Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Timis

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Timis, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANEI O. CODRUTA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.2 avansat Respins

ABDALLA N ORNINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Sociologie 9.2 avansat Reusit

ABDEL KADER K AYSHA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.05 avansat Respins

ABDO G IBRAHIM-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 3.05 experimentat Respins

ABOUD N. IBRAHIM

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ABOUD N. RAHAF

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

ABRADOAIEI G VALER

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

ABRADOAIEI S VERONICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ABRUDAN T. SERGIU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ACASANDRI C. CRISTI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 4.05 experimentat Respins

ACASANDRI V. VASILE

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

ACEA I.A. ANDREEA IONELA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 7.5 nivel mediu Reusit

ACHIM D ALINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ACHIM M CRISTINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

ACHIM N COSMINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 incepator Respins

ACHIM N PETRE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ACHIM V CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ACIMOV G. PLANINCA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

ACIMOV N. NEVENA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

ACOJOCARITEI D. MARIA-MIRABELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5 avansat Respins

ACS F DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 avansat Respins

ACSINTE D. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

ACURMULOAIE C VERONICA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.05 avansat Reusit

ADAM D ALIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

ADAM I AMINA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.9 experimentat Respins

ADAM O.E. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

ADAM S MARIUS-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A1-- Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.65 nivel mediu Respins

ADAM T TOMA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

ADAM T.I. EMANUEL DEJAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ADAMESCU DC CLAUDIA ROXANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.9 avansat Respins

ADAMESCU IS IOAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ADAOUI M. IASMINA MARIA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

ADASCALITEI F. CORINA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

ADASCALITEI N. MARIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

ADOBROAIE M MIRCEA FLAVIUS

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat N/p

ADOCHITEI N. IONUT - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

ADORJANI Z ZOLTAN FERENCZ

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.45 avansat Reusit

AFRONIE C ALEXANDRA-EVELINE

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

AGACHE C. ANDREI CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AGACHE F FLAVIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

AGACHI V LAURENTIU VASILE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

AGAFITEI C. LIGIA-ALINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 5.6 avansat Reusit

AGAFITEI V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.4 experimentat Respins

AGAINOAIE N. ADRIAN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.1 avansat Respins

AGAPCIUC I CIPRIAN -VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

AGAVRILOAIE C.D. CIPRIAN - DORIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.55 avansat Respins

AGHIORGHIESEI M. RAUL ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

AGOSTON M MARTON

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.25 avansat Respins

AGRIGOROAEI M. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

AGRIGOROAEI M. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

AGUD G. CARLA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Economie 8.65 experimentat Reusit

AHMADI S.R SOROOSH

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

AILENEI C LOREDANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Respins

AILINCAI I ESTERA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

AILINCAI N DANIEL - NICOLAE

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba germana moderna A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 6 incepator Respins

AILINCAI NEIDONI C. ALEXANDRU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

AILOAIEI C. ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

AIOANEI L. DETLEF-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.95 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

AIRINEI G LIDIA-MARCELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

AIRINEI I ANCA OANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

AIRINI G. LAURENTIU SAMIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

AIUSERIU I. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.45 avansat Reusit

AJWA A. AMIRA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

AL NAYEF H SAMI-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Respins

ALAMITA V. NELI CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ALAZAROAE I COSMIN RODNEI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ALBOTA P ALEXANDRU-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ALBU F DANIEL FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ALBU G. ION

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

ALBU P TUDOR GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

ALBU S.A. NADITA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

ALDEA N ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ALDESCU D CIPRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

ALECU C VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Economie 7.25 experimentat Reusit

ALEXA _ FLORINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.65 avansat Reusit

ALEXA D. ALEXANDRA-MAGDA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.45 avansat Reusit

ALEXA D. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.95 avansat Reusit

ALEXA G.V. ALEXANDRA COSMINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ALEXANDER I IONELA-LIVIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU I LAURA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU C DANIELA-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ALEXANDRU R RADU OVIDIU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 avansat Respins

ALEXANDRU V. LENUTA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 8 nivel mediu Respins

ALEXIN I. DANIEL-SLADAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

ALEXIN M. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Sociologie 6.55 avansat Reusit

ALEXOAEI M. ALEXANDRA RAMONA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.65 Logica si argumentare 8.65 avansat Reusit

ALHAJJAR M.Z. HADI

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Respins

ALI H. HUSEIN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

ALI S.D. JAMIL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ALMASAN A ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ALMASAN I. CRISTINA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ALUNGEI I CAMELIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

ALUNGULESEI C CLAUDIA TOMITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ALUPOAE D SIMONA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

ALUPOAIE M.G ADRIAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

AMARANDEI A ANDREEA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

AMARIEI V VASILE OVIDIU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

AMARINEI S. DARIUS-IONEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

AMBROS I. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

AMBROZI J MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

AMBROZI J. ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 6.4 avansat Respins

AMBROZIE M. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

AMURARITEI A SORINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

AMZA N. CRISTINA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.95 avansat Respins

ANASTASIU G RAZVAN REMUS

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

ANCAU G. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANCHI O MIHAELA ANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

ANCU G DENISA-ROMINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

ANCU G GEORGE DANIEL

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

ANCUTA D. DORINA- ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ANCUTA G ECATERINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ANCUTA I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ANDERCA L.S. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

ANDERCA P NADIA OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 nivel mediu Respins

ANDRASESCU PD DANIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 4.05 incepator Respins

ANDRASESCU SG ALEXANDRA ROMINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

ANDRASI V VALENTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.3 incepator Respins

ANDRASONI C LOREDANA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.45 experimentat Respins

ANDREESCU V ANDREEA- LUCIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

ANDREI D GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

ANDREI D SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ANDREI D. LAURA-CRINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

ANDREI G LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ANDREI I. MIHAELA IRINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

ANDREI M COSMIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

ANDREICA D. ANCUTA ADRIANA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

ANDREICA V. CORINA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5.25 nivel mediu N/p

ANDREICI G. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

ANDREICI V. SLAVOLIUB

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ANDREICUT C LIDIA-ROXANA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

ANDREIESCU D LUCIAN-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Psihologie 6.6 nivel mediu Reusit

ANDRESEL A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

ANDRIES I. FLORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ANDRIES P EMANUEL IONEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

ANDRIESCU C MARIAN-COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

ANDRIS A KARLA AURORA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Economie 4.15 avansat Respins

ANDRISAN G ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ANDRISAN I DANIEL - IOAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ANDRISAN I. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

ANDRISOAIE M. ALIN-MIHAI

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 1.95 avansat Respins

ANDRITOI M. ALIDA LARISA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

ANDRONIC F DAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

ANDRUS V. RUBEN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.85 experimentat Reusit

ANDRUSCA F. FANICA -CIPRIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

ANECHITEI C. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.2 nivel mediu N/p

ANECHITEI I LORENA VIRGINIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ANGHELAS N NICOLETA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ANGHELAS N VLADUT ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.95 experimentat Respins

ANGHELESCU S CRISTINA BEATRICE

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANGHELESCU V MARIA CRINUTA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHELI D. DAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

ANGHELINA N. ANDI-REMUS

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ANGHELONI VI CARMEN LARISA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ANISORAC V.I. ROXANA-RAMONA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ANISOREAC A ALEXANDRU SAMUEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

ANISOREAC I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

ANITA I. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANKA S. STEFAN RAFAEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.65 experimentat Respins

ANOCA I. GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ANTAL D ADELINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ANTAL I ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ANTAL I EDMOND

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 experimentat Reusit

ANTAL T.M. ADELA - ISABELLA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.6 avansat Reusit

ANTAL V. ANA-CRISTINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

ANTALUTA D ELVIRA-PETRA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv Pascal 6.85 experimentat Reusit

ANTOCHI I. FLORIN CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.75 experimentat Respins

ANTON D ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANTON F ANDREEA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.85 avansat Reusit

ANTON M MIHAELA IONELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ANTON NP ANDRADA-GABRIELA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7 experimentat Reusit

ANTON P.A. BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ANTONESCU F. VASILE SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

ANTONESCU P. IOANA-DESPINA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.3 experimentat Respins

ANTONICIUC A.B.G. ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

ANTONOVICI D.N. DANUT

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 3.75 avansat Respins

ANUCIN B.O ALIS SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANUTA C. ELENA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

APACHITEI V. VIOLETA MIAHELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

APATIEI D CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.4 avansat Respins

APETREI M. AMALIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

APINZURASOAE M MARIUS-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

APOSTOL I ANDONE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

APOSTOL N. IOANA -SILVANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

APOSTOLESCU L ANA MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.5 incepator Reusit

APOSTU RM BOGDAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

APOTROSOIEI I. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

APREUTESEI M MIHAELA-FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

APRO S. OLIVER - ROMIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.2 experimentat Respins

ARANYI V VILMOS-DUMITRU

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ARAPU I. IONEL COSMIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2 nivel mediu Respins

ARDEL J. DANIEL NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

ARDELAN G. IULIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

ARDELEAN A AUREL-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

ARDELEAN A.S BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 5.45 experimentat Reusit

ARDELEAN D COSMIN DOREL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

ARDELEAN D ROXANA DORIANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 4.2 avansat Respins

ARDELEAN D. ADELINA MARIOARA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

ARDELEAN G MARCEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ARDELEAN I IONELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ARDELEAN I IRINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

ARDELEAN IN DOREL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

ARDELEAN L. SIMINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

ARDELEAN M.D ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ARDELEAN MD VALENTIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.75 avansat Respins

ARDELEAN N. ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.9 incepator Respins

ARDELEAN O.M. MARIUS

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

ARDELEAN P CASIAN PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

ARDELEAN S LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

ARDELEAN S SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

ARDELEAN V. ALEXANDRU - ALIN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ARDELEANU A BIANCA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

ARGATU V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ARGINTAR-GAINA I. VALENTIN MARIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ARHIP M. CRISTIAN - ANDREI

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 avansat Respins

ARMANCHI P FLORIAN NISTOR

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ARMAS T DIANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

ARMASOIU C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.9 incepator Respins

ARMENE V CLAUDIU ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 3.9 experimentat Respins

ARNAKIS R DONA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.2 experimentat Respins

ARON V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Fizica 3.75 experimentat Respins

ARSENI E. PAULA DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ARSENI F. CRISTIAN ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.45 Geografie 4.1 avansat Respins

ARSINE V IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ARTAN V LAURENTIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 6.45 experimentat Reusit

ARTUCOV I. SLAVITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.55 experimentat Respins

ARUSTEI C CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

ARVINTE G ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

ARVINTE P MARGARETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

ASAVOAIE V ADINA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ASAVOAIEI N. ARMIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

ASIMIONESEI P. VICTORIA - ALINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.85 avansat Respins

ASLAM M. ALINA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

ASLAU M CLAIDIU-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.6 avansat Respins

ASLAU V. MARIN IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 4.35 nivel mediu N/p

ASOLTANEI G. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1--A2-- Istorie 8.05 Geografie 8.6 avansat Reusit

ATANASIE P CRISTINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ATANASOAIE M GRETA MADALINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Economie 5 experimentat Respins

AUDI R RAMONA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

AUGUSTINOV D DANIEL

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

AURELIAN I. ADORIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

AVASILOAIE C GABRIELA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

AVORNIRESEI N CRISTIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

AVRAM A EMMA-PAULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

AVRAM A. LAURA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

AVRAM D SILVIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

AVRAM I CATALIN PETRICA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

AVRAM T GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AVRAM V. CODRUTA - MARIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

AVRAM V. MONICA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 6.1 avansat Respins

AVRAMESCU M. IOAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

AVRAMESCU P.N. TUDOR DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

AVRAMIA C ADRIAN-MIODRAG

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

AXIN I.D. ADRIAN-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

AYOUB F SANDRA-MARIAM

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

AZAMFIRE V ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.1 experimentat Respins

AZAMFIREI M. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

AZGUR D DAMARIS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

BABA C MIRELA ALINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

BABA C. DRAGOS-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

BABALEAN G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.1 experimentat Respins

BABAN A. BIANCA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

BABAN AD ALIN MADALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 3.15 avansat Respins

BABAN AD COSMIN DANIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

BABAN D.E. GEORGE-ALIN

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6 avansat Respins

BABATA G. ALIN-IONEL

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.55 avansat Reusit

BABEI N. ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BABET I SERGIU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BABOS A.V. NICOLETA-SARA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BABUT OC MARIA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

BABUTA S.E ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BACA G DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BACALU A CATALIN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

BACALU I. DANIELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.95 incepator Reusit

BACALU V. ELENA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BACAU D DANIELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BACEA N IOANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BACESCU S. BEATRICE

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.05 incepator Reusit

BACILA I SILVIU-IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

BACIU C. ANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BACIU I FLAVIUS COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 4.55 avansat Respins

BACIU I.M. RAOUL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 4.45 avansat Respins

BACIU I.R. RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BACIU N ADRIAN-SERBAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3 nivel mediu Respins

BACIU T. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BACIVAN M TANIA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Filologie Limba si literatura sarba avansat 5.65 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

BACKA A. IZABELA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BACOS P GRATIELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BACSI L LAJOS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

BADANAU D.I. DIANA - RAMONA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BADARAU D ANA MARIA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BADARAU G VIOLETA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

BADAU M.F. MARIUS-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.35 avansat Respins

BADAU O.A. ADRIAN IONUT

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BADEA C DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

BADEA C. ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BADEA D COSMIN-DIMITRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

BADEA F. CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BADEA F. NICOLETA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

BADEA M COSMIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BADELE P.P. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Fizica 6.35 nivel mediu Reusit

BADELITA V. SIMONA - LOREDANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.35 avansat Reusit

BADESCU I. PETRONELA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BADESCU N CLAUDIU - EMILIAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

BADINA C. MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BADRAGAN C. SIMINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BADUCEANU D BOGDAN IONUT

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.45 avansat Reusit

BADUICA M. GEORGIAN-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

BADULESCU F STEFANIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BADUT A ALEXANDRA-OANA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BAGIU M CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BAGIU R DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BAGO A. KRISTINE - MONICA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

BAGYINKA I. IOANA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

BAHRII C. GIANINA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

BAICAN C. DENISA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.45 Filosofie 3.2 nivel mediu Respins

BAICEANU C. MADALINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BAICU M ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 5.6 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 6.3 experimentat Reusit

BAILESCU M. RUXANDRA DANIELA MARIA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BAITUC N ADI MARIUS

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BAJUSZ I CRISTINEL-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BAKAITY Z BIANCA ANGELICA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba germana moderna B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BALA G CARMEN MARIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba germana moderna B2--B2-A2-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BALA M TABITA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BALA P. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel II 1.9 nivel mediu Respins

BALACEANU I CRISTIAN ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

BALACEANU P. MIHAI

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

BALACEANU V. ANDREEA BIANCA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.15 avansat Respins

BALACI I IOAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1--A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BALACI I ROXANA OANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel II 7 avansat Respins

BALACI IV SILVIA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

BALACI N. LILIANA-AGNANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

BALAJ P ROXANA - ESTERA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.55 avansat Respins

BALAJ S DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BALAN A ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BALAN D. AURELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.85 experimentat Respins

BALAN G CERASELA CECILIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALAN I CRISTIAN IONEL

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BALAN I RALUCA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.75 nivel mediu Respins

BALAN I.M. ANCA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BALAN M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BALAN M. CRISTIAN REMUS

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BALAN P. IOAN-MIRCEA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BALAN R ROXANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BALAN S ROBERTO

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BALAN T IONELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

BALAN V ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BALANEAN V DAMARIS

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BALANESCU D. ANISOARA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 5.1 avansat Respins

BALANESCU N. FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.7 experimentat Respins

BALAS GH. GHEORGHE

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.25 avansat Respins

BALAS I. OANA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BALASAN I NICULA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BALASOIU V. IONUT LEONTIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

BALATICI I ALINA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

BALAUTA N EMANUELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BALAZS M LOREDANA-CERASELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BALBA M FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

BALBA M IULIUS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BALBA M MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BALCU M MARIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat N/p

BALEANU E. DENIS-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

BALEANU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

BALIA V. DORIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BALICA G. SILVIU-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BALIN P PETRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BALINT A HAYNALKA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BALINT A.G. BOGDAN - LUCIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

BALINT C PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba rusa B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BALINT C. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 7.2 experimentat Reusit

BALINT D.I. OVIDIU DANIEL ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BALINT G LENKE

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 2.75 limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba germana moderna B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.4 incepator Respins

BALINT G. CRISTIAN CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BALINT G. DANIELA TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BALINT I SZABOLCS-ANTON

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.95 avansat Respins

BALINT I. CSILLA-IBOLYA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BALINT I. IOAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.05 experimentat Reusit

BALINT L CSABA-RICHARD

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BALINT N VALENTINA IOANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BALINT N. SIMONA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 avansat Respins

BALINT V. ALINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel II 2 nivel mediu Respins

BALINT-EBNER G. LAURA-CHRISTINE

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BALINTE M. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BALINTONI I MARIAN IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 avansat Respins

BALINTONI N. DENIS-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BALITA V. FLAVIUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BALLA T ZOLTAN-TIBOR

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 6.15 experimentat Reusit

BALLAUER W LAURA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BALMUS GH. GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BALNOJAN N.G ALINA-ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5 avansat Respins

BALOG K MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BALOG S. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BALOG T ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BALOGH C. STEFAN - ATILLA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 experimentat Respins

BALOGH MA ALEXANDRU SIGISMUND

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

BALOGH N. ALINA LILIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BALOGI F BEATRIX ARABELLA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Reusit

BALOI C. ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BALOI G BOGDAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 4 avansat Respins

BALTA P. CORNELIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.6 avansat Respins

BALTA V. CRISTINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BALTARU G. GEANINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BALTEANU I MARIA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BALUTA A OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

BALUTA F. DELIA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

BALUTA N CRISTINA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BAN I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BAN N. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

BAN N. IONICA OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BAN P. DANIEL-BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BANCILA S PETRE - STEFAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba germana moderna N/p Istorie 5.9 Geografie 5.6 incepator N/p

BANCIU I ALEXADRA MARIA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 5.45 avansat Respins

BANCIU I IOAN RADU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.15 avansat Respins

BANCIU I. DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Istorie 7.9 Geografie 5.6 incepator Respins

BANCU M. ELENA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BANDA I MIRCEA-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza Matematica T2 6.3 Fizica 6.25 experimentat Reusit

BANDA I VETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BANDA I. IOSIF-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BANDAREU C CLAUDIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 experimentat Respins

BANDU L. ALESSANDRO-LIVIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

BANEU D. ANITA IOANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BANIANSCHI I IONELA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BANIANSCHI V IULIAN-RADU

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T2 6.15 Fizica 7.8 avansat Reusit

BANICA I. STELIAN IULIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

BANICIU D IRINA VALERIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

BANU C. CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BAR V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BARA F CRISTINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1--B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

BARABAS I LADISLAU

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 4.45 incepator Respins

BARAN N REBECA-NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.95 avansat Respins

BARAN P. ROXANA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BARAN T. DAVID ALIN

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BARANGA A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.55 avansat Respins

BARANYI G. IOAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BARARIU A CLAUDIU-PETRICA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba italiana A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9.2 experimentat Respins

BARARIU L LIVIU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

BARBA-ROSIE GH. CATALINA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 8.7 avansat Reusit

BARBONI V. ALEXANDRU

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.4 avansat Respins

BARBOS I.M. AMALIA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BARBOS N.D. MELISA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.75 Economie 9.15 experimentat Reusit

BARBOSU I.A. BOGDAN IONEL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BARBU A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BARBU D ALINA DANIELA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BARBU D EMANUEL DORIN

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

BARBU G.D. ADINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBU I RELU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 5 avansat Respins

BARBU I. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

BARBU ID IOSIF GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

BARBU M.P. ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

BARBU N. ANDREEA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 3.65 experimentat Respins

BARBU P. CRISTINA ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BARBU T IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba rusa A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

BARBU V. ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BARBU V. LIDIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BARBUCEANU L LOREDANA IULIANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.25 avansat Respins

BARBULET I.D FLORINEL CAIUS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.95 experimentat Respins

BARBURESCU D.D. IZABELA-DIANA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BARBUT I.D. ANDREIA IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BARBUT O. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 experimentat Respins

BARBUZAN-CARAGYOV M ALICE

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BARCAUAN P. DANIEL-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

BARCUTEAN I.L. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BARDOS A ROXANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.4 avansat Respins

BARDOSI L LAJOS-LASZLO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

BARLA G CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BARNA D. EMANUEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.85 experimentat Respins

BARNA M. EDINA-KRISZTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

BARON C.G. ALVIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

BAROS S. FLAVIUS PETRISOR

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BARSALA N ANDRA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

BARSAN V. ANDREEA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BARTALIS P.E. ALEXANDRA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BARTULOV D CRISTIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BASTEAN P. RAUL-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BASULESCU A DARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BATKI A ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.05 experimentat Respins

BATKI G REMUS

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 avansat Respins

BATTA R.S. ADELINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BECEA I. IOAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

BECHERU C. DANIEL - CORNEL

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BECHET I IONELIA-TATIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BECICA M MIRCEA FLORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

BECKER A. MARIAN ALIN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

BEDO E.M RODICA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.4 avansat Respins

BEINSCHRODT NV PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba germana moderna B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.6 experimentat Respins

BEJAN G GHEORGHE SEBASTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BEJAN I PETRONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 6.9 experimentat Respins

BEJAN M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BEJAN V BIANCA CRISTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BEJENARIU V ANDREI MARIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.1 incepator Respins

BEJENARU C. CORINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 avansat Respins

BEJENARU V MADALINA - ROXANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BEJERA I ALEX IONUT

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

BEJERA V MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

BEJINAR O.L. ANDRA-MARGARETA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BEJINAR P.A. PETRICA CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

BEJINAR- TOPARCIANU I.F. SONIA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BEJINARIU A. MARIUS

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BELC I.F. ANDA - LIGIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.7 experimentat Reusit

BELCEA-ION M. EVELIN-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BELCIU I.S. ANCA - IOANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T2 6.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BELEA G SINZIANA ANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BELEAG M.E. ROXANA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BELECA C BIANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5 incepator Respins

BELIBOU I. DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BELIN T DANIEL-JIVCO

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 9.3 experimentat Respins

BELIN V ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

BELINTAN A. LOREDANA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Respins

BELINTAN D. SIMINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BELINTAN P DAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BELMUSTATA P MILOVAN CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BELTEKI I. GIORGIANA - LOREDANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 experimentat Respins

BELU P VALENTIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 5 nivel mediu Respins

BELU V. MARIOARA DOMNICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BENAK I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BENCEC IG CLAUDIU STEFANO

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BENEA S. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

BENEDEK C. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BENEDEK L. ALBERT

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Fizica 7.85 experimentat Reusit

BENEDEK L. TIMEA- HENRIETTE

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BENEFOLVAN I.I. ROXANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

BENESCU C ALINA LAVINIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BENESCU C. VALERIU VIOREL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

BENGHIU G. MADALINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BENIO-MERLUSCA I. MADALINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba germana moderna A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

BENYO L ILDIKO JEANNETTE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.2 avansat Respins

BENZAR G. MARIUS-DANIEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

BENZAR I ANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

BENZAR I. ANA - ILEANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BENZAR I. RUBEN-GRATIEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BENZAR N MARIKA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BENZAR P ANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

BENZAR S ANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.4 avansat Reusit

BENZAR V MIHAELA HAFIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.3 experimentat Respins

BENZAR V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BERA SC SORINA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BERANEC I MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.15 Geografie 8 experimentat Reusit

BERAR P CRISTIAN OVIDIU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 experimentat Respins

BERARIU I. BRADUT SORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu N/p

BERBECARU A ANDREI CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

BERCARU A. ANDREEA DANIELA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BERCE V.D. DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 3.8 avansat Respins

BERCEA E. ANDREI ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BERCEA M ANDREEA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BERCEA N DANIELA ROZALIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 avansat Respins

BERCEANU A.S.C. ADRIAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BERCHI I LUCIAN-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BERCHIS S DAN-SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

BERCIA V. IRINA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

BERCSENYI L. CSABA ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.5 avansat Respins

BERCU V VIOREL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.7 experimentat Respins

BERCUCI D. OANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BERE I ADRIAN MARIUS

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

BERE V. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BERECZKY Z BEATRICE-ATENA-EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BEREHOLSCHI V PAULA-ANETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BERENDI S BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BERENG A BETTINA-ISABELL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

BERES I. ALEX IOSIF

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BEREZNICU I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 5 experimentat Respins

BEREZOSCHI R MIHAI ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BERG R ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 avansat Respins

BERHEC R. IULIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

BERLA V. VANESSA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BERNSTEIN I LEONARD-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BERTA M MIHAI-ION

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BERZAVA P EMANUELA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BERZESCU G DRAGOS-NISTOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BESLIU C LARISA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba italiana A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BESLIU G. DAN-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BESNEA M.F. ALEXANDRA ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BEZE S CIPRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BIBERIA P PETRU ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

BIBILOIU AA GEORGE EMILIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 experimentat Respins

BIBU R.C CLAUDIU DENIS

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 avansat Respins

BICA A. SORINA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BICA C GEORGETA-LIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.8 incepator Respins

BICA D. LOREDANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BICA IN ADINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BICA N SABINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BICU C CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

BICU C DAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

BICU C. DIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BIDASCA I MIHAIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BIDIVIU I.M ALICE GLORIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BIG GP LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 avansat Respins

BIGHIU J IOAN STEFAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.5 incepator Respins

BIGIU S IONUT

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat Respins

BIHOLAR I. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

BILA I.A. MARIUS - FLAVIUS

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BILAN IV VASILE DANUT

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BILICI A LIDIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BILICI A REBECA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

BILICI I IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 5 avansat Respins

BILIUTA P BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1.75 Fizica 2.6 incepator Respins

BILT I GHEORGHE ALIN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 avansat Respins

BIRA C. IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

BIRAU D FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.8 avansat Respins

BIRAU T. DELIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

BIRDEAN M.V. LAURA ANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

BIRGEAN A AUREL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

BIRGEAN I.G. ANAMARIA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.35 experimentat Reusit

BIRGEAN N. BOGDAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

BIRIESCU T.G. RAUL- GABRIEL

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

BIRIS DS RAZVAN STELIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BIRIS I. IOAN TRAIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.65 avansat Respins

BIRIS S MAGDALENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 avansat Respins

BIRNOSCHI C ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.4 avansat Respins

BIRO A MELINDA-LAURA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba germana moderna B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7 experimentat Reusit

BIRO A.M MARIO-TIBERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BIRO G ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BIRO GH ALBERT-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.05 experimentat Respins

BIRO I. ZENO

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BIROVESCU G.I ALINA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BIRSAN I CRISTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.4 incepator Respins

BIRSAN V REBECA-AMALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BIRSANU G DANIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.95 experimentat Respins

BIRTE V. MARIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BIRU D. GIANINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BISAC I GELU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BISTRAE V. VASILE

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

BISTRAN I. PATRICIA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BITE G. COSMINA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

BITE N DORU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 4.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

BITERE G. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BITTO A ELISABETA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.95 incepator Respins

BIVOL C. ELISEI-NARCIS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

BIVOL S. LOREDANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

BIZAU I GABRIEL

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

BIZAU M. CLAUDIA OANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

BIZAU V VIOLETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BIZNU P MARIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

BIZON MORAR A. DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

BLAGA I.T. CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BLAGA N NICOLAE VLAD

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BLAGA N. MIRELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Sociologie 5.3 avansat Respins

BLAGA P MARIOARA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BLAGA T EUGEN NELU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BLAJ - PINTILIE BT CAROLA GEANINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

BLAJ D. ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

BLAJ I BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.2 avansat Respins

BLAJ I MARIOARA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat N/p

BLAJAN O. GLORIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.3 experimentat Respins

BLAJOVAN D DAIANA ANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

BLAJOVAN V VASILE DANIEL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BLANARU G MARIANA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 incepator Respins

BLANGOCI V OVIDIU NICUSOR

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BLEBAN T. IONUT - COSMIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.05 avansat Respins

BLEDEA P FLORIN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba germana moderna B2--B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BLENCHE M.D. ANAMARIA-CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Sociologie 8.2 avansat Reusit

BLEOTU C. ADINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

BLIDAR D BOGDAN - DORIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BLIDAR M. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BLIDAR P. DENISA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.2 avansat Respins

BLIDAR T. FLAVIUS

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BLIDARIU I ION

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BLIDARIU I SIMONA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 9 experimentat Reusit

BLIDARIU I. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BLIDARIU N.N. CRISTINA MONICA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.95 avansat Respins

BLIDARIU S MARGARETA-RHEA-SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.2 avansat Respins

BLIDARIU S.F. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Istorie 7.3 Psihologie 7.3 experimentat Reusit

BLIDARIU S.I MIHAELA CRISTINA IRMA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

BLUGA F ANDREEA-AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Economie 6.2 experimentat Respins

BOABES A DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BOACARA I. VALENTIN BOGDAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BOAMBES P.O FLORICA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOANTA M ALIN-TUDOR

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BOAR A ALEXANDRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

BOARIU G ANDREEA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOARNA A. CRISTIAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BOB S. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BOBA L. CIPRIAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BOBARIU S.M. MADALINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BOBERNAC S. TIMEEA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

BOBOC B.B ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BOBOC I LAURA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BOBOC M ALEXANDRA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

BOBOESCU I. IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOBOLOCU G. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BOBONICI I IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 4 nivel mediu Respins

BOBONICI M.V CLAUDIU-DANIEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BOBONICI P. ANDREEA-GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 6.7 experimentat Reusit

BOBOUTANU C DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

BOBU I.D ADELA MARIA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BOC GH.N. DALIANA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

BOC S.C. CARINA - STEFANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv C/C++ N/p experimentat N/p

BOCA A. SAMIR-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BOCA G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BOCA I IOAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BOCA L ALEXANDRU MARIUS

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

BOCA M EMANUELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 incepator Respins

BOCANEL N NICOLAE FERNANDO

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOCHISA DL DANIEL NICOLAIE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

BOCIAT D. MIRELA - MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7 experimentat Respins

BOCINCA V PAULA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 avansat Reusit

BOCINCEA C ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BOCIRNEA I. CRISTINA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BOCIU D. HORIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

BODE C. CATALIN IONEL

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.45 avansat Respins

BODEA A DANIEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BODEA F DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BODEA F. MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.45 incepator Respins

BODEA G NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BODEA G. GABI-MARIUS

    LICEUL TEORETIC IRIS TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Reusit

BODI A. LUIZA-FERNANDA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.1 avansat Reusit

BODI I.M. ATILA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BODICI F ANDRADA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 1 Economie 3.35 incepator Respins

BODIN C MIHAI-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BODNAR I. ALEXANDRU VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

BODNARESCU G MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

BODNARIU A VASILE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 avansat Respins

BODNARIU E. AZAZELA-NATANAELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 6.75 incepator Reusit

BODNARIU N DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BODNARIU P. DAMARIS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.95 avansat Reusit

BODOLA R MARK-CSABA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.7 nivel mediu Respins

BODRI V. CAMELIA ANCUTA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

BOGDAN A. ALINA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

BOGDAN A. LARISA RUXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

BOGDAN A. OVIDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BOGDAN C LUCIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BOGDAN C.A. VIOREL DUMITRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 incepator Respins

BOGDAN D DANIEL DIMITRIE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

BOGDAN D DORIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.05 incepator Respins

BOGDAN D. DENIS-MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 6.55 avansat Respins

BOGDAN D.S. AEXANDRU RAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BOGDAN E ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 7.35 experimentat Respins

BOGDAN E. BENIAMIN-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5 avansat Respins

BOGDAN E. EMANUEL CRISTIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BOGDAN G.V. LUIZA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Sociologie 7.95 avansat Reusit

BOGDAN I ADRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BOGDAN I FLORICA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BOGDAN I ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BOGDAN I. PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.6 avansat Reusit

BOGDAN N. FLORIN - CRISTIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BOGDAN O.V BEATIRCE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.75 avansat Reusit

BOGDAN S. ANISOARA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.95 avansat Respins

BOGDAN T IOSEFINA-IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 avansat Reusit

BOGDANESCU G.M. LAURA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BOGDANESCU I. IONUT CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOGHEAN V. ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

BOGHIU V. COSMIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BOGLEA D NICOLAE MARINEL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

BOGOSEL E VICTOR

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOGOSEL E. ADINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BOHATEL N IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

BOHORODITA GH GABRIEL-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BOIAN E. ADINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

BOIAN I IONELA RAMONA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

BOIAN V. VICHENTE MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

BOIANGIU V VASILE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 incepator Respins

BOICI I COSMIN IONEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BOISTEANU D ANDREEA VERONICA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

BOITAR F MARIANA FLORINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.5 nivel mediu Reusit

BOITOR I. CARMEN LILIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.05 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BOJBOI I GABRIEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOJIN I BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BOJIN I LUCIAN ALIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BOJOGA O. DAMARIS-TABITA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 4.15 Geografie 3.7 incepator Respins

BOLBOROS A. DIANA CORINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

BOLBOROS D SUZANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BOLBOS V CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

BOLCU E MARIA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOLDEA I. IONUT-MIHAI-ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.35 avansat Reusit

BOLDEA I. RELU CALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

BOLDEA N. EMILIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

BOLDEA P. RAUL DORIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

BOLDOR A.L. DENISA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BOLDOR E.S. MIHAELA - ALINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BOLDURA T ADELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BOLFA V. GEORGE ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

BOLOCAN C COSMIN OVIDIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOLOGA P ADRIANA VICTORIA NICOLETA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

BOLOHAN V IONELA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOLOJAN I REBECA SABRINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BOLTASU G. LOREDANA-ADRIANA-SORINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOMBESCU I ANDREEA DACIANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

BOMDI M BOGDAN MIHAI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BONA V. NICU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.7 avansat Respins

BONCHIS I OANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BONCIDAI Z RUDOLF

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BONCILA I CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BONCILA IA MARINEL MIHAIL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

BONCILA N.I. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

BONDA I. ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BONDOR F. ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BONDUC M.D. DORINA LUCICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BORBELY B RAUL MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 avansat Respins

BORBOREAN M. ANDREI-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 experimentat Respins

BORCA I ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

BORCHES I. FLORICA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

BORCHES P. DANIEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5.15 avansat N/p

BORCHESCU V.D. CLAUDIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 2.5 avansat Respins

BORDEA D.L. ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

BORDEA I ADRIAN CALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5 nivel mediu Reusit

BORDEASU I. DORIN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BORDEIANU I MIHAITA BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

BORDEIANU V ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

BORDEJEVIC D DIANA AURORA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BORDENCI B DORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.85 experimentat Respins

BORDIANU G. DORINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 4.5 experimentat Respins

BORDICIUC I. ANDREI-MARCEL

    LICEUL TEORETIC IRIS TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BORDICIUC V.G. GABRIEL-RICHARD

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 4.45 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

BORHA T. VLAD ANDREI

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BORHIDAN G MARIAN RADU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

BORLEA M.V. DIANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba italiana B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BORODI G. MADALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 5.7 avansat Respins

BORODI I FLORIN VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BOROK E. ERIKA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BOROS A TIMEA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 3.2 Psihologie 8.6 nivel mediu Respins

BOROS C. ALIN CONSTANTIN ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BOROS GI ANCA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BOROSOIU M. ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 7.15 avansat Reusit

BORSAN S. CLAUDIU MARIO

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

BORSI P.I. ALEXANDRU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 avansat Respins

BORSOS I MONICA ELISABETA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BORSOS N. RAMONA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BORTIS M ABIGAELA-MARINELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

BORTUN D.T. ANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BORZ N NICOLETA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BORZA I MIRELA AURELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BORZASI F ATTILA LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BOSCA G.I. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 5 avansat Respins

BOSICA L CLAUDIA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BOSIOC C ALINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BOSIOC S LAURA CORINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BOSNEAG M.L. DENISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BOSTIOCA D. ADINA-OLIVIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BOSTIOG P. AURORA-ADRIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BOSTOACA I IRINA NELY

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BOT C NATANAEL-ALIN

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

BOT D CLAUDIA ADELLA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BOT F. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

BOT I. IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

BOT I.D. ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

BOT PD ALIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Respins

BOT S. IONELA TANIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

BOT V. CRISTIAN DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BOTA I. IOANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BOTA L. SERGIU OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

BOTA M. ANDRADA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOTA VA RAMONA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BOTAN I. DIANA-INGRID

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 9.7 avansat Reusit

BOTAR G DAVID

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

BOTAR T.N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 5 experimentat Respins

BOTAS I. SERGIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

BOTEAN V DENISA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana avansat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 6.1 avansat Reusit

BOTEZ A. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 5.5 experimentat Respins

BOTEZ G. NICUSOR

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BOTEZATU I IOANA ROXANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 experimentat Respins

BOTEZATU I. MELITTA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BOTI A. NICULINA-ANGHITA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BOTICI I CRISTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOTICI I LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BOTKE M CINDYA-DORIS

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 9 experimentat Reusit

BOTOS P IONEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

BOTOS S. SIMONA- DIANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BOTU I MIHAELA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 5.8 experimentat Respins

BOUARIU D GENOVEVA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BOUDA F MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BOYCSUK G MARIUS IONEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

BOZAI V.P MARIA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOZGA G.C. MARIA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BRADEA A. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BRADEA G. MARIUS

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

BRADEAN T. TEODOR- ALEX

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba italiana A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 4.8 Geografie 7.15 avansat Respins

BRADIA N.D. DANIELA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 9.2 avansat Respins

BRAHA P. BIANCA ANDREA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

BRAHAS R. ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BRAICA I.V. BENJAMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

BRAICA T.M. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRAN E EMANUELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.1 avansat Respins

BRAN L.L. ALINA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BRAN M ADELINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

BRAN M ROXANA-ANGELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BRANCU E CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BRANCU V. ALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

BRAND M MILENTIE ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BRANDT I IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

BRANET I AUREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BRASOVEAN M. GABRIELA-TEODORA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.2 avansat Respins

BRASOVEAN M. MIHAELA-LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BRASOVEANU D LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba rusa A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BRATAN I PETRONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

BRATEIU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BRATOSIN N. DANIEL

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BRAZOVAN A. ONISIM

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BREAZOVAN G RAFAEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BRECIUGA M. MIRCEA ADI

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BREGE F CONSTANTIN-ALEX

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

BREJA A. MELINDA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

BREZNICEANU S. ALEXANDRA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BREZOI I.D. SOLOMON

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BRICIU I VASILE IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.4 avansat Respins

BRICIU S.D. SOFIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

BRICIU T ROXANA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel II 7.25 avansat Respins

BRINAS I ANAMARIA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.5 experimentat Respins

BRINASI A. CORINA-IOANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.15 avansat Respins

BRINDAU N CLAUDIU MARCU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

BRINDUSA V. NASTASIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BRINDUSE A SANDU CLAUDIU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

BRINDUSOIU D.T. DIANA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRISCAN I OVIDIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

BRISTEAC I MILANKO-IONKO

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 experimentat Respins

BROCIA M IULIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.05 avansat Respins

BROSCARU AI STEFAN DAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.7 avansat Respins

BROTNEI G MARINELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

BRUDER SV ADRIAN CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu N/p

BRUDIU H. MANUEL-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

BRUHOVICI ID DANUT VALENTIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 9.65 avansat Reusit

BRUMARI C. BOGDAN-NICULITA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 experimentat Respins

BRUSTUREAN A ADRIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BRUSTUREAN S RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BRUSTUREAN S RAUL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BRUSTUREANU V. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BUBA S.V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BUBLEA G. GHEORGHE VALENTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.05 experimentat Respins

BUBURUZAN G. ADELINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUCA C DANIELA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba germana moderna B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

BUCEVSCHI O EVELINE-SUZANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba italiana A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.15 experimentat Respins

BUCHE I COSMIN-NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

BUCIUTA T ESTERA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BUCIUTA V PARASCA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUCOVICEAN I.S. ADRIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

BUCUR CL HELLA ANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

BUCUR P LIGIA ADRIANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BUCUR T.C. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

BUCUR T.V. ISABELA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BUCUR V BOGDAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BUCUR V. MIREL VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BUD I CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BUD M. ILEANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BUDA D. ADRIAN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 9.2 experimentat Respins

BUDAI C IZABELLA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba germana moderna B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BUDASCA N. CRISTINA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BUDAU V FLAVIUS-AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BUDE D ALEXANDRU-ILIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BUDEA V. ANNE-MARIE

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.1 experimentat Respins

BUDEANU G COSMINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BUDISAN L.V IASMINA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.45 avansat Respins

BUDIU I ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

BUDIU I IOAN VIRGILIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

BUDRIS C COSMIN-SORIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

BUDUGAN O BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 6 avansat Respins

BUDUGAN O OANA-OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.85 experimentat Reusit

BUDUR G BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.95 Sociologie 9.75 experimentat Reusit

BUDUR S TOMA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

BUDUR S.L. ADELA MATILDA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 8.15 experimentat Reusit

BUDUREAN O.I. ANCA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Sociologie 7.1 avansat Reusit

BUFTEA N NICOLAE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUGA M. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BUGARIU M. MARIO-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba germana moderna B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BUGARIU R LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

BUGNERIU S.C. SPERANTA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel II 2.6 nivel mediu Respins

BUHALO S. MARIAN-VIOREL

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.05 avansat Respins

BUIAC A CRISTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BUICAN C OANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

BUIE R.C. ANDREI - KARL

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.95 experimentat Reusit

BUIIBAS V MANUEL

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba germana moderna B2--B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BUJANOVSCHI M. LOREDANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

BUJDOSO M MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Eliminat din examen

BUJOR PS VLAD

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BUKFEJES D.P. RAUL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BULAC M. TEODORA-MIHAELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 8.85 experimentat Respins

BULCA V. DANIEL

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BULEJA T EMMA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

BULGARU G LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BULIGA D ADRIAN-EFRAIM

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BULLA A ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.75 experimentat Respins

BULZAN D DANIELA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BULZAN M STELA - VIOARA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BULZAN N. ALEXANDRA-DENISA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T1 6.85 Fizica 6.4 experimentat Reusit

BULZAN P. CRISTINA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.2 avansat Reusit

BULZAN TD ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

BUMB V.C. NATALIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

BUMBA B.P. MARCEL EMANUEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BUMBA-WEBER M EDWIN-ARMANDO

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BUMBAR M NETEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.8 avansat Reusit

BUMBEA P. GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel II 2.5 nivel mediu Respins

BUMBU A. SILVIU DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BUMBU N ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BUNDA I.N. CLAUDIA ADELINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

BUNEA D DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.75 avansat Respins

BUNGAU D.P ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BUNZIAC C. DENISA-CARLA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BURA V BIANCA-IASMINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BURACIUC D AMALIA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Economie 3.1 nivel mediu Respins

BURCA C ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

BURCEA L RAMONA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 nivel mediu Respins

BURCIU D ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 incepator Respins

BURCU I. MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BURDET B. LIDIA SIMINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BURESIN M CRINA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

BURGHELEA I. MINODORA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BURIER C. GIANINA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BURLACU T VLAD CRISTIAN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BURNAR G. ADELINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BURNAR M ANCA ILEANA PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

BURTEA I NICOLETA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.05 nivel mediu Respins

BURUNTIA O.G. FRANCESCA SILVANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BURUZAN N ADELA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.8 Psihologie 9.9 experimentat Reusit

BURZ M. LAVINIA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

BURZ T. VALENTIN - MARIUS

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

BUS I MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUS M. ANDREI RAZVAN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUSE G MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BUSE N ANCA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 9 experimentat Reusit

BUSUIOC N CHRISTINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BUSUIOC R OVIDIU - PETRU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUT T ONORICA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BUTA A.T. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BUTA C. ALIN - MARIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

BUTA E ALBERTO PAULO ALEX

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 avansat Respins

BUTA I IONELA-FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

BUTA P DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUTA T. CLAUDIO-TARIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

BUTAN G. TEODORA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 6.05 avansat Reusit

BUTAR S. FLAVIA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

BUTAS CD LUCIAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUTERCHI D. BOGDAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BUTNARIU C. CONSTANTIN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 8.75 experimentat Respins

BUTNARIU D SERGIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BUTNARU C RAUL

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BUTNARU N ALEX CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BUTNARU R DAIANA LARISA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.3 experimentat Respins

BUTOI A.S. ALEXANDRU - DORIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.1 avansat Respins

BUTOI D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BUTOI G. MARIAN SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BUTUC M NECULAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

BUTUCARU S LARISA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

BUTUCEL D SORIN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BUTUR P OVIDIU-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.9 avansat Respins

BUZ G IONEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

BUZ V ANDREI VASILE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

BUZA I VANDA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BUZARIU A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 6.65 avansat Reusit

BUZDUGA G. ANGELICA LIDIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

BUZDUGAN D CLAUDIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Economie 5.85 experimentat Respins

BUZDUN D ALEXANDRU-DORINEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BUZEA M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BUZNITCHI L. OLEG

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

BUZULIUC G. ALEXANDRA - VIORICA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

BUZURA V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CABA IV CLAUDIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

CABAU V DANIEL IOAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CACEU N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 5 avansat Respins

CACEU P.N DENIS- EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

CACIUR G ZAMFIRA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

CACUCI I ROXANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CACUCI N. ESTERA-IRINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

CACUCI N. MARIUS FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.25 experimentat Respins

CADAR V.I ANDREEA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

CADAREAN G. ALEXANDRA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CADAREAN I CAMELIA ROXANA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CADARIU CI SILVIU STEFAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CADLET A ANDREEA-DORIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.95 experimentat Respins

CAIA V GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CAIA V. ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CAIA-HOANAS G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CAIMAC D. DANIEL LUCIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica N/p nivel mediu N/p

CAIMAN S BIANCA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.5 avansat Respins

CALACIANU P COSMIN-ARTHUR

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 experimentat Respins

CALANCEA D. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CALANCEA V ADRIANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

CALAPIS N. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

CALAPIS N. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 8.9 experimentat Reusit

CALBAR DV ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 4.2 avansat Respins

CALCIOV I. BOGDAN-IOSIF

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

CALDARAS EV ANGELICA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CALDARESCU P IASMINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

CALDARUS T. MIHAITA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 8.8 experimentat Respins

CALESCU N. MARIA CARMEN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

CALIMAN V. DAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CALIN A DENISA ADRIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.5 incepator Respins

CALIN C. RAMONA-ELENA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 8.4 avansat Respins

CALIN G. MARIUS-ION

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-A1- Istorie 5.15 Geografie 5.4 avansat Respins

CALIN G. RAMONA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 5 experimentat Respins

CALIN I ANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.8 nivel mediu Respins

CALIN V. ADRIAN - RAZVAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

CALIN V. MIRIAM

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.15 experimentat Respins

CALINA G CALIN-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CALININ I. TIANA- STEFANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.95 avansat Reusit

CALIPAR I.M. IASMINA MARIA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura sarba avansat 5.45 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

CALOPAREANU M. CLAUDIA LOREDANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.3 experimentat Respins

CALTUN LM PAULA-ALEXANDRA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CALUGAR S.D SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CALUGARU F CATALIN FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CALUGARU M VALENTINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Eliminat din examen

CAMARA I. IONEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CAMIRZAN I AURICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba rusa A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

CAMPEANU V. OANA-IULIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

CAMPIAN FS CRISTIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

CANDEA N. ANA-CATHERINE

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.77 experimentat Reusit

CANDIU D LUIZA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CANDIU D PETRICA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

CANDREANU C. PETRISOR-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CANTONEANU T ADRIAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 5.5 experimentat Respins

CAPALNASAN F. CLAUDIU FANEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.5 avansat Reusit

CAPALNEAN G.M. CLAUDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba italiana B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CAPATINA P. LARISA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CAPET GH GHEORGHE-TAVI

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

CAPITANU C. CLAUDIUS-NICOLAE

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 8.45 avansat Respins

CAPOTESCU G IOAN-PUIU

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CAPOTESCU G ZOITA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

CAPOTESCU L CRISTIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

CAPOTESCU L. ANDREEA ANELISE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

CAPRAR L. MADALINA-SIMONA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 5.7 avansat Reusit

CAPRARESCU I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

CAPRARESCU P ALIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.15 experimentat Respins

CAPRARESCU V GEORGE CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.35 nivel mediu Respins

CAPRARIU C CAMELIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CAPRARIU D LARISA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 avansat Reusit

CAPRARIU N. RADU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

CAPRARIU P DAMARIS

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

CAPRARIU P DARIUS ALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 5 experimentat Respins

CAPRARIU S.N ANDY SORIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Respins

CAPRARU M. CRISTIAN- DANIEL

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

CAPRICEANA M. ALEXANDRU - COSTINEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 5 experimentat Reusit

CAPUCEAN T SILVIU-THEODOR

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CAPUSAN I ERZSEBET - MELINDA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

CAPVERDE N IASMINA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.75 avansat Respins

CARABA I. ALEXANDRU-FLAVIUS

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CARACOANCEA P LIA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CARADJOV M. ALEX-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CARADJOV P.I PETRU

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

CARAGEA D TEODORA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CARAIMAN I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

CARAMATRAC I.A. LARISA - MADALINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CARAMICIU M. ANTONIU - VASILE

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

CARARE C. ANCA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

CARDAS I ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CARLIG R IULIANA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Economie 8.55 nivel mediu Respins

CARP A. MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8 experimentat Reusit

CARPA M.M. MIROSLAV MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CARPEN R AUREL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

CARPINEANU S. EDITH-BETINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

CARPINISAN V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

CARTIS D.D. CATALIN ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CARUNTU I IOAN-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CASAP O.I. IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

CASIEAN S. GABRIEL

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.05 experimentat Reusit

CASIU A. CHRISTIAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.95 limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

CASU G FLORIN MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Eliminat din examen

CATALINA I.P. SABINA-MIHAELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CATALINCESCU P. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CATANA G MARTA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p avansat N/p

CATANA I DANA-LEONTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Economie 5.2 avansat Respins

CATANA I IOAN ROBERT

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1 avansat Respins

CATANA T. VOICHITA GHEORGHINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

CATARAU P. VASILICA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CATAROV M DENISA ANCA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

CATLAN V. ANITA - ERMINA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

CATRINAR S ANDREEA LAURA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

CATRINAR S TODERICA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

CATRINOI V. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

CATRINOIU I COSMIN ANDREI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CATUNA B AURICA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CATUNA D VASILE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.75 avansat Respins

CATUNA M. ANCUTA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CAUNI V ION

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5 avansat Respins

CAUNI V VASILE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

CAZACU J ION

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

CEAUSU I. ANDREI DANIEL

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CEBZAN G ANITA GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CECIULEAC D. COSMIN FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CEGA I ALEXANDRA ADRIANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

CELAU I EMIL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.35 nivel mediu Respins

CELMARE M ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CELMARE M DANA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CENTEA M. DRAGOS-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 7 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

CERCEL P IONELA-DORINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Logica si argumentare 9.4 avansat Respins

CERCEL R.I. REMUS-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba germana moderna B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 5.2 incepator Respins

CERMIAN G. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CERNA A.A PAUL FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CERNA ED GIANINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Respins

CERNAT I.M. IOANA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

CERNESCU I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel II 2.6 nivel mediu Respins

CERNESCU S. SERGIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

CESA L RAZVAN IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CEVIKER M. SERHAD

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CHAR IN BENIAMIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

CHARABE M.J YOUSEF

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

CHBANI A MOHAMED-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CHECIAN C. STELUTA-LUCICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CHEIU T MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.25 avansat Reusit

CHEKHES K ABDULLAH

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHELARIU I. ELENA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

CHELARU G GABRIEL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

CHELARU R MADALINA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CHELMAGAN D. DINEL ADRIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CHERCIOV D ANEMARY

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CHERCIOV I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

CHERCIU I VIOREL AUREL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza N/p Matematica T2 3.9 Fizica 3.4 nivel mediu N/p

CHERECHES - BOLOG V. DENIS

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CHEREJI F ALINA-PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CHERIF H.N. MARIAM

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

CHERSA I. VIORICA-FLORICA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

CHERTIS D CLAUDIU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.45 avansat Respins

CHETA V ADINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CHEVERESAN-CORNEA J MIRIJANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CHIATA C ANDREI-COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.75 experimentat Respins

CHICESCU T. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

CHICIUDEAN N. ROXANA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

CHIFAN C ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

CHIFAN D MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

CHIFAN G CAMELIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 4.25 avansat Respins

CHIFAN I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba rusa B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

CHIFAN R. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2--B2-A1- Istorie 6.65 Geografie 6.95 avansat Reusit

CHIFIRIUC M. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

CHIFULEAC M MANUELA-MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CHIHADE N ANEMARIE

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHIHAIA A ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CHILARIU G GABRIELA-RAMONA-LENUTA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CHILIAN P. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CHIMOVICI M DORU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

CHINDRIS I BOGDAN GRIGORE

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CHINDRIS V GHEORGHE CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CHINEZONI I. DENIS

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.4 avansat Respins

CHIOREAN I CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

CHIOSA I. CRISTINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CHIPER G.A. ARINA - ROXANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CHIPER P SERGIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CHIPER-BUIAC L ROXANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIRA G ADRIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CHIRA I DANIEL FLORIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

CHIRA V EMANUELA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.7 Geografie 8.35 avansat Reusit

CHIRASCU M. CIPRIAN MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 4.7 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CHIRCU N DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CHIRCU S. ANTONI-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.6 avansat Reusit

CHIRCU V DANIEL

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba germana moderna B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CHIRIAC A. ADELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 6.15 avansat Respins

CHIRIAC D CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CHIRIAC D DIANA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

CHIRIAC I IONUT-MIHAITA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.05 avansat Respins

CHIRIAC N LAURENTIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CHIRIAC S STEFAN BOGDAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 1.5 nivel mediu Respins

CHIRIBUCA C ANDREI-IONUT

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CHIRICA V. ANDRADA-ALISA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CHIRICI D.R. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba italiana Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CHIRILA A MARIAN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

CHIRILA G DARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CHIRILA N RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CHIRILA V ELENA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

CHIRILESCU I. DORUTA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIRITA MIHAILA IM MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CHIRLA I.L. CRISTIAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CHIRODEA V CALIN IONEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

CHIRTAN D.T LUCIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Eliminat din examen

CHIS C LAURENTIU IONEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 avansat Respins

CHIS G. BIANCA ANDRADA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

CHIS I SEBASTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.4 incepator Respins

CHIS I. FLORICA-ANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

CHIS L.M. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.55 experimentat Respins

CHIS V LARISA HAIDI

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Economie 5.65 nivel mediu Respins

CHIS V. ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9 experimentat Reusit

CHISALITA C. ROMICA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CHISALITA I. ILIE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

CHISAR AP SILVIA PAULA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

CHITARICI B NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 4.8 nivel mediu Respins

CHITARICI D FLORICA MIRELA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.45 avansat Respins

CHITIC G. ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

CHITICARIU M. MIHAELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.35 avansat Respins

CHITICARIU M. MIHAI

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.65 avansat Respins

CHITIMIA G ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHITU D DANUT IONUT

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2--B2-A2-A1 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

CHITU G SILVIU-MIRCEA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

CHITU I SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

CHIU I.E. PAUL-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIVAU D.V. DAN-RAUL

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

CHMILEVSCHI C. CAROLINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

CIBOTARU V. DENIS VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

CICA T. TRAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

CICEU M OANA FLORICA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CICIO G DAVID-JASON

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

CILEAN I ALEXANDRA-MARTA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.6 nivel mediu Respins

CILTARU G MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

CIMPAN D. RALUCA - ADELINA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CIMPAN V ANGELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Eliminat din examen

CIMPANU D MARIA - LORENA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.35 avansat Respins

CIMPEAN P. CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CIMPOESU I. MELANIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CIMPOIERU G ALICE NENA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

CINADE I CRISTINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CINADE N. CARMEN ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 7.55 experimentat Reusit

CINCA DV ANDREEA ADELINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

CINCA N. OANA - MIRELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

CINEPA S CRISTIAN-AXENTE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

CIOABA D.S. ADRIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CIOABA T. ANISOARA NATALIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CIOANCA G. IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.95 avansat Respins

CIOANCAS F. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIOARA C. CATALIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 5 incepator Respins

CIOARA D. IOANA MARTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 5 experimentat Reusit

CIOATA V. RAUL - CLAUDIU

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

CIOBACA I. MIHAELA-CARINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CIOBANICA I VLAD-IOAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIOBANU C CATALIN EMANUEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CIOBANU C CIPRIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

CIOBANU C. FLAVIUS-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CIOBANU C.D. CEZAR

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4 avansat Respins

CIOBANU D ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CIOBANU D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba germana moderna B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 avansat Respins

CIOBANU D.S. CATALIN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CIOBANU DM GIANINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.75 avansat Respins

CIOBANU G CLAUDIU-IONUT

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CIOBANU G. FLORIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

CIOBANU G. GHEORGHE ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIOBANU I. RALUCA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CIOBANU L.G. ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

CIOBANU M CLAUDIA VERONICA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIOBANU M. BOGDAN - FLAVIUS

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

CIOBANU N.S MARIO EMIL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CIOBANU S ALEXANDRA-FLORINELA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1--B2-- Istorie 8.65 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CIOBANU S ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 5.35 Fizica 6.85 experimentat Reusit

CIOBICA V LACRAMIOARA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 avansat Reusit

CIOBOTA S. MIRCEA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIOBOTAR S ALINA ANICA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CIOBOTARU T. DAVID

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Istorie 5.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOBRA V. MIREL-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 5.65 experimentat Respins

CIOBU C. ADELINA-OTILIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

CIOCA C LOREDANA-VETUTA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.05 nivel mediu Respins

CIOCAN G LAVINIA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

CIOCAN GH ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIOCAN H.R ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIOCAN I. FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CIOCAN M.A. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CIOCAN V LAURENTIU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

CIOCAN V. VASILE

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

CIOCANI G DENISA MARIA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

CIOCANI G. SONJA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOCANI P. PAULA-MONICA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

CIOCHINA I RAZVAN IOAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.05 experimentat Respins

CIOCOI N. NICOLAE PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

CIOCOIU M NICOLAI CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CIOCOV M. JIVCO

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CIOFU M MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6 nivel mediu Respins

CIOICA G PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CIOICA V.M. CONSTANTIN ALEX

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIOLAC GH ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.3 experimentat Respins

CIOLAC I RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

CIOLACU A. SILVANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

CIONCA G RAZVAN FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CIONCA N. NICOLETA CLAUDIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

CIONTOS I IOANA MARIANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Respins

CIONVICA N SILVIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CIOPONEA I VICTORITA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIOPONEA N TUDOR-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CIORA V EDMOND-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

CIORBA A. SILVANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba italiana Istorie 7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CIORBA M GHEORGHITA MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CIORBAGIU C. IANCU-LUCHIAN

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 4.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

CIORNEI I. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIORNEI M ROXANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CIORNEI SO MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

CIOROGARIU C. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

CIOROGARIU G FLOREA DAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CIOROIU V.M. CRISTIAN-STELIAN

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.9 avansat Reusit

CIORTAN A AURELIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CIORTAN I. STANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CIORTAN I.C. CRISTINA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 9.8 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

CIORTUZ D DANIELA-ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 9.4 avansat Respins

CIORTUZ I SOFIA ELISE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

CIORTUZ O.T. EDUARD-FELIX

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CIOSA I. OTILIA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOSICI M. DANIELA SORINA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

CIOTA M. ALEXANDRU-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIOTEA P. MARIA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

CIOTI I.V FLAVIUS PETRISOR

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

CIOTIR G LUCIEK CORRADO

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIOTIR P PETRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.35 avansat Respins

CIRCIOBAN V.H. DENISA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

CIRCO I. ADRIAN IONEL

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

CIRCU D.M.A. ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIRCU G CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba rusa A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

CIRCU I IONUT MARIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CIRCU I MIHAIL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 avansat Respins

CIRDEI S. IONUT - ANDREI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 experimentat Reusit

CIRESAN A CALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CIRESAN A. LAURA - ANDREEA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

CIRESAN O.I. FLORIN LAZAR

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

CIRGEA G GEORGEANA LARISA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CIRISAN I CIPRIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CIRJA M MARINEL MARIUS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CIRJAN I.S. IOANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

CIRJAN I.S. LAVIUS SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CIRLIG S MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana avansat 8.6 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6 avansat Reusit

CIRNEALA I ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CIRPACI ID EVELIN-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

CIRSTIAN D BIANCA-DUMITRA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

CIRTINA E. ANDRA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

CISLARIU S RAUL-PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 8.95 experimentat Reusit

CISLARIU V. DRAGOS IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CISMAS P. PAULA- MARIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.4 experimentat Respins

CITU D DAN CRISTIAN ALEX

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CIUBOTARIU C. COSTEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU C. MITICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

CIUBOTARIU D. CIPRIAN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CIUBOTARIU I.M CRISTINA SIMONA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 8.1 avansat Respins

CIUBOTARIU P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUBOTARU C PAUL-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

CIUBOTARU M VLAD-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

CIUBOTARU N. MARIA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CIUBOTARU V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

CIUBUC G IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIUCAN D TIBERIU SILVIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

CIUCIOI M. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIUCIU GH. DANIEL-ION

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.95 avansat Respins

CIUCIUC I MARIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Economie 6.8 experimentat Respins

CIUCLEA F. ALEXANDRU - BENIAMIN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.35 experimentat Reusit

CIUCU V ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIUCUR G. ANDREEA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CIUCUR V DANIEL-FLORIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CIUCURE I ANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.25 avansat Reusit

CIUCUT D. VASILE

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

CIUCUT P OVIDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.65 incepator Respins

CIUI D DANIELA - SILVIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CIUI G. REMUS

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CIUI G. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CIUI I. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

CIULEA A.V. VICTOR-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba germana moderna Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CIUMAU I. LACRAMIOARA ADELINA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIUMPILEAC E. FELIX

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

CIUP M DANIEL FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.65 avansat Respins

CIUPAG L. ILEANA-ADELINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.95 avansat Respins

CIURDAREAN I.G. ANDA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CIURDUC F.A PAUL-MIRCEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

CIURE I. NICOLAE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.4 avansat Respins

CIUREAN I RADU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

CIUREAN N ANDREI-DANIEL

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

CIUREAN N. ALIN-IONUT

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

CIUREAN V COSMIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

CIURSA C VLAD CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.15 avansat Reusit

CIURSAS N CLAUDIU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CIUSA L. CORINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 9.45 avansat Reusit

CIUTA V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 avansat Respins

CIZMAS B VESNA-MERIMA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CLEJ N ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

CLEJ N MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CLEJ N. ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CLEP S.D. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Respins

CLEPA G. IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

CLIM M. ANDREI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

CLITAN V.V. DENISA- ROXANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

COBZARIU I.F. IOSIF ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.4 avansat Respins

COCA D. ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

COCARD M ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Respins

COCEA V.I ADRIANA IONELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COCIORVAN P MIRIAM

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

COCORA I.D. SEBASTIAN-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

COCOREAN N VIOLETA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba rusa B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

COCOS IR COSMIN ROMICA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 avansat Respins

COCOS L. MARIA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

COCOS M TUDORELMADALIN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

COCOTAN G GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CODITA I. FLORIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CODRE G. ANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CODREA I GHEORGHE-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CODREA M CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

CODREAN A. RAUL-DANIEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CODREAN D DANIELA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.8 avansat Reusit

CODREAN L. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

COHAL V CATALINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 4 incepator Respins

COICEA I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 3.7 avansat Respins

COJEIA I.V ANA-MARIA-CARMEN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

COJINOSCHI G. DIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 6.7 experimentat Respins

COJOC G ANA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

COJOCARIU D ANCA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8 avansat Reusit

COJOCARIU D. REMUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

COJOCARIU I. DANIEL - COSMIN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

COJOCARIU L BOGDAN-CALIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.75 experimentat Respins

COJOCARIU V CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.45 Respins

COJOCARU M. DOINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.1 avansat Respins

COJOCARU S EMILIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

COJOCARU S FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

COJOCARU S STEFAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

COJOCARU SG DIANA TEODORA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Filosofie 10 avansat Reusit

COJOCNEAN S.I RIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

COLAREZA A.V ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

COLARICI V.S. DORIN ATEF

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

COLCERIU I IOSIF IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Eliminat din examen

COLIPCA GH. ALEX-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

COLTA M. CARMEN ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

COLTAN I MARIA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

COLTIS P. DENISA-PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.6 experimentat Reusit

COMAN I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

COMAN I DAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COMANESCU V MARIUS LUCIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

COMLOSAN D COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

COMLOSAN G RADU - DORU

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.05 avansat Respins

CONACHI V ALEXANDRU VASILE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CONACHI V. LUCIAN GAVRIL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CONDRIUC P.V VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CONFEDERAT D. SIMON-BENIAMIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

CONSTANDA D.E. VIVIAN- ROXANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba italiana Istorie 8.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN A DORINEL

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CONSTANTIN C. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CONSTANTIN I ABIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

CONSTANTIN I ANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I MINODOR SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 4.1 avansat Respins

CONSTANTIN O.M. GABRIEL - OVIDIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.25 experimentat Respins

CONSTANTIN P ALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN P CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.8 avansat Respins

CONSTANTIN V RAMONA MARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.65 experimentat Respins

CONSTANTINEASA G. CATALIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU A ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M. LAURA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU S. BIANCA- STEFANIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 6.95 avansat Reusit

CONTIU V. EMANUEL

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.55 avansat Respins

CONTRA O ALEXANDRU-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

COPIL F ALINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

COPIL I. ADELA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COPOCEAN I.S. ANDREEA-ESTERA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

COPOT I IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba rusa A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

COPOT I. BENIAMIN EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 3.2 avansat Respins

CORBAN S.R CRISTIAN-BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

CORBEANU C. VIOLETA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.87 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CORBEANU L. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CORBU I.G. MIRUNA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CORBUT CM CEZAR CATALIN

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.55 nivel mediu Reusit

CORCHES L ADRIANA CRISTINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

CORCHIS I DUMITRU-ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CORCODEL M. MIRCEA LUCIAN

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Filosofie 6.95 avansat Reusit

CORDUNEANU D. MIHAI-ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CORENIUC CP PETRU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

CORENIUC D. VASILE

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CORHAN E.C. ADRIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CORNEA C IOAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CORNEA D. VLAD ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CORNEA D.I. ROXANA ADINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 5.75 avansat Respins

CORNEA GH. VLAD-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 4.2 avansat Respins

CORNEA V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CORNEANU A PATRICIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CORNEANU D.E. ALIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

CORNEANU N. CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 6.2 experimentat Reusit

CORNEI I IULIANYA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

COROI G RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 avansat Respins

COROIAN I ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

COSAREANU T COSMINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COSAREANU V. RAMONA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

COSARIU NM BOGDAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

COSERIU G. GIORGIANA-MIRABELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.2 avansat Respins

COSMA D ILIE REMUS

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.95 nivel mediu Respins

COSMA F FLORINA ONCUTA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

COSMA N MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

COSMAN R.N.I. RAUL - BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.02 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COSMESCU I NAOMI

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

COSOBEA C. ANCUTA-IOANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

COSTA I MARIOARA ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSTACHE A ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

COSTACHE D. STEFAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

COSTAN G. ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

COSTAN R.D BIANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

COSTANDANA N NICOLAE DENIS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 avansat Reusit

COSTAS GH. DARIUS-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.25 avansat Respins

COSTE V EMANUEL

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

COSTEA C. DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

COSTEA D RAUL VASILE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 experimentat Respins

COSTEA D SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

COSTEA D.T. MARIUS-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.72 experimentat Respins

COSTEA D.V ROXANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

COSTEA F. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

COSTEA G GHEORGHE CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba rusa B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

COSTEA G PETRU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 4 nivel mediu Respins

COSTEA GH CLAUDIU-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.25 experimentat Respins

COSTEA I ANAMARIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7 avansat Respins

COSTEA M ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.95 avansat Respins

COSTEA M PETRONELA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COSTEA M. ALINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COSTEA N IOAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COSTEA P. BOGDAN - MIHAI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 7.4 experimentat Reusit

COSTEA T IONEL TRAIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

COSTEA V ISABELA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

COSTEA V. NICOLAE ANDREI

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COSTEA V. VIOLETA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

COSTEAN P LACRIMIOARA GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 avansat Reusit

COSTESCU M ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

COSTIANT I GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 5 avansat Respins

COSTIC D. FLORIN MARIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 2.4 avansat Respins

COSTIN V CRISTIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

COSTINEANU V CERASELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.85 avansat Respins

COSTREIE D. LORENA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSULEANU M. NECULAI-MARIUS

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 4 avansat Respins

COT L LARISSA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Economie 3.8 avansat Respins

COTA LEEB M.M DARIUS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.95 avansat Reusit

COTCA I. GABRIELA-DANUTA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

COTESOVET IH RUZENKA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

COTINSCHI F ANTONELA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.6 experimentat Reusit

COTISEL N CALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

COTISEL N CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

COTOFANA L CELINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

COTOFREI S. SORINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 8.45 Sociologie 9.5 avansat Reusit

COTOP D. SIMINA - ANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

COTOR E EMILIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

COTORI D LAURA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 6.8 avansat Respins

COTREANT I. NICOLETA IONELA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

COTU D PAUL-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.7 incepator Reusit

COTUNA T. ADELINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.75 nivel mediu Respins

COTUT N ANTONIE NICOLAE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

COVACI D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

COVACI D. ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

COVACI E OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 avansat Reusit

COVACI G. VOICHITA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Logica si argumentare 5.7 avansat Respins

COVACI P CIPRIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

COVACIU I TIMEEA IULIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

COVALENCO V ANDREEA AGRIPINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 9 nivel mediu Reusit

COVASALA C LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COVASAN C OVIDIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

COVASAN I PAUL ALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

COVATARU G. CRISTIAN OVIDIU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COVESAN N IONEL GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

COVIC I. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

COZACU D. VLAD

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

COZAN G. ADRIAN-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

COZARIUC MM PAUL

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.75 Filosofie 8.9 experimentat Reusit

COZIA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COZMA G RAMONA-LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.5 experimentat Respins

COZMA I VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 incepator Respins

COZMA I.T. MARIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2 Geografie 2.85 experimentat Respins

COZMA M DAMARIS-EVELIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

COZMA M. ALINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

COZMA M. MIRONA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 7.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COZMAN F DARCO-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

COZMAN G FLORIN VIOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

COZMAN G.M. COSMIN VLAD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COZOS A DANIEL GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.7 avansat Reusit

CRACIUN A MIRCEA SANDU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CRACIUN I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 nivel mediu Respins

CRACIUN M MIRUNA ANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CRACIUN N SANDA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

CRACIUN V NECULAI DIONISIE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

CRACIUNE T BIANCA-RODICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CRACIUNESCU DA IOAN EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

CRACIUNESCU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CRACIUNESCU M. DANIEL MIRON

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.7 avansat Respins

CRACIUNESCU M. FLORIN IOAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.65 Geografie 9.75 avansat Reusit

CRACIUNESCU M.C. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CRAETE V CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Eliminat din examen

CRAINIC I LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

CRAINIC IR ADRIAN BENIAMIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CRAIU C DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CRASNANIC V SERGIU VASILE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CRASNEAN C. ROBERT-ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Geografie 3.7 avansat Respins

CRASOVAN G MARIAN-ALIN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CRAUS M MIHAI-MARIAN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CREANGA F. RALUCA-VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.4 avansat Reusit

CRENICEAN I LIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

CRENICEAN I RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CRET V RAMONA-MARINELA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CRETA E ANDREEA ALINA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CRETU A LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CRETU AG ALEXANDRU CAIUS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 5.9 avansat Respins

CRETU C CIPRIAN IOAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

CRETU C DALIA ALINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

CRETU I. ROXANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.15 avansat Respins

CRETU N.D. MARCEL IONUT

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CRETU P PETRE BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CRETU S VALENTINA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CRILIA D RALUCA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

CRINGUREANU M LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 incepator Respins

CRISAN D. EMANUELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.15 avansat Respins

CRISAN G MADALINA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 1 nivel mediu Respins

CRISAN GH. ANISOARA SORINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

CRISAN I DANIELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

CRISAN I EMANUEL DANIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

CRISAN I ION FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.25 avansat Respins

CRISAN I RAMONA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9 experimentat Reusit

CRISAN I. ROXANDRA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CRISAN P ALEXANDRA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

CRISAN P DIANA ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 7.65 avansat Reusit

CRISAN P. NICOLETA- AMALIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba spaniola B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 4.4 avansat Respins

CRISAN S FLORIN - TANASE

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CRISAN S RADMILA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 nivel mediu Respins

CRISAN T SORIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CRISAN T TEODORA ARIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CRISAN V LIDIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba germana moderna B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.15 incepator Respins

CRISAN V. ADRIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CRISMARIU V.T. VLAD-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CRISTA A.I. CODRUT-ADRIAN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

CRISTA C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CRISTA G DORU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CRISTA I. ALEXANDRA-OANA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRISTA L. GABRIEL-NATANAEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CRISTA O.T. ANDREEA - RAFAELA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CRISTA S.G. CERINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

CRISTA V. OANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRISTACHE P RUXANDRA ELENA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CRISTE D.D. DIANA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

CRISTEA C DARIUS-RAUL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

CRISTEA C RODICA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

CRISTEA E CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CRISTEA E VASILE IOAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

CRISTEA I ANDA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9 experimentat Reusit

CRISTEA I SIMION

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CRISTEA I. FLORENTINA-SIMONA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CRISTEA I. SILVIA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CRISTEA M.C. ALINA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.15 incepator Reusit

CRISTEA N MARIAN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CRISTEA P. BENIAMIN-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.35 avansat Respins

CRISTESCU G. BIANCA - CRISTINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRISTESCU G. CARMEN - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 avansat Respins

CRISTESCU G. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

CRISTESCU G. LIVIU - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

CRISTESCU I ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CRISTESCU M.M. PAUL - DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRISTESCU P. ADRIAN IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel II 2 nivel mediu Respins

CRISTINA C. NORICA-ALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CRISTINA R.T.O. NARCIS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 9 experimentat Reusit

CRISTIU V ALEXANDRU ONISIM

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.9 experimentat Respins

CRISTIU V RAHELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CRIVACUCEA D CATALIN-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5 Fizica 7.25 nivel mediu Respins

CRIVINEANTU N.D. LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CROITOR P DARIUS BOGDAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 8.15 avansat Respins

CROITORU N. PAULA LAVINIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CROITORU N. VALENTINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CRUCERU N CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Eliminat din examen

CSEH I BEATRICE-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.95 Geografie 9.8 avansat Reusit

CSEH I IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Eliminat din examen

CSEHAK S BEATRICE

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

CSEHAK S SABRINA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 7.95 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

CSESZTANOVICS A. ZITA AGNES

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

CSIKI C.B. CSILLA - MONIKA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CSIPAI E DIANA-DELIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CSIPAI I ALEXANDRA-CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

CSISZOR R MONICA ROXANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CSORDAS A ADRIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CSORGO C ENIKO

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CSOSZ A.F. SANDRA-ADELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.1 avansat Reusit

CSOSZ I.F. MELINDA-ILDIKO

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 8.4 experimentat Reusit

CUBAS I DANIELA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Economie 7.4 experimentat Reusit

CUBAS P LUMINITA NINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

CUCAILA D STAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba rusa B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

CUCAILA V. MARIUS-GRATIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

CUCEC S DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 5.9 avansat Reusit

CUCICEA I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba rusa A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

CUCIUREAN G. MARINEL DORIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CUCU D. SEPTIMIU - IULIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9 experimentat Respins

CUCU L FLAVIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CUCUI M.N. MIHAELA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CULDA B. CLAUDIU - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

CULDA I.C MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

CURACIUC - FLORUT G NAOMI

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CURCA V. ANDREA CARMINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CURCUTA N PAUL PETRU

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CUREA N. RALUCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 6.82 experimentat Reusit

CURELEA E DENISA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CURES T CLAUDIA TEODORA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 9 experimentat Reusit

CURIACICHI I IASMINA CLAUDIA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Filologie Limba si literatura sarba experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.05 nivel mediu Reusit

CURIULIUC C GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CURTU V. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CURTUIUS S GABRIEL SIDOR

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Eliminat din examen

CURUTI T. ANGELO-THOMAS

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CURUTIU P. NICU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.85 experimentat Reusit

CUS G FLAVIA IOANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

CUSNIRIUC B ADRIAN EUSEBIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CUT A. ANDREEA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.45 avansat Reusit

CUT T. ALEXANDRU - TOEDOR

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CUTARU A SILVIU MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

CUTLAC I. IOSIF

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CUTUNA M. MIHAIL-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.35 experimentat Respins

CUTUREAN I FLORIN ILIE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

CUZA G ION ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CUZMAN D. CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CUZMAN I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

CUZMAN P IOAN FLORENTIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CVASA M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CZIFRAK F MELINDA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 9.7 experimentat Reusit

DABICA M. BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DABICA M. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

DAFINESCU G. ELENA EMILIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.2 avansat Respins

DAHMA M RICHARD-JOSEPH

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

DAIA I CLAUDIU IOAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DAIA I. CLAUDIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DAJ D LARISA DANIELA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DAJMA C DIANA AIDA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DAMASCHIN C. PAULA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DAMASCHIN V.G. CLAUDIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DAMIAN A.S. ADRIANA- RAMONA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 5.1 avansat Reusit

DAMIAN G. DAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.85 experimentat Respins

DAMIAN I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 incepator Respins

DAMIAN I MARCEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DAMIAN I. ADINA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAMIAN M. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAMIAN N. NARCIS-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.15 avansat Reusit

DAMIAN S.M ROXANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

DAMIAN V TIBERIU-FLORIN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DAMIANOVICI O BORISLAV BATA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

DAMINESCU G MARIOARA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DAMINESCU MC DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

DAMSA C IOSIF ADRIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 avansat Respins

DAMSA I. IONELA ANDRADA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

DAMSA I. MACRINA OANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

DAN C. LAVINIA - CORNELIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DAN D IULIA VALENTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DAN D. RADU DANIEL

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DAN D.T. VLAD-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DAN I ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.95 experimentat Respins

DAN I RUBEN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 3.1 avansat Respins

DAN I. VALENTIN IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.2 experimentat Respins

DAN V. VASILE FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

DAN-BARBU N DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Economie 5 experimentat Reusit

DANAILA G. CRINA BIANCA BEATRICE

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Psihologie 5.2 avansat Respins

DANC LG FLAVIUS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DANCEA I DAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DANCI G. HARETINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DANCI I IOANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DANCI P. DANIEL PETRISOR

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

DANCIU G CARMEN MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

DANCIU L.I. MADALINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

DANCIU N. SABRINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DANDU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.65 avansat Reusit

DANDU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

DANDU I LENUTA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DANDU M. ANDREI NICUSOR

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Fizica 6.65 experimentat Reusit

DANDU V ALIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 4 nivel mediu Respins

DANESCU OD DIANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DANIEL F CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

DANIEL Z. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 avansat Respins

DANILA D CLAUDIU NICUSOR

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Reusit

DANILA I MIHAITA DARIO

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

DANILA P DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Fizica 1.9 avansat Respins

DANILCENCO I IOANA SORINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DANILUC C. ADRIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.1 avansat Respins

DANILUC V ALIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DANKO E RALUCA LOREDANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

DANUT I ADELINE-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DARABAN F. ADINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DARABAN M MIHAELA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DARABANT NI IOAN EMANUEL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DARASTEAN P. ADRIANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

DARCACIU D DANIEL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.8 incepator Respins

DARIA V. VIOLETA - PETRONELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DARIE E ANDREEA-MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 9.55 experimentat Respins

DASCAL G. MARIA-FLOARE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

DAT A.M. ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DAT S.D. DIANA LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DATCU O RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DATES F ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DAVALCIUC S ALIN VIOREL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

DAVID G. OTNIEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

DAVID I RODICA ANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 avansat Respins

DAVID M ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DAVID P. LUCIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

DAVIDESCU I. GEORGEANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DAVIDESCU M. MIHAELA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 incepator Respins

DAVIDHAZI I LAURA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DAVIDHAZI I. DARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

DE- SABATA A. CARLA-ANTOANELA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

DEAC A. RODICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DEAC G. VASILE-IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

DEAC I OANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

DEAC V DANUT- FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DEAC V DORIN-FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DEATCU C. CLAUDIU - ANDREI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.55 experimentat Reusit

DECUN V ALINA - ANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

DECUN V. ADINA - MARIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

DEDAN I. IONICA DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

DEDIU I. ADINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DEDIU N ELVIS

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

DEDIU S SUZANA ADELINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

DEGETARU I. DANUT-IOAN

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

DEHELEAN I. CARMINA ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Filosofie 8.05 experimentat Reusit

DEHELEAN V.P. LIVIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

DEIAC T TEODORA LUMINITA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

DEJEU G CATALIN SILVIU

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Logica si argumentare 8.5 nivel mediu Reusit

DEJEU I. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.5 experimentat Respins

DEKANY I.I. ALINA IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.95 experimentat Respins

DELCEA N NICOLAE-THEODOR

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

DELIOMINI A ENRICO

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DEMEA A. BOGDAN-ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DEMETER F RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DEMIAN M. EMANUEL DAVID

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DEMIANCIUC M. SEBASTIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 5.45 experimentat Respins

DEMJEN D BENJAMIN

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 5.15 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DENES I.C. DENISIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Logica si argumentare 8.35 avansat Reusit

DERMENDJIN R ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

DERMESTIOV I ECATERINA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

DESPOT I. ANDREEA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DESROBITU M. DAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza N/p Matematica T2 1.2 Geografie 3.5 nivel mediu N/p

DEUTSCH S. ARIADNA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

DIAC I MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DIAC P. ANDREEA-ALINA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DIACONU G ADRIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.65 avansat Reusit

DIACONU N. NICOLAE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

DIACONU T. ALESANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.05 Psihologie 2.7 avansat Respins

DIACONU V. EMANUEL DANIEL

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DICU D. OVIDIU - IOAN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 experimentat Respins

DICU I. VASILICA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Istorie 8.85 Geografie 7.25 avansat Reusit

DICU M. CRISTIAN DUMITRU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DIDE S. CRISTIAN SAMIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

DIEACONU M SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DIG GH. DORINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

DIMA S. MIHAELA ANDREEA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DIMCEA I. ION - CRISTIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

DIMECA R.D. ALEX RAUL

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DIMI V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DINA N DOMNICA-PASTITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DINITA M MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.55 avansat Respins

DINU C ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Geografie 6.95 experimentat Respins

DINU C. RENATE

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Economie 8.3 avansat Reusit

DINU D LUCIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DINU F MADALINA-BIANCA-CAROLINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

DINU G. RODICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5.75 avansat Respins

DINU N. ALEX NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.3 avansat Respins

DINU P. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DINULESCU G. LAURA IASMINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.6 experimentat Respins

DINUT I SIMONA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.8 experimentat Respins

DIOANE I. GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.3 experimentat Respins

DIOSZEGHI A. FLORIN MARIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DIRSCHL P. MARIA KATHARINA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DISA E LARISA MIOARA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Economie 6.1 experimentat Respins

DLUJANSCHI C ANDREI SERGIU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

DOBINDA F DARIUS SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

DOBINDA V GABRIELA ANGELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.95 experimentat Respins

DOBORKAZY S STEFANA-IASMINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.8 experimentat Respins

DOBOZI C MONIKA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.05 experimentat Respins

DOBOZI I ROLLAND JANOS

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DOBRA G. CRISTIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DOBRA G. LIANA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 3 avansat Respins

DOBRA G. MARCELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DOBRA T. ECATERINA ANA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 5.8 avansat Respins

DOBRE C RAMONA COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.55 avansat Respins

DOBRE D.L. CRISTINA DANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DOBRE V BENIAMIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DOBRE V IOSIF

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza N/p Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator N/p

DOBRE V NARCISA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

DOBRE V ONISIM

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

DOBREAN M. VALENTIN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 9.5 avansat Reusit

DOBRESCU S.E. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 4.55 Fizica 5 experimentat Respins

DOBRICEAN D CATALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

DOBRICEAN G. BENIAMIN VASILE

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DOBRICEAN I. LAURA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

DOBRILA P GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 3.4 avansat Respins

DOBRISAN C OCTAVIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.2 experimentat Respins

DOBRITA I. REBECA-VALENTINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 4.45 incepator Respins

DOBRITOIU D PETRE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DOBROICA I. ALIN FANICA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

DOBROVOLSKI D ANDREEA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DODEA I. AMALIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DODU P.R. TIBERIU-PETRISOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 5 Geografie 4.6 avansat Respins

DOGAR T. LIVIA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

DOGARU S. FLORENTIN GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

DOGEA C CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 incepator Respins

DOHAN V MIRABELA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DOHOTAR V. SERGIU-OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

DOLACHE P. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

DOLEA C. POLIXENIA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DOLHASCU I PETRICA-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DOLUTA F CLAUDIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 6.35 experimentat Respins

DOMASNEANU P. PETRONELA-SIMONA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DOME M. NARCISA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DOMIDE ITAF FRANZ JOHANN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DOMNISORU F. IONELA-MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DOMNISORU V. CLAUDIA GEORGIANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DOMOKOS IR RONALD MARIUS

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 5.2 avansat Respins

DOMOLKY P. ALEXANDRU PAUL

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DOMSCHY Z.A BIANCA-CLARA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.25 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DOMUTA G ALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

DOMUTA GH. ADELA ANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 5.75 experimentat Respins

DONAWELL G CRISTIAN MANUEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

DONISA A. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel II 2.45 experimentat Respins

DONISAN C OANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DONISAN C. VASILE-TIBERIU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.2 avansat Respins

DONOSA C SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1.7 Geografie 3.95 incepator Respins

DONOSA D ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DORDEA A.G ALINA - ANTONIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.25 experimentat Respins

DORLOTI V. DANIEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Respins

DORNEANU M CLAUDIA-OANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba italiana A1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 8.85 experimentat Respins

DORNEANU V. MIHAELA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DOROBANTU M ANDREI TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

DOROBANTU P VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba rusa B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

DOROBAT S.I. CRINA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.3 avansat Respins

DOROBINSCHI D. IOANA MARINELA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DOROFTEI A ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DOROS V ALINA PETRUTA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DOROS V ANDREEA LENUTA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DOROS V. MARIUS- VASILE

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 3.7 experimentat Respins

DOSA A. ROBERT-LORAND

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 nivel mediu Reusit

DOSPINA D. STEFANIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

DOSPINESCU C BOGDAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.5 incepator Respins

DRACEA E. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Fizica 6.45 experimentat Respins

DRAGALINA A. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGAN A. GABRIEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

DRAGAN G CATALIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.55 avansat Respins

DRAGAN I. STEFAN- ILIE

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

DRAGAN I.G. ROXANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

DRAGAN IC OANA-MARIA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DRAGAN M. GABRIEL MIRON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

DRAGAN M.G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DRAGAN M.V. ROLAND FLAVIUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

DRAGAN P DIANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 incepator Respins

DRAGAN RM IONELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRAGAN S ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 4 incepator Respins

DRAGAN V MARIUS VIOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DRAGAN V RALUCA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.75 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DRAGAN V. LIVIUTA-IRINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

DRAGANESCU I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DRAGANESCU N. ALINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

DRAGANESCU O ALEXANDRU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DRAGEAN C BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DRAGHESCU I LAVINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

DRAGHIA I COSMIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

DRAGHIA P MARIUS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGHICI F CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DRAGHICI I DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DRAGHICI T MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

DRAGHITA S BOGDAN-TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DRAGITY G. BRANCA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

DRAGOESCU I. ACVELINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

DRAGOESCU O.I. OVIDIUS DARIUS

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

DRAGOI C ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

DRAGOI C. IOANA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

DRAGOI IC ROXANA CERASELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 8.6 avansat Respins

DRAGOI N. AMANDA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DRAGOI R.I. VIVIANA-ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DRAGOMAN GI ADRIAN IOAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

DRAGOMIR A MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGOMIR D. MADALINA- ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 6.85 avansat Respins

DRAGOMIR G CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

DRAGOMIR GH. DANIEL - GEORGEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DRAGOMIR L. IVAN - LAZAR

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba germana moderna B2--B2-A2-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 5.1 avansat Respins

DRAGOMIR N. NICOLETA BIANCA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DRAGOMIR T.N. RAZVAN CASIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 3.95 avansat Respins

DRAGOMIRESCU C. ROBIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Reusit

DRAGOMIRESCU P.A. PETRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.25 avansat Respins

DRAGOS D. DANA-GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DRAGOS M. OANA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 9.8 avansat Reusit

DRAGOS N. GRATIELA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.7 avansat Reusit

DRAGOS R DEMETRIUS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Respins

DRAGOSIN A. ANA EMANUELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.8 avansat Reusit

DRAGOSIN S. LUCIAN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.8 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7.45 avansat Respins

DRAGOTA G. TITUS-MARTIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRAGULIN S.S. COSTIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Reusit

DRAGUS A. CONSTANTIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.85 avansat Respins

DRAGUT R ADRIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba rusa A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

DRAIA I. IONEL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

DRAICA S ALEXANDRA ARINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRECIN C.P. BARBARA-GLORIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

DREGAN I PATRICIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 avansat Respins

DREGHICIU L. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

DRILEA A.V. ADINA- SLAVITA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.35 avansat Reusit

DRILEA I. BOGDAN CATALIN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

DRIMUS I ADRIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DRINGU M CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

DRINOVAN I PATRICIA SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DRINOVAN I. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

DROGA C DANIEL-EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

DRON D FLORIN ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.1 avansat Respins

DROZDEK S. ADELINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2.45 nivel mediu Respins

DROZDEK S. ELENA EVELINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2.45 nivel mediu Respins

DRUGA C. CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

DRUGA I. BARBARA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DRUGEA P. LILI-ALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

DRULEA M. RAZVAN-MARINEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 5.5 avansat Reusit

DRUMEA I. CLAUDIA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 avansat Respins

DUBEI I DANIEL ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

DUBEI L. ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.25 avansat Respins

DUCAN D.C. DIANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DUCIUC D ADRIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DUCIUC I SEMIDIA-CORINA-CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

DUCIUC I. ANGELO

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.4 avansat Reusit

DUD I MARIA-LARISSA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DUDAS I PETER

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv Pascal 5.7 experimentat Reusit

DUDUTA D LAURA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

DUGACI L.D. GEORGIA-CARLA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DUGALICI I.N. STEFAN-CASIAN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

DUKAI T. VALENTINA - KATY

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DULCA I ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DULCA I. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DULIN Z VLADIMIR

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.75 avansat Respins

DULOVET F FRANCISCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

DUMA D. DORIN-IOAN

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 8.4 avansat Respins

DUMA G. TEOFIL IOAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DUMA I. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

DUMA M BIANCA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

DUMA P ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMA S SORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6 experimentat Respins

DUMBRAVEANU R DIANA-COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Economie 6.75 avansat Respins

DUME V. FLORIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.9 incepator Respins

DUMEA I. CRISTIAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

DUMEA M DAIANA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Economie 5.15 nivel mediu Respins

DUMITER A LORENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUMITRACHE TC MARIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DUMITRANA D VLAD

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8 experimentat Reusit

DUMITRAS D. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 4.8 avansat Respins

DUMITRAS D. ELENA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DUMITRAS FD BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DUMITRAS S. DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Psihologie 8.85 experimentat Reusit

DUMITRASCONIU F ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 8 avansat Respins

DUMITRASCU V SERGIU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Filosofie 6.3 avansat Reusit

DUMITREAN G RALUCA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8 experimentat Respins

DUMITRESCU A.R. ADRIAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3 experimentat Respins

DUMITRESCU F. DAIANA FLORINA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 6.4 avansat Respins

DUMITRESCU G OANA MARIA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

DUMITRESCU I MARINEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DUMITRESCU I. CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 5.3 experimentat Respins

DUMITRESCU M. DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

DUMITRESCU N NICOLETA ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

DUMITRICA S. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 7.65 avansat Reusit

DUMITRIU A COSMINA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 incepator Respins

DUMITRIU G. ELENA JIFCA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2.45 nivel mediu Respins

DUMITRU I. GIOVANA OANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DUMITRU R.C ALEXANDRA CORNELIA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DUNAVETE V. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUNCA G GABRIELA ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DUNCA G. EMANUEL

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DUNCA V. DANIELA-MIRONELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

DURA I CAMELIA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

DURLA D ALEXANDRU LUCIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

DUSCIUC I. ADINA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUSU M EUGEN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUSU M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.45 avansat Reusit

DUTESCU R. RAZVAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

DUTU I ION ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

DUTU I. IOANA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 5.15 Geografie 6.2 experimentat Respins

DUZSARDI I CLAUDIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DZITAC D IOAN MITICA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

DZITAC G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.45 avansat Respins

EASCURSCHI A ADRIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

EFTENIE M MIHAELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

EGNER H INGRID LAVINIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 incepator Respins

EHLING I CLAUDIU GABRIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.2 avansat Respins

ELAM N. AMIR

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ELEKES N ROXANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

ELENEI M ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

ELI I. MONICA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

ELI V.M MARK-RAOUL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ELISCHER L ROBERT

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

EMANUIL O. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ENACHE AS ALEXANDRA DANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.85 Filosofie 10 experimentat Reusit

ENACHE C.M. DENIS-MIHAITA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 7.85 avansat Reusit

ENACHE G ANDREEA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.35 avansat Reusit

ENACHE I MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ENACHEV M.D. RAZVAN - MIHAI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4.8 avansat Respins

ENASOAIE A CLAUDIA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

ENASONI - DRAGOMIR IE FLAVIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ENASONI I MARGARETA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

ENASONI I VICTORIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ENE I ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ENE I CORNEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ENE I. ALEXANDRU DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie 5.35 Geografie 4.4 avansat Respins

ENE M.N. LORENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.6 experimentat Respins

ENE S. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ENEA C. ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 experimentat Respins

ENEDY I STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 avansat Respins

ENUICA V. ANDREI - OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

EPURAN P ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.65 avansat Reusit

EPURAS C. IONEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

EPURE VR VALENTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ERDEI P. EDUARD-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.1 avansat Respins

ERDELEAN B LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

ERDELYI Z MONIKA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

EREMICI I IVANA BRANCA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura sarba experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

ERJA V.I VALENTIN EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

ERNST I. ROLAN-ANTON

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

EVRICI GH LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Economie 5.1 incepator Respins

EZARU ED EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

FABIAN I. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FABIAN T. TIBERIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FABIAN V GEORGETA-CRINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Economie 6.75 nivel mediu Respins

FALAMAS I MINODORA MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

FALUTA I DANIEL MARIUS

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 2.7 avansat Respins

FANEA C SORINA-MONICA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

FANTA V. DACIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 avansat Respins

FANU F FRANCISC

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 4.85 nivel mediu Respins

FANU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

FARAGO O. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 experimentat Reusit

FARAON I. SIMINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FARC A SIMINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FARCA M ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

FARCALAU I. FELICIA SIMONA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

FARCAS A. ALEXANDRA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

FARCAS G ELISABETA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

FARCAS I DANIEL-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 6.45 avansat Reusit

FARCAS I MONICA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

FARCAS M. CLAUDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

FARCAS N ADINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Economie 4.1 nivel mediu Respins

FARCAS P.N LAURA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Reusit

FARCAS S BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.1 experimentat Respins

FARCASIU C CRISTINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FARCASU L ROXANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.75 avansat Reusit

FARCAU D BIANCA-LEONTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Filosofie 5.1 avansat Respins

FARKAS A. FLORIN-ARPAD

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

FARKAS C CAROL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 incepator Respins

FARKAS F BERNADETT DOROTTYA BOGLARKA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba germana moderna A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.9 Filosofie 10 experimentat Reusit

FARKAS I.M ANDREI IONUT

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

FARKAS I.M SERGIU IOAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.05 avansat Respins

FARKAS M. ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FARKAS T ARTHUR SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

FARNAS T MONIKA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba rusa A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FATU M ROBERT-GIANI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FAUR C. OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FAUR D NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

FAUR N. DANIEL

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

FAUR P ALEXANDRU ALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.55 incepator Respins

FAUR P. ALINA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 5.85 avansat Reusit

FAUR V. BOGDAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

FAZAKAS D. ENIKO

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FECHETE F. LARISA-ROXANA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FECHETE L.G ANDRADA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

FECICO I. ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 8.3 Psihologie 7.4 avansat Reusit

FEDER T. MARIUS TRAIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FEDIUC-BODNARESCU L. EDUARD-FLORIN

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

FEHER Z ARANKA-VANESA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 6.15 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Psihologie 9 nivel mediu Respins

FEIES I ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 5 avansat Respins

FEILER F TIMEEA MONIKA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

FENESER S. ANDREEA-ANCA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FER D. BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.95 experimentat Respins

FERA N LENUTA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba rusa B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

FERENCZ-CSIBI G TIBERIU

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

FERENCZI A CRISTIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

FERENCZI I TIBERIU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara avansat 3.7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

FERENDAU I FLAVIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

FERENT I. ALEXANDRA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

FESTO FS STEFAN COSMIN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.1 avansat Respins

FETCU G MONICA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

FIBISAN O OCTAVIAN CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

FICARD A.G CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.3 incepator Respins

FILIEVICI O. LARISA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 5.85 experimentat Reusit

FILIMON A. OXANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

FILIMON G BOGDAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

FILIMON I. IONELA DOINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

FILIMON N. ANDREEA RENATE

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

FILIMON V. MONICA CRISTINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 4 avansat Respins

FILIP A. IULIA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 7.1 experimentat Reusit

FILIP B. NOEMI

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 6.35 experimentat Respins

FILIP D. AUGUSTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.2 experimentat N/p

FILIP D. COSMIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

FILIP G. DOINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

FILIP I NELU IULIAN

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

FILIP I PETRICA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

FILIP I. ALEXANDRA LUMINITA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

FILIP M ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FILIP P ROXANA-CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.05 experimentat Respins

FILIP S. DRAGOS CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

FILIP S. SIMONA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 5.5 experimentat Reusit

FILIP V ALICE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

FILIP V PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

FILIPCSIK I IONELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

FILIPCSIK I RUZENKA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 7.3 incepator Reusit

FILIPOVICI C ANTONICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

FILLINGER S OTTMAR NORBERT

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Reusit

FILON I. IONEL FLAVIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FINTA V VASILICA VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.45 avansat Respins

FIRAN F.I MANUELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

FIRAN I GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FIRFIRICA D. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

FIRU J MARIA GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

FIRUT T MIHAELA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 7 avansat Respins

FISER I ANEMARI

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

FITOR I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 experimentat Respins

FIUSTES V. VERONICA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.95 Geografie 8.85 experimentat Reusit

FLAUGIU S DENISA STEFANIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.05 incepator Respins

FLESCAN I. GHEORGHITA IULIAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 2.65 avansat Respins

FLESIARIU I. ANCUTA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

FLICKINGER D DENIS - REINER

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 5.3 avansat Respins

FLOAREA I. RALUCA-LARISA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

FLOAREA M. GEANINA-MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

FLOCA C RAZVAN FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

FLOCEA-LEUCA A. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

FLONTA C. CLAUDIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

FLONTA F.A. LUCRETIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

FLOREA A ELISEI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.75 experimentat Respins

FLOREA A IOAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

FLOREA D MIHAELA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba germana moderna B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

FLOREA D. MARIA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FLOREA E ADINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.3 incepator Respins

FLOREA G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

FLOREA G. IONUT CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

FLOREA GH. GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

FLOREA I IOAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

FLOREA I IONELA CODRUTA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.65 avansat Respins

FLOREA I IONUT SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

FLOREA I. LUMINITA-ROXANA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FLOREA M BIANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

FLOREA M. MIHAELA BIANCA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

FLOREA N OVIDIU-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.7 experimentat Reusit

FLOREA O.E CORINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

FLOREA P AMOS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

FLOREA S DENISA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

FLOREA T. PETRUTA DANIELA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

FLOREA V SAFTICA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

FLOREA V. VASILE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.1 experimentat Respins

FLORESCU M ANDREEA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Economie 6.9 avansat Respins

FLORESCU V. ELENA ALINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Logica si argumentare 8.25 experimentat Reusit

FLORIA AM ROBERT

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FLORIA I. GHEORGHE MIHAITA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

FLORIA V ALINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

FLORICIU N DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.5 experimentat Respins

FLOROIU C CORNEL RAZVAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FLOROIU C TOADER CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.4 avansat Respins

FLORUTA V.C ALIN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

FLUERARU C IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FLURCHE I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

FLURCHE I. VIOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

FLUTAR G. FLORENTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 4.7 Geografie 4.45 avansat Respins

FLUTAR GH. FLORIN-GHITA-FANEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FLUTUR G. ALINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

FOALE E. ALBERTO EMANUEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FOALE G MEDANA STELA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FOALE G. IRINA LOREDANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FOALE P PETRU IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

FOCSA M. ANDRADA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

FODOR C. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel II 2 nivel mediu Respins

FODOR M VASILE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FODOR-RUSU I. CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--B2-- Istorie 5.25 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

FOFIU C SEBASTIAN MIRON

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 nivel mediu Respins

FOFIU P ELEONORA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

FOGARASI S. CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

FOGARASSY-NESZLY P VLAD

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.85 experimentat Reusit

FOLOGEA D. EUGEN DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FOLTUN A. CIPRIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

FONATH Z. HERMINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.5 incepator Respins

FORAY G. ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

FORGACS A ALIN ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FORGHICI C.D. ANDREEA-MIRELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

FORNADE N. LIVIU DUMITRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.8 avansat Respins

FORT C CONSTANTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

FORTU D SEBASTIAN DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

FOTIN L. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 9.55 experimentat Reusit

FRANCIAC A MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FRANK K PATRICK- ERWIN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5 experimentat Respins

FRANT AD ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 experimentat Respins

FRANTESCU A. CRISTINA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FRANTESCU G. DELIA IRINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FRANTESCU I.R. ROMULUS RADU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

FRASINCAR G ADRIAN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

FRATILA D. IASMIN

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.8 avansat Respins

FRATILA N.S ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 experimentat Respins

FRATILA N.T. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

FRENT P. DANIEL-MARCEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

FRENTI T RAMONA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FRIMU E. FREDERICA EMANUELA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 7 nivel mediu Reusit

FRUJINA S MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 9 experimentat Respins

FRUMOSU V COSMINA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

FRUNZEA D. FLORIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FUGA A.I. RENNE- SEBASTIEN

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza Matematica T1 3.35 Fizica 4.3 experimentat Respins

FUICU P OANA-MARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FUIOAGA M.G VALENTIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

FUIOR V. MARIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

FULDEAK G. KARINA IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

FULEKY G. ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

FULGA C. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FULGA N ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FULOP E EMERIC-EMY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FULOP S. DANIELA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FUMU A. CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

FUNARIU I IONEL FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

FUNARU-IOAN G. DRAGOS

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FURCIC V. VICTOR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FURDEA G.A ANDRADA CONSTANTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

FURDUI M.T. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

FURIC I ANDREEA-IASMINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 8 Geografie 6.15 incepator Reusit

GABOR A. MIHAI

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

GABOR D TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GABOR I. IOSUB - EUSEBIU

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.25 nivel mediu Respins

GAGA S ANDREI - MARIUS

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

GAGE V. OLIMPIU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GAGEANU I MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

GAINARIU E. SERGIU - OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 experimentat Respins

GAINARU D LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GAINARU M. VIOLETA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.95 avansat Respins

GAITIN A SORIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

GAJE G DOINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

GAL I. IULIA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

GAL I.I. ADINA LARISA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

GAL P ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.15 experimentat Respins

GALAMBOS L.G. ALISA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

GALAMBOS O TIMEEA-CECILIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GALAMBOS TP ILDIKO ALINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.55 avansat Respins

GALAMBOS V. CEZAR - CALIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6 avansat Respins

GALAN I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel II 2.3 avansat Respins

GALANICI I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 nivel mediu Respins

GALATAN M ALEXANDRU MUGUREL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

GALATAN N. IULIANA TALIDA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel II 1.2 nivel mediu Respins

GALATI I IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GALBAU G DENIS REMUS

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.45 avansat Respins

GALBINASU F MARIUS-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

GALE D DIANA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

GALEA M CODRUTA GEORGETA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.4 avansat Reusit

GALEA M. DANIELA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

GALEA P RAFAEL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GALETAN M NORBERT MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GALL A. LADISLAU-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.05 experimentat Respins

GALOS I RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GALU V. ADRIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GAMAN C ALIN DORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.25 avansat Reusit

GAMAN G DANIELA ESTERA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.65 incepator Respins

GAMAN G. BENIAMIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GANE B. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GANEA A ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GANEA D DAVID DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GANEA D SAMUEL EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 4.5 experimentat Respins

GANEA D. LILIANA ADINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GANEA P EMANUELA-PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GANEA P ROXANA ESTERA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

GANEA V DANIELA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

GANESCU S VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GARAU M.A. ANCA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

GARAU P.I. ADRIAN - PETRU

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GARBACI T FLORIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

GARBITA V IOANA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 9 experimentat Reusit

GAVAZ I. SORIN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

GAVRA G. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

GAVRA I ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GAVRIL V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

GAVRILA G. CRISTIAN FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.8 experimentat Respins

GAVRILA I NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GAVRILA J.F ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.2 experimentat Respins

GAVRILA M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 nivel mediu Respins

GAVRILA Z LAURA OCTAVIA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist Limba si literatura germana experimentat 5.8 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

GAVRILA Z. IRINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 avansat Respins

GAVRILAS A. SANDU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GAVRILESCU D ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.45 experimentat Reusit

GAVRILESCU F SORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.3 incepator Respins

GAVRILOAIE S. ANA MARIA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

GAVRILONI M.D. MIRUNA-DENISA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GAVRIS I. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GAZDAC A.V. ALEXANDRU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

GEANA M ESTERA TABITA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 6 avansat Reusit

GEANTA GH. RAMONA-ANGELICA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.05 experimentat Reusit

GEORGE V NICOLETA IULIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 6.1 avansat Respins

GEORGESCU A.I. DENISA ADRIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 4.1 experimentat Respins

GEORGESCU C CRISTINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

GERE E ELISABETA DOROTHEA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.1 Respins

GEREA M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 nivel mediu Respins

GERGELY F. MIHAI

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

GERGELY I. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

GERGELY I. TEODORA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

GERGELY Z.G TIMEA-TUNDE

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

GHABAIN F. OSAMA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

GHEATA D. ANDREEA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

GHEATA D. LILIANA DUMITRINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GHEBERTA GH. LIVIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 3.1 avansat Respins

GHEBHARDT W. MARTINA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.1 avansat Reusit

GHEBOSU I. ONUTA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.65 avansat Respins

GHEDOS R. MIODRAG

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.45 nivel mediu Respins

GHEJU I ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GHEJU I IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GHENCEA M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHENCIAN V ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 5.6 nivel mediu N/p

GHENCIAN V DANIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.6 nivel mediu N/p

GHENCIU P.D. MIRCEA - ALEXANDRU

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.75 experimentat Respins

GHENCIU V. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 5 experimentat Respins

GHENITA I CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

GHENT I ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.95 avansat Respins

GHEONEA D CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.75 experimentat Respins

GHEORGHE I.D. RADU-ION

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 7.35 Fizica 5.95 experimentat Reusit

GHEORGHE M OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

GHEORGHE R MADALINA PATRICIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GHEORGHE S BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GHEORGHE V. DANIEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.65 experimentat Respins

GHEORGHITA C.C. CALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GHEORGHIU F.I ELEONORA IULIA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2---A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GHEORGHIU V. ANDREEA - STEFANIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GHEORGHIU V. FLORIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GHERA V LAURA ANDREA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GHERAESCU V ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GHERALIA I IONELA OANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GHERASIM M. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

GHERASIM S.I. ERWIN ROLAND

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHERASIM V ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.6 incepator Respins

GHERASIM V LAURENTIU-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

GHERASIM V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba rusa B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

GHERASIM V. LIA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHERBAN T. ALINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GHERBOVAN A ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GHERGA A ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 3.15 incepator Respins

GHERGA A. PATRICIA-KARINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GHERGA AC LARISA MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

GHERGA CL BIANCA ROXANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GHERGA M.N. CRISTIAN IONEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GHERGHE G CRISTINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

GHERGHELES L. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 7.3 experimentat Respins

GHERGHER E. CRISTIAN EUGEN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHERGHINA P. RAMONA LAURA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

GHERGHINESCU T STELIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

GHERGHINOIU G. ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

GHERGUSI A. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

GHERHES A. CRISTIAN - ANDREI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHERMAN A. ALEX - GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 5.9 experimentat Respins

GHERMAN D.M. ALEXANDRU SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GHERMAN M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 incepator Respins

GHIATA I. CATALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

GHIBAN I. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

GHIBERSA V. CRISTINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

GHIBU G EMILIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GHIDANAC F. FLORIN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.25 experimentat Respins

GHILEA D.S. MARIUS-GEORGE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 3.05 avansat Respins

GHILEZAN D. LARISA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Economie 5.6 experimentat Respins

GHIMAN F BENIAMIN-EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

GHIMBOASA N. DIANA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHINITA C. ELENA - ZAMFIRA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

GHIOCULESCU M. MIREL MIRCEA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GHIORGHE C DANIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu N/p

GHIORGHE G SONYA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

GHIORGHITOIU D ANDREI-FABIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

GHIORGHIU C CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 nivel mediu Respins

GHIRAN V DAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 experimentat Respins

GHISE A. ROXANA SIMINA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 3.9 experimentat Respins

GHITULESCU I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GHIULAN S FLORIN - SILVIU

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

GHIZDAVEANU I FLAVIA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GIB M ALEXANDRU MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

GIDEA C NICOLAE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba germana moderna B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

GIDEA G. SVETLANA-DACIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

GIDO A.D. ARCADIE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.37 nivel mediu Respins

GILCA VC CRISTIANE KARINA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.45 Geografie 7 experimentat Reusit

GILINGER A ANDREI-IOSIF-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GINDILA P DAVID-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

GINGU G ION MARIUS

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

GINGU V. FLORINA-MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GIORGIEVICI A. ADRIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.3 experimentat Respins

GIORICI A.R CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.55 avansat Reusit

GIORICI M SNEJANA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

GIRBULET S SIMONA LENUTA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

GIRDA I ELENA LAVINIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.2 avansat Respins

GIRLEANU C. FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.8 experimentat Respins

GIRLISTEAN M DANIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

GIROSZASZ S.M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.7 incepator Respins

GIRTEALA V. LAVINIA - NICOLETA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GIRZ N VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba germana moderna B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

GIUCHI N SORIN-DAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2--A1-- Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GIUGIUC C.N. CAIUS ANGELO

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GIURA C DANIELA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GIURCA R MIREL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GIURGEV B DRAGAN OGNIEN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GIURGI I DANIEL STEFAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

GIURGI I DARIUS GHEORGHE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GIURGI P LAVINIA-IZABELA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GIURGIEV S DARCO

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GIURGINCA P. ION

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

GIURGIU C. RAUL - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

GIURGIU D CRISTIAN - DUMITRU

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GIURGIU E BOGDAN-EMIL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.95 experimentat Respins

GIURGIU M ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 nivel mediu Respins

GIURGIU N ROXANA AMALIA CARMEN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Reusit

GIURGIU P.A. SIMONA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GIURGIU V SEBASTIAN IONICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GIURICI T FLORIN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

GLATZ F. LION CORNELIUS

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

GLAVA C. ANDREEA RALUCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

GLAVA V. LEONTIN-IOAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

GLAVAN D. ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GLAZER S. MILITA-SOFIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

GLIGA V. DOREL VIOREL

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

GLIGOR C DORICA VIORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GLIGOR T. SAMUEL

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GLIGOR V. CAMELIA MARIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GOCAN A. ALINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-- Istorie 5.4 Psihologie 7.7 nivel mediu Reusit

GOCIU V ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

GODEAN I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba germana moderna B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

GODEANU L PETRU EUGEN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.15 nivel mediu Reusit

GODOR T.I. CRISTIAN - TIBERIU

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

GOGA D. DENISA - DANIELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GOGOASA C FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.45 incepator Respins

GOGONEATA E. ANDREEA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 7 experimentat Reusit

GOGU G. VIRGINIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel II 1.8 avansat Respins

GOGUT G. ALIN - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 5.2 avansat Reusit

GOIA D.R. CEZARA-AGATHA-EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

GOIA E MARIA TEODORA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

GOIA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza -A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 Respins

GOIA V. CATALIN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 5.2 avansat Respins

GOIAN G. GHEORGHE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

GOLASIE G OLIMPIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GOLBAN A IOANA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

GOLBAN G GLORIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

GOLBAN G. ALIN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GOLBAN G. ANDREI - ALEXANDRU

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

GOLBAN L. CRISTINA-MIRUNA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

GOLBAN P. ANA - MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.8 experimentat Respins

GOLDSCHMID H.C RODRIGO-VLADUT

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GOLEA N ANDREEA ADRIANA NICOLETA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GOLEA S. STEFAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba germana moderna A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

GOLET I DORU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 avansat Respins

GOLICZA A FLAVIUS SANDU SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.75 incepator Respins

GOLOGAN C. MARIUS

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

GOLUB A. DAN - OCTAVIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GOLUBOV G EMILIA-ECATERINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

GOLUBOVICI I.I. MIRUNA-MARIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

GOMAN V.M. ALEXANDRU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC IRIS TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GOMBOS I VLAD-MIREL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GOMBOS N. RAZVAN GEORGIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GOMBOS PA DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

GOMOTIRCEANU S ALEXANDRU ALIS

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 3.7 experimentat Respins

GORBAN V. VIORELA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 experimentat Respins

GORCEA A. REBECA AURA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4 nivel mediu Respins

GORDAN L. LEONTIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

GORDAN L. LEONTINA-LOREDANA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 3.25 avansat Respins

GORDEI C. CONSTANTIN-TOMA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3 nivel mediu Respins

GORDUNA C. SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GOSA D. DAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.25 avansat Respins

GOSA I IOAN-VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

GOTA I. DORIN - IOAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

GOTHARD S. VARVARA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GOTTSCHLICH A CLARA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.55 avansat Respins

GRAB GH. CLAUDIA FLORINA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRACZONYI A.A. COSMIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 5.3 avansat Respins

GRAD G GRIGORE

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

GRAD L IOANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Geografie 5.1 avansat Reusit

GRAD M. SIMONA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

GRAD S. MIRELA- FLORINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.9 experimentat Respins

GRAD S. STEFAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

GRADINARU F FLORINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GRADINARU G MARICICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Eliminat din examen

GRADINARU M AURA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba rusa B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.9 nivel mediu Respins

GRADINARU M. MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GRADINARU M. ROXANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

GRANCEA N. LARISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GRAPFFEL C. ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

GRAPINOIU P DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 nivel mediu Respins

GRAURE ST. ANDREI NICUSOR

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GREC I BILIANA - CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

GRECEA G.L. VLAD

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 6.35 experimentat Respins

GRECEANU D RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

GRECER V ANCUTA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

GRECESCU V.C. GEORGIANA-SABRINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.55 experimentat Respins

GRECU D TANIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

GRECU I SORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.4 experimentat Respins

GRECU I VIOREL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GRECU I. ADRIAN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GRECU I. LIA ANGELICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GRECU V IULIANA BIANCA

    LICEUL TEORETIC SFINTII KIRIL SI METODII DUDESTII VECHI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.55 nivel mediu Respins

GREGA V ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

GREGA V. VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

GRIGOR G ANISOARA MARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

GRIGORAS G LIDIA VALENTINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

GRIGORAS I. ALINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

GRIGORAS I. ANDREEA - IONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7 experimentat Respins

GRIGORAS I. DEBORA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

GRIGORE C CRISTIAN-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

GRIGORE D.S. LEON-DAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

GRIGORE G IONEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 7.1 experimentat Reusit

GRIGORE V ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

GRIGORESCU D ADRIANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.25 avansat Reusit

GRIGORI S CLAUDIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.95 avansat Respins

GRIGORICI C RAMONA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GRIGORICI G OCTAVIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GRIGUTA G. DAMIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2--B1-- Istorie 6.5 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

GROLMUSZ E EDWIN-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.25 avansat Respins

GROPSOREAN E.V. SEBASTIAN DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GROS M BIANCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

GROSU C ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.65 avansat Respins

GROSU D. TEODORA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GROSU F ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.45 experimentat Respins

GROSU I. MIHAELA DANIELA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

GROSU M MARIUS-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GROZA C. MARIUS - CRISTIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GROZA E AMALIA ANCUTA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROZA E ROXANA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 4.45 nivel mediu Respins

GROZA F CATALIN ANDREI

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

GROZA F. LOREDANA - FLORICA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

GROZA I FLORIN PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

GROZA P. PAUL

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

GROZA P.D PETRU-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.05 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

GROZA V SORINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.35 avansat Reusit

GROZAV AV CRISTIAN DAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

GROZAV D DUMITRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

GROZAVESCU I IULIAN-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Economie 5 avansat Respins

GROZAVESCU P. DANIELA CERASELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

GROZAVESCU P. MARIA ALINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GROZEA P VLAD CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GRUESCU A. RAFAEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

GRUESCU D. MADALIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Sociologie 8.4 experimentat Reusit

GRUESCU E. EUSEBIU-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.4 experimentat Reusit

GRUESCU G MIHAELA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 incepator Respins

GRUETI V. REBECA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 6 avansat Reusit

GRUIA S.D. DENIS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GRUION I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

GRUITA D.V. OANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GRUNEANTU S. ROXANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

GUBANI F IOAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

GUCIANU I CORINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.6 avansat Respins

GUDIU V LARISA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

GUGA I CRISTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

GUGULICA O MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

GUI A.P ALEXANDRA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.1 experimentat Respins

GUIA V.V. VIOLETA-ADINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

GUIVAN V MARIUS OVIDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GULER D DENISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GULER G. GHEORGHE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

GULIN G DANIELA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.95 avansat Reusit

GUNARU N ELENA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GURAN G. DORIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GURBAN P GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GURINCU A VIORICA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GURZAU A.M. ADRIANA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

GUSA P. FLORIN PETRICA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

GUTTMAN FULEA G. CRISTIAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GUTU A ACHIM EMANUEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GUTU D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GUTU EI IONUT IOSIF

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GUTU M COSMIN MARINEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.06 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GUTU M DANIELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

GUTU O. ANDREEA - MADALINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

GUTU V COSMINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 1.7 Economie 2.5 nivel mediu Respins

GYALAI A. PAUL ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

GYARAKI OG LORENA PUSA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

GYARMACZKI S TABITA ROZALIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GYORFI C.O AKOS-BOTOND

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Respins

GYORFI T SZABOLCS-LORAND

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

GYORGY G. ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

GYORI I BRIGHITA MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.15 avansat Reusit

GYURKY I ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara avansat 3.55 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5.95 experimentat Respins

HABASESCU C. MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HADADE A. ANCUTA AUGUSTINA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

HAGIU I ALEXANDRU-FLAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

HAIDAU GH. MIHAELA-GABRIELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 3.1 experimentat Respins

HAIDUC A CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 nivel mediu Respins

HAIDUC A. ALEXANDRA-AURICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

HAIDUC G. SILVESTRU DARIUS

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

HAIDUC I. ANDREEA - CLAUDIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.1 experimentat Respins

HAIDUCU M ROXANA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HAINAGIU M. DIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

HAISUC V.C. VASILE-EUGEN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.15 experimentat Respins

HAIU A.D. FABIAN MARIUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

HAJDU S.A STEFAN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

HALAGIC B BOZIDAR

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

HALASZ A ADALBERT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

HALATIBA M LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba italiana A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Economie 5 nivel mediu Respins

HALIP F.O. MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 5.8 experimentat Respins

HALIP L CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.75 Geografie 9 nivel mediu Reusit

HALMAGEAN A. DARIUS-ADRIAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

HALMAGEANU S. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

HALUNGA G. MARIUS EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

HALUSKA M. TIBERIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.45 avansat Reusit

HAMBARAS V. MONICA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.65 avansat Respins

HAN I. AURORA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

HAN I. IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.7 avansat Respins

HANA F ADELINA - ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

HANDER R. ANDREEA-SILVANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 9.9 experimentat Respins

HANES P.D. PETRICA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.55 experimentat Reusit

HANGANU N PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

HANIS P. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana N/p 3.5 Limba engleza N/p Istorie 6.9 Geografie 6.8 N/p N/p

HANIS P. PAVEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 experimentat Respins

HANS P DANIELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

HANTIG I NITA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

HANTIG T DIANA IUDITA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HANUS V MARIE VIOLETA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

HAPCA T IRINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

HAPURNE I ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.27 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

HAPURNE I STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HAR R. ROBERT

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

HARABULA S. FLORIN GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 3.9 avansat Respins

HARAGUS T ALINA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HARATAU V GHIORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba rusa B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

HARHACI V YVONNE-OKSANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.7 experimentat Reusit

HARJABA P. NICOLETA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

HARTAGAN V CRISTIANA MARIA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

HARTMANN I KRISTINE

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 7.8 avansat Reusit

HARTUP P. ANTOANELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

HASNA N IOAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Geografie 5.35 nivel mediu Reusit

HASZLER R.M. RUDOLF ARMIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba germana moderna B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.8 avansat Respins

HATEG M. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.8 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

HATEGAN I VALENTIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 6.75 experimentat Reusit

HATEGAN I. IONELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.6 experimentat Respins

HATEGAN P LAVINIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

HATEGAN R. ILIE ION

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 9.1 incepator Reusit

HATEGAN V.D. ANDRADA-MARIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

HATIEG C. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

HATIG I.F CERASELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

HAUCA P. SIMONA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HAURES I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba germana moderna A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

HAUSZAR AL ANDREA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

HAYNIK M ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.3 avansat Respins

HECZEI L IZABELLA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

HEDRE I.E. COSMINA - DIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.7 experimentat Respins

HEGEDUS I. CLAUDIU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

HEGEDUS S. KINGA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 6.8 experimentat Reusit

HEGER H. BRUNO HANI

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 8.1 avansat Respins

HEGYESI A IULIA LAURA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

HEHN H. HORST

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 4.8 nivel mediu Respins

HEHN V IOSIF

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

HEIDI I. CRISTIAN-NORBERT

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 8.05 avansat Reusit

HEISU C FLORENTINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.9 incepator Respins

HELER A. TITIANA - AURICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.4 experimentat Respins

HELER T. ADRIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.3 experimentat Reusit

HENCZ I GABRIEL - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

HERBEIU T.S. VIORICA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 avansat Respins

HERES V. FLORENTINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.8 avansat Respins

HERING M. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

HERLAS M. ANNE-MARY

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

HERMAN D. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

HERMAN V. EMANUELA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

HETES CT CRISTIAN IOSIF

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

HIDAS A. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

HIDEG I. GIULIAN CIPRIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 4.2 experimentat Respins

HIJ V. ANCUTA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

HILITIANU G. DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.1 nivel mediu N/p

HINOVEANU M. VASILICA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.45 nivel mediu Respins

HINT V.T. IASMINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.85 Geografie 5 nivel mediu Respins

HIRCEAGA E. DEGEDELA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

HIRJOABA . ALEXANDRA-BEATRIX

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.9 Economie 7.7 experimentat Reusit

HIRMAN L. LADISLAU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HIRSCHVOGEL E. CARINA- ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Filosofie 2.55 avansat Respins

HIRTEA DV ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 3.7 avansat Respins

HIRZOIU M.T. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Reusit

HITICAS V. RADU VASILE

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

HLIHOR G FLAVIUS GELU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza A2--B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.4 experimentat Respins

HLIHOR I RAMONA CAMELIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

HLIHOR M CALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 experimentat Respins

HOANOS I. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5.4 experimentat Respins

HOBAN S ZOLTAN OVIDIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.7 avansat Respins

HOCK P.R ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

HODGYAI G TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HODI S MARIEA GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 3.9 experimentat Respins

HODOROGEA G. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba germana moderna B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

HODUT I MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 8.4 avansat Respins

HOHA N. DANIELA -REBECA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HOJDA G LOREDANA MIRELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 7.85 experimentat Reusit

HOJDA S ION

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

HOJDA V. IOLANDA - NOEMI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Reusit

HOJDEA I. CARMEN-ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

HOJDEA I. CRISITNA-OLIVIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

HOLBEA C. DIANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Economie 8.2 experimentat Reusit

HOLDIS I. RAFAEL -CALIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

HOLHOS I.C IOAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.25 avansat Respins

HOLIARTOC G. FLAVIUS-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HOLIARTOC V.M. ALEXANDRA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.3 avansat Reusit

HOMAN S.A. MARIUS - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

HOMEI I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HOMOC D SIMONA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 avansat Respins

HOMOC I. CRISTIAN DANIEL

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

HOMORODEAN D.N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

HONAIE VS VALENTINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

HONIG C.W. JAN-JORG

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.65 experimentat Respins

HONIG M MIHAI-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

HONIGES V NORBERT CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

HONIGES V ROBERT CIPRIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

HORAK L. ANDREI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

HORANIT F.D. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 5 nivel mediu Reusit

HORDUNA O DENISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 9.95 Sociologie 9.45 experimentat Reusit

HORGA M. MIHAI DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HORGA V.B. DALIANA - ARMINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.25 avansat Respins

HORGOS S. KARINA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

HORNEA L SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.3 avansat Respins

HORNYAK N IOAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.3 avansat Respins

HOROBA G ADRIANA ALINA

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 5 nivel mediu Reusit

HOROBA G. ALINA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 4.4 avansat Respins

HOROBA M MELINTE-PAVEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

HORODINCA G. ALEXANDRU IOVAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

HORVATH F ZSOMBOR-ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv Pascal 5.95 experimentat Respins

HORVATH G SERGIU OVIDIU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

HORVATH I MARIA ADELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

HORVATH I. ANCA MELINDA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

HOSIN A FATMAH-SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HOTEA A.I. EMANUEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

HOTEA P. MARIUS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

HOTOLEANU N. SANDA- LIDIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

HOZA I ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

HOZAN M.A. ANDREEA- MARIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

HRADZKI S.M. BIANCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

HRISCU G SORIN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

HRITAC P. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

HRITAG G IOAN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

HRITCAN A DUMITRU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

HRITCAN V MARIA CARINA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

HRITCAN V ROXANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

HRITUC P OLIVER

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

HRITUC V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

HROMEI A MARIA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HRUBI A EDUARD ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.9 experimentat Respins

HRUBI A ROBERT ADRIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 avansat Respins

HUCICA G. ANDREI KAROLY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 avansat Respins

HUDREA I. DIANA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7 Fizica 6.75 experimentat Reusit

HUHUREZ P. CIPRIAN-MIRCEA-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

HUJA M IOAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

HULBAN A. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.35 avansat Respins

HULEA D. MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.7 experimentat Respins

HULEA I MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

HULPOI V. ANICA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

HULUBAN N. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

HUMA GH. EMANUEL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

HUMENIUC M ALEXANDRA-ROVINIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HUMINIUC P MONICA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

HURBAN S PETRE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HURDUZEU D.I. DENISA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

HURJUI C. REBECA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

HURJUI I LAVINIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

HUSAC F. EDUARD-FLAVIUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

HUSAC V. WILLIAM-ANDREAS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.95 avansat Reusit

HUSANU M. NOELLE-PRISCILLA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

HUSARIU G DANIEL-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 avansat Respins

HUSARU G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.6 avansat Respins

HUSTIUC M. BOGDAN MIHAITA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

HUSZAR K. ANNAMARIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 7.25 experimentat Reusit

HUTANU V RADU LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.8 avansat Respins

HUTENCU A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

HUTU D DAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.7 avansat Respins

HUTU G. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

HUTULEAC V. PATRICIA - FRANCESCA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

IACOB A.D. LEVI

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IACOB C. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

IACOB D. ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.4 experimentat Respins

IACOB G REBECA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

IACOB I CONSTANTIN-EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.3 experimentat Respins

IACOB I EUSEBIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

IACOB I. IOANA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

IACOB M.D AURELIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

IACOB N. GABRIELA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie N/p experimentat N/p

IACOB R CONSTANTIN RADU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 7.45 avansat Reusit

IACOB T. GABRIELA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

IACOB V DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

IACOB V. DIANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

IACOBAN N. CRISTIAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

IACOBESCU I. GHEORGHE RAZVAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

IACOBESCU P ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Logica si argumentare 2.9 avansat Respins

IACOBESCU T. FLAVIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

IACOBESCU T. IOAN-MARCEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

IACOBICI-VELA I MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

IAGAR G ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

IAGER M. CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

IAGHER E CLAUDIU-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

IAICI C. MIHAI PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

IAKAB I ION

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

IAKSO A. ERIKA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANAS A PAUL-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

IANAS P. MONICA - RAMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IANC T MIHAI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 2.1 nivel mediu Respins

IANCAU C. CARMEN RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

IANCAU I. RAUL-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Filosofie 6.55 nivel mediu Reusit

IANCOVICI I DELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

IANCOVICI S. NARCISA-GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

IANCU D DANIELA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

IANCU D MARIANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 nivel mediu Respins

IANCU D. DANIEL-LUCA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.1 avansat Respins

IANCU D. GEORGETA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IANCU E ALINA-EUGENIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

IANCU G. PETRE

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

IANCU I AURORA-AUGUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IANCU I.L. ANITA-IULIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

IANCU S DANIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

IANCU S GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

IANCU V ANDREEA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 8.4 avansat Reusit

IANCULESCU D. VICTOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

IANCULESCU G.V MIRIAM ANDRADA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.6 avansat Respins

IANCULESCU IP CLAUDIU NICUSOR

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.85 avansat Reusit

IANCULESCU IP RAMONA ELENA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

IANCULESCU IT ROXANA LARISA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

IANICU NM ADELINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

IANKO M MARIUS DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.35 nivel mediu Respins

IANOS R ROMEO - VALENTIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba germana moderna B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

IANOS V RALUCA-MONICA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

IANOSEV M MILANCA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura sarba experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.92 experimentat Reusit

IANOSTEAC S MILAN STEFAN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IANTOC GH. FLORENTINA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

IANTOC GH. PETRU

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

IANTOC P DORIS-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IANUS V PETREA ILIE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 avansat Respins

IAREMA A ANDREI-SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.85 experimentat Respins

IATIN D DRAGAN GORAN

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura sarba experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

ICA C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ICHIM L.D. VLAD-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

ICIU G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

ICLEANU C.S. VLAD MIHAI

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

ICLEANU N. MIHAI -CAIUS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IDRIZI B. LIRIA-TEUTA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IEFTICI M RAHELA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

IELA I. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.35 avansat Reusit

IENEA G IONELA-FLORINA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

IENES M ANCA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

IEPURE E OVIDIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba rusa B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

IEPURE F. ANDRA-LAURA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 10 experimentat Respins

IEPURE I LAVINIA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

IERKE I CRISTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

IERNUTIAN I OVIDIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

IEZAN V.C. RAUL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IFTIME D. CLAUDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IFTIME G ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 4.3 Psihologie 6.2 avansat Respins

IFTIMIA I. SIMONA- ELISABETA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

IFTIMIEI M. CRISTINA LIGIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.65 experimentat Reusit

IFTODE V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

IGNACZ Z.S. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

IGNACZ Z.S. ZOLTAN GAVRIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IGNAT M. ANAMARIA-IASMINA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 5.7 experimentat Reusit

IGNEA D PATRICIA-ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba italiana A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.45 experimentat Respins

IGNEA N ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

IGNEA V. VASILE-CRISTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

IHOS A.D. SALVINA-CORNELIA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

ILACI F.D. DARIUS COSMIN RAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5 Geografie 6.4 avansat Respins

ILAS I ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.2 experimentat Respins

ILCA M.V. MARIUS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ILCA M.V. VALER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ILE M ADRIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ILEA D CIPRIAN-DORU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

ILIA M.D. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ILICA D. OVIDIU FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9.1 avansat Respins

ILIE A EUGEN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.7 incepator Respins

ILIE A. LIVIU-SILVIU

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 3.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

ILIE C. CRISTIAN - STEFAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.12 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

ILIE D. GRATIAN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 avansat Respins

ILIE G ADRIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

ILIE G ALIN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 experimentat Respins

ILIE G LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ILIE I ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

ILIE I OANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

ILIE N. VIOREL - ALIN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

ILIE R. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

ILIE V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 incepator Respins

ILIE V CAMELIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.15 incepator Reusit

ILIES D. DELIA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

ILIES G PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

ILIESCU I.M. CRISTINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 3.8 avansat Respins

ILIESE M. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

ILIESU S.M. DENIS MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

ILIN D. EUGENIA IOANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ILIOI I. MIHAELA DENISA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ILIOIU C.T MADALINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.75 experimentat Respins

ILISEI I ALINA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ILIUC P. MIRELA ILEANA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 4.2 avansat Respins

ILLE I ANDREEA-FLAVIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 9.5 experimentat Respins

ILLE M. MARINELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.8 experimentat Respins

ILLES M THOMAS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 4.25 experimentat Respins

ILONTA I IADRANCA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba rusa A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.85 nivel mediu Respins

ILONTA I. FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.7 avansat Respins

INDOITU I NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.1 experimentat Reusit

INDREI I MARIN MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

INDREICA A CATALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 1.9 avansat Respins

INDRU A. LARISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9 avansat Reusit

INDRU P CRISTIAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

INTA V.V. BOGDAN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.9 avansat Reusit

IOAN P SERGIU MADALIN

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Reusit

IOCSA M ROBERT

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.55 avansat Reusit

ION G. ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

ION N ALINA GABRIELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Reusit

ION T MARIA-JULIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ION V. ROXANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

IONAS B BELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

IONASCU F. IONUT CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IONESC I GABRIEL DANIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

IONESCU C.G. IOANA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.05 avansat Respins

IONESCU C.M. IOANA CAMELIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 5.9 Geografie 6.8 avansat Respins

IONESCU D LUCIAN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IONESCU D. BIANCA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.45 experimentat Respins

IONESCU D. CLAUDIA LIA FELICIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

IONESCU D. MARK-RICHARD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.3 avansat Respins

IONESCU E.S ANDREI-SERBAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

IONESCU G CLAUDIU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

IONESCU I CARMEN-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

IONESCU I IOAN OVIDIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

IONESCU I. LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

IONESCU V ALEXANDRA-AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.6 avansat Respins

IONESCU V DIMITRIE LUCIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Respins

IONESE I CIPRIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IONESI V.T. CORNELIU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

IONICA V LAURA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 avansat Respins

IONITA F ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

IONITA V. PAUL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

IONITA V. RUSALIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

IORDACHE A LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

IORDACHE G. BIANCA GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

IORDACHE G. PAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

IORDACHE N. CATALIN-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IORDACHE S. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

IORDACHE V ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 5.9 experimentat Respins

IORDACHESCU L VLAD RAZVAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORESCU N. ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

IORGA E.V. AMALIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

IORGA M ANA-NUTA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

IORGA M. RUBEN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Fizica 2.6 experimentat Respins

IORGANDA GH KARINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.7 experimentat Respins

IORGHIN T PAVEL

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

IOSA I GABRIEL-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

IOSIF M CIPRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

IOSIN D ALICE-EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba italiana A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Economie 6.2 nivel mediu Respins

IOSIN D.F. ADELINA CORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

IOST I EDGAR LUDOVIC

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

IOSUB G. NICOLETA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 experimentat Respins

IOV D. SAVA-MIHAI

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 avansat Respins

IOVA A.G ADRIAN NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Informatica T3 Pascal 9 experimentat Reusit

IOVA I. LUMINITA ANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

IOVAN C IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 nivel mediu Respins

IOVAN V.C. MIRCEA-RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

IOVANESCU M.F. ALEXANDRA GETA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.45 nivel mediu Respins

IOVANOV I DEIAN DENIS

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

IOVANOV J. DEIAN

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

IOVANOVICI R. ALEXANDAR - IONUT

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.05 experimentat Respins

IOVANOVICI S ALINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

IOVANUT G. ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

IOVI I.V. MARIUS-TRAIAN

    LICEUL TEORETIC IRIS TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

IOVIN D FLAVIUS DARCO

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

IOVITA M. IULIANA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

IOVITONI P VIOLETA MARIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

IOZSA L LAJOS NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

IOZSI S SERGIU GABRIEL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.45 avansat Respins

IRIMIA A. CLAUDIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 6.45 avansat Reusit

IRIMIA P CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IRIMIA T. FLORINA-ANA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

IRIMICIUC V. RAMONA LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.15 experimentat Respins

IRIMIE L.S. ANDREI

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

IRIMIES G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IRINA M. ANDREA-MARINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Logica si argumentare 9.45 experimentat Reusit

IRINESCU C NICOLETA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.4 avansat Reusit

IRODIA C CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.3 avansat Respins

ISA - CAPETAN V. COSMIN - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

ISAC M ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

ISAC S MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

ISAC V COSMIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ISAINCU C CONSTANTIN VASILE

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2---A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

ISAINCU R. ALEXANDRU ILIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ISER P. IASMINA-ALICE

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.5 avansat Reusit

ISFAN C RAMONA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

ISFANUT S IOAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ISPAN M ROBERT BARDI

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.8 avansat Reusit

ISPAS I. OVIDIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.95 experimentat Respins

ISPIR P SEBASTIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

ISPRAVNIC ASC ANDREA DIANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ISTEAN T ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ISTOC V ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ISTOV T. LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ISTRATE O. DAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ISTRATOAIE I. SANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

ITINEANT E. ADRIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Economie 6.3 experimentat Reusit

ITU I EVELYNE-LARISA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.85 avansat Reusit

IUANAC A. ADRIAN COSMIN FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

IUGA I.C. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

IUGA M DINA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IUHASZ D LEVENTE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

IUHASZ Z ENIKO-ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

IUNG A.V. OANA MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

IUONEL P PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

IUONOI C. OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 7.8 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

IUONOI T CORNEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

IURCU C IASMINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

IUREA A. IULIAN CIPRIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IUREA C. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

IURESCU I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

IUSCO G. ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Istorie 5.3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

IUSCO V ALEXANDRA LIVIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 nivel mediu Respins

IUSTIN E ANDA-DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

IUTE P LAVINIA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 nivel mediu Respins

IVAN A. LOREDANA-OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

IVAN A. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.15 avansat Respins

IVAN C.A. DAVID-DORU

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

IVAN D. ANDREI- FLORIN- CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

IVAN G ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.45 avansat Respins

IVAN G OVIDIU LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 4.7 experimentat Respins

IVAN I.T. GABRIELA- MIHAELA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

IVAN M. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

IVAN S. OANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.05 avansat Reusit

IVANCOV I. IONELA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IVANESCU M. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

IVANESCU V VICTOR ANDREI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

IVANICIKI T. TEODORA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

IVANIS M MARINEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

IVANITCHI I LAVINIA-OLGA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

IVANOV GHE. CORINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba germana moderna B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IVANOVIC D. MARKO

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

IVANOVICI A MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

IVANOVICI A. PETRE SILVIU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 4.6 experimentat Respins

IVASCU V MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

IZDRESCU I. MIRELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 9.3 avansat Respins

IZGARIAN A MIRELA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba germana moderna B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

IZGARIAN A.S DACIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 5.4 avansat Respins

IZVERNARIU D BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Filosofie 3.8 avansat Respins

IZVINIANTU G. GABRIEL ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IZVORAN S.M. ANDREI-MUGUREL

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

JAC F.E ADRIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

JACMON A RAHELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

JADANEANTIU N ROXANA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

JAKAB A ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

JANOS A. LEVENTE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

JARCALETE D COSMIN VLAD

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

JARCOV B.I ALEXANDER-CLAUDIO

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.95 avansat Reusit

JARCOV M SLAVITA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JARRAR B.M BADER BASEL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

JBRANCA P. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

JBRANCA V LAVINIA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

JEBELEAN E. BOGDAN - EUGEN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

JEBELEAN I RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

JEBELEAN L. ADRIAN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.9 avansat Respins

JEBELEAN P. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

JEBELEAN V. ADELINA-IZABELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 4.25 avansat Respins

JEBERIAN T.V SILVIU TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

JECULA P.N TOBIAS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

JELEAZCOVA V ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 nivel mediu Reusit

JENCA K. NELU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.2 avansat Respins

JICHI I MANUELA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

JICHICI A.P. ADELINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

JICHICI I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

JICHICI S. MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.95 experimentat Reusit

JICHITA G. ISAURA SABRINA ROMINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 avansat Respins

JICONI I ALIN-LUCIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

JICONI P FRUNZINA-DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

JICU D DRAGOS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

JICU I. IOANA VALERIA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

JIDIC C. CRISTINA-ESTERA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 6.15 experimentat Reusit

JIDOVINEANTU IV IONEL DORINEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Economie 5.7 experimentat Respins

JIEANU V COSMIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

JIGA M DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

JIGALOV I CLAUDIU WALTER

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

JINGA S.L. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

JIPA S CRISTINA-IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.45 avansat Respins

JISA N DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.45 avansat Reusit

JITAREANU D BRINDUSA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

JITAREANU D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

JITARIU A RAMONA MELANI

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

JITARIU I DANIELA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

JIVAN DN OVIDIU MARCEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

JIVAN I. OANA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

JIVAN T.Z. VANESSA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba germana moderna B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

JIVAN V. OANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

JIVAN V.R. ANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

JIVANIOR I ION COSMIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

JIVCO F. BIANCA-ELENA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

JIVCOVICI VD ADRIAN VALENTIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

JIVCU I. IOAN - DAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

JIVCU I.D. REMUS-IOAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

JIVULESCU R. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

JIVULESCU S VLAD-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

JORZ A JANETT SORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

JOSIC M ZORAN

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Filologie Limba si literatura sarba avansat 6.35 limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.2 avansat Respins

JUCSOR L VALENTIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.7 incepator Respins

JUCSOR M. NOEMI LARISA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

JUCSOR N. ANDA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 avansat Respins

JUCU IG GABRIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.05 avansat Respins

JUCU V.I ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

JUDE D.T. RUXANDRA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Psihologie 5.6 nivel mediu Respins

JUDE R LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

JUGANARIU S. MADALINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.95 experimentat Reusit

JUGARIU I. RAZVAN - IOAN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

JUMUGA P. MARIUS

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

JUNAT E DANIELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

JUNC M. RODICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 2.9 experimentat Respins

JUPAN IP ANDI IONUT

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

JURATONI VB RODICA ZAMFIRA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

JURATU C RALUCA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.3 experimentat Respins

JURCA D FLORIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

JURCA I. CIPRIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.3 experimentat Respins

JURCA M.F. VIOREL COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

JURCA N ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 8 experimentat Respins

JURCA P. ZOLTAN EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

JURCHELA A FLAVIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 avansat Respins

JURCHITA I ADRIAN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 experimentat Respins

JURESCHI GH CATALIN IASMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

JURESCU F. ALIN FLORIN IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba germana moderna B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

JURESCU P RALUCA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

JURGEA I EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.9 experimentat Reusit

JURJ I MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

JURJ I. IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

JURJ I. ZENO CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

JURJ T ANDREEA LARISA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

JURJ T. MARIUS-OZDRAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 2.6 avansat Respins

JURJESCU A CAMELIA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

JURJESCU A.D. LOREDANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

JURJESCU I. DELIANA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 experimentat Respins

JURJESCU V NICOLETA-ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

JURJI N DANIEL SORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.55 experimentat Respins

JURJUT V. MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

JURMA C.A. BOGDAN DARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.35 avansat Respins

JURMA E ALEXANDRA-CATALINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.1 experimentat Reusit

JUVERDEANU C. CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

KADAR A KARINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 5 avansat Respins

KADAR G. ORSOLYA-IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

KALANYOS B. CSABA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Economie 5.5 experimentat Reusit

KALO S. CRISTINA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel II 2 avansat Respins

KAMENIK DF RAUL

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.3 experimentat Reusit

KANALAS E NICUSOR-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.75 avansat Respins

KAPUSY I ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8 avansat Reusit

KARACIONI I. IOSIF SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

KARACIONI I. IULIA TUNDE

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat N/p

KARDOS D EVA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 3.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

KARDOS D ISABELLE CAROLINE

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

KARDOS D. DEZSO

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 avansat Respins

KARETA A RAUL MARIO

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.8 avansat Respins

KASZIBA C ILDIKO LACRIMIOARA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

KATIN I LEOPOLD IOAN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

KATONA E ALINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A1--A2-- Matematica T2 1.05 Geografie 3.1 avansat Respins

KAUREK-DEMJEN R ROBERT-LADISLAU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

KELEMEN A DENIS-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Geografie 6 avansat Respins

KELLER D. MANUEL DESIDERIU

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KERCSOV M. BORIS

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

KERESTES S KINGA-NOEMI

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.7 avansat Respins

KESZEK S.C MIRELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

KHASHAN A.N.M.O. MOHAMED MADALIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

KHECEG I RADU CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KIKES LM DEIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

KINCSES I. IOSIF ALEXANDRU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 avansat Respins

KINDLE I. ANDRAS

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba italiana B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.75 experimentat Reusit

KIRALI F ESTERA GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

KIRALI F TABITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

KIRALY A NOEMI-HELLA

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

KIS E. TIBOR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 5.2 avansat Respins

KIS I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba germana moderna B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

KIS T ARPAD

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Respins

KISS A.S. FABIAN ZSOLT

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

KISS AD NADINA ROZALIA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Filosofie 9.55 avansat Reusit

KITL C RALF

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.05 avansat Reusit

KLEEMANN P.I. GABRIELA PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.05 avansat Respins

KLEIN T GABRIEL MIHAI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

KLEMENCO G GHEORGHE MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

KLUG K DOMENIC

    LICEUL WALDORF TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7.45 avansat Reusit

KNAPP R EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.3 avansat Respins

KOBOL R.G. ROXANA-SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

KOCIS S. MARIUS

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 4.55 avansat Respins

KOCSO I.A. ZOLTAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

KONTRA V CRISTIAN-EMIL-COSMIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

KORCSIK C. HARALD CAROL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

KOSA Z. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

KOSAK S OANA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

KOSKA A. ANDREEA-IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

KOSLOVASCHI G MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 avansat Respins

KOVACI I. ELISABETA-ILDIKO

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

KOVACS A ANNA-KARLA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

KOVACS A NICOLAE

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

KOVACS A TIBERIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

KOVACS A ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 3.15 Geografie 5.5 incepator Respins

KOVACS F. ADRIAN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

KOVACS G.T. GEZA-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.75 avansat Respins

KOVACS I CRISTIAN DARIUS

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

KOVACS I EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

KOVACS I. IOSIF-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6 nivel mediu Respins

KOVACS L EDIT MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

KOVACS L LADISLAU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

KOVACS L LARISA ADINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

KOVACS M MELINDA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

KOVACS M. MIHAI-GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 3.55 avansat Respins

KOVACS S DEBORA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

KOVACS S EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat N/p

KOVACS S MARGARETA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

KOVACS S TIBERIU OTTO

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.15 avansat N/p

KOVACS S.D. ALEXANDRA - IASMINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

KOVACS V DANIEL RADU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.3 experimentat Respins

KOVACS V VENTEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

KOVACS Z ALEXANDRU IOAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

KOVACS Z ALIN NANDOR

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 1 avansat N/p

KOVACS Z ROBERT

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba germana moderna B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

KOVACS Z ZOLTAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.8 avansat Respins

KOZAK L NORBERT-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza N/p Matematica T2 3.15 Geografie 6 nivel mediu N/p

KOZARKOVITS V.M MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

KOZILEK E. THABITTA-WANDA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

KOZLER T VIOREL-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2 avansat Respins

KOZSAN V.G ROLAND-VICHENTE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 4.05 Geografie 6 avansat Respins

KRAMER I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba rusa B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

KRASTA S ALEXANDRA IULIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 6.55 experimentat Reusit

KRAUBVOGEL A ADAM

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 avansat Respins

KREITER D.C. CARMEN-ROXANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

KRIZSA L. ANGELICA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.65 avansat Respins

KRIZSA M MIHAI-MARIUS

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

KRNACS G.A ALIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

KULBURG GC ALEXANDRU CHRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

KULIK G. KARINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

KURTA G ALEXANDRU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3 avansat Respins

KURUNCZI P CATALINA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

KUTLEAK P IOAN

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.05 avansat Respins

KUTRI A TIBOR

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 nivel mediu Reusit

KUZACK M. KARINA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

KUZACK M. ROBERT - MIHAI

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 avansat Respins

LABO G MIRELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

LABO T DOREL MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

LACANU G ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

LACATOS I ANDREEA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

LACATUS I. DIANA - IASMINA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

LACATUS V.B. BIDANI

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

LACATUSU D ANDREI-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

LACUSTA I DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.55 avansat Reusit

LADANY S. CRISTIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.45 experimentat Respins

LADARI S DENISA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

LAICHICI I LAURA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

LAICHICI ID ROXANA LARISA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Economie 5.35 experimentat Respins

LAICHICI V. DORINEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.9 avansat Reusit

LAIES I MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

LAJOS T CARLA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LAL C. ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie N/p avansat N/p

LAL I. MARIA - DELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.45 experimentat Respins

LAMBRECHT F SIGLINDE ILEANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

LAMPING I DANIELA-VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.7 avansat Respins

LANYI G ROXANA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

LAPADAT A OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LAPADAT C.V. ANDREI-CONSTANTIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.95 Geografie 7.65 experimentat Reusit

LAPADAT I IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LAPADATU F CRISTINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

LAPUGEAN R GIGEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

LAPUGEAN R ROMICA RADU

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

LAPUSAN MM SEBASTIAN-RADU

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

LAPUSTE G. NICOLAE ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

LAPUSTE V LUMINITA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 4.3 avansat Respins

LAPUSTE V. ALINA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Respins

LASC C.F. ANDRADA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 5.85 experimentat Reusit

LASCU I DAMARIS

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

LASSO A.O. CLAUDIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.05 experimentat Reusit

LATCU R PAULA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

LATCU TD IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.5 experimentat Reusit

LATURE V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.65 nivel mediu Respins

LAUDACESCU D DORIAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 4.2 Fizica 5.8 experimentat Respins

LAUDACESCU ID EMANUEL LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

LAURUC M ANDREEA PAMELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.05 avansat Reusit

LAUTARU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

LAVITA M. MIHAELA-DARIA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 5.4 avansat Respins

LAVRIC C. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

LAVRIC I MARIUS-IONUT

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.6 avansat Respins

LAZA V MINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LAZAR A DAIANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

LAZAR C CIPRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.7 incepator Respins

LAZAR C.V. IASMINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

LAZAR D.P DANIEL-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

LAZAR GD GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

LAZAR I FLORINELA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

LAZAR I NICOLAE-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 experimentat Respins

LAZAR I SIMONA MARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Reusit

LAZAR I.A. ANDREEA-PAULA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

LAZAR M MIHAELA-IONICA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

LAZAR N. ANDREEA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

LAZAR N. EMIL

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

LAZAR O.V. BIANCA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 9.1 avansat Reusit

LAZAR P CORNEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LAZAR R OVIDIU ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LAZAR S. CLAUDIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

LAZAR T VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

LAZAR T. MARIN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LAZAR T.D. LAVINIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LAZAR V IULIANA VALENTINA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.15 avansat Reusit

LAZAR V. CIPRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

LAZAREAN E.D. EMANUEL-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.2 experimentat Respins

LAZARESCU D CRISTIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

LAZARESCU M.P. RAUL-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 9.3 avansat Reusit

LAZARESCU N FLAVIA LAVINIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

LAZARESCU N.P. LUCIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LAZARESCU P. OANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

LAZAROIU P. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LAZAU I. SIMONA - LILIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 5.3 experimentat Respins

LAZEA I VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

LAZEA O OLIMPIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

LAZENTA D.V. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

LAZER D CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

LAZI E. BIANCA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

LAZI E. IOANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

LAZIC D. IASMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.45 avansat Respins

LEAHU I. DANUT GIGI

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LEAHU I. IOANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

LEAHU M ADRIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

LEAHU V. AUGUSTIN - MARIUS

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1--A2-- Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

LEBAN P ANCA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Filosofie 10 experimentat Reusit

LEFTER G. ANDREEA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 5.9 experimentat Reusit

LEGO N.M. EMANUEL-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.55 experimentat Respins

LEHACI G VASILE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

LEICA I.S. IOAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LEIHER F DIETMAR ATTILA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LEJA S. DANIEL

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.15 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

LELE C. ANDREEA DORIS

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

LELE GI MADALINA LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.7 avansat Respins

LELE I. IOANA-ADELINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

LELEA A ADRIAN-GABRIEL-PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

LELEA C DIANA-ALINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

LELEA D.D. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

LELEA I CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

LELESCU I.S IASMINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LELIK L CAROL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

LEMENYI G DANIEL-GEZA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 experimentat Respins

LEMNARU G ELEONORA-IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

LENGHEL F FERENC-CATALIN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

LENGHEL V ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LEONTE V MARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LEONTE V. MARIA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LEONTESCU C. ROBERT - BOGDAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.45 experimentat Respins

LEONTIUC G.G. IOANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

LEOVEANU C CLAUDIU-FLORINEL

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LEPADATU M.V. ANDREI CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

LERA I. MARIUS EMANUEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.9 avansat Reusit

LERINT D ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel II 6.65 experimentat Respins

LES D DIANA-ANGELINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.7 experimentat Respins

LESAN V.C. MONICA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

LETERNA B IOAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

LEUCUTIA N.I. PAUL CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

LEUSTEAN D. LAURENTIU-CIPRIAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.35 nivel mediu Respins

LEZEU A. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

LIBL O.L. ROXANA-MONALISA-FLORINA

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LIBRA G. RAMONA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

LICA N.D NICOLETA-BIANCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

LICHIARDOPOL L. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

LIFA I.A. ADRIANA LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LIKSASOV P.P. COSMINA - MONICA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

LIMBAN G. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 experimentat N/p

LINGURAR V CRINA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

LINGURARU I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LIPP C. DAVID

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

LISNIAC I CRISTIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

LITEAN D MADALINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.1 avansat Respins

LIUBA M.D MALVINA -CAROLA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 10 avansat Reusit

LIUBA P LAZA-MIODRAG

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

LIVADARU C. CONSTANTIN-DAVID

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 7.35 experimentat Reusit

LJAJIC I. SUAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba germana moderna Istorie 6.95 Geografie 5.4 experimentat Respins

LOBONT F LUCA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

LODOABA M. CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LOGOS N GABRIELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 5.7 avansat Reusit

LOMOTA N MIHAELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.7 avansat Respins

LONGA I CIPRIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

LONGA P. PAVEL

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

LORENCZ H SILVIU IONEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

LORINCZ A. ELEK

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LORINT S STEFAN-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

LOVASZ EC EVELYN ASTRID

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.85 Fizica 10 experimentat Reusit

LOVASZ M.I. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

LOVASZ S. TUNDE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

LOZNEANU C. TIBERIU-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

LUCA A DAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

LUCA A.V. ALEXANDRU - DANIEL

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

LUCA C. MARIA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

LUCA D. IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

LUCA G ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.1 avansat Respins

LUCA I. IONEL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

LUCA O. SEBASTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

LUCA P MADALINA RALUCA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

LUCA R.V. IONUT-MARIUS

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

LUCACI A SABINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

LUCACI A. ANCA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.1 avansat Respins

LUCACI C ION

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

LUCACI I. LAURA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.3 avansat Respins

LUCACI I. MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 5.25 avansat Respins

LUCACI T. CRISTIAN VASILE

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

LUCAN N. ANA-MARIA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Sociologie 6.15 nivel mediu Respins

LUCESCU A.L. DAMARIS - MIRABELA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

LUCESCU AL CORNELIU ADRIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

LUCESCU AL DANIEL IOSIF

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LUCHESCU S. RAMONA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 avansat Respins

LUCHIAN D ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

LUCHIAN S DARIUS-GRATIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

LUCHIAN V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

LUCHIAN V. GIANINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

LUCHIT I ARON

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

LUGOJAN I PETRU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

LUGOJAN I.D DANIELA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

LUICA F CRISTIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

LUKACI A. CORINA ALEXANDRA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

LUKACS C. ANDREEA - MARIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

LUKACS P MARIUS FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

LULEA M. CRISTINA - ELYOHA - VIRGINIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

LUMINOSU I.M FLORIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUNCA V. ALEXANDRA ADELINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.35 avansat Reusit

LUNCIAN A BOGDAN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

LUNG T ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 avansat Respins

LUNGU G DANIELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.95 nivel mediu Respins

LUNGU G. CLAUDIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

LUNGU I ANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUNGU I. ISIDOR-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 9.45 avansat Respins

LUNGU M. SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

LUNGU N. DENISA ANDREEA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 6 experimentat Respins

LUNGU N. MARIUS-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

LUNGU P LIA DIANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.7 incepator Respins

LUNGU V. CLAUDIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

LUP I. DIANA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

LUP I. RAHELA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

LUP L. RAUL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 5.95 experimentat Reusit

LUPAN D. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

LUPASCU C ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

LUPASTEAN A DANIEL-EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

LUPASTEAN S.A. DAIANA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

LUPAU G ILEANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

LUPOU G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

LUPSA I. IONUT EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

LUPSA OT CLAUDIA IONELA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

LUPSESCU N ELISABETA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba italiana A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.8 experimentat Respins

LUPSESCU Z. ELENA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

LUPSOR I. EMANUELA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 6.3 experimentat Reusit

LUPU C MARIUS FABIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LUPU D DANIEL

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

LUPU D. DANA-MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

LUPU I. FLORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LUPU M DANA MARCELA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

LUPU M.G. GABRIELA - VICTORIA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

LUPU OL AVRAM BENIAMIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

LUPU P PETRICA-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

LUPU R ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

LUPULESCU B CAIUS MIRCEA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

LUPULESCU G MARA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

LUPULESCU L.L. NICOLAE-LEONEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.55 experimentat Respins

LUPULESCU S. HEIDI OANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

LUPULOVICI I CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.7 experimentat Respins

LUT M LOREDANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 incepator Respins

LUTA V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

LUTA V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 experimentat Respins

LUTOAICA I. SIMONA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MACAVEI I. IOANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

MACELAR V ELENA PAULA

    LICEUL TEORETIC PERIAM TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2---A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MACELARU M.O. RUBEN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MACIUCA I. CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MACOVEI C. FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

MACOVEI I. IONUT

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 4 avansat Respins

MACOVEI P. ANDREI

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.5 experimentat Respins

MACOVEI S DIANA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7 avansat Respins

MACOVEI V ALEXANDRU-VOLINAS

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

MACOVEI V SIMONA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MACOVEICIUC GH CLAUDIA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.5 experimentat Respins

MACRA M.C. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MADA D. DARIUS ANDREI

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MADA P. CRISTIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 incepator Respins

MADA P. RAMONA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MADARAS V CARLA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MADESCU D CRINA MARINELA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

MADIAR G. ILEANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.65 experimentat Respins

MADONI I ALEXANDRU IONEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

MAFTEI C. DIANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 avansat Reusit

MAFTEI G GHEORGHE CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.05 nivel mediu Respins

MAFTEI S. ANDREEA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

MAGDA I. DENISA DANIELA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

MAGDAS A MADALIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

MAGDICI I. ALIN -COSMIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

MAGHET N ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MAGHETIU I.N. IONELA-VIORICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

MAGHIARI I. DANIEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.25 avansat Respins

MAGIARU V DENIS

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.5 experimentat Respins

MAGULESCU-STOIA F.L. OLIVIU

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.35 experimentat Reusit

MAGUREAN O.N. ROXANA-TABITA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

MAGUREANU S.P. ARTHUR

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MAGYAR AI ATILA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

MAHAGNEY R. MANUELA-KAULA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MAIDANIUC I STELIAN

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MAIER D.C. ADRIAN ROBERT

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

MAIERU P PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat N/p

MAIOR J MARIO DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MAIOR M. MIHAITA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MAIOS N ANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.45 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6.2 avansat Reusit

MAISTOR V.P. MIHAELA-BIANCA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MAK E ANDREEA MELINDA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.8 avansat Reusit

MAKKAI Z ZOLTAN-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.55 experimentat Respins

MALAC C ROMICA CRISTIAN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

MALAC G. BOGDANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Filosofie 7.35 experimentat Reusit

MALAC I VICTOR

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MALAESCU C ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.5 experimentat Respins

MALAIMARE S DARIUS FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

MALAUTI R. MARIUS IULIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

MALETICI Z. IASMINA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MALIS C. CLEMENTIE AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MALITA L ADRIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MALLINGER I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

MALOMFALEAN C. ANDREEA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

MALTRING I CRISTOPHER-LEWIS

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MALUTAN G. AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.55 experimentat Respins

MAN HE ARINA SINZIANA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MAN N. MARIUS-RAZVAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MAN V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

MANASIE P FLORIN IASMIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MANASIE V GABRIELA LORETA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Economie 2.2 nivel mediu Respins

MANCIU C CONSTANTIN DORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

MANCIU C CRISTINA LUMINITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MANCIU M MANUELA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 5.55 experimentat Respins

MANCU P. DANIIL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

MANDA G ORIANA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

MANDA M. SERGIU IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

MANDACHE I IONELA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

MANDERSCHEIDT C CHRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.9 incepator Respins

MANDIUC M ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba rusa N/p Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 incepator N/p

MANEA A. MIHAELA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

MANEA V ALINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

MANESCU I. ANDA STEFANIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.2 experimentat Respins

MANESCU L OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.6 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

MANGALAGIU I IONUT

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

MANITIU G ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

MANIU M BOGDAN VLAD

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

MANOILA V MARIA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 nivel mediu Respins

MANOLACHE I. COSMIN - AUREL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.5 experimentat Respins

MANOLACHE V. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MANOLE I MARINELA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MANOLEA C. MARIUS-ROBERT

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

MANTA A. BOGDAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MANTA I ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MANTALE E CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

MANTEA V. LARISA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

MANZUR I IONEL BOGDAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.65 experimentat Reusit

MARA I LAVINIA CARLA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6.75 experimentat Reusit

MARACINE N. ANDREEA NICOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5 avansat Respins

MARAN D DANIELA ELIANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MARAN H.L ADRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

MARAN T. ANDREI-LIVIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MARASESCU G DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.2 experimentat Respins

MARASESCU P. OVIDIU-PETRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 9.7 avansat Reusit

MARC I.O. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MARC O GEORGEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC GATAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

MARC S.P. ADRIAN IONEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MARCH M ASTRID

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARCHES D CODRUTA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

MARCHIS D. MARIODAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARCHIS F NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MARCHIS L VASILE GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.65 nivel mediu Respins

MARCHIS L. REBECA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MARCHIS V. DORINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

MARCIN A. ADRIAN IANCU

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.5 avansat Respins

MARCIUC N. IULIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 avansat Respins

MARCONESCU C.G. ALEXANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.65 avansat Reusit

MARCONI P.S. ADRIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

MARCOV J DEIAN-MARCO

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MARCU - NITA F. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MARCU C IOAN SORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

MARCU D DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MARCU G. CORNELIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MARCU G. MIREL AUREL

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MARCU I FLORIN IONUT

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Respins

MARCU I STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.8 experimentat Respins

MARCU I. COSMINA-VICTORIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 3.25 experimentat Respins

MARCU I. DANIEL CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 7.05 experimentat Reusit

MARCU L. MIRCEA - CATALIN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5 avansat Respins

MARCU N FLORIN

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MARCU S. EMANUEL

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

MARCU STOLOJESCU T. DORU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

MARCU V VIOREL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MARCULESCU I IONELA COCA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MARCULESCU P. JULIA VIVIANE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MARCUS G. LIVIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MARCUS G. MARIUS-TIBERIU

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

MARCUT P ALINA-LAURA

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 avansat Reusit

MARCUTI I. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 3.85 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

MARDAN S.D. ANDREI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

MARDAR I ALIN FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 experimentat Respins

MARES V. ANDREEA-CORINA

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MARGANOVICI D ZORAN IULIAN

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MARGARITESCU A. BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.1 avansat Reusit

MARGAUAN D DARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MARGHESCU D. ALINA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MARGHESCU D. RODICA

    LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MARGINEAN A ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.8 avansat Reusit

MARGINEANTU B. SILVIU GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

MARGINEANTU G ROXANA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MARGINEANTU V YASMINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Filosofie 7.3 avansat Respins

MARGINEANTU VM CORINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

MARIA P. MADALINA PETRA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

MARIAN E PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MARIAN I ALINA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba germana moderna B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

MARIAN M.D. LUOANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Sociologie 7.15 experimentat Reusit

MARILA I. IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

MARIN C. DIANE-CHRISTINE

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Istorie 5.45 Geografie 8.6 incepator Reusit

MARIN I EMANUEL-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.65 nivel mediu Respins

MARIN I. LARISA IUSTINIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

MARIN I. LUIZA IUSTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.65 incepator Respins

MARIN N. ANAMARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 9 avansat Reusit

MARIN P. ANDREEA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MARIN P. PAVEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

MARINA I MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARINA I. VOICHITA MARINELA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MARINAS M SILVIU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MARINASI M. ADINA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARINCA M FLORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

MARINCAS V. VIOREL-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MARINCU C. EMANUELA - DANIELA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MARINCUS I FLORINA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.1 avansat Respins

MARINESCU A.V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

MARINESCU M.M. ALINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MARINESCU V.F LAURA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MARINICA I ALIN GIGI

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

MARINICA T ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 8.05 experimentat Respins

MARIS A. ANDREI-SERGIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

MARIS I. ROZALIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MARIS O VICTOR- EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MARIS S MIHAELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MARIS V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARIS V. MALVINA - AMEDEA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

MARISESCU A.V CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MARISESCU P GIANI DENYS

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARITESCU IL SERGIU ALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MARITY M.D DANIEL

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.9 avansat Respins

MAROZSAN I. IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MARTA I PATRICK

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Reusit

MARTALOGU I DIANA LARISA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MARTENIUC V. ALEXANDRA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba germana moderna B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MARTESCU G MARIA-MARGARITA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

MARTESCU G. CLAUDIU-GEORGIAN-ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 3.9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MARTIN A AURELIAN TRAIAN

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

MARTIN D.A. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

MARTIN I. CRINA COSMINA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 1.45 nivel mediu Respins

MARTIN I. CRISTINA - LORENA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MARTIN L. IULIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

MARTINAS A MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.3 experimentat Reusit

MARTINCU C. CLAUDIU COSMIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MARTINESCU FD VASILE DANIEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.15 avansat Respins

MARTINESCU I.P. RAMONA LARISA

    GRUP SCOLAR STEFAN ODOBLEJA LUGOJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MARTINESCU N. IONUT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.75 avansat Reusit

MARTINIC N ADA-MARTINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.55 experimentat Respins

MARTINOVICI L.G. CATALIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MARTIS G.V. PAUL GIORGIN

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

MARTOCIAN V VASILE FLORIN IANCU

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

MARTOMA D. CLAUDIA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 7.85 experimentat Reusit

MARTON E. ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

MARTON I IONEL DANIEL

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MARTON J CSABA-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BELA BARTOK TIMISOARA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.35 limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MARTON S CAMELIA OFELIA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.3 avansat Reusit

MARUSANICI G. EMANUEL CLAUDIU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MARUSCA N.M. CLAUDIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MARUSTER V. SERGIU CLAUDIU

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARZA I. LIGIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.25 avansat Reusit

MARZOCA N.T. ROXANA ANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MASCAS D. DAN ALEZANDRU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

MASNITA D LENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 6.7 avansat N/p

MASSONG R ROBERT-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.75 avansat Respins

MASTACANEANU C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

MATE F ERZSEBET

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MATE P ADORJAN DAVID

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba germana moderna B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

MATEAS I FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATEAS I. DANIEL FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 2.6 avansat Respins

MATEAS M.C. MARA-GALATEA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.5 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

MATEDOLEAN EL SERGIU ALEXANDRU

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.3 avansat Respins

MATEESCU M. DANIEL

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 5.25 avansat Respins

MATEESCU M.M.D CRISTINA DANIELA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MATEESCU T. MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel II 2 nivel mediu Respins

MATEESCU T. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

MATEFI I CATALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

MATEI A. VICTOR-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MATEI C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.4 incepator Respins

MATEI D. CALIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MATEI DM LUCHIAN SORIN

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MATEI F.A. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

MATEI G.G. VLAD-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

MATEI GD TIBERIU CATALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MATEI GH. CLAUDIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 2.2 avansat Respins

MATEI I. FLORIN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MATEI I.O. MIHAEL OLIVIU

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

MATEI N DANIEL-NELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MATEIU I CRISTIAN-SORIN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MATEIU I DAN

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MATEIU M. SERGIU OVIDIU

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

MATEIU N. OANA GEANINA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 avansat Respins

MATEIU P. RAMONA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MATEIU V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Respins

MATES D. ANDREEA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MATES E. LUCIA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MATES E. VIOLETA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MATES I CLAUDIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MATES I IONELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

MATES P IOANA

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MATESIU D CIPRIAN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 nivel mediu Respins

MATEU GH. NARCIS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

MATIAS G DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A1--A2-- Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

MATIAS G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

MATIASCIUC V. PAULA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

MATICI M. ZORANA

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MATIES D. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

MATINCA D. SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

MATIREL V. IASMINA ALIDEEA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MATIS F.D. ALINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MATIS G. SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MATIS I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.35 nivel mediu Respins

MATIS I. TEODOR

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

MATIS T. OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MATIS T. SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MATIU D DANIELA-LIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

MATIUT A. LAURA SILVIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

MATIUT P. DEBORAH LIGIA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.75 experimentat Reusit

MATIUTU D SILVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.1 experimentat Respins

MATO P. ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MATRASI I. ELENA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 3.4 avansat Respins

MATTAR M AIDA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7 nivel mediu Reusit

MATUS C. CORNELIA OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MATUSCIAC S. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

MAUL R CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 8.1 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

MAXIM G. VICTOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MAXIM I ANDREEA-FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

MAXIM I NICOLETA-CARINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba italiana A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.35 experimentat Respins

MAXIM M MIHAELA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MAXIM V GABRIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.85 avansat Respins

MAXIMOV R CORINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MAZILU R CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MECLES N. ANUTA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MEDELEAN A EMANUELA ADINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MEDELEAN F ANAMARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 8.5 avansat Respins

MEDELEAN I FLAVIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

MEDELEAN M.B. MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MEDELEANU M.A. STEFAN - VALENTIN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

MEDESAN G. GEORGE

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

MEDISANU G ALEX-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MEDVE S. INGRID MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 8.65 avansat Reusit

MEGLEI C ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MEHLER GA ISABELLE BEATRICE

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 6.1 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Filosofie 8.65 avansat Reusit

MEHNO V. MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MEILA I. LUCIAN-CALIN

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MEJDREA V CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MELEN P. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MELENCIUC G FLORICA

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

MELNICIUC V ILEANA STELUTA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MELTES MN DELIA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

MELTIS M.L. ALEXANDRA- MARCELA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Filosofie 5 experimentat Reusit

MENGHER A CLAUDIU-DOREL

    LICEUL TEORETIC GATAIA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

MENGHESI D.M. TAMARA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura sarba avansat 7.95 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.32 nivel mediu Respins

MENGHESI I. MELISA ANDREEA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MERCE I RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MERCEA D. ADRIANA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MERCEA GH. ANCUTA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MERCEA GL DANIELA IOANA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

MERCUT M. MARTINIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 incepator Respins

MERE P.D CASSIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 experimentat Respins

MEREU P. CRISTINA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MEREUTA I CRISTINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

MEREUTA N. CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MEREUTA V. JANET-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

MERKLER R EVELINE CLAUDIA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MERSCHAM I ADRIANA-IASMINA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba italiana A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.75 avansat Respins

MERTIC N ANDREEA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

MERTICARU D MITICA-SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

MERZSAN D ROMINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

MERZSAN I. OFELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MESAROS C COSMIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MESENSCHI I ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MESESAN C.V. ALEXANDRA- ELIZA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MESTER C ANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

MESTER M. FLORIN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.2 avansat Respins

MESZAROS A BERNADET

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Economie 5 nivel mediu Respins

MESZAROS GH. CSILLA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

MESZAROS I ANDREEA SORINA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MESZAROS L. EMESE

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba germana moderna B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

MESZAROS S STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MEZA G EUSEBIO MUGUREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

MEZINCA C. ADRIANA IZABELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

MIATOV D. OLIVERA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIATOV I ALEXANDRA

    LICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MIATOV V SLAVITA JAKLINA

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Filologie Limba si literatura sarba experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 5.15 avansat Respins

MIC I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MIC M.M DRAGAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIC V. ANA RAMONA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 4.2 experimentat Respins

MICA G FLORINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.7 avansat Respins

MICA N LAVINIA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.2 experimentat Respins

MICAN V. ANAMARIA LUCIANA

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MICHNEA I. MARIUS

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 4.4 avansat Respins

MICICU I DORU

    GRUP SCOLAR VALERIU BRANISTE LUGOJ Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MICLAONI L ADRIANA-DANA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

MICLAU Z. ADRIAN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.6 experimentat Respins

MICLAUS I ADRIANA

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MICLAUS M TEREZA

    GRUP SCOLAR ROMULUS PARASCHIVOIU LOVRIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 6.9 experimentat Respins

MICLAUS T. COSMINA -MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MICLE I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MICLE S. AVRAAM

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MICLEA D IONUT LOREDAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MICLEA E. ADELINA CERASELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MICLEUS D.V LOREDANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba germana moderna B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

MICLOS I ANDREI-MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMISOARA Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MICLOS N MIHAI-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.2 experimentat Reusit

MICLOSESCU GH DEIAN

    LICEU TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMISOARA Filologie Limba si literatura sarba nivel mediu 5.85 limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba rusa B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

MICLOSONI P. LENUTA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC RECAS TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 avansat Respins

MICLUT I.R CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Respins

MICSA I.A. ADRIANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MICSA M.F. ANCA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.55 Psihologie 8.95 experimentat Reusit

MICSA P. BIANCA-ANITA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Respins

MICU A ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

MICU D.I. DAN IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MICU E.A. ALINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MICU F IONUT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

MICU I. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 5.45 experimentat Reusit

MICU L LUCIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC EMANUIL UNGUREANU TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

MICU V. OVIDIU VASILE

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 1.75 avansat Respins

MICULA C. CLAUDIU COSTEL

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 experimentat Respins

MICULA G.D. CARMEN-ESTERA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.4 incepator Reusit

MICULA I DENIS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MICULAS I. IOAN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MICULESCU DD RAUL

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 experimentat Respins

MICULESCU V.S. ANDRA-SILVIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MIEL V VASILE

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHAES I. BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.3 incepator Respins

MIHAI D DIANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROTIMIS TIMISOARA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MIHAI E ANCA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

MIHAI G DACIANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAI I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

MIHAI I. IULIANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

MIHAI L LAURENTIU-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.65 experimentat Respins

MIHAI L. CLAUDIA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5 experimentat Respins

MIHAI L. RAMONA

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.05 experimentat Respins

MIHAI L.M. BIANCA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.85 experimentat Reusit

MIHAI V. LAURENTIU-MINA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.5 experimentat Respins

MIHAI-NICOLAESCU M. MARINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VLAD TEPES TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MIHAILA C.G TUDORA MARIOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIHAILA D DAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN GROZAVESCU NADRAG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIHAILA I DANIEL-SAVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MIHAILA I RALUCA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.95 avansat Respins

MIHAILA M IONELA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

MIHAILA V. SORIN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.35 avansat Respins

MIHAILEANU I. SERGIU

    LICEUL TEORETIC WILLIAM SHAKESPEARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MIHAILESCU L. IONEL MARIN LUCIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

MIHAILESCU N. ROXANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MIHAILOVICI J DRAGAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 4 experimentat Respins

MIHAITA C. LAURA - BIANCA

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MIHAIU A. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MIHAIUC E. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

MIHAJLOVIC L KRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.95 avansat Respins

MIHALACHE GH. COSMIN GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHALACHE V SAMUEL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MIHALACHI V OLGA

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MIHALAS C. LIDIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MIHALCA V. VASILE-MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

MIHALCEANU I TUDOR

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MIHALCIOIU D TEODORA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.7 Psihologie 8.95 experimentat Reusit

MIHALI GH. GIORGIANA CATALINA

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MIHALI T. DAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHALI V. AMALIA PATRICIA

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7 avansat Reusit

MIHALI V. GEORGETA NATALY

    LICEUL TEORETIC BUZIAS TIMIS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 5 avansat Respins

MIHALI V. VASILE CONSTANTIN

    COLEGIU TEHNIC DE VEST TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MIHALINET I SLAGIANA-BIANCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MIHALTAN Z. LUCIAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 avansat Respins

MIHELE I.D ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

MIHERTA P ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

MIHIS V CLAUDIU

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 8 avansat Reusit

MIHIT D. ROXANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MIHOC G CLAUDIA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MIHOC I. MIRELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FAGET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MIHOCAS A.E. ALINA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU TIMISOARA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

MIHU E DORU MIHAI

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

MIHU M.G. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.85 nivel mediu Respins

MIHUT T. OANA

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

MIHUTA E DAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 avansat Respins

MIHUTI I EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.15 avansat Respins

MIJA G BOGDAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

MIKLOS G FRANCISC-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 6.6 avansat Reusit

MIKLOS I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 7.65 nivel mediu Respins

MIKLOS M.F DENIS LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

MIKLOS S ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ORTISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

MILASAN I ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MILE C.M. ALEXANDRA VALERIA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

MILEA G. RAZVAN

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

MILI IV ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Filosofie 9.55 avansat Reusit

MILIAN M.D. ANDREI MADALIN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

MILICI D. ZORAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MILICIN V. LORENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.DIACONOVICI LOGATIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

MILIN C.E. IASMINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 7.55 avansat Reusit

MILINCU P ALEXANDRU-GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MILITARU D ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

MILITARU D.I. ROXANA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

MILITARU G. KARINA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

MILITARU N. ANDREEA GIORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 7.7 avansat Reusit

MILKO A. TIBERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

MILOICOV G.V. VLAD - BOGDAN

    LICEUL GRIGORE MOISIL TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

MILORAD-MARCOV M. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 nivel mediu Respins

MILOS A ANGELICA VERONICA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

MILOS GD DORINEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.15 avansat Respins

MILOS L. CALIN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MILOS P ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

MILOS T ALINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

MILOSAV V MARIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI EMINESCU JIMBOLIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MILOVAN N ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 7.3 experimentat Respins

MILOVANOV I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

MILUTIN V.I. ANDREEA-CODRUTA

    GRUP SCOLAR TUDOR TANASESCU TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MINCA S. CARMEN

    LICEUL IOAN SLAVICI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.45 experimentat Respins

MINDA A.M. LARISA-ANA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MINDA A.M. LAURA-MONICA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MINDA I. ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

MINDROANE N. CLAUDIA-ANTONELA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 5.65 avansat Respins

MINDRU V. ADRIAN IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSP.CAI FERATE TIMISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MINEA G DALIBOR

    GRUP SC.INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MINEA V CONSTANTIN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR SILVIC TIMISOARA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

MINEA V. ANCA OANA

    COLEGIUL TEHNIC AZUR TIMISOARA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

MINECAN I. GABI-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 7.2 avansat Respins

MINESCU ISD SORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MINISAN N FLORIN DORU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MIOC D DENISA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MIRAUTA A. NAOMI

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MIRAUTA I. OLIVIAN IOAN

    GRUP SCOLAR SINNICOLAU MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MIRAUTA O. DENISA-DIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MIRCEA I. ALINA FLORICA

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 5.95 experimentat Respins

MIRCEA I. ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

MIRCEA T ION

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 avansat Respins

MIRCEA V PETRU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.05 incepator Respins

MIRCU A.C. BIANCA- ANDREEA

    LICEUL TEORETIC J.L.CALDERON TIMISOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MIRCU I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Fizica 6.75 experimentat Reusit

MIRCU S CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.55 experimentat Respins

MIREA I. NICUSOR-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MIRESCU M ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MIRON A. CLAUDIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE POSTA SI TELECOMUNICATII TIMISOARA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 7.8 experimentat Reusit

MIRON G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL BILED Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 6.3 incepator Respins

MIRON I. ALIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIRON N NICOLETA-LIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

MIRON N ROXANA-VANDA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MIRON N. VETUTA

    LICEUL TEORETIC MILENIUM TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

MIRONIUC M VALENTIN PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MIRZEA V. ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MIRZOCA T.D DARIUS IOSIF

    GRUP SCOLAR SFANTU NICOLAE DETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MISCA C.B. LIVIU-CORIOLAN

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

MISCOI E.G. EMILIA-EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MISCOI N. DENIS NICUSOR

    LICEUL TEORETIC IOAN JEBELEAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 6.45 experimentat Reusit

MISCOV M. MIROSLAV-VLADISLAV

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MISCOV M. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.85 avansat Respins

MISCOV S MILIVOI

    COLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

MISCOVICI A.J. OLIVIA WILHELMINE

    LICEUL TEORETIC PECIU NOU TIMIS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

MISCU C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.35 avansat Respins

MISTREANU I ANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 experimentat Respins

MISU I MARIA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.95 avansat Respins

MITAR S ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL C.BREDICEANU LUGOJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

MITARIU N.I. ALIN CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC CARMEN SYLVA TIMISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experime