Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Suceava

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Suceava, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANICAI C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 7.8 experimentat Reusit

AANITEI D CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 6.2 experimentat Reusit

ABALASEI I AURICA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 5 experimentat Respins

ABDULACAI G. VICTORAS-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.9 avansat Respins

ABICULESE G PETRUTA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.6 experimentat Respins

ABRAMIUC D ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 4.8 nivel mediu Respins

ABRAMIUC D DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 4.8 experimentat Respins

ABRAMIUC D ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

ABRAMIUC E DIANA-ADNANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ABRAMIUC S DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

ABUHAIE I. ANDREI - IONUT

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

ABURLACITEI V SILVIA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ABUTNARITI G IOANA MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

ACASANDREI D IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

ACASANDREI E. BIANCA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ACASANDREI G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

ACASANDREI G. RALUCA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 6 experimentat Reusit

ACASANDREI I MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

ACASANDREI V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ACATRINEI C. LEONARD-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

ACATRINEI F CARMEN FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ACATRINEI G BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

ACATRINEI G DOMITIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 9 avansat Reusit

ACATRINEI M MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 3.6 avansat Respins

ACHIHAEI A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

ACHIHAIE M. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.65 experimentat Reusit

ACHITEI A GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ACHITEI V LIA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7 nivel mediu Respins

ACOSTACHIOAE V. COSTEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 experimentat Respins

ACOSTACHIOAEI H COSMIN-HARALAMBIE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

ACOSTACHIOAIE M ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.35 avansat Reusit

ACOSTUNOIE C. ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

ACOZMI F. CEZAR-LUIGI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

ACRISTINEI C PAUL RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

ADAM L. LAURA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ADAMOVICI S. DIANA - CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ADOAMNEI G STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

ADOAMNEI M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

ADOAMNEI N IULIA-DARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ADOCHITEI C CATALINA-IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ADOCHITEI D CRISTINA IONELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ADOCHITEI R ANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Economie 5 experimentat Respins

ADOLIU M. SERGIU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

ADROBOTOAEI I IOAN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Economie 7 avansat Respins

ADROBOTOAEI V MILIUTA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 5 nivel mediu Reusit

ADUMITRESEI T.D. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ADUMITROAIE C SEBASTIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ADUMITROAIE C. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AELENEI R LUCIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

AFILIPOAIE D. FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

AFILIPOAIE I ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

AFILIPOIE V. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

AFLOAREI I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

AFLOAREI V DANIEL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Istorie 7.05 Geografie 9.1 avansat Reusit

AFRASINI M CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

AGA D. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

AGA V ADELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

AGACHE D ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AGAPI D MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

AGARAFINEI I. DUMITRITA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 6 experimentat Reusit

AGAVRILOAE C RAMONA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 experimentat Respins

AGHEORGHIESEI G GABRIEL

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.2 experimentat Reusit

AGHEORGHIESEI H ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.1 Filosofie 6 nivel mediu Reusit

AGRAPINEI D.S. ALINA - LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

AGRIGOROAEI V ALEXANDRA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

AGRIGOROAEI V. MADALIN-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

AILENEI G. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 9.6 Geografie 9.5 experimentat Respins

AILENEI M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

AILENEI R.D. DUMITRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AILENEI T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

AILINCAI C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

AILINCAI D FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

AILOAE M. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

AIOANEI C TUDOR

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

AIOANEI E ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

AIOANEI I GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

AIOANEI M. ANDREEA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

AIOANEI M. IONEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

AIOANEI P MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

AIOANEI V ADINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

AIRIMESEI MARIN G CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

AIRINEI C IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

AIRINEI G MARIUS-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 4.8 nivel mediu Respins

AIRINEI I GHEORGHE

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.4 avansat Reusit

AIRINEI I SERGIU GEORGEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

AIRINEI I. CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.75 experimentat Respins

AIRINEI P. NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 8 incepator Respins

AIRINEI S ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8 experimentat Reusit

AIRINEI V. DUMITRU - ANDREI

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.7 incepator Respins

AIRINEI VS MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.5 experimentat Reusit

AIROAIE V. GHEORGHE-LORICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

AIVANESEI V STEFAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

AL FREIJAT H ALIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ALBOI - SANDRU A ALEXANDRU

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 7.85 avansat Reusit

ALBU C.N. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ALBU D CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.2 experimentat Respins

ALBU D RELU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ALBU D. IONEL PARASCHIV

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

ALBU D.D. IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5 incepator Respins

ALBU D.D. LUCA-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ALBU G DANIELA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALBU G IONELA ROSALIA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

ALBU O MATEI MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 6.2 avansat Respins

ALBU V IRINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

ALBU V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.7 avansat Respins

ALECSA C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 4.8 experimentat Respins

ALECSA G RICHARD

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ALECSANDRESCU C EDUARD-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

ALECSIU C CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 9.25 avansat Reusit

ALEXANDRESCU I ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

ALEXANDRIUC C SILVIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 6 Geografie 6.25 incepator Reusit

ALEXANDROAIE D. ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 7.3 nivel mediu Respins

ALEXANDROAIE E.C ROXANA DAIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Economie 8.5 experimentat Reusit

ALEXANDRU F. ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.55 avansat Reusit

ALEXANDRU G. REBECA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 6.6 experimentat Respins

ALEXANDRU M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

ALEXANDRU M. EMANUELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

ALEXEI L CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8 avansat Reusit

ALEXEI V. ANCUTA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ALEXESCU G ALINA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

ALEXIU P PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ALEXIUC N IONUT BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.1 avansat Reusit

ALISTAR V ANDREEA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

ALUCAI V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

ALUCULESEI M BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALUNGULESEI L LUCIANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ALUPEI N IULIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALUPOAEI V. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ALUPOAIE M. STEFAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ALUPULUI A TUDOR-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

AMALINEI I IOANA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

AMANALOAIE N. IONELA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

AMARIE D ELENA-LILIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

AMARIE I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

AMARIEI C NECULAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

AMARIEI C.I. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 5.4 experimentat Reusit

AMARIEI G IOSIF

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

AMARIEI I DANIEL-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 7.55 experimentat Reusit

AMARIEI I NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

AMARIEI M IUSTINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.7 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

AMARIEI T LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 nivel mediu Respins

AMARIEI V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.1 experimentat Reusit

AMARIEI V LIVIU-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

AMARII C ANDREI VLAD

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

AMARITEI C. CLAUDIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

AMARITEI G. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

AMARITEI I SILVIU-VLADUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

AMARIUCAI I RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

AMBROZA M LUCICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

AMBRUSI V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

AMITRULUI V LOREDANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 experimentat Reusit

AMURARITEI G.S. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

AMURARITEI I LUCIAN

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.6 avansat Reusit

AMUSCALITEI T IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

ANANII D RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

ANANUTE D ERZILIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ANASTASE V COSTEL-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

ANCHIDIN C.L. RAMONA - OANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

ANCUTA A. IRINA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ANCUTA L COSTEL-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ANDONE A VALENTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.7 experimentat Respins

ANDONE G NICUSOR

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANDONE L LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1- Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

ANDONE N IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ANDONI S SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 6.5 avansat Reusit

ANDRASCU C LOREDANA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

ANDRASCU M.L. CIPRIAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ANDREI C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

ANDREI C CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

ANDREI D SILVIU-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

ANDREI G DORU

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ANDREI I. IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ANDREI M BOGDANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ANDREI V ALEXANDRU

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.2 avansat Reusit

ANDREI V MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDREI V. ALEXANDRU GHEORGHITA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

ANDREI V. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 6.5 avansat Reusit

ANDREICA D IONUT-DRAGOMIR

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

ANDREICA V ALINA-PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 6.2 avansat Respins

ANDREICA V ANCUTA-CASANDRA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 6.2 avansat Respins

ANDRIAN M SUZANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ANDRIAN T CATIUSA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.9 avansat Reusit

ANDRICI C. ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

ANDRICI I MONICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ANDRICI M SORIN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ANDRICIUC V.D. DARIA - PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ANDRIES C OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

ANDRIES D. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

ANDRIES I ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ANDRIES M IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ANDRIES V DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

ANDRIES V. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ANDRIESCU I BRINDUSA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.45 Fizica 7.6 experimentat Reusit

ANDRIESEI M CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

ANDRIESI C. ADELA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ANDRIESI M ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Economie 9.8 experimentat Reusit

ANDRIESI N NICOLAE-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.45 experimentat Respins

ANDRIICIUC D CIPRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANDRIOAE C COZMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

ANDRIOTCHI C LILIANA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ANDRISAN D. MIHAELA LENUTA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ANDRISAN G. IOAN-ISIDOR

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ANDRISAN R. IONUT CATALIN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

ANDRISOAE M RALUCA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ANDRISOAIA T IONUT CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

ANDRISOAIE G. ADRIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ANDRIUC B. BOGDANA-ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba germana moderna Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDRIUC I GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDRIUC N. STEFAN-ILIE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

ANDRONACHE A VIORICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 7 avansat Respins

ANDRONACHE M COSMIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDRONACHI M.P. BRINDUSA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ANDRONE F CORINA - MARIANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.5 Geografie 6 incepator Reusit

ANDRONIC A COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

ANDRONIC C. CRISTIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

ANDRONIC G ADRIAN IOAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ANDRONIC G MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

ANDRONIC G. CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.9 experimentat N/p

ANDRONIC I ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

ANDRONIC I ELENA-MARCELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

ANDRONIC I MIHAI PETRU

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6 avansat Respins

ANDRONIC I.D. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 7 experimentat N/p

ANDRONIC I.L. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDRONIC L ANDREI-VASILE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 6.2 avansat Respins

ANDRONIC M ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

ANDRONIC M GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANDRONIC N ELENA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.8 experimentat Reusit

ANDRONIC N GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Fizica 5.3 experimentat Reusit

ANDRONIC P CAMELIA ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ANDRONIC S ADRIANA IULIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

ANDRONIC V ALINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

ANDRONIC V ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ANDRONICESCU I IULIAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.9 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANDRONICESCU T ANCUTA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

ANDRUHOVICI G. IONEL - TRAIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 7 avansat Respins

ANDRUSA C MARIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 8.55 avansat Reusit

ANDRUSCA I MIRCEA DOREL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Istorie 7.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

ANDRUSCA I PANAINTE DANUT

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Istorie 8 Geografie 8.6 avansat Respins

ANDRUSEAC V. FLORIN - SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ANECHITEI A. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ANECHITEI G IULIAN ANDREI

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ANECHITOAIEI G MARIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

ANECI C ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.45 incepator Reusit

ANECI I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

ANECI V LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANGHEL I VIORICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ANGHELACHE I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 7.2 nivel mediu Respins

ANGHELEA V VASILE-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

ANGHELINA N GAVRIL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

ANGHELIUC D. ALINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8 experimentat Reusit

ANGHELUTA G. IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.25 Fizica 9.7 experimentat Respins

ANGHELUTA R. ANCA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

ANGHILACHE CI ANDREEA DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

ANICAI T TUDOR

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

ANICHITEI A. HARALAMBIE DORU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

ANICULAESEI I MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

ANICULESEI C.M. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

ANICULESEI I ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

ANISIMOAE M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

ANISIMOAE T DOMNICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

ANITA A ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ANITA C NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ANITA G. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

ANITA I DELIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

ANITA M MIHAI VLAD

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ANITEI D. VLAD - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

ANITEI S ANDREEA MARIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANITEI V RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 6.7 experimentat Reusit

ANTEMIE S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ANTIMIE D AURICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.15 avansat Respins

ANTOHI I ALINA-LILIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ANTOHI P BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

ANTON A. LIOARA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ANTON C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.55 experimentat Reusit

ANTON G DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ANTON M FLAVIA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ANTON N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANTON S CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

ANTON S CIPRIAN NICOLAIE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 6.4 incepator Respins

ANTON V IONUT-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ANTON V LUCIAN-VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 8 experimentat Reusit

ANTONEAC L. EMANUEL-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

ANTONESCU V CORINA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.2 Filosofie 5 nivel mediu Respins

ANTONESEI C.V. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

ANTONESEI V ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ANTONESI C CORNELIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANTONESI I. IOANA MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.35 avansat Reusit

ANTONESI I. OVIDIU - ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ANTONESI L. GABRIEL - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

ANTONESI N EMILIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.55 avansat Reusit

ANTONESI N IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.25 experimentat Reusit

AOLARITEI A ELISAVETA ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

AOLARITEI G CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

AOPROAE C ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

APACHITEI G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

APACHITEI V VERONICA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

APALAGHIEI N GEANINA DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

APARASCHIVE I CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

APARASCHIVEI I CAMELIA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

APARASCHIVEI N. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

APARECE C ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

APAVALOAE S RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

APAVALOAIE B. MARIA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

APAVALOAIE C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

APAVALOAIE D. GABRIELA-ADELA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

APAVALOAIE I. IONUT - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

APAVALOAIE M DELIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

APAVALOAIE V ALINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.75 experimentat Reusit

APAVALOAIE V IOANA ADELINE

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

APAVALOAIE V. IONUT-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

APETREI C MARIUS VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3 incepator Respins

APETREI D ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 7.9 experimentat Reusit

APETREI G IONUT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

APETREI G. LIVIU - DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

APETREI H ALINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

APETREI N NECULAI

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

APETREI N NICOLETA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

APETREI N ROXANA ISABELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

APETREI S DIANA NICOLETA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

APETREI V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

APETREI V. COSTINEL GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

APETREI V. MIHAIL - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

APETREI V. RAZVAN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

APETRI C RODICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.3 experimentat N/p

APETRI D ANDREI-DORIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

APETRI M CATALIN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

APETRI S.A. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

APETRII C SIMONA-ANDREIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

APETRII D ROXANA- IOANA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

APETRII I DUMITRU-DAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 experimentat Reusit

APETRII V LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 experimentat Reusit

APINTEI I. EMANOIL - IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

APOPEI I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

APOPEI L IVONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

APOPEI M. MIRCEA - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.9 avansat N/p

APOPEI P MARCEL

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.2 avansat Reusit

APOPEI V ANAMARIA-IRINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

APOPEI V. IONELA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

APORCOSOAEI I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

APOSTOL D. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

APOSTOL G SEVERIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 avansat Respins

APOSTOL V. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

APREUTESEI C ILENUTA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana avansat N/p limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie N/p Geografie 6.3 nivel mediu N/p

ARAMA LM IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.9 Economie 10 experimentat Reusit

ARDELEANU I NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ARGANISCIUC I IONELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ARGATU M MARINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ARITON D MIHAI-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ARMENEAN V KEVIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ARNAUTU I ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

AROTARITEI D GEORGIANA CLAUDIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ARSENE D. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

ARSENI G CLAUDIA GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

ARSENIUC V CONSTANTIN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

ARTENI I. NICOLETA-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.5 avansat Reusit

ARTENI S CIPRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ARTENI T ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ARTENIE C MARINELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ARTENIE M MARIA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.75 avansat Reusit

ARTENIE S MARIUS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.05 avansat Respins

ARUSTEI V ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ASANDEI I.D. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ASANDI V CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 6.1 incepator N/p

ASAVETEI M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

ASAVI P. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

ASENDULESE G MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6 experimentat Reusit

ASMARANDEI C COSTICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

ASOFIEI M. EVUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

ASOFRONIE F ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

ASOFRONIEI V DAMARIS-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.95 experimentat Reusit

ASOLTANEI C DANIELA LILIANA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ASOLTANEI G ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ASTALOS C ANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ASTEFANEI C.M. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.3 avansat Reusit

ASURDOAIE I. BOGDAN - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ATALIEI I IONUT ROBERT

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Reusit

ATANASOAIE V STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ATIMOFTIOAIE V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ATITOAEI P. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ATITOAIE I. LOREDANA - LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

ATODIRESEI C BIANCA-SILVIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

ATODIRESEI G MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ATODIRESEI P. LUCIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.8 experimentat Respins

ATOFANEI F FLORIN- ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ATOMEI C. ROXANA - CIPRIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ATOMI G RALUCA-VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

ATUDOREI M BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 9 experimentat Reusit

ATUDOREI V CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AURSULESEI D. MIHAELA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

AURSULESEI MG SABINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

AVADANI C RODICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-B2-B1-B1-A2 Istorie 8 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

AVANU F CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

AVARVAREI C ALIN EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

AVASILOAIE M FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

AVASILOAIE S.M. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

AVDEI G NINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

AVDEI N. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

AVIRVAREI M LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

AVRAM I. DANUT

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AVRAM I. FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AVRAM I. NICU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AVRAM I. PETRICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

AVRAM I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

AVRAM M BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 experimentat Respins

AVRAM T. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

AVRAMIA C ALEXANDRU SEBASTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

AVRAMIA V IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

AVRAMOAEI I. IOAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

AVRAMOAEI I.D. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.9 experimentat Respins

AXENTE CASATORITA DULESCU C. MARIA-BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

AXENTOI - LEHACI I ANA - MARIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.6 avansat Reusit

AXENTOI V. ANA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

AXIINTE T. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

AXINIA I EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

AXINTE G FLORIN GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

AXINTE I GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

AXINTE M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.8 avansat Reusit

AXINTE P ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

AXINTE P RAMONA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

AXINTOAIE G ANDRIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

AXINTOAIE G SORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.15 experimentat Respins

AXINTOI M. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AZOITEI D. ANDREI-CEZAR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BABA V CRISTINEL

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 incepator Reusit

BABALEAN S OANA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

BABIUC O.M. MONICA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

BABOI G MIRELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BABOI-SCHMEGNER GV RADU-VASILE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 7.2 avansat Reusit

BACIU C ANDREEA OANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BACIU S ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 experimentat Reusit

BACIUC V. MARIUS - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BACRAU D. MARIUS

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8 nivel mediu Respins

BACRAU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BADALE E NICULINA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BADALE V ELENA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

BADALE V IOAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 7.95 avansat Reusit

BADALI I IONUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BADELITA C. ALINA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BADELITA I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

BADELITA M MARIUS VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.55 avansat Respins

BADELITA M. FLORIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5 avansat Respins

BADELITA S IONUT

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BADELITA V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BADIN D. CORNELIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

BAESU P MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 6 nivel mediu Respins

BAHAN G GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6 nivel mediu Respins

BAHAN I PETRU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BAHAN N ANDREEA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BAHNA V LOREDANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

BAHNA V VIOLETA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 7 experimentat Reusit

BAHNEAN G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BAHNEAN N. GIGEL NICU

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BAI V VALENTIN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.2 experimentat Respins

BAIES G ECATERINA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

BAIES V IONUT

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.05 avansat Reusit

BAISITA A CONSTANTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 6.1 experimentat Respins

BALABASCIUC M.O. BOGDAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

BALAC C EDWIGA PETRONELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.6 incepator Reusit

BALACEANU C. PETRICA - MAXIM

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BALACIAN A. VASILICA - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BALAIASA V CODRUTA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 4 avansat Respins

BALAN A RAUL- MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 5 experimentat Respins

BALAN A ZORICA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.3 avansat Reusit

BALAN C COSMIN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BALAN C. ADELINA-STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.7 avansat Reusit

BALAN C. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BALAN C. DENISA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.4 avansat Reusit

BALAN D DANIELA-PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BALAN D GIANINA ELENA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.2 avansat Reusit

BALAN D IULIANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

BALAN D. ADINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

BALAN D. CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BALAN D. DOMNICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BALAN G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BALAN G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

BALAN G GEORGETA-LENUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.3 avansat Reusit

BALAN G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BALAN G.D. NICOLETA GABRIELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

BALAN G.F. MADALINA-SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BALAN I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BALAN I DELIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

BALAN I MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BALAN M ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BALAN M. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Psihologie 7.5 avansat Reusit

BALAN M. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BALAN MD VASILE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

BALAN N ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALAN N CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

BALAN T VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BALAN V CRISTINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BALAN V PARASCHIVA IULIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 avansat Reusit

BALAN V ROXANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BALAU G. VANESSA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BALAU L STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 experimentat Reusit

BALAU M FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 7.3 experimentat Reusit

BALAU N. PAULA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BALAU P ALIDA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

BALEAN G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5 experimentat Respins

BALEANU T. TEODORA-NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BALICI P PETRUTA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

BALMOS V VALENTINA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.75 avansat Reusit

BALTA V. MARIUS

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

BALTAG E.V. ANDREI - EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BALTAG G LACRAMIOARA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BALTAG G PETRUTA GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BALTAG V ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BALTAG V NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BALTARU D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BALTEI I. VASILE-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BALTIG D.V. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba germana moderna Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BANCESCU I SANDA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BANCESCU V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BANDAS F. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

BANDOL S DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.55 avansat Respins

BANDOL V GHEORGHE CATALIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BANU D.T. ANDREAS

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BARARIU G. IULIANA - GINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Economie 7.4 experimentat Reusit

BARASCU G. MARIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BARASCU V ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BARBA G MARIUS IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BARBA G MIHAELA IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6 nivel mediu Respins

BARBA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BARBA V.G EUGEN CRISTI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BARBAROS I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BARBIR C IONUT

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

BARBOI G TIBERIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BARBOI I EMANUELA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BARBOSU L. LIVIA - LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BARBOSU M. LOREDANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3 Geografie 6.9 incepator Respins

BARBOSU N.S. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.75 experimentat Respins

BARBOSU S. EMIRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

BARBULESCU V IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8 experimentat Reusit

BARBUNCA C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6 nivel mediu Reusit

BARBUTA V. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

BARDAN N. IOANA PETRUTA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

BARDAN V. DANIE - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 4.2 avansat Respins

BARGAUAN D. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BARNA V. VLAD-VASILE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.95 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BAROTEA C ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BAROTI C ALEXANDRU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BARTCHEVICI I TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BARTOI V ANDRADA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BATARIUC I LACRAMIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Respins

BATINAS C IOAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Respins

BAZARI P. PETRICA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

BAZGA I ALIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

BAZGA S ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.85 avansat Respins

BAZGA S VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.9 avansat Respins

BAZIUC N TATIANA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BECLEA P PETRU-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BECLEA V SERGIU ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BEDREAGA M IONUT RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.15 avansat Reusit

BEDRULE G. MIHAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BEDRULEA G OANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

BEGHEAN T. BOGDAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

BEILIC V LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Reusit

BEJENAR C STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BEJENAR V DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BEJENAR V.P. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BEJENARI D ALEXANDRU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BEJENARI I CRISTIAN GEORGEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.75 avansat Reusit

BEJENARIU G CIPRIAN GICU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BEJENARIU G TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

BEJENARU C DAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BEJENARU C. SERGIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

BEJENARU D PETRU

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

BEJENARU FC ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

BEJENARU G. ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

BEJINAR G VASILE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.5 experimentat Reusit

BEJINAR I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Economie 10 experimentat Reusit

BEJINARI I IONUT CORNEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BEJINARIU G DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 nivel mediu Respins

BEJINARIU G IULIAN PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BEJINARIU M. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

BEJINARIU V IULIANA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BEJINARU I GIORGIANA PARASCHIVA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 7.6 avansat Respins

BEJINARU P.V. LILIANA - PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

BEJINARU T IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BELCIUG G ROBERT IONATAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

BELCIUG V. MARIA - ALEXANDRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BELDIANU I.D. BOGDAN-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BELDIANU M ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BELEAGA G. ANDREI-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 6.85 experimentat Respins

BELECA I. MIHAI SIMION

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Reusit

BELEHUZ M. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 8.45 avansat Respins

BELEI CN ALEXANDRU ARCADIE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.75 avansat Reusit

BELIBOU G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BELMEGA M. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.15 avansat Reusit

BELTIC L. STEFAN - LAZAR - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9.6 Fizica 9.85 experimentat Reusit

BENGA P. RADU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BENGA V DORU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

BENIUGA H. CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.9 N/p N/p

BENTEA D MIHAELA - LOREDANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BERAR I. AURELIAN - ADELIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

BERAR I. IONUT - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BERARI N CRISTIAN DUMUTRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BERARI O. CRISTINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BERARIU L. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BERARIU P IOAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

BERARU D. EDUARD-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BERBENECIUC I. MARIUS-GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BERCULEAN G LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BERCULEAN I GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.35 avansat Respins

BERCULEAN P. BIANCA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BERENGHEAN G AURICA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.05 experimentat Respins

BERESCA I. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

BEREZOSCHI M.S. BIANCA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BERTEA G. OVIDIU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

BERTEA S RAMONA GEORGIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.7 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BERTEA V ADINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.45 Fizica 9.9 experimentat Reusit

BESA V. MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BESLEAGA C SANZIANA IONELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BESLEAGA G FLORIN SORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 4 Fizica 5 nivel mediu Respins

BESLEAGA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.25 experimentat Reusit

BESLIU N SIMONA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BETIUC D ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BEUDEAN G IOAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

BEVZAN L. LIDIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

BEZERCU P FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Respins

BIALI A. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BICIUSCA C. STELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

BICU O.G. CONSTANTIN - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8 experimentat Reusit

BICU S IRINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 10 experimentat Reusit

BIDA G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7 avansat Reusit

BIDALAC C IULIAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

BIDALACH D.I. CATALINA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BIDASCA T ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

BIDAU C.L. ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BIDICA D. ROXANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BIDIREL V DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BIDIREL V MARTA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BIDU M. SILVIAN-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.4 experimentat Respins

BIDULEAC C GIORGICA-OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 6 avansat Respins

BIEA N PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BIGHEI D PETRICA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BIGHIU A ANTON

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

BIGU D RAZVAN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BIGU G. PAUL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

BIHOLAR I ALINA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

BIHOLAR M. MIHAELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BIHOLAR P. GHEORGHE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

BIJEC CS AURICA SIMONA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BIJEC V. ROXANA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BILAN R.G. LUCICA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BILAN V EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.7 avansat Reusit

BILAUS R ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BILIGAN N. ANAMARIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BILIUS M CEZAR CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BILIUS P CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

BILIUTA D MARINA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BILIVOLSCHI N GABRIELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BILT I. CRISTIAN - DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BILTAN C. ANA-MARIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BILU C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

BIRAU V PETRU MATEI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Fizica 6.75 nivel mediu Reusit

BIRCA-SALCAU M ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BIRCULESCU C LIVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BIRCULESCU N MIRELA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.8 experimentat Respins

BIRES V. VIOREL - DUMITRU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BIRGAOANU G. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BIRGAUAN G GEORGE IONUT

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

BIRGAUAN G RALUCA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BIRGAUAN I EUDOCHIA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BIRGAUAN V FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 6.3 avansat Respins

BIRGOVAN S.M. CATALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BIRGUAN I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 8 avansat Reusit

BIRIIAC G RELU

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Respins

BIRLEANU C ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

BIRLEANU P. PETRUTA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BIRNICU I. BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BIRNICU P. PAVEL - EMANUEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BIRSAN A GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

BIRSAN I IOANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BIRSAN I LIVIA

    GRUPUL SCOLAR BIVOLARIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1--B1-B1 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

BIRSAN M. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.1 avansat Reusit

BIRSAN V. CATALIN - AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

BIRSANU C ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BIRSANU G CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BIRSANU M PAULA SIMONA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

BIRSANU V. ALEXANDRA-PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BIRTOIU C ANDRA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BISERICA D DRAGOS VLADUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BISTRITAN V GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BISTRITAN V. FLORIN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BITICA N. IOANA - VASILICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.4 incepator Respins

BIVOL D ANDA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BIVOL G MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.6 incepator Respins

BIVOL I. MARIAN - TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BIVOL I. NICOLAI - DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BIVOL M. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BIVOL N SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BIVOL V MIHAI

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BIVOLARIU I PETRU

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

BIZGAN D. LAVINIA ANDREEA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BIZGAN F. EMANUEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.4 avansat Reusit

BIZGAN M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

BIZGAN V. MITICA-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BIZOM V FLORINELA LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BLAGA C ADRIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BLAGA D LORICA-MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BLAGA F. IULIAN - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BLAGA I MARIA-IONELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.15 avansat Reusit

BLAGA T ANDREI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 6.1 experimentat Reusit

BLAGUTI C CONSTANTIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 6.1 avansat Respins

BLANARIU C ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Psihologie 7.3 nivel mediu Reusit

BLANARIU D IOAN ANDREI

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

BLANARIU G DUMITRU-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 6.85 experimentat Reusit

BLANARIU N. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BLANARIU SA MADALINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BLANARU D MARGARETA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BLANARU N ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BLANDU I SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.2 incepator Respins

BLAZANCU G AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.4 experimentat Respins

BLEANCA F FLORINA VERONICA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BLEJERU V SIMONA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

BLEORTU I. SILVIU GABRIEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

BLIDARIU C. LAURA- MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

BLINDU G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Informatica T3 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

BLINDU G. ALINA - ROZALIA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BLINDU I ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BLIORTU I NICULINA ANISOARA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BOANCHES A MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOANCHES N IRINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

BOARIU C ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BOBECIUC G ELENA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

BOBEICA V. VICTOR-GABRIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BOBEICO I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

BOBERSCHI BC BEATRICE IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BOBERSCHI DV ELENA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BOBOC A. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

BOBU D MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.55 experimentat Respins

BOBU G MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BOBU L LIVIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BOCA C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 experimentat Respins

BOCA C PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BOCA D DUMITRU VLAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BOCA F. MIHAELA - ELVIRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

BOCA G PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BOCA G ZAHARIE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

BOCA G. AURELIA - MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

BOCA G. DANIEL-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

BOCA I ADINA IONELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BOCA I VASILE COSTEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BOCA M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

BOCA V RODICA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 9.15 avansat Respins

BOCANCI I LIVIU GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BOCANET G CONSTANTIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOCANET G DOINITA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BOCANET N LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOCANET V. CATALIN-TUDOREL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.35 experimentat Reusit

BOCIANSCHI I IOAN

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BOCICU M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BODALE C MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BODALE I LIVIU-BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BODALE M PARASCHIVA-DORINICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BODALE S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BODALE S OVIDIU-IOSIF

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BODEA O MIHAITA-STELIAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BODIRLAU D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.1 avansat Respins

BODIRLAU D MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 4.4 avansat Respins

BODIRLAU I ZAMFIRA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BODIRLAU N. LUSIANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BODIRLAU V IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BODNAR A. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BODNAR D ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

BODNAR F. ANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BODNAR F. DANIEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

BODNAR G RALUCA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Reusit

BODNAR G. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BODNAR G. MARIOARA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

BODNAR GH MARCEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.25 avansat Reusit

BODNAR I PETRU

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 5.6 incepator Respins

BODNAR L. MARINELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BODNAR P GHEORGHE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

BODNAR T TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BODNAR V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Istorie 6 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BODNARESCU D. BRANDUSICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BODNARESCU I ADRIAN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BODNARESCU I ADRIANA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BODNARESCU I MARICICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 incepator Respins

BODNARESCU I. IFRIM - GICUSOR

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BODNARESCU M. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

BODNARESCU T TEODOR IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BODNARESCU T VASILE-OREST

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BODNARIU M NICOLETA ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BODNARIU T. ANDREI-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BODNARIUC D. VASILE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BODNARIUC G. ALIN-STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

BODNARIUC L MIRCEA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.5 avansat Reusit

BODNARIUC V. ROXANA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BOGATOAIE C. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOGDAN A ION-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BOGDAN A PETRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

BOGDAN C IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOGDAN P. CRISTIN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BOGDAN V IULIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BOGHEAN A IULIANA STEFANITA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

BOGHEAN A LIGIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOGHEAN D. MARIOARA ANISOARA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOGHEAN D. VASILE - DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

BOGHEAN G MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

BOGHEAN GH NICUSOR

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.55 avansat Respins

BOGHEAN I IONUT

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BOGHEAN I IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BOGHEAN R ANDREEA NAOMI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

BOGHEAN S LIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOGHEAN V DANIELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BOGHIAN A CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BOGHIAN C. MARIUS-AVRAM

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

BOGHIAN I. MONICA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba spaniola B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 avansat Respins

BOGLIS L. IOANA-CARMEN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9 experimentat Reusit

BOGUS P.D. ANAMARIA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOGUS T.F. OANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BOHAICIUC M MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

BOHAICIUC V MIHAI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BOICIUC D ADINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

BOICIUC E VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

BOICIUC G GHEORGHITA-MATEI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 avansat Respins

BOICIUC G MIRELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

BOICIUC G. GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

BOICIUC G. MIHAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

BOICIUC I SORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BOICIUC S DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

BOICIUC-LAZAR I. DAN PETRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

BOICO V. IOANA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 7 experimentat Reusit

BOICU D ANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BOICU D ANDREEA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOICU D MIHAELA ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

BOICU D SABINA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.2 avansat Reusit

BOICU G ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BOICU I DUMITRU FLORIN

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.5 avansat Reusit

BOICU I SORINEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

BOICU I. LARISA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

BOICU M ESTERA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8 experimentat Reusit

BOICU M MIHAI

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

BOICU M. MONICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.2 incepator Respins

BOICU T ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOICU V DAN CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.35 avansat Reusit

BOICU V RODICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BOICU V. PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOINCIANU C ANCA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 4 Geografie 7.7 avansat Respins

BOINGEANU D CORINA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

BOJORAN F CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BOLOCA A ANTONELA IRINA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOLOCA A FLORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

BOLOCA C. BOGDAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

BOLOCA C. GABRIEL ADRIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOLOCAN C ALIN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.9 experimentat Reusit

BOLOGA P VLAD IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BOLOHAN C ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

BOLOHAN C CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BOLOHAN D OANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

BOLOHAN D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba spaniola B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

BOLOHAN D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 4.3 avansat Respins

BOLOHAN G DAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BOLOHAN G LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.85 avansat Reusit

BOLOHAN I IONUT AMBROZIE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BOLOHAN I TATIANA-IOANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BOLOHAN V ANDREI SABIN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.75 experimentat Respins

BOLOHAN V. LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.8 avansat Reusit

BOLOHAN V. VASILICA-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BONDAR C OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Geografie 10 experimentat Reusit

BONDAR G CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

BONDAR G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

BONDARIU L. MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BONDOR C ILIE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BONDOR S. CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

BONTEANU G VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

BONZEAC M. MARIANA IULIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BORDANCIUC D. ALINA - GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.9 incepator Respins

BORDEI C.R. STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BORDEI I. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BORDEIANU G CRISTINEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BORDIANU A. CRISTINA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

BORGOVAN G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

BORGOVAN S ROXANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BORGOVAN V DIMITRIE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BORHAN . ANA-SANDA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BORS G. GEORGE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BORS V. ALEXANDRU-GEORGIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

BORSAN G. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.3 avansat Reusit

BORSAN V.T. FLORENTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8 nivel mediu Respins

BORTA M MIHAELA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Filosofie 6.85 nivel mediu Reusit

BORTA P DENISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BORZA D RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

BOSANCU C. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat N/p

BOSCA C DUMITRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 7.4 avansat Reusit

BOSCA G BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BOSINCIANU V. FLORIN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.5 avansat Reusit

BOSTA V TOADER-VLADUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BOSTAN A ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BOSTAN I MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

BOSTANGICA C ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOSTIOG A STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

BOSTIOG C ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BOSTIOG C BETUEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.85 avansat Respins

BOSTIOG G CATALINA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

BOSTIOG G MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BOSTIOG I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.45 experimentat Respins

BOSTIOG P ADA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

BOSTIOG V ELENA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

BOT A ALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BOT N STEFAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Respins

BOTA A VIRGINIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

BOTA F IOAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BOTEANU T ANA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

BOTEZAT D ANDREA ALINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BOTEZAT D ROXANA ELENA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BOTEZAT D. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BOTEZAT S. CORNELIU VIOREL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

BOTEZAT V. BOGDAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Fizica 5 avansat Reusit

BOTEZATU C.V. DIANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BOTEZATU D LUIZA MARCELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BOTEZATU F BOGDAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOTEZATU G GEANINA ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.3 Informatica T2 C/C++ 5.5 avansat Respins

BOTEZATU L MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

BOTIRCA E ANCA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BOTNARIU M CARMEN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.6 avansat Reusit

BOTNARIU M LIDIA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

BOTOSAN I LIDIA IONELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.65 avansat Respins

BOTOSAN V.D. MARIA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BOTUSAN G ANDREI - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BOTUSAN V MARIAN GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8 avansat Reusit

BOUARIU C ROBERT MURES

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOUARU L.C. GABRIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

BOUHAR C. SIMONA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOUREANU R IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOZOMALA R. ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 avansat Reusit

BRADATAN A ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BRADATAN A BOGDAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BRADATAN C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.9 avansat Respins

BRADATAN D. VASILE - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BRADATAN G MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BRADATAN N.D. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BRADATAN T. CONSTANTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRADATAN V ANCUTA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BRADATANU A GEANINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

BRADATANU C. OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BRADATANU I ANDREI MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.9 experimentat Reusit

BRADATEANU ID ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Respins

BRADU R RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.45 avansat Respins

BRAESCU G. IOANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.8 avansat Reusit

BRAESCU M ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.65 avansat Reusit

BRAN D. VENIAMIN-EMIL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Reusit

BRANEANU G ALEXANDRA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BRANEANU G ELIZA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

BRANEANU I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BRASCAN A EMANUELA DANIELA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 experimentat Respins

BRASCAN C MIHAI VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 7 avansat Respins

BRASOVANU D ALEXANDRU- DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

BRATU V. FLORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BREABAN C BOGDAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

BREABAN G CRISTINA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BREABAN G DOMNICA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

BREABAN I ANUCA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BREABAN I. IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

BREABAN T LUCIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

BREABAN V CRISTIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BREAK I FLORINA IULIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Logica si argumentare 9.5 nivel mediu Reusit

BREAZU C BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BREIAK K.C. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

BRES N VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu N/p

BRINZAC I. IOANA - SIMONA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.3 incepator Respins

BRINZARIU V RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRINZEI I. ELENA - ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BROSCOVANU C RAUL CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 experimentat Respins

BRUMA M. OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BRUSTUR P MARCELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BRUSTUR V MARIUS-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

BRUTARU D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

BUBURUZAN A LARISA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BUBURUZAN D ANGELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BUBURUZAN N.D. NICOLETA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

BUBURUZAN V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 6 avansat Respins

BUBURUZAN V. GAVRIL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.05 avansat Respins

BUBURUZANU I ALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

BUCACIUC C NARCISA EVELINA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCACIUC G CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.4 avansat Respins

BUCACIUC I FELICIA DOINITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

BUCACIUC M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

BUCACIUC S SAMUEL ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.8 experimentat Respins

BUCACIUC V ABEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BUCATARIU L.V. LEONARD-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCEAC I CONSTANTIN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BUCESCHI G VASILICA ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

BUCEVSCHI D. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BUCSA G NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BUCULEI I ANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

BUCULEI N. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba spaniola Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BUCUR I.C. CATALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BUCUR V. MARIA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 7.35 experimentat Reusit

BUDA-NIGA VG CASANDRA ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BUDAI G GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.3 avansat Respins

BUDAU R. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BUDEANU D DANIEL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

BUDEANU G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUDEANU I STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BUDEANU N VIOREL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BUDELITA V DORINEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.2 incepator Respins

BUDESCU T ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BUDUROVICI I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUDUROVICI V. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

BUGA L.V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 experimentat Reusit

BUGA M IRINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BUGA V. ANDA MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 9.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BUHA V. VASILICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 8 experimentat Respins

BUHAC G GABRIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUHACEANU D VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUHAI P PETRU-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUHAIANU V IOANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 experimentat Respins

BUHLEA G GHEORGHITA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BUHLEA G IONEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BUHNEA V VASILE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BUHNILA I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUJA G.D. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.25 avansat Reusit

BUJDEI C.P. ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BUJDEI G ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BUJDEI G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

BUJDEI I IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BUJDEI I. IRENE-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUJDEI L VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

BUJDEI M MARIA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BUJDEI VS VICTOR RADU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

BUJOR I ROXANA IULIANA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.65 experimentat Respins

BUJOR V.V. STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUJOREAN G SIMONA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BUJOREAN M PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

BUJOREAN M TABITA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BUJOREAN N MARIA ZINICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BUJOREAN N. RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BUJOREAN V ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BUJOREAN V DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BUJOREAN V EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUJOREAN V VILICA PETRICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BUJOREANU N. DORINEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.2 N/p N/p

BUJORIANU V. SIMONA - PAMELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

BULAI D. ZOSIM-EMANUEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BULAICON C. CATALIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BULGARIU I ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BULIGA A ELENA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BULIGA B. MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BULIGA C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BULIGA C. ANAMARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BULIGA D IOAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BULIGA D IOAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 9 avansat Respins

BULIGA F. ALEXANDRA - ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BULIGA G IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BULIGA G MARIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6 incepator Respins

BULIGA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 7.2 avansat Reusit

BULIGA I. CIPRIAN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

BULIGA I. MARIOARA DOINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BULIGA P. DANIELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BULIGA R SERGIU ADRIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BULIGA S CLAUDIA OANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BULIGA V DANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

BULIGA V. DRAGOS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BULIGA V. IOAN - OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.6 avansat Respins

BULIGA V. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.1 avansat Respins

BULIGA V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BULIGA V. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BULUBENCHI I SIMION

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BULUGHIANA T.O. ALINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 6.9 experimentat Reusit

BUMBAC GH ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

BUMBU G ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.8 experimentat Reusit

BUNDUC G ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUNZEAC L FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.15 incepator Respins

BURA I CRINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR BIVOLARIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

BURAC C. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BURACIUC POPESCU G. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

BURACIUC V ANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2--B2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 6.1 incepator Respins

BURACIUC-POPESCU R. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BURCA V. ANDREEA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.5 avansat Respins

BURCA V. CIPRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BURCAS V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

BURCIU C VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 incepator Respins

BURCIU M ALINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BURCIU S.V. IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

BURCIU V. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BURCOVSCHI V FLORIN-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 6.25 avansat Reusit

BURCUT A OANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BURDUHOS C ADRIANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BURDUHOS C.C. CATALINA ELENA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BURDUHOS-NERGIS P.F. DIANA-PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

BURDUJA I GABRIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

BURDUJA I. DRAGOS-IOAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BURDUJA V RAZVAN ANDREI

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

BURDUJOC G LOREDANA DIANA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.2 Filosofie 7.9 experimentat Reusit

BURESCU D. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.9 avansat Respins

BURLA G CLAUDIA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BURLA M MIREL-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURLA T DANIEL-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BURLACU E ALEXANDRU- MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BURLACU M. CAMELIA - VIORICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 4.5 avansat Respins

BURLACU V. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

BURLEA R ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURLEAN G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BURLICA S VICTORITA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

BURLUI M MIHAELA-NELI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BURSUC C. ANDREI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BURSUC I FLORENTINA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURSUC J ELISABETA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.85 avansat Reusit

BURTILA C ANDREEA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

BURUIAN D CRISTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BURUIANA C. ANDREI-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

BURUIANA M. MARIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.3 experimentat Respins

BUSUIOC V ANCA-VICTORIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BUTA D IONUT COSTEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BUTA G. GEORGIANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.65 Geografie 9.7 avansat Reusit

BUTA I GEORGIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 10 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

BUTA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BUTA I IOANA SUSZANA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 5 experimentat Respins

BUTACU M LENUTA VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUTERCHI G. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BUTERCHI M MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.45 avansat Respins

BUTNARIU A LARISA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUTNARIU C BENIAMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BUTNARIU D ANDREEA DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUTNARIU D ANDREI DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUTNARIU I MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BUTNARIU I. NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BUTNARU G. CONSTANTIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BUTULUC G ANDREI IOAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BUZATU D. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BUZDUGA I.M. ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BUZDUGA T LACRIMIOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6 nivel mediu Reusit

BUZDUGAN I ION-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Respins

BUZDUGAN T GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUZIC DC ANDREEA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.5 experimentat Reusit

BUZILA I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.4 experimentat Respins

BUZILA I VIOREL

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BUZILA I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUZILA M BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 3.95 avansat Respins

BUZILA P BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BUZILA V IONUT

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BUZILA V. GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Economie 6.6 avansat Respins

BUZILA V. OANA - CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUZILA-APETRII R IOAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BUZIUC C ANDREI VLAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BUZNEA G EMMA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

BUZNEAN G. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

BUZOVOI G ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

CABA D FLORINA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

CACINA F MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CACINA F VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CACINA M ANDREI MIREL

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CACIUR V PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

CADARIU CD LIVIU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

CAILEAN T. IONUT NICOLAE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

CAINARI V PETRICA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CAJVAN I PETRU CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.1 avansat Respins

CAJVAN N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CAJVAN V DANIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7 Geografie 9.75 avansat Reusit

CAJVANEAN C MONICA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CAJVANEAN G.M. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CAJVANEANU I. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.1 Fizica 8.3 experimentat Reusit

CALANCE C. RALUCA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

CALANCE S.M. NICOLETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna Istorie 8.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CALANCE V. IOANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CALANCE V.C. EMANUEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CALANCE V.C. SAMUEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CALANCEA C IONELA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 5 avansat Respins

CALANCEA D. LIVIU GABRIEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

CALANCEA G. GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

CALANCEA G. IOANA - BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALANCEA I. LIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

CALANCEA I. MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CALANCEA L. EMANUELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CALANCEA P.M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CALANCEA S. CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 8.85 experimentat Respins

CALANCEA T FLORENTINA-GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana avansat 7.3 limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.8 avansat Respins

CALANCEA V ADRIAN-TRAIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.65 avansat Reusit

CALANCIA M RADU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.45 incepator Respins

CALANCIUC D IONUT-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.75 avansat Reusit

CALDARAR I. ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CALENIUC V CONSTANTIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CALETCA I. PAUL - CIPRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CALIN I.C. ELENA LARISA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8 experimentat Reusit

CALIN T.E. DIANA- GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.1 avansat Reusit

CALIN V MARIUS EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

CALIN V OANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CALINCIUC M SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.1 avansat Respins

CALINCIUC M. MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CALINESCU D LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CALINESCU L. LAVINIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.95 avansat Reusit

CALINESCU L. VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

CALINESCU V ROXANA ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CALINIUC C ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CALINIUC G GEANINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.85 experimentat Reusit

CALINIUC N MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CALISEVICI M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CALISTRU C ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CALISTRU E LUCIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CALUJAC L SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.3 experimentat Respins

CALUSERU D IULIAN MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CAMARUT F GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Fizica 7.2 avansat Reusit

CAMARUT N CLAUDIU MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 7.4 avansat Respins

CAMILAR C IULIA LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CAMILAR G.I. MARIA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba spaniola B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.9 avansat Reusit

CAMPAN I OLTEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.35 experimentat Respins

CAMPAN N. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.2 experimentat Respins

CANDREA A CRINA-ARTENUTA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CANDREA G CRISTINELA - LIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

CANDREA I ANUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CANDREA I BENONE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

CANDREA I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.9 avansat Reusit

CANDREA I GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.9 experimentat Respins

CANDREA I MARIA CRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CANDREA I ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

CANDREA N SABINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

CANDREA OMETITA N NICULAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

CANDREA V ANDREI-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CANDREANU L IONATAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CANDRIANU I IOANA LIDIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 5.9 Geografie 8 experimentat Reusit

CANTIMIR G GABRIEL

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CANTIUC V.S. CEZAR-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CANTON P.S LIVIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CANTORIU C FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CAPMARE C OANA-PETRONIA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

CAPRA D.D. ALEXANDRA-IRINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.2 Geografie 8 experimentat Reusit

CAPRA O ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 5.85 incepator Respins

CAPRA P VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.15 incepator Respins

CAPRA T. ANDREIA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CAPRA V.I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CAPRIOARA C MARCEL OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

CARA-LANCIU P CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 experimentat Respins

CARABUS S. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

CARABUS V. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

CARACIUC CAS PRISACA A.P. ANA MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 9 avansat Reusit

CARAZA L ANDREI-COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CARBUNE M. ADRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

CARCEA T. ALEXANDRU-DAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CARCEA V DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

CARDEI A SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 incepator Respins

CARJA I ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

CARNAREASA G VALENTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CARNAREASA I BOGDAN IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.4 experimentat Respins

CAROLUT I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CARP C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Respins

CARP C PETRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CARP CASATORITA BEJENARI S. ERICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CARP D EMILIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CARP L.M. JESICA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Fizica 6.3 experimentat Respins

CARP M. LIVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

CARP T DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CARP Z ADRIANA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CARPEA I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CARPEA T PETREA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.95 Fizica 6.5 avansat Respins

CARPIUC A ANDREEA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CARPIUC C ANDREI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CARPIUC I IULIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

CARPIUC T.M. IONUT DUMITRU

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CARST C IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CARUCERIU D COSMIN-NICU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 4 avansat Respins

CARUCERIU M MADALINA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CASANDRA M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CASANDRA N NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CASAPU C REBECA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CASIAN A. GHEORGHE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.45 avansat Reusit

CASINEANU I LENUTA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.75 avansat Respins

CATANA H OANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CATARGIU C COSMIN CONSTANTIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CATARGIU C.S. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CATARGIU D GABRIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CATARGIU D. ION

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CATARGIU F ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATARGIU F IONEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CATARGIU G ARISTITA DANIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CATARGIU I GIORGIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CATARGIU L VALENTIN-IOAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 7.2 avansat Reusit

CATARGIU SN OANA MIHAIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CATARGIU V IONEL-AUREL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

CATRICI C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATRINA V IRINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CATRINAR G ELENA IULIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CATRINARI O. ANCUTA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CATRUTA C. CATALIN - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

CATUNA D. NICANOR

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.7 incepator Respins

CATUNA L MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Fizica 7.2 nivel mediu Reusit

CATUNA N CATALIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CAULEA G IULIANA-LUCICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CAZAC C. CORNELIA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CAZAC C. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 5.4 avansat Respins

CAZAC C. STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CAZAC F.F. GEORGIANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CAZAC G IOANA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.8 avansat Reusit

CAZAC M. CONSTANTIN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CAZAC P. CARMEN-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

CAZAC T. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CAZAC V BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CAZAC V DOINITA MARIA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

CAZAC V. ANCA - ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.7 incepator Respins

CAZACU C CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8 experimentat Reusit

CAZACU D DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

CAZACU D. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CAZACU GHE FABIOLA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CAZACU I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

CAZACU M. PETRONELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.9 incepator Respins

CAZAMERCIUC I IOANA ADINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

CAZAN N ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CAZIUC M ELIZA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CAZIUC V RUBEN TIBERIU

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CEAPARI M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

CEBUREAC D. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CECIULEAC I RODICA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

CEGA A. IONELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

CEGA M ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CEHREN V VIRGINIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CEICA P VALENTIN

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CEICOVSCHI E.V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CENUSA C IRINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.55 avansat Reusit

CENUSA C LENUTA-TINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.65 avansat Reusit

CENUSA N GEORGETA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 5.5 avansat Reusit

CENUSA N. MIHAI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.25 avansat Reusit

CENUSA P FLORINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

CENUSA T. TEOFIL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CEOBANU M.V. ALEXANDRU-CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CEORNEI C DIANA ALINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CERCEL C. ALEXANDRU - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

CERLINCA M ANDREEA RALUCA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

CERLINCA V ADRIANA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

CERNAT P PETRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CERNAUTAN V FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 incepator Respins

CERNELEAC G. LUCIAN - CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

CERNISOV C BIANCA PAULA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CERNUSCA I. MARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

CERVINSCHI I EMANUEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

CERVINSCHI V. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CETERAS V. SINZIANA-REVECA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CEUCA M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CHAR D TRAIAN-IONICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.1 incepator Respins

CHAR M. MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

CHAR V. ANCUTA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1--A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

CHECHERITA D ANGELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CHECHERITA M MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CHECHERITA N. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

CHEIA RC LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CHEIA S CATALIN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

CHELARIU I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CHELARU I COSMIN-VLADUT

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 9.7 avansat Reusit

CHELARU S ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6 experimentat Respins

CHELBA G ANCUTA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

CHELBA I VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CHELER M.I. EDITH-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHERAR M FLORIN MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CHERAR P. VASILE BOGDAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CHERARIU M ANDREEA-GRETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CHERECHES E. CIPRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

CHERNECIUC N. FLORIN GAVRIL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

CHETRARIU C BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CHETROI A ELISAVETA-DINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

CHETROI F SIMONA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CHIABURU V ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

CHIBICI C RUXANDRA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

CHIBICI L CRISTIAN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHIBICI S RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIBICI V EMANUEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CHICA - ROS D. CRISTINA - VASILICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CHICHIFOI I CATALINA OLGUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

CHICHIFOI IA MAGDA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

CHICHIOACA V MARIUS IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CHIDESA M MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

CHIDOVAT D. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CHIDOVET D. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

CHIFAN C. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.8 avansat Reusit

CHIFAN D ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 6.25 avansat Reusit

CHIFAN G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CHIFAN I. RADU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CHIFAN V IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.95 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CHIFAN V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.3 incepator Respins

CHIFAN V VERGINICA-LUCRETIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.45 incepator Respins

CHIFAN V. ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CHIFIRIUC G. EMINA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.5 avansat Respins

CHIFOREANU T. GEORGETA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.75 avansat Reusit

CHIFOREC N ELVIS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CHIFORESCU L VASILICA GRATICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CHIFORESCU O VASILE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHIFORESCU P BOGDAN IONEL

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 9.75 avansat Reusit

CHIFORESCU P MIHAI-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CHIFORESCU R IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 7.2 avansat Reusit

CHIFORESCU R MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CHIFORIUC I ALINA MIRELA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

CHIHAIA V. PETRUTA - PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

CHINDEA C STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 8.9 experimentat Reusit

CHINDRIS G DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CHINDRIS V GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CHIRA B EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

CHIRA N VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

CHIRA P ILIE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CHIRA V IULIANA-VICTORITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CHIRA V. VOICHITA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

CHIRAS C NICOLETA - IONELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.5 incepator Reusit

CHIRAS D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CHIRAS G CAMELIA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CHIRAS G NICU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

CHIRAS G. ALEXANDRINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

CHIRAS M IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CHIRAS P ANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

CHIRAS S. IULIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CHIRIAC D ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.2 avansat Respins

CHIRIAC D.V. DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CHIRIAC I CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CHIRIAC I FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.4 experimentat Reusit

CHIRIAC M MARIAN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIRIAC M.V. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CHIRIAC N OANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CHIRIAC S FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 5 experimentat Respins

CHIRIAC T ANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CHIRIBUCA M RAMONA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHIRIBUCA S IRINA MICSUNICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 8 experimentat Reusit

CHIRICA V CIPRIAN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 4.3 avansat Respins

CHIRIEAC C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CHIRILA C MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.35 avansat Respins

CHIRILA D. ILIE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRILA E LUCIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.8 Geografie 7 experimentat Reusit

CHIRILA G ANCA MARIA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CHIRILA G GHEORGHITA-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.7 experimentat Respins

CHIRILA G PETRICA GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 4.25 avansat Respins

CHIRILA I. TEODORA - GHERGHINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CHIRILA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CHIRILA P. PAULA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CHIRILA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CHIRILEANU A NELU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.5 experimentat Respins

CHIRILESCUL N. VASILE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 8.75 experimentat Respins

CHIRILUS P MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 6.8 experimentat Reusit

CHIRIMBUTA M. LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.9 avansat Respins

CHIRNECIUC G ALIN-DAVID

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

CHIRUT C. LUCIAN DIMITRIE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

CHIRUTA P LEONTE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

CHIS C. ALINA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CHISALITA I. PETRONELA - GEORGETA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.9 incepator Respins

CHISCAN P.D. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHITAN G CEZAR ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

CHITAN I OVIDIU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

CHITEALA F LIVIU STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

CHITESCU C ALEXANDRU-CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CHITESCU I. ADRIAN-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CHITESCU V VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CHITIC C COSTEL MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

CHITIC D BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CHITIC M STEFAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CHITICARIU P ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHITUL SD ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

CHIUARIU E MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

CHIVEREGA I. VASILE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 8.55 avansat Respins

CHIVEREGA V NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

CHODZAKAR I OVANES

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.35 avansat Respins

CIAPARII G PETRICA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CICU D FLORIN

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CIMBRU A. ASPAZIA PROFIRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIMBRU D COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CIMBRU L. GABRIEL - MAUIER

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

CIMPAN A. IONELA - NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 8.75 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CIMPAN EC STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.5 avansat Reusit

CIMPAN N CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIMPAN O.F. VASILE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIMPAN S FLAVIUS GABRIEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

CIMPAN T DANIEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIMPANU C ANDREEA IONELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CIMPANU D CRINUTA SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8 avansat Reusit

CIMPOESU G VICTOR

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

CIMPOI S. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CIMPOIES V PAULA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Istorie 9.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CINTIUC G. MIHAELA - SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CIOACA D MANINA-ALICE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIOATA R GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CIOBAN C ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CIOBAN D. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CIOBAN I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CIOBAN L LUCIAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Fizica 8.3 experimentat Reusit

CIOBAN N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

CIOBANIUC E CIPRIAN-PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.65 incepator Respins

CIOBANIUC N. TUDOR IONUT

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

CIOBANU C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CIOBANU C. CRISTINA - CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIOBANU C. NICOLETA IOANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CIOBANU CM DIANA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

CIOBANU D ANA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CIOBANU D CONSTANTIN AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.3 avansat Respins

CIOBANU D GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CIOBANU D MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CIOBANU D SANDA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIOBANU D. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 avansat Reusit

CIOBANU D. VIOREL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIOBANU F. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

CIOBANU G ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANU G SILVIA MANUELA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOBANU G. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

CIOBANU G. MAGDA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU G.R. ANDREI EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CIOBANU I AMALIA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIOBANU I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.6 avansat Reusit

CIOBANU I. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

CIOBANU L ANDREEA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.3 avansat Reusit

CIOBANU M MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.2 avansat Respins

CIOBANU M. MARIUS NELU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOBANU N ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

CIOBANU P ANISOARA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CIOBANU P PAVEL-CORNEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CIOBANU P.M. DUMITRU RAZVAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

CIOBANU S MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CIOBANU SC IRINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CIOBANU V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIOBANU V. MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CIOBANU Z ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOBICA N. CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOBICA N. MIRELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOBICA VI FLORITA DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.95 avansat Respins

CIOBOTAR C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CIOBOTAR D. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CIOBOTARI A ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOBOTARI GH ALEXANDRU GAVRIL

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIOBOTARIU G. ALEXANDRA - GEORGIANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CIOBOTARU C. COSTEL-VALENTIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CIOBOTEA G ANCA - DANIELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CIOBU M ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 7 experimentat Reusit

CIOBU T. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

CIOCAN D IONELA-MANUELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.9 nivel mediu N/p

CIOCAN F ROXANA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

CIOCAN I ROBERT-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CIOCAN N CLAUDIA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIOCAN V DUMITRU

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

CIOCAN V OANA CLAUDIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIOCAN V SILVIU GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

CIOCAN V SIMONA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOCUT I RALUCA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIOFU G. NATANAEL - MUGUREL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CIOFU I MUGUREL DANUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CIOFU V ADRIAN GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CIOFU V. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

CIOGOLI M ILIE DANUT

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.75 avansat Respins

CIOLTAN G FLORIN-GHIOCEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Fizica 7.2 nivel mediu Reusit

CIOMAGA R EVELINA OANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CIOPRAGA D CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CIORATANU I CATALINA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

CIORBA ANDRIAN G RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

CIORBA M. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIORNEA I SEBASTIAN CRISTI

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

CIORNEI C ANDREI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Reusit

CIORNEI C MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 8.7 avansat Reusit

CIORNEI E DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

CIORNEI G VASILE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

CIORNEI G. CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIORNEI G. FILARET LIVIU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIORNEI I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIORNEI I CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

CIORNEI I MARIAN RAZVAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIORNEI I. COSTEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIORNEI M IONELA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIORNEI M.A. OANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

CIORNEI N LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CIORNEI N. ANTON

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CIORNEI P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CIORNEI R LIDIA DENISIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CIORNEI S PETRU

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

CIORNEI V LAURA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

CIORNEI V NICOLETA ALINA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9 avansat Reusit

CIORNEI V. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

CIORNEI Z CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIORNOBREVEI I. ROBERT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

CIOSNAR I DIANA IONELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIOT C. CIPRIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

CIOT H IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIOTAU I. LARISA COSMINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CIOTAU N.M. ANDREI TRAIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8 avansat Reusit

CIOTINA P. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CIOTU T FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.3 experimentat Respins

CIOTU T VIORICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 4.2 avansat Respins

CIRCIU D CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

CIRCIU D. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CIRCIU I IONEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.6 nivel mediu N/p

CIRCIU I VERONICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIRCIU P ABEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Respins

CIRCIU R. SORIN - ILIE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CIRCIU V IOAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 5.45 Geografie 6.5 avansat Respins

CIRCU G CASANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

CIRCU V CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIRDEI D. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.1 avansat Reusit

CIRDEI D.P. LOREDANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CIRDEI G PETRICA-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CIRDEI I FLORIN-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.45 experimentat Reusit

CIRDEI I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CIRDEI I VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIRDEI P.M. ESTERA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

CIRDEI S. IONUT VASILE

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIRESNEA R PETRICA RELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIRJA V. MIHAI - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CIRLAN C. MIHAIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.1 experimentat Respins

CIRLAN D MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

CIRLAN G CONSTANTIN CRISTI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIRLAN GH.N. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CIRLAN I IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

CIRLAN I OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

CIRLAN I.L. MARIUS - DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIRLAN V. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CIRLAN V. IONUT - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CIRLIG V ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

CIRLIG V IONELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIRMACI N. NICOLAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

CIRMACIU M. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CIRNEALA G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIRNEALA L OANA-CONSTANTINA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

CIRNEALA S LACRAMIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CIRSTEAN C BENONE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.05 avansat Respins

CIRSTEAN D. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

CIRSTEAN D.A. CRISTINA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9.2 Geografie 9.35 avansat Reusit

CIRSTEAN G DUMITRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIRSTEAN G ILIE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

CIRSTEAN G LILIANA-ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTEAN I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CIRSTEAN I. MARGARETA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

CIRSTEAN I.G. COSTICA - DOREL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.4 avansat Respins

CIRSTEAN P.D. THEO

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CIRSTEAN S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 8.4 experimentat Reusit

CIRSTEAN V ELISABETA-NICULINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7 experimentat Reusit

CIRSTEAN V IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIRSTEAN V IONELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CIRSTEAN V LILIANA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.8 nivel mediu N/p

CIRSTEAN V. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CIRTU I OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CITRON A ADRIANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Respins

CIUBOTARI - POPESCU T.D. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CIUBOTARIU C ABEL-SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 6 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU C BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU CC LOREDANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

CIUBOTARIU D DORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIUBOTARIU G IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

CIUBOTARIU O DELIA-LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIUBOTARIU P DUMITRU LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU P.D. MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIUBOTARIU V. ALINA - ILONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CIUBOTARIU V. CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CIUBOTARU G GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CIUBUC C. MIHAIL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CIUC CAS MOTREA M. MARIA ROXANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

CIUC D.D. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIUCLA C. ANDREI LOGHIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CIUFUDEAN CH ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

CIUHAN S DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 6.5 experimentat Respins

CIUMAU A. MARCELA- GHEORGHINA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9 avansat Reusit

CIUMAU M BOGDAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CIUPERCOVICI M. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CIURARIU A ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.9 nivel mediu Reusit

CIURARU V CRISTIAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

CIURSA N PAULA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIUTAC A CRINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8 avansat Reusit

CIUTAC C. OANA - ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

CIUTAC V DANIELA DIDINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CLIM A. MIHAI - DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CLIM V BOGDAN - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

CLIM V VICTOR - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

CLIM V. ANDREEA - IONELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CLIPA A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CLIPA A. MARIA-CARINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CLIPA A. SIMONA ALINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CLIPA D. ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Respins

CLIPA F STEFAN OVIDIU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CLIPA G IULIANA DIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CLIPA N MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.8 avansat Respins

CLIPA T GHEORGHINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CLIPA T NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CLIPA T. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

CNIS V CRISTINA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.2 experimentat Reusit

COAJA A. PETRICA - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

COAJA G. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

COARNA C. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COBEL A. LUMINITA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

COBELCIUC N DANIELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

COBELITA L IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

COBELITA N. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 9 avansat N/p

COBZARIU V. FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

COBZARU N LACRAMIOARA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Reusit

COCA A. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

COCA C ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COCA C CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COCA C GAVRIL

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.7 incepator Respins

COCA C. IULIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Reusit

COCA G ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

COCA I IONEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COCA I MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

COCA I. IONELA- VALERIA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

COCA I. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COCA M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COCA N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

COCA N GEORGEL - CATALIN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Geografie 9.2 experimentat Respins

COCA N. MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

COCA P.C. ALEXANDRA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

COCA S NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COCA V. MARINEL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

COCARI Z. MARIUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

COCEA C COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

COCERHAN G SIMONA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

COCERHAN S DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 incepator Respins

COCERHAN ST. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

COCERVAN C VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Reusit

COCIORVAN M. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

COCIRDAN V MARIUS-COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COCLICI G MARIAN STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

COCOLOS M FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CODAU C. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CODAU G ELENA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 6.55 incepator Reusit

CODAU V. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CODREAN M CIPRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Respins

CODREANU I COSTEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.75 avansat Reusit

CODREANU M MARIANA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

COFLER C ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COFLER D CRISTIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

COFLER P. MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 incepator Respins

COHUT T ALFONS GRIGORE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

COIFAN I. MARIUS

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.9 avansat Reusit

COJAN M ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9 avansat Reusit

COJOC G MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 experimentat Respins

COJOC I PETRU

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COJOC I. GEORGETA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

COJOC P PETRONELA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

COJOC S ELEONORA ANDREEA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7 experimentat Reusit

COJOC T IOAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Respins

COJOC V GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

COJOCAR A CRISTINEL-PAUNEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.75 avansat Respins

COJOCAR I. RUXANDRA - MIOARA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 avansat Respins

COJOCAR M GIGEL FLAVIUS

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Geografie 9.35 avansat Reusit

COJOCAR V. MARIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

COJOCAR V. MARINELA - PARASCHIVA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.5 incepator Respins

COJOCARASU T SABINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

COJOCARI C IONELA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

COJOCARI G LOREDANA MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COJOCARI G MARIA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COJOCARIU A DAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 nivel mediu Respins

COJOCARIU C ELENA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 6.1 experimentat Reusit

COJOCARIU C. ANCUTA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8 avansat Reusit

COJOCARIU D ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

COJOCARIU D STEFAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

COJOCARIU D. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

COJOCARIU F.S. BIANCA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

COJOCARIU G ALEXANDRA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

COJOCARIU G DANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

COJOCARIU I STELUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

COJOCARIU I VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.1 avansat Respins

COJOCARIU I. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

COJOCARIU L ANCUTA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

COJOCARIU M ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 6.45 nivel mediu Reusit

COJOCARIU M. MIHAI-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.6 avansat Reusit

COJOCARIU N ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

COJOCARIU P ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.4 avansat Reusit

COJOCARIU P DELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

COJOCARIU P. CRISTINA ERICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

COJOCARIU V. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

COJOCARIU V. ANAMARIA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

COJOCARIU V.V. VLAD - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

COJOCARU C. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

COJOCARU D RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

COJOCARU I IONELA-ALINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.4 avansat Reusit

COJOCARU M. GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

COJOCARU V ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.6 avansat Reusit

COJOCARU V VASILE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COLBAN C.V. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

COLBAN G ANDREI-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

COLDOVAN C. CEZAR -PAVEL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

COLDOVAN C. CIPRIAN PETRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

COLEASCA S.C. LAVINIA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COLESNIUC D DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COLESNIUC L ANDREI IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

COLESNIUC R ADRIANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.75 experimentat Reusit

COLESNIUC V MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

COLIBABA A LILIANA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

COLIBABA D. LUMINITA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

COLIBABA T.M. IONUT-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

COLIBABA V. MARILENA-OLTEA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

COLTUNEAC I.C. DIANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 6.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COMAN I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

COMAN P MARIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

COMAN T.V. FLORIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.9 experimentat Reusit

COMARITA M.M. MIHAI-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.95 avansat Reusit

COMARITAN M.V. CATALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

COMORITAN G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

COMORITAN GH MIHAELA- ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

COMORITAN V DIANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.45 experimentat Reusit

CONDRAT D IULIAN-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CONDREA D STEFAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CONDREA D. DANIELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 8 avansat Respins

CONDREA I. MARCEL-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5 avansat Respins

CONDRIUC G DORU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CONDROVICI G ANCA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

CONDUR G IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 7 experimentat Respins

CONDUR V GHEORGHITA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CONDUR V IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CONEAC D OTILIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.35 avansat Respins

CONEAC I. ALEX

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CONFEDERAT S. ILIE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CONOLACHE F LOREDANA FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN C ELENA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.4 incepator Respins

CONSTANTIN C VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CONSTANTINEANU D BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CONSTANTINEANU T CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CONSTANTINEASA C CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

CONSTANTINESCU - OTCU I MIHAI

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU D MARINELA ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU G DAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU G. PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CONSTANTINESCU M IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU T MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

CONSTANTINIASA I. MARIA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.7 avansat Reusit

COPERZA I LIVIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COPTU G MIRELA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 6.6 avansat Reusit

CORA A CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

CORA G CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.35 experimentat Respins

CORA N IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CORA V FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.95 experimentat Reusit

CORBOS I. CRINUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CORBU E CRISTINA ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9.05 avansat Respins

CORCIUC I LOREDANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CORDUNEANU C ANCA ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

CORDUNEANU G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CORDUNEANU M ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Reusit

CORDUNEANU P KARINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CORDUNEANU V COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

CORDUNEANU V TEODORA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Fizica 5 experimentat Reusit

CORDUS G STELUTA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7 experimentat Respins

CORICIUC A. PETRU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Reusit

CORJ G. BIANCA - MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CORJOS V. LAURENTIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.5 avansat Respins

CORLATAN C LARISA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8 avansat Reusit

CORLATAN G. IOANA-PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.8 Geografie 9.1 avansat Reusit

CORLECIUC P VALENTIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CORMOS E VLAD

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

CORNEA C. MARIUS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.35 incepator Respins

CORNEA D SORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Respins

CORNEA P DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.65 avansat Respins

CORNEA S ABEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CORNEA V ANDA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CORNEA V CORNEL-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CORNEA V MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CORNEA V. VASILE BOGDAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CORNEA V.R. MARIUS VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 4.2 incepator Respins

CORNEANU C ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CORNEANU CASATORITA HINCU G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CORNICIUC G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 8.45 avansat Respins

CORNICIUC V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

CORNICIUC V LAVINIA-PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

COROAMA A ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

COROAMA C CRISTINEL-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

COROAMA G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

COROAMA G IOSIF-DANUT

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

COROAMA G. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COROAMA G. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

COROAMA G. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

COROAMA I ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

COROAMA I SIMONA-TABITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

COROAMA I. MARIA - CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 5.6 incepator Respins

COROAMA N STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

COROAMA P LEEA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.3 incepator Respins

COROAMA V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 5.1 incepator Respins

COROAMA V PETRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7 incepator Respins

COROBOTIUC M AMALIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COROCAESCU P COZMIN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

COROCHI I OLGA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

COROLIUC I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

COROLIUC O DAN-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

CORSEI M. ANIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CORUGA L ALEXANDRU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 avansat Respins

CORUT I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CORUT M CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.65 experimentat Reusit

COSAR G ALEXANDRA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COSARCA G. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

COSARCA I ANAMARIA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSARCA I MAGDALENA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COSARCA N. MARIEANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.95 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

COSARCA V. NECULAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

COSINSCHI A OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

COSMACIUC M. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

COSMAN DV DANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

COSMAN F.R. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

COSMAN I. IONELA CRISTINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

COSMATCHI A ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

COSOREANU M. EMIL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

COSOVAN C ELIZA CAMELIA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COSOVAN D LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSOVAN G CRISTIAN STEFANEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Respins

COSOVAN M BOGDAN-IUSTIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

COSOVAN V RUBEN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Respins

COSOVANU D. CEZARA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

COSOVANU I. VASILE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

COSTACHE S FLORENTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

COSTAN C. IOANA CLAUDIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.9 experimentat Reusit

COSTAN F BOGDAN-ANDREI

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

COSTAN O OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

COSTANDACHI I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.75 avansat Reusit

COSTEA C DOINITA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

COSTEA E.D. ELEODORA ALEXANDRA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COSTEA G GEORGEANA VERONICA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COSTEA I DOINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 experimentat Respins

COSTEA I. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

COSTEA P FLORIN-GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

COSTEA V DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

COSTELIUC D ANCUTA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSTENIUC A. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COSTENIUC M LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

COSTENIUC M. DIANORA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

COSTESCU S ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Respins

COSTIN I ALIN FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Fizica 6.45 experimentat Reusit

COSTIN T MIRELA ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

COSTINEAN N BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 experimentat Respins

COSTIUC A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COSTIUC I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

COSTIUG G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

COSTIUG S ROXANA STEFANIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COSTIUG V ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

COSTIUG V FLORIN GHEORGHE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

COSTRAS I MARIA ZANICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.6 experimentat Respins

COSULEANU I MARICICA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.1 avansat Reusit

COTA A MARIUS

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

COTET S RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.9 experimentat Reusit

COTLARCIUC D DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COTLARCIUC V. DORIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

COTLET V. OANA - FLORITA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.35 Fizica 7.85 experimentat Reusit

COTOARA I LIGIA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

COTOC F IONUT-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

COTOC V. ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

COTOS C. MARCEL - VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.6 N/p N/p

COTOS D IONELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.4 Geografie 7 avansat Respins

COTOS G MARTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

COTOS P ANDREEA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

COTOS P VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

COTOS V PETRU-AUREL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.55 experimentat Respins

COTOS V. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.65 experimentat Reusit

COTROBEI S ILEANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

COTRUT D. RUXANDRA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

COTRUT V ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

COUBIS A ILEANA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.3 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

COUTUN G. NICOLAE

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

COUTUN V ALEXANDRA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

COVALCIUC S ILIUTA VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

COVALI G. NELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 5 avansat Respins

COVALI I. IONELA-DOMNICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

COVALI NG ALEXANDRA LENUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COVALIU G. MARIUS - IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

COVAR GO FLORENTINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.7 avansat Reusit

COVARIUC D IULIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Istorie 6.25 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

COVASA G. DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

COVASA I.L. IOANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

COVASA P. IULIANA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

COVASA V. ALEXANDRU VIOREL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

COVASA V. ANA DANIELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVATARU O CEZARA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 10 experimentat Reusit

COVRIG I. HORIA-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 experimentat Reusit

COVRIG R ALINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

COVRIG R. IOANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

COZAC T IULIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

COZACHEVICI S. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

COZACIUC C MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.9 experimentat Respins

COZACIUC M LUCIAN ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.9 avansat Reusit

COZAN-DIACON M. MIHAI CALIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

COZARIUC V EMILIA-ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

COZLOVSCHI N RADU GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

COZLOVSCHI S. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COZMA A GEORGIANA-RAMONA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

COZMA D ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

COZMA D CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 avansat Reusit

COZMA G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.7 experimentat Respins

COZMA G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

COZMA V CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

COZMEI E MIHAELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-B1-B1-A2 Istorie 5.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COZMEI I OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana avansat 7.1 limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.1 avansat Respins

COZMICI M ALIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COZMIUC C CRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COZMIUC G IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

CRACANA M. ANCUTA - MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRACIUN C.C. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CRACIUN D. DUMITRU-CRISTIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CRACIUN F CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CRACIUN F IONELA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 nivel mediu Reusit

CRACIUN G ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

CRACIUN G DANA MIHAELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CRACIUN G ELENA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CRACIUN G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRACIUN G. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CRACIUN I IOANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CRACIUN I. MARIA VIOLETA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8 experimentat Reusit

CRACIUN I.M. ANAMARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

CRACIUN I.M. NICOLETA ECATERINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

CRACIUN M NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CRACIUN M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

CRACIUN M. OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

CRACIUN P. IONUT

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

CRACIUN P. MARIA AURICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.7 avansat Respins

CRACIUN V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CRACIUN V. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CRACIUN-MEREUTA T TUDOR

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CRACIUNAS V. VALENTINA MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.35 avansat Reusit

CRACIUNESCU I SIMONA-LILIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CRACIUNESCU M KARMEN ILIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

CRACIUNESCU M STEFAN-AUREL

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

CRACIUNESCU V LAVINIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 9.5 Psihologie 8 avansat Reusit

CRACIUNESCUL I ADRIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.25 avansat Reusit

CRACOVSCHI D.C. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

CRAINICIUC C ALINA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 3.5 avansat Respins

CRAINICIUC C MAGDA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CRAINICIUC CASATORITA BULEU G. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CRAINICIUC CP LUCIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CRAINICIUC G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CRAIU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CRAIUT V. FIRUTA IONELA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

CRAMER V. VASILE PETRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRAMER V.P. CERASELA MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

CRASI N ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.95 experimentat Respins

CRASI V.V. VICTOR - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CREANGA G.I. VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

CREANGA MM DUMITRU VLAD

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.9 experimentat Respins

CREANGA R DOMNICA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

CREANGA V VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CRECIUNESCU F. ANDREEA- MARIA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

CRECIUNESCU N. ANCUTA EMILIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.6 nivel mediu Respins

CREFELEAN C CONSTANTIN TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CRETAN C MIHAI-TUDOREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

CRETAN C. OVIDIU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 8.5 avansat Reusit

CRETAN D NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CRETAN P TEODORA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CRETU C IULIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CRETU D. PETRONELA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CRETU G ANDREI-PETRU

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 6.05 avansat Respins

CRETU G LOREDANA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

CRETU G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

CRETU G.M. CEZAR-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 10 experimentat Reusit

CRETU L MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CRETU M. ANCUTA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

CRETU P ALEXANDRA-ECATERINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CRETU V. RAZVAN - MUGUREL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CREUCO D. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

CRISMARI D DENISA-OANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9 experimentat Reusit

CRISMARI V MARIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CRISMARU G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.9 avansat Reusit

CRISTEA I CATALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CRISTEA N. ANDREI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

CRISTEA S MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

CRISTEA V IONELA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 nivel mediu Reusit

CRISTINA I GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

CRISTINA I. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CRISTINARU I IOANA LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CRISTORIAN G ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

CRISTUREAN N. DAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CRITAN G. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CRITAN S. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 3.9 avansat Respins

CROITOR C REBECA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.4 avansat Reusit

CROITOR D CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CROITOR G ANCA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CROITOR G IOANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CROITOR G. BRINDUSA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

CROITOR I RODICA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CROITOR I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

CROITOR S. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

CROITOR V. CONSTANTIN - ILIE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 6.5 Geografie 7.55 avansat N/p

CROITORU A LORENA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CROITORU D CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.95 experimentat Reusit

CROITORU D. EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

CROITORU I ILIE CRISTINEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.8 avansat Reusit

CROITORU I VASILICA-BOGDAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.7 avansat Reusit

CRUCEANU P ANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 5.1 nivel mediu Respins

CRUPA V. ADELINA-MIHAELA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.7 avansat Reusit

CRUPENSCHI S IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CRUT C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CRUT G ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.7 experimentat Respins

CRUTI V. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

CUCERCA S PAULA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 3.75 Geografie 5.1 incepator Respins

CUCERDEANU V. ANDREEA - LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

CUCESCU D IONELA-LARISA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CUCIORVA D. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

CUCIRCA G. FLORINA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

CUCIUREAN C IULIAN-VIANOR

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

CUCIUREAN D GHEORGHE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CUCIUREAN G IONUT

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 7.2 experimentat Respins

CUCIUREAN I FLORIN-ION

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CUCIUREAN I. LENUTA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

CUCIUREAN V DELIA-DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CUCIUREAN V LAURENTIU-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CUCIUREANU D STEFAN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.05 avansat Reusit

CUCIUREANU R IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.9 avansat Reusit

CUCIURHAN M. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CUCOS I IULIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

CUCOS I VASILE OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CUCOS I. SIMONA - LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 5.6 avansat Respins

CUCOS T VLAD

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.85 Fizica 6.75 experimentat Reusit

CUCOS V LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CUCU A PARASCHIVA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6 avansat Respins

CUCU C TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

CUCU D IULIANA DANIELA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.1 experimentat Respins

CUCU G ANDREI - IONUT

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CUCU G MARIA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

CUCU L MARIO VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.15 experimentat Respins

CUCU V OVIDIU LAURENTIU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.2 experimentat Respins

CUIBUS I. RAMONA - DANIELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CUMPANA V. VASILE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.05 avansat Reusit

CUMPARATU F NICOLETA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 7.1 experimentat Respins

CUPSAN I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CURCA C. MIHAI - SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

CURCA G. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CURCA M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

CURCA MF GABRIELA ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

CURCA N MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.05 avansat Respins

CURELAR C. IOANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CURELARIU A ADINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CURELARIU I. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CURELET C. ADRIANA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CURELET G NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.45 experimentat Respins

CURELET I. ELENA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CURELET V GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 nivel mediu Respins

CURELUSA D OVIDIU DAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.8 avansat Respins

CURELUSA I MIHAELA DANIELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CURES A VALENTINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

CURIC E. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

CURIC G IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CURIC G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CURPAN G IONELA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

CUSNIR D DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CUSNIR I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CUSTRIN G CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

CUSTRIN I ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.8 experimentat Reusit

CUSTRON I CATALINA - OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

CUSTURA V. ANDREEA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

CUTAS G FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.7 avansat Respins

CUTAS P LUCIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CUTAS V BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CUZUBAN V. FLORENTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CZENE T. SONIA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DAICU P. ALEXANDRU - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DAMASCHIN V ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DAMIAN A RALUCA EUGENIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.2 avansat Reusit

DAMIAN C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

DAMIAN D. ELENA-DANUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

DAMIAN G ROXANA GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DAMIAN I DOINITA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DAMIAN M IONUT-SORIN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7 nivel mediu Reusit

DAMIAN P. ANCUTA FLORITA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DAMIEAN S. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DAMIEAN S.C CEZAR CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

DAN D MIHAELA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

DAN D SIMONA DORUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DAN IC CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

DAN O ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DANALACHE C ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DANALACHE V. IULIAN - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DANCILA I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DANCIU P PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.7 avansat Reusit

DANELIUC T. ILIE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Geografie 4 experimentat N/p

DANIA A MARIA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.05 avansat Reusit

DANIA D.V. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu N/p

DANILA A ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

DANILA A CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-A1-B1-B1 Istorie 4 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DANILA C ELENA FLORINELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.6 avansat Reusit

DANILA G. COSMIN - IONUT

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

DANILA G. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Reusit

DANILA I. DIANA-VICTORITA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

DANILA M DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DANILA M.C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

DANILA S.F. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

DANILA T RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

DANILA V OANA-OFELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

DANILA V VASILICA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.95 avansat Reusit

DANILA-ANTOCHI I MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

DANILET D DELIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

DANILET D DRAGOS-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

DANILET D.N. FRANCISC-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

DANILET G. DELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

DANILET N CARMEN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

DANILET N. IULIAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

DANILEVICI L IOANA AGRIPINA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

DANILEVICI T GEORGIANA-OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DANILIUC D. ADINA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DANILIUC I ILIE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DANILIUC V ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.95 experimentat Respins

DANILIUC V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Respins

DANILOAIA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

DANIS E COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

DARABA G GHEORGHITA-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 8.15 experimentat Respins

DARABA I ELENA-PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 8.25 experimentat Respins

DARABAN C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5.2 avansat Respins

DARABAN G IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DARADICI D. CARMEN-DANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

DARCACI D PAVEL-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

DARI D. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

DARI T. OANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

DARICIUC I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DARICIUC N. LAVINIA DUMITRITA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DARICIUC P. ANDREEA - MARCELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

DARIE A FLORICA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.05 avansat Reusit

DARIE C IULIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.8 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

DARIE D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.5 avansat Respins

DARIE FC RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

DARIE GH IOANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Respins

DARTUL S MARIA MONICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

DASCAL F.G. CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

DASCALASU M MARIUS STEFAN

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.7 avansat Reusit

DASCALESCU G MARCELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DASCALITEI V. VASILICA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

DASCALU A LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

DASCALU C GEORGIANA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DASCALU C GRUIA - GIGI

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 8.1 Geografie 8.8 experimentat N/p

DASCALU C. CATALIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

DASCALU D IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

DASCALU E DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A1 Istorie 7.9 Geografie 7.35 avansat Reusit

DASCALU G. MARIUS - IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

DASCALU N ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.1 experimentat Reusit

DASCALU O.C. GHEORGHE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DASCALU P MIHAI-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DASCALU S DUMITRU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 9 avansat Reusit

DASCALU V SABINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DASCALU V. IONUT-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

DAU V DANIELA VERGINIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

DAVID C ELIZA LUANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DAVID V LOREDANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DAVIDEL E GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DAVIDEL O ANCA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

DEACONU C CIPRIAN-IONEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

DEACONU S.M. BOGDAN - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DEACU D.C. IULIA-FLORINA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.25 Fizica 9.9 avansat Reusit

DEDIU A FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

DEDIU C COSTEL RARES

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

DEDIU G CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 5.1 experimentat Respins

DEICU N NICUSOR FLORIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DELEANU R. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 avansat Reusit

DEREMIA M. GEORGETA - MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DEREVLEAN D LIVIU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DEREVLEAN G RODICA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DEREVLEAN G. ALINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DEREVLEAN G. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

DEREVLEAN I. GAVRIL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.4 incepator Respins

DEREVLEAN S ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DERSCARIU C VLAD-TOMA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DEVISEVICI C IOANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DIAC G. DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DIACIUC A NICOLETA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DIACONESCU A ADRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DIACONESCU D.C. MADALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DIACONESCU G CRISTINA SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 8 nivel mediu Respins

DIACONESCU G VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DIACONESCU G. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

DIACONESCU I GHEORGHE DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 8 nivel mediu Respins

DIACONESCU I. MIHAI

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DIACONESCU L. ANDREEA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

DIACONESCU T. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DIACONESCU V. ANTON

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Reusit

DIACONITA D BOGDAN ILIE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 7 experimentat Respins

DIACONITA M MANDACHE

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIACONITA M RUBEN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 7.2 avansat Reusit

DIACONITA V ANDREEA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DIACONU B ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

DIACONU B PAULA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

DIACONU CS IUSTINA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

DIACONU F PETRICA MARIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DIACONU I EUGENIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DIACONU M ANTONIA-KARINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

DIACONU M LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

DIACONU V. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

DICAROV T ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5 experimentat N/p

DIDEI I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DIMITREAN V. ANCA - OANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

DIMOFTE E.C. CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DINU M IRINEL- DANUT

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza N/p Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu N/p

DINU O. COZMIN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DINU V. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

DIREMIA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DIREMIA I.P. FLORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

DIRJOANCA A GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DOBOS CC MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 nivel mediu Reusit

DOBOS I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 6.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DOBOS V FIRUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

DOBRA T. DANIELA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DOBRANSCHI P MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DOBRE A. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

DOBRE N ANA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DOBRE V. ALEXANDRU-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DOBREA G.N. MARCEL - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DOBREA V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DOBREANU E THEO GABRIEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DOBRESENCIUC I. PETRONELA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOBROGHII M IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBROGHIU GL CRISTIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DOBROVOLSCHI G. DINU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

DOCHIA P ALEXANDRA ILIUTA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DOCHITA I VERONICA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOLCEANU D. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Fizica 5.05 nivel mediu Reusit

DOLCEANU V CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

DOLHASCANU V GEORGIANA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

DOLHASCU V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

DOLTU V OANA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DOMINTE C ELENA ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 7 avansat Respins

DOMINTE L.M. ONDIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DOMNARI G GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

DOMNARI V. ANAMARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

DOMNITEI T MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.5 experimentat Respins

DOMONCO C. ANGELICA - LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DOMONCO C. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DOMUNCU A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.45 experimentat Reusit

DONEA I ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

DONEA I. IRINA - LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DONICA V. OLGA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DONICEANU V. DANIELA - DOINA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p 2.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 4.5 incepator N/p

DONISA B BIANCA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DONISA B CATALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.7 experimentat Reusit

DONISA C. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

DONISA D ARTEMIE MARINEL

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Respins

DONISA H. ANCA- MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

DONISA I. RADU - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DONISAN C ELENA SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

DONISAN C GABRIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DONISAN C. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DONISAN C. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

DONISAN E.V. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DONISAN I. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

DONISAN VI ANDREEA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DORCU M OVIDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DORNEANU G IULIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DOROFTEI C AURELIAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DOROFTEI CS ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DOROFTEI I IRINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DOROFTEI P. ALEXANDRA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DOROFTEI R. ALEXANDRU-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

DOROHONCIANU G. CATALIN - VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DOROSCAN A. GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 3.7 experimentat Respins

DOROSCEAC T MARIANA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

DORU C BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DRAGAN A. BOGDAN IRINEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

DRAGAN B.N. LUIZA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRAGAN P FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

DRAGAN S.A. ANDRA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DRAGHICI I DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 6.2 experimentat Respins

DRAGOI E EMILIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DRAGOI G CRISTINA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DRAGOI M CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 8.6 avansat Reusit

DRAGOI S ANDREEA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DRAGOI V LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

DRAGOMAN S VIOLETA AGLAITA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.7 avansat Respins

DRANCA D DANIELA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

DRANCA G. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DRANCA I. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DRANCA P VASILE

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

DRANCA R.C. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

DRANCA S. COSMIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRANCA V ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DRANCA V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRANCIUC C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DRAPATOF R.A. RALUCA-ROXANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DREGLEA P MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.05 avansat Reusit

DREGUS P. IONELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.45 avansat Respins

DREHLUTA D. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

DRELCIUC A MIHAELA-LUCICA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

DRELCIUC G FLORIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

DRELCIUC G MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 9.8 avansat Reusit

DRELCIUC N. DRAGOS-BOGDAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 avansat Reusit

DRELCIUC V. LILIANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 2.5 avansat Respins

DRINGU S. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

DRISCU S ANDREI VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DROBOTA D DIANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

DROBOTA D OZANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DROBOTA M PETRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DROBOTA N CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 5.1 incepator N/p

DROBOTA P DIANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

DROHOBITCHI D. ANCUTA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

DROHOBITCHI D.G. LUIZA MARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DRONEC S. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

DRONIUC I PETRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DRONIUC V. COSTEL GIORGIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

DROSCEAC C LUCIA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DROZDEC C IULIAN-VICENTIUS

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.7 avansat Reusit

DROZDEC I BERNADETA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DROZDEK I ANELIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

DROZDEK I IOHASIA TEREZA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DROZMAN I SILVIU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Reusit

DRUGA M. ION

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

DRUGHI CASATORITA BAI D. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUCEAC C. DANIEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.2 avansat Respins

DUCEAC P ANDREIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DUCEAC V ANDREEA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUCEAC V ANGELICA IRINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DUCIUC G DAN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

DUCIUC I LIGIA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUDA C. ANDREI - FLORIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

DUDICI MD EMILIA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

DUDICI P DOMNICA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.3 avansat Reusit

DUDUMAN I DENISA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DUGAN ID ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

DULA Z. ADRIAN - PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.3 avansat Respins

DULGHERIU V IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

DUMBRAVA A ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.6 avansat Respins

DUMBRAVA C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.1 avansat Reusit

DUMBRAVANU A LOREDANA LARISA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-B1-A2-A1-A1 Istorie 5.6 Filosofie 7 avansat Reusit

DUMISTRACEL I DELIA SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

DUMISTRACEL S ANDREIA ROXANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DUMITRACHE M DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

DUMITRAS A CORINA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUMITRAS G. DOREL - CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.8 avansat Respins

DUMITRAS V ANDREI VLAD

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.8 nivel mediu Respins

DUMITRAS V SILVIU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

DUMITRASCIUC R. MARIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

DUMITREAN V RODICA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 9.6 avansat Reusit

DUMITREASA S.G. ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DUMITRESCU A.V. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 8 avansat Reusit

DUMITRESCU F. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba germana moderna Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. GHEORGHE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. IULIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU I ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCUL V. ANAMARIA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

DUMITRIU A ALEXANDRA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.7 Psihologie 6.3 nivel mediu Reusit

DUMITRIU C RADU-COSTEL

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DUMITRIU C. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRIU G. ALINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

DUMITRIU I. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DUMITRIU M IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

DUMITRIU V. EDWARD

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

DUMITRU C. STEFAN - IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DUMITRU N ANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DURA V. GABRIELA - MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 1.6 incepator N/p

DURNEA G IONELA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.1 avansat Reusit

DUROI V. NICOLAE - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.8 experimentat Respins

DUTCOVICI D MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.05 experimentat Respins

DUTICA A. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DUTU M. VILI

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DUTUC I.O. IULIAN - DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DUTUC P ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

DUTUC T. SIMONA - TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DZECANOVICI D. VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

EFRIMOV S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 7.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

EHUPOV D MADALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

ENACHE I MARIA-STELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

ENACHE V MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ENACHE V. IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.45 Fizica 9.6 experimentat Reusit

ENCIU C.M. ROBERTA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ENCIU T CALIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

ENIA I ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

ENOIU G MARIANA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.1 avansat Respins

EPURE G ANTONELA GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ERHAN D. ALEXANDRU -ARTEMIE

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

ERHAN D.I. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ERHAN G. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ERHAN M. BOGDAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

ERHAN N. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ERHAN N. PETRU FLORIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ERHAN V. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

ERIMIA N.R. NICOLETA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

EUTIFIEV E. OANA ELENA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

EVULETI G ADINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

FADUR G. ALEXANDRU-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.1 avansat Respins

FAGARAS N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 avansat Reusit

FAGET N. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

FAICIUC M FILARET

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.45 experimentat Reusit

FALAT A. VALENTIN - MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

FALUTA I OFELIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

FARCAS D. ADRIANA-LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

FARCAS R BIANCA-ELENA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.5 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

FARTAIS D ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 avansat Reusit

FASOLA V ANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 9 experimentat Reusit

FASOLEAC D ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

FECIORU V ROBERT MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba germana moderna Matematica T1 5.55 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

FEDIUC D MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

FEDIUC I. NICOLETA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FEDOROV A. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Economie 7 experimentat Respins

FEDOROVICI G ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

FEDOROVICI G IONUT ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.05 avansat Reusit

FELCIUC T ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 7.2 experimentat Reusit

FELECAN M.V. FLORENTINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu N/p

FERARIU N MADALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

FERCAL I GABRIELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FERCAL N. ILIE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

FERENT I GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

FIERASCU I ROXANA-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

FILIMON C.C. ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

FILIMON I IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 10 avansat Reusit

FILIMON M MARIUS BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 5.55 avansat Respins

FILIP A PAULA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FILIP CG RUXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FILIP D. ELENA - IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FILIP G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 experimentat Respins

FILIP G EVELINA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

FILIP G GHEORGHE IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

FILIP G RAMONA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

FILIP G. MARIA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 6.1 avansat Reusit

FILIP G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

FILIP S ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FILIP S MIHAITA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FILIP V LUIZA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.65 experimentat Reusit

FILIP V MIHAI CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6 nivel mediu Respins

FILIP V VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

FILIP-IVAN A. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

FILIPCIUC A RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.9 avansat Reusit

FILIPCIUC D SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

FILIPIUC G LACRIMIOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

FILIPIUC I OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

FILOTE I GEORGETA ELENA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

FILOTE L CAMELIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

FILOTE M FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

FILOTE M MIHAITA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FILTINGHER S.O. ROBERT

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.85 avansat Respins

FINASCU D ROXANA FRANCESCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

FINIS A ELENA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FINTINARIU B MARIA RAFAELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

FINTINARIU D IONUT-NECULAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FINTINARIU P NARCISA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FIRICEL D PAUL- TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FLOAREA I. ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLOCEA E. FLORIN NICOLAE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.6 experimentat Respins

FLOCEA G. ILIE-MARCEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

FLOCEA I ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FLOCEA I. IONELA DANIELA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

FLOCEA I. IONUT GAVRIL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

FLOCEA M STEFAN MARCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

FLOCEA N.M. ELENA ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

FLOCEA S VASILE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

FLOCEA T. VASILE

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

FLOCEA V GAVRIL-ION

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

FLOCEA V MARIOARA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

FLOCEA V. IONUT VASILICA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

FLOCOSU C. COSTEL CIPRIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

FLOREA F BEATRICE ECATERINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FLOREA G. NERMIN-EDUARD

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

FLOREA I ILIE GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FLOREA N VASILICA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.35 avansat Reusit

FLOREA P ION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.15 avansat Respins

FLOREA P ROXANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.1 avansat Reusit

FLOREA R CAMELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

FLOREA S. ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

FLOREA V CARMENICA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

FLOREA V RAZVAN ILIE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLOREA V ROXANA ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

FLOREAN C. FLORIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FLOREAN G STELUTA MARIOARA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FLORESCU C FLORINEL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

FLORESCU D LUCIAN-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 2.2 avansat Respins

FLORESCU M ANDA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Filosofie 9.8 experimentat Reusit

FLORESCU M RAMONA MARIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

FLORESCU M.D. DANIEL GEORGE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9.55 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FLORESCU V RALUCA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

FLORESCU V. IOAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

FLORESCU V. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

FLORIA M CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 7.6 experimentat Reusit

FLORIAN N. LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

FLORISTEAN G ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 5 experimentat Reusit

FLORISTEAN G ELENA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

FLORISTEAN M FLORIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

FLORISTEAN N DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

FLORISTEAN V ELENA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

FLORISTEAN V IUSTIN GABRIEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

FLORISTEANU C GEORGIANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

FLORISTEANU M LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FLORISTEANU M MIHAELA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

FLORISTEANU N ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FLORISTEANU N ANDREEA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

FLORISTEANU V IOAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.8 avansat Reusit

FLORISTEANU V LAURA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.2 experimentat Reusit

FLUTUR D CLAUDIU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FLUTUR G DOMNICA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

FLUTUR G. DANIEL-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.85 avansat Reusit

FLUTUR G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.1 experimentat Reusit

FLUTUR G.D. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FLUTUR O PETRICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 5.1 avansat Respins

FLUTUR P. ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

FLUTUR S GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 8.9 avansat Reusit

FLUTUR V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

FOCA C ADINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.95 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

FOCA V ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

FOCA V. RAMONA - AURA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

FODOR D SILVESTRITA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FODOR D. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

FODOR I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.85 avansat Respins

FODOR P.G. MAIA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.7 Fizica 8.6 experimentat Reusit

FODORCAN MD DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

FOICIUC I IONUT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

FOIT V. ANDREI DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

FOKA I DANIELA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7 avansat Reusit

FOMOV T. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

FORGACI C PAVEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 incepator Respins

FORMINTE V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FORMINTE V. NICOLETTE EVELYN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

FRANCIUC C MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

FRANCIUC D SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

FRANCIUC V DANIEL EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

FRANCUL V. ALEXANDRU FILARET

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

FRASENIUC V LUCIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

FRASINA V REMUS VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FRATEANU G SANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

FRINCU M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

FRUNZA A ADRIAN STEFAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Respins

FRUNZA M. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

FRUNZA-ONAS V.M. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FULGANU D LOREDANA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

FUNDU V. DOMNICA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.15 avansat Reusit

FURDUI TC GEORGE VLADIMIR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FURTUNA M. AUREL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.1 avansat Respins

FUSA I CIPRIAN-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

GABOR T. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GABUR-LETI I IONELA-VIORICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

GAFENCU G DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GAFENCU G. ANDRA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GAFENCU M MIHAI IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GAFENCU S. SERGIU-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GAFENCU T PETRICA IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

GAFENCU V LAVINIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

GAFENCU V. PAUL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

GAFINCU G. ANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GAFINCU GHE ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GAFITA C CRISTIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

GAFITA C. CONSTANTIN - FLAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GAFITA I. MARINELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

GAFITESCU C COSTINEL CATALIN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.6 avansat Reusit

GAFITESCU GH ANA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 avansat Respins

GAFON P IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

GAGEA M IONUT

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.7 avansat Reusit

GAGIU V MONICA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

GAGIUC V.I. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GAINA V MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 6.1 experimentat Reusit

GAINARIU A CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

GAINARIU C IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GAINARU V. IOANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

GAITAN C OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

GALACTION M MARIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

GALAN C MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

GALAN D. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

GALAN D. DENISIA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

GALAN D. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GALAN G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GALAN G EMILIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

GALAN G PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GALAN G ROXANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9 experimentat Reusit

GALAN G. COSTEL-SORINEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

GALAN I. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GALAN M MARIUS DUMITREL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

GALAN V LILIANA-TINCUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.3 incepator Respins

GALATAN I. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.3 avansat Respins

GALBAN O ANCA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GALBAZA F ALEXANDRA-ELIDA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GALBENUS C COSMIN COSTIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

GALEATA V LUCIAN-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

GALES D ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GALES G ELENA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GALIN A. FANUTA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GALIS I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

GALIT C CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

GALUSCA V ANDRADA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GAMAN N CONSTANTIN CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

GANCIU R EMMA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.7 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GANDRABUR V ANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GANJ M MARIA ELENA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.9 avansat Reusit

GANU V DANIEL ILIE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Respins

GANUT P PAVEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

GARCIA LLORCA F FRANCISCO JOSE

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

GARLEA A. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

GARLEA A. AMELIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9 experimentat Reusit

GATEJ B. ANGELA AGRIPINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

GATEJ B. OLTITA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

GATEJ C RALUCA ALEXANDRA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GATEJ G MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 6.6 incepator Respins

GATEJ I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.65 avansat Reusit

GAUBE G ALBERT-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

GAVENIUC A GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 8.7 avansat Reusit

GAVENIUC I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GAVRIL A ANA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.8 avansat Reusit

GAVRIL G IONUT

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

GAVRIL G. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

GAVRIL N CRISTIAN VASILICA MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.4 experimentat Respins

GAVRIL N. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

GAVRIL T. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GAVRIL V CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GAVRIL V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Reusit

GAVRILESCU V VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 8.8 avansat Reusit

GAVRILIUC C. ELENA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GAVRILIUC E VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

GAVRILIUC G. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

GAVRILIUC I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GAVRILIUC P. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

GAVRILIUC V LENUTA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 6.95 experimentat Reusit

GAVRILOAIA C CLAUDIA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GAVRILOAIE V ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

GAVRILOVICI C BRINDUSA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

GAVRILOVICI M ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

GAVRILOVICI M CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GAVRILOVICI V ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GAVRILOVICI V DANIEL CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GAVRILOVICI V OLIVIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GAVRILUT I BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

GAWLIUK M PETRONELA-LILIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 7.3 avansat Reusit

GEAMAN I CEZARA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.15 avansat Reusit

GEANA A. DOMNICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GEANA G IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

GEANA V. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.05 avansat Reusit

GEMANAR C. VASILICA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 1.7 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

GEMANAR G PARASCHIVA ANCUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.5 avansat Reusit

GEMANAR V MARINEL IULIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GEMANAR V. MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GEMANARIU D. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GEMANARIU V MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

GEMANARIU V. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

GEMANARU A CONSTANTIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

GEMENE D MARIANA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GEMENIUC N. VASILE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GENOVU CS GIOVANNI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

GEORGE I. ILIE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GEORGESCU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GEORGESCUL T RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GEORGESCUL V LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GEORGITA G IONELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GEORGITA V PETRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GEOSU M ANDREEA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GHEATA G DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GHEATA I TOADER

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

GHEATAU I SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GHEBOSU F CEZARA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GHELASA I MADALINA LIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 7.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GHENICI A RAMONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE M PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

GHEORGHECIUC T.V. ALEXANDRU-SEVASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHIAN I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GHEORGHIAN L. ANDREI-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 Respins

GHEORGHIES O IULIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GHEORGHITA D MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GHEORGHITA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

GHEORGHITA G ADRIAN-IONEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GHEORGHITA I ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 incepator Respins

GHEORGHITA I ILIE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.2 incepator Respins

GHEORGHITA M ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.05 incepator Respins

GHEORGHITA S GHEORGHE FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GHEORGHITA V NICOLETA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

GHEORGHITA V. ALINA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

GHEORGHITE T. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHIU I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHIU M IOANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHEORGHIU M VLAD ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU N.D NECULAI MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

GHERASE T TUDORITA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

GHERASIM A ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 10 experimentat Reusit

GHERASIM A FINEAS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

GHERASIM C IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GHERASIM C MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

GHERASIM CASATORITA AXINTE I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

GHERASIM G ELENA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHERASIM G. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

GHERASIM T.A. ALEXANDRA RAMONA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GHERASIM V GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.7 nivel mediu Respins

GHERASIM V GHEORGHE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.15 avansat Reusit

GHERGU N SERGIU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

GHERMAN C.C. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

GHERMAN G. IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.2 avansat Respins

GHERMAN L. TUDOR-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GHERMAN N. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GHERMAN N. MARIUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHERMAN R ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

GHERMAN S ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GHERMAN V VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.1 avansat Reusit

GHERVAN S MIHAI STEFAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GHETAU A MARIA-LUCICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 5.1 Limba engleza N/p Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 N/p N/p

GHETAU V VIORICA-PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHETES I SIMON

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.4 experimentat Respins

GHETES V DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GHIATA D PACUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GHIATA G ANUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GHIATA G IRINA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

GHIATA GC MARIA PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GHIATA N IOAN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

GHIATA P FLORICICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHIATA S IACOB ANTON

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

GHIATA T. CATALINA - ANDREEA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

GHIATA T. PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.55 avansat Reusit

GHIATA V DOMNICA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

GHIATAU G. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

GHICA D. MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GHIDU M CRISTINA MARIOARA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

GHINEA F FLORIAN SERBAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHINGHILOSCHI M LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

GHINGHILOSCHI V IULIANA SABINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 5.4 experimentat Reusit

GHITUN D. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GHITUN G. ADRIANA - LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

GHIURAU A DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GHIUTA C PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

GHIVNICI D ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

GHIVNICI I LARISA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

GICOVEANU D ELENA-MONICA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

GIDEA C SEBASTIAN ALIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GIDEA G ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GIGICA V VIOREL DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GINGA C CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 3.35 Geografie 5.3 avansat Respins

GINGA M. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

GINGA V CRISTINA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GINJU V ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GIOSAN G STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GIOSAN N. NICOLAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GIOSAN P ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GIREADA G ROXANA GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GIRIGAN C. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

GIRIGAN RM PAULA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 6.3 Geografie 6.1 experimentat Reusit

GIRIGAN V VLADUT IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

GISCA V.D VLADUT VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

GISCA V.D. IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

GITMAN C ANCA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

GITMAN C ELIZA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GITMAN C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GIURCA . IUSTINIAN - DIMITRIE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.1 experimentat Reusit

GIURCA I.F. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 experimentat Respins

GIURCA I.T. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

GIURCA S. ALEXANDRU-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

GIURGICA I ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GIURGICA I ALINA-AURORA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

GIURGIUVEANU V NICOLETA VASILICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

GLAZOV I. BOGDAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

GLIGA D. NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GLIGA S. OVIDIU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GOGAN A. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

GOGAN M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.5 Geografie 9 experimentat Reusit

GOGHIE G. ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

GOLEA C ROXANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GOLEA C. RALUCA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

GOLEA D. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

GOLINSCHI S.M. STEFAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

GOLOFCA C ALISA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.4 experimentat Respins

GOLOFCA P. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

GOLOFCA S.M. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GOLOGAN D MIHAI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.8 avansat Respins

GONTARIU C BOGDAN-LEONARD

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GONTARIU M MARIUS GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GORAS A. ADRIAN - GIMMY

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GORAS I.R. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GORAS P.D. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

GORASCIUC G.P. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GORBAN G MIHAI LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Reusit

GORBAN G. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

GORBAN S. LILIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

GORCEA N ILIE ION

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.35 avansat Reusit

GORCEA O. FLORIN ANTON

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.45 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

GORCEA R IOAN ANTON

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 9 avansat Reusit

GORDIN I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

GORETCHI I IOSEFINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GORGAN M DEBORA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

GORGAN V IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GORIUC E FLORENTINA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 5.3 incepator Reusit

GORIUC E LUMINITA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.8 avansat Reusit

GORIUC T.N. ANDREEA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

GORSCHI C.V. FLORINA MADALINA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

GRAB G. ANDREEA-IUDITA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GRADINARIU G GABRIEL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.7 experimentat Reusit

GRADINARIU I. MARIA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GRADINARIU M. MIHAI - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GRADINARIU M.A. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GRADINARIU P. CIPRIAN-IONEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GRADINARIU V ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GRADINARIU V MIHAI COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 7.05 nivel mediu Respins

GRADINARU C ANA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GRADINARU G MIHAELA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.95 Geografie 9.6 avansat Reusit

GRADINARU I GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

GRADINARU M. MARCELA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.15 avansat Reusit

GRADINARU V IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GRADINARU V. IONUT - VIOREL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

GRAF G.I. ERIKA MARINELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

GRAHOTCHI V ELENA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

GRAMADA C IULIAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GRAMADA G FLORIN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

GRAMADA I DUMITRINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

GRAMADA M ELENA DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GRAMADA T. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

GRAMESC N OVIDIU

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.1 experimentat Reusit

GRAMESCU V CRISTI DAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.3 avansat Respins

GRECIUC T ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GRECU DM MONICA-MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.6 avansat Reusit

GRECU N. GHEORGHE - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GRELUT N IULIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Reusit

GRESANU B.V. EMANUEL VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

GRETCAN I MARIA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRIGA N ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.75 experimentat Respins

GRIGORAS C GRIGORE

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GRIGORAS C NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

GRIGORAS C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 6.05 nivel mediu Reusit

GRIGORAS C.I. DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

GRIGORAS E EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

GRIGORAS G GABRIEL-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

GRIGORAS G. TEODOR

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

GRIGORAS I IONEL ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza N/p Matematica T2 5.35 Geografie 7.2 nivel mediu N/p

GRIGORAS I. VASILE - LAURENTIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

GRIGORAS J MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Istorie 6.3 Filosofie 3.3 experimentat Respins

GRIGORAS M MIHAELA-GINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GRIGORAS M SIMON

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

GRIGORAS M. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GRIGORAS R ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GRIGORAS S LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

GRIGORAS S MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza N/p Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat N/p

GRIGORAS T VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.7 experimentat Respins

GRIGORAS V MARIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

GRIGORAS V VIOREL - VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

GRIGORAS V. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRIGORASCIUC D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

GRIGORASEL C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GRIGORE C. CONSTANTIN-LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGORE D ANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GRIGORE D CLAUDIA VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8 experimentat Reusit

GRIGORE I. IONUT LUCIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

GRIGOREAN A VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Respins

GRIGOREAN C. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.85 avansat Reusit

GRIGOREAN D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GRIGOREAN D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

GRIGOREAN D. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 7 experimentat Reusit

GRIGOREAN D. FLORITA MARGARETA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GRIGOREAN G FLORIN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

GRIGOREAN G GABRIEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

GRIGOREAN G SORINEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

GRIGOREAN G. CRISTINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

GRIGOREAN G. MADALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

GRIGOREAN I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRIGOREAN I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

GRIGOREANU M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRIGORESCU D MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6 incepator Respins

GRIGORICIUC F. ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

GRIGORICIUC V BOGDAN IOAN

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRIGORICIUC V. DUMITRU - ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Geografie 6.2 incepator N/p

GRIGORIU A. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GRIGORIU F ROXANA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GRIGORIU L. SIMONA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.65 avansat Reusit

GRIGORIU M ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GRIGORUTA M. IULIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

GRIJINCU C.D. LARISA CORNELIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GRIJINCU C.D. RALUCA ESTERA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.55 Geografie 6.7 experimentat Reusit

GRIJINCU F. MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

GRIJINCU G. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.45 avansat Reusit

GRIJINCU I. IONEL-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.95 avansat Reusit

GRIJINCU M. CONSTANTIN-CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GRIJINCU M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GRIJINCU P. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

GRIJINCU R.G. REBECA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GRIJINCU V. ANCUTA LENUTA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GROSAR R IONELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

GROSARIU L SERGIU-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GROSOAIA P. ELENA-ADNANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.8 avansat Respins

GROSU C. LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

GROSU G VASILE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GROSU I ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GROSU I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GROSU I IONELA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

GROSU L ROSANA MARIA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 7.5 avansat Reusit

GROSU M ELIZA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GROSU N DIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GROSU V MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

GROZA G MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.2 avansat Reusit

GRUMAZESCU C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRUMAZESCU E. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GRUMAZESCU G. TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GRUMEZA C. RAZVAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GRUMEZA T ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GUGULUSI P ANDREEA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GUIA C PETRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

GULA G CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

GULA V. COSMIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GULEI C DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GULEI I ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

GULICIUC D GABRIEL LUTCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GULICIUC T. MIHAELA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GUNDEL M SINZIAN STEFAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GURAU G GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.4 avansat Respins

GURAU G. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

GURAU I DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

GURAU I DUMITRU-BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

GURAU I MARIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

GURAU L LEONTE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GURAU S. ION

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GURAU V FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GURAU V IRINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GURITA D. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GUSA I IONELA-DIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 6.7 avansat Reusit

GUSA P ANGELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

GUSEL M MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GUSETU N SEBASTIAN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GUSUL P PROCOPIE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

GUT F. ALEXANDRU FLORIAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

GUZU D RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GUZU I RAZVAN PAUL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Reusit

HABUR M MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

HAGIU V. MIHAELA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.3 avansat Reusit

HAIURA M BOGDANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

HAIURA M ROBERTA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

HAJ G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

HALANGESCU R DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HALICI GC ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

HALICKI T. ROBERT-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

HALIP D.D. MARIOARA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HALIP G. ALINA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

HALIP G. NICOLETA-MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

HALIP I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

HALIP I OTILIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

HALIP I. BOGDAN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

HALIP I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

HALIP I. MIHAI-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

HALIP O. ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

HALITCHI M. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

HALUS G.D. IULIAN-GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

HAMDAN CH FIRAS ALIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

HANCER M ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

HANCESCU G ANA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

HANDRACHE A ADRIANA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

HANDRAGEL M ANCA PETRONELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HANDRAGEL T GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

HANGA I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HANGAN A ALINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.4 avansat Respins

HANNEK E INGRID ALEXANDRA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

HANTARI C VASILE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

HANTCO I ADRIAN GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

HANUS N ANDREEA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HAPAU T. BETY-ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

HAPCA I ALINA-DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

HAPENCIUC V ANAMARIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

HAPENCIUC V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

HAPENCU I FLORENTINA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

HARAGA G. MARIUS - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

HARAND E MARCEL-JEAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

HARASEMCIUC P. VASILE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

HARASEMIUC I PATRICIA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HARASEMIUC S CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

HARASEMIUC V CIPRIAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

HARASEMIUC V. DAVID - BETUEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

HARCEAG T. RADU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

HARIGA D. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

HARIP V. LAURENTIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.4 avansat Respins

HARIUC CAS VARGA G FLOAREA MARIA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

HARMANESCU B IONELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

HASNA G COSTEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HASNA G. IONUT

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

HASNA G. NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Reusit

HASNA L LAURENTIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 9.2 avansat Reusit

HASNA N. ILIE

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HASNA R MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

HASNA V. CONSTANTIN-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HATMANU N MIRELA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

HATNEAN D SIMONA AIDA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

HATNEAN I LARISA EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8 experimentat Reusit

HATNEAN V IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

HAU D.V. ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Economie 9 experimentat Reusit

HAU E. MIHAI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

HAUCA D TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

HAURES G ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Reusit

HAURES G GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 incepator Respins

HAURES V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HAURES V ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.85 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HAVRELIUC - POP N. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

HAVRILIUC E IOAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

HAVRILIUC I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HAVRISCIUC C IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 5 avansat Respins

HAVRISCIUC M CATALIN GEORGE

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

HAVRISCIUC T DIANA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6 experimentat Respins

HAVRSTIUC I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

HAVRSTIUC V VALENTINA LIZUCA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

HAZSDA P. IOANA - SORINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

HECHELCIUC P ELISABETA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

HERGHELEGIU D MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HERGHELEGIU M IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HERGHELEGIU P CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.6 Geografie 6 avansat Reusit

HERGHELIGIU V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HERGHILIGIU O DANIEL-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

HERIAK- PAUCEC L. LOREDANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HERMENIUC C MIHAI BOGDAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Fizica 6.75 experimentat Reusit

HERTANU D DUMITRU-EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HERTANU O.D. CARINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

HETRIUC P. ALEXANDRU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 experimentat Respins

HIJ C. ESTERA ANGELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Reusit

HIJ S. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

HIJ V. DANIEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HIJ V. MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

HIJ V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

HINCU G ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

HINCUL M.L. CORNEL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

HINTAR G. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

HINTAR I.D. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

HINTAR V GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

HIRCEAG E. EUGEN ALIN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

HIRCEAG I RAZVAN-DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

HIRCEAG V ANDREI-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.5 experimentat Respins

HIRLET N.D. CEZARICA-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Respins

HIRTOPANU F. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

HLADIE M ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

HLAGHIE C FLORENTINA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

HLIHOR D ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HLIHOR F. ELENA FLORINELA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.9 avansat Reusit

HLIHOR P. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 8.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

HLOBA I LAURA GINA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HLODEC P FLORIN-ILIE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.3 avansat Respins

HLODEC V NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Reusit

HLOSCIUC I. COSTEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

HLUSCU D DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

HLUSCU D LUCIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

HOBLEA V. REBECA-SIMINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

HODOROABA T LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

HOFBAUER M RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

HOFFMAN D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

HOFMAN V CRISTINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.65 experimentat Reusit

HOIDRAG M ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HOJBOTA G LIVIU-DANUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 8 avansat Reusit

HOJBOTA G RAZVAN-IONEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

HOJBOTA G VALERIA DANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

HOJBOTA G VASILE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

HOJBOTA GHE MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

HOJBOTA P PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

HOJBOTA S. RARES

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

HOJBOTA ZD LENUTA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

HOJDA I CATALINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HOLBAN C LUCIAN ILIUTA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.45 avansat Reusit

HOLBAN I.C. GHEORGHITA MODEST

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

HOLBURA I VLAD-DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

HOLCA I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

HOLEICIUC C SILVIU-GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HOLOBICA D MARIUS-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

HOLOBICA E COSMINA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

HOLOSPIN A ADRIAN-NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

HOLOSPIN M MARIANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR BIVOLARIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2--B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

HOLOSPIN M OTILIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8 experimentat Reusit

HOLOSPIN V LARISA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HOLOTA G BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

HOMENIUC I IULIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

HOMIUC D IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

HOMIUC M. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

HOMNEAC A ROXANA TEREZIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HOPINCA C.F. COSMIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

HOPINCA T.S. ILIE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.15 incepator Respins

HOPINCA V. RARES ALEXANDRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

HOPSA G NICOLETA IONELA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.25 avansat Reusit

HOPULELE A GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.5 avansat Reusit

HOPULELE E VICTOR

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HOPULELE I ANCUTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.3 avansat Reusit

HOPULELE I MIHAI-DORIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

HOPULELE M BOGDAN DUMITRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

HORBANIUC A.F. ELIZA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

HORECICA IA VLAD ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

HOREICIUC M ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

HORGA I CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HORGA N ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.45 avansat Reusit

HORGHIDAN M. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

HOROBET A MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.8 avansat Reusit

HORODENCIUC C. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.4 avansat Respins

HORTOPILA I. PAULA ALINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HORVAT V ANI- MARI

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

HOSTINARI G ALINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

HOSTINARU M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

HOSTIUC A LENUTA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.75 experimentat Reusit

HOSTIUC C PAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HOSTIUC C. CEZAR DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOSTIUC D CATALIN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7 experimentat Reusit

HOSTIUC N LUCIAN-EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

HOSTIUC V. LAURA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

HRAB A. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

HRAB A. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5 incepator Respins

HREAMATA G GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

HREAMATA T. PETRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

HREBENCIUC C IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

HREBENCIUC M IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 nivel mediu Reusit

HREBENCIUC V CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

HRECENIUC C IULIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

HRECENIUC D EVELINA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HRECENIUC I STEFAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

HRECENIUC T CRENGUTA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

HRECENIUC V.M. DUMITRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 6.3 experimentat Reusit

HRECINIC M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

HREHORCIUC G. ANCUTA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 9 nivel mediu Respins

HREHOREC G.C. IULIA ANDA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

HREHOREC N IOAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

HRENCIUC G SEBASTIAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

HRENCIUC M OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

HRENIUC C.N. OANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

HRENIUC D. ADRIANA - MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

HRENIUC D. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

HRENIUC E. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

HRENIUC EC STEFAN GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

HRENIUC I. LAURENTIU

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 9 experimentat Reusit

HRENIUC M GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

HRENIUC M. RADU

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.4 incepator Respins

HRENIUC P. GABRIELA-LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

HRIB P. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 3.3 Respins

HRIB P. MIRELA-TRIFIRA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

HRIHOR V SIMONA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.4 avansat Reusit

HRIHOR V. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

HRIHOROV M. IONUT - CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.1 avansat Respins

HRIHOROV S ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HRIMIUC C. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.15 experimentat Reusit

HRINCESCU G MARIA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HRINCESCU I DIANA-TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

HRINCESCU V IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.9 avansat Reusit

HRINCIUC S FLORIN-HARALAMBIE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HRISCA C CONSTANTINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.8 incepator Reusit

HRISCA G. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

HRISCA M. ANCUTA GEORGIANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HRISCA P. ADRIANA ELENA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HRISCA S NICOLAI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

HRISCA S. ANDREEA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

HRITAC D ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.85 experimentat Reusit

HRITAC V ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 6.4 experimentat Reusit

HRITCAN G ANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 5.4 avansat Respins

HRITCAN G ILIE GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

HRITCAN I IOANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 3.4 incepator Respins

HRITCAN V. CONSTANTIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

HRITCU A CRISTINA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

HRITCU D ANDREI

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

HRITCU F RODICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu Respins

HRITCU G SABRINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.7 avansat Reusit

HRITCU G SIMONA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

HRITCU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

HRITCU R MARIUS-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.8 avansat Respins

HRITIUC G GHEORGHE CALIN

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

HRITULEAC D DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.1 Economie 9.7 experimentat Reusit

HROMEI P IOANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

HRUBARIU I BOGDAN CORNELIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

HRUSCOVSCHI G. LACRAMIOARA - MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.3 experimentat Respins

HUBCA N.F. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

HUC D ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

HUDISTEANU M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.9 experimentat Respins

HUDITA D. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

HUDITA H ALEXANDRA-PETRONIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HUIDES I LIVIU

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

HULUBAS C ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HULUDET I ANCA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

HUMA D FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

HUMA D PAULA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

HUMENIUC I FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.7 nivel mediu Respins

HUMENIUC V. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

HUNEA G GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

HURA I. TABITA MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HURJUI C ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

HURJUI I. STEFAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

HURJUI M MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

HURJUI M. MIHAELA-PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

HURMUZACHI C VALENTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

HUSAC D. DUMITRELA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.75 incepator Reusit

HUSARCIUC A LIVIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

HUSARCIUC D. RUXANDRA DELMIRA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

HUSDUP S.V. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HUSMAN D ANDREEA DANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

HUSMAN I MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 nivel mediu Reusit

HUTAN G. ALINA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

HUTAN I STEFAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 2.65 Geografie 5.9 avansat Respins

HUTAN M. ANDREI - LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

HUTANU C. CRISTIAN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HUTANU D CATALIN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 incepator Reusit

HUTANU D.V. IRINA - STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

HUTANU G.V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

HUTANU I DANIELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 9.5 experimentat Reusit

HUTANU I.I. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

HUTANU J NOEMI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

HUTANU N MARIANA-AURA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.9 nivel mediu Respins

HUTANU V. THEODOR

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6 experimentat Respins

HUTOPILA V LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

HUTOPILA V. VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

HUTU VF FLORINA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HUTULEAC D MARIA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

HUTULEAC G ANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

HUTULEAC M IOAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 nivel mediu Respins

HUTULEAC N MARINELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.1 avansat Reusit

HUTULEAC P. ROXANA MARILENA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.45 avansat Reusit

HUTULEAC V. FILIP

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

HUTUPAS N RAZVAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

IACOB A MIHAI ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.15 avansat Respins

IACOB G PETRUTA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.2 avansat Reusit

IACOB G VERONICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 6.3 Geografie 8.45 avansat Reusit

IACOB I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9 experimentat Reusit

IACOB I IONELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 7.5 Geografie 8 avansat Reusit

IACOB I IRINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.9 avansat Reusit

IACOB L PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IACOB M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

IACOB M IULIAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

IACOB M IULIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IACOB N COSTEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

IACOB N LUCIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

IACOB P MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 6.8 experimentat Reusit

IACOB SD ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

IACOB T. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

IACOB V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

IACOBAN C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

IACOBAN D DELIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IACOBAN D NICOLETA-DUMITRITA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IACOBAN D. GRIGORE - NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.7 avansat Respins

IACOBAN F MANUELA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

IACOBAN F VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IACOBAN G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

IACOBAN G FLORIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 avansat Reusit

IACOBAN M LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

IACOBAN N. FLORITA - PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

IACOBAN N. GHEORGHE FLORINEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

IACOBAN N. IOAN - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IACOBAN T IOANA AGAFIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

IACOBAN TICSA G NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

IACOBUTA C IONUT IONEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

IACOBUTA N ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

IACOVITA V. ONISIM-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

IANCU V ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

IANOS C ANDREEA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IANOS D DAVID

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

IANOVICI I ADRIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

IANOVICI V. ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 7.7 avansat Reusit

IANTOC C MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

IANUS C BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

IANUS D ROXANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IASCHIV P MARINELA-LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

IASINOVSCHI A OANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IASINOVSCHI G IRINA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.45 experimentat Reusit

IATCU B. IULIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

IATCU D ALEXANDRU VLAD

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.8 avansat Reusit

IATCU I ALEXANDRA ILIUTA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IATENTIUC I. IRINA DOMNICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

IAVNI A LIDIA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IAVNI S ANA SORINA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

IAVNI S. DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.3 experimentat Respins

IAVNI V VIOREL DANIEL

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 experimentat Respins

IAVORSCHI N MARIUS-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

IAVORSCHI N MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

ICHIM C. AURICA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

ICHIM D CRISTINA DANIELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ICHIM I IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6 nivel mediu Reusit

ICHIM M DANIEL

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Respins

ICHIM R FLAVIA-GEMINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ICHIM S VALERICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

IENACHE G CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Reusit

IENACHEVICI B.R. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

IENACHEVICI BR ALEXANDRA VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

IENCEANU A LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba spaniola Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

IEREMCIUC I GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

IEREMCIUC V LOREDANA-VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

IEREMCIUC V. CRISTINA - VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IEREMCIUC V. DORINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

IEREMIE C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IEREMIE C. DANIEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

IEREMIE G. ELENA-IULIANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.45 experimentat Reusit

IEREMIE I ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

IEREMIE I MARIA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IEREMIE I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

IEREMIE I SIMONA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 10 experimentat Reusit

IEREMIE I. VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IEREMIE S. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

IESAN V OANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IFRIM M ANTONELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IFROSE V. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IFTENE M. CRISTI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.55 experimentat Reusit

IFTIME C CORNELIA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

IFTIME C. VERONICA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 8 nivel mediu Respins

IFTIME D EMANUELA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IFTIME I DANUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

IFTIME M CLAUDIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IFTIME V VASILE-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

IFTIMI M FLORENTINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

IFTIMI T. GABRIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.8 avansat Reusit

IFTIMI V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

IFTIMIA R DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

IFTIMIA S ROMIU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IFTIMUT I TEODORA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

IFTODEANU-CRACIUN GV ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IGESCU C IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7 incepator Reusit

IGNAT C SILVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

IGNAT G MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

IGNAT I. AURICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

IGNAT L. PETRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IGNAT R MIHAELA-BRINDUSA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

IGNAT S DUMITRU-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

IGNAT V ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IGNAT V. FLORINA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IGNATESCU G ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IGNATESCU G IOAN-CASIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

IGNEA P IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IHNATIUC I ILIE MAXIMILIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 avansat Respins

ILAS C DORIN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ILAS F MARINELA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.8 avansat Reusit

ILAS G ANDREEA-CRIZANTEMA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

ILAS G GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ILAS S LENUTA CAMELIA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-B2-A2-B1-A2 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ILAS S. CATALIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 avansat Respins

ILAS S. MIRCEA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8 experimentat Respins

ILAS V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

ILASCA C IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ILCIUC C. NARCISA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

ILCIUC G SEBASTIAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.4 avansat Reusit

ILCIUC G. CIPRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.7 avansat Respins

ILCIUC S SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 4.6 experimentat Respins

ILCIUC V DANIELA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ILCIUC V EMANUEL

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9 experimentat Reusit

ILCIUC V EMILIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

ILENEI D ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

ILENEI M DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ILI G. DIANA ELENA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

ILICA M ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

ILIE C IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

ILIE C. MARIUS - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ILIE D GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ILIE G. IULIANA - MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ILIE GH VASILICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-B2-B1-B1-A2 Istorie 7 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

ILIE I CLAUDIA-STEFANIA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ILIE M ALEXANDRU- MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.8 avansat Respins

ILIE N ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 10 experimentat Reusit

ILIE N. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Fizica 6.2 avansat Reusit

ILIE N. SERGIU -MARIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Fizica 7.5 experimentat Reusit

ILIE P. ADELINA - IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ILIE P. PARASCHIVA LOREDANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ILIE R. MARIUS - BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

ILIE T CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ILIE V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.7 experimentat Respins

ILIE V CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ILIE V DELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ILIE V RAZVAN MITICA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.75 avansat Reusit

ILIE V. COSMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ILIE V. CRISTINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 6.3 nivel mediu Reusit

ILIE V.D. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ILIE Z ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.9 avansat Respins

ILIESE P ION

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 4 avansat Respins

ILIESI DA GELU DOREL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 avansat Reusit

ILIESI I FLORIN-VLADIMIR

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

ILIESI T NARCISA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

ILINOF I EMANUELA IOANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

ILIOAIA G VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

ILIOAIA N. PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

ILIOI A.S. FLORENTINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ILIOI G. MARIOARA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ILISANU A. SERGIU-TODIRITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

ILISEI C. IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ILISEI G GEORGIANA AURA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 8.4 avansat Reusit

ILISEI T ANDREEA CLAUDIA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ILISEI V ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 avansat Reusit

ILISESCU I MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ILISIE V ANDREI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ILISOI A FIRUTA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

ILISOI A. GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.7 incepator Respins

ILISOI C. ANGELICA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ILISOI C. DANIEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ILISOI E TUDOR AUREL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

ILISOI G IONEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ILISOI G. FLORINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

ILISOI I FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

ILISOI V. CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ILIUT C EMANUELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ILIUT C GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILIUT G CARMEN-OTILIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

ILIUT N. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

ILIUT V DIMITRIE-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ILIUT V RODICA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 2.1 nivel mediu Respins

ILIUTA C CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

ILIUTA G NONA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

ILIUTA G STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ILSOI G RADU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.45 avansat Reusit

IOAN M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

IOANASCIUC I MARIA TINCUTA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IOANASCIUC M MIHAI IULIAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.95 experimentat Reusit

IONEL G ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

IONEL N ANDREI -IOAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.3 Geografie 8 avansat Respins

IONEL N. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 nivel mediu Reusit

IONEL T MIHAELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

IONESCU MA IRINA - MAGDALENA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IONESCU P ANDREEA-PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

IONESCU P. MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

IONESCU P. NICOLETA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

IONESCU RD LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 8.5 Fizica 10 experimentat Reusit

IONESCU V NORINA-VIORICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

IONESCU VO IOANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

IONESI A DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IONESI A. DEBORA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IONESI C GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IONESI C. LUCIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

IONESI G. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

IONESI I. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

IONESI I. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

IONESI M GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.9 nivel mediu Respins

IONESI V. OANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IONICEANU H FLORIN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

IONITA C IOANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IONITA C SABINA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

IONITA D TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

IONITA G MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

IONITA G. CONSTANTIN - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 avansat Respins

IONITA M. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IONITA P ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

IONITA V MARIA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

IONITE C ANDA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Istorie 8.15 Sociologie 7.4 experimentat Reusit

IONITE V.D. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

IONITOAIA C ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

IORDACHE G IULIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.2 experimentat Reusit

IORDACHE M ELENA BEATRICE

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IORDACHE M MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.2 avansat Respins

IORDACHE P PAULA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

IORDACHE S FLORIN CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.75 avansat Respins

IORDACHESCU G STEFANICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IOSEP L GABRIELA RALUCA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IOSIP D IOAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 5.9 avansat Reusit

IOSIP P IONUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

IOSUB C. LUMINITA - IULIANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.9 avansat Respins

IOSUB N ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.2 avansat Respins

IOSUB P. SERGIU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

IOSUB V. MIOARA LETITIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.8 avansat Reusit

IPATE C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

IPATE C. IOANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

IRASOC M NICUSOR-MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Fizica 7.2 nivel mediu Reusit

IRIMESCU C. CATALINA NICOLETA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

IRIMESCU C.I. IULIANA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.55 experimentat Respins

IRIMESCU D ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie N/p Geografie 5 nivel mediu N/p

IRIMESCU G IONEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IRIMESCU G. IOANA SIMINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IRIMESCU I PAUL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.9 experimentat Respins

IRIMESCU M. NICUSOR-BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

IRIMESCU T. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

IRIMESCU V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IRIMESCU V MARIA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Filologie Limba si literatura ucraineana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

IRIMIA A ALEXANDRU

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

IRIMIA A. OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

IRIMIA A.M. AUREL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

IRIMIA D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

IRIMIA G.C. LAZAR-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

IRIMIA I IULIANA-NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

IRIMIA I VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

IRIMIA I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 5.9 avansat Reusit

IRIMIA I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.65 Fizica 6.2 experimentat Respins

IRIMIA N. CRINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

IRIMIA R. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Fizica 6.3 avansat Respins

IRIMIA V ROXANA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IRIMICIUC N. DANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

IRINA D. ALIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 avansat Reusit

IRINA I BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.4 avansat Reusit

IRINA M ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

IRINA S. IULIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

IRINARU D IONEL DORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

IRINI V. MARICICA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

IRISEC O IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

IRIZEK V AGNES IULIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.1 incepator Reusit

IROFTEI N IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

ISAC GHE IONELA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

ISACHE C FLORIN CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

ISACHE C MIHAI-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.45 avansat Respins

ISACIANU V GEORGIANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

ISAILA V PAULA-IRINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ISOPESCU C OANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ISOPESCU D. ANDREI IONEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.7 avansat Reusit

ISOPESCU T. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

ISOPESCU T. SILVIU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ISOPESCUL V. SEBASTIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

ISPIR G. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.25 experimentat Respins

ISPIR R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ISTINE M RAMONA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

ISTRATE A. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 5.4 avansat Respins

ISTRATE D ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

ISTRATE G ALEXANDRA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

ISTRATE I. IOAN-VLADUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.35 avansat Reusit

ISTRATE M ELENA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.6 experimentat Reusit

ISTRATE M IRINA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ISTRATE M IUSTINIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ISTRATE M. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 4.3 avansat Respins

ISTRATE V ALEXANDRU GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.1 experimentat Respins

ISTRATESCU I. IONELA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Respins

ISTRATI A. MARINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ISTRATI D. MARIUS DOREL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

ISTRATOAIE C. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ISVORANU N NICOLETA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ITCO E GELU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ITCUS I. BOGDAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IUGA D COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.1 avansat Respins

IUGA G LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza N/p Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

IUGA V ALINA MIRELA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Reusit

IURAC A MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IURASOC V MARIAN IONUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IUREA C. DUMITRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 incepator Reusit

IUREA E MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IURES N MONALISA-ANDREA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.3 experimentat Reusit

IURNIUC D IONELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

IVAN C. COSTE L -DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

IVAN CO IULIAN CEZAR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.15 avansat Reusit

IVAN D. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Fizica 6.35 avansat Respins

IVAN G ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IVAN M ALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

IVAN N ANDRIUTA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

IVAN O.M. EDUARD MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IVANCIUC C COSTICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IVANCIUC I VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IVANCOV G MIRELA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.9 avansat Reusit

IVANCU D. DENIS-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

IVANESCU I OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Respins

IVANIUC C. CIPRIAN CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Reusit

IVANIUC D. OVIDIU - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 avansat Respins

IVANOV P IOAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

IVANOV T GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

IVASCU A MIHAI

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.8 avansat Reusit

IVORCIUC H.R. ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

JABA I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 7.3 avansat Reusit

JABA N NCOLETA- LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

JABA P MARIUTA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

JABA T COSMIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 4.2 avansat Respins

JACOTA G.T. GHEORGHINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

JAREMEK M DANIEL WIKTOR

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

JAUCA C. ALEXANDRU-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 avansat Respins

JECALO M MIHAIELA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9 experimentat Reusit

JECALO V AGAFIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

JECALO V MARIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

JESCU M DANIEL

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

JIDIUC V LAURA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.35 experimentat Reusit

JIJIE C ION

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.6 avansat Respins

JIJIE D IOAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

JITAR V VASILE ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 5.1 avansat Respins

JITARASU M. OCTAVIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

JITARIU G PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.65 experimentat Reusit

JITARIU M GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

JITARIU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

JITARIUC D MARIA RODICA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.4 avansat Reusit

JITARIUC V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Respins

JITARU C. IOANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

JITARU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

JITARU N GIOVANI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

JITARU V CATALINA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.45 avansat Reusit

JITARU V.A. ADINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.05 avansat Reusit

JOLOBAI V IONEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

JOLTEA ST ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

JONERCIUC I ADRIAN SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

JOSANU N. NINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

JUCAN D ANDREI DANUT

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

JUCAN D PANFIR

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 incepator Respins

JUCAN G. MARIA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

JUCAN I. GHEORGHE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

JUCAN L ANAMARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

JUCAN N DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

JUCAN O. VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

JUCAN V CEZAR STEFAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JUCAN V LIVIU

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.15 avansat Reusit

JUCAN V MARIA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

JUGRIN M ANDREI COSTEL

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.35 nivel mediu Reusit

JULEI I LUCIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

JULEI SC CEZAR ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JULINSCHI V ALEXANDRU VASILE

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

JURAVLE A. DORIN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.4 experimentat Reusit

JURAVLE A. ILIE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

JURAVLE D CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

JURAVLE F. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.9 avansat Reusit

JURAVLE G ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.45 avansat Respins

JURAVLE G. ANDREI VLADIMIR

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

JURAVLE G. LAURA ANCA DOMNICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JURAVLE I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JURAVLE I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JURAVLE I IOANA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

JURAVLE I. BOGDAN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

JURAVLE P MARIANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

JURAVLE P.V. PAVEL ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

JURAVLE T STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

JURAVLE V CONSTANTIN-SILVESTRU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.55 avansat Reusit

JURAVLE V. ALBINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

JURAVLE V. NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

JURAVLE V. PETRICA IOAN

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

JURAVLEA V. PARASCHIVA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JURAVLEA V. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

JURESCHI C. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 6.25 experimentat Reusit

JURESCHI C. MARIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

JURESCHI M. FLAVIUS - SERGIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

JURESCHI V MONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

JUSCA I MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 2.4 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

KELSCH M. ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.5 experimentat Respins

KIPPER M ERNEST-IOAN

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.3 avansat Respins

KLUS D. NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.3 experimentat Reusit

KNIELING W RAMONA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

KNUREK C CAZEMIR STEFANEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

KOLASCH I IONELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.1 avansat Respins

KOLLER C.P. ERNEST COSTEL

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

KUDLICZ K FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

KUFNER C ROBERT CRISTIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

LABIUC D OLIVIU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 experimentat Respins

LABIUC I. MARIA MIRELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

LACATIS G MIHAELA-MARICICA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LACATUS D PETRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LACATUS G.D. GEORGIANA MONICA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

LACATUS I MARIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LACATUS S VLADUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 7.1 experimentat Reusit

LACATUS T. MIHAI TOADER

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.55 incepator Reusit

LACATUS V ANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LACATUSU M IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7 avansat Respins

LACATUSU M. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

LACATUSU V. GHEORGHITA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

LACHI E ANDREI

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LACOVICI S DANIEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

LALA C ADRIANA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

LAMASANU M ANCA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LANGA I IULIANA VIRGINICA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LARION I. RALUCA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

LARION P CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LARION V PETRUTA ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

LASCAR G IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LASCU L LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Economie 7.1 experimentat Reusit

LASLOVICI I LARISA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.8 avansat Reusit

LATES N TIBERIU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

LATES S. PAULA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LATIS G. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Reusit

LATIS V GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

LAURIC A BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.6 avansat Reusit

LAURIC A SERGIU MIHAI

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LAURIC D. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 9 avansat Respins

LAURIC V CRISTINA OANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.7 avansat Reusit

LAURIC Z. DOINA MARGARETA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LAURUS D. RAZVAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

LAURUS M NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

LAURUS V. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LAVRIC CASATORITA BODNARESCU G. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

LAVRIC G ION-COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.7 avansat Respins

LAVRIC G. BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.15 avansat Reusit

LAVRIC G. IOSIF

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

LAVRIC G.V. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba germana moderna Istorie 8.6 Filosofie 8 avansat Reusit

LAVRIC I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 avansat Respins

LAVRIC I OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

LAVRIC I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

LAVRIC I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

LAVRIC M. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LAVRIC T DAVID-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LAVRIC V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LAVRO A. EMILIA - RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

LAZA D.C. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

LAZA V.G. GEORGETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

LAZAR C. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

LAZAR C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 8 avansat Respins

LAZAR C. STEFAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

LAZAR C.M. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

LAZAR D MIHAELA-KATERINA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 avansat Reusit

LAZAR D. PETRONELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

LAZAR D.G. DOREL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LAZAR G ANDREEA MARIA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LAZAR G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.6 incepator Respins

LAZAR G ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

LAZAR G. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.8 avansat Reusit

LAZAR G. LIVIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

LAZAR G. MARTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba spaniola B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

LAZAR G. MIRCEA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Reusit

LAZAR I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

LAZAR I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

LAZAR L LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

LAZAR M. ALFRED ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LAZAR M. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

LAZAR M. BRINDUSA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

LAZAR N. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

LAZAR V. RADU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

LAZAREAN N CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 9 avansat Reusit

LAZARESCU C. IONUT-ARMAND

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

LAZAROAIA N LOREDANA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

LAZAROV M. ADELINE

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba germana moderna Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LAZER G GHEORGHITA ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LAZER S IRINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

LAZURCA A ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

LAZURCA G. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

LAZURCA I FILON

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

LAZURCA L ALINA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

LAZURCA L ANDREEA ALINA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LAZURCA L. ALINA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

LAZURCA M.V. ANISOARA-DINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 incepator Reusit

LAZURCA V DOMNICA VERONICA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

LAZURCA V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

LAZURCA V ROXANA ZAMFIRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LEANCA D ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.1 experimentat Reusit

LECHOVOLEA D. IOAN ANDREI

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LEFTER A PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 8.65 avansat Reusit

LEFTER C LUCIAN ALEXANDRU

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 6.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

LEFTER T IONUT-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

LEHACI G ANA-MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

LEHACI G LACRAMIOARA MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

LEHACI P.L. VASILE

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

LEHACI V. VERONICA

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 7.9 avansat Reusit

LEHOTCHI C IOSIF SIMION

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.7 incepator Reusit

LEHOTCHI L CRISTIAN EUGEN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

LEIZERIUC V ILIE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LEIZERIUC V VASILE LUCIAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.1 avansat Respins

LELCU P SABINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

LELIUC S SIMONA- NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

LEMNARU G. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

LENESCHI C MIHAELA-LUCIA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

LENESCHI N OANA-RAMONA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 9 experimentat Reusit

LEONTE A ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

LEONTE C CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

LEONTE C STEFAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LEONTE D MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

LEONTE F. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

LEONTE I RALUCA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola Istorie 6.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

LEONTE I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

LEONTE M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

LEONTE M. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

LEONTE S SORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

LEONTE V NICOLETA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Reusit

LEONTIES PS GEORGIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

LEPADATU D DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

LESANU M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.5 avansat Reusit

LESANU O NICOLETA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

LESENCIUC A ALINA - IOANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LESENCIUC L CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LESENCIUC S RAZVAN-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

LESENCIUC S.M. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

LESPEZIANU D LAURA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

LEUCIUC L ANGELA

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 experimentat Respins

LEUSTEAN L.S. FLORIN- MARIUS

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

LEUSTEAN V JOSEFA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LEVAI I NUSI NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

LEVITCHI A. GHEORGHITA-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

LIBENCIUC I. ADRIAN - SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LIDVINCHEVICI I MARIA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LINGURARIU P. FLORIN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

LINGURARIU V. DIANA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

LIONTE I. VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7 nivel mediu Respins

LIPOTCHI M DENISA ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

LITEAN V IONEL

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

LITEANU V OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LITEANU V SABINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

LITRA C. GEORGIANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

LITU D DANIELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LITU G.S. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

LIUTA V ANDREI VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

LIVADARIU N LARISA- MARIA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

LIVADARU M ADINA MONICA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

LIVADARU M MIHAELA ANCA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.2 avansat Respins

LIVADARU V.D. IOANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LIVARCIUC E MARIUS

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LOBA-PRINDII P ROBERT-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR VASILE COCEA MOLDOVITA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.9 avansat Respins

LOCIC V SIMONA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LOGHIN D ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.25 experimentat Reusit

LOGHIN G. FLORIN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LOGHIN I ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

LOGHIN V ADELINA ELENA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LOGHIN V SERGIU ADI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

LOGOFATU M NECULAI

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8 Geografie 6.7 avansat Respins

LOMMER L. MADALINA ADNANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LOMMER M BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 5 incepator Respins

LONGHER I VERONICA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LONGIER Z ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

LOPATA F GABRIEL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

LOSNICERU C MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

LOSTUN C COSTEL

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.5 avansat Reusit

LOSTUN V VASILE-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

LOSTUN-NEGREA C ZAMFIRA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

LOSTUN-NEGREA P CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE DEAC VATRA DORNEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Respins

LOZNEANU G ANDA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 avansat Respins

LOZNICERU T ELISABETA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

LOZOVANU G GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

LOZOVEI I MAGDA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

LUBANOVICI D. SABINA - VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

LUCA C VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

LUCA G PETRONELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

LUCA I DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

LUCA I. CRISTINEL

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

LUCA J. PETRU - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

LUCA N IONEL-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LUCA P DANIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

LUCA P VLAD

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

LUCACI LD CEZAR MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.3 avansat Reusit

LUCACI N IONUT GHEORGHE

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

LUCACIU CASATORITA PADURARU F. CLAUDIA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

LUCACIU G. DAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.5 avansat Respins

LUCAN I COSMIN IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LUCAN I MIOARA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.95 avansat Reusit

LUCAN I. VALERIAN PETRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.8 avansat Reusit

LUCAN S. STEFAN - OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

LUCAN S.D. SORIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

LUCAN V. FLORIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

LUCAS V.A. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.1 experimentat Respins

LUCASEVICI VD IULIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

LUCAU C. MARIUS-LEONTE

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LUCAU M.S. LILIANA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUCAU O. LACRAMIOARA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.85 Geografie 9.7 avansat Reusit

LUCEAC G ELENA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LUCESCU A ELENA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LUCESCU C CORINA-OANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

LUCESCU C. MARCEL - CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

LUCESCU C. MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.5 avansat Reusit

LUCESCU C. OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

LUCESCU C.L. LEVI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

LUCESCU C.V. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

LUCESCU G. DAVID

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

LUCESCU I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

LUCESCU I. CRISTINA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

LUCESCU O ALEXANDRU CONSTANTIN

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

LUCESCU S. MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

LUCESCU V. MIHAITA VASILICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

LUCESCUL N. LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

LUCHEN C CAMELIA-VIRGINIA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

LUCHENIUC M. ANCA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

LUCHIAN G TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

LUCULESCU C DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 5.6 avansat Reusit

LUCULESCU D. ANDREI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

LUCULESCU R CATALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 6.8 avansat Reusit

LUCULESCU R CLAUDIU MIHAI

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.5 Geografie 5.6 avansat Reusit

LUCULESCU S SIMONA ALINA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 7.1 experimentat Reusit

LUCUTAR I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LUCUTAR I. MIHAI-NECHITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 incepator Respins

LUCUTAR S. TRAIAN -IULIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

LUCUTARI G. ANDRA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

LUNCAN P.D. GABRIELA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUNCASU D ELIS-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

LUNGOCI M.N. MIHAI FLORINEL

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.3 avansat Reusit

LUNGOCI V. ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 7 nivel mediu Respins

LUNGU .V ADELINA - VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

LUNGU C MIRELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LUNGU D DANIELA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.8 Psihologie 10 experimentat Reusit

LUNGU D LUMINITA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUNGU F IONUT CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.05 avansat Reusit

LUNGU G ELENA CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LUNGU G IULIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

LUNGU I. ANDREI - LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LUNGU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

LUNGU M ANDREI-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUNGU M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUNGU S. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

LUNGU V CONSTANTIN-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

LUNGU V. DOINA-BRINDUSA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-- Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

LUPAESCU A DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

LUPAESCU A IONELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LUPAESCU G ANCUTA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LUPANCU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

LUPANCU I. DAVID-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

LUPANCU I. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

LUPANCU M.D. MARIA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

LUPASCU A. ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.35 experimentat Reusit

LUPASCU A. CRISTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.8 experimentat Reusit

LUPASCU C CORNEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUPASCU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

LUPASCU C. CATALINA - LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

LUPASCU D VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

LUPASCU I IONELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

LUPASCU I IONUT CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LUPASCU M. GEORGE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

LUPASCU N. STEFAN- VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

LUPASCU RV SMARANDA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 10 experimentat Reusit

LUPASCU S.C. ALEXANDRU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUPASCU V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LUPASTEAN I. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

LUPASTEAN T. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

LUPESCU N ANA MARIA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.75 Geografie 9.5 avansat Reusit

LUPESCU T ALINA- MARIA

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

LUPESCU V. TATIANA LOREDANA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

LUPITREC I. ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

LUPU C ALEXUTA-GABI

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

LUPU C SEBASTIAN ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUPU D IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.6 avansat Respins

LUPU G MIHAI CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LUPU I VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.1 Fizica 4.15 avansat Respins

LUPU I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.4 experimentat Respins

LUPU M PETRICA ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LUPU R. IULIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

LUPU V CATALINA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

LUPU V PETRUTA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7 Geografie 7.1 avansat Reusit

LUPU V VASILICA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-B2-A2-B1-A2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LUPU V VICTORIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUPU V. GEANINA OCTAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Filosofie 9.3 experimentat Reusit

LUPU VD DANIELA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

LUPULEASA C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.7 avansat Reusit

LUPULEASA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

LUPUSANSCHI A COSMIN- DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR IACOBENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

LUPUSANSCHI V.I. DAN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

LUTA T. STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

LUTAC G DRAGOS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUTAC L IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.75 avansat Reusit

LUTAC S. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

MACARESCU Z.G. CONSTANTIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL STEFAN CEL MARE CIMPULUNG MOLDOVENESC Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

MACIUC D IRINA -IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MACIUC D.D. DENISA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9 avansat Reusit

MACIUC L ANDREI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MACOVEI C CRISTIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MACOVEI D ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Respins

MACOVEI D ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MACOVEI D OANA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 8 experimentat Reusit

MACOVEI E. CRISTI - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

MACOVEI F MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

MACOVEI G ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Filosofie 8 avansat Reusit

MACOVEI G CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

MACOVEI I. IONUT- IULIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

MACOVEI M ILEANA - ANCA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MACOVEI M MAGDA ROXANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 avansat Reusit

MACOVEI M VICTOR OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 5.85 experimentat Reusit

MACOVEI M. ALIN - PAUL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MACOVEI M. DIMITRIE MIHAITA

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MACOVEI M.V. CARMEN-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MACOVEI P ANDREI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 7.3 avansat Reusit

MACOVEI P VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MACOVEI P. GHEORGHE

    COLEGIUL SILVIC BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Reusit

MACOVEI R ADRIAN

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MACOVEI R FLORENTINA MARIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.05 avansat Reusit

MACOVEI V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MACOVEI V MARIAN NICUSOR

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 8.55 Geografie 5.2 experimentat Reusit

MACOVEI V STEFANA OANA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.1 experimentat Respins

MACOVEI V. CATALIN ILIE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MACOVICIUC V. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

MACSIM D ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MACSIM N VLAD CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 4 avansat Respins

MACSIM V CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MACSIM V CATALINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAFTEAN C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MAFTEAN I. LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

MAFTEAN L. MARIOARA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

MAFTEAN V. ADRIANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 avansat Reusit

MAFTEI C CORNELIU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MAFTEI C DIANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MAFTEI C. AURICA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

MAFTEI C. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MAFTEI C.I. STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAFTEI F FLORENTINA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9 experimentat Reusit

MAFTEI G CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MAFTEI G ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

MAFTEI I MIHAELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

MAFTEI L OCTAVIA

    GRUPUL SCOLAR NICOLAI NANU BROSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MAFTEI M IULIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MAFTEI N CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.1 experimentat Respins

MAFTEIAN G GHITA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MAFTEIAN G LUCRETIA-ZENOVIA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MAFTEIAN G. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MAFTEIAN I. VIORICA-AURA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MAGA A BEATRICE ALEXANDRA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

MAGAZIN P IOAN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MAGDICI G. ANDREEA - GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

MAGOPAT T VASILE-IULIU

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

MAGORCA I GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 incepator Respins

MAGORCA N IOANA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Economie 7.2 experimentat Reusit

MAGUREANU V VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

MAIER A ANDREI CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Economie 8.25 experimentat Reusit

MAIEREAN G. ALEXANDRA GEORGETA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

MAIEREAN I LEONTE-GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR CAJVANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Fizica 4 avansat Respins

MAIEREAN T MIHAELA-CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MAIEREAN V ANCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MAIOVSCHI R ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

MALAI GARDULI MP CAMELIA ADRIANA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MALANCIUC G CIPRIAN-MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MALANCIUC VV COSMIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MALINA V. BOGDAN -GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MALINESCU I ALINA

    LICEUL ECONOMIC TARA DE SUS VATRA DORNEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

MALIS F IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MALOS C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.9 incepator Respins

MALOS C. ANCUTA LENUTA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MALOS G IONUT GABRIEL

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MALOS G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MALOS T. VARVARA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MALOS V MARIANA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.3 experimentat Reusit

MAN C ROBERT MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

MANALACHEOAIE T.C. IULIAN GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MANCAS C ANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

MANCAS V ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MANDACHE G. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Logica si argumentare 7.7 avansat Respins

MANDACHE V VASILE

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

MANDACHI O MARTA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MANDICI C ANGELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MANDICI I ANAMARIA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MANDICI I LARISA GETA

    SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MANDIUC A ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

MANDIUC A. IONUT MARIAN

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MANDIUC I DUMITRU CEZAR

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MANDIUC I MARCELA IONELA

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

MANDIUC M ANDREI - PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MANDIUC S IUSTIN PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

MANDIUC V VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

MANDRIC V.T. ROXANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

MANDRILA P ALEXANDRU - CONSTANTIN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

MANESCU C ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANIC A CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 9 avansat Reusit

MANICAN M CARMINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

MANILIUC C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

MANILIUC I MIRELA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

MANOILA A FLORITA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR TOMSA VODA SOLCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MANOILA I. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MANOILA T ANDREEA-TEODORA

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MANOILA V SMUEL

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

MANOLACHE G LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

MANOLACHE I IONELA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Respins

MANOLACHE I. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 5.55 avansat Respins

MANOLACHE M CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Filosofie 7.7 experimentat Reusit

MANOLACHE N IOAN EVANGHELIUS

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MANOLACHE O MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MANOLACHE P STEFAN TIMOTEI

    GRUP SCOLAR DUMBRAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MANOLACHE V VLADUT-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR OLTEA DOAMNA DOLHASCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MANOLE B DAVID

    COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.9 avansat Respins

MANOLE M EDUARD-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

MANOLIU N MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MANOLIU V MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.9 experimentat Reusit

MARCEAN I.V. DRAGOS - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MARCHITAN I. IONELA - SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 5.6 experimentat Reusit

MARCHITAN V. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MARCHITAN V. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

MARCIUC F MONICA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MARCIUC L RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Economie 8 experimentat Reusit

MARCIUC M. IULIANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MARCOCI D.S. ANDREEA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MARCU C. SORINA-LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

MARCU D CLAUDIU-ANDI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA SUCEAVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

MARCU N MARIAN MIHAI

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

MARCU V IONELA

    GRUPUL SCOLAR ION NISTOR VICOVU DE SUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MARCULEAC L IGNAT

    COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.15 experimentat Respins

MARCUS I. JULIETA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MARDARE G.D. REMUS- CATALIN

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MARDARI V MARINELA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.15 avansat Reusit

MARE P ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 2.2 experimentat Respins

MARENIUC G. IONUT - RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MARENIUC I MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC SAMUIL ISOPESCU SUCEAVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MARES V MARIA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.3 experimentat Reusit

MARGEAN N. NARCIS-NECULAI

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MARGINEAN A MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MARGINEAN G. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 5 avansat Respins

MARIA C VLAD CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MARIAN D SABINA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

MARIAN F IONUT RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DORNA CANDRENILOR Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MARIAN I. ILIE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR NR 1 CIMPULUNG MOLDOVENESC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

MARIAN N. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MUSAT SUCEAVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Reusit

MARIAN R ELENA-SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

MARIANCIOC V VALENTIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MARIANCIUC G RAUL-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

MARIANCIUC I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MARIANCIUC M IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

MARICA I. MARICICA - MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MARICARI V.C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA CIMPULUNG MOLDOVENESC Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

MARICI M GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR VIRGIL MADGEARU SUCEAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MARIN A ADRIANA ELENA

    COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN GURA HUMORULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 9.5 avansat Reusit

MARIN I ANDREEA DANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARIN V IRINA ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

MARISCA G. ELENA- CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

MARISCA M. MARCEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

MARISCA N VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL FALTICENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Geografie 8 experimentat Reusit

MARIUTA P PAULA

    COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARIUTA T. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.1 avansat Respins

MARIUTA V ROXANA-OLIVIA

    LICEUL TEORETIC ION LUCA VATRA DORNEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.7 avansat Reusit

MARIUTEAC C. PAULA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.4 avansat Reusit

MARIUTEAC C.A. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC RADAUTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MAROCICO G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EUDOXIU HURMUZACHI RADAUTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MAROCICO I. IONELA

    COLEGIUL ANDRONIC MOTRESCU RADAUTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

MAROCICO I. LILIANA

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 SUCEAVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MAROCICO I. VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR. 1 S