREA I MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 2.2 experimentat Respins

CONDURACHE V ION

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CONSTANTIN A ELENA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T2 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN C. LUCIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN D RAZVAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CONSTANTIN GH ALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

CONSTANTIN GH COSMIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 6.35 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN I ANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CONSTANTIN I MARIUS-MACEDON

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

CONSTANTIN I. ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

CONSTANTIN M GEORGEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.4 avansat Respins

CONSTANTIN N CONSTANTIN ALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU A COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU A GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU C ANDREEA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU C NICOLITA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU C. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 7.5 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU CASATORITA TINCA GH SEVASTITA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU D IOANA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.25 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU D. DRAGOS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.5 avansat Reusit

CONSTANTINESCU F RAZVAN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 5.55 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU G DENISA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 8.4 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU GH GEORGE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CONSTANTINESCU GH.N. IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

CONSTANTINESCU H MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU I ANDREEA-IONELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 experimentat Respins

CONSTANTINESCU M CATALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M.L. SARAH EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU V MARIA RODICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU V ROBERT MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

CONSTANTINESCU V.V. DENISA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CONSTANTINOV R. PETRA-RADA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COPACEANU D ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Matematica T2 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COPACEANU I IONUT BOBI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.15 Fizica 7 nivel mediu Reusit

COPACEL FI ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 7.1 experimentat Reusit

COPACEL I IONELA SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

COPALA L TEDDY-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

COPALA N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

COPILU M ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

CORBEA I CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.5 experimentat Reusit

CORBEANU A RODION LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

CORBOVEANU CASATORITA SELAVIRTEA P MARIETA PANSELUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

CORBU N MARIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

CORENDEA D MARIA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CORNATEANU I MARIUS ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Fizica 1.7 avansat Respins

CORNEA C IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CORNEA N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CORNEA V ION-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

CORNOIU C ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CORODESCU C IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COSEREA C ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Economie 9.3 experimentat Reusit

COSMA C BIANCA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-B2-B2-B1-A2 Istorie 8.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

COSMA C ELENA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

COSMA C. CONSTANTIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

COSMA D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 6 experimentat Reusit

COSMA I ELENA RAMONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

COSMA I IOAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

COSMA N LAURENTIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

COSMA N NICOLAE MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COSMA O MIHAIL MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

COSMESCU I STEFAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COSTACHE C ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSTACHE CASATORITA CIOBOTARU A CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COSTACHE G ADINA EUGENIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTACHE G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

COSTACHE G GHEORGHE - MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Respins

COSTACHESCU D ALEXANDRU-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.1 avansat Respins

COSTEA D CORNELIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COSTEA GH OCTAVIAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

COSTEA I DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

COSTEA P ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

COSTEANU A. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

COSTIUG V CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

COSTOIU A IOAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

COSTOIU I ELVIS-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

COTEA I. GHEORGHE LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

COTEA V TEODORA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

COTIRGA C ELENA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

COTIRGA C MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

COTOI D ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

COTOI GH IOANA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

COTOILA I. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7 Fizica 6.75 experimentat Reusit

COTOVANU D ANAMARIA DALIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COVEI D VASILE CATALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

COVEIANU M.P MADALINA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

COVERCA I MARIA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

COVERCA P IULIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 nivel mediu Reusit

COZIANU I IOANA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

CRACIUN E.V ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CRACIUN S STEFAN MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 avansat Respins

CRACIUNESCU GH ELENA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

CRACIUNESCU N DAN-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

CRACIUNESCU P MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

CRAIOVEANU GH DUMITRU-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.3 avansat Respins

CRAIOVEANU I LETITIA-CRISTIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CRAIOVEANU N. NICOLETA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

CREANGA C GEORGE CODRUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CREANGA D. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

CREANGA I CLAUDIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CREANGA I EUGEN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CRECEA G CRISTINA-IRINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CRETAN A. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRETU F RADU FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CRETU G RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A1 Istorie 7.85 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

CRETU GH MIHAITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

CRETU GHE. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CRETU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRETU L LUCIAN COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRETU M ELENA CRINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRETU V FLORIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.7 avansat Respins

CRIMU M. ALEXANDRA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

CRINGUS I COSTIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CRINGUS N MARIA LARISA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

CRISTEA . MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CRISTEA E ERWIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

CRISTEA I IOAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CRISTESCU N RADU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CRISU GC ROBERT IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CRISU IA MARIA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

CROITORU A IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

CROITORU O. FLORIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

CROITORU T.B. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CRUCERU A ALEXANDRU - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-- Matematica T2 4.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

CRUCERU D LUCRETIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CRUCERU GH GHEORGHE-ALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

CRUCERU L. PAUL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRUCERU S IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

CUCOS D ANDREI-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 avansat Respins

CUCU G. ELENA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CUCU I DRAGOS-MARIAN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CUCU L ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CUMPANASOIU A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

CUMPANASOIU C CRISTINA LAVINIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CUMPANASOIU C LUCIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Psihologie 5.8 experimentat Reusit

CUMPANASU GH ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

CUPAREANU V IONUT

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

CURCA C MARIA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CUREA M MIOARA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CURTEANU A ADRIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CURTEANU Z MARINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CURUIA M IULIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

CUTITARU E MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 avansat Respins

DABU G ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 6.7 avansat Respins

DAFINCA I ION

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

DAFINCESCU C GEORGE NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.6 Fizica 8.85 avansat Reusit

DAJA N ELENA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

DAJU I IONUT ROBERT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DALIU A GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DAMIAN H.T. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

DAN F ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

DAN F SORIN MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DAN I MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

DAN P GHEORGHE MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DAN P MARIA-PAULA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DANCIU I ELVIRA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DANCIU I MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.1 experimentat Respins

DANCIU M. MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

DANEA D DANIELA ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

DANESCU N LAURENTIU NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DANILA N.E FLORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.2 avansat Respins

DANILESCU G. BOGDAN- STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

DANILESCU T ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DAOUD N AHMAD HAYAMI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

DARIE N NICOLETA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

DARVARESCU IB ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

DASCALETE CC ANDREEA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DASCALETE D. ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DASCALU D CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

DASCALU IO ELENA RALUCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

DASCALU M MIHAELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DASCALU V OANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DASOVEANU A. LORIANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 9.2 experimentat Reusit

DAVID C MADALINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

DAVID G ANDREEA - LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

DAVID G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica N/p avansat N/p

DAVID M MIHAELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

DAVID T ALEXANDRU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

DAVID T RAMONA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

DAVID V REMUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

DAVIDOIU I OTILIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

DEACONESCU A ADELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

DEACONESCU C IRINEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 4.2 experimentat Respins

DEACONESCU CASATORITA DRUGAN I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

DEACONESCU I CLAUDIA DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 8.2 avansat Reusit

DEACONESCU ID CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza N/p Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu N/p

DEACONESCU T CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

DEACONESCU V MARIA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DEACONU A ANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Reusit

DEACONU A ANDREI MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DEACONU A ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DEACONU C ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DEACONU C GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 avansat Respins

DEACONU C. CONSTANTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

DEACONU GH OCTAVIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

DEACONU GH RAMONA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DEACONU I ALINA VICTORIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEACONU I CLAUDIU MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu N/p

DEACONU I ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

DEACONU I ELENA VALENTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DEACONU I IOANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

DEACONU I IUSTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 2.85 Fizica 6.1 incepator Respins

DEACONU I MARIA VICTORIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

DEACONU I NICOLAE IONUT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

DEACONU I. BIANCA AMALIA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

DEACONU I. MIHAI-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 incepator Respins

DEACONU L FLORENTINA DENISA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 nivel mediu Reusit

DEACONU M LAURA MARIA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7 incepator Respins

DEACONU N LAVINIA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

DEACONU R ELENA CORINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

DEACONU V ALIN CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DEACONU V ROBERT BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

DEDIU E COSMIN MADALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 2.3 avansat Respins

DEDIU GH IOANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DEFTA S MARIA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DEJESCU N.S NICOLETA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

DELCEA D MARIANA DELIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

DELIU G DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DEMILIE C CONSTANTIN LUCIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

DEMILIE S DANIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

DESPA C CONSTANTIN CODRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DESPA GH ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

DESPOIU N ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

DESROBITU C FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

DETEANU A ION

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DEVOLESCU I VASILE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DIACONEASA D. CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 6.8 experimentat Reusit

DIACONEASA I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

DIACONEASA N IOANA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Economie 2.8 experimentat Respins

DIACONESCU C GHEORGHE-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

DIACONESCU C SORINEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DIACONESCU G. ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DIACONESCU GH. STEFANIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 5 incepator Respins

DIACONESCU I. IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DIACONESCU V ION-VASILE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

DIACONU A DENISA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DIACONU A FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 9.7 avansat Respins

DIACONU A IOANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DIACONU A IONELA MINODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

DIACONU C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 4.15 avansat Respins

DIACONU CASATORITA MATULESCU D ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIACONU D ELISABETA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

DIACONU D MARIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Respins

DIACONU E FLORIN-OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DIACONU F ELENA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DIACONU G IRINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 incepator Reusit

DIACONU I DRAGOS IULIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DIACONU I EMILIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

DIACONU I IOANA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Reusit

DIACONU I IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DIACONU I NICOLETA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DIACONU I. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DIACONU L MARIANA LARISA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 incepator Reusit

DIACONU N ELENA-CARMINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

DIACONU P FLORIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

DIACONU V LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DIACONU V MARIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DIANU P MARIA CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DICA I VALENTIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DICA S. ILIUTA-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

DICAN C. PETRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DICHEL I MIHAI CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.3 avansat Respins

DICU C ADELGUNDIS CALINA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DICU G ALEXANDRU ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DICU GH ELENA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

DICU I MARIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DICU N ADRIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Reusit

DICU V VALENTIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DICULESCU L MARIA LAURA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DICULESCU N DANIELA FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Psihologie 6 experimentat Reusit

DIMA A ALEXANDRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

DIMA C ION

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

DIMA C NARCIS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DIMA G DANIEL SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

DIMA I. IONUT

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

DIMA N. ANDA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DIMA S ALEXANDRA CORINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DIMA V.M. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DIMOIU I MIHAI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

DIMULESCU C TALIDA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

DIMULESCU G CEZARINA MARGARETA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

DIMULESCU M LARISA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DIN A VASILE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DIN C CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

DIN C. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DIN T MARIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DINA C CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DINA C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

DINA D OANA IZABELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

DINA I MARIANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DINA I. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

DINA N ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DINA S IULIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DINCA A VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DINCA C ELENA-MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

DINCA C MARINELA RAMONA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DINCA C SEBASTIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DINCA C. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

DINCA D CONSTANTIN TINU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DINCA D DAN EMIL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DINCA D ELENA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 avansat Reusit

DINCA E CARMEN ADINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

DINCA GH. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

DINCA I DAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DINCA I ELENA CARMEN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

DINCA I FLORIAN ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.7 avansat Respins

DINCA I ILIE ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 incepator Respins

DINCA I.A IONELA DANIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DINCA L FLORINA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

DINCA M MARIA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

DINCA N. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DINCA N. NICOLAE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DINCA P. VASILE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

DINCA S CONSTANTIN - ALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

DINCA S NICOLAE - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.6 experimentat Respins

DINCA S. STEFANIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Istorie 8.9 Sociologie 7.95 avansat Reusit

DINCA T ANDREEA-FLORIANA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DINCU C FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

DINCU I ROBERT IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

DINCULESCU I ION

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

DINCULESCU V JAN MARIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

DINECI F ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DINESCU C IOAN VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

DINESCU D DRAGOS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DINESCU GH ALIN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DINESCU GR MARIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

DINESCU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

DINESCU M ANAMARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DINESCU N. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DINESCU P DUMITRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 nivel mediu Reusit

DINESCU P IZABELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 avansat Reusit

DINESCU R TIBERIU-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DINICA I.G. IOANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

DINICA M VALERIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DINICIOIU AA IONEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

DINITOIU M VASILE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINOIU I CARMEN-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

DINU A FLORIN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

DINU G MARIA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DINU G PETRUT RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DINU R ADRIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINU R CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Reusit

DINU S ANDREEA ILEANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

DINUCA GH FLORENTINA-AURELIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

DIRINEA V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

DIRLAU D ANA-MARIA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

DIRLEA O ELENA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

DIRLESCU C. GEORGIANA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9 experimentat Reusit

DIRLESCU V. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DITA D FLORIAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DITA GH ELENA CENDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DITA GH MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

DITA N CATALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza Istorie 8.6 Sociologie 9.15 avansat Reusit

DITA N IOANA ADELINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

DITA N VALERIAN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Reusit

DITOIU A MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza N/p Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

DITOIU D ION

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

DITOIU V IOANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

DOANA D.P. MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

DOARA C ELENA ADRIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Respins

DOBEANU D DUMITRU IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DOBRA I. PETRUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DOBRE B. CONSTANTIN MARADONA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A1-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 6.85 avansat Reusit

DOBRE D MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 7.3 avansat Reusit

DOBRE F ALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 2.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

DOBRE I MARIA-ANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

DOBRE I.C. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOBRE M RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

DOBRE M. MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DOBRE N ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DOBRESCU N ELENA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DOBRETE V VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

DOBRICA I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBRICA M EMANUEL PETRUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 8.25 avansat Reusit

DOBRIGEANU-BIRLEA GH ALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

DOBRIN A FLORIN ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

DOBRIN D DUMITRU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DOBRITA N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

DOBRITOIU V VALERIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOBROIU I. OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DOBROIU N. ANDRA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

DOBROIU S MARINA ADELINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOGARIU D ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

DOGARU GH GHEORGHE-ALIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

DOGARU GH. GHEORGHE EDY

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.25 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DOGARU I ION CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DOGARU V ROXANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DOLAN V DUMITRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

DOLAN V IONELA-ARABELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Reusit

DOLANA CASATORITA MIHAILA V FLOAREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DOLOFAN GH IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

DOLOFAN M VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

DONA V CORNELIUS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

DONCEA A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DONEA G. MIHAELA-VICHI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9 experimentat Reusit

DONEA GH NICOLAE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DONTU A ALEXANDRA RALUCA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DONTU C IONUT OVIDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

DONTU I MARIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

DORAN GH NICOLAE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

DOROBANTU C ANDREEA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

DOROBANTU G DENISA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DOROBANTU L.I OCTAVIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5 experimentat Respins

DOSPINA P MARIUS-PAULIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

DOVLEAC M MIHAELA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRACEA GH ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

DRAGALAU L. MARIA-EVELIN-BELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DRAGAN C. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DRAGAN CASATORITA POENARU D MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DRAGAN F ADINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Psihologie 7.25 experimentat Reusit

DRAGAN GH MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

DRAGAN I ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGAN P ANA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.9 avansat Respins

DRAGAN R RADU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

DRAGANESCU M VASILE COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

DRAGHICESCU I AUREL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.5 avansat Respins

DRAGHICI A IONUT ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

DRAGHICI D MIHAI RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

DRAGHICI F IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DRAGHICI F MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 5 avansat Respins

DRAGHICI GH ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

DRAGHICI GH EMILIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Respins

DRAGHICI I MARIAN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

DRAGHICI I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DRAGHICI M ADINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI M ELENA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGHICI M MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Economie 6.65 avansat Respins

DRAGHICI N NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

DRAGHICI ST CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DRAGHICI V CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRAGHICI V STEFAN DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DRAGHICI V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DRAGHICI V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

DRAGOI C. LIDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DRAGOI D GEORGIANA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 4.2 avansat Respins

DRAGOI D STEFANIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Economie 9.9 experimentat Reusit

DRAGOMIR C IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR D ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 9.8 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR D NICOLAE-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

DRAGOMIR G BOGDAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

DRAGOMIR I ION-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.9 avansat Reusit

DRAGOMIR M ALEXANDRU-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

DRAGOMIR M. VANESSA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

DRAGOMIR T FLORENTINA DANIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR V CONSTANTIN PAUL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DRAGOMIR V VASILE

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DRAGOMIRESCU G GEORGE LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

DRAGOMIROIU G CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

DRAGOMIROIU G STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DRAGOMIROIU M MIHAI-ADALBERT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

DRAGOS I KLARA-JACQUELINE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

DRAGOTA G GEORGE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

DRAGU A RADUCU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGU C CONSTANTIN MADALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRAGU C FELICIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

DRAGU V. ANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

DRAGULESCU D PAULA ANASTASIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DRAGULESCU N MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRAGULESCU V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

DRAGULESCU V PETRU RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DRAGUSANU E. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.35 avansat Respins

DRAGUSIN G ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DRAGUSIN N ELENA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

DRAGUSIN N ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

DRAGUSIN N MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DRAGUSINOIU F.P FLORENTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGUT C. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DRAGUT I ALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

DRAGUT I ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

DRAGUT M VIORICA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Reusit

DRAGUT R. CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DRAGUTOIU N ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

DRIGA P ELENA LUIZA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRUGA A IOANA ALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DRUGA C CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

DRUGA M OANA EUFROSINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRUGAN E DANIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

DRUGAN E IOAN EDUARD

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRUGEA A. ROXANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRUGEA I NICOLAE ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DRUGULETE N. LUCRETIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

DRUMEA C MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

DRUMESI GA MARIA ANCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

DUCA CASATORITA POPA GH IOANA DALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DUCA GHE. GHEORGHE-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

DUCU GH GHEORGHE COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

DUCU I IOANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Respins

DUDAU C GEORGE STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

DUDE I FLORIAN-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

DUDEA GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DUGU S IONELA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DUGULAN V ELENA AURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

DUICA GH MARIA VALERICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DUICA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DULCE C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

DUMBRAVA F MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMBRAVA R GHEORGHE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

DUMINICEL S IOANA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

DUMITRA I STEFAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

DUMITRA N. ANA-DALIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DUMITRACHE C MIHAI GIANI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DUMITRACHE G GHEORGHITA VERGICA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DUMITRANA A ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.4 Sociologie 7.8 experimentat Reusit

DUMITRANA D NICUSOR DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.9 incepator Respins

DUMITRANA I MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 5.3 experimentat Reusit

DUMITRASCU C ANDREEA MARINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

DUMITRASCU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DUMITRASCU D FELICIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DUMITRASCU F GEORGE COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMITRASCU G IONELA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 incepator Reusit

DUMITRASCU I ANDREEA ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DUMITRASCU I ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DUMITRASCU N NICOLAE - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 3.5 Geografie 8 avansat Respins

DUMITRASCU V ELENA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

DUMITRASCU V ION

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU A THEA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU C ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DUMITRESCU C.C. MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

DUMITRESCU CASATORITA BOROGA N MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

DUMITRESCU D ALINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.3 incepator Respins

DUMITRESCU D. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRESCU D. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU G CONSTANTIN ANDREI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU G PETRE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2 avansat Respins

DUMITRESCU I ANDREEA - ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.1 experimentat Respins

DUMITRESCU I FLORIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU I IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DUMITRESCU I IZABELA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU M ELENA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU M TIBERIU

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU MS MAGDALENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU N LAURA NICOLETA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DUMITRESCU N SIMONA - VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8 experimentat Respins

DUMITRESCU S DANIELA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

DUMITRESCU S MIHAELA-ALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU T TOMA DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DUMITRESCU V VIOLETA-AUGUSTINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

DUMITRICU I ELENA-IONELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

DUMITRU A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

DUMITRU A MARIA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DUMITRU A MIHAI

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

DUMITRU A. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DUMITRU C ALEXANDRA VERONICA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRU C CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Reusit

DUMITRU C ION CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DUMITRU C MARIA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

DUMITRU C MIHAELA SABINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

DUMITRU C. LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

DUMITRU D MARINELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DUMITRU F DANIEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DUMITRU GH ANDREI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU GH. RALUCA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DUMITRU I ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DUMITRU I ION DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

DUMITRU I LEONARD MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRU M EMIL

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRU M OANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.7 experimentat Respins

DUMITRU M. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUMITRU N DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

DUMITRU PETRONIU M ADRIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.45 avansat Respins

DUNA D VASILE ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

DUNA T ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

DUNCA GHE. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.4 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

DUNOIU N MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.9 experimentat Respins

DURA L ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 experimentat Reusit

DURLA I CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

DURLE V VASILE DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

DURLICIOIU I DUMITRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

DURLICIOIU I. ILIE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.75 experimentat Reusit

DUTA C MARIA-MELANIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

DUTA C MIHAI CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

DUTA D MADALINA NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.8 experimentat Respins

DUTA DM ALINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

DUTA GHE. DARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

DUTA I BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

DUTA I DUMITRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

DUTA N VASILE - ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DUTA V NICOLAE VICTOR

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Psihologie 5.1 experimentat Reusit

DUTU CASATORITA BADITA V CRISTINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DUTU G GHEORGHE FLORIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.4 Psihologie 5.1 experimentat Reusit

DUTU GH GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

DUTU I IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.4 avansat Respins

DUTU M.G. MIHAI ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ECOVESCU I MARIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

EDU D ROXANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

EFTENE D ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

EFTENIE P ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

EFTIMIE G ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

EFTIMIE G COSMIN ION

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

EFTIMIE I MARINA-TATIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

EFTIMIE V. VASILE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 6.75 experimentat Reusit

ELENA I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 avansat Respins

EMANCIPATU A PAULINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

ENACACHE A ECATERINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

ENACHE A ALIN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5 avansat Respins

ENACHE A ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ENACHE C. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ENACHE CASATORITA BADIRCU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ENACHE E. DENISA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ENACHE G DANA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.2 avansat Reusit

ENACHE G FLORIN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

ENACHE G MARIA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENACHE G MIHAELA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 6.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

ENACHE GH ELENA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ENACHE I ALEXANDRU - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 5.65 Geografie 7.4 avansat Reusit

ENACHE I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

ENACHE I IONEL MADALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ENACHE I. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

ENACHE I.D. BIANCA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

ENACHE S. DORIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ENACHE V. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 8 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

ENACHESCU I. MIHAI RADU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ENACHIOIU F MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

ENASOAIE E. SERGIU ROBERT

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

ENCIU G ECATERINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

ENCUTU G. GEORGE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

ENE C LAVINIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.6 avansat Reusit

ENE C MARIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

ENE C RAZVAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

ENE GH GHEORGHE-TRAIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ENE GH ISIDOR-LEONARD

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ENE S SORINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 6.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ENE V VALENTIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

ENE V VASILE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

ENEA C.N. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 9.7 experimentat Reusit

ENEA ID IONUT DORINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

ENESCU GH ELENA-CARMINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9 experimentat Reusit

ENESCU I ELENA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 6.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ENESCU N. SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENESCU V. ADRIANA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ENOAE GR STEFAN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

EPISTATU M. RAZVAN-MARIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.6 experimentat Reusit

EPURE D CATALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

EPURE I IOANA DENISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

EPURE M MADALIN-GIGI

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

EPURE S. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ERGA I FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

ERITOIU I ION

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ERITOIU I IONELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

FAGETEANU I STEFANIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FALTISCA P ANDA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

FARKOS C BETTINIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

FAU CM MIHAI GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

FAURESCU M.L MARIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

FEER P.F. FLORINA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FERA A AUREL-IONUT

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

FERA J GHEORGHE-EVELIN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FERA L.G. MARIA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

FERARIU L. ELENA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

FERARU M DUMITRU COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FERARU N. ADELINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FIER G MIRCEA ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8 experimentat Reusit

FIERARU C ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

FIEROIU M LIVIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

FILDIROIU I SILVIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FILIGEAN I MIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

FILIPOIU N DUMITRU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILOTIE A MARIA GABRIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

FIRTAT D CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

FIRULETE I ELENA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

FIRULETE V. CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FLEANC CASATORITA SUIU N MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

FLEANCU GHE VIORICA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

FLISC C MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

FLOAREA C. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

FLOAREA I STEFAN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

FLOAREA M MARIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

FLOREA C MARIA GABRIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

FLOREA D MIHAI-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

FLOREA G MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

FLOREA I ION-VALERIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

FLOREA I MADALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

FLOREA I MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

FLOREA N NICOLAE-COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

FLOREA N NICUSOR-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

FLOREA R CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLORESCU A TUDOR IOAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 7.8 experimentat Reusit

FLORESCU C DRAGOS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

FLORESCU D ALINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

FLORESCU D CATALIN DUTU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

FLORESCU D.F. RARES FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.85 experimentat Reusit

FLORESCU G CONSTANTIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

FLORESCU G RADU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2 avansat Respins

FLORESCU I ILIE IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

FLORESCU I MIHAELA FILOFTEIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 4 avansat Respins

FLORESCU I OLGA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FLORESCU I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

FLORESCU N MARIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FLORESCU S SORINA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

FLORESCU V MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.2 Fizica 10 experimentat Reusit

FLORESCU V RADU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

FLORICA V ANDREEA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 8.7 Fizica 6.7 experimentat Reusit

FLOROIU P BOGDAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

FLOROIU P MARIA IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.7 experimentat Reusit

FLOROIU P VIOLETA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-- Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Reusit

FLOROIU V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8 experimentat Reusit

FOCSANEANU V. RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.4 experimentat Reusit

FOLEA D NICULINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 incepator Reusit

FOLESCU CASATORITA IONESCU V. ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

FOLOGEA I VASILE NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

FOTOLESCU M.D. MARIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FRAHLER S. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FRATILA N MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

FUGARELU D DUMITRU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.7 avansat Respins

FUGARU C CAMELIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

FUGARU G BOGDAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FULEA F ROXANA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Reusit

FULGA C CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FULGA M MIRCEA GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FULGESCU C MIHAIL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.2 avansat Respins

FULGESCU D GHEORGHE ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

FULGESCU I. IONELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

FULGESCU N CRINITA MARIOARA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

FULGESCU P ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FURDUI I. MARIA PERSIDA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9 avansat Reusit

FURNICA I LIVIU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

FURNIGA I. ION DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

FUSCEL C ANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

FUSCEL F MARIA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GABURICI I LAURENTIU MARICEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

GAGEANU I MARIA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GAGEANU N ILIE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.7 avansat Reusit

GAGIU N GABRIELA-ELENA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.35 avansat Reusit

GAITA M ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

GAITA M ION ALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

GAITANARU I. IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

GAJULETE GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu N/p

GALBENUS C ELENA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Reusit

GALBINUS G MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GALBINUSI I ROXANA IONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

GALIA GH ADRIAN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

GAMAN A ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GAMANUS C. NICOLAE FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 5.4 experimentat Reusit

GANEA .I ELENA PAMELA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

GANEA C RAMONA ANDREEA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GANEA GH GHEORGHE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GANECI GH GHEORGHITA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

GARAMIA C. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.3 Fizica 5.4 experimentat Reusit

GASNER H HELMUTH

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5.5 avansat Respins

GAULOIU I ADELA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GAVRAS V. ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

GAVREA M MARIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

GEABUNEA V IOANA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.2 Filosofie 6.15 experimentat Reusit

GEALAPU I CRACIUN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

GEAMANU CASATORITA DOSPINA D MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

GEAMANU CASATORITA LUCIU E DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GEANA G ADRIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.7 avansat Reusit

GEANA I MARIUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

GEANOVU E EUGEN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

GEANTA GH BOGDAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

GEANTA GHE. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GELEP R IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

GEMENEL NL BOGDAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

GENTARAU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GENUNCHE I DENISA NICOLETA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

GEOAVLA C MARIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.6 avansat Respins

GEOICULEASA F NICOLAE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

GEORGESCU A. RAZVAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GEORGESCU C FLORIN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

GEORGESCU C MIHAELA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

GEORGESCU C VASILE DRAGOS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.15 incepator Respins

GEORGESCU CASATORITA LITA M ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

GEORGESCU D NICOLAE DRAGOS

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Respins

GEORGESCU I ION MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.9 experimentat Respins

GEORGESCU I. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

GEORGESCU M. ANDREI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GEORGESCU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GEORGESCU N NICOLAE IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GEORGESCU P ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

GEORGESCU S DRAGOS-STELIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

GEORNOIU D MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GEREA V LAVINIA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

GERGELY G GHEORGHE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 5.9 avansat Reusit

GERU P. DANIELA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5 incepator Respins

GHEBAUR I. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 3.85 experimentat Respins

GHEBAURA I DORIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

GHEBAURA I ION MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

GHEBIRTA I FLORIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

GHEBU M. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

GHELMEGEANU B ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

GHENTER N DENISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHEONOIU I. DRAGOS MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 6.95 experimentat Reusit

GHEORDUN I ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHE A MARIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

GHEORGHE C LUCIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHE G DRAGOS MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHEORGHE I CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHEORGHE I CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GHEORGHE I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHE L.C ANDREI FLORIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 5.1 avansat Respins

GHEORGHE ST STEFAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 avansat Respins

GHEORGHE V ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GHEORGHESCU M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHION I ANDREI - MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.9 avansat Respins

GHEORGHISAN G ELENA-GABI

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

GHEORGHISOR G BIANCA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

GHEORLAN V NICOLETA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Psihologie 7.8 experimentat Reusit

GHEORMA I FLORIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

GHERGAN V CATALIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

GHERGHE A AUREL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

GHERGHE A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 avansat Respins

GHERGHE A IZABELA STELIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

GHERGHE CASATORITA MARICA N IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GHERGHE D DUMITRU LIVIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

GHERGHE F CLAUDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 2.95 avansat Respins

GHERGHE I IONUT

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GHERGHE N CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T2 10 Fizica 10 experimentat Reusit

GHERGHE V VALENTIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 nivel mediu Respins

GHERGHIE I ELENA-ROXANA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

GHERGHIN N ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 incepator Respins

GHERGHINA M CATALIN - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.3 Limba engleza A2--B1-B1-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GHERGHINA N VASILE-VIOREL

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

GHERGHINARU C EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

GHERGHINARU O CLAUDIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Psihologie 5.4 experimentat Reusit

GHERGHINOAICA C JOHANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

GHERGHINU D DUMITRU-ALIN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

GHERMAN N. ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHIARA L CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

GHIBUSI E EMILIA LENUCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GHIBUSI GH MARIA MONICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

GHIDAN L BIANCA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.95 experimentat Reusit

GHIDURA F. GEORGE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

GHIMISI A DUMITRU

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

GHIMISI I ION RADU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHIMISI I. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

GHIMISI L RALUCA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

GHINCEA M MIHAI-MARIUS

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GHINEA I ION-VLAD

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

GHINEA M ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.7 incepator Respins

GHIOALA I. LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

GHIOCULESCU C IONELA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 avansat Reusit

GHIORGHE M DUMITRU BOGDAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

GHIORGHIU V MARIA BIANCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GHIORLAN N MONALISA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GHIORMA G ILIE ROBERT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

GHISEREL I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

GHITA F ELENA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GHITA G MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

GHITA N. ILIE GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

GHITESCU C CRISTIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

GHITESCU D ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHITESCU I ION IGRID

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

GHITESCU II ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

GHITESCU N DAN - IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHITESCU V ELENA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Respins

GHITLER N NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

GHITULESCU A ANTOANETA - IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHITULESCU C ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GHITULESCU I MARIUS FLORIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GIBA A ANGELA-MELANIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GIBA A LAURENTIU STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GIBA GH VIOREL ANTON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GIBARU GH. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GIBARU I ALINA IOANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GICA P PETRE CORNEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.4 avansat Respins

GICA V ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GICOVANU M ANA MARIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Filosofie 6.25 experimentat Reusit

GIGIRTU F. LAURENTIU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

GILCA C. GEORGE ALBERT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 6.4 experimentat Reusit

GILCA-MUNTEANU I MARIETA-ELENA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

GINDAC T ANDREEA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GINDACIOIU P PETRICA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 incepator Respins

GINGU C CRISTIAN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

GINGU I CAMELIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

GINU C ELENA ADELINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

GIOADA C CRISTIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GIONEA I ROMINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GIRBAN C ANDREEA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

GIRDESCU D ION

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

GIRLA A ANDREI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.9 avansat Respins

GIRLESCU G VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

GIRLOIU V GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GISCA N ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

GISCA N. IOANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

GISCA S. MARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GIUBEGA E ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GIUBEGA GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

GIUCA I IONEL FLAVIUS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

GIUGA GH IOANA-ANCA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

GIUGA P ROBERT FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 9.8 experimentat Reusit

GIUGELEA V CRISTINA IZABELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

GIULESCU N CONSTANTIN COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

GIULESCU T ELENA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Reusit

GIULESCU V EMIL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 8.85 experimentat Reusit

GIURA M BIANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GIURAN O ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GIURCA D MARIUS ILIE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GIURCA S SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 5 avansat Respins

GIURGICA T.L. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

GIURGIU M ANDREI GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.9 experimentat Reusit

GIUROIU C ELENA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

GIUROIU D DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

GIUROIU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

GIUROIU I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GIUROIU N. BOGDAN ION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

GLAVA I ADRIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

GLAVAN C CONSTANTINA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

GLAVAN C MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

GLAVAN D ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GLAVAN I ANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.3 experimentat Reusit

GLEAJA I VIOLETA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GLEMEANU I IONUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza -B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

GLODEANU N MARIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GLODEANU V GRIGORE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

GLODEANU V IOAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

GLONT GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

GOAGEA C ELENA LUCRETIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

GODEANU G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

GODEANU P MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

GODRI-BARAT V MIHAELA EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GOGIOMAN D ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

GOGIRNOIU D ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GOGOASA S. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GOGOASE N ELVIRA KATHERINE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GOGOASE S ELENA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 9.3 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

GOGOESCU S MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GOGONETU M MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GOGOSOIU M ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GOGOSOIU V OANA LUIZA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

GOGU-NAGY D LOREDANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

GOJGIREA M ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 avansat Respins

GOJGIREA M IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 avansat Respins

GOJNETE I. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

GOLEA C VALENTIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.4 avansat Respins

GOLESCU C MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

GOLESCU G BOGDAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

GOLESCU I VALENTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

GOLESCU M GINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 6.65 experimentat Reusit

GOLESCU N MADALINA ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GONT V MIHAELA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

GORAN I OVIDIU ANDREI

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GORGAN S GEORGE-MARIUS

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GORGOVU D MARIA-BOGDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

GORUN C CONSTANTIN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

GORUN I FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

GORUNESCU C.L. EVA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GORUNESCU V ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

GOSOIU I MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

GOVOREANU A ALEXANDRU LIVIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GOVOREANU AV ADINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

GOVOREANU M ELENA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Reusit

GOVOREANU P GEORGE-MADALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

GRADINARU A ADRIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GRADINARU GH RAMONA GABRIELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GRAMA GH.M. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GRAMATICIOIU V MARIA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 7.3 experimentat Reusit

GRAS V STEFAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GRAURE N ROXANA EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GRECU C MARIA-DENISA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

GRECU D ELENA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GRECU D. MARIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

GRECU I NICOLAE REMUS

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.95 experimentat Reusit

GRECU I. ELENA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GRECU N COSMINA-CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

GRECU N ION-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

GRECU P. ANDREI FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

GRECU ST MARIA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 8.65 experimentat Reusit

GRECU V ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

GRIGORE C LIVIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

GRIGORE C MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGORE I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Reusit

GRIGORE I IOAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

GRIGORE LI OANA LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GRIGORE M. MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

GRIGORE N DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

GRIGORE N ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.55 incepator Reusit

GRIGORE N NICUSOR ANDREI

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GRIGORE N VALERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

GRIGORE P MARIA RAMONA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GRIGORE V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

GRIGORE V IOANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

GRIGORE V SIMONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

GRIGORESCU C ANDRA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GRIGORESCU C CRISTINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

GRIGORESCU C GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU C VASILICA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

GRIGORESCU G ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRIGORESCU I EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.75 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

GRIGORESCU P IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

GRIGORESCU V VASILICA ORHIDEEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

GRIGORIE C CRISTINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

GRIGORIE I VICTOR MARIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Reusit

GRIGORIE M MIHAELA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Respins

GRIGOROIU T ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GRIGOROIU T. GABRIELA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 avansat Reusit

GROSEANU D ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 4 nivel mediu Respins

GROSU V ANASTASIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GROZA C ADRIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

GROZA D NICOLAE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

GROZA I VASILE

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

GROZA V IONEL FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu N/p

GRUIA D ANAMARIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GRUIANU G MARIA ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7 avansat Reusit

GRUINEA I ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GUBANDRU I.M. MARIUS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.3 avansat Respins

GUDA G RAMONA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

GUGU I.D. ION GABRIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 3.6 experimentat Respins

GUI P NUSA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GUIANU A ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.9 avansat Reusit

GULIMAN V. PETRISOR ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.2 experimentat Respins

GUNIE I DIANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

GURALIC C SORIN IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GURGU I MARIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

GURITA CASATORITA BANESCU D ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

GURITA D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Respins

GUSOI G CONSTANTIN CODRUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GUSOI N ALEXANDRA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Psihologie 5.85 experimentat Reusit

GUSU I MARIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

HADARAU I IONUT - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

HALOIU A MARIANA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

HALOIU E MUGUREL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 experimentat Reusit

HALOIU O MARIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

HANCIU GH GEORGIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

HANCIU M NECHIT MIHAITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HASMASAN I. ELENA-ADINA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

HATEGU A DUMITRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 4.4 avansat Respins

HELBERE N VASILE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HERA A BOGDANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HERASCU A BIANCA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.9 incepator Reusit

HERASCU G VASILE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.15 avansat Reusit

HERASCU I CLAUDIU-ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

HERASCU I ION MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 avansat Respins

HERASCU V. RALUCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

HERASTRAU M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

HIRIZA GH PAULA IVONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 7.2 experimentat Reusit

HOANTA S ELENA ADRIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

HOARA G CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 6.4 avansat Respins

HOBAN P PETRE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HODINA CASATORITA CIOBANU C VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

HODOROG I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Respins

HODOROGEA G. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 6.45 experimentat Reusit

HOLBAN M DIANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 avansat Reusit

HORUMBA C VALENTIN - CASIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HORUMBA I ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HORVAT P LUCIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOSU C.D. GAVRILA CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.95 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

HOTARU A CLAUDIU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

HREHORET G ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HRISCA P DOMNICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

HUCULECI C CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

HUIDU E MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

HUIDU GH ELENA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

HUIDULESCU M ILIE CATALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

HULUI G GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

HURUIALA A MIHAELA-MADALINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

HURUIALA SM SORINA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

HUSEA V MIRABELA VASILICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Respins

IACOB A CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

IACOB BADEA C IONELA FIRUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Respins

IACOB E. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.65 Fizica 7.6 experimentat Reusit

IACOB G FLORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IACOB I. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 6.95 experimentat Reusit

IACOB M FLORENTINA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Economie 9.65 experimentat Reusit

IACOB V CONSTANTIN ROVELI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 5 avansat Respins

IACOBESCU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IAGARU A.L VASILE VALENTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

IAGARU N. COSMIN ION

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

IANA A CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

IANCU A MIRABELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.75 incepator Respins

IANCU C STEFAN OVIDIU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IANCU CC IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IANCU GHE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IANCU I ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IANCU L DANIELA GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

IANCU M MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

IANCU M PETRE

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

IANCU P. IOANA EVELIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

IANCU-JUGRAVU GH IONUT ROBERT

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

IBRAC P ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

IBRAC V. MARIA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ICHIM C MADALINA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

IDITA I MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

IDITA I MARIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

IDITA I VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

IDITOIU A GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 6.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

IDITOIU GH. ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

IDU I CONSTANTIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IDU M. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IDU N NICUSOR ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

IDVU D DUMITRU MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

IDVU P PAVEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

IENCULESCU C CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 2.7 experimentat Respins

IEPURE I MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

IEPURE S ROXANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

IGNAT D. MIHAELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

IGNAT GH ELENA-NATALIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.45 avansat Reusit

IGNATESCU I RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ILEANA I FLORIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

ILIE C ROBERT MIHAIL

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ILIE I COSMIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 9.2 incepator N/p

ILIE I FLORINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.55 experimentat Reusit

ILIE N VASILE DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat N/p

ILIE N. ALEXANDRU DAVID

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

ILIE P FLORENTIN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ILIES N MARIA SIMINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ILIESCU A LUIZA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T2 8.75 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ILIESCU E ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ILIESCU E MARIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ILIESCU M ALEXANDRU NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

ILIESCU N NICOLAE SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.6 Fizica 9.45 experimentat Reusit

ILIESCU V DOREL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

ILINA G ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

ILINCA I FILOFTEIA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

ILINCA I IONELA - ISABELLA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.05 avansat Reusit

ILINCA I VALENTIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

ILINCA M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 9.8 Psihologie 8.9 experimentat Reusit

ILINCA N CONSTANTIN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 6.55 avansat Respins

ILINCA V ELENA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 9.6 Psihologie 8.55 experimentat Reusit

ILINCUTA GH MARIUS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

ILINESCU C MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ILINESCU C. CONSTANTIN-SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 8.4 experimentat Reusit

ILINESCU D DUMITRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.7 avansat Respins

ILINESCU F. BOGDAN- FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 6.35 experimentat Reusit

ILISEI E.J. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

IOAN D LOREDANA FILOFTEIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IOANA D CLAUDIA-ADELINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

IOANA I ELENA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.4 experimentat Reusit

IOANA V ALEXANDRU-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

IOANA V DUMITRU-IONUT

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

IOANA V ION

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.85 Limba franceza Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ION G STEFAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ION I CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

ION I MARIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

ION M MARIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ION M SEBASTIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

ION V RAMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IONASCU L LIVIU MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

IONESCU A ALINA DENISA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IONESCU A DRAGOS MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

IONESCU A MARIUS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4 experimentat Respins

IONESCU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

IONESCU C NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 incepator Reusit

IONESCU C NICOLAE - VIRGIL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IONESCU C STEFAN LEONARD

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

IONESCU C. MARIAN COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IONESCU C.R. DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

IONESCU CASATORITA VILCEANU V LAURA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7 experimentat Reusit

IONESCU CM AUGUSTIN EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IONESCU D DANIEL FLORIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 6.4 avansat Reusit

IONESCU D FILOFTEIA-EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

IONESCU D MARIAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

IONESCU D.C. RADU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 7.2 experimentat Reusit

IONESCU GH. MARINA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

IONESCU I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

IONESCU I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

IONESCU I MIHAI CATALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IONESCU I. GEORGIANA EVELYN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

IONESCU M ALEXANDRA RALUCA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IONESCU N ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Economie 7.7 experimentat Reusit

IONESCU P. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IONESCU P. PETRE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-- Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IONESCU V GABRIEL SORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

IONESCU V STEFAN FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

IONESCU V VALERIU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 6.4 avansat Respins

IONESCU V. BIANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

IONETE T FLOAREA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

IONICA M ION-CRISTIAN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

IONICA V MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

IONICA V NICOLAE ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IONITA I ION ROZINEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IONITA I MARINEL SORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

IONITA M FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

IONITA M. ALINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

IONITA S OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5 avansat Respins

IONITA V CONSTANTIN IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Respins

IORDACHE C OVIDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

IORDACHE C. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

IORDACHE D DUMITRU-GABRIEL

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

IORDACHE F ANDREEA VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

IORDACHE G BOGDAN VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

IORDACHE G IRINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IORDACHE I ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

IORDACHE I ION GABRIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-- Matematica T2 5.9 Fizica 3.95 incepator Respins

IORDACHE I MARIA - LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

IORDACHE ILIESCU I COSMIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

IORDACHE M ALEXANDRU - ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

IORDACHE M COSTINEL MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

IORDACHE N MARIUS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

IORDACHE P ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IORDACHE S LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

IORDACHESCU D MARIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

IORDACHESCU I ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IORDACHESCU M VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

IORDACHESCU T CAMI

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

IORDANESCU I ION - CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 6 Geografie 8.3 avansat Reusit

IORDANESCU M. MARIA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

IORGULESCU G IULIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IORGULESCU M MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

IORGULESCU N ELENA-SABINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IORGULESCU V ROXANA-NICULINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

IORTOPAN I EDITH MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IOSIF A ANAMARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

IOSIF A.D ALEXANDRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

IOSIF I ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-- Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 incepator Respins

IOSIF P. PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 7.1 experimentat Reusit

IOVA D DUMITRU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOVAN M CATALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IRIMESCU A IOAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

IRIMESCU C IOANA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

IRIMESCU I ANDRA ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IRIMESCU I IOANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 5.8 avansat Respins

IRIMESCU N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.4 experimentat Respins

IRIMESCU N TIBERIU-STEFAN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

IRIMESCU V IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

ISARESCU VI SILVIU CONSTATIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 9.6 experimentat Reusit

ISFAN T COSTINEL DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 incepator Respins

ISMANA I ALEXANDRA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

ISMANA L LIVIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

ISPAS A ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

ISPAS C CIPRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ISPAS C MARIAN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ISPAS G ANDREEA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

ISPAS G. TEODOR CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 6.4 experimentat Reusit

ISPAS L IONELA IULIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

ISPAS N ADRIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ISPIR T BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

ISTOCESCU C MARIA TEODORA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

ISTOCESCU I ILIE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

ISTOCESCU N FLORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

ISTOCESCU N NICOLETA RAMONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

ISTOCESCU R ANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Economie 9.7 experimentat Reusit

ISTRATESCU GH ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

ISTRATIE A PETRE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Respins

IUGA G FLORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IVAN C ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IVAN C LARISA MIHAELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

IVAN G ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

IVAN G ALIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

IVAN G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

IVAN GH MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

IVAN I IOANA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 3.85 Geografie 8.55 avansat Respins

IVAN I IONUT - BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

IVAN ST ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

IVAN T ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

IVAN Z ANA MARIA SORINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

IVANCESCU CASATORITA BUZEA N MIHAELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

IVANCIUC R EVELIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IVANCU C DUMITRU FLAVIUS

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

IVANCU D FLORIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IVANCU F MADALIN VIOREL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

IVANESCU I CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

IVANOF D ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.15 experimentat Reusit

IVANOV I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 9 experimentat Reusit

IVANUTA I LACRIMIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Psihologie 5.2 avansat Respins

JERPEL C MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

JIANU C IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

JIANU GH ION

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

JIANU N MIHAI-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

JIANU N SILVIU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.5 avansat Respins

JIANU N.L. NICOLAE-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

JIANU V LOREDANA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Economie 3.3 experimentat Respins

JIANU V VALI - VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Economie 3.3 experimentat Respins

JIDOVEANU L ELENA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

JIDOVOIU I ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

JILCU LA LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

JITEA T MARIA MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

JITESCU I ION VICENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.4 avansat Reusit

JOICA CASATORITA MARCU V MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

JUGANARU D DUMITRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

JUGANARU E RODICA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

JUGASTREANU GH AMOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

JUGRAVU V ANDRADA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.6 avansat Reusit

JUMARA V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

KRECH M LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

KRIEB I CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

LABA N. ADELINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.8 experimentat Reusit

LABAU D DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

LABAU S IOANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

LACATUSU GH ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LACATUSU I ECATERINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

LACATUSU I MARIA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

LACRARU GH SEVERIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 7.2 avansat Respins

LACUSTEANU M CONSTANTIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

LAESI D ELENA - NARCISA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

LAESI V DUMITRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

LAIBAR M NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 incepator Reusit

LAICOF C. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

LAPADATU I IONUT NARCIS

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

LASCU D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LASCU F ELENA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

LASCU M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 6.85 experimentat Reusit

LASCU N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

LASCU N IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

LASCU P ELENA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

LATOIU C SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

LATOIU D DEMIS-MARIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

LAUTARU GH. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LAUTARU GH. MARGARETA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

LAZAR A GHEORGHE-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.1 avansat Respins

LAZAR A MARIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

LAZAR C ROBERT CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

LAZAR G CONSTANTIN IONUT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LAZAR G GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

LAZAR I ION VIOREL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LAZAR I MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

LAZAR I MARIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.6 avansat Reusit

LAZAR M ALIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

LAZAR N DUMITRU OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

LAZARESCU A FLORIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

LAZAROIU D PETRE-JAN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7 experimentat Reusit

LAZAROIU G EMIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

LAZAROIU GH ELENA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

LAZAROIU GH. ANAMARIA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6 incepator Reusit

LAZAROIU L.N. RADU-MARIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

LAZAROIU M DUMITRU FELIX

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

LAZAROIU M EDUARD GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 1 nivel mediu Respins

LAZAROIU M. MIHAI ALIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LAZAROIU M.D. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

LAZAROIU N. FLORINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

LEANCA V ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

LEMNARU E MARIA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

LENE V IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LERA D. BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

LETA M MARIO LAURENTIU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

LEU S VIOREL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

LICA D CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

LICA E. ALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

LICA GH ELENA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

LICA N MARIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LICA S GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

LICA V. ADRIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LICEICA G IOANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

LICU V ELENA NARCISA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

LIGESCU C ELENA LILIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.7 avansat Reusit

LILIAC D BOGDAN TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

LINARU I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LINTE D DUMITRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

LINTE G GEORGE ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9 experimentat Reusit

LINTE GH STEFAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LINTE I ANDREI IULIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

LINTE I RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

LIPON I CONSTANTIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

LITA A ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 8 Psihologie 9.75 experimentat Reusit

LITA M LORENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

LITE I. ION LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Fizica 7.05 experimentat Reusit

LITIU N.M. DENISA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LIXANDRA D CARMEN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

LIXANDROAIA M IOANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9 experimentat Reusit

LOGHINESCU N ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

LOGOFATU T MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

LOVIN M MIHAI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUCA A RAMONA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUCA A. ANDREEA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

LUCA S DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.7 experimentat Reusit

LUCA S VASILE RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

LUCIU CASATORITA POPA C ELENA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUCULESCU V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

LUDICA F FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 6.3 experimentat Reusit

LUICAN G MARIA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.9 avansat Reusit

LUMINEA N. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

LUMINEANU G. GHEORGHE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

LUMINEANU I IOANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

LUNCASU I. CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 6.15 experimentat Reusit

LUNGAN E DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

LUNGOCI B BOGDAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

LUNGOCI D. FLAVIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

LUNGOCI F MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

LUNGOCI V VASILICA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

LUNGU A ANDREEA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUNGU C ION

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

LUNGU D ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

LUNGU D DUMITRU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

LUNGU E CORNEL ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

LUNGU GH SILVIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

LUNGU I CRISTINA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LUNGU V ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 4.7 nivel mediu Respins

LUNGU V ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LUNGULESCU A. CORINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

LUNGULESCU C DUMITRU DENIS

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

LUNGULETE V EUGEN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

LUPESCU D MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 4 nivel mediu Respins

LUPU A ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LUPU A DOINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LUPU C ELENA LOREDANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUPU I ANTONIE IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUPU N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

LUPU V ANDREEA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

LUTA C MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.8 avansat Respins

LUTESCU I ELENA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

LUTU N NICOLAE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.2 avansat Respins

MACIUCEANU C ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

MACIUCEANU G ALEXANDRU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

MACIUCEANU I CORINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.9 experimentat Respins

MACSIN M. ANDRA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MAGURA G ELENA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MAGURA I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MAGURA I MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

MAGURA N STEFAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.2 avansat Reusit

MAGUREANU C RAZVAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MAGUREANU GH ELENA LUMINITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

MAGUREANU-GRIGORE P IONUT ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MAILAT I. REMUS-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

MAJAR G GEORGIANA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

MAJARI F IRINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8 experimentat Reusit

MAMULARU C. IULIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MAMULARU C. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MANAFU I CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MANAFU M MADALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

MANAFU M MARIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MANASIA C ANANIA NICOLAE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 nivel mediu Respins

MANASIA I ION

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.6 experimentat Reusit

MANASIA I IONUT ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

MANASIA I RAMONA ELISA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MANDA C CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MANDA G. ANA MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANDA I NICULIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

MANDA I. VASILE SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 9.9 Fizica 5.2 avansat Reusit

MANDA S. ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

MANDA V ELENA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.4 experimentat Respins

MANDA-MANU M. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MANDICA A CONSTANTIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MANDOC I ECATERINA SABINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2 nivel mediu Respins

MANEA A ALECSANDRU AURAS

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MANEA A DRAGOS VASILE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MANEA A ELENA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.8 experimentat Respins

MANEA A FLORIN ADELIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 nivel mediu Reusit

MANEA C ANDRA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

MANEA D GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

MANEA D MARIUS GHEORGHE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MANEA M MARIA ALINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

MANEA M. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

MANEA M. MIHAI ORLANDO

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MANEA N TEODORA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

MANEA V MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

MANESCU C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MANESCU C CONSTANTIN SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.9 avansat Respins

MANGEAC N. RAMONA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

MANOILA I ION ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

MANOIU N ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Reusit

MANOLE A ELENA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MANOLE V ROBERT SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MANOLEA A MARINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

MANOLESCU I NICOLAE RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANOLICA I ALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MANU C CONSTANTIN ION

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MANU C.S. AIDA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MARA C DENISA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MARACINE G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MARACINE GH DUMITRU CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARACINE I NICOLAE-DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Economie 6.05 experimentat Respins

MARCU G GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 8.9 experimentat Reusit

MARCU GH ALIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6.5 avansat Respins

MARCU I TEODORA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

MARCU I. MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 5 avansat Reusit

MARCU V. SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MARCULESCU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MARCULESCU I DENISA LOREDANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MARCULESCU I IONELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARCULESCU I NELA IONELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MARCULESCU N AMALIA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MARES I ADRIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MARES P OLGA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MARES V CATALIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

MARESI N NICOLAE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 nivel mediu Respins

MARGA G ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MARGALINA I PAULA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MARGARITESCU E IONUT-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 6.1 avansat Reusit

MARGARITESCU V. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

MARGINE C FLORENTINA CAMELIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

MARGINE I VASILE-ION

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

MARGINEANU IS MARIA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

MARGU I ELENA LAVINIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

MARGU N RELU NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 incepator Respins

MARIA A GINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

MARIA C.GH. ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MARIA D ION ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

MARIA E ADRIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MARIA H CRISTINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

MARIA I GEORGIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARIA M BOGDAN-ION

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARIAN I GEORGIANA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MARIAN N NICOLAE LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

MARICA C ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

MARICA C MARIA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.7 experimentat Respins

MARICA CASATORITA TURU F FLOAREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

MARICA D ADELINA-MARIA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 8.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARICA D ILIE MARIUS

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 avansat Respins

MARICA E CONSTANTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

MARICA G. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

MARICA I ION

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

MARICA N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARICA N. IONUT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.15 experimentat Respins

MARIN B BEBE BUCUR

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MARIN G GEORGIANA ALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.1 incepator Reusit

MARIN I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

MARIN I BOGDAN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 7 Fizica 6.9 experimentat Reusit

MARIN I EMILIAN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MARIN I IONEL MARIUS

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MARIN I MARIUS-GABRIEL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

MARIN I. ION GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 avansat Respins

MARIN M ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Economie 9.3 experimentat Reusit

MARIN M CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.8 experimentat Reusit

MARIN M MARIA MINODORA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MARIN N ANI-CATALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

MARIN N GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 4.2 avansat Respins

MARIN S. ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 6.3 experimentat Reusit

MARIN T DIANA ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MARINA V TOMITA VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MARINAS F MARIUS - ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.15 experimentat Respins

MARINAS N ANDA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

MARINESCU A. CAMELIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

MARINESCU C ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Respins

MARINESCU C RENATE ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARINESCU CASATORITA ONUT P IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Fizica 4 incepator Respins

MARINESCU D DANIEL STEFAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

MARINESCU F VIOREL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MARINESCU F. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

MARINESCU G NICOLAE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MARINESCU GH EUGEN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 7.6 Economie 9.2 experimentat Reusit

MARINESCU M MARIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

MARINESCU S MIHAELA ISABELLE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

MARIUTA C FLORINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

MARTALOGU C. VASILE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

MARTAN F FLORIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MARTOIU B IONEL TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.7 avansat Respins

MARUNTALU G VILSON-GEORGEL

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

MARUNTELU CASATORITA GEORGESCU I CARMEN MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MARUNTELU N ALEXANDRU FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.9 avansat Respins

MARUNTU C EUGENIA LAVINIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Psihologie 5.1 experimentat Respins

MATACHE D MIRELA - VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 3.6 Geografie 8 experimentat Respins

MATASARU P ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MATEESCU I ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

MATEESCU V IACOB

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MATEI A MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MATEI C ELENA - EMILIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

MATEI C MIHAELA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MATEI G ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

MATEI G GHEORGHE - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 9.1 avansat Respins

MATEI G RAMONA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

MATEI GH GHEORGHE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 4.2 Fizica 2.9 avansat Respins

MATEI GHE GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Fizica 7.9 experimentat Reusit

MATEI I ION

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MATEI I IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

MATEI I MIREL ALINUS

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

MATEI L VASILE-IULIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

MATEI M IONELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

MATEI N OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MATEI T ELENA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 5 experimentat Respins

MATEI T GHEORGHE GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

MATEI V CARMEN ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

MATEI V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

MATULESCU N MARIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MATUSOIU I MIRELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

MATUSOIU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

MATUSOIU N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MAZILU AM ANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MAZILU CC ELENA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MAZILU D ELENA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MAZILU G ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

MAZILU G ROBERT - MIHAIL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.1 avansat Respins

MAZILU I MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Respins

MAZILU N CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 incepator Respins

MAZILU N. MARIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

MAZILU V IOANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 4 Geografie 8.3 experimentat Respins

MAZILU V. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 6.15 experimentat Reusit

MEGA N ROBERT - GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.7 avansat Respins

MEIANU N. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

MELCESCU C BIANCA CRISTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MELINESCU C ALEXANDRU COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MELINTE CM MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MERESESCU C ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

MERESESCU I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MERISESCU I LUCIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

MESCA CC MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MESINA A MARIA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8.4 avansat Respins

MESTER L PETRU OVIDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

MEZDREA I IONUT-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.2 experimentat Respins

MEZINCARU V. GRIGORE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

MICU A ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MICU L STEFAN ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

MICU V. VALENTIN-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MICULETE A SIMONA IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MICULETE S STEFANIA VIOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Reusit

MICUTI P ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MIDOI V. MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

MIELCIOIU I. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

MIERLITA D DUMITRU - COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MIHAESCU V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat N/p

MIHAESCU V LACRAMIOARA VIORELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

MIHAI C ALEXANDRU VALENTIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 3.75 incepator Respins

MIHAI C ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 8.15 experimentat Reusit

MIHAI C CORNEL - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.1 Geografie 7.4 avansat Respins

MIHAI C IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Respins

MIHAI C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MIHAI C.D. DRAGOS IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

MIHAI CASATORITA EPURE N MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

MIHAI CASATORITA FLORESCU V ANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAI D NICOLAE - ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.3 avansat Respins

MIHAI D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MIHAI D. MARINELA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

MIHAI E. IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.5 incepator Respins

MIHAI F BOGDAN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MIHAI G ANCA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MIHAI G GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.3 avansat Reusit

MIHAI G GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MIHAI G MARIA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MIHAI G RADU FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MIHAI I ALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 experimentat Respins

MIHAI I ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIHAI I ELENA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

MIHAI I MARIAN OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 experimentat Respins

MIHAI I RADUCU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MIHAI M ROXANA-MARINELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Respins

MIHAI M. IONUT VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MIHAI M.E. MARIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

MIHAI N IRINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MIHAI P TABEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

MIHAI T COSMIN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

MIHAILA I ION LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

MIHAILA N FLORENTINA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

MIHAILA N FLORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

MIHAILESCU C. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MIHAILOIU I VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

MIHALACHE D ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MIHALACHE D DANIELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MIHALACHE D DANUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

MIHALACHE G FLORIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MIHALCEA A CONSTANTIN DANUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

MIHALCEA G DOINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MIHALCEA G VASILE

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

MIHALCEA I ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

MIHALCEA I GHEORGHE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 incepator Respins

MIHALCEA I IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MIHALCEA I MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Respins

MIHALCEA I. IONUT-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

MIHALCEA M COSMIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.6 avansat Respins

MIHALCEA M. BOGDAN MARIN PETRISOR

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

MIHALCEA N. NICOLAE ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

MIHALCEA PI ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

MIHALCEA V IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

MIHALCEA V MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

MIJA GH GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

MIJA I IONUT-OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza N/p Istorie 5.8 Geografie 7 avansat N/p

MIJA I. DRAGOS STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MIJATA D MARIA MELANIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MILITARU G. GHEORGHE CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5 experimentat Reusit

MILITARU GHE. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.75 avansat Reusit

MILITARU GHE. LAURENTIU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

MILITARU I FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Respins

MILITARU I FLORICA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

MILITARU I ION DANUT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.15 avansat Respins

MILITARU I LUCIANA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

MILITARU I. ANCUTA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MILOSTEANU C GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.15 avansat Reusit

MINCOV GN BEATRICE ANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MINCU M MIHAI LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MINCU-MUSAT C.C. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MINDRICA P.E. GEORGIANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.9 experimentat Respins

MINTULESCU I RITA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MINTUS G CLAUDIU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

MINZATU D ION LAURENTIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MIRA C DALIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MIRA I VASILE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 4 experimentat Respins

MIRCEA C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

MIRCIOAGA D ELENA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.6 avansat Reusit

MIRCIOAGA G IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

MIRCIOAGA P. ANDREI LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Fizica 8.2 experimentat Reusit

MIREA N. RADU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MIRESCU GH RAMONA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MIRICA E.C MARIA-RALUCA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MIRION I.M. ALINA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.15 experimentat Reusit

MIRION S. LUCIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.05 experimentat Reusit

MIRITOIU N. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MIROIU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MIRON STANA C IRINEL NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MISCHIU I ION MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

MISCOCI D MARIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

MISCOCI D PETRE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.5 avansat Respins

MISCOCI I ELENA RAMONA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

MITACU SANDA D.C. ALEXANDRU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MITICA D ELENA-DANIELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 5 incepator Respins

MITICA M CONSTANTIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MITOC V GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MITRA D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Economie 7 experimentat Reusit

MITRACHE A ION

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MITRACHE D ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

MITRACHE E. EMIL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

MITRACHE G MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.75 Psihologie 6.7 experimentat Reusit

MITRACHE I VASILE-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

MITRACHE V. VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

MITRAN I CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

MITRAN M IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MITRAN N. DANUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MITRAN-POPESCU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MITREA N ALIN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 4.05 Geografie 7.8 experimentat Respins

MITREA V VALENTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 8.1 Sociologie 8.9 avansat Reusit

MITRESCU M MARIAN-NARCIS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 6.7 avansat Reusit

MITROESCU S MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 4.15 incepator Respins

MITROFAN G DUMITRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MITROI D ALEXANDRU DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

MITROI G COSMIN AUREL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MITROI I ROBERT IONUT

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

MITROI V MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MITRUT G FLORINA MALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 incepator Reusit

MITRUT I.D. OANA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 8.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MITU I CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

MITU I ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

MITU I VASILE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

MITU I. MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MITU N ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MITU V ELENA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MIU C ELENA - DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MIU GH CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

MIU M ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MIU N KARINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MIU V MARIN-IONEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6 avansat Respins

MIULESCU A ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.8 experimentat Respins

MIULESCU N ALINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

MIUTA C. MARIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

MIUTOIU II IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

MLADIN C ANDREEA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

MOALCAS M. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MOANGA N NATALIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

MOATAR GH ELENA SILVIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

MOCANU G MARIUS GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MOCANU GH GHEORGHE RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MOCANU I ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MOCANU P GHEORGHE RADUCU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MOCIOFAN I ADELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Filosofie 5.75 experimentat Reusit

MOCIOFAN I ELENA-RODICA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

MOCULESCU GN MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

MODJES D. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

MODOIANU A MARINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MODRESCU I DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MOGA A. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 7.05 experimentat Respins

MOGA I EDI NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

MOGHINA GH GHEORGHE BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MOGHINA V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MOGOS M ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Respins

MOICEANU MG ANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

MOISE GH EDUARD-GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOISE L. LIVIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MOJOIU CASATORITA LERA G ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MOJOIU CASATORITA SIMION N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

MOJOIU G ELENA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN M ANAMARIA IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5 avansat Respins

MOLDOVEANU I LAURENTIU - MIHAIL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.1 Geografie 7.8 experimentat Respins

MOLEA I CRISTINA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MONEA C MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

MONEA V CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.4 Fizica 8.7 avansat Reusit

MORARU C ION - MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.5 experimentat Respins

MORARU C OANA AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 6.85 experimentat Reusit

MORARU G MARIA-MINODORA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

MORARU GH ALINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 experimentat Respins

MORARU I FLORINA ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.4 avansat Reusit

MORARU L CARMEN ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MORARU N NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

MORARU P MARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MORARU T ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MORARU V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

MORARU V OVIDIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MORCOASE A FLORINEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MORCOASE D CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

MORCOSOIU C ANA-MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

MORCOSOIU C CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

MORMONEA I ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

MORTEANU M FILOFTEIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MORUZ CASATORITA STANCIU L EDITH ISABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MOSOR I. STEFAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

MOSOR M MARIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MOSOREANU GI ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

MOSOREANU N NICOLAE-DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

MOT A ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

MOT I IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MOT I.L. NICOLAE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MOTEA V MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

MOTOC G LINA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

MOTOC G. FLORIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MOTRESCU A. ANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MOTRESCU I NICOLETA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

MOTRUNA CASATORITA CRINGUS GH GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MOZOC O MARIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

MREANA V. LAURENTIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MUCALAU C CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Respins

MUCALAU GH GHEORGHITA OVIDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.95 avansat Reusit

MUCALAU I NICOLAE DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MUDAVA S AUREL IONUT

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MUJA D ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

MUJA I. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

MUJEA C CONSTANTIN CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.6 avansat Respins

MUJEA C DAVID LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

MUJEA C IUNIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Respins

MUNTEANU I IOANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

MUNTEANU M IULIAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MUNTEANU M MIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 4.35 incepator Respins

MURARIU I MARIA-MAGDALENA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MURARU E LUCIAN - MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Respins

MURARUS N ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 avansat Reusit

MURESAN F. ANDRADA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 9.55 experimentat Reusit

MURGA L LEONICA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MURGEA I RUXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MURGOCI I STEFANIA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Fizica 8.65 experimentat Reusit

MUSAT C ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MUSCALU G GHEORGHE SORINEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MUSEU D ILEANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

MUSTATA D CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MUSTETA G OANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MUSUROI I ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

MUTICA C LAURENTIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.4 experimentat Respins

MUTU C ELENA-RALUCA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MUTU D.C. DANIELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MUTU G ALIN EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUTU G CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

MUTU G MARCELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

MUTU G. DRAGOS-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.8 experimentat Reusit

MUTU I ILEANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.85 avansat Respins

MUTULIGA GH ELENA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

MUTULIGA N MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

NACOV I ANTONIO

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NAGY A CIPRIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Respins

NAGY A IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NANIA I ELENA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Respins

NASTALIN A IONUT ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NASTALIN I MARIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

NASTASA M MIHAELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.5 experimentat Respins

NASTASE I.C MIHAI

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

NASTASE IC BIANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

NASTASE M FLOAREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

NASTASIE I ION OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

NAVIRGEAC N AMALIA-ELENA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

NEACSA D ELENA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NEACSA I ALEXANDRU-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.5 avansat Respins

NEACSA V LARISA NICOLETA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NEACSU C LUIZA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.15 avansat Reusit

NEACSU G GEORGIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.7 avansat Respins

NEACSU G ILEANA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

NEACSU G IONUT VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

NEACSU N ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

NEACSU V.F. ANDREEA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

NEAGOE DS OANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

NEAGOE G SILVIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

NEAGOE I MARIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

NEAGOE I OANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

NEAGOE II ELENA-ALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

NEAGOE M MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 8.8 experimentat Reusit

NEAGOE MD CRISTINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NEAGOE N ELENA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

NEAGOE N MARIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

NEAGOE T ION

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

NEAGOIE I MARIA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NEAGU CASATORITA PIELOIU C FLORENTINA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

NEAGU V MARIAN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

NEAGU V VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEAGU V VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.1 avansat Respins

NEAMTU I FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NEAMTU I ION

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

NEAMTU I IONUT RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Respins

NEAMTU N IOANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

NEAMU N ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NEATA I MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

NECHIFOR V ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

NECIOIU DV MARIA RALUCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

NECSOIU G ALEXANDRU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

NECSOIU N VALENTINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 avansat Respins

NECSOIU P PETRE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEDELCU CASATORITA CUCU S MARIA LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

NEDELCU D DAMIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 6.4 avansat Respins

NEDELCU N ELENA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Filosofie 8.15 experimentat Reusit

NEDELEA V CODRUTA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Filosofie 9.3 experimentat Reusit

NEDELUT I MIHAITA EDUARD

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEFERU C CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

NEGOITA C BIANCA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6 experimentat Respins

NEGOITA C PETRISOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

NEGOITA D DUMITRU-IONUT

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

NEGREA A ALEXANDRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

NEGREA C MIOARA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

NEGREA C. ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

NEGREA D MARIANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

NEGREA I. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

NEGREA J CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.353 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat N/p

NEGREA N GAVRIL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

NEGREANU C IONUT DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

NEGRESCU V ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

NEGRILA GH MIHAI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

NEGRILA N ANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

NEGRU C IONEL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

NEGRU C MARIETA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

NEGRU GH GHEORGHE-COSMIN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NEGURICI C DIANA - IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NEMOIANU GH VASILE MADALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 experimentat Respins

NEMULESCU NI MARIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

NICA C OANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

NICA C PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.2 avansat Respins

NICA I ELENA-DENISA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Respins

NICA M.V. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NICA R.C. LUCIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

NICA S ANDREI SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

NICA T. ANA -MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

NICA V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

NICA V. MARIA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

NICOARA A OANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NICOLA C ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

NICOLA D MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 nivel mediu Respins

NICOLA D. ANA CLAUDIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.65 experimentat Reusit

NICOLA F ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 avansat Respins

NICOLA M. MADALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

NICOLA V FLORIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

NICOLA V VASILE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NICOLAE MITRACHE G ION CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

NICOLAE A ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

NICOLAE D DUMITRU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICOLAE F FLORIAN ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8 experimentat Reusit

NICOLAE G MARIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

NICOLAE G ROMICA GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NICOLAE GH ALIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

NICOLAE GH CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

NICOLAE GH VASILE MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

NICOLAE I ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

NICOLAE I. FLORIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

NICOLAE I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NICOLAE M. ELENA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

NICOLAE S CLAUDIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

NICOLAE V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 6.9 nivel mediu Reusit

NICOLAESCU A GRIGORE MADALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

NICOLAESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

NICOLAESCU C ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

NICOLAESCU GH GEORGE MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

NICOLAESCU I ANCA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

NICOLAESCU I ANDREEA CARMINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

NICOLAESCU I LORIANA IONELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.85 nivel mediu Respins

NICOLAESCU M. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

NICOLAESCU N MARIA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NICOLAESCU O ROXANA ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

NICOLAESCU T GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

NICOLAESCU V DIANA RAMONA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

NICOLAESCU V NICOLAE ADRIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Respins

NICOLESCU I ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

NICOLIN T ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

NICORESCU I VALERIAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NICTARE D ION FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

NICU AL ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

NICU D ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

NICU D IONUT ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NICU D. ELENA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICU GH. ANDREEA FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

NICU S ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

NICULA A IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

NICULA G LUCIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.2 experimentat Respins

NICULA N FLORINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 8.9 experimentat Reusit

NICULA P MARIA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

NICULA S ALEXANDRU-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NICULAIE E IOANA AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.9 avansat Respins

NICULESCU D. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.7 experimentat Respins

NICULESCU G MADALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

NICULESCU I DRAGOS MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

NICUT V ION ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

NILA M IRINA IOANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

NINCIULEANU I NICOLAE ANDREI

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

NINCIULEANU M CLAUDIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

NISIPEANU D LAVINIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NISIPEANU M CONSTANTIN COSMIN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

NISTOR D. CONSTANTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

NISTOR G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 3.2 avansat Respins

NISTOR GH DIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

NISTOR GH GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NISTOR I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

NISTOR I MARIA-IONELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

NISTOREL G ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

NISTORESCU M. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 6 experimentat Reusit

NISTORESCU S.I. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NITA A CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 nivel mediu Respins

NITA A MIHAI AUREL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

NITA F ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

NITA I CORNEL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat N/p

NITA M. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

NITA M. ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

NITA N VASILE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NITA S MADALINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NITESCU C IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

NITESCU I MARIA-MONICA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NITESCU I.D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

NITESCU V ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NITU A CONSTANTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NITU A DANIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza N/p Matematica T2 6.5 Fizica 5.7 avansat N/p

NITU C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

NITU C. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6 Fizica 2.5 experimentat Respins

NITU CASATORITA IGNAT V ALEXANDRA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

NITU CASATORITA MATEESCU D DANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

NITU D DUMITRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

NITU F ANDRA-FLORINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NITU I MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

NITU I MARIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NITU I MIHAI-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

NITU LM MARA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

NITU M. COSTINA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

NITU N MARIA LAVINIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NITU N NICOLAE TENOFAN GIGI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NITU V ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

NITU V ELENA MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Economie 7 experimentat Reusit

NITULESCU I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Fizica 5.4 avansat Reusit

NITULESCU I NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.05 avansat Respins

NONEA I ION COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

NOVAC N ANDREI ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NUCA G MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

NUCA V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NUICA A FLORINA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Respins

NUICA I. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

NUTA C DUMITRU - ALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8 experimentat Respins

NUTA D CONSTANTINA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Economie 9.65 experimentat Reusit

NUTA D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

NUTA G. ELENA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

NUTA GH FLOAREA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

NUTA GH ION FLORIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

NUTA I IONUT -CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NUTA P ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Respins

NUTOIU G FLORENTINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

NUTU I ELENA-COSTINELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NUTU I GEORGE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 avansat Respins

OACA G.L GEORGIANA DANIELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 nivel mediu Reusit

OANCEA I ELENA-ALINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

OANCEA I IONELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

OANE CASATORITA POPA P PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

OANTA V ALIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

OANTA V ION

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OARGA I ELENA ANDRADA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

OBEDEANU C ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OBERSTERESCU M SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

OBOGEANU C. LAURENTIU GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

OCHEA L LAURA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

OCRAINSCHI A AUREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

OGNEAN A LOREDANA-MADALINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

OLANESCU D. ANA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OLANESCU I ION

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

OLARIU I ALEXANDRA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

OLARU A MIHAIL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

OLARU B CONSTANTIN OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

OLARU C OLIMPIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

OLARU CASATORITA TROFOSILA N ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

OLARU D. ANAMARIA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

OLARU G ALIN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

OLARU I MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 experimentat Respins

OLARU M GHEORGHE STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 7.95 Fizica 9.6 experimentat Reusit

OLARU T CLAUDIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

OLESCU GH VICTORIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 8.6 experimentat Reusit

OLOGU A ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

OLOGU P PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

OLTEANU E ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OLTEANU I IOANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

OLTEANU T FLORIANA LARISA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

OLTEANU V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

OMEAG B MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

OMEAG BAIASU P ELENA BIANCA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OMEAG D DANIEL APOSTOL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 5.9 avansat Reusit

ONCESCU A RADU STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.55 experimentat Respins

ONCESCU I CATALIN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 9 experimentat Reusit

ONCESCU I MIHAELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

ONCESCU V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 6.6 avansat Respins

ONEATA I IULIANA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Reusit

ONEATA M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ONECI D RAISA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ONICA ANDREI GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

ONICA G MARIA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ONISAN ST GRIGORE EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

ONOFREI N ANDREI GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

OPREA C FLAVIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

OPREA C. EVELYN-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 9.15 experimentat Reusit

OPREA C.C. ROBERT GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

OPREA D GEORGE-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

OPREA G. LAURENTIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

OPREA GH NICOLAE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

OPREA I ELENA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

OPREA M GEORGIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.1 incepator Respins

OPREA M. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

OPREA S ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.3 avansat Respins

OPREA S. FLORINELA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OPRESCU CASATORITA VICTOR I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 incepator Respins

OPRESCU D DUMITRU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

OPRESCU L CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B2-- Istorie 6 Geografie 7.8 experimentat Respins

OPRESCU M ION

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

OPRICA M ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

OPRISAN G.M COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OPRISAN V.C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

OPRISOR GH IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.4 avansat Respins

OPRISOR L GHEORGHE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.9 avansat Respins

OPRITA A AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

OPRITA G GEORGIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

OPRITA I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OPRITA N NICOLAE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

OPRITA V CONSTANTIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

OPRITA-NICULESCU C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.85 experimentat Reusit

ORASANU A PETRUS DUMITREL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

ORBISORU D ANGELA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

ORBISORU V CONSTANTIN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ORBU C ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ORLEANU C DENISA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

OROSEANU CASATORITA RADU N RADA FILOFTEIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ORTOPAN I OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

OSIAC M CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.8 experimentat Respins

OTESANU A GABRIEL - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

OTESANU I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.8 incepator Respins

PADUCEL S ALEXANDRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.7 nivel mediu Respins

PADURETU I CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

PADURETU V ELENA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

PADURETU V VASILE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

PALADA V LUCIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Respins

PALICI P. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

PALOIU D ADELINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 9.9 experimentat Respins

PANA C VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

PANA GH CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

PANA GH ELENA IRINA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

PANA LIUTA V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

PANA V GEORGIANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PANAIT A ILIE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Fizica 6.3 experimentat Reusit

PANAIT GH ELISABETA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 4 experimentat Respins

PANAIT I MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

PANAIT S.S MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

PANDELICA F STELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.6 avansat Respins

PANDURU G MARIA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PANDURU I ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

PANDURU V OANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.3 Psihologie 8.9 experimentat Reusit

PANEK S ZOLTAN ROBERT

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

PANTEA C IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

PANTELIMON P ARON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

PAPA D DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

PAPA N ILIE-CATALIN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

PAPA V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PAPA V ILIE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

PAPUC A DIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

PARANTUCA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 7.8 experimentat Reusit

PARASCHIV A AURA DENISA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

PARASCHIV C MARIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PARASCHIV G GABRIELA ADRIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PARASCHIV GH MARIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PARASCHIV N ADINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PARASCHIV N ILINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

PARASCHIV N RAMONA ELENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

PARASCHIV P CRISTIAN ROLAND

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PARAUSANU C GEORGIANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

PARAUSANU C RAMONA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

PARAUSANU V MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

PARAUSANU V SILVIU-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Respins

PAROIU CM ANAMARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PARPALA I MARIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

PARPANDEL P MIHAIL

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

PARVU D MUGUREL NOURAS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PASARE G STEFANIA MAURA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 9.9 experimentat Respins

PASARE I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 9.6 experimentat Respins

PASARE I LAURENTIU-VALERIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

PASARELU G LOREDANA ELENA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Reusit

PASCALE CASATORITA GRADINARU V GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PASCU I NICU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

PASCULETE P MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Reusit

PASCUTOI V GHIORGHITA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PASOIU I LILIANA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

PASUNE M IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

PATIREA D ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PATIRNEA N ELENA MELANIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

PATRANTASU I ELENA-HERMINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

PATRASCU GH ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

PATRASCU GH MARIA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

PATRASCU I ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

PATRASCU I IONUT-ILIE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

PATRASOIU CASATORITA TITA N CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

PATRINTASU C STEFANIA-ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Economie 7.9 experimentat Respins

PATRINTASU D DUMITRU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

PATROI C ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

PATROI C MARIA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Reusit

PATROI N NICUSOR FLORENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.95 avansat Reusit

PATRU A MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

PATRU A MARIANA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.4 avansat Respins

PATRU A. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T2 7.2 Fizica 7.9 experimentat Reusit

PATRU C MIHAI ROBERT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

PATRU I ALEXANDRA NADINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

PATRU I ALEXANDRU IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.8 experimentat Respins

PATRU I. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.7 avansat Reusit

PATRU M MIHAI DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

PATRU N DUMITRU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 1.1 nivel mediu Respins

PATRU N MIHAI NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PATRU N PAULA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.8 experimentat Respins

PATRU S COSTIN-DORU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PATRU V GIORGIANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

PATRULESCU A PETRE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

PATRUT S SORINEL IONELUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

PATRUT V IULIANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

PATULARU D DANIELA-IONICA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

PATULEA I IONUT ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.9 experimentat Respins

PAUN A AUREL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.3 avansat Reusit

PAUN A NELU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

PAUN C ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PAUN C ION MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PAUN C LAVINIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 6.25 incepator Respins

PAUN C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.4 experimentat Respins

PAUN E MARIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

PAUN I CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 avansat Reusit

PAUN M MIHAI EDUARD

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

PAUN P MARIA CAMELIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PAUNA C IONELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

PAUNA C. IONUT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

PAUNA N COSMIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

PAUNEI G FLOAREA-SIMONA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

PAUNESCU A MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PAUNESCU A SILVIU ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

PAUNESCU C CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

PAUNESCU C OANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9 avansat Reusit

PAUNESCU E LIVIU EMIL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 1.85 experimentat Respins

PAUNESCU F GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

PAUNESCU M CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.6 incepator Reusit

PAUNESCU M ION

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

PAUNESCU M MIOARA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

PAUNESCU T IONUT TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 avansat Respins

PAUNESCU V BOGDAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

PAVALOIU C. IULIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Fizica 9.9 experimentat Reusit

PAVALUCA I DANIEL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PAVEL C MARIA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PAVEL G FLORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 6 avansat Respins

PAVEL N NICOLETA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PAVELESCU C ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PAVIA V. OANA-RENATE

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

PELESCA I VIOREL-IULIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

PENCEA MS AURA IULIANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

PENU LA OANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

PERCA M RUXANDRA MARCELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

PERJU G GEORGIANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PERPELEA A ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

PERTEA V ELENA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

PESCARU I OANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PESTEREANU C IOANA BUCURA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

PETCA C CONSTANTIN MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

PETCU M MARIA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 6.4 avansat Respins

PETEC A BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 9.9 avansat Reusit

PETEC I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

PETEC N ION

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 8.05 Fizica 9.8 experimentat Reusit

PETRACHE G ELENA - MONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PETRACHE I IONUT-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 6.8 avansat Reusit

PETRACHE V ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PETRARU I. IULIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

PETRE A ELENA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PETRE C IONELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

PETRE I ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 experimentat Respins

PETRE I SIMONA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

PETRE M MIHAI

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

PETRE N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PETRESCU A DANIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

PETRESCU C. MIHAELA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 9 experimentat Reusit

PETRESCU D FLORIN-LUCIAN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PETRESCU D THEODOR EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

PETRESCU G PAUL STEFAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PETRESCU M DANIEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.3 Fizica 7.2 avansat Reusit

PETRESCU M. MIHAI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 7.05 experimentat Reusit

PETRESCU N MIHAI-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

PETRESCU V OTILIA-VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

PETRIA N NATANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

PETRICA C MARIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

PETRICA CASATORITA HODINA V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

PETRICA E ION CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

PETRICA G ALINA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

PETRICA GH DORINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

PETRICA I IOANA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

PETRICA V VALENTINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

PETRISOR G. GHEORGHE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 6.3 experimentat Reusit

PICIU C IONUT-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

PICIU E VALERIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

PIEDICA M ELENA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PIELE P ELENA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PIELE V. MARIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.75 experimentat Reusit

PIETRAROIU I NICOLAE RAZVAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PIETRAROIU M MIHAELA CRINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

PIETRARU V FLORIN VALERIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

PIETRARU V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

PILOIU P IULIA-PAULA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

PINGULESCU N ANDREI NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

PINTEA C NICOLAE MARIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

PINTEALA G MARIA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

PINZARIU A.F ADINA ELENA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PIRCALABOIU A ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8 experimentat Reusit

PIRNEA I LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PIRVAN E ALEXANDRU MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PIRVU C FLAVIUS-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

PIRVU C MARIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 2.7 experimentat Respins

PIRVU C. ELENA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

PIRVU D ALEXANDRA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PIRVU D STEFAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PIRVU D. CEZAR-COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

PIRVU E MARILENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

PIRVU I ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A1--A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 nivel mediu Reusit

PIRVU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza N/p Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 avansat N/p

PIRVU I VALERIAN EDUARD

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.25 avansat Respins

PIRVU L ANDREI ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PIRVU M BOGDAN ADELIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 9.9 avansat Respins

PIRVU M MARIUS ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PIRVU M SILVIU MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PIRVU M. COSMINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

PIRVU N BEBE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PIRVU P NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 experimentat Respins

PIRVU S ANDREI OVIDIU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PIRVU V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

PIRVU-PANA M AURA MARINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

PIRVULESCU D ELENA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

PIRVULESCU I RAZVAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

PIRVULESCU M ION CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 8.7 experimentat Respins

PIRVULESCU N AUREL FLORIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.7 avansat Reusit

PIRVULESCU T MARIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 6.1 avansat Reusit

PISARU F DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

PISICA V. ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

PISTOL GH GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 avansat Respins

PISTOL V ELENA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

PISTOLEA GH GHEORGHE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 incepator Respins

PITIGOI G ADINA IOANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PITIGOI G ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

PITIGOI G MADALINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

PITIGOI I ELENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

PITIGOI I MIHAI

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 avansat Respins

PITIGOI I. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 2.5 avansat Respins

PITIGOI N MIHAELA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PITOIU A. ALEXANDRU DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 6.9 experimentat Respins

PITULEA C FLORIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

PLAVITU-SANDU M.N. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

PLEASU V VASILE ROBERTO

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

PLESA N TATIANA IULIANA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

PLESANU G GRIGORE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 3.8 Informatica T2 C/C++ 5.7 avansat Respins

PLESANU H.C OANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PLESCAN N NICOLAE-DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 9.8 experimentat Respins

PLOILA I ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

PLOILA I ION GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Reusit

PLOILA I OANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PODEANU C VASILE-MADALIN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Reusit

POENARIU I IOAN SABIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Filosofie 6.1 experimentat Reusit

POENARU C RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

POENARU I IONELA LARISA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POIANA GH CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

POIENARU I.C. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

POIENARU S ADELIN MIRON

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

POIENARU V. ILEANA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 experimentat Respins

POLICE GH MIHAI COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA . ELENA-TATIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

POPA A ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

POPA A ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

POPA A ANAMARIA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

POPA A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Psihologie 5 experimentat Reusit

POPA A ELENA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Filosofie 5.8 experimentat Reusit

POPA A IONUT COSMIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

POPA C DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

POPA C IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

POPA C MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

POPA C MIHAI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Respins

POPA C MIHAI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

POPA CASATORITA VERES C MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

POPA D DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA D DUMITRU-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

POPA D GABRIELA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

POPA D ION-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2---A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

POPA D NICOLAE-DANIEL

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1---A2-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

POPA D. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

POPA E LAURA-MARIA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

POPA G GEORGETA - OLIMPIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

POPA G IONELA-DENISA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

POPA G LAURENTIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA G MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 9.5 experimentat Respins

POPA G. LUCIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

POPA G.C. STEFAN CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POPA GH ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

POPA GH MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

POPA GH MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

POPA GH. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.5 avansat Respins

POPA I ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPA I GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

POPA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

POPA I IONELA-LILIANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

POPA I LAURA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POPA I MARIA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

POPA I MARIA-MAGDA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 avansat Respins

POPA I MARIAN

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 Reusit

POPA I MARIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.8 avansat Respins

POPA I NICOLAE-FLORIN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

POPA I RAZVAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

POPA I. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

POPA I. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POPA LC LIVIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

POPA M ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPA M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POPA M CONSTANTIN FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

POPA M IOAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POPA M IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Reusit

POPA M MADALINA ANGHELINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 10 experimentat Respins

POPA M MADALINA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.6 avansat Reusit

POPA M MARIA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

POPA M MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

POPA M MIHAI-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

POPA M NICOLAE MARIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

POPA M NICOLETA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

POPA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

POPA M. DIANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

POPA MA ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 10 experimentat Reusit

POPA N ANDREI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

POPA N DORINEL-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

POPA N IONUT STELIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

POPA N MARIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Reusit

POPA N MIHAI ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 6.5 experimentat Respins

POPA N MIHAI IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

POPA N. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

POPA P MARILENA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

POPA R CRISTINA JAQELINE

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

POPA S CRISTIANA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

POPA S DENISA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPA T AUGUSTIN MARCEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

POPA T LAURA IONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza N/p Matematica T2 3.1 Fizica 3.65 incepator N/p

POPA V ELENA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

POPA V ELVIRA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

POPA V IONELA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

POPA V VALENTINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

POPA V VASILE - RADU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

POPA V. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

POPA V. ANA MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPA ZEVIDEANU I ION

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POPEIDANU R. ADRIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

POPESCU A ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

POPESCU A COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

POPESCU A DAIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9 experimentat Reusit

POPESCU A IONELA ECATERINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

POPESCU A. MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

POPESCU C ALEXANDRU BILLY

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

POPESCU C ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 9 experimentat Reusit

POPESCU C ELENA EMILIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPESCU C RADU COSTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

POPESCU CASATORITA DOBRA D ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

POPESCU CASATORITA VASILE C ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPESCU D ALEXANDRA CECILIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

POPESCU D ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.7 avansat Respins

POPESCU D FLORIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

POPESCU D FLORIN MADALIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

POPESCU D ILIE

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

POPESCU D MADALIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

POPESCU DC IOANA SILVANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

POPESCU DG DANIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

POPESCU E GHEORGHE EMILIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPESCU E. ANAMARIA-JANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

POPESCU F ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Economie 9.55 experimentat Reusit

POPESCU F FLORENTINA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 incepator Reusit

POPESCU F MARIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

POPESCU F. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

POPESCU G DIANA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.9 avansat Respins

POPESCU G GEORGE - COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

POPESCU G. BOGDAN LAZAR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

POPESCU G.I. GEORGE LIONELO

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

POPESCU GH ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

POPESCU GH FLORIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 5.2 avansat Respins

POPESCU GH IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

POPESCU GH MARIA-MAGDALENA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

POPESCU I ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.7 Geografie 6 experimentat Respins

POPESCU I ELENA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.7 avansat Reusit

POPESCU I FILOFTEIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Reusit

POPESCU I GRIGORE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 6.9 avansat Respins

POPESCU I ILIE-STELIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

POPESCU I IONEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

POPESCU I MADALINA ALICE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

POPESCU I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5 nivel mediu Respins

POPESCU I MIHAELA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.95 experimentat Reusit

POPESCU I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

POPESCU I MIHAI GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

POPESCU I NICOLAE TEODOR

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

POPESCU I. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

POPESCU IG OANA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 8.9 experimentat Reusit

POPESCU L GHEORGHE NINEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

POPESCU L.M. LIVIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.15 Fizica 10 experimentat Reusit

POPESCU M ALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPESCU M CEZAR MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 5.5 experimentat Reusit

POPESCU M ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPESCU M. ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

POPESCU M. MIHAELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

POPESCU N CALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

POPESCU N CONSTANTIN MARCEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

POPESCU N ILEANA - ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 5.05 Geografie 6.7 avansat Respins

POPESCU N IOANA-TEODORA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

POPESCU N ION COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

POPESCU N LUMINITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

POPESCU N MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 6.7 experimentat Reusit

POPESCU N NICOLAE COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 6 nivel mediu Respins

POPESCU N NICOLAE-MARIUS

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.9 incepator Respins

POPESCU N OANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

POPESCU N. NICOLAE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.5 avansat Respins

POPESCU O ADRIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Economie 7 experimentat Respins

POPESCU O SIMONA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

POPESCU P ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Reusit

POPESCU P MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POPESCU S ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

POPESCU S. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.65 experimentat Respins

POPESCU T MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Psihologie 5.05 experimentat Reusit

POPESCU V ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

POPESCU V CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.4 avansat Reusit

POPESCU V CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 5.3 experimentat Reusit

POPESCU V VASILE - DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

POPESCU V. AIDA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

POPESCU-GAVRILESCU A IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

POPOIU M ANDA LARISA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

POPONEA NN. DRAGOS-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.2 Fizica 8 experimentat Reusit

POPOVICI C. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

POPOVICI D MIHAI BOGDAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

POPOVICI L.GHE. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

PORUMBESCU D GHEORGHE ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 incepator Respins

PORUMBESCU GH IOAN PAUL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Reusit

PORUMBESCU I MARIA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 9.3 avansat Respins

PORUMBOIU T. DUMITRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

POSIRCARU N FILOFTEIA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

POSTEA . ILIE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

POTERAS G IOANA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

POTOP F FLORIN - JUNIOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PRALA GH DOINA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

PRALA I CRISTI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

PRALA T CONSTANTIN-ROMEO

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

PREDA A COSMIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PREDA C ELENA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

PREDA E ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 9.85 experimentat Respins

PREDA G SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T2 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

PREDA I ADRIANA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2---A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

PREDA I MARIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PREDA I SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B2--A1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

PREDA M ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Economie 9.65 experimentat Reusit

PREDA M MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.9 avansat Respins

PREDA M. DOREL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

PREDA N ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Fizica 6.3 experimentat Reusit

PREDA N ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

PREDA S NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

PREDANU D SIMONA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

PREDESCU C. CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

PREDESCU C. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.9 experimentat Respins

PREDESCU D ELENA ADELINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

PREDESCU D MARIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PREDESCU D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

PREDESCU G CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

PREDESCU G ELENA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-- Matematica T2 4.1 Geografie 7 experimentat Respins

PREDESCU GH DUMITRU-COSMIN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

PREDESCU GH GEORGETA MIHAELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

PREDESCU I ION LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Fizica 5.05 nivel mediu Reusit

PREDESCU I NICOLETA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

PREDESCU T MARIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

PREDESCU V VASILE IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

PREDISOR G LAURENTIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.6 experimentat Respins

PREDOI V MARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

PREDUSEL D ELENA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MACIUCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

PRELIPCEAN I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

PREOTEASA G ANDREEA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

PREOTESCU C FILOFTEEA-FLORINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

PREOTESCU V IULIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PRESURA G CONSTANTIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

PRESURA I DANIEL BENIAMIN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

PRICOI V ELENA IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Sociologie 8.5 avansat Reusit

PRIPAS I MIHAI

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

PRODEA A. MARIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 6.4 avansat Reusit

PRODEA IL BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

PRODEA M DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

PRODESCU C ECATERINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

PROTEASA D IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

PROTEASA F NICOLETA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

PROTEASA G ELENA TEODORA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.57 incepator Respins

PROTEASA GH CLAUDIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Fizica 4.35 avansat Respins

PROTEASA I EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PRUJOIU AL CRISTINA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

PRUJOIU AL GABRIELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

PRUNDARU V GEORGIANA DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.85 avansat Respins

PRUNES M CRISTOFOR ION

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PRUTEANU C OVIDIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

PRUTEANU C TIBERIU-VASILE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

PUCHIN G MARIA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

PUCHIN M LIVIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.75 incepator Reusit

PUICA-SERBAN F GHEORGHE FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 10 experimentat Reusit

PUICAN CASATORITA CHIRCA C VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.5 incepator Reusit

PUICAN L CONSTANTIN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PUICAN N CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PUPAZA M ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

PURCARU GH MARIA ALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

PURDA I MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PURECE G MARIA - ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PURECE P ACNANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.55 avansat Reusit

PURICE D ALEXANDRA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.6 experimentat Respins

PUSERA I CRISTINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

PUSERA I IONEL ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

RABOACA I ILIE BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.8 experimentat Reusit

RACEANU I NICUSOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

RACEANU P ROXANA ELENA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

RACHERU C ANDREIA-MARINELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

RACHERU C VASILICA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

RACHERU GH. MARIA ZINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 incepator Respins

RACHIERU I. ION ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.5 avansat Respins

RACHINA G RAMONA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

RACOVICEANU C MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

RADA D. DUMITRU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

RADA G. DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 6.9 experimentat Reusit

RADA G. GHEORGHE CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Respins

RADA I MIHAELA - ELIZA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

RADA M MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

RADAU GH. ISABELLA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RADAU I. ROXANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

RADESCU S STELIAN ION

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

RADI I CARMEN ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.1 experimentat Reusit

RADILA D IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

RADOI C DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

RADOI C ILIE

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

RADOI C IULIANA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Reusit

RADOI D ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

RADOI D MELANIA ELEONORA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.9 avansat Reusit

RADOI D. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

RADOI G IOANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

RADOI I CRISTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 5 avansat Respins

RADOI I SERGIU-IULIAN

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

RADOI M GEORGETA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

RADU A ALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

RADU C ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.2 experimentat Respins

RADU C STEFAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

RADU C. DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

RADU CASATORITA CHERAN GH ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

RADU D ANA MARIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

RADU D BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

RADU D DUMITRU REMUS

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

RADU D MARIA ANCUTA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Filosofie 2.95 experimentat Respins

RADU D VICTORIA DORINELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Reusit

RADU E OLIMPIA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

RADU G ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

RADU G DUMITRU - MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

RADU GH IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2--B2-A1-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

RADU GH RAZVAN GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

RADU I ANA-MARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

RADU I CATALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

RADU I CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

RADU I IONUT CLAUDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

RADU I. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.2 Fizica 9.5 experimentat Reusit

RADU M ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

RADU P CRISTIANA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

RADU ST VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

RADU V MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

RADU V MARIA LARISA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

RADU V MARIA VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

RADU V TUDORITA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

RADU V VALENTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

RADUCAN D RALUCA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

RADUCAN I RAZVAN IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

RADUCANU I MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

RADUCANU L.P. RALUCA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

RADUCU C ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

RADUCU GH.I. ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

RADUCU H IOANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

RADUCU I VASILE MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

RADUICA A.G. ANDRA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 7.6 experimentat Reusit

RADULEA I CARMRN ANDREEA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

RADULESCU A ALEXANDRA ROMINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

RADULESCU D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.2 experimentat Reusit

RADULESCU D DUMITRU MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.35 experimentat Respins

RADULESCU I IONUT MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

RADULESCU I. ION-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

RADULESCU M MARIUS CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC SF NICOLAE RAMNICU VALCEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

RADULESCU N ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 9.35 avansat Respins

RADULESCU P ELENA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

RADUT G GABRIEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

RADUT G MIRELA DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

RADUT G SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

RADUT I. IOAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 5 nivel mediu Respins

RADUTI V CONSTANTIN OVIDIU

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

RAFAILA A MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

RAICU I ALIN COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

RAILEANU F ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Sociologie 8.05 experimentat Reusit

RAILEANU F.A MIHAI FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

RAMBELA N NICOLAE-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

RASCOTA V MARIA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2---A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

RASNITA G. ARIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

RASOI G FLORINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

RATA GH.R EMILIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

RAU M FLORENTINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

RAU-NITESCU C.M. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

REBENCIUC C IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 9.4 experimentat Reusit

RENTEA GH IOANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

RENTEA I. CAMELIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

RENTEA N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

RICIU M VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

RIDICHE C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 7.1 incepator Reusit

RIDICHE C MARIA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

RIPEANU N GEORGEL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

RIPEANU N MARIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

RIPEANU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

RIZEA C MARIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 9.15 avansat Respins

RIZEA I ELENA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7 avansat Respins

RIZEA I ION-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.5 avansat Reusit

RIZEA N ELENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RIZESCU C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 9.2 experimentat Reusit

RIZESCU D. NICOLAE VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.2 Fizica 8.75 experimentat Reusit

RIZESCU I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

RIZOIU F ALEXANDRU FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ROBECI D GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.45 experimentat Reusit

ROESCU C GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

ROESCU G ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ROESCU I STEFANIA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ROGOJINA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ROGOJINA V ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ROGOJINARU I MARIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

ROGOJINOIU I ELENA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ROGOJINOIU S CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.9 experimentat Reusit

ROIBAN I GHEORGHE-IRINEL

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2--A1-A2-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

ROIBU I IULIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ROIBU N.C MARIA-ALINA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ROMAN A GEORGE ALIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.9 avansat Respins

ROMAN E LAURENTIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ROMAN M ANDREEA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

ROMCESCU N DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ROPCEA CASATORITA PANA P.M. ILEANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

ROSCA G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

ROSCA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ROSCA M. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ROSCA P ALEXANDRU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ROSIANU GH LAURA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

ROSIANU N MADALINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.3 experimentat Reusit

ROSIANU O CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

ROSOGA M. MIHAIL FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

ROSU . FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ROSU C ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ROSU C IULIAN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ROSU D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

ROSU D DAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ROSU GHE IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

ROTARIU I IONELA - FILOFTEIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 8.1 experimentat Respins

ROTARU A FLORIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

ROTARU A VASILE ADRIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

ROTARU M ALIN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

ROTARU M MIHAELA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ROTARU M MIHAI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

ROTARU N ROXANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

RUIU E EMANUEL-EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 8.5 experimentat Reusit

RUIU I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 incepator Respins

RUJAN GH CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RUJAN GH. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

RUJAN GH. NICOLETA-FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.5 experimentat Respins

RUNCEANU E NICOLAE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Reusit

RUNCEANU I ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

RUNCEANU N RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

RUSIE A DANIELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRADISTEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

RUSIE G DORINEL

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

RUSIE M MIHAELA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

RUSU C CONSTANTIN SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 9.1 experimentat Respins

RUSU D CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 5 avansat Respins

RUSU I ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 experimentat Respins

RUSU I ION

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

RUSU NL ANDA SORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

RUSU V OANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

RUXANDA CASATORITA IONITA I FLORICA DANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

SACERDOTIANU D VICTOR MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SAGNEANU C STEFANIA-ISABELLA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

SALCIANU I ANETA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

SALISTE C. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

SALOMIA G. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

SALOMIA I DUMITRU CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.45 experimentat Respins

SALOMIA I MARIA - CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8 experimentat Respins

SALOMIA N CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8.75 avansat Respins

SALOMIA N GHEORGHE-TIBI

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

SAMAN C ADRIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.95 experimentat Respins

SAMAN GH GELA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat N/p

SAMAREANU M. MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC BREZOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

SAMFIRA V ELENA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

SAMOILA A ALEXANDRA ELEONORA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 avansat Reusit

SANDA C MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

SANDA G. ELENA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

SANDA M. MIHAI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

SANDACHE GH.S. STEFAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

SANDOIU P CARMEN LAVINIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

SANDOIU V ILEANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

SANDU D DRAGOS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

SANDU F DUMITRU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

SANDU I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

SANDU I DANIELA MARIETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

SANDU I GHEORGHE ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

SANDU M CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

SANDU N SEVERIAN ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

SANDU N VICTOR VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

SANDU O OVIDIU VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

SANDU S ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

SANDU V ION

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SANDU V PETRE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

SANDULESCU G GHEORGHITA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

SANDULESCU G NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 incepator Reusit

SANDULESCU M IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

SAPUN G. AIDA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

SARAMPOI V ELENA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.7 avansat Reusit

SARARU D.C. LEONARD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

SARARU G NICOLETA CORINA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Reusit

SARDARESCU I ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

SAROS-ROGOBETE G MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

SARPE D ADELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

SARSAN GH MARIAN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

SASAIALA I ALEXANDRA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SASU C STEFAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 5.4 experimentat Reusit

SASU I IONUT-ROBERT

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

SAULEA V MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 5.8 experimentat Respins

SAVIN M GABRIELA RODICA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

SAVOIU D. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

SAVOIU M ANDREI MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

SAVU CASATORITA CIRJAN P ELVIRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 7 avansat Reusit

SAVU E ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.75 avansat Respins

SAVU I MARIA MANUELA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

SBENGHEA N MIHAELA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

SBIRNEA M. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Fizica 7 experimentat Reusit

SCARLAT A ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

SCARLAT I ANDREEA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.7 experimentat Respins

SCARLATESCU G MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

SCARLATESCU N ALIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.3 nivel mediu Respins

SCHEIANU GHE. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.5 experimentat Reusit

SCHIOPOIU M CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

SCHIOPU C ADRIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.6 incepator Respins

SCHIOPU I MARIAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2 experimentat Respins

SCHIOPU S ANDREEA FLORIANA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

SCHIOPU S ANDREI STELIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SCIRLEA N ANDRA - IONELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.5 experimentat Respins

SCORBUREANU M IOANA-IOSEFINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SCORTAR M MIRCEA RADU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.55 experimentat Reusit

SCRIECIU G CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SCRIECIU V LUCIANA - VALENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.6 experimentat Respins

SCROCIOB V ANDREEA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

SECANU D ANDREEA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

SECELEANU E IULIA OTILIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

SEICULESCU M MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

SELARU GH GHEORGHE ELVIS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

SELARU I IONUT VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Reusit

SELARU I LEONARD ILIE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SELESCU N MIHAI-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SERB I. IOANA

    LICEUL TEORETIC BREZOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

SERBAN A DANIELA-ELENA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

SERBAN C CONSTANTIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

SERBAN CASATORITA CORNACIU I ELENA VALI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.4 incepator Reusit

SERBAN D DUMITRU CODRUT

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

SERBAN F IULIANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

SERBAN F MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza N/p Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat N/p

SERBAN G FLORIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

SERBAN G MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 avansat Reusit

SERBAN GH AURA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

SERBAN GH CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

SERBAN GH LAURA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

SERBAN I STELIAN - GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.5 experimentat Respins

SERBAN I VIOLETA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

SERBAN M ALIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.2 experimentat Respins

SERBAN M IOANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

SERBAN N FLORIAN-AUREL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

SERBAN N NICOLETA NARCISA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

SERBANESCU D OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

SERBANESCU F FLORIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

SERBANESCU F GHEORGHE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

SERBANESCU I VICTORIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR PREDA BUZESCU BERBESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

SERBANOIU A. DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

SERBANOIU D CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

SERBANOIU D OANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

SESCIOREANU D ADRIANA VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SETZ I IONELA - CORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

SFETCU G LIGIA-MAGDALENA

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

SIBICEANU M SORIN FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SICHIGEA V MARIA-CARMINA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

SIIA C. IOANA-ALEXNDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Fizica 8.2 experimentat Reusit

SIIA V OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

SILCA I ELENA-LARISA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

SIMA GH MARIUS-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat N/p

SIMA GH. ANGELICA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SIMA I VASILE

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

SIMA M CATALINA AURORA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SIMA P MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

SIMA V ELENA CRINUTA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

SIMEANU S. EDUARD- MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

SIMINEA C LORENA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SIMION F. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

SIMION I ANDREEA-ROXANA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Reusit

SIMION I ELENA-GRATIELA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

SIMION V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

SIMIONOV A. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 2.2 experimentat Respins

SIMOIU F FLORINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

SIMOIU I BIANCA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SIMOIU M MARIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.9 avansat Reusit

SIMPTEA A MADALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.2 avansat Respins

SIMTEA GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

SIMULESCU C CONSTANTIN-CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.9 avansat Respins

SINDIE V MARIA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

SIPUN I NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

SIRBA G BOGDAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SIRBOIU I IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

SIRBU F FILOFTEIA

    GRUP SCOLAR CAPITAN N PLESOIANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Reusit

SIRBU G. ALINA FILOFTEIA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

SIRBU G. IONUT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

SIRBU I MARIA DORINELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.2 experimentat Reusit

SIRBU M RADU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SIRBU N ANDREI FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.4 experimentat Respins

SIRBULESCU A ANDREEA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

SITARU C ELENA - DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

SITARU GH ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SITOIANU GH GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

SITOIANU N COSTINEL-MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 6.2 avansat Reusit

SITOIU I CONSTANTIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SLABU I MIHAIL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC JUSTINIAN MARINA BAILE OLANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 9.15 experimentat Respins

SLABU N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

SLATINEANU I ION-DANIEL

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

SLATINEANU S IOANA OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

SMARANDA B GHEORGHE EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

SMARANDA I. SANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SMARANDOIU G ANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

SMEDOIU M ELENA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

SOACHETE TUICU V MIHAELA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

SOACHETE N FLORIN

    LICEUL TEORETIC LADESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

SOANA G ELENA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

SOARECE P IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

SOBE D.G. MIRA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 9.8 Economie 9.95 experimentat Reusit

SOCEANU C MINODORA NOEMI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

SOCOL M ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

SOCOL T. MARIA FLORINELA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

SOCOLESCU N NICOLAE CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

SOCU I IOSIF EUSEBIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

SOFIANU N. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

SOFRAG V MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Psihologie 9.05 experimentat Reusit

SOGOR D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

SOGOR GH ANCUTA-IONELA

    GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA BABENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

SOGOR I CARMEN NICOLETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

SOGOR V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OLTCHIM RAMNICU VALCEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

SOGORESCU S. GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

SOIMU A ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

SOLICA I MARIA MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 5.4 experimentat Reusit

SOLOIU M MARIN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

SOLOMON G VICTORIA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR ANTIM IVIREANU RAMNICU VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

SOLOMON I RARES NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BAILE GOVORA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.8 avansat Respins

SON M. OVIDIU PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 7.9 experimentat Reusit

SONTROP GH MIHAELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.4 avansat Reusit

SONTROP PR IOANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

SOOS D DANIELA-DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 9.2 Economie 9.95 experimentat Reusit

SORA F ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

SOREGA I. MARIAN-ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 6.2 experimentat Reusit

SOREGA IM ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC RAMNICU VALCEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 6.8 experimentat Reusit

SOROAGA G DELIA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

SOVAR D. ALEXANDRU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC FORESTIER RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

SPALATELU G CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL GIB MIHAESCU DRAGASANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

SPALATOREASA N ANCA CIPRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9 experimentat Reusit

SPARLEANU I BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

SPATARELU CASATORITA DINCA A DOINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

SPERIUSI M LAVINIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

SPETIE I SERGIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.7 avansat Reusit

SPETIE V ANDRA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7 experimentat Respins

SPINU I IONELA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR HENRI COANDA RAMNICU VALCEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

SPIRIDON C CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BRATIANU DRAGASANI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SPIRIDON I RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

SPOREA I ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

SPORIS C. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Psihologie 8.35 avansat Reusit

SPORIS M GHEORGHE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL FERDINAND I RAMNICU-VALCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

STAICU C CONSTANTIN LAVINIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

STAICU V ALIN - IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII CALIMANESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.1 experimentat Respins

STAICULESCU I. IOAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STALOMIR C. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRIN RAMNICU VALCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STAMATE CASATORITA NITA R TEODOSIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 7.5 incepator Respins

STAMATESCU C ION-ADRIAN

    LICEUL DE ARTA RAMNICU VALCEA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.3 avansat Reusit

STAN A MARIA CORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU HOREZU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Respins

STAN A RALUCA-MARINELA

    GRUPUL