Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Hunedoara

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Hunedoara, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI D. MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ABABEI GH. MARINELA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.85 incepator Respins

ABRUDEAN A NICOLETA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 5 avansat Reusit

ABRUDEAN N CERASEL - FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 incepator Respins

ACASANDRE D. LILIANA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.25 avansat Reusit

ACASANDREI D. ANDRADA-PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

ACATRINEI P ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

ACATRINEI P ANDREI PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

ACHIM I.D. ION-DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ACHIM M ADRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

ACHIM T. ALEXANDRA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

ACSINTE C. ALEXANDRU-VLAD

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ACURMULOAE I. PETRE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ADAM A. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna Matematica T2 9.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

ADAM C.I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ADAM D. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

ADAM I APOLO RUBEN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 7.95 Geografie 8.4 avansat Respins

ADAM I.D. ANDREI-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

ADAM L. DARIUS - LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 avansat Respins

ADAM M.F. DIANA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ADAM M.N. BOGDAN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

ADAM R. CONSTANTIN REMUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ADAM S MIHAELA IOANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 3 nivel mediu Respins

ADAM S MIHAI STELIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

ADAM T OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ADAMESCU F. FLORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ADOMNICAI V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

ADUMITROAIE G LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

AELENEI F MIRABELA - RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.75 experimentat Respins

AGACHI GH. NICUSOR - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

AGALEANU D. ALINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

AGAPI L. VASILE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 1 avansat Respins

AGAVRILOAE N. EMANUEL NICUSOR

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.75 Fizica 5 avansat Respins

AGOSTON I PETRONELA ADINELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7 nivel mediu Respins

AGYO I TIMEEA AMALIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.6 avansat Respins

AIONESI I VICTOR

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 7.6 experimentat Reusit

AIRIMITOAIE M SERGIU VASILE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

AIRINEI SZEKELY FD FLORIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ALAMITA V NELI ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

ALB I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

ALB I OANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ALB V EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ALB V. ARON

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALB V. MARIANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

ALBA L. ANDREEA-IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

ALBEA I. ADINA TATIANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

ALBERT D BEATRIX

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ALBESC V AMALIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

ALBESCU G BOGDAN GEORGE

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ALBONI P. SEBASTIAN PAUL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ALBU C.D. TIBERIU GHERASIM

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 5.4 avansat Reusit

ALBU H.I. ALEXANDRU - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

ALBULESCU G ALEXANDRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.8 avansat Respins

ALECU E EMIL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

ALECU S ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

ALEONESCU A.I. DENISA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

ALEXA A ROBERT IULIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

ALEXA A. ADRIAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ALEXA C. CORNELIA SORINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ALEXA G ALINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ALEXA I. ROMINA MIRABELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.65 Fizica 5 avansat Respins

ALEXA M MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.25 incepator Respins

ALEXA M VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

ALEXANDRU I.GH. MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

ALIC P ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

ALION N ALINA BOGDANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

ALIONESC V ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ALMAJANU A. ALEXANDRA- IZABELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ALMASAN GV ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ALMASAN I. RUXANDRA- SIMONA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 avansat Respins

ALMASAN M. CATALIN - PETRU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ALOJE P. ALEXANDRA- MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ALUNGULESEI N. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AMACSINOAE M TOADER CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 2.55 avansat Respins

AMALINEI I.G. CRISTINA DIONISIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.75 experimentat Respins

AMARIE R. MIRELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

AMARINEI V. PAUL-ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.55 experimentat Respins

AMIHAIESEI P. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

AMUNTENCEI D. ANDREEA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

AMZA I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.8 incepator Respins

AMZULEANU I. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.55 incepator Respins

ANA F.P. LIVIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

ANCA CH ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

ANCA I. ALEXANDRU-DACIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

ANCA P ANDREI OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

ANCAU D. ANDA-ADELA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

ANCAU N. ANDREEA - NICOLETA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ANCHES D GABRIEL MARIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

ANDONE A OVIDIU

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ANDRAS I. DANIEL IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

ANDRAS T LARISA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

ANDRASESCU F. DANIELA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

ANDREI E.M. FLAVIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 5.9 Fizica 6 experimentat Reusit

ANDREI F. FLORINA CRISTINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.9 Fizica 9.25 experimentat Reusit

ANDREI G AURELIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

ANDREI G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ANDREI M. NICOLAE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7 incepator Reusit

ANDREI RUS V CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ANDREICA IUHOS G ANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDREICA V. MARIUS IULIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ANDRESESC E.V. ROBERT - CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.75 avansat Respins

ANDRESESC T DARIUS - SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

ANDRESESCU O MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Economie 8.3 experimentat Respins

ANDRESESCU O. ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANDRESOI A AURELIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

ANDRESOI D DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

ANDRIES M MIHAELA - FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANDRIS D BENIAMIN EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ANDRIS P MARIANA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

ANDRISAN S ANDREAS

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 6.9 avansat Reusit

ANDRIUCA C IULIA VALENSIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

ANDRIUCA V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.6 avansat Respins

ANDRONACHE A. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

ANDRONIC F FLORIAN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.6 incepator Respins

ANECULAESEI M.F MIHAI-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ANGALITA F.C. BOGDAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANGELA B GIULIANA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

ANGHEL A. LOREDANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

ANGHEL C. EMANUEL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

ANGHEL HARIASU I MIHAELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANGHEL N.I. MIHAI

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.2 incepator Reusit

ANGHELONI D.A ANTONELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ANGHELUS G OANA ROXANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.25 avansat Respins

ANGHELUTA G. ELENA-ISABELLA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Fizica 8.55 experimentat Reusit

ANICESCU GH IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.3 experimentat Reusit

ANILEVSCHI LM ADRIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

ANTAL C ROXANA - CERASELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 avansat Respins

ANTAL G ERIKA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

ANTAL I ANISA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

ANTAL I. CARMEN - DANIELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 2.2 avansat Respins

ANTAL I.C. IOAN - BOGDAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Psihologie 3.2 experimentat Respins

ANTAL I.I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

ANTFAIS P OCTAVIAN RUDOLF

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.7 avansat Respins

ANTOCHI C MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.05 avansat Respins

ANTOCHI N MARIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

ANTOCI P BIANCA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

ANTON D EMANUELA - DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.35 avansat Reusit

ANTON G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ANTON GH. AUREL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.05 experimentat Reusit

ANTON M PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ANTON V. ENIKO TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 incepator Respins

ANTONESCU V.M. BOGDAN-ION

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANTONIE D. TAMARA - ADINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.7 avansat Reusit

APACHITEI S ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

APALIMARITEI C TABITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

APATACHIOAIE C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.65 incepator Respins

APATIEI G. GABRIELA-PETRONELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

APETREI R. DELIA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.8 avansat Reusit

APOSTOL P IONUT-MIHAI

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

APOSTU D. RAUL OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

APOSTU V. IOAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

APREUTESEI C ALIN - IONUT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ARACHITAN M.N. VASILE-ALIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.7 incepator Respins

ARCANA C. DANIEL CLEMENT

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 incepator Reusit

ARDEAN E.V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

ARDEAN P.A. CRISTINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Respins

ARDEIU P MIHAI-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 6.85 experimentat Reusit

ARDELEAN A. ROMEO PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

ARDELEAN CAS BUTNARU GHE LUMINITA-ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ARDELEAN G LARISA IOANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ARDELEAN G MADINA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ARDELEAN GH. ALISSA - ELENA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6 avansat Reusit

ARDELEAN GH. GABRIELA- IOANA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

ARDELEAN I DAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.45 Geografie 9 avansat Reusit

ARDELEAN S. ADINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

ARDELEAN T.D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 nivel mediu Reusit

ARDELEAN V IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ARDEU I. CORINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

ARGHISAN A NICOLAIE-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ARGHISAN P ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ARGINT F.D. LOREDANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 experimentat Respins

ARHIP G. GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.9 avansat Reusit

ARHIRE D.G. MADALINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 4.25 experimentat Respins

ARIBASOIU M DANUSIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.1 experimentat Respins

ARINAR GH. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.05 incepator Respins

ARMEANU D LIVIU IOAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ARMOS I.A. GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 5.9 incepator Reusit

ARNAUTU G ANGELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 4.75 avansat Respins

ARNAUTU I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.5 experimentat Reusit

ARNAUTU N. EDUARD-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ARSENI C. ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

ARTEAN A ION

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

ARTEAN E.S.I. EUGEN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

ARVIGAU N.A ANDREIA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

ASANDEI P PETRONELA - LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ASAVEI M. BOGDAN - VASILE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.8 experimentat Respins

ASAVEI S. ROXANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

ASAVINEI D. CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 5.7 experimentat Respins

ASAVINEI I. MARIA CLAUDIA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 5.65 avansat Reusit

ASCUNSEANU C MARIA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ASCUNSEANU I OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 5.45 experimentat Respins

ASIMIONESEI I. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

ATANASOAI S. LARISA - DANIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 7 experimentat Reusit

ATHESIU A.E. ANDREEA MARIA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza N/p Matematica T2 6.75 Geografie 7.6 avansat N/p

ATODIRESEI V ADELINA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.6 avansat Reusit

ATODOSIE I. TALIDA AIDA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 7.65 avansat Reusit

ATODOSOAIE C. ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

AURSULESEI D. ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3 avansat Respins

AVADOAEI D.I. RAZVAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

AVRAM A. DAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

AVRAM C CRISTI JENEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

AVRAM C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

AVRAM D OANA CRISTIA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

AVRAM E. EUGENIA - LENUTA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 1.6 avansat Respins

AVRAM GH. IANCU - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 1.9 avansat Respins

AVRAM I. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

AVRAM M. ADRIAN-RUBEN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

AVRAM P.D ADINA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

AVRAM S. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

AVRAM S.C. ANAMARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AVRAM V. MIHAI -ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.5 experimentat Respins

AVRAMESCU I. CALINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

AVRAMONI D FLAVIUS PETRE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.9 avansat Respins

AVRAMOV I ANCA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

AXENTI CAS DAN M. GABRIELA - MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

AXINIA M DORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

BABA A ADRIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BABA I. IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

BABA V VIRGIL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.65 nivel mediu Respins

BABAN P.P. PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BABAU V ADRIAN VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

BABONIU G RAUL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BABTAN V NOEMI

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

BABUC C. LUMINITA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

BACALETE D.S ANDREIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BACIAN CAS RINZAR I. DORICA - CRINELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.3 avansat Respins

BACILA M.C. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BACIU M ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 5.4 avansat Reusit

BACIU M BIANCA-NICOLETA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BACIU S. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6 experimentat Reusit

BACIU V.C. LAURA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

BACK B REBEKKA ISABELLA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BACRAU C.M. MIREL DAVID

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

BAD SI SORINA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BADALUTA I. ILIE - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BADAUTA G. CRISTINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BADEA D ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BADEA D. EDUARD ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.4 avansat Respins

BADEA P.A ROXANA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

BADEA V.V. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

BADILA D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BADILA I. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

BADITA N. CRISTINEL - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BADITA N. DANIEL - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 avansat Respins

BADIU GH. FLORIN - STEFAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BADOIU N LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 avansat Respins

BAGAIAN C.L. ALEXANDRU-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

BAHNAREL V.D. VIRGIL-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.85 Psihologie 10 experimentat Reusit

BAIASU I. CLAUDIU-OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

BAIC C RADU CALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

BAICA G.C. PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 avansat Respins

BAICAN A.S. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BAIDOC N RALUCA IOANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 5.9 avansat Respins

BAIESAN S.C. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 5.1 avansat Reusit

BAIESCU S.D. DANIELA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BAISAN D. EMILIA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.8 avansat Respins

BAITAN V. VASILE GHEORGHE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.35 incepator Respins

BAKO I DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BAKO V VILMOS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BAL C. LIVIU CASIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

BAL V CLAUDIU CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BAL V.A BIANCA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

BALABAN C ANDREI GABRIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BALAHURA P. OVIDIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 experimentat Respins

BALAJ S. GABRIEL PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALAN C ALEXANDRA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BALAN G.S. RADU - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALAN I EMILIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BALAN I VLADIMIR IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BALAN O ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 9.05 experimentat Respins

BALAN R.G. RICARDA GRATIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Economie 7.3 experimentat Reusit

BALAN V MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.45 experimentat Respins

BALAN V. ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BALANESC D. ELENA -ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALANESCU V. IULIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BALAS S.M ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BALAS V. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

BALASI I.M. SERENA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BALASOIU I ROBERT STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 5.85 experimentat Reusit

BALAU G IULIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BALAU I. ANDA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

BALC L CRISTIAN-LEANU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.75 avansat Respins

BALC M.V. LAURA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BALCAN G. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.7 experimentat Respins

BALCAN S. FELICIA MELANIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 2.2 incepator Respins

BALDEA I. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.6 avansat Respins

BALDEA I. MARIUS-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

BALDOVIN D. ANDRA-AURICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 3.65 incepator Respins

BALET D GIULIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

BALET I IONUT - ILIE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BALIKA I RADUTU IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BALINISTEANU G.A. OANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.8 experimentat Respins

BALINT A ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BALINT DD ECATERINA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.5 experimentat Respins

BALINT F.N. RALUCA IONELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BALINT O. MIRUSA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.2 experimentat Respins

BALINT P. KINGA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BALINT R. LOREDANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

BALINT S. JULIA-PIROSKA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 experimentat Respins

BALINT Z. ROXANA-DENISA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALLA B.L. ROBERT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Reusit

BALOG A ALEXANDRU ROBERT

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALOG L ANDRADA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.95 Fizica 8.05 experimentat Reusit

BALOI CAS HERCI A NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 4.55 incepator Respins

BALOS I ALEXANDRA OANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BALOSIN N RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p experimentat Eliminat din examen

BALSANU NM MARIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BALTAC C COSTEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BALTAG C BOGDAN - MIHAI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BALTARETU S DUMITRU MIHAI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BALTATEANU V. VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BALTATU V.D. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

BALUSA I ADINEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BALUSA I JENICA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BALUSA V VALENTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BALUSE I. FLORINA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.6 avansat Reusit

BALUSI P CAMELIA ANNAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.75 experimentat Respins

BALUTA ST. STEFANIA-RAHELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BAN G.D. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

BAN I. MARIA - ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BANC S OANA-LILIANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BANCIU I. IOANA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 6.2 experimentat Respins

BANCIU I. IOANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BANCIU N SAMUEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 avansat Respins

BANCIU P MADALINA RIBANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

BANEASA M.P. PAUL-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BANES M.G. ANDREI RARES

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BANTU T MIRELA DANIELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BANU I. RADU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BARA G. GAVRILUT LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BARABAS K. ALEXANDRU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 8 avansat Respins

BARACEANU S. MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARAN D. CERASELA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 5.55 nivel mediu Reusit

BARAN L. EMILIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BARAN L.D. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

BARANCI S. SORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

BARASTEAN P.V. LOREDANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BARASTIAN I OVIDIU PETRU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BARB N. ANDREI FLORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 5 experimentat Respins

BARB N. EMILIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BARBA IS SILVIU IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 nivel mediu Respins

BARBALATA D ROXANA

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BARBONI A PETRU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARBONI I JANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARBONI S. CLAUDIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BARBONI T LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BARBONI V AURORA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BARBU C. DARIUS-ILIE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.4 avansat Respins

BARBU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BARBU V. PAUL-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BARBULESCU G LUCIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBULESCU S. GRETA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BARBULET I BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.95 experimentat Respins

BARBUTA I IONELA-COSTELA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BARCACEANU N DANIELA ROXANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.6 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BARCAN V MARIA MIRABELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

BARGAN A. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.2 experimentat Respins

BARI M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

BARJICA C. COSTEL-DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BARLA S RAZVAN - MARIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BARNA A BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.6 experimentat Respins

BARNA M MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BARSAN N. ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BARSAN S STEFAN NELUTU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BARSAN V CRISTINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.8 experimentat Respins

BARTA F ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.75 avansat Respins

BARTHA A. ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 4.6 avansat Respins

BARTHA A.E. ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

BARTOS Z LOREDANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba italiana A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 5 experimentat Respins

BASA S STEFAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BASARABA C.C CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

BASARABA I MARIUS ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.75 avansat Respins

BATRIN I. FLAVIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BATRINU I ANDREEA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BAZAN D NICOLAE FLORENTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BAZAVAN P RALUCA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 nivel mediu Respins

BAZAVAN-BARBU D.D. DANIEL-DOREL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BECA A MONICA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BECIU V CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BECU A IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BECUS D.P. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 5.65 avansat Reusit

BECUS N.F VICTOR ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

BEDEAN I MADALINA ELENA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BEDELEAN P CORNELIA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BEDO B. BERNAT-BELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 8 experimentat Reusit

BEGU M PAUL - MARIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BEJAN F. FLORINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 7.35 avansat Reusit

BEJAN V IOANA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BEJEAN L MARIAN-CIPRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 6.35 experimentat Reusit

BEJGANEANU D.L. RALUCA STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BEJINARU C IONUT CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

BEJINARU O. IULIUS ROMEO

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BEJU D. HORATIU-DAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BEJU V.M. ANDREEA EVA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

BEKO R IULIAN ILIE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BELA N.I. VIOLETA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza --B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

BELDEA I.P. IULIAN MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

BELDEA M ALEXANDRU-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 9.9 experimentat Reusit

BELDIMAN G.N. OANA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BELEA R. SOLOMON-SIMION

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu N/p

BELEHUZ D RADUCU NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.8 experimentat Respins

BELEI I. CORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

BELEI M. ADELINA - MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BELIGAR D.G. OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba italiana A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BEMBEA D. BOGDAN DOREL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

BEMBEA T. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.35 avansat Respins

BENCAU R ALISA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7 experimentat Reusit

BENCHEA A. ADI GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BENCHEA G. CATALIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat N/p

BENDE E CSILLA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Reusit

BENDE T. ESTERA -LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Sociologie 7.4 experimentat Reusit

BENDEA D. DENISA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

BENE S ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BENEDEK A. ANAMARIA REBECA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BERARIU CAS POPESCU-BERARIU R. LOREDANA-ELAINE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BERCEA A ROXANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BERCEA I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

BERCEA V. BOGDAN-OVIDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BERCHI F. GABRIELA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.95 avansat Respins

BERCHI F. MIHAELA-BIANCA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 avansat Respins

BERCIA D. LAURENTIU DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.45 avansat Reusit

BERCIU M. CATALIN - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.95 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

BERCIU P DAN PETRE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BERDIE O.M. ADELINE ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BERECZKI E EMERIC

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 incepator Respins

BERECZKI V MICHAEL VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.2 experimentat Respins

BERESCHI A. CARMEN-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

BERNA L. LIVIU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

BERNAT D. MARIANA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BERTEA S. ALEXANDRU-MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 8.5 avansat Reusit

BESCIU S. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.32 experimentat Respins

BESELEU M RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Respins

BESLEAGA M. MIHAELA-DORINA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5 avansat Reusit

BETEA C BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

BETEA T. PETRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BEUDEAN D.E. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

BEXA C LAVINIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

BEZNA N MARIUS

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

BIBART I ANDREI NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.55 nivel mediu Respins

BIIRSOIANU I BOGDAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BILC C. ROXANA MIRABELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BILC D.T. ALEXANDRA-DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Filosofie 8.05 experimentat Reusit

BILC T TOADER IOAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

BILCEC M MIHAELA ADRIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BILDEA I.D. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

BILDESCU I. PAULA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

BILTEAN A ANDREEA - ELEONORA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

BILTOG CAS NICULESC D. NEZUCA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BINTEA I CRISTINA LIDIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. ECATERINA PRISLOP Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

BIRAROIU T. BOGDAN-ION

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 6 avansat Respins

BIRAU D. ELENA FLORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BIRAU I RADU SILVIU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 avansat Respins

BIRCA I. ADRIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BIRCA S. RAZVAN TOADER

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BIRDEA I FLORENTIN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2 nivel mediu Respins

BIRESCU V CIPRIAN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BIRIS I FLORIN ALIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BIRLA C ANDREI-MARIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BIRLEA O.G. BOGDAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BIRLEA S STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Economie 7.25 experimentat Reusit

BIRLEANU A. ROBIN MARIUS

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

BIRO I ALINA -SORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BIRZ M BIANCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

BIRZU CAS NAN B. LORETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BISTRIAN N ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BISTRIAN P IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.05 incepator Respins

BITA F PAUL CONSTANTIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

BITA I CONSUELA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Reusit

BITU C. PETRONELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 1.3 avansat N/p

BIZOI I MARIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BLAG C. ANDREEA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 9.6 experimentat Respins

BLAGA V MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 6 Geografie 6.15 experimentat Respins

BLAGAILA A.D. CLAUDIU-DACIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BLAGAILA M CORINA DANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

BLAGOCI C. ADELINA MARIA

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

BLAGOCI N. NICOLAE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

BLAJ A CLAUDIA MIRELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

BLAJ I. IOLANDA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

BLAJ L. LUCIA- SIMIDA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BLAJ P. ILEANA LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BLAJAN D. DANIEL SAMUEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

BLAJAN I. IOAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BLOC ESSLER G GEORGETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BLOJ L. IZABELLA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BOANDEA CAS MARTIN P. ADRIANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

BOANTA C. CIPRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BOANTA V. RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BOBAR G. LENUTA AMALIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOBAR M. SERGIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

BOBOC C. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T1 intensiv Pascal 5.55 experimentat Respins

BOBOC F. SILVANA -FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOBOC G. MELINDA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BOBORA A PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 incepator Respins

BOBORA I VICTORI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.05 incepator Respins

BOBORA M GABI MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BOBOUTANU D PAUL DAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BOC N CORNELIA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3 incepator Respins

BOCA D IOAN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BOCA FITA I RODICA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

BOCA M. ROXANA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BOCA P. GABRIELA - MARIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOCAN V. VIORICA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BOCANCEA BOBEAN N. IOAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BOCANCEA V. SORIN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.1 avansat Respins

BOCANCIA GH. GABRIELA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

BOCANET G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BOCANICIU T.N. OTILIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7 avansat Reusit

BOCIOAGA C. NICULINA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BOCIU M.I. MARIAN - IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat N/p

BODA V ALEXANDRA RALUCA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

BODAN N. ANAMARIA TABITA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BODE A. PETRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BODEA D. HORATIU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BODEA L. IONELA LIDIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Fizica 5 experimentat Respins

BODEA P. ANDREI - PETRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

BODESCU CAS RACZ I. DIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BODICIU F. MARIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba italiana A1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BODIU N. IOSIF - CORNEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 2.2 avansat Respins

BODONI F IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BODONI M MARIUS

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BODOR I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BODOR M. VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 incepator Respins

BODREAN I MIRCEA IANCU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

BODROS M ANDREI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BOGA F. PAULA-KARINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

BOGA I.C. CRISITAN - DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BOGARI Z.L. LARISA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

BOGATOIU M ALINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Respins

BOGDAN A ROZALIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BOGDAN G. OCTAVIAN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 6.5 incepator Reusit

BOGDAN I ANA MARIA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BOGDAN I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

BOGDAN I RADU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BOGDAN I.D. LIVIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOGDAN N. BIANCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.35 avansat Reusit

BOGDAN V.D VALER GIORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Respins

BOGDANESC D. DORINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

BOGDANESCU C IOANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BOGDANESCU S. ADINA-ELENA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

BOGHIAN N NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

BOGOS I. RAMONA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

BOGYO E EMIL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BOICU M SEBASTIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOIT ND ANDA IOANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BOITI G. RAMONA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 incepator Respins

BOJAN I IOAN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOJAN S CRISTINA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 9.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

BOKA D DANIEL - PETRE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOLBA T. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BOLCU F RAZVAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BOLD GH DANIELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

BOLD L. ADINA - LIDIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BOLDEA G. GRETA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BOLDEA I.I. ALEXANDRA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

BOLDEANU G.I DANIEL - ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BOLDI A CODRUTA - REGHINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOLDOR I.D LILIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BOLDOR P DANIEL AURELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BOLEA P. GABRIEL DANIEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.3 incepator Respins

BOLFESCU G GABRIEL ION

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BOLOG G. DANIEL-ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 experimentat Respins

BOLOG I ROBERT

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOLOG M. CALIN MITU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BOLOG N.I. VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 2.8 incepator Respins

BOLOGA A ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOLOHAN M. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BOLOSIN N NICOLAE

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

BOLOVAN G GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba italiana A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 7.5 experimentat Respins

BONDANE GH. MONICA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 incepator Respins

BONDOC S GHEORGHE ALIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BONDOR C ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 5.1 experimentat Respins

BONGIOI M NARCIS COSTEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.9 experimentat Respins

BONTA A. KARINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BONTOS N.C. MIRCEA - IOAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.6 experimentat Respins

BOR D DORINA FLOAREA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BORA A ALINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

BORA A DORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

BORA C COSMIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BORA L.E. ANDRADA - LAURA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BORBELY G. MOISE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

BORBELY L IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORBELY L VIORICA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BORBINCEANE V SANDU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BORCA C. CRISTIAN-VICTOR

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.1 avansat Respins

BORCA T.M. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

BORCAU S CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BORDEA I IOANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BORDEAN S FLORIN - BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

BORDEIANU A BOGDAN AUREL

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.55 experimentat Respins

BORDIANU C ANDREEA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BORDOS S.O. ALEXANDRU DORU

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.05 experimentat Reusit

BORDOS S.O. FLAVIU MIHAI

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 4.45 experimentat Respins

BOREA D. PATRIK

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 7.8 experimentat Reusit

BORHINA M MARIAN ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.9 experimentat Respins

BORITA D. ADELINA-DORIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

BORLEA P CALIN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BORNEMISA B ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 3.85 avansat Respins

BORTES I.M. RAMONA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BORTILA G ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

BORTOS I. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica N/p nivel mediu N/p

BORZA CAS ABRUDEAN S. MARIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BORZA A. MARIN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 1.35 avansat Respins

BORZA CA CRISTIAN NELUTU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

BORZA D LOREDANA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.8 incepator Respins

BORZA I. CLAUDIU-IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 avansat Respins

BORZA I. OANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORZA L.V. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORZA M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 5 avansat Reusit

BORZA M. MARIUS MANASE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BORZA N.L. SILVIU LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BORZA R ALINA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BORZA S RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BORZASI B.E. EMERIC

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BOSCA G. DANIEL OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BOSCU N. CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BOSONCEA C VALENTIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 6.55 experimentat Reusit

BOTA A. ALEXANDRA-ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5 experimentat Reusit

BOTA C MARIUS-OVIDIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOTA C.V. DIANA ELENA OLIVIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BOTA CM ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba italiana A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BOTA CV ALEX

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 incepator Respins

BOTA E. IULIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

BOTA F ANDREI SILVIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BOTA G.S. ANDRA STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.85 experimentat Respins

BOTA I ADRIAN SORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BOTA I FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BOTA I. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

BOTA O. IOANA-TABITA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 9.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

BOTA P DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Respins

BOTA T. MARINELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BOTA V VIORELIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 3.4 avansat Respins

BOTAR P ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

BOTAS A.S. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BOTAS C. DARIUS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

BOTAS N. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

BOTAS N. RUDOLF-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 avansat Respins

BOTAS V. LAURENTIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BOTEZATU ILEA E MIHAELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOTIC GH. CIPRIAN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

BOTICA I ADRIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BOTICI S. FLORIN-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BOTIRLA G SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BOTOGEL A PAUL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

BOTOROAGA G BENIAMIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.1 avansat Reusit

BOTOS A ANAMARIA FLORINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

BOTOSANU C ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba italiana A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.75 avansat Respins

BOUROS G. GHEORGHE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.9 avansat Respins

BOZ M. ALEXANDRA - CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 7 avansat Reusit

BOZAN A.V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.35 experimentat Respins

BOZAN CAS SUTEU A. LILIANA-ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BOZAN I. FLORIN-IOAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOZDOG D. COSMIN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOZDOG D. DANIEL-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

BOZESAN V. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 5 avansat Respins

BOZESAN V. ANDREEA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Fizica 5 avansat Respins

BOZINTAN I IOAN TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BOZINTAN I. ANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BRADATAN D. CLAUDIA IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.85 avansat Reusit

BRADEAN M.I. RADU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

BRAICA I DIANA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BRAILA D DANUT OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BRAILA D. DANIELA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BRAILA E.P CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 8 avansat Respins

BRAILA I. DORIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.35 incepator Respins

BRAILA M. MIHAELA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 incepator Respins

BRAILEAN V ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 experimentat Respins

BRAITOR C.A. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 5.9 experimentat Reusit

BRANDUSA A. DRAGOS

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

BRANEA A. LUCIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BRANISTEANU TV TITUS RAUL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BRASOVEAN I. MANUELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.35 Geografie 6.5 avansat Reusit

BRASOVEANU F.A. ELIZA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza Istorie 9.45 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BRASOVEANU L. BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BRASSO L. ANDREI-GIORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.65 experimentat Respins

BRATE S.V. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T2 9.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

BRATEANU I. EUGENIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BRATIMA N. IOAN-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BRATIMA PD ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.7 avansat Respins

BRATINA CAS RADU F. CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BRATOVEANU S. BOGDAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BRATU N ALEXANDRU- IULIAN

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BRATUIANU I SORINA-BOGDANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BRAVJAK A.L. ROBERT ATILLA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BREAZU T. VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.55 experimentat Respins

BREBENEL C.J. CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BREBENETI D SONIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba italiana A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

BREBU H.G. MIHAI LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BREDA N DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 6.85 experimentat Reusit

BREHA M. MARIA - FRANCESCA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BRELEAN I.E. ANDREEA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Psihologie 8.55 experimentat Reusit

BRELIAN CAS LUPAS M LILIANA-MARINELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.4 incepator Respins

BRETEAN CAS KOVER I. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 1.1 nivel mediu Respins

BREZOVAN P ROXANA - MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRICIERU I. DANUT-IONEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

BRINCUS E. LARISA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BRINDA I. RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

BRINDUSAN N. MARCEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BRINDUSAN SA SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BRINDUSESC I. LIGIA-DAMARIS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BRINZA N. CONSTANTIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Fizica 5 avansat Respins

BRINZEI D LARISA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7 experimentat Respins

BROASCA-IVAN D. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.05 experimentat Respins

BROTAC D.V. ALEXANDRU CONSTANTIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.35 experimentat Reusit

BROTEI MOSOR G ANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BROTEI P. VALENTIN MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 6.05 experimentat Reusit

BRUMA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 experimentat Respins

BRUZAN S.I. CALIN SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.85 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

BUBLEA I. OVIDIU - DOREL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 1 avansat Respins

BUCATARIU A. EMANUEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BUCEA CAS BOCAN N. NICOLETA-CARMEN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BUCHET C AURELIA IZADORA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.65 avansat Respins

BUCSA R ALIN RADU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BUCUCI I. RADU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

BUCUCI V EMILIA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.25 experimentat Respins

BUCUR G IONELA-COSMINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

BUCUR G SIMONA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BUCUR G. LOREDANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BUCUR I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUCUR I SIMONA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

BUCUR M DIANA - TEEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.5 nivel mediu Respins

BUCUR N NICOLETA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BUCUR O.N. CRISTIAN CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

BUCUR V ALINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3 nivel mediu Respins

BUCUR V VIOREL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

BUDA A. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

BUDA P. RAHELA CECILIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

BUDA T.M. DAVID

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.2 experimentat Respins

BUDAU D. MIRUNA - ANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 4.8 experimentat Respins

BUDAU E EMILIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BUDAU I. ROBERT

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

BUDEAN P. PAULA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

BUDI N. NICOLAE - ANDREI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BUDI N. NICOLETA-ANDREIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5.7 experimentat Reusit

BUDIAN M.E. DANIEL-MARINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Logica si argumentare 7.7 experimentat Reusit

BUDIUL D. DORIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

BUDOI A ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 experimentat Reusit

BUDRIS G.D. CARMEN ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 2.25 avansat Respins

BUDU D. OANA - DANIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.9 experimentat Reusit

BUDUGAN CAS TANASOIU P. ADELA - IOANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

BUDURCA CAS CIURAR C DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BUHA M.G. MIHAI-ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

BUHA MC GIANINA IONELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BUHAIESCU V. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

BUHOI D ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.95 experimentat Respins

BUIAMA G.E. RALUCA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 5 experimentat Reusit

BUICA C ANDRA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 8.35 experimentat Reusit

BUJENITA V ALINA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

BUJOR I. FLORINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 avansat Respins

BULAC G.T. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

BULAI C. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BULAI M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BULATA T. IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

BULFEA S RADU-MIRCEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BULGAR C CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

BULIGA V. ADRIAN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 6.65 experimentat Reusit

BULIMEJ N. CRISTINEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 2 nivel mediu Respins

BULUGEANA A. DUMITRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BULZ F. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B1-B1-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

BULZESC A BOGDAN IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

BUMBA F ROXANA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUMBEA I. VIOLETA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 6.6 incepator Reusit

BUMBESC N EUGENIA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

BUMBESCU A. DANUT

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUMBESCU M ALINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

BUMBU V MAGDA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.3 avansat Respins

BUNAIASU I. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BUNEA C. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.2 incepator Respins

BUNEA G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUNEA I ADRIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BUNET I LOREDANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BUR A. GHEORGHE - ALIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

BURA G NICOLAE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.8 avansat Respins

BURACIUC S. DIANA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

BURADA I LILIANA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BURAGA IG MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

BURCEA D. DANUT ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Economie 6.85 experimentat Reusit

BURCICA D.F. ALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.8 experimentat Respins

BURCUS V. ALEXANDRU-CASSIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BURDUHOSU CAS HOANCA D. RAMONA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

BURDUJA C. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BURDUJA I. ALIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 avansat Respins

BURGHEL G REBECA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

BURIAN CAS RADU I. ADRIANA - CRINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 avansat Respins

BURIAN S. SERGIU MIHAI

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

BURLACU DV BIANCA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.35 avansat Respins

BURLAN T. LORENA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BURLEC M OANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

BURNEI I. SERGIU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BURSUC M LUMINITA-CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BURTEA T ADI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURTEA VS MIHAI RADU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BURTICA D MARIUS EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.15 experimentat Respins

BURTILA M. VERGINIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BURUIANA A. PETRICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6 experimentat Respins

BURZ D ELENA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BUSCA A.C. ANDREI - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 3 avansat Respins

BUSIOI V. VIOREL STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

BUSOI D. COSMIN NELU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BUSOI V. DANUT

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.6 experimentat Respins

BUSTAN CAS BODA I. LACRAMIOARA - DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba rusa A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BUSUIOC G. AIDA - LACRAMIOARA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

BUT A.I. ALEXANDRU-TEODOR

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Logica si argumentare N/p N/p N/p

BUT T CORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BUTA AL VASILE GHEORGHE ANDREI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BUTA I. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 experimentat Respins

BUTA S.I. SORIN-RAUL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

BUTACIU P.D. GHEORGHE - MARIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUTACU A CIPRIAN PETRUT

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BUTAN V VIRGINIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

BUTAS CAS SAVU Z.T. CRISTINA - DANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BUTAS I IOANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BUTAS M.T. ALINA - LARISA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BUTNARIU R BIANCA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2---A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5 avansat Respins

BUTNARIUC I NICOLAE ALIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BUTNARIUC L. LAURA-GINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BUTNARU A. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

BUTNARU C ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUTNARU P IRINEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.95 avansat Respins

BUTNARU V. ROBERT

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BUTNARUC N ANDREEA-DIANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

BUTUNOI N. DENISIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUTUSINA V. VICTOR VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.1 incepator Respins

BUZA V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUZATU D. ROBERT - STEFAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BUZATU I. ELENA OANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BUZGAR GH ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUZGAU T ALIN MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUZURIU D DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

BUZZI I. CAMELIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

CACIULA I EUGEN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

CADAR I ANAMARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CAIA V. LAURENTIU-VASILE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CAITATU N NARCIS NELUTU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.65 avansat Respins

CALAMAR E.D. ANAMARIA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CALAMAR M. ALEXANDRU-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CALBUREAN M. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CALCIOIU M MARINELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.35 experimentat Respins

CALDARAR A VIRGIL ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CALDARAR M. MIHAELA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

CALDARAR P STEFAN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CALFA M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CALIMAN C CORINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

CALIN MS ALEXANDRU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CALINA I. IONEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

CALISTRU C. RADU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CALISTRU I ANDREI ILIE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

CALNICIUC M. EMANUELA-ANGELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 7.3 avansat Reusit

CALOTESCU C. CRISTIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CALUGARU N LAURA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

CALUSARU T. ADRIANA- ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CALUSERU C MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

CAMPAU C CATALINA ELENA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

CAMPEAN S.F. RADU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

CAMPEAN T. NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CANDEA NEGRU N DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CANTEMIR-FECIORU C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

CAPATAN S. LUCIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CAPATINA M.C. GABRIEL-MIREL

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

CAPET I. GEORGIANA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CAPOLNA I. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 experimentat Respins

CAPOTA G. RAZVAN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

CAPRARU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

CAPRARU M ANDREEA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CAPRIOARA C. CATALIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CAPTIU E. CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

CARA P PAULA-ROXANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Economie 3.45 nivel mediu Respins

CARABAN V VALENTIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 5.2 avansat Reusit

CARABULEA M.M. CLAUDIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CARABUT M. REBECA-MARCELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CARASCA A ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba italiana A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 2.8 avansat Respins

CARASCA C CHRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

CARAUSU I.G. RALUCA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

CARDASIM S ANA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CAREJA I. FLAVIUS-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 avansat Respins

CAROLA M. NADINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

CAROLI M ANDRADA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Respins

CARP C CARMEN ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CARP I. ANDREEA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

CARP V OVIDIU IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

CARP V. IOANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CARPINISAN M. ADRIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Filosofie 6.6 experimentat Reusit

CARPUSOR V. CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 6.9 incepator Reusit

CARSTEA C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

CARSTEA T MARIUS NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.8 Fizica 3.05 experimentat Respins

CARUCERU L. ANDREEA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8 experimentat Respins

CASALEAN D.T. CLAUDIA-LARISA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 avansat Respins

CASALEAN I.N. DALIAN - NOROCEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CASARIU C. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CASIAN Z. EVA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

CASONI D. MARIUS

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CASUNEANU C SERGIU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

CATA A ALEXANDRA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

CATA D.G. EMANUEL-DARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CATANA I. ANDREEA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

CATANA V. ANDREI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CATANA V. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 1.6 avansat Respins

CATANOIU M. NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 6.15 avansat Reusit

CATRINA G. OANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Economie 7.7 experimentat Reusit

CATRINA J. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CATRINOI I MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

CAVALERU DUMITRACHE N ALINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CAZACU S RAZVAN ADRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Reusit

CAZAN BOANTA V MARIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CAZAN C. ADRIAN VICTOR

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 8.85 experimentat Reusit

CAZAN C. LACRAMIOARA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 9.4 nivel mediu Reusit

CAZAN D. JENICU-DUMITRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CAZAN I. BIANCA - MONALISA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.6 avansat Respins

CAZAN P ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CEAUSU C.M. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.1 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CECAN V. VIOREL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

CEIA I CLAUDIU - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CENUSA T. TITUS RAUL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.3 experimentat Respins

CEOCEA M. DANIEL-ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

CEPOI CAS LUCA L.M. MIHAELA - ROXANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 avansat Respins

CERISERI P. SIMONA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CERNA I. ELENA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.5 incepator Reusit

CERNA N. OVIDIU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

CERNA T ROXANA TIBERICA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

CERNAT D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CERNAT D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CERNEA M.J BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.9 avansat Respins

CERNUSCA D CATALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.55 experimentat Respins

CEUTA L.P ALIN-CORNELIUS

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CEUTA R. ROMOLUS

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.2 incepator Respins

CHEBAC G MIHAI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHELARITA M. NELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Geografie 6.3 avansat Reusit

CHELARIU A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 1.9 avansat Respins

CHELARIU G. RUT

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

CHELARU D ANCA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 experimentat Respins

CHELBAN C ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

CHELEMEN D ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHENCIAN P. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

CHENCIAN P. LARISA ILONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

CHENDE I. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 8.5 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CHERECHES T.V. IOANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8 avansat Reusit

CHEREJI M SERGIU PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHESA A RALUCA ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

CHESCHE D. NATANAEL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.55 experimentat Reusit

CHESLEREAN G.I. MARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

CHETRARU V SIMONA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba italiana A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CHETROIU C. ELENA-PETRONELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 5 experimentat Respins

CHETROIU L. SERGIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CHICIDEA M.O. BIANCA - DIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHICIUDEAN D. VALER FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

CHIFERIUC D. ROXANA -IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.25 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

CHIIRAS MD STEFANA MONICA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.5 Reusit

CHILIANU T. ANTONIA-LORENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CHILIE L. MADALINA SORINELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

CHIMU G. RAUL ADRIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

CHINDRIS V INDREI

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CHINDRIS V IOANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. ECATERINA PRISLOP Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 9.25 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

CHINDRIS V. DIANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.25 Logica si argumentare 8.1 experimentat Reusit

CHIPCIA R. LENUTA MARILENA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

CHIPER G. SERGIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

CHIPER I. ALEXANDRU DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 8 avansat Reusit

CHIPER I.M. MIHAELA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba italiana A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

CHIRA G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CHIRAS M ALINA DANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

CHIRCU G EMIL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.45 avansat Respins

CHIRIAC C. ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

CHIRIAC P RALUCA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6 nivel mediu Respins

CHIRIAC T IONATAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

CHIRIAC V ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CHIRIAC V.D. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8 avansat Reusit

CHIRICA S.V. SORIN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

CHIRICA V DENIS PETRE

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CHIRICIA GH. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.2 incepator Respins

CHIRILA CAS OLARI S. IRINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHIRILA C. DANIELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 avansat Reusit

CHIRILA C. LAURA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CHIRILA C.P. ANA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHIRILA D CRISTIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CHIRINUS C. GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHIRITA I IONUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CHIRITA M. BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHIRITOIU P. RALUCA - PETRONELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Economie 7.05 avansat Respins

CHIRITOIU V KATERINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.55 experimentat Respins

CHIRODEA E. MARK - SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CHIRU F. STEFAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CHIRU GH. RAMONA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A1--A2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.6 incepator Respins

CHIS L.Z. LUDOVIC - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CHISNER POPESCU G FLORINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CHITA N LUCIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

CHITIC R CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CHITU C ANICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CHIVU V. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.3 experimentat Respins

CIBIAN D. ADRIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

CIBIAN N. TIBERIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.7 incepator Respins

CIBU N.E. RAMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

CICAL G ANDRADA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

CICAL L. FLAVIU VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.05 avansat Respins

CICALAU L. CYNTIA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CICIO P ROBERT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CICOS D ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

CIGMAIAN P IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CIMPEAN A. ANDREEA -VIOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 10 experimentat Reusit

CIMPEAN CAS ZGARDEA N. MIOARA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CIMPEAN D.R. IOANA - ANGELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 5.25 experimentat Reusit

CIMPEAN N. ELENA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIMPEAN V VLAD CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIMPEANU N ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIMPIAN A. SEPTIMIU GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIMPIAN CAS TANDAU O DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

CIMPOER C. PETRE-MIRON

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CIMPOIA C. VLAD-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIMPOIES L. CAMELIA-MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.1 experimentat Reusit

CIMPONER P. ELVIS - SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIMPONER P.D. DANIELA-ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

CIMPONER T. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIMPONERIU G. VALENTIN CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

CIMPORESC M.P. CRISTINA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 7 experimentat Reusit

CIMPORESC V DOREL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CIMPORESCU M.L. ADINEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 incepator N/p

CIMPU G. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

CINCA I ADRIAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CINCORA A. CIPRIAN ARON

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

CINCORA I. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

CINCORA P.I. PATRICIA -ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CINDA L. CLAUDIU-IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 1.3 incepator Respins

CINDEA V.I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CINDROI I. IONELIA SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIOARA I CLAUDIU - IONEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 5 nivel mediu N/p

CIOARA V NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CIOAREC D MONICA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

CIOBAN D.A. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

CIOBAN S SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.8 experimentat Respins

CIOBANU A.G. COSMINA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CIOBANU C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.8 avansat Respins

CIOBANU D MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CIOBANU E ALEXANDRU SORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.8 experimentat Respins

CIOBANU G ELENA LACRAMIORA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CIOBANU G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.45 experimentat Respins

CIOBANU GH. ADINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba italiana B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CIOBANU I IONEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CIOBANU I. IONUT-SERGIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 3.2 experimentat Respins

CIOBANU I. RALUCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

CIOBANU I.A. MARIUS - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIOBANU O. ALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANUCA D. THEODOR VASILE

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIOBOATA F MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CIOBOATA M CRISTINA-PAULA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CIOBOTARU N NELU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

CIOBOTEA S. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 Pascal 9.9 experimentat Reusit

CIOCAN C. ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIOCAN C. LAURA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

CIOCAN E CRISTINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

CIOCAN G ELENA LILIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

CIOCAN I IONUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CIOCAN I. RAZVAN - TEODOR

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIOCAN R FLAVIUS ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.85 avansat Respins

CIOCAN T ANTOANELA CARMEN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CIOCAN V. ANA PERSIDA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8 Geografie 6.2 avansat Reusit

CIOCAN V. LAURA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.15 avansat Respins

CIOCIU C. MIHAELA-CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 7.8 avansat Respins

CIOLAN D IOANA ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOLAN E ION CORNEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CIOLAN E. SELMA- ETHELAMY

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIOLEA G. ION

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CIOLEA I. COSMIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

CIOLEA LUPULESCU D DORINA MIHAIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOLEA MANICEA D MARIANA OLTITA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 incepator Respins

CIOLEA V CRINA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.4 avansat Reusit

CIOLOBOC C ANDRADA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIOLOGARIU GH.I. SIGRID-ANNABELL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

CIOPONEA A DANIEL COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.65 experimentat Respins

CIORA C. CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CIORA G ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

CIORAN O. OCTAVIAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.9 avansat Respins

CIORBA V VASILE SORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.35 avansat Respins

CIOREI I RUBEN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIORITA I ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Reusit

CIORNEA L. GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.4 avansat Reusit

CIORNEI V. ANDREI-SORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 7.9 nivel mediu Reusit

CIORNOHAC C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIOROGAR C.I. BIANCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 8.9 experimentat Respins

CIOROGAR D. MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIOROGARIU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CIORT D. DUMITRU-VLAD

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIPOAN I. OANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIRA S RADIAN PETRU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CIRCIOG F ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.55 experimentat Respins

CIRCO CAS BOGDAN I. MARIA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CIRCO I.V. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CIRJAN A ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1 Fizica 2 nivel mediu Respins

CIRLAN I MARIA GENOVEVA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CIRLAN V. CRISTINA-VIRGILIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

CIROMELA C SILVIA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.65 avansat Respins

CIRSTEA I ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIRSTEA S. COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 8.35 Geografie 7.45 avansat Reusit

CIRSTEA SBIRNA D MARIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIRTU D.S. ANDREI FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 5 experimentat Respins

CISCA A.I ALEXANDRU - ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CISLARIU-ROMAN C ANCA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CISMARU C. CLAUDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CISMARU I THEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CISMAS CAS CRISAN V. MARIANA - ROXANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.2 avansat Respins

CISMAS CAS GEGEA V. VIRGINIA - IULIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.7 Fizica 2.2 avansat Respins

CISMAS I. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CISTELECAN MS ALINA ROXANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CITA V NEGUTA EMA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU M. MARIUS

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU V. ANDREEA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 6.95 avansat Reusit

CIUBUCA I ALINA - ELISABETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.85 experimentat Respins

CIUCA R. ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

CIUCHI A. MADALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba italiana A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 5.8 avansat Reusit

CIUCHI A. SIMONA-LUCIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 6 Logica si argumentare 8.5 nivel mediu Reusit

CIUCLAN P CIPRIAN PETRU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

CIUCULESCU C ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.05 experimentat Respins

CIUCULESCU C CRISTINEL OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIUCURESCU A ISAURA MANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.4 experimentat Respins

CIUFLEA I.F. IULIAN PETRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

CIULE C. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CIULEA A. SERGIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

CIULEI V. DARIUS-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

CIUMASIU L.E. MARIANA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CIUNGAN D. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

CIUNGAN I.C. MIRCEA-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIUNGAN S ALINA RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 3.65 avansat Respins

CIUPAGEA C.E. ALEXANDRU - IOAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Istorie 6.25 Psihologie 2.5 experimentat Respins

CIUPITU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

CIURAR I. IANCU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.35 incepator Respins

CIUREA A. DANIEL BOGDAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

CIUREA I. CORNELIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.55 incepator Respins

CIUREZ L.D. LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

CIUREZU N. ROBERT-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIUTA F. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.9 incepator Respins

CIZMAS V. ROBERT

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

CIZMASIU N. ANDREI

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CLEJ A BIANCA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.55 avansat Respins

CLEJ I. SERGIU - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.2 avansat Respins

CLEJ I.GH. CAMELIA - IOANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CLEJ M. ADRIANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CLENCIU S.A. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

CLEP E MONICA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CLEP P. PETRISOR MIRCEA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CLINCI E NUTA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.35 incepator Respins

CLINCI I ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

CLONTA A.C. OFELIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 5.1 avansat Reusit

CLONTA C ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

COARNES A. RUXANDRA-CORINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 experimentat Reusit

COCIOABA G.L. BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 experimentat Respins

COCIRLA V EDUARD DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.15 experimentat Reusit

COCIS P. RAZVAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

COCOLBEA S. FANEL DOINEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

COCOS D. DANIELA IRINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Fizica 5 experimentat Respins

COCOS L MIRCEA PAUL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

COCOSI D. DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

COCOTA I.D. DAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

COCUZ N SEBASTIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

CODARCEA A STEFANIA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.1 Sociologie 5.9 avansat Reusit

CODESCU M ANDREI MARIUS

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.25 Fizica 7.8 experimentat Reusit

CODINA M ALEXANDRU-FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CODREAN CAS TRIF S. ALINA - MARIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CODREAN E ADRIANA FLORICA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

CODREAN M. GABRIELA-EMILIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 1.9 avansat Respins

CODREAN N. SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

COFARU S. LAVINIA-LUCICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

COICHECI G. ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.6 experimentat Reusit

COIOROGARIU F IOANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

COJANU A.M. BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

COJOCARESCU N. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Reusit

COJOCARESCU N. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Respins

COJOCARIU G MARIA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

COJOCARU A ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--A1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

COJOCARU C RAMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.5 incepator Respins

COJOCARU D GEANI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU G GEORGE-CRINEL

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU G IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

COJOCARU GR. SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 7.95 avansat Reusit

COJOCARU I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

COJOCARU M GEORGE

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

COJOCARU S. CLAUDIA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COJOCARU V. NICOLAE CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COJOCEA GH. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

COLACI D ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COLCEA GH.C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

COLCIER T.I. DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 5 avansat Respins

COLDEA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.9 incepator Respins

COLESNIUC I. ALIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COLT P CATALIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 1.8 avansat Respins

COLTA I. MARIUS ANDREI

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 6.9 incepator Reusit

COLTEA N.D. RADU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

COLTESCU M. SILVIU-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

COLTOR I NICOLAE-IULIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

COMAN A ANCA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

COMAN I AURICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

COMAN I MARIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

COMAN I. LIGIA ANDRADA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COMAN I. TIBERIU

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

COMAN V.R. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

COMPODI P DIANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 experimentat Respins

CONDAC I GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.25 incepator Respins

CONDEI G GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.45 experimentat Respins

CONSTANDACHE G GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.65 avansat Respins

CONSTANTIN A.V. ALEXANDRU DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CONSTANTIN G. GABRIEL - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 6.3 avansat Reusit

CONSTANTIN M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.1 experimentat Respins

CONSTANTIN N ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CONTOR D COSMIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CONTOR I IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

COP I. IULIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

COPIL CAS LUICAN I. MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat N/p

COPIL R. AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

COPOSESC O NICOLETA LORENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

COPOSESCU I IOANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.2 avansat Reusit

COPREAN C.T. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

CORAVU I.D. LUCRETIA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CORBAN C. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.05 avansat Respins

CORBEI I GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CORCHES V. VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

CORCIU C. IOAN-MARICEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

CORDEA A SORIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

CORDELEA V OLIVIA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CORDIS D DORU ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CORDOS G.E. LADISLAU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

CORLACI N IULIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CORLAN M. ALINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.1 avansat Reusit

CORNACIU . ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CORNE C. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

CORNE D. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

CORNE F.V. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.6 experimentat Reusit

CORNEA A. ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CORNEA N. ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CORNEA N.M. ALIN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CORNEA V DORIN LUCIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CORNEA V PETRONELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 7.5 nivel mediu N/p

CORNIGEANU C CALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

COROBEA I.C. ANAMARIA-OANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

COROBEA P. CRISTIAN ALIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

COROI D.C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

COROIAN M.D. ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.4 avansat Respins

COROIAN O RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

COROIESCU C.I. ANDREI FLORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Fizica 5 experimentat Respins

COROIU C ALEXANDRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.5 avansat Respins

CORUI I. EMILIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

COSA D IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.55 experimentat Reusit

COSA V SORIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COSAVEAN V. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

COSCIUG M. GHEORGHE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COSER S SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.8 experimentat Respins

COSMA I. IOAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 1.6 avansat Respins

COSMA R.V. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSOI F VICTOR

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.25 experimentat Respins

COSTA A. IULIANA-ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COSTA C. DANIELA-IOSANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

COSTA D ALEXANDRA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.8 avansat Respins

COSTA D. DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COSTA GH. ANDREI - CRISTIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COSTA M. COSMIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

COSTA M.D. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.92 nivel mediu Respins

COSTACHE C ALEXANDRU MICHAEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COSTACHE C. CONSTANTINA SANDA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTACHE M. MARIUS AURELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

COSTACHE R.L. MELINDA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

COSTACHE S. ALEXANDRA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

COSTACHE S. MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 1.75 nivel mediu Respins

COSTAN A. ALEXANDRU-ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.25 experimentat Respins

COSTAN L. DARIUS-IONATAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

COSTE CAS BOLCA GH. ELEONORA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COSTE G. ROXANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

COSTE M MIHAELA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba italiana A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.35 avansat Respins

COSTEA A. AUREL SAMUEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 experimentat Respins

COSTEA C. DANIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

COSTEA D ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

COSTEA D MARIUS - DOINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 3.7 experimentat Respins

COSTEA F. FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 2.22 nivel mediu N/p

COSTEA F.V. ADELA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.6 avansat Reusit

COSTEA GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COSTEA I FLORENTINA LUCIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

COSTEA I FLORIN-VALERIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

COSTEA M. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

COSTEA O. ANDREI-MARIUS

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COSTEA P. PAVEL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 experimentat Reusit

COSTEA S EDUARD VASILE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 experimentat Respins

COSTEA S STEFAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

COSTEA V. CARMEN-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Sociologie 8 experimentat Reusit

COSTEA V.F. CAMELIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

COSTEA Z.A. ANDRA - ROXANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COSTIN I ADRIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.45 incepator Respins

COSTINA A. CALIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 7 avansat Reusit

COSTINA S ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 experimentat N/p

COSTINAS E. GEORGETA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 6.65 avansat Reusit

COSTINAS H. RAZVAN-HORIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

COSTINEANU V PETRUTA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

COTAN C. BENIAMIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COTISEL I. GHEORGHE VIOREL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

COTIUGA G. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

COTOFREI I. IOAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTOI L. COZMIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

COTOLAN I. ANGELICA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COTOLAN P. LETITIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

COTOVANU G ANDREI GEO

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COTROAZA S. CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 7.3 incepator Reusit

COVACI D DORINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

COVACI I DIANA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.15 experimentat Respins

COVACI L SANDRA ROZALIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

COVACI T CRISTIAN DANUT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

COVACS P OVIDIU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

COVRIG O.C. ALEXANDRA- FRANCESCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COZA CAS PUSCASU S. FLORINA - SABINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.05 avansat Respins

COZA S. DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 avansat Respins

COZAC A.M. ADRIAN CALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.3 avansat Respins

COZAC CAS MIEILA I.GHE MIRELA-MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

COZAC R. REMUS-VALENTIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

COZAN M CRISTIAN ALIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

COZAN M DANUT VASILE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

COZMA C. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

COZMA G GHEORGHE LUCIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 1.2 nivel mediu Respins

COZMA I. ANDREI DORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COZMA V FLORINA ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.9 experimentat Respins

COZMESCU D. COSMIN DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Fizica 5 experimentat Respins

CRACIUN CAS MOLDOVAN L. RODICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CRACIUN A ALIN-VICTOR

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.8 incepator Respins

CRACIUN E. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CRACIUN FD DANIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 avansat Respins

CRACIUN I LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.2 avansat Reusit

CRACIUN I MARIOARA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

CRACIUN I.M. ADRIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRACIUN L. ANDA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 6.85 experimentat Reusit

CRACIUN M. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 6.05 experimentat Reusit

CRACIUN N. CLAUDIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.4 avansat Reusit

CRACIUN T. COSMIN - IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.6 experimentat Respins

CRACIUN V CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CRACIUN V. MARIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CRACIUN V. VASILE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza N/p Matematica T2 3.8 Fizica 2.2 nivel mediu N/p

CRACIUNEL T.O. ANDREEA TIBERIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CRACIUNESC D. NICU GHEORGHE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

CRACIUNESC S. SIMONA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 6.95 experimentat Reusit

CRACIUNESCU M. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.4 avansat Respins

CRACIUNESCU M.S. EVELYN-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

CRACIUNESCU V. ADINEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CRACIUNICA I COSMIN - GIORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CRAESCU N.C. ROXANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 8.3 avansat Respins

CRAI N.N DANI EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.6 avansat Respins

CRAI P PETRONELA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8 avansat Respins

CRASMARU S. IOANA VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 6 avansat Reusit

CRASNIC T. MARIUS-SILVIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CREANGA D GABRIEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

CRENCI P.F. ALINA -DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

CRETAN M DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CRETU F ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CRETU N. COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CRINEANU C. NARANDRA -MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

CRINTOAIE I. ADRIANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 experimentat Respins

CRINTOAIE I. MIHAITA VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CRISAN A CLAUDIU DANIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

CRISAN A. ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

CRISAN A.P. PETRONELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRISAN CAS POPA I VALERIA-LILIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.8 incepator Respins

CRISAN G.M. CATALIN OLIMPIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

CRISAN H. DIANA-OTILIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Sociologie 7.65 experimentat Reusit

CRISAN I ADRIAN TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 avansat Reusit

CRISAN L LAURENTIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CRISAN L. LUCIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

CRISAN M ALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

CRISAN M.G. STEFANA IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CRISAN P. DELIA-CODRUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

CRISAN P. NICOLETA VERONICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B2-A2-A2-A1 Matematica T2 8.4 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CRISAN R. ANDREI - OVIDIU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Eliminat din examen Filosofie N/p experimentat Eliminat din examen

CRISAN S RADIANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

CRISAN S VLAD SORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CRISAN S. CLAUDIA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Sociologie 8 experimentat Reusit

CRISAN S.V. OVIDIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

CRISAN T.G. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRISAN T.G. DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

CRISAN V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.95 Geografie 6.3 avansat Respins

CRISAN V.M. ROBERT-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

CRISMAR N.D. MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

CRISTE CAS CRISTE ROMAN A. CALIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CRISTE N.R. ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

CRISTEA I.L. RALUCA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CRISTEA L LOREDANA ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CRISTIAN H.R. ROXANA-ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Psihologie 5 experimentat Reusit

CRISTINA I. PAULA GRETA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRISTINESC T TRAIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CRISTINESC T.I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

CRISTOF I IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CRISTOI-HERDIAN M. CALIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CRISTUREAN O ANDREEA NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CROITORU C DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.95 avansat Respins

CROITORU D. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CROITORU G. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 7 experimentat Reusit

CROITORU G. MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 6.6 avansat Reusit

CROITORU M. COSTEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.15 avansat Reusit

CROITORU V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CRUCERU G. IOSIF LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 5.6 experimentat Reusit

CRUCERU M.O. LUISA-LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

CRUCILEANU C. BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CSAPO A. KARINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

CSIKI A. ANDREI-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

CSILCSER A. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.45 avansat Respins

CSISZER D OANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.5 experimentat Respins

CSISZER GY. BOGLARKA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.1 experimentat Respins

CSOBOTH F ROBERT-FRANCISC

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CSOKANY I IOAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CSONTOS GHE.V. ARTHUR

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Respins

CSULAK T. REMUS-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.35 avansat Respins

CUC G CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

CUCAILA C. ADRIANA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CUCEA CAS POPA I. LARISA-DELIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CUCIUREANU D LAURENTIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CUCU I. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CUCU M ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CUCU P. DAVID - PETRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 avansat Respins

CUGEREAN I. IOAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 avansat Respins

CUGERIAN O. PETRE

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5 avansat Respins

CUJBA I RUT IRINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CULCEA M MIRCEA COSMIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

CULDA I VIORICA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CULDA V.G. VLAD - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CUMPANASU M. CRISTIANA OANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CUNTAN I.E. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CURCA C LORENA-ADINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

CURETEAN D. DORIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.6 avansat Respins

CURTEAN A ANDREI MOISE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CURTEAN I. IOAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.85 Logica si argumentare 8.3 avansat Respins

CUTCAN I. ANDREEA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CUTEAN I. ILIE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 avansat Reusit

CUTESI M. OANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CUTH CAS MANEA ST. NASTASIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.2 avansat Respins

CUTITAR D MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CUZA A.L. ROXANA ANTONIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CZAKO A. ROBERT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.1 avansat Respins

CZELLER I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

CZEPAN A.O ANDREEA - RAMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 4 nivel mediu Respins

DABIJA V VIOREL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DABUCEAN A LEONEL ALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DABUCEAN G ALEXANDRA GIANINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

DABUCIAN P PETRONELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 7.85 Geografie 6 avansat Reusit

DAGAU O.T. TEODORA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

DAGHIE C. ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

DAHA I RADU-CODRUT

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAJ I ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DAJ T. ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

DAJ V EMANUEL SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 9.2 experimentat Respins

DAJIC I IONEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DAJIC V. ILEANA -FELICIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

DALCOS V. VIORELA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Economie 7.85 experimentat Reusit

DAMEAN I OANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.55 avansat Respins

DAMEAN I RALUCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DAMEAN I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

DAMIAN C MARIA ANGELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DAMIAN L LIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DAMIAN V. VICTOR ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

DAMINESCU I. NICOLAE VLAD

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5 avansat Respins

DAMINESCU L. DANIELA LILIANA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAN F ADRIAN PETRISOR

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DAN G RAZVAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

DAN I CRISTINA- MARIA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DAN M. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DAN N MIRELA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

DAN P. MARIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.25 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

DAN T.O. OVIDIU-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

DANAILA L. INGRID-DIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DANAILA S. GICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 incepator Respins

DANAU CUTEAN D NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 7.75 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DANCAN O.M. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DANCESCU N. IOAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 5 avansat Respins

DANCI D.D. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-B1 Istorie 7.3 Geografie 5.3 avansat Respins

DANCIU C VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

DANCIU C. VICTOR NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.3 experimentat Reusit

DANCIU D IOAN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 avansat Respins

DANCIU D.D. ADELINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

DANCIU D.M. CECILIA-GABRIELLA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DANCIU G NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza Istorie 8.95 Geografie 9 experimentat Reusit

DANCIU I. MADALINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DANCIU N CARMEN MIOARA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

DANCIU N MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.25 experimentat Reusit

DANCIU N.V. BOGDAN-VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

DANCIU P. PETRU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

DANCIU S. ION COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 6.7 avansat Reusit

DANCIU S. MARIA -LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DANCIULESC I.S. ALEXANDRA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

DANCIULESCU I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DANCU S. RAMONA LUCIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.15 avansat Respins

DANDEA M MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DANEASA ID ADRIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DANESC P ANDREIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DANESCU D.A. SERGIU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DANESCU F. ADRIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

DANESCU I MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DANESCU I. ION DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

DANESCU S.I CORNELIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

DANESCU V. GEORGE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DANI Z EMESE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DANI Z. ROBERT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.2 avansat Respins

DANICA A TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DANILA A DACIAN - EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DANILA C ALEXIS ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DANILA F ALIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

DANILA N. DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 1.3 incepator Respins

DANILA V IULIAN - VIRGIL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DANILA V MIHAI

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 avansat Respins

DANILESCU I. RAMONA SIMONA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DANILESCU S. DANUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.7 Respins

DANULETIU D. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DANUT E. EMANUEL NICOLAE

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DARABANT F RAUL FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

DARABANT ID IOAN MARIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

DARABANT N.S. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

DARABANTI N LORENA SOFIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

DARABONT M. MARIA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DARIE CAS CIOROGAR D. MADALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie 9.25 avansat N/p

DARIE D ALINA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.2 incepator Respins

DARINGA V. ANGELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DARONI G ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

DASCALU GH. FLORIN - CATALIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DASCAR C. CORNELIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 9.5 avansat Reusit

DATCA M. TANIA - AMALIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Economie 6.35 nivel mediu Respins

DATCU T. ADINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DAVID C. MIHAI VASILE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 5.95 incepator Reusit

DAVID D. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DAVID D.A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 5 experimentat Reusit

DAVID E. IOANA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8 avansat Reusit

DAVID I. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

DAVID M.I. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat Reusit

DAVID N.G. NICOLAE-RAUL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

DAVID P. DANUT PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

DAVID S. ANDREEA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Filosofie 5 avansat Reusit

DAVID S. VLAD

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

DAVID T. ALEXANDRU-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

DAVID V CIPRIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

DAVID V MADALINA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DAVID V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.1 avansat Respins

DAVID V.C. ANDREI-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 1.2 avansat Respins

DAVINCA A LILIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 1.3 incepator Respins

DEAC D. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

DEAC I. CLAUDIU FRANCISC

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DEAC I.G. IOSIF-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DEAC V.I. VLAD - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

DEACONU D.C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

DEACONU S.I. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 9.65 experimentat Reusit

DEACONU STAICU I ELENA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

DECE Z FLAVIUS RADU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DECIANU I. IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.75 experimentat Respins

DEDA F. EDUARD -FRANCISC

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

DEDIU ST. MADALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8 avansat Reusit

DEGERATU G.M. MIHAELA-AURELIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DEHEL V. GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 experimentat Respins

DEHELEAN M.A. MIHAELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 3.2 incepator Respins

DEHELEAN N.C. CRISTIAN - NICOLAE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.8 experimentat Respins

DEICU C GIANINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DELAMARIAN IM FELICIA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 incepator Respins

DELEU M MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DELEU N. NICOLETA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DELIN F ROXANA FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 8 avansat Reusit

DELU D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

DEMEAN CAS AFTENIE-DEMEAN I. FLORICA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

DEMEAN I IOAN MIRCEA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 incepator Respins

DEMEAN S SIMINA REBECA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 9.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DEMENY K. TIBOR-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

DEMETER F IOZSEF - KAROLY

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 9.35 Limba franceza Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DEMETER I EDIT ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.75 experimentat Reusit

DEMETER I IOAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 1.5 avansat Respins

DEMIAN A. RADU-FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Reusit

DEMIAN A.D. DELIA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Psihologie 5.55 experimentat Reusit

DEMIAN C GHEORGHE CALIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

DEMIAN I FLORINEL-IONEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 Respins

DEMIAN M. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

DEMIAN N AMELIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

DEMIAN O LOREDANA LILIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DEMIAN P MIRELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

DI-GASPERO S ADELINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 6 avansat Reusit

DIACONEASA G MARIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DIACONESCU C. CRISTIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DIACONU B. OANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

DIACONU C ANETA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 1.5 Limba engleza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

DIACONU C SERGIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 nivel mediu Respins

DIACONU G DUMITRU COSMIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DIACONU GH LAURA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DIACONU I ANCUTA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 experimentat Reusit

DIACONU I. ALEXANDRU-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DIACONU N ANAMARIA RALUCA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.25 nivel mediu Respins

DIACONU S ALEX STEFAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.75 avansat Respins

DIACONU V RAZVAN

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

DIACONU V. CRINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

DICONI L DORIANA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 9.2 experimentat Respins

DICSOK S. ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

DICU C MADALINA-COSMINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DICU G ANAMARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.7 avansat Respins

DICU M ANDREEA-IRINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DIDIREA M. MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DIEACONU C CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.2 avansat N/p

DIG A DORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.3 incepator Respins

DIG N IOAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 1.9 incepator Respins

DIMENY Z ANDREI-RADU

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

DIMIRACHE G. ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DIMITRIU CAS SONEI V. VIOLETA - MARINELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.75 avansat Respins

DIMITRIU C. DRAGOS -ALIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 experimentat Respins

DIMITRIU I. DIANA-LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DIMPU I. PETRU - DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 experimentat Respins

DIMULESCU L CLAUDIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DIN E.P. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DINCA A. ALEXANDRA DIANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 5 experimentat Reusit

DINCA I. ALEXANDRA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DINCONIU G DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.55 experimentat Respins

DINCU N. DENISA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DINEA G GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DINGA I. FLORIN-IACOB

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINIS A. ANDREI - AUREL

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DINIS PLESCA N DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DINIS V.P. CATALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.2 avansat Respins

DINISONI I ADI

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

DINISONI M MIHAELA-LELICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DINSOREAN A. MIRCEA IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DINU A.L. CATALINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DINU D MIHAI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DINU F.D. OVIDIU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DINU I. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DINU S ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DINU SP STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DIOS A ANDREI IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DITA I.F. BENIAMIN-FLORIS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

DITA V LORENA ADELINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.15 avansat Respins

DOARVOAS I.V. CLAUDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba italiana B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DOBARCEAN I IOAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

DOBRA C. AUREL - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.75 avansat Respins

DOBRA I. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DOBRA I.D. MARIUS DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

DOBRA M ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

DOBRA V ROXANA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 experimentat Respins

DOBRAN L EDINA-BERNADETT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DOBRATER K. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.75 experimentat Respins

DOBRE D. ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DOBRE I. ANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

DOBRE I. IULIA-PATRICEA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

DOBRE M. SERGIU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DOBRE R. ALEXANDRA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.05 avansat Respins

DOBRE R. ALEXANDRU-SILVIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DOBRE S. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOBRE T MARILUCI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.65 avansat Respins

DOBREAN D DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DOBREAN I DENISA FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBROIU R. MARIA-ROZALIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DOCHIU C CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOCHIU C EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.9 experimentat Respins

DOCI CAS LELA O. SABINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.05 avansat Respins

DODA G.T. OCTAVIAN-TITUS

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

DODA S. IOANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DODA V MARIUS CRISTINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 5.7 avansat Respins

DODI V.I ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7 avansat Respins

DODIU PADURARU T TEODORA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DOGAR F DARIUS FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

DOGARU D. MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DOGARU D. VALENTIN-DIMITRIE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.85 avansat Respins

DOGARU N DANIEL-CECILIUS

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOGHI G. GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DOMIDE CAS STANCIU L. LUCRETIA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.2 avansat Respins

DOMLE CAS BOGDAN A. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DONCA D EDUARD CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 avansat Respins

DONCEA I.A. TUDOR-ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DONCEA L CALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

DONCEA N CALIN SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 avansat Reusit

DONCILA P. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.8 experimentat Respins

DONISA G LOREDANA SMARANDITA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

DORDEA V. IULIANA - MONICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

DOROBAT M. RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

DOROFTEI C LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7 experimentat Reusit

DORU D.S. ALEXANDRU-SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

DOSA A. MELINDA ROZALIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 6.6 avansat Reusit

DOSA I LIVIU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DOSA S. SANDOR-ROBERT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 experimentat Respins

DOZSA G. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DRACEA V. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DRAGA I.M. BIANCA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGAN D ROXANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.9 avansat Reusit

DRAGAN I VIOLINA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

DRAGAN L LUCIA HELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DRAGAN L.T. RAMONA - MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DRAGAN R ROLAND ERWIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.8 avansat Respins

DRAGHICI G BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.4 avansat Reusit

DRAGHICI G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGHICI P. OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRAGHICI P. PAUL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRAGHICI S. ANDREI NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.5 avansat Respins

DRAGHIN I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGNEA G. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DRAGOESCU P RAZVAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DRAGOI A. EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Reusit

DRAGOI CAS MOT A. CRISTINELA-AMALIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

DRAGOI D. ILEANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

DRAGOI I.F. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DRAGOI V. DORICA -ADINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DRAGOIESCU P. MARCEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

DRAGOIU C. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DRAGOMIR C. ALEXANDRA-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOMIR GH DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.4 incepator Respins

DRAGOMIR I VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 6 avansat Respins

DRAGOMIR N MIHAI PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOS O.V FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DRAGOS P. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DRAGOSA D.C. CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DRAGOTA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Respins

DRAGOTA L LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

DRAGOTESC I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

DRAGOTESCU I CRISTINA ANISOARA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DRAGOTESCU I. SERGIU - DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.7 avansat Respins

DRAGU M. AURELIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

DRAGU N. CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.25 avansat Respins

DRAIA V. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 7.9 experimentat Reusit

DRAICA A.B. ANAMARIA ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

DRAMNESC T ADINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DRANGA A. ADINA - SCUMPINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

DRANGA I MARINELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRANGA I. IOSIF-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 avansat Respins

DREGANESC D. MARIAN DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DREHICIU C. MALVINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

DREPTATE I SERGIU IOAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DRIMBAREAN V. AURELIANA VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 6.75 avansat Reusit

DRONCA GD CLAUDIA GINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.81 nivel mediu Respins

DRONCA GH SORIN FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

DRUGA I. IOAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Informatica T1 intensiv Pascal 6.45 experimentat Respins

DRUTULESC S MARIA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DUBAR M.D. NADINA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DUBARU E. CLAUDIU-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

DUBLEA L ADINA-LIVIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

DUCA N. ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 experimentat Respins

DUDAS C.D. IOANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8 experimentat Reusit

DUDAS M. CRINA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

DUDAU I. ADRIANA - OANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DULANYI I. CLAUDIU DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DULGHERIU V. MIHAI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DULGHERU V FLORIN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

DUMA I IOAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.1 avansat Respins

DUMA I. ALINA-REBECA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

DUMA I.A. REBECCA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

DUMA S GIORGIANA ALISA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.2 incepator Respins

DUMA V CRISTINA IOANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 2 nivel mediu Respins

DUMBULEU I.M. COSMIN-DORIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

DUMITRACHE N. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 6.35 avansat Reusit

DUMITRANA E ROBERT NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DUMITRAS CAS COROI I. RODICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

DUMITRESC G PAULA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 8.95 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DUMITRESC M.I. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 5.6 avansat Reusit

DUMITRESC T. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 7.6 Economie 8.9 experimentat Reusit

DUMITRESC V BOGDAN OVIDIU

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Reusit

DUMITRESCU C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 8.8 avansat Reusit

DUMITRESCU I ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DUMITRESCU O ROXANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU T SERGIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DUMITRESCU V. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-B2-A2-A2-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

DUMITRICA C. CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.05 avansat Reusit

DUMITRICA V ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

DUMITRU F. FLORINELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 6.85 avansat Reusit

DUMITRU F.M. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.7 avansat Respins

DUMITRU I EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Respins

DUMITRU I MARIA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.1 experimentat Respins

DUMITRU M.I. PAUL - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DUMITRU N. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 2.5 avansat Respins

DUMITRU P ALIN PETRISOR

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.55 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

DUMITRU P. VERONICA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

DUMULESCU D MIHAI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DUNCA V GABRIEL VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

DUNGAN D RAMONA-FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DUPIR T MADALINA-DANIELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

DURA D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DURA M.G. FLORIN RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DURCAN I ELENA LIDIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

DURCAN I. CALIN-DAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

DURDUN E. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

DURLA F. LILIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 5.3 avansat Respins

DURNEA D. CIPRIAN RAZVAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 6.25 incepator Reusit

DUSAN I.M CORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUTA D.S. SILVIU

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.2 experimentat Respins

DUTA M. NICOLAE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.5 incepator Respins

DUTA S. LARISA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

DUTCOVICI V. LAURENTIU VALENTIN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.55 avansat Reusit

EFTENIE E. BIANCA ELENA

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

EFTIMIE C.D. RADU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

EFTIMIE D. IOANA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

EGYED J.K. IULIA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 1.4 experimentat Respins

ELEKES-BALUTOIU F. ANDREEA FRANCESCA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ELISEI P. PETRONELA CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.85 avansat Respins

ENACHE A FLORENTINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

ENACHE A. RALUCA-CLARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ENACHE CAS MARGINEAN I. MARIA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

ENACHE G. LUCIAN GICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ENACHE N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ENACHE S DIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

ENACHE V MADALINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ENCIU I.S. CORINA-IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.4 avansat Reusit

ENCUT I. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

ENEA V.I COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.55 avansat Reusit

ENESCU C LUCIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.2 incepator Respins

EPURAN C IONUT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.55 experimentat Respins

EPURAN M. MADALIN DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

EPURE D ANDREEA - RALUCA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

EPURE M BOGDAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

EPURE V. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 7.6 avansat Reusit

ERCHEDI B. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ERCSE L. MARIUS - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

ERDEI C CAROL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ERDOS CAS BOBOC I. CSILLA-EMESE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

FABIAN T TIBERIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

FACALET V. CALIN VALER

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 avansat Respins

FAGARASAN GH ANDREI BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.85 avansat Respins

FAGARASANU I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 incepator Respins

FAGAS C. COSMINA ADRIANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 7.3 experimentat Reusit

FALAITAR S RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Reusit

FALKA M. ALEXANDRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 experimentat Respins

FAN M.E. PAULA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FARAON E PETRE EMIL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

FARAU L GABRIELA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

FARCA D DORINA VIORICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

FARCAS A.R. RAUL-CATALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

FARCAS D. ANDREI- MARIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Reusit

FARCAS D.I. ALEXANDRU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba italiana B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

FARCAS F FLORENTINA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

FARCAS I MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FARCAS I. ALINA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FARCAS M. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

FARCAS N. NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FARCAS V.D. EMANUELA-SINZIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 6 avansat Reusit

FARCAS V.E. CORINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8 experimentat Reusit

FARCASAN M.R MARCELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

FARKAS F MIHALY

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.85 incepator Respins

FARTUSNIC D.V. REBECA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

FATAN L MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FAUR CAS MOGA D.I. MARIA - FLORICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

FAUR C. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FAUR D.I. CORNEL - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FAUR I.F. ROXANA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

FAUR P DANIELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

FAUR P.G. ANCUTA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.8 Sociologie 8.65 experimentat Reusit

FAUR S.S. SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

FAUR V FLORIN LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

FAUR V.I. BIANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

FAUR V.P. ANCA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

FAUR VM MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

FAUR Z. MARIA - LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

FAZACAS O GABRIEL - IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

FAZAKAS A.F. KARINA-ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

FAZAKAS MORAR I GABRIELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

FAZAKAS T DIANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

FECHETE I ALIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

FECHETE I. IOSIF IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

FECHETE I. VIOLA-DEBORAH

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FECHITA V. ANDREEA-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 4.3 avansat Respins

FEHER A ALEXANDRU NICUSOR

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.3 avansat Respins

FEHER A KAROLY ANTAL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

FEHER C MARIA-GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.35 avansat Respins

FEKETE I ADRIAN ROBERT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

FEKETE I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FELDIOREAN S.V. LIVIU SORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FELEA I NICOLAE FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

FELEA I NICULINA FLOAREA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

FELVINCZI I. LARISA-EMANUELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

FENE N. RAZVAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

FENES C CONSTANTIN DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

FENES I.M. MARIUS - VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

FENESER P NICOLAE-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

FER B. ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.9 experimentat Reusit

FERARIU T. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.3 incepator Reusit

FERARU V STEFAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

FERENCZ I IULIA CECILIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.8 avansat Respins

FERENTZ R.S. ROBERT PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 7.4 experimentat Respins

FICA S.A. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

FIERARU MARTINAS C DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FILIBIU I. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.65 avansat Reusit

FILICHI V. ADINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 7.5 experimentat Reusit

FILIMON I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

FILIMON L.V. CAIUS TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.35 avansat Reusit

FILIMONESCU A. NICUSOR-IONEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

FILIMONESCU L.V. OVIDIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 1.85 experimentat Respins

FILIMONESCU N. IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FILIP A MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILIP C. ILEANA RALUCA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

FILIP G.G. PAULA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

FILIP GH.A. ANTONIA - ADRIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

FILIP I COSMIN IONEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

FILIP L ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Psihologie 10 experimentat Reusit

FILIP M. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.05 incepator Respins

FILIP P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FILIP V. ANA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FILIPAS N ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

FILIPAS N ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

FILIPOVICI A. ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

FILON V MARIA PAULINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

FINNA F CSOBI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

FINNA I ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FINUCA I.N. MARINELA NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 6.85 incepator Reusit

FIROANDA E. IONEL-MARINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 Respins

FLETAN P. DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 9.7 experimentat Reusit

FLORA M. DALIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.3 nivel mediu Reusit

FLOREA A MARINEL DINU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

FLOREA A.A. ANDREI RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

FLOREA C.L. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FLOREA D. ILEANA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8 experimentat Reusit

FLOREA G. GHEORGHE-DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.6 avansat Respins

FLOREA G.D. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

FLOREA I IOANA SIMZIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 1.6 incepator Respins

FLOREA I LOREDANA-MIRELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

FLOREA I RADU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

FLOREA I. ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.75 experimentat Reusit

FLOREA I. RAUL - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.4 avansat Respins

FLOREA M MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.9 avansat Respins

FLOREA PD PAUL AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLOREA S RAMONA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 7.9 avansat Reusit

FLOREA T. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

FLOREA V. OLGA-MARINELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA V.D. ADRIAN-VIOREL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLORESCU CC RAZVAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.45 avansat Respins

FLORESCU D.R. ALEXANDRU-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

FLORI C. AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FLORIAN D RUXANDRA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

FLOROIU I. NICOLAE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.1 avansat Respins

FLUERAS GH.A. DARIUS - ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FLUERIS P DENIS LORENA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

FOCSA A SANDU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

FODOR B. ROXANA-IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

FODOR D. KINGA-ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

FODOR I. CRISTIAN-IONEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.6 avansat Respins

FODOR M NICUSOR-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

FODOR T. SIMONA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

FOGARASI S. ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

FORAY F ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

FORDEA N. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

FORTU C ALIN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.95 incepator Respins

FOTA C. CRISTINA -RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

FRATEAN B ESTERA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

FRATEAN V.C LARISA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.6 avansat Respins

FRATILA D.I. ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

FRATUTU I. DUMITRU

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.9 incepator Reusit

FRENT CLIMOV I IRINA MARGARETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRENT M. PATRICIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FRENT P CLAUDIU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

FRENTONI D. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

FRIGEA G ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 6 experimentat Reusit

FRINCU M. ANDA-AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.1 avansat Respins

FRUNZA P IONUT-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.9 avansat Respins

FRUNZA S ADRIAN SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat N/p

FRUNZESCU C GHEORGHE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

FUCIU A ANDREI MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.3 experimentat Reusit

FUICA V.C. LOREDANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

FULOP G GYORGY LASZLO

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

FULOP J. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Respins

FURCA G ALEXANDRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Respins

FURCA M.V. ANDREI-ROMULUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Fizica 3.15 experimentat Respins

FURDUI C. ADRIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FURDUI C. RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

FURDUI D.G. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

FURDUI D.S. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Economie 8.8 experimentat Reusit

FURDUI G.T. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.1 experimentat Reusit

FURDUI I BOGDAN IONUT

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

FURDUI R. DARIUS-MIHAI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

FURNEA D DUMITRU-RAUL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

FURTUNA I. IOANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.1 avansat Respins

GABOR L. ALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Reusit

GABOR M. CASIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GABOR N ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

GABOR P FLORIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

GACHE E. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8 experimentat Reusit

GACHE V. HAJNAL-LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.3 avansat Respins

GACHI M. ANDRA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GACSADI A ATTILA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba italiana A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

GAINA A AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GAINA C BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GAINA G GRIGORE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GAINA M. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

GAITA I.P. BIANCA OFELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

GAJI CAS FLOREA S.T. OLGUTA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GAL I. CIPRIAN - ISIDOR

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 avansat Respins

GAL I. IRIMIE - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GAL O. OCTAVIAN-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Respins

GALA GH. NICULINA ANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GALATAN C. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GALATAN P. ANDRADA ANTOANELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 7.25 experimentat Reusit

GALATAN POPESC I MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

GALEA C ALEXANDRU LIVIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

GALEA L. AMALIA - LIVIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 6.7 experimentat Respins

GALEA N. ANAMARIA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

GALEA N. GABRIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

GALESANU GH. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

GALFI J. ANAMARIA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.1 limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.1 avansat Respins

GALIE D. MARCELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 incepator Respins

GAN F CRISTIAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

GANEA A. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 7 avansat Reusit

GARDEAN D FLORINEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

GARDIAN L SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GARZ I GEORGETA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel II 5.7 avansat Respins

GASCAN A. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GASPAR A. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

GASPAR F.O. LAVINIA-ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.15 experimentat Reusit

GATA I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

GAVRILA A. MIHAI NATANAEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

GAVRILA C. ANDREI-IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 3.1 experimentat Respins

GAVRILA CM CIPRIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

GAVRILA I. IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

GAVRILA V.G. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GAVRILET M.GHE ANGELA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.35 incepator Respins

GAVRILOAIA I. OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GAVRILOAIEI D RAUL DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 experimentat Respins

GAVRIS CAS KUCABA P DOINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

GEAMPANA D MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

GEANTAU P. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba italiana A1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

GEARA D LUIZA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.3 incepator Respins

GENTIMIR G. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GEORGESCU E CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

GEORGESCU I. VALENTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 2.8 avansat Respins

GEORGESCU L ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

GEORGESCU L. CRISTIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 2 incepator Respins

GEORGIUTI A CRISTIAN - AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

GERGELY A. NORBERT-ROBERT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GERGELY G ARTHUR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GHEBAUR M. CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GHEBRIOUT S. REDA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

GHEORGHEAN I.A. CATALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Reusit

GHEORGHESC N NICOLETA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 experimentat Respins

GHEORGHICA L RADU IULIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHICA M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

GHEORGHITA I. DORIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 2.8 avansat Respins

GHEORGHIU I.D. ARIS CASSIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

GHERALIA G. ALIN- MARIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat Eliminat din examen

GHERASIMOAIE D VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

GHERGELY T. CIPRIAN - BENEAMIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.8 experimentat Respins

GHERGHE F FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GHERGHEL D. DENISIA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.65 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

GHERGHEL E PETRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.95 nivel mediu Respins

GHERGHEL P PETRISOR-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

GHERGHINA V. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GHERMAN CAS DOBRA -IOVAN N. MARIA - CORNELIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.4 avansat Respins

GHERMAN A ILEANA MIRELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

GHERMAN C. IULIU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHERMAN G.M. EMANUELA - DIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Filosofie 7.6 experimentat Reusit

GHERMAN I CAMELIA FLORICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

GHERMAN I FLORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

GHERMAN I IOAN - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 Respins

GHERMAN I. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba italiana B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHERMAN I.A. RADU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

GHERMAN LP FLAVIA GIANINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

GHERMAN M. MIREL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

GHERMAN S.I. IOAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GHERTEC M MIKLOS NOBEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

GHIARASIM I ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHIBU I. ANDREEA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GHIDOARCA I IONELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

GHIGA V MARIA-LOREDANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GHIGHI I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHIMICI S. SORINA - ELENA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GHIOANCA CAS MIHUT N. ANGELICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.55 avansat Respins

GHIOLTAN I IOAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

GHIORGHIES M. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Geografie 5 avansat Reusit

GHIORGHITA D EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 6 avansat Reusit

GHIORGHIU P. LOREDANA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

GHIORMEZ A.J. ANCA AURA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GHISOIU M. LAURENTIU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

GHITA E. MIHAIELA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GHITAU GH. MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.25 avansat Respins

GHITESCU D. ALIN - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 6 nivel mediu Respins

GHITOAICA N. MIHAELA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.65 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

GHITRAI I BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHIUR G. DIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 7 experimentat Reusit

GHIURCUTA S MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

GHIUREA G CLAUDIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

GHIUZELA F. FIONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHIZDAVU M. RAZVAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

GIE D FLAVIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

GINJU I ANCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GIRBOMEAN N.GH. OANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GIRNA S.C. CIPRIAN - DORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

GISCA D RALUCA SIMINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.6 incepator Respins

GITA C. CONSTANTIN - LEONTIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

GITA C. ELENA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GITLAN N ADINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu N/p

GIURA G ADELINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GIURA I ROXANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

GIURCA F. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

GIURGI I. ANGELICA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 6.1 incepator Respins

GIURGI I. GABRIELA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 5.7 experimentat Respins

GIURGIU A LARISA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

GIURGIU A REMUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

GIURGIU C. ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

GIURGIU M LARISA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 8.5 Psihologie 7.2 avansat Reusit

GIURGIU R AUGUSTIN LIVIUT

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

GIURGIU R. MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

GIVULESCU D.T. TIBERIU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GIVULESCU I.N. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GLAVAN D.D. ALINA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GLIGOR C.S. IOAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

GLIGOR F. NICOLAE - RADU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.55 avansat Respins

GLIGOR P. DANIEL EMIL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

GLIGOR S. ALEXANDRU RARES

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

GLIGUTA C MONICA VICTORIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.75 experimentat Respins

GLODEAN G SAMUEL

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GOCI G. GHEORGHE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GOCI G. MONICA-FLORINA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GOEA V. LAURA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GOGEMEATA M ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

GOGHIE A DRAGOS SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.95 experimentat Respins

GOIA A BENIAMIN AUGUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GOIA A.M. ADINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

GOIA D DANIELA-ADINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

GOIA E CLAUDIU MARIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

GOIA R.D. ANA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GOJEI V MIRCEA IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GOLASIE E. OANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.4 avansat Reusit

GOLASIE I ADINA DANIELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

GOLDA IN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

GOLEA D DELIA OPREANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

GOLGOT I. ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

GOLGOTIU A MIRABELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GOLGOTIU A. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

GOLOBOT V. OANA -ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

GOLUMBEANU R.A. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

GONANO CAS POP I. ADELA - SIMONA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

GONGEA G GEORGE ORLANDO

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GONGOLA T ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GORDAN N LARISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

GOREA M.V. ADRIAN-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 3 experimentat Respins

GORJANU A. ALEXANDRU OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GOSTIAN VM ANDREEA DACIANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.4 experimentat Respins

GOT O LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

GOT V.I. EMIL - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.3 avansat Respins

GOTTSCHLING C.I. CRISTINA-KATHERINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7 experimentat Reusit

GOVOR VI MARIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 6 nivel mediu Respins

GRADINAR C. MARIA-MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

GRADINARU F ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.85 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

GRADINARU M. IULIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 5 Logica si argumentare 7.9 avansat Respins

GRADINARU T. ANCUTA-VASILICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8 experimentat Respins

GRADINARU V. MARINELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

GRANCEA C MIRELA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.2 incepator Respins

GRANCEA E. RAZVAN MILIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

GRANCEA V DAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GRANDA I FLORENTINA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.45 experimentat Respins

GRASA S. NICOLETA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

GREC V. VASILE - IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GRECU C. ROXANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

GRECU D.S. CRISTIAN-DAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.5 Filosofie 6.1 experimentat Reusit

GRECU I. ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRECU I. BIANCA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

GRECU V VASILE LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 avansat Reusit

GRIBINCEA S. CIPRIAN-SORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRIDAN V.S.V. PAULA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

GRIEROSU V SIGRID LORENA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 experimentat Reusit

GRIGOR CAS DANCUS V. IOANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

GRIGORAS C. CONSTANTIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A1-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.3 nivel mediu Reusit

GRIGORAS D ALIN VIOREL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.1 avansat Respins

GRIGORAS D OVIDIU-DANUT

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

GRIGORAS I CIPRIAN DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Reusit

GRIGORAS R MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

GRIGORASCU C. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

GRIGORE C. IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GRIGORE I. NICOLAIE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU D. SIMONA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

GRIGORIU I.C. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GRIGOROVICI STEPANESCU I MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GRIILL A ANDREI - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

GROS C. CORNELIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 avansat Reusit

GROSARIU D DANIELA ELENA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 2.8 incepator Respins

GROSS M. ALEXANDRA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

GROSU D. PATRICIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

GROSU G ADRIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GROZA C.F. RAMONA- IOANA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 avansat Respins

GROZA D CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GROZA I. IULIA AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GROZA I.V. ANDREEA LORENA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GROZA L ALEX LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.95 avansat Respins

GROZA M CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 avansat Reusit

GROZA S. SILVIU ION

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9 avansat Reusit

GROZA S.N. ALIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 avansat Respins

GROZA V. ESTERA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 2 avansat Respins

GROZAV F.M. EMANUELA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

GROZAV P PETRU OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GROZE S SIMBURICA AURA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GROZONI D.E OANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

GRUESCU E ROXANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GRUIANU L. ADRIANA DELIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

GRULL M.D. RENATE-OANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 experimentat Respins

GRULL M.D. ROLAND-MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 experimentat Respins

GRUNTA C. CORNELIA- NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GRUNTA I. IONELA-MONICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

GRUNTA M.A. ALINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

GRUNTA N LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GRUNVALD E. ERNEST-ROBERT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.4 avansat Respins

GUGA P MARIA AURICA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

GUIANU I CRISTI IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GUMO I. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

GURAN I CARMEN-MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara avansat 7.05 limba si literatura romana experimentat 3 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.85 avansat Respins

GURBAN D. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

GURKA V VICENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

GURZU P. ALEXANDRU PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.95 incepator Respins

GUSA I. DORIN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GUTIU I.V. DENISA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

GUTU C ANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.8 experimentat Respins

GYARMATI I DAMARIS

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

GYENGE A DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.5 experimentat Respins

GYENGE S ROBERT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GYERKO CAS ZOLDI S. ILEANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

GYORFI S. EDIT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GYORI N LILIANA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba italiana A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GYULAI S ALEXANDRA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 4.35 experimentat Respins

HADADEA I IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

HAIC I. IONELA SILVIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HAIDUC M.S DARIUS-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

HAIDUC NC RALUCA CRISTINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

HAITAU V.V ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

HAITAU V.V OANA ORZANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7 avansat Respins

HAJNAL S. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

HALAS E PAULA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

HALJONI D CRISTIAN DANIEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza N/p Matematica T2 4.35 Geografie 5.75 avansat N/p

HALMAGEAN I IOANA MONICA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

HALMAGI A ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

HALMAGI V.I LENUTA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

HAMZ G. GELU-DANIEL-STEFAN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

HAN C OVIDIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

HAN CAS LUNG P LUCIA-MARINELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.4 incepator Respins

HAN CAS POPA O MARINELA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 3.9 incepator Respins

HAN N MARIA-LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

HANCAS N. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

HANCHES D ROXANA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 5 avansat Reusit

HANCHES I ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Reusit

HANCIU G.F. DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

HANCOS D DORIS ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.6 experimentat Respins

HANGANU C ALEXANDRA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HANGANU I ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

HANGANU PALOS E CRISTINA DIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

HANGIU S. LAURA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

HAPECI M. ALEXANDRU-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.95 experimentat Reusit

HAPEK T. TIBERIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

HARABULA C. BIANCA DARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HARAGA I.S. ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

HARAGUS A.I. ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

HARAGUS I TATIANA IOANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

HARANGOZO A ANDREI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

HARASTASAN D. DUMITRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

HARAU GH.C. ALEXANDRA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

HARTAGAN S. MIRUNA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

HARTMANN O LAURA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

HASIU I. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

HASNA D CORNELIU FLAVIUS IULIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

HATEGAN I. MILICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

HATEGAN T OANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

HATEGAN V. RAZVAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

HATOS N. ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

HAZU N. ANDREEA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

HEDESIU R. IOANA-ARINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

HEGEDUS L LASZLO ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

HEGEDUS M. MIHAI MLADIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

HEGEDUS O IOANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

HEGYI D MELINDA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba italiana A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 avansat Respins

HEIUS M. MARIUS - SAMUEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 avansat Respins

HELGIU M PAUL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

HELJONI CAS DIMOFTE C. ANDREIA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.65 avansat Respins

HELJONI B DANIELA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.35 Geografie 8.6 avansat Reusit

HENDREA V.C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

HENT A.L. TABITA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

HENT C.D. CRISTINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 5 Geografie 7.1 avansat Respins

HERA R.I. REMUS-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

HERCI C. COSMINA ROMELIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

HERCI D. COSMIN-DOREL

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

HERCI I. LIVIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

HERCI L LIVIU AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7 nivel mediu Reusit

HERDEA G.R. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 experimentat Respins

HERES CAS BARSAN A LAURA-CRINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie N/p incepator N/p

HERLEA G. SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 6.9 avansat Reusit

HERLEA V.S. DELIA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

HERMAN E. HERBERT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.7 experimentat Respins

HERMENESCU A. OVIDIU - LEONARD

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HERTA A. CIPRIAN-MARCEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

HERTA V ELENA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

HIRCEAGA S SERGIU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

HIRIAN I. DAN-CORNEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

HIRISCAU L. OLIVIA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

HIRIZA I. ANDRADA -VIKTORIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

HITICAS CAS GREC A. ANASTASIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HLATCA D. IOAN MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 3 Geografie 6.1 experimentat Respins

HNATIUC V.L. MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 experimentat Reusit

HOBAN T.S ELISABETA CLARA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

HODEAN S IOAN SIMION

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

HODOR N ANDRADA-DADIANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

HODOR V. VLAD-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

HODOROABA G GEORGE PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

HODOROG N. EDUARD-NICOLAE-IOAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

HOGMAN CAS CAZU N. MONICA-ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

HOGMAN D NICOLAE - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HOLBAN M. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HOLBAN PODEA P SIMONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

HOLBANEL V. DIANA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

HOLIARTOC I MARIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

HOMORODEAN N.S. SERGIU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

HOREIC L MARIA-SILVIA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

HORGA D ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

HORGA T.V. COSMINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

HORHAT N HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

HORJ V ANCA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 2 incepator Respins

HORLESCU C VALENTIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

HORNARU A. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

HOROPCIUC N EMIL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HOROPCIUC V ADIN MARINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

HORVAT T. TATIANA AUGUSTINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

HOSSU T IULIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.75 experimentat Respins

HOTEA D. ROXANA-ROZALIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

HOTEA S CLAUDIU STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.45 Informatica T2 Pascal 4.3 experimentat Respins

HOTOIU C TEODOR RAUL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

HOZA I FLORICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. ECATERINA PRISLOP Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 avansat Reusit

HRISCU D PAULA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

HRITAC I COSTEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

HRUSCOVSCHI I ANTONIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

HUCIOG I FANICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba franceza A2-B2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

HUDESCU I. ROXANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HUI C. OVIDIU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

HUI R.S. CLAUDIA-GIULIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

HUI S.C. RAUL - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

HULBOACA G. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HULUBAN F. MARIA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

HULUDET B. RAUL-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

HUMA I. DANUT

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HUNIADI V CIPRIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

HUPLE G.S. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

HURDELA M RABECA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba italiana A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.45 experimentat Respins

HUREZ P. MARIUS-PANTELIMON

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

HUREZ P. RAMONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

HUREZ P.D.I. ANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

HUSZAR V. CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 incepator Respins

HUT I ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

HUT I VIRGINIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

HUTANU C. DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

HUTANU D ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.95 experimentat Respins

HUTANU D.V. PAUL DAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

HUTANU V MARIA VIOLETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

HUZA G. ANCUTA OLIMPIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

IACOB CAS CHIRA P. ELENA - CORNELIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 1.6 avansat Respins

IACOB A. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

IACOB C ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

IACOB D LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 4 Fizica 1.75 avansat Respins

IACOB E MELINDA-MATILDA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IACOB E. MARIA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

IACOB G ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

IACOB G. DORIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.05 avansat Reusit

IACOB G. RAMONA- MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IACOB G. STEFAN VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

IACOB G.I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel II N/p nivel mediu N/p

IACOB GH. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IACOB I.V. VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 incepator Respins

IACOB M. ALEXANDRA-CORNELIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.55 avansat Reusit

IACOB R. DORIN - PETRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

IACOB S.D. STEFAN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.6 avansat Respins

IACOB V LAVINIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

IACOBESCU D.D. DANIELA PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8 experimentat Reusit

IACOBONI D.E DANIEL LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.8 experimentat Respins

IACOMI I. LACRAMIOARA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

IANAU S. MIRELA ELENA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.95 Fizica 5 experimentat Respins

IANC CAS BOJIN I. MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.05 avansat Respins

IANC D ANTONIA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

IANC D. ALEXANDRA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 8.3 experimentat Respins

IANC D.C. ANDRADA - IOANA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

IANCU C. CODRINA-ADINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IANCU E. GABRIEL-MARIUS

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

IANCU G.M. BOGDAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

IANCU GH. RALUCA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 experimentat Respins

IANCU I. IOAN ALECSANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.7 experimentat Reusit

IANCU M FLORINA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

IANCU M. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

IANCU S MADALINA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

IANCU T. SINTIA-IONELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IANCU V. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

IANKO M BIANCA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

IANOS S. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 8.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IAR B. SORIN - SILVIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 avansat Respins

IAR O.V. CORINA-SILVIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

IBANESCU N. NICOLAE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

ICHIM A ANTONIO ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

ICHIM D LARYSA ANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba italiana B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IDU M. GABRIEL-ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

IENASESC D ANA MARIA VOICHITA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

IENCIU F MARIUS-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

IENCIU VA ALEXANDRU SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

IEPURE S LAVINIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

IEREMIE G CLAUDIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

IFRIM D ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IFRIM G EMILIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

IFTIME S ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.4 experimentat Respins

IGA MN RALUCA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

IGNA C CORNEL-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

IGNA V. COSMIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 avansat Respins

IGNA V.O. OVIDIU-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.5 experimentat Respins

IGNA V.P. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

IGNAT F PAUL - MARIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IGNAT I. RAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 7.3 incepator Respins

IGNAT M. FLORIN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8 experimentat Reusit

IGNAT OLARIU P OCTAVIAN TIBERIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IGNAT S. ANDREEA-LUIZA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

IGRET I.R. NICOLAE - ROMEO

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

IGRET I.S. PAULA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

IGRET M. MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

IGRET T DANIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

ILE T IOAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba rusa B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

ILEA G.T. RALUCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.45 experimentat Respins

ILEA I LEONTINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ILEA I. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat Reusit

ILIE C DENIS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ILIE C. SORINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

ILIE D.G DORU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ILIES A. ROBERTA -DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ILIES F. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

ILIES I ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

ILINA N.A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 experimentat Respins

ILINCA M ALIN MIHAI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

ILINCA M. LEONTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.9 avansat Reusit

ILINCA T. ANA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.45 avansat Reusit

ILINCARI T. DIANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.35 Geografie 7.65 avansat Reusit

ILIONI T.E SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.4 avansat Respins

ILISIE M ADRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

ILIUTA D.E. DRAGOS-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 5.5 experimentat Reusit

ILIUTA M CORINA SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 experimentat Respins

ILLES G.S. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

ILLES K ANDREEA MARGARETA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

ILLES S. RAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

ILYES E. ZSOLT

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ILYES F. MARIA-ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ILYES J TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 incepator Respins

ILYES S FELICIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.25 experimentat Respins

ILYES S. ANGELICA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Geografie 5.95 avansat Reusit

ILYES V. CORINA - MARA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Psihologie 5 experimentat Respins

IMBREA I. COSMIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

IMBRU GL ROGER MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

IMLING MF ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IMPARAT CAS FLORINCAN N. MANUELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IMPARAT PN VIOREL NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

IMRE B ANDREI TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 2.8 avansat Respins

IMRE E. PETRE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

INASESCU G. NICOLAE - GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

INASESCU S. SORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

INASESCU V.M. MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5 experimentat Reusit

INCAU E. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

INDRECAN CAS NECIU C. VICTORIA - IULIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

INDREI S. ALIN - SORIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Psihologie 5.35 avansat Respins

INDREIU H.N. ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

INDREIU S.D. SANDRA LUANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

INDRIES L.M. LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T2 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

INTA RV ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 experimentat Respins

INUREANU O.I. VLAD IULIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 Pascal 5.5 avansat Respins

IOAN C. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

IOAN G FLORIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IOAN T. TUDOR - ANDREI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

IOANA C.A. BIANCA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

IOANAS V IOLANDA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOANES N RODICA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

IOANES P ANDRADA LIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.4 experimentat Respins

IOANI D.M. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 Pascal 5 avansat Reusit

IOANI P. PETRU - NICOLAE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

IOJA S.N. ALEXANDRU-SERGIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 3.1 avansat Respins

ION A. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ION M. ROXANA TABITA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

ION N. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

IONASC N. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

IONASCU I. IOANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IONASCU T. VASILE TIBERIUS

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Fizica 5 avansat Respins

IONEASA G ALIN IONUT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

IONEL N.M. GERHARD EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

IONEL V VALENTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

IONEL V.F. ADELINA-FANICA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

IONESC M.M. RALUCA MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

IONESCU A AXENTE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.4 incepator Respins

IONESCU C LOREDANA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

IONESCU G.D LUIZA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

IONESCU L ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

IONESCU M MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

IONESCU V. NEGUTA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

IONESCU V.I. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

IONICI C RAZVAN MIRCEA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

IONICI C. ANGELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

IONICI N. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

IONITA F. FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

IONITA I. MITICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

IONITA V ALEXANDRA AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

IONITOIU I NINUTA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Istorie 7.95 Geografie 7.8 avansat Reusit

IORDACHE B. SANDA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IORDACHE F. OANA MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

IORDACHE G. NAOMI-CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IORDACHE L. ALEXANDRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IORDACHE PADURARU C MARGA RALUCA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

IORDACHE R PAMELA - CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

IORDACHE V MARIUS-ALIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IORDACHE V. RODICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.75 avansat Respins

IORDACONIU ST. SERGIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IORDAN C.H. SEBASTIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

IORDAN G. GABRIELA MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 6.1 experimentat Reusit

IORDAN M.A. ALINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza Istorie 8.85 Geografie 8 experimentat Reusit

IORGA T. MARIUS - BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

IORGA V ELENA IULIANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

IORGA V. CLAUDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

IORGONI G ADINEL EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

IOSA M. GABRIELA PAULA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Economie 2.5 nivel mediu Respins

IOSIF L ROXANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 5 avansat Reusit

IOSOF D RAOUL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

IOSUB DM ANAMARIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

IOSUB J. CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IOVAN A.E. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IOVAN C CONSTANTIN ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

IOVAN C CONSTANTIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

IOVAN D. MIRCEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IOVAN I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IOVAN M.C. ANDA BERTA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7 experimentat Respins

IOVAN V. CRISTIAN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 5.15 experimentat Reusit

IOVANESC A. ANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

IOVANESC I. ANDREEA ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 avansat Reusit

IOVANESC P PETRU VLAD

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

IOVU G. ANDA CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

IRIMIA C. ALIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IRIMIA C. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IRIMIA P OLAF MICHAEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IRIMIA S NARCIS DAVID

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

IRIMIE C. ANDREI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IRIMIE I IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

IRIMIE I. FLAVIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

IRINDEA P PAUL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.2 avansat Respins

ISCRU E DORINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

ISPAS D. EUGEN - DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 1.6 experimentat Respins

ISPAS D.F. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ISPAS E. PAUL- EUGEN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

ISPAS IS RAHELA ATENAIS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ISPAS M. ANDREI-CATALIN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.05 experimentat Reusit

ISPAS N. ALIN FLAVIUS

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

ISTRATE G. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ISTVAN T.D. ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ISTVANESCU C.E. IULIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ISVORANU F.E. CRISTIAN-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.25 experimentat Reusit

ISZLAI P LEVENTE

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.55 nivel mediu Respins

ITU A.D. ALEXANDRA ELENA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 experimentat Respins

ITUL P PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

IUBAS S ALIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 9 avansat Reusit

IUGA CAS MUNTEAN A RODICA-MARIOARA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.5 incepator Respins

IUGA I.A. DARIUS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.47 avansat Respins

IUGA I.A. EMANUEL - IONUT

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 4.5 Geografie 8.15 experimentat Respins

IUGA N LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.6 experimentat Respins

IUGA S. RAZVAN - CAIUS

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.2 Geografie N/p nivel mediu N/p

IUHOS G LILIANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

IUHOS P IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 6.3 avansat Reusit

IUHOS R GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

IURA V VOICHITA LUCIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. ECATERINA PRISLOP Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.9 Geografie 8 avansat Reusit

IUSAN ST. RAZVAN-IULIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 5.95 avansat Respins

IUSCO A PAUL MIHAI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

IUSCO I MARIA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

IVACSON C. ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

IVAN CAS NEGRILA A. ANA-MARINELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

IVAN D. ANCA-DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

IVAN D.I. FLORIN-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

IVAN E.S. MADALINA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba italiana A1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

IVAN I. VICTOR LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

IVAN M. GEORGIANA VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IVAN N MARIA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

IVAN NG DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

IVAN RC IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1--A1-B1-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

IVAN S MIHAELA-CALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

IVAN V. DORINA FLORINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.5 incepator Respins

IVAN V. VASILE - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

IVANCIU T.V. TUDOR-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

IVANESCU S DANIELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

IVANESCU V. COSMIN-VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 experimentat Respins

IVANOF M MIHAI BOGDAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

IVANOV S.N. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

IVANOVICI T. SUSANA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IVANOVICI V COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IVANOVICI V. RUBEN - COSMIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IVANUT I ALIN ANTONIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

IVASCU I.V. MARIUS - DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IVASCU M LAURA CRISTINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

IVASCU P. MARIN CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.55 experimentat Reusit

IVINIS P PETRONELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

JACOTA D CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

JALBA V CAMELIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JANTEA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

JARCA D ANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

JARDA I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

JEGA N NICOLETA DANIELA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 7.05 experimentat Reusit

JELERIU M MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JERNEA S. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.1 avansat Reusit

JESCU V. ANDREI ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

JIA V PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.35 avansat Reusit

JIAN D. DOINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

JIANU C. FLORINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.2 avansat Reusit

JIANU D. CALIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

JIANU GHE. FLOAREA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.25 avansat Reusit

JIBETEAN I.D. RAZVAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JICHICI R SORIN MILAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

JIGARCEA D. MARINA-RALUCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

JILER R.I. DANIEL SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JIMBLARU G. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

JINARIU P AUREL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

JIREGHIE C. MADALINA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Reusit

JITARU C. OANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

JITARU I SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

JITEA I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

JOCA N SANDA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

JOLDES S ANA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

JOLDIS N ALIN VICTOR

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

JORJ F. SERGIU COSTEL

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.5 incepator Respins

JORJA N CRISTIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JORZA CAS NEAG T NICOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

JORZA S.V. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

JORZA T ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

JOSAN GL OANA PAULA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.8 avansat Respins

JOSAN M. MIHAI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

JOSAN V.I. LILIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JUCHI A. MARIOARA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

JUCHI S LIVIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 6.15 incepator Respins

JUCU C RAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.85 avansat Reusit

JUDE A.N. ANA MARIA HANELLORE

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

JUDE D ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JUDE M DORINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JUDE V. CORINA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

JUDELE M.D. LARISA-MARCELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

JUGANARU DUMITRESCU I CRISTIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

JULA GH. ALEXANDRU - GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

JULESCU C. ANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.05 experimentat Reusit

JUNIE I. LAVINIA-ECATERINA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 avansat Respins

JURA P. MOISE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

JURACATEAN I CORNELIA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.4 incepator Respins

JURATONI C. ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

JURATONI V. DARIUS - FLORIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.25 experimentat Reusit

JURAVLEA I RAUL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

JURCA A EUSEBIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

JURCA D.C SIMONA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.65 nivel mediu Respins

JURCA F. RODICA-ELVIRA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9 experimentat Reusit

JURCA G.V. ANDREI GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

JURCA I ADRIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

JURCA I.O. FLAVIU ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

JURCA P DANIELA LILIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

JURCA P. RAZVAN-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

JURCA T. ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 7.65 experimentat Reusit

JURCA T. ANTONIO-TRAIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

JURCA V VALENTIN MIHAI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

JURJ A.I. STELIAN-GIANCARLOS

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

JURJ E EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

JURJ R.G. LORENA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

JURJ T IOSIF

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

JURJ V.S. TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

JURJI V. CLAUDIU-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 9.45 Sociologie 10 experimentat Reusit

JURMONI S.T SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

KADAR P IRINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

KAIEL A. HILDA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

KALENCIUC I IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 1.75 experimentat Respins

KALIC I IOSIF-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.15 nivel mediu Respins

KALLOS Z.C. ZOLTAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

KASA B. TUNDE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

KASLER A EDUARD - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

KEBERLE M. ROBERT ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 5.05 experimentat Reusit

KELLNER A ALFRED FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

KERECHES G. ADEL

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

KEREKES I IULIU ARPAD

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

KERESZTES A. ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

KEREZSI I IOAN FLAVIU

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.85 experimentat Respins

KIRLIG C ANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

KIS D. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

KIS M OANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

KISS A.C. GABRIEL ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

KISS I. FLAVIUS-FLORENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

KISS S. ANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

KLETT R ROLAND DENNIS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.6 avansat Respins

KOJAN M. MARIA - OLGA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

KOLOZSI A. ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

KONCZ A ATTILA JANOS

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

KOPETCZI A ALEXANDRU MIHAI

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

KOSZTNER ID RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba italiana A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.65 avansat Respins

KOVACI N CLAUDIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

KOVACS A.N. ANDREEA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 7.9 avansat Reusit

KOVACS G ROBERT - JEREMMY

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

KOVACS I IOAN TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.5 experimentat Respins

KOVACS O.M. ALEXANDRA - LOREDANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

KOVACS S.G SERGIU IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

KOVACSICS D.M. ALEXANDRA-RALUCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

KOVAGO M ALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

KOVAKS E. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

KRAMER C CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

KRAUS F.I. BRIGITTE MONIKA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.7 avansat Respins

KRECH D.G. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

KRETSU V VOLODYMYR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KRISZTE A. RAUL - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 experimentat Respins

KRISZTE F ROBERT - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

KRIZSAN K. LORAND

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

KULCSAR S. CSABA FERENCZ

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.8 avansat Respins

KURI C. MIRELA-IZABELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

KURILA A.I. MARIA -ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

KURILA N. CRISTINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

KURON S. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

KURPE A ERIKA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

KURTA I. ADRIAN CASSIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

KUTASI M ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

KUTASI PL MIHALY

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LABA G. OVIDIU

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.2 experimentat Reusit

LACAN C. CORINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LACATUS F.V. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.95 avansat Respins

LACHE E. EMILIAN -ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

LACZKO O.P. ANAMARIA HAJNALKA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 5 avansat Respins

LADARU A ADRIAN-FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

LAKATOS A. OANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

LAL I DANIEL EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

LALAU D. ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

LANCRAJAN I IONICA FANICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 avansat Respins

LANCRAJAN R SIMONA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 avansat Respins

LAPUGEANU S.C. RADUCU MANUEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

LASC B NICOLETA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

LASC F. CIPRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 2.5 experimentat Respins

LASCAU - BILC A.M. CAMELIA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

LASCONI D. ANDRA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

LASCU B MIHAI SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

LASCU V. VIOREL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

LASCUS I IONELA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

LASCUS I MARIUS CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

LASCUS V. MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.8 avansat Respins

LASCUTOIU I.S. MARA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Psihologie 7 experimentat Reusit

LASLAU GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 3.1 avansat Respins

LASLAU N RAZVAN PETRISOR

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.2 avansat Respins

LASZLO BARAN F CLAUDIA GELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

LASZLO D. ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

LASZLO I. EVA-MARIA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician productie poligrafica Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

LASZLO R. ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 8.05 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

LATIS D ADELINA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

LAURAN M. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

LAZA C.M. DIANA-CELINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

LAZA IT MARIA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 incepator Respins

LAZAR A CODRUT RADU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAZAR A.C. ROBERT - RAZVAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

LAZAR AP ALEXANDRU PATRICHI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 incepator Respins

LAZAR C. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

LAZAR D. ALINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

LAZAR D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LAZAR D. DARIUS NATANAEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

LAZAR E. DALIN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.95 experimentat Reusit

LAZAR E.S. EVANS

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 7.65 experimentat Reusit

LAZAR E.S. SARAH

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.25 avansat Reusit

LAZAR I. ADINA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

LAZAR I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 1.9 avansat Respins

LAZAR I. GABRIELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

LAZAR I. LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.15 avansat Reusit

LAZAR L.I. MARIAN-VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.35 experimentat Reusit

LAZAR S.F. FLORIN - ANDREI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

LAZAR T SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.75 experimentat Reusit

LAZAR V. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 6.7 experimentat Reusit

LAZAR V. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

LAZAR V. TAMARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LAZARONI L ALIN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

LAZAU C LAURENTIU FLORINEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.6 incepator Respins

LAZEA A. ADRIANA ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

LAZEA I CRISTIAN-AVRAM

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

LAZEA I. EMANUELA - GLORIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

LEACH N VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

LEAHA D DARIUS NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

LEAHA E EMIL ANDREI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

LEAHA I CRINA MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1--A1-B2-B1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

LEAHU I. ADELINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

LEAHU P CORNEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

LEAN M.F. ALIN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

LECA L.L. LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

LECZFALVI P ARPAD PETRU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

LEIA D.I. FLORIN - IONEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.1 avansat Respins

LEMLE I.I. IULIUS-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

LEMLE L.D. KATERINA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

LEOCA C GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.6 experimentat Respins

LEON M. BIANCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

LEONIDA G.N. ALEXANDRA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

LEONTE M. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 5.35 avansat Reusit

LEONTE P ADELINA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.95 experimentat Respins

LEONTE T. DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

LERIC N.M. SILVANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

LETCANU M. OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

LEUCA A ANDREEA LOREDANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 8.2 incepator Respins

LEUCA D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 avansat Reusit

LEUCA E MARIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

LEUCO V. BENIAMIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 5.3 experimentat Respins

LEUSTEAN V. BOGDAN-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.05 avansat Respins

LIA N ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

LIBICH R CHRISTINE GERTRUDE

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.75 avansat Reusit

LICA S.N. ALMANDO BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9 avansat Reusit

LIHACIU I.E. IULIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.95 experimentat Reusit

LIHOACA S. SIMONA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LIHONI M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

LINGURAR P NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 avansat Respins

LINGURAR V ELENA VIORICA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

LINGURAR V. GABRIELA ALINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

LINK T. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

LINKO M.L. ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 experimentat Reusit

LITCANU G. DORINA ANGELA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.95 incepator Reusit

LITEANU I. RADU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LITU I. CIPRIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

LIVESCHE V CATALINA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 avansat Respins

LIVEZAN E.D. DANIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 nivel mediu Respins

LOBONT A.P. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

LOBONT F.P. CEZAR - NICOLAE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Psihologie 5.7 experimentat Respins

LOCSEI D. ROLAND

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Istorie 5.15 Psihologie 2.35 avansat Respins

LOGA L. CRISTIAN-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

LOGHIN C. IRINA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

LOGIN M. CATALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

LOJIGAN F.G. CATALIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.52 avansat Respins

LOLESCU L KINGA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

LOLIS A.I. LUCIANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

LOMONARIU M. DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1.8 avansat Respins

LORINCZ Z ZOLTAN-JOZSEF

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.35 experimentat Respins

LOVAS I. ANDREEA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

LOVISTE R. OANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Reusit

LOZA N NICOLAE-PETRISOR

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

LUCA C ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUCA CAS MAROLEANU T. ILEANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

LUCA D MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 6 avansat Respins

LUCA G.V. ANDREI GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUCA I. ERHART - DARIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 experimentat Respins

LUCA I.D. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.95 experimentat Reusit

LUCA P. CRISTIAN OVIDIU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

LUCACI A AUREL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.2 incepator Respins

LUCACI P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.2 incepator Respins

LUCACI V.D. MARIA - MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

LUCACI V.D. MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Reusit

LUCACIU IA ROBERT IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

LUCACIU N NELUTU DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

LUCACIU P. PAUL-PETRE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 experimentat Respins

LUCACIU V.I. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 experimentat Reusit

LUCANIUC V. TIBERIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 2.7 experimentat Respins

LUDA I.T. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LUGOJAN I. RAMONA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

LUGOJAN I. SILVIA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

LUGOJAN V NICOLETA ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

LUKACS CAS LUPASCU I. RAMONA ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LUKACS I ADRIAN IOSIF

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

LUKACS L. LASZLO

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

LULA - ZUDOR I DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

LUMPERDEAN T RAZVAN ALIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 8.3 avansat Respins

LUNCA G. ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

LUNCAN C. RAUL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.25 avansat Respins

LUNCAN I.D. OANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.05 experimentat Reusit

LUNCAN V.M. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUNG M. VALENTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

LUNGU A. ROBERT-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

LUNGU B GEORGIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

LUNGU C CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 7.9 avansat Respins

LUNGU C. MIHAELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 8 Fizica 5 experimentat Respins

LUNGU CV MONICA ELENA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.1 avansat Respins

LUNGU D. DUMITRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

LUNGU G GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

LUNGU M ALEXANDRU-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 1.85 experimentat Respins

LUNGU M MIHAELA MARIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

LUNGU O GABRIELA ALINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

LUNGU P BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

LUNGU T.M. ALIS

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

LUP H.A. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

LUP I. CRISTIAN-IOVU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 7.2 avansat Reusit

LUP I.A. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 6.6 experimentat Reusit

LUP I.A. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

LUP V.F. LARISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

LUPAS CAS PETRASCA L.A MIRELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 3.5 incepator Respins

LUPAS CAS PETRIC V VIOLETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

LUPAS CAS SAS I. DOINA-LIOARA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

LUPASCU CAS HORVATH P. PARASCHIVA-MALVINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

LUPEA A.G. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Respins

LUPEA C.I. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

LUPEA IC SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

LUPEI CD SILVIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

LUPEI G.G. COSMINA- RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

LUPESCU D LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.65 experimentat Reusit

LUPOU CAS GUGA-FODOR D PATRICIA-IOANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

LUPSA A ANTONIE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

LUPSA C. DORIN-CORNEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

LUPSA D.T. MIRUNA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.45 experimentat Reusit

LUPSA I. IONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

LUPSOR I. COSMIN-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

LUPU C. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 4.25 experimentat Respins

LUPU D ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

LUPU G. EUNICE-DEBORA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Fizica 3.8 experimentat Respins

LUPU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LUPU I VICTOR - BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.7 avansat Reusit

LUPU L.M. MARIUS - ANGHELUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.95 avansat Respins

LUPU N.D. OANA IZABELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUPU P. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LUPU S MIRELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

LUPU S. ALEXANDRU-DARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

LUPU S. DACIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.15 experimentat Respins

LUPULESC CAS LAZARONI T. RAMONA - SORINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LUPULESCU A MONICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

LUPULESCU I CAMELIA - RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

LUPULESCU I. IOAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.45 experimentat Respins

LUPULESCU L CORINA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 experimentat Respins

LUPULESCU P CORINA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

LUPULESCU V. BENIAMIN - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.25 avansat Respins

LUPUT CAS NASTA A.A. IONELA-ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

LUT N. ISABELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Respins

LUTA - BORZA I CRISTIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MACAREI D.V. DANIELA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MACAVEI A.E. TUDOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

MACAVEI C.M. RALUCA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

MACAVEI G. MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.65 experimentat Reusit

MACAVEI I. IOAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 5.55 nivel mediu Reusit

MACHEDON A. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.65 avansat Respins

MACIU G TIBERIU MARIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1--A2-A2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

MACOVEI S LENUTA PAMELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.45 avansat Respins

MACOVEIU I. IOANA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.15 avansat Reusit

MACRA F.I. MARIA-COSMINA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MACSIM L. ECATERINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MACZANGA E ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba italiana A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.45 avansat Respins

MAFTEI M AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

MAFTEI M. RADU-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAFTEI-NICA C. DORINA-LORENA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Logica si argumentare 8.5 nivel mediu Respins

MAG A. ADRIAN BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.05 avansat Reusit

MAGDA B.E. ALIN - IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

MAGDA D DARIUS

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MAGDESCU N. ALINA COSMINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

MAGDUT C. CORNELIUS DORU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAGLAS S.I. ALIN-IOAN-SORIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

MAGUI F. FLORINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MAGUREANU V VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

MAI CASAT SARPE M MARILENA DORA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MAIER A. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 5.15 experimentat Respins

MAIER A.M. ROXANA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.25 avansat Reusit

MAIER C.M. ALEXANDRU-IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

MAIER I. LUCIAN-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

MAIER N.C. CATALINA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

MAIER P. ADRIANA VIOLETA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

MAIER V. ELIZA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MAIEREAN D. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

MAILAT D.M. ALINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MAILAT P NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MAIOR I. ILKA ERZSEBET

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

MALACIA R ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

MALANCUS V. VERA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 2 avansat Respins

MALDAN A. ALEXANDRU - IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MALE D REMALIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

MALLASZ I.E. THOMAS - SZABOLCS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

MALUSEL A. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MAN L ALEXANDRA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MAN V. VASILE-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 3 avansat Respins

MANATE T. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 incepator Respins

MANDA C ALEXANDRU SORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.7 avansat Respins

MANDALAC I MIHAI - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

MANDIUC C. RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

MANE CAS BALAN I RODICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

MANE P. MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MANEA C MIHAELA ROXANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 9 experimentat Reusit

MANEA C.I.M. IZABELA - ANA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Filosofie 5 experimentat Respins

MANEA C.S. RADU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 experimentat Respins

MANEA DV COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.6 avansat Respins

MANEA E LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANEA M.I. ELIZA-FLORICA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.8 avansat Reusit

MANGU M. CONSTANTIN MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

MANIU D. DUMITRU-COSMIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

MANIU L IULIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

MANIU S SAVU-SANDU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MANIUT G. ANCUTA-CORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MANOLACHE A CARMEN IONELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

MANOLACHE G ALEXANDRU-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MANOLESCU F FLORIN ALIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

MANTA V.R EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

MANTALUTA A ANTONELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

MANTIE A. DORIN - AVRAM

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MANU T. CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza Istorie 8.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MANUCA G. RAUL

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.05 avansat Respins

MANZAT C.I. MIHAI - PETRU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.65 Geografie 5.95 avansat Respins

MARA T. VALERICA DANIELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MARC C.C. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

MARC I. IONEL PETRISOR

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.4 avansat Reusit

MARC I.V. LAURENTIU- NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MARC L LIVIU EDUARD

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MARC S.G ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MARC S.N. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MARCAU N.D. PAULA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

MARCHIS D IOANA-ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8 experimentat Reusit

MARCU CAS CASONI I. MARIA - IULIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.65 avansat Respins

MARCU CAS PANZARIU I. CAMELIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 3.25 avansat Respins

MARCU CAS SIRB V LEONTINA-DIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MARCU D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARCU F ILIE RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

MARCU F. ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

MARCU M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.6 experimentat Respins

MARCU M. LAVINIA-DALIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

MARCU P. POLICXENIA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 6.15 avansat Reusit

MARCU V DANIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MARCUS G GRATIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MARCUS M.N. RAZVAN-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

MARES S GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARGARINT C. FABIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARGAU T. MARIUS-LAVINIU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARGEAN I IONUT-COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MARGINEAN V.M. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARIAN C. ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MARIAN C.S MONALISA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

MARIAN CAS RADU GH. CRISTINA - MARINELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.25 avansat Respins

MARIAN I MARIUS IONEL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.75 experimentat Reusit

MARIAN I. VIORELA IONELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MARIAN M MIRCEA IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 2 experimentat Respins

MARIAN M. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

MARICA F MARIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARICA M MONICA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MARICA P.S SORIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MARICIUC C. TEODORA ELISABETA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Geografie 6.4 incepator Reusit

MARIN N. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

MARIN V.M. MONICA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MARINA G RAUL - PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

MARINA M ALIN - COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MARINA P PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 incepator Respins

MARINA V ANDREI

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MARINAS N. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

MARINCA E. IOAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MARINESCU G ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MARINESCU G. LUMINITA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7 Geografie 7.3 avansat Reusit

MARINESCU I. FLAVIU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARINICA I. DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

MARINOIU A FLORIN-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

MARIOANE I. ADINA -CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARIONI C MOISE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARIS A. SIMONA-ELIZA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MARIS C.L. RAZVAN - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MARIS D.E. OVIDIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MARIS I. PETRU-ALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

MARIS I.G. IONUT- ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 7.95 experimentat Reusit

MARIS I.I ALINA IOANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1 incepator Respins

MARIS M DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MARISCU V. VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MARKUS C. IRMA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

MAROSAN GHE. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 2.7 Limba franceza Matematica T2 5.1 Geografie 5.1 incepator Respins

MARTA A. IULIAN SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 6.1 avansat Reusit

MARTA D.A. ALEXANDRA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

MARTAU V CORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

MARTAU V. MARIUS

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica N/p experimentat N/p

MARTIAN I. DARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.1 Fizica 1 nivel mediu N/p

MARTIN A GABRIELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

MARTIN D.N. DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

MARTIN I. ADRIAN DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

MARTIN I. DARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MARTIN I. IRINEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MARTIN M ANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MARTINAS A. MARIA - AURORA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

MARTINAS I. CARMEN-IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

MARTINESC E. EMILIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

MARTINESCU O. COSMIN OLIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 avansat Respins

MARTINIUC G. LUCIA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

MARTON C. SANDOR-CSABA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MARTON M ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.75 avansat Respins

MARTON S. SZILVESZTER ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MARZA I. DANIEL - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MASTACAN D GABRIELA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.6 experimentat Respins

MASTALOS N BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

MATAN S. RADUCU ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MATE M. ZSOFIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

MATEA VM MADALIN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MATEI C.V. CONSTANTIN ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 6.85 experimentat Reusit

MATEI D. ATHENA NICOLETA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MATEI D. DORIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MATEI I BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MATEI N CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

MATEI SV SILVIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

MATEI V MARIUS IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATEI V. VENERA CRISTINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MATEICA GH. VLAD STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 avansat Respins

MATEIESCU LD LOREDANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 8.55 avansat Respins

MATES G GHEORGHINA GETA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

MATES GH.I. VASILE - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

MATES L.I. LAVINIA-ROMINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MATES M MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MATESESCU M MARTIN-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MATI T. FLAVIUS ALIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MATIES I. MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MATOSCHI I. ANDREI DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 6.4 experimentat Reusit

MAXIM F.D. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MAXIM GH. ALEXANDRA CRINELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

MAXIM GH. CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MAXIN A ALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MAZARACHE T TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 experimentat Respins

MAZIL C CORNEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

MAZIL G CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MECA M. EUGENIA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.45 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

MECHENICI M. AURELIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

MEDA D.I. MARIUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 experimentat Reusit

MEDA M MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

MEDRE CAS BARBU V. ALINA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MEDREA C DANIELA-MARIA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MEDREA C. FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MEDREA F.N. EDUARD-FRANCISC

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

MEDREA G.I GEORGE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MEDREA I ANCA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MEDREA I.R. IOAN-RADU

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 experimentat Respins

MEDREA L IOANA EMANUELA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

MEDREA O OLIMPIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MEDREA P.M. ANDREEA-MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

MEIZEL E.A. ARTUR CHRISTIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

MELHA-CINDEA T CRISTIAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

MELIOS T. LUCIAN TANUF

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

MELITA P ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MELUT A.A. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MERA I. RARES-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

MERCAS T. TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.8 incepator Respins

MERESANU CAS BORZA V. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.9 avansat Respins

MERT R.D. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MESAROS S. MIHAI-IACOB

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 experimentat Respins

MESZAROS S. DIANA -ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

METCANIUC M CRISTIAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.55 experimentat Respins

MEZEI R ERIKA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MEZINESCU G SORINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MIC I COSMIN IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

MIC I IONELA-ALINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Sociologie 8.8 avansat Reusit

MIC I SARMIS IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIC M MARIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

MICAN I. DANUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

MICLAUS G. BOGDAN -CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MICLEA D.M. DANIELA MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Economie 7.3 experimentat Reusit

MICLEA R.I. RAUL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

MICLEA S ADRIAN SORIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MICLEA S CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

MICLEA W. VARVARA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.3 incepator Respins

MICLEAN D RAUL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

MICLOS A IOSIF

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

MICLOSONI I.I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

MICLOSONI V. ALINA VIORICA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MICLOSONI V.D DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MICU D. ROXANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 4.3 avansat Respins

MIERLA C IRINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

MIERLA D. DRAGOS TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

MIHA N. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MIHACEA T. CLAUDIU - LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIHAI CAS ROTAR I. ANA - IULIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 avansat Respins

MIHAI B CORNEL MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MIHAI C. MARIINEL COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MIHAI G ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MIHAI M GABRIEL FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.2 experimentat Respins

MIHAI R.A ANDREEA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MIHAIASA C. CORNEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MIHAIASA L. IOSIF DOREL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MIHAIASA P. PETRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIHAILA GH. GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MIHAILA I ANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.9 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

MIHAILA MILEA G JULIETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MIHAILA P. MARIA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.85 avansat Reusit

MIHAILA T. ALIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p experimentat Eliminat din examen

MIHAILA T. CRISTIAN-VIOREL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

MIHAILEAN G CIPRIAN GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

MIHAILESCU CAS SEBESY P. ANISOARA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.05 avansat Respins

MIHAILESCU A MANUELA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Informatica T2 Pascal 5.1 nivel mediu Reusit

MIHAILESCU O. ANDRA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Filosofie 6.1 experimentat Respins

MIHAILOV V.S. DELIA LIDIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.4 experimentat Respins

MIHALACHE F BEATRICE ANCA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MIHALACHE F FLORIANA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHALACHE G GHEORGHE - MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MIHALACHE I ANDREI- FLORIN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

MIHALACHE I. ADRIAN - SORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MIHALACHE I. ANDREEA ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MIHALACHE N ANDREI FLAVIU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

MIHALCEA G RALUCA LAURA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza N/p Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu N/p

MIHALCIUC B.G. DENISA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

MIHET O OVIDIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MIHET V DOREL NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

MIHNEA I ELENA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba rusa A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHONESC E GABRIELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

MIHOREANU O. DORINA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 2 avansat Respins

MIHU CAS SEFLEA V. RAMONA - ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

MIHU I.D. FLAVIUS-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

MIHU V. DANUT - VIOREL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MIHUT A. RAMONA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MIHUT A.S FLAVIUS-ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

MIHUT E.A. ALEXANDRA-FLORIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.05 avansat Reusit

MIHUT M. CLAUDIU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

MIHUT N. CIPRIAN - TITUS

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.3 avansat Reusit

MIHUT N. IOANA- ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 8.05 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

MIHUT P. IOSIF - FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 incepator Respins

MIHUTA T DORA FELICIA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 experimentat Respins

MIHUTI I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.75 nivel mediu Respins

MIINEA M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 6.3 experimentat Reusit

MIKLOS A. ARPAD

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.2 experimentat Respins

MIKLOSI S. EVELYNE-ADELINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 7.8 experimentat Reusit

MILAS G. CRISTI-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MILITARU M. MARINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MILONEAN N NICOLETA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MINA P MARIA SIMONA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MINA P. MARIUS

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

MINDRU I BOGDAN IONEL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

MINEA CIMPEANU I CARMEN DELIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MINECAN GH. GEORGETA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MINJA I ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

MINOIU M EUGEN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba italiana A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

MIRCE A. KINGA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 6 nivel mediu Respins

MIRCI F.T. LIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MIRCI N. NICOLAE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

MIRON CAS BUCUR C. MARIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.9 avansat Respins

MIRON E MARIUS EUGEN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

MIRON GH. ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIRON GH. ERWIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MIRZA A.O. DANIELA - FELICIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 5.4 incepator Respins

MIRZA F. RAUL - RARES

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.4 avansat Respins

MIRZAN M MARIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MISCOCI A.I. SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

MISTAU D. TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MIT M. ALIANA-CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

MITEA V.R. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

MITICA L. ADRIAN - PETRICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.95 avansat Respins

MITINCU V MIHAI RAZVAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

MITITELU A.E. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Logica si argumentare 7.9 avansat Reusit

MITITELU V. MARIUS IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 5.5 incepator Respins

MITOCEANU V. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

MITRA M. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MITRACHE I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MITRACHIOIA C CONSTANTIN ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 9.15 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

MITRACHIOIU V. ION

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 5.5 avansat Reusit

MITRAN M. MARIUS IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MITRIC N ALEXANDRU NICU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MITRIC V AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MITRICA I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

MITRUTI A. PAUL-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

MITU A. NICOLETA LAURA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

MITUCA D. DOREL MARIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIU D DANA ALINA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Sociologie 7.15 experimentat Reusit

MIUTESCU D ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

MIUTI I VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MLADIN I ANDREI RAUL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

MOATERU C. TITUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

MOCAN D.V. RARES CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.5 experimentat Reusit

MOCAN I. IOAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

MOCAN T CRISTIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

MOCANU G. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MOCANU GH. LORENA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

MOCANU I. ANGELICA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.95 experimentat Reusit

MOCANU J MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MOCANU M EUGEN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MOCANU M. MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.7 experimentat Reusit

MOCANU R ALINA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOCANU V.V. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MOCEAN G. GHEORGHE-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 1.7 avansat Respins

MOCEAN G. PETRU-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

MOCIAN I. ADRIANUS MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOCONI A NELICA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOCSERNAK I ANDREEA - SVETLANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MODI A. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MOGA A. ALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.7 avansat Respins

MOGA N. MARIAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p avansat Eliminat din examen

MOGOI M NICOLETA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.7 experimentat Respins

MOIAN N ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MOISA D.I. DELIA -GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MOISA I.D. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

MOISA M. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

MOISA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

MOISA T.V. DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MOISA T.V. TITEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MOISE CAS JELER I. SORINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.75 avansat Respins

MOISE G.M. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MOISE I ELENA NICULINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MOISE T TIBERIU RAUL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOISI A. FLORIN - DEMIREL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.65 avansat Respins

MOISI N.O. ANAMARIA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MOISII C CONSTANTIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

MOISIN V. VALENTIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MOISONI V ROMEO-ADINEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MOLDOVAN A ANDREI TIBERIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A BERTA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 6.35 nivel mediu Respins

MOLDOVAN C ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MOLDOVAN C. CORNEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.6 avansat Respins

MOLDOVAN G VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MOLDOVAN G. PETRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MOLDOVAN I BIANCA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 9 avansat Respins

MOLDOVAN I BIANCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. IOAN - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I.T. ANCUTA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

MOLDOVAN M COCA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN M. MARIA - ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Filosofie 5.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN M. MONICA-ADINA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

MOLDOVAN M.T MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MOLDOVAN N NAOMI DONATA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN R. FLAVIUS-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MOLDOVAN S.M. ELISABETA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MOLDOVAN ST. ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MOLDOVAN V. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN V.I. RADU - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

MOLDOVAN V.I. RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MOLDOVAN VIERIU A CORINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

MOLNAR CAS PITEA T. EMMA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

MOLNAR V DAVID-BENJAMIN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9.35 experimentat Reusit

MOLNAR V. ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 avansat Respins

MOLNAR V. ADRIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

MOLOCEA M. PAVEL-ALIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

MONETE M. ALIN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 7.45 avansat Reusit

MORAR CAS HANES I. ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

MORAR A ADRIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

MORAR B CARMEN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 5 experimentat Respins

MORAR C EUGEN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 6.7 experimentat Respins

MORAR I OVIDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MORAR I. EMANUEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.65 experimentat Respins

MORAR I. MIHAI-DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 avansat Respins

MORAR L.G. NICOLETA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MORAR N. GABRIEL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.4 avansat Reusit

MORAR N. NICOLETA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 experimentat Respins

MORAR P.V. ALEXANDRU - GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MORAR V. ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

MORARIU BV FLAVIA GEORGETA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

MORARIU C.M. STEFAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MORARIU CAS BUDA H GABRIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

MORARIU CAS IUGA A. CATALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MORARIU G.C. CRISTIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.05 experimentat Reusit

MORARIU M.A. MIRCEA - LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

MORARIU N SERGIU-IONEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

MORARIU P.D. GABRIEL PETRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

MORARU F ANCA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

MORARU M MANUEL TIBERIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 experimentat Reusit

MORARU V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MORARU VH FLORIN VLAD

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

MORCAN I. IOANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.2 Sociologie 8.3 avansat Reusit

MOROSANU V. MIHAI - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.8 avansat Respins

MOROZ I MIHAIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

MOS I. MARIOARA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

MOS M ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MOSIC G. ANDREEA -MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOSILA I. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

MOSULEAC C. CORNELIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.95 Fizica 5 experimentat Reusit

MOT M. ADRIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MOTA I.D. DORU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T2 Pascal 5.1 avansat Respins

MOTCU M.C. ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MOTOC D. ANDREEA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

MOTOC M. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

MOTOC P FLORIN - PAVEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 6.4 incepator Respins

MOVILA P SORIN GIGI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.95 incepator Respins

MOVILESCU R.D. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MUGESCU N. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MUJA I. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

MUNTEA I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.85 experimentat Reusit

MUNTEAN CAS TURC E. MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN B ALISA RALUCA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.8 incepator Respins

MUNTEAN C ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MUNTEAN C DIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.7 avansat Respins

MUNTEAN C. ANDRA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MUNTEAN C. MIHAITA MARIUS

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Fizica 5 avansat Respins

MUNTEAN C.F. BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MUNTEAN CAS VIAN G. ROXANA - ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

MUNTEAN D. BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

MUNTEAN D. ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.95 incepator Respins

MUNTEAN F.D. DAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN G. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 3.5 experimentat Respins

MUNTEAN G.C. MARCEL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MUNTEAN I MARIUS-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN I. IONEL ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MUNTEAN I. MARIAN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

MUNTEAN I. NICOLETA-ANCA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 2 incepator Respins

MUNTEAN I. SEBASTIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

MUNTEAN I. VIORICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

MUNTEAN L OVIDIU CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEAN L. OVIDIU-LIVIU

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p avansat Eliminat din examen

MUNTEAN M. IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Filosofie 9.8 avansat Reusit

MUNTEAN M.F. MARIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MUNTEAN N IULIA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8 experimentat Reusit

MUNTEAN N. OANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MUNTEAN N.C SORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MUNTEAN N.D. ANCA MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MUNTEAN P CAMELIA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

MUNTEAN P NICOLETA LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MUNTEAN S.D SAMIR DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

MUNTEANU C ALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B1-B1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

MUNTEANU C CONSTANTIN TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MUNTEANU C. EDITH- ANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MUNTEANU C.G. RAZVAN COSMIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEANU CAS POENAR GH SEVASTITA-ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU I. CRISTIAN LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MUNTEANU P. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MUNTEANU S. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 7 experimentat Reusit

MURARIU CAS CIOBANESCU I. IOANA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.3 incepator Respins

MURARIU D. VLAD ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 5.9 experimentat Reusit

MURARIU P. ELENA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

MURESAN A.I. DENISA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 avansat Reusit

MURESAN C. CONSTANTIN-PETER

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MURESAN D. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MURESAN E. ANDA-ESTERA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

MURESAN G.M. ANDREEA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MURESAN I. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MURESAN I. PETRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

MURESAN I. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MURESAN I.O. FLORIN-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.2 experimentat Reusit

MURESAN P.A. RADU RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Reusit

MURESAN S. MARIA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

MURESAN T. PAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

MURESAN T. PAULA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MURESAN V CLAUDIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 experimentat Respins

MURESAN V. MIREL-ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MURESAN V.O. IULIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MURG H. DAN - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

MURG I. EMANUEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 5 experimentat Reusit

MURGASANU DIACONEASA P MARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MURGOI D VOICHITA DORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.95 experimentat Respins

MURSA D.R. RAMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.2 avansat Respins

MUSATOV N LAURENTIU GELU

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

MUSTA I ANDREEA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MUSTATEA P PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MUTULESCU M. RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NACHE A ANDREEA-IULIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

NACIU A MIHAI ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 5.9 avansat Reusit

NACU V TANIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.4 experimentat Reusit

NADRAG BALOI P DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

NADRAG NI MADALINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

NAFAREAN G. MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

NAGY C MELINDA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

NAGY C. ALEXANDRU-CAROL

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

NAGY D.D. ALINA OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

NAGY L DANIELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NAGY M. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 8.4 avansat Reusit

NAGY M.I. LARISA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NAGY P PETRU BOGDAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NAGY S DIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.8 experimentat Respins

NAIDIN M. COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.9 experimentat Respins

NAN A. CLAUDIU-CALIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

NAN D.V. ROXANA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.05 Geografie 2.8 avansat Respins

NAN I.C. FLORIN - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

NAN T MARIANA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

NANESTEAN G.M EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

NANU CAS CHESCHE M. AURELIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

NANU PINTECAN O MANETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NARITA D. IONUT COSMIN

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 2.75 experimentat Respins

NARITA G GHEORGHE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NASAUDEAN A.S. ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NASTA C IONELA DORICA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Reusit

NASTA N IOAN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

NASTA N. ANDREI - RARES

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.5 experimentat Respins

NASTASA I MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

NASTASE C. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.05 experimentat Respins

NASTASESCU C. VALI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

NASTURAS I.D. MARIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

NASTURICA DR ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

NATRAPEIU I SANDU-RADU

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NAVRATIL I.I. FLAVIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba germana moderna Matematica T1 8.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

NAVRATIL I.I. VICTOR IULIU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Matematica T1 8.4 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NAZNEAN E.D. HORATIU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

NEACA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NEACSA G MARIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

NEAG - BRINDA CAS PASCULET G. IRINA - MIRELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.6 avansat Respins

NEAG D.M. ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.25 avansat Reusit

NEAG G GHEORGHE MARIUS

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

NEAG G SORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 1.95 experimentat Respins

NEAG G.L. MARCEL - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

NEAG I LAURENTIU IONUT

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

NEAG I MONICA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 2 avansat Respins

NEAG I. CLAUDIU IONEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

NEAG I. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NEAG POTCOVEL T OLIVIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

NEAG R CONSTANTIN ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

NEAG S IOAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

NEAGOE D FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 3.35 experimentat Respins

NEAGOE D. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

NEAGU C FABIAN-COSTEL

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

NEAGU S. CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 6.35 avansat Reusit

NEAMT A. MONICA-NADA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.65 incepator Respins

NEAMTU CAS PAL I. LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 avansat Respins

NEAMTU NEACSA M NICOLETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NEAMTU V. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

NEBUNU G ALEXANDRA-OANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

NECHIFOR O. SILVIU-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

NECHITA A ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

NECHITA E DENISA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

NECREALA M.D. ANDREEA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.7 experimentat Respins

NECREALA V DAN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

NECSA V SEBASTIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

NEDEL C CORNEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

NEDELCU M.T. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza Istorie 8.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

NEGOE T LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

NEGOI I IONEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

NEGOI I. ILIE-FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

NEGOI N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEGOI V. EMANUELA-OLTEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

NEGOI V. IONUT CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

NEGOITA I. GEORGIANA -GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NEGRARU CS BOGDAN STEFAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

NEGREA C SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.3 avansat Respins

NEGREA E ANDREEA-TATIANA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

NEGRILA C. MARCEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NEGRU CAS NICOLAE GHE. MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba rusa A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

NEGRU I. MARCEL-IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGRU R. TEOFIL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

NEGRU T. RARES-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 1.4 avansat Respins

NEGRU V. LIDIA - MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.1 avansat Respins

NEGRU V. PETRE FLORIN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

NEGRU V. RAMONA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 avansat Respins

NEGULESCU V ADINA NARCISA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 experimentat Respins

NEGULETU D MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 1 nivel mediu Respins

NEICONI I GEANI-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

NEICONI L.I. OVIDIU FLORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

NEICONI M MIRELA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

NEICONI M RUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

NEIDONI I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

NELEGA D. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

NEMES A ALICE CATALINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

NEMES A LAURENTIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

NEMES A MIOARA-ELISZA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

NEMES D. RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NEMES I. ELIDA- ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

NEMES M.M. MARCU-DOINEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

NEMES V. IUDIT-SIMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

NEMETH Z ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NEMTUC M. PETRUTA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.75 experimentat Reusit

NENU S. ANDA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

NICA CAS RESIGA GH. GEORGETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.4 avansat Respins

NICA D. GABRIELA SABINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

NICA G. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

NICA P RAZVAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

NICA T.L. LUCIAN TIBERIUS

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.95 experimentat Reusit

NICHESCU P ILEANA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

NICHITA M. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

NICHITOIU I LAURA ERIKA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

NICIU G IOAN OVIDIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

NICOARA - STOICA E. NICOLAE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICOARA C CRISTIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

NICOARA I. ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.95 experimentat Reusit

NICOARA I. CRISTIAN - DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.4 experimentat Respins

NICOARA I.E. EMIL-DANIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

NICOARA M. MIRELA-ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

NICOARA M.D. ADRIAN - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

NICOARA M.L. RAISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICOARA M.V. ADINA-VALENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NICOARA N. ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

NICOARA N. IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NICOARA N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p avansat Eliminat din examen

NICOARA R. DORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

NICOARA T.GH. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

NICOARA-STOICA F. PAUL-FLORIN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 experimentat Respins

NICOLA I. SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba italiana A1--A2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

NICOLAE D DENIS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.8 experimentat Respins

NICOLAE D GABRIELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.3 experimentat Respins

NICOLAE M. CATALIN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 4.1 avansat Respins

NICOLCIOIU BRASOVEANU I AURELIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

NICORICI V VIORELA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

NICSA M.P. BOGDAN MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.6 avansat Respins

NICSANU P. MIHAELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

NICULA C. FLAVIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 avansat Respins

NICULA M. SONIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICULA N MARIA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

NICULA N.R. RADIAN - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NICULESCU I. MADALINA -AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

NICULESCU M ANGELICA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

NICULIASA D. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.8 avansat Reusit

NICUTA C.D. ALEXANDRA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 experimentat Respins

NIMERINCU C. RADU-STEFAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

NIMIRCEAG V. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

NISTOR C. ALEXANDRA-CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

NISTOR C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

NISTOR C.G. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

NISTOR D ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 9.3 experimentat Reusit

NISTOR D.D. CRISTIAN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC GHELARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

NISTOR G. VALENTIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 experimentat Respins

NISTOR I.T. MIHAI ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

NISTOR M ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

NISTORA CR ALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

NISTORESCU M IOANA - MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

NITA C. GIORGIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.9 avansat Reusit

NITA C. VICTOR

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 8.8 Geografie 6.45 incepator Respins

NITA CAS MEDREA GH. DORINA - FLORICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 experimentat Respins

NITA D. DANIELA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NITA G.M. LAVINIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NITA I. DONATELA-RUTH

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

NITAR IC ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NITU C ELENA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.3 nivel mediu N/p

NITU I. EMIL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 incepator Respins

NITULESCU P.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

NODIS I. PAUL - IULIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.85 avansat Respins

NOVAC A IRINA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.8 incepator Respins

NUSZER A.S. MELINDA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

NUTA C CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

NUTIU I. IOAN - DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.7 experimentat Respins

OACHES I VASILE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

OAGAN N. ALEXANDRA CAROLINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

OAIDA N RAZVAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

OANA I.S. RALUCA-IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

OANCE I.V. IOANA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

OANCEA A LARISA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

OANCEA G. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

OANCEA R. DANIELA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.1 incepator Reusit

OARGA S. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

OBREJA A. IRINA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.2 avansat Reusit

OBREJA S ROXANA-PAULA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

OBREJAN A.G. DANIEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

OBREJAN A.G. SAMUEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

OBREJAN E.E. CIPRIAN EMIL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.05 avansat Respins

OCNEANU S. IONUT-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.1 avansat Respins

OCOLISAN C.D. CLAUDIA BIANCA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Fizica 5 avansat Respins

OCOLISAN H.I. BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

OCOLISAN I.N. VASILICA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

OCOLISAN P. EDUARD VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

OCOLISAN V FLAVIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

OGIOIU ST. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

OLA I CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Economie 2.6 nivel mediu Respins

OLAR M. DANIELA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

OLARASU D DUMITRU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

OLARESCU S. TATIANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

OLARIU D PAULA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

OLARIU GHE.R LUMINITA GEORGETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 3 avansat Respins

OLARIU M. DIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

OLARIU T.D MAGDALENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

OLARIU V. VASILICA - VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 5.9 Geografie 6 avansat Respins

OLARIU VM ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

OLARU CAS CODINA I. TATIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

OLARU A IULIANA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5 incepator Respins

OLARU I. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica N/p experimentat N/p

OLARU P VLADUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

OLARU T. MARIA-LUCIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

OLARU V. ANDREI CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OLEA I.D. MADALINA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 experimentat Respins

OLEA M. MIRCEA CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 experimentat Respins

OLOGU S. MIHAI-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 9.8 experimentat Reusit

OLTAN L. PATRICIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

OLTEAN CP SORANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.7 experimentat Reusit

OLTEANU CAS SEITAN V. FLORENTINA - MINODORA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.4 experimentat Respins

OLTEANU M. MARIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

OLTYAN S. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Fizica 1.3 experimentat Respins

OLVEDI I ROLLAND

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.5 experimentat Respins

OMOTA TOMA VM ALINA VIORICA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ONAC V.D. MARIA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

ONCIOIU I DAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

ONCOS - GODJA V.I. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.75 avansat Respins

ONCU M.C. GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 8.5 avansat Reusit

ONCU V DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

ONCU V LARISA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

ONEA E. MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.9 experimentat Respins

ONEASA D LAURA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ONEASA T TIBERIA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 incepator Respins

ONICA I. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 9.15 experimentat Reusit

ONICAS GHE ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.2 experimentat Respins

ONISIE P PETRU RASES

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.4 Respins

ONISIE V DANIELA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

ONITA C.A.C. BEATRICE-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

ONOFRAS V. VIOREL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 3.3 avansat Respins

ONOSE S. LUCIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

OPRAN D.V. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

OPREA C.M. ALEXANDRA-MEDANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

OPREA D. SILVIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 5.9 Geografie 8 avansat Reusit

OPREA E. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

OPREA GH.I. LAVINIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

OPREA I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 incepator Respins

OPREA R.L. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 6 experimentat Reusit

OPREA S ROXANA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

OPREA T ELENA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

OPREA V FLORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OPREAN A CRISTIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

OPREAN A MIHAI AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

OPREAN GHE. CALIN - GABRIEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OPREAN I ESTERA-MIHAIELA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

OPREAN I. IOANA - DELIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2 avansat Respins

OPREAN M. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OPREAN M.I. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

OPREAN M.O. ADRIAN MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

OPREAN V ADRIANA RODICA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 incepator Respins

OPRIC I. IOANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

OPRICA G ELENA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

OPRISA A AURICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.2 incepator Respins

OPRISA D. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

OPRISA I AURELIA ANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

OPRISA I SIMONEL FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

OPRISA I. IOSIF

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

OPRISA M. ANTON - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

OPRISA S.N. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

OPRISA V VALENTIN FLORIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.8 experimentat Respins

OPRISA V. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

OPRISANU C. ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

OPRISANU D. VASILE - CORNELIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

OPRISONI A. RAMONA ARONELA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

OPRISONI N. LIDIA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

OPRITA I. DELIA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

OPROIU R.L. AMANDA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.15 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

OPRONI I ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ORASAN IS SERGIU EMILIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

ORBAN A. ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ORBISORU A OVIDIU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

OROIAN A MIRCEA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

OROS C. EMANUEL-MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.1 experimentat Reusit

OROS MI ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.4 experimentat Respins

OROVICEANU A ANDRA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 8.1 experimentat Respins

ORSA I.N. CIPRIAN - IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ORSAN D DANIEL-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

ORTAN I. VIOREL-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

OSLOBANU D. MIHAIL-DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

OTAVA C CONSTANTIN CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

OTVOS C. REMUS

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

OTVOS R. ROBERT-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.2 avansat Respins

OTVOS-CRACIUN L.L. BOGDAN-LUIGI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

OZSVATH C.C. ALEXANDRU-EMIL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

PACURAR A RAZVAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PACURAR D DIANA-SUZANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.2 experimentat Respins

PACURAR D. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

PACURAR E. ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

PACURAR F. OANA-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Reusit

PACURAR G ROXANA MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 3.95 avansat Respins

PACURAR S. SIMION ALIN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PACURARU H. IULIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

PADURARIU B. BOGDAN - CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

PADURARIU-CHIRIAC N. CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.6 experimentat Respins

PADURARU C. ELENA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

PADURARU G. DANUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 experimentat Respins

PADURARU I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

PADURARU M ANDREEA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

PADURE E. MONICA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 avansat Respins

PADURE N NICOLETA LAURA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4.2 avansat Respins

PADUREAN CAS SAICEANU I. ADRIANA-MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

PADUREAN D ELISEI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

PADUREAN R. ROMICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 experimentat Respins

PADUREAN R. ROXANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.25 experimentat Reusit

PADUREAN ST.A. DENISA - ADRIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Psihologie 6.55 avansat Reusit

PADURET B IRINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

PAGNEJER N RAUL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

PAHONCEA TIMISAN V RODICA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

PAIUS G VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

PAL A. AURICA-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6.05 experimentat Reusit

PAL C. MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.55 avansat Respins

PAL I EUGEN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 5 avansat Respins

PAL I MARIA-ADNANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Sociologie 7.8 experimentat Reusit

PAL P. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PALADE C. COSTEL EUSEBIU

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

PALADE P. CONSTANTIN GRIGORE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PALAMARIU G ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

PALCAU A.GH. ROXANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

PALEAN CAS MERINTONI P PAULINA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 incepator Respins

PALFI F. ALIDA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.55 experimentat Reusit

PALICIUC C. BOGDAN PAUL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5 experimentat Reusit

PALU S PETRU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANAINTE C. VALENTIN - IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.6 experimentat Respins

PANAINTE F. GIANINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

PANAINTE G ANNA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 9.35 experimentat Respins

PANAINTE M. GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PANAIT A OVIDIU CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

PANAITE GH FLORINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

PANAITE S.C. SORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

PANATIE I. DANIELA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.7 experimentat Reusit

PANCAN M.R. GIULIA - IOANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.4 experimentat Reusit

PANCIU G. GEORGIANA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

PANCU J ANICA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

PANCU V. VASILE-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

PANDACIUC G. FLORIN ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

PANDELEA C RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.5 experimentat Respins

PANOIU V.C. IOANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

PANTILIMON G. GHEORGHE LUCIAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PANTILIMON G. ION

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PAP CAS GYORFY I. ELLA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PAP-ANTON S DELIA-SABRINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

PAPADIE M. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PAPIS M. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

PAPP CAS BEZERCU S.V ADELA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 4.05 incepator Respins

PAPP R.C. AMALIA-LORENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

PARAGINA M. LUIZA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba germana moderna A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

PARALITA C. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

PARAN G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 1.55 nivel mediu Respins

PARAN M. SANDEL DORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PARANICI C. CLAUDIU ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

PARASCA P IONUT MARICEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

PARASCHIV I ALEXANDRU NICOLAE

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

PARASCHIV I. ILEANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PARASCHIV L VIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PARASCHIV V.N. ALEXANDRU-VIOREL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

PARASCHIVU D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5.1 experimentat Respins

PARAU C.I. CALINA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 9.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

PARAU E. EUGENIA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

PARAU I MARIUS IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

PARAU L.D. DOINEL - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 nivel mediu Reusit

PARAU M.M. ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 8.4 Psihologie 6.05 experimentat Reusit

PARAU N. RAUL - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.25 experimentat Respins

PARFENE D BEATRICE DIANA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 5.75 avansat Respins

PARFENE D NICOLETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.4 avansat Respins

PARLIA D DUMITRU-COSMIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

PARNA N PAUL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

PARNICA I IOANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PARNICA M.C. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.6 incepator Respins

PARTAC I. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

PARVA M ALEXANDRA - TEODORA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

PARVULESCU A. ALEXANDRU-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PARVULESCU G IOAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 4.4 avansat Respins

PAS F IOAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

PAS I. EMANUELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

PASALICA I. ELIZA MELINDA IONELA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 5 experimentat Reusit

PASAT V CRISTIAN VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.75 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

PASC I MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6 experimentat Reusit

PASCA D.M. DANIELA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.7 experimentat Reusit

PASCA I VLAD-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 4.25 experimentat Respins

PASCA I. IOAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PASCA V DAN MARIAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 6.25 avansat Reusit

PASCAL D GABRIEL-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

PASCAU M.M. NARCISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

PASCOTESCU E. EUGEN - FINEAS

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PASCOTESCU R. EUFROSINA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PASCU C LUCICA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

PASCU V. IONEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.3 incepator Respins

PASERE D.D. ADRIAN - DAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 experimentat Respins

PASOLEA V MONICA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Reusit

PASTEOI A.D. CIPRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5 experimentat Respins

PASTILA T. TRANDAFIR ADINEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PASTIU C CORNEL - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC DRAGOMIR HURMUZESCU DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

PASTRAV N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

PATAKI N BOGDAN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

PATRAS R. LORENZO-EUSEBIO

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.95 experimentat Reusit

PATRASCU I. EUNICE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

PATRASCU V. LUCI-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

PATRICHI S CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PATRICIU A CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

PATROI D ELENA-ROXANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

PATRU I IULIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.5 avansat Respins

PATRU N MARIUS

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.95 incepator Reusit

PATRUT V.M. PAUL-CRISTOPH

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

PATRUTIU I IOAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PAUL M. ANDREEA OANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.6 experimentat Respins

PAUL S. STEFAN-ALIN

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 1.7 experimentat Respins

PAUN I ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PAUNA G IOANA BIANCA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.4 avansat Respins

PAUNESCU G FLORIN EMILIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

PAUNESCU S. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PAVAL M. BOGDAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PAVEL C. ALINA MARIA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.4 avansat Respins

PAVEL G LILIAN OVIDIU

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

PAVEL I IOAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

PAVEL I. ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

PAVEL I. ALEXANDRA-TINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PAVEL T VALENTN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

PAVELONESC V OANA MARIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 4.5 avansat Respins

PAVELONI P CAMELIA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.8 avansat Respins

PEATCOSCHI S ANTONINA ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PECSAR R RAOUL MIHAI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.9 avansat Reusit

PEIA M.R. DIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

PELIN P. DENIS-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 avansat Respins

PELNARS M CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 experimentat Reusit

PENARIU PL PAVEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 1.6 experimentat Respins

PENTEK A CRISTINA ZSUZSANNA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 8.05 avansat Reusit

PEPELAN S. ALEXANDRA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PEPTANAR E ROBERT GEORGIAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.75 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

PERA S SORIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat N/p

PEREANU A ALEXANDRA MADALINA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9 avansat Reusit

PERIAN M.M. ALEXANDRINA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PERIOC V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

PERNES G. GHEORGHE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

PEROJUC N. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

PERTA A SERGIU RARES

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.65 avansat Respins

PERTA A.M RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

PERTA P DANIEL-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

PERTA P VALER

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PESCAR D ALEXANDRA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

PESCARU I ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 5 avansat Respins

PESTEREAN V.V. DIANA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PESTRITU T.V. ANDREEA GABRIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PETCU A. FLAVIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PETCU D. KARINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Reusit

PETCU I DENISA MIANA

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

PETEA I BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

PETEA I. ANISOARA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.35 experimentat Reusit

PETER A. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

PETER H. HELMUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

PETER J. KINGA-EMESE

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

PETER T.N. TEOFIL CLAUDIU

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PETO A ZOLTAN SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PETRA I. IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

PETRACHE N. IONEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PETRARI J. ADINEL JIGA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PETRARU A. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

PETRASCA T.I. MARIUS - COSMIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 avansat Respins

PETRE C. FLAVIUS-ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PETREAN C. EUSEBIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PETREAN R CORNELIA ANI

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

PETREANU L.S RALUCA LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

PETRESCU I ALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

PETRESCU M. IONEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

PETRESCU N. ELENA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.5 experimentat Respins

PETRESCU V. ALINA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.9 experimentat Respins

PETRIA M ROXANA LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.3 experimentat Respins

PETRIC A.I. ALINA-DALIANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 nivel mediu Reusit

PETRIC R FLORINA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 Pascal 5.3 experimentat Reusit

PETRICAS I ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PETRICE D.S. DENIS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.15 experimentat Respins

PETRICEAN V. LENUTA

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

PETRICI CAS CRISAN I LILIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

PETRISOR C ANDREEA- MIRABELA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PETRISOR N. VASILE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.45 experimentat Respins

PETROESC I.S. ALEXANDRA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

PETROESC V LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

PETROS P. RADU - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 avansat Respins

PETROV E ALIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

PETROVAI I MARIUS-FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

PETROVICESCU C IOANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PETRUSAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

PETRUSE I IOAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PETRUTI A. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba italiana B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

PETRUTIU M MIRCEA DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

PFEFFERKORN I KRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PICINCU A. ROXANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.95 experimentat Respins

PIDMALISKI I. ANCA-IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

PIEPTAN N MARIA CAMELIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PIL M. OANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

PINCESCU C. LIGIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

PINGERT G. ROBERT GUNTHER

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

PINKO M EDUARD

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PINTEA L. CONSTANTIN - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.9 avansat Respins

PINTEA-POGAN G. FLAVIUS PETRISOR

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PINTESCU I.D. IOANA - FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.9 avansat Respins

PINTILIE D LAURA GEANINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 4.3 avansat Respins

PINTILIE I IONEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.6 avansat Respins

PINTILIE I. RAIMOND-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

PINTILII G. DORU MIHAI

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PIRGHI P. CIPRIAN - ABISAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.2 avansat Respins

PIRJE L. ROXANA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 8.3 avansat Reusit

PIRJOLEA I. IOAN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

PIRJOLEA I. NELU

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.2 incepator Reusit

PIRLEA G. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

PIRLEA NISTOR D DANIELA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PIRNU G ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

PIRTEA D DANIELA-ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

PIRTU A. FLAVIA STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

PIRVA G. PAUL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

PIRVA I ANA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PIRVA I ELENA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

PIRVA L. MADALINA-MARINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PIRVA S.C. CATALIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PIRVAN L ADRIAN ION

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

PIRVAN R.A. MARIUS AUREL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

PIRVU M. FLORENTINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Logica si argumentare 8.5 nivel mediu Reusit

PIRVU M.S. CRISTIAN MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

PIRVU S MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat N/p

PIRVU V. DANIELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

PIRVULESCU M.I. CALIN - OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 1.6 avansat Respins

PIRVULETU F. FLORIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

PISC RD EDUARD DANIEL

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

PISPAIALA P POMPILICA-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 experimentat Respins

PISTRILA D. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

PISZOC D. ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Filosofie 5 avansat Reusit

PITEA V. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 avansat Respins

PITIGUS M. RALUCA BIANCA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza N/p Matematica T2 7.15 Geografie 7.15 nivel mediu N/p

PITRA R MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PITULICE F. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

PITULICI CALAFETEANU V CORNELIA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PIU P. ADRIAN-OVIDIU

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 2 experimentat Respins

PJEKNY A. RENATA-SANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PLAMADA P. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SABIN DRAGOI DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Sociologie 8.9 avansat Reusit

PLANINTZ A. ERZSEBET-ENIKO

    GRUP SCOLAR TEGLAS GABOR DEVA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.8 avansat Respins

PLANTUS C CARMEN-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

PLES A CATALIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IANCU DE HUNEDOARA HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

PLESA A. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

PLESA CAS NAGY N. LENUTA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PLESA I IOSIF CIPRIAN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

PLESA M. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.3 avansat Respins

PLESA S. SORINA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

PLESA T. ADRIAN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 1.6 avansat Respins

PLESANU G. GEORGE

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PLESCACIUC C. COSTEL MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PLESEA C. OVIDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

PLITEA C CRISTIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.3 avansat Respins

PLOSCARIU-CISMAS I. LAVINIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.95 experimentat Reusit

PLOTON F. SERGIU CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

PLUGAR I. IOAN CORNEL

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

POBIRCI N. RALUCA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

POCAN I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 3.65 experimentat Respins

POCLITARU M.S. ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

POCSAN G. GEORGE-CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PODAR A. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 5.55 avansat Reusit

PODARU G. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.5 Limba franceza Matematica T2 6.7 Fizica 1.9 avansat Respins

PODBEUSEK I ALEXANDRU ANDREI

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

PODEAN V CLAUDIU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 9.4 experimentat Respins

PODINA A.L. RAZVAN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

PODINA G RALUCA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 1.3 experimentat Respins

POENAR D.P. CATALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

POENAR S ROXANA DIANA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 6.1 avansat Reusit

POENAR S.G. DACIAN-SABIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

POENARU P CRISTINA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC LUPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

POENARU V. VALENTIN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

POGAN C. CLAUDIU-ALIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

POGAN R. FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

POGAN S DIANA COSMINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.2 avansat Respins

POGAR S STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.3 experimentat Respins

POIANA L RALUCA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel II 5.6 avansat Respins

POIANA M MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

POINAR M. LORENA-GIULIANA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 experimentat Respins

POJAR P DAN

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

POLGAR T. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

POLGAR Z.I. ALEXANDRU-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

PONORAN G.F RAUL-AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

PONORAN R DIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

POP CAS CONDORACHE N. LUCIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.2 avansat Respins

POP A. LAVINIA-ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Logica si argumentare 7.2 nivel mediu Respins

POP A. LUISA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

POP C ANCA- MARIA

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

POP C. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS ORASTIE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 avansat Respins

POP C. ISABELLA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.9 avansat Reusit

POP E. SORINEL - EMIL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

POP G ANCUTA NICOLETA

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

POP I DIANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.75 incepator Respins

POP I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

POP I. ANDREIA - NICOLETA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGISMUND TODUTA DEVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.6 avansat Respins

POP I. CORNEL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

POP I. DAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

POP L. FABIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

POP M ANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.75 incepator Respins

POP M. ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

POP N. LEONTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

POP S.P. PETRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza N/p Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat N/p

POP S.V. MADALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POP T. TEODOR

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie N/p experimentat N/p

POP V. IRMA

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

POP V. VALERIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 experimentat Reusit

POPA CAS IOVAN GH. ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 avansat Respins

POPA A IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.65 nivel mediu Respins

POPA A IONEL

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

POPA A. MARIUS-SORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

POPA A. RAUL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

POPA A.M. ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 10 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.85 experimentat Reusit

POPA C DIANA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 3.85 experimentat Respins

POPA C GEORGETA RUSALINA

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 incepator Respins

POPA C. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR OVID DENSUSIANU CALAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

POPA C. ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DECEBAL DEVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

POPA D ANDREEA-ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

POPA D IOAN-ROBERT

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 avansat Respins

POPA D. CLAUDIU ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA DEVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

POPA D.P. ALEXANDRA PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POPA E DANIEL COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

POPA E. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 3.8 experimentat Respins

POPA E.GH. ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.2 avansat Respins

POPA FV OVIDIU FLORIN

    GRUP SCOLAR CRISAN CRISCIOR Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

POPA G ALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

POPA G ANA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

POPA G DANUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

POPA G LAVINIA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

POPA G RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

POPA G.I. OANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.9 experimentat Respins

POPA H.I. ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

POPA I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

POPA I MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

POPA I OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

POPA I RADU DAN

    GRUP SCOLAR MINIER LUPENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

POPA I ROXANA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPA I. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TRAIAN LALESCU HUNEDOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

POPA I. VALENTIN - DORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

POPA I.N. NICOLAE-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

POPA L.C. ANDREEA-TAVITA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN DEVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

POPA M MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Economie 9.1 experimentat Reusit

POPA M. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

POPA M. OANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORT FEROVIAR ANGHEL SALIGNY SIMERIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Respins

POPA M. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

POPA M. SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

POPA M.G. MARIUS RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

POPA M.I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

POPA N. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POPA N. SANDU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

POPA O.T. TRAIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII ION MINCU DEVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 2.2 avansat Respins

POPA P MARIUS PETRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

POPA P PETRICA-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

POPA P PETRU DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

POPA P. MARIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZU VULCAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.5 avansat Respins

POPA S. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU BRAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

POPA T SIMONA PETRUTA

    LICEUL DE INFORMATICA PETROSANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

POPA V ALEXANDRU-ION

    COLEGIUL TEHNIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA GEOAGIU Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

POPA V DANIEL VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

POPA V. FLORIN VIOREL

    GRUP SCOLAR DE TELECOMUNICATII SI LUCRARI PUBLICE HUNEDOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Reusit

POPA V. VIVIAN - GIORGIA

    COLEGIUL NATIONAL SPORTIV CETATE DEVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

POPAENE G.N. BIANCA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI PETRILA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

POPAN F ADRIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. ECATERINA PRISLOP Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

POPESC M MIHAITA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPESCU A CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU ORASTIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

POPESCU A. ADELA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC EMANUIL GOJDU HUNEDOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.55 Geografie 7.9 avansat Respins

POPESCU C. CONSTANTIN ALIN

    LICEUL ECONOMIC APOLONIUS PETROSANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

POPESCU CAS POPESCU-BERARIU D. MARIN-DORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL DEVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

POPESCU D LAURENTIU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU HATEG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 7.6 experimentat Reusit

POPESCU D SEPTIMIU- DANIEL

    LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B