Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Constanta

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Constanta, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI A ALEXANDRA - ISABELLA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 7.6 experimentat Reusit

ABABEI V ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

ABABI G GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.8 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

ABABI V CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 5.5 avansat Reusit

ABALASA I SIMONA-ELENA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.9 incepator Respins

ABDERIM F ELIS

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ABDULA A. FIGEN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ABDULA B. GIHAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

ABDULA M. MUSTAFA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 avansat Respins

ABDULA N ANDREEA-AILIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ABDULA S. GENGHIZ

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.8 experimentat Respins

ABDULAH T. BIRANT-NURI

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ABDULAMIT S ELMAZ

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ABDULCAIR G AIHAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.45 avansat Respins

ABDULGANI I LEWIS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

ABIBULA C. BILGHE

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ABIBULA E AILYN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

ABIBULA I EMEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

ABIBULA M. BELCIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

ABIBULA R. AIHAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 6.45 nivel mediu Reusit

ABLACHIM A. MERT-KAYHAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ABLALIM M. EROL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 2.9 avansat Respins

ABLEZ C. DENISE

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ABOAICE I. FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

ACATRINEI G DIANA KARINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

ACATRINEI P DINER-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

ACHIHAI GH DRAGOS DANIEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ACHIMFIEV S CONSTANTIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.35 avansat Respins

ACHITEI P. ANA - MARIA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Reusit

ACHITEI V SERGIU-COSTEL

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ACHTEI M GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

ACMOLA N ELMERA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.1 avansat Reusit

ACMOLA N SERGIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.1 avansat Reusit

ACSENTE N CATALIN-NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ADAITEI M. PAULA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

ADAM C ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

ADAM C. ISABELA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ADAM C. STELIANA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ADAM G SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

ADAM S. PETRE-SERGIU

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ADAMACHE I RAZVAN- LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ADII A. AIGHIUL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

AEDELEANU V. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

AFANASE S. VALENTINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

AGACHE S. BOGDAN-MARIAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

AGAFITEI GH. PETRONEL - CATALIN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

AGAPIE T. VLADIMIR

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

AGAPOV V. ANDREI IONUT

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AGARICI S.D. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

AGECAI G. DILEK-AJDA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

AGHEORGHIESEI V. CARMEN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 3.45 avansat Respins

AGIACAI P. ONAL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

AGIALI E AYLIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

AGIALI E TAYGUN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

AGIALI E. FERGAN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

AGIGHELDI F. DENIS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

AGIMAMBET S. SEMRA - EMEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

AGIU D IOANA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

AGIURGIOAII P MIHAITA-IULIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

AHERGHELIGITEI I. FLORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.8 incepator Respins

AILINCAI A. CLAUDIA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

AILINCAI M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Reusit

AILINCAI V. STEFAN PERICLE

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

AIOANEI GH. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 4.65 nivel mediu Respins

AIOANEI V. DANIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

AIRINEI C FLORIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

AIRINEI C MILICA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

AIRINEI M GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola Istorie 8.6 Economie 9.6 experimentat Reusit

AL JUBILE M. ADNAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ALBEANU C. VLAD-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ALBINA S ROXANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ALBINA-DUMITRU G GEORGEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

ALBU C CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.2 avansat Respins

ALBU D ANDREEA-IOANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

ALBU D. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 9.15 Fizica 6.9 experimentat Reusit

ALBU I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

ALBU I. VALENTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

ALBU V. VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

ALDEA E ALEXANDRU-EMILIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

ALDEA E. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.2 nivel mediu Reusit

ALDEA G FLORENTINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Economie N/p N/p N/p

ALDEA G. ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ALDESCU N. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

ALECSA I. MARIA - RAMONA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

ALECU N. IONUT-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU A. PAVEL - TOMA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

ALEXANDRESCU G. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat N/p

ALEXANDRESCU M. RELUTA - SILVIA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

ALEXANDRU C MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

ALEXANDRU D IONUT-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

ALEXANDRU D. RALUCA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 experimentat Reusit

ALEXANDRU F DORIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 5 experimentat Respins

ALEXANDRU I. RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.6 incepator Respins

ALEXANDRU I. SEBASTIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 6.2 incepator Reusit

ALEXANDRU L. ANTONIO

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU M VALENTIN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza Matematica T2 9.05 Fizica 9.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU N DANIL

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza Istorie 8.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU N SORIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

ALEXANDRU N. MIHAELA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.25 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU P CONSTANTIN-GABRIEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU R. COCA-PETRICA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ALEXANDRU SM ADRIAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU V GABRIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ALEXANDRU V. STEFAN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

ALEXE D. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 6.3 avansat Respins

ALEXE D. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ALEXE GH MARIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

ALEXE GH SIMINA -CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

ALEXE M EUGEN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ALEXE M NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 2.15 avansat Respins

ALEXE M TANASEL - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

ALEXE N. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.4 avansat Reusit

ALEXE V. ELENA- ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 8.85 avansat Reusit

ALEXE V. NICUSOR

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

ALEXOAE V. IOAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 2.2 avansat Respins

ALEXUC I. NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

ALHALLAK M. ALI ABDUL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

ALI B UNOL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

ALI C SINAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 5.45 experimentat Reusit

ALI C. DEMIREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.1 avansat Reusit

ALI E ELVIRAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ALI E TAMER

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.2 experimentat Reusit

ALI E. AIDIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

ALI F. SENOL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

ALI G HULYA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

ALI G INDER

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ALI G LEMISER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Fizica 4.35 incepator Respins

ALI I. ILDIZ

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 8.45 nivel mediu Reusit

ALI I. LEVENT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

ALI M NIURTEM

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.45 avansat Reusit

ALI M REIHAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

ALI M. GEILAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

ALI R. AINUR

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.95 avansat Respins

ALI V VAGIDE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6 avansat Reusit

ALI Z ERDAL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

ALI-GHIUVE A. DENIS

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

ALIM N. GUNUR

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ALIM S SERIAN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALIMAN S CORINA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Economie 5 avansat Respins

ALIMAN T.L. LAURA-OANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ALISTAR P. MIHAITA-ADRIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ALISTAR R. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza Matematica T2 8.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ALISTAR T. ANAMARIA - VIORICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ALUCHENESEI V MARIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

AMAMUT S. ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.5 experimentat Respins

AMARANDEI F. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

AMARANDEI I RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

AMARIEI I ELENA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Reusit

AMARIEI M. MARIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

AMARIEI P BOGDAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

AMARITU V ADRIAN-FLORENTIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

AMAXIMOAIEI M GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Reusit

AMBROZE E NICULINA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

AMET B. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

AMET E. GHIULNAZIC

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

AMET F ILHAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

AMET G BULENT

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

AMET I. AGIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

AMET I. INDER

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

AMET M ELVIS

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

AMET M. SEVGEAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

AMET N ILHAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

AMET O. GULBIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

AMET R AIHAN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 5 experimentat Reusit

AMET R NERIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

AMET S GUNAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

AMET S. AILIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.15 avansat Respins

AMET T SURENDA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

AMET Z. DALIDA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

AMIHAESEI J ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 4.3 incepator Respins

AMZA R BINIAMI

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 9.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 5.3 experimentat Reusit

AMZA-SALIM G CHIAMIRAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

ANA M IULIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ANAGNOSTE D DUMITRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.2 experimentat Respins

ANANI A ANDREI

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.75 avansat Respins

ANANI B CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 8 nivel mediu Reusit

ANCA D. IONUT - DUMITREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 5.9 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

ANCA G ANDREEA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ANCA O RAZVAN-TIBERIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

ANDRAS G ERIKA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

ANDREI A IONELA-PETRONELA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9 incepator Reusit

ANDREI B STEFAN-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Reusit

ANDREI C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANDREI C MIHAELA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

ANDREI C. EMIL - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

ANDREI C.C. RADU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

ANDREI D IOANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 8.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANDREI I ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 6.25 avansat Respins

ANDREI I. ANTONIO

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ANDREI M. CATALIN - GIGI

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

ANDREI P MARIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

ANDREI R. IRINA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

ANDREI S. DANIEL

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 8.45 experimentat Reusit

ANDREI T EUGEN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.05 avansat Respins

ANDRICI G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

ANDRICI V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ANDRIES M CONSTANTIN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

ANDRIES V MARIAN - CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ANDRIESEI V. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.35 incepator Respins

ANDRISOI G. COSTEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.15 incepator Respins

ANDRITOIU GH ANDREEA-IOANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

ANDRO M. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 8.5 avansat Reusit

ANDRONACHE CASATORIT ANDRONACHE-COSMA R. LAURENTIU

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

ANDRONACHE P. SIMON

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Psihologie 9.4 avansat Reusit

ANDRONACHI D. COSTINA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

ANDRONE D DALIN MARIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANDRONIC - SCUPRA V LEONTINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

ANDRONIC I ROBERT-MARIUS

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ANDRONICIUC P. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat N/p

ANDROS V. ADELINA-ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 5.4 avansat Respins

ANDRUSCA G FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

ANEFI D SURAJ

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

ANEFI S. ONGE-MELIS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ANEI G VASILICA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANGELESCU A. AURA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

ANGELESCU D. COSTIN

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

ANGHEL A. ALINA-MARIETA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANGHEL A.I. DANIELA-MIHAITA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9 experimentat Reusit

ANGHEL C ANDREEA-MONICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7 avansat Reusit

ANGHEL F ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANGHEL F CRISTIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 9.07 experimentat Reusit

ANGHEL F GABRIEL HORATIU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 nivel mediu Reusit

ANGHEL G FLORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.95 avansat Respins

ANGHEL G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ANGHEL G. ADRIANA-JANINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 2.6 avansat Respins

ANGHEL G. ANDREI-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

ANGHEL G. RUXANDRA - ELMIRA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

ANGHEL I OANA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ANGHEL I. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 2.25 avansat Respins

ANGHEL L LUANA-VALENTINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Reusit

ANGHEL L.G. CORINA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.6 nivel mediu Respins

ANGHEL M MADALIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Fizica 4 avansat Respins

ANGHEL N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ANGHEL N ANDREI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 avansat Respins

ANGHEL N IOAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.4 avansat Respins

ANGHEL N MADALIN MARIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ANGHEL N. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 7.25 nivel mediu Reusit

ANGHEL P VASILE

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANGHEL V ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

ANGHEL V MARIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ANGHEL V MARIUS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

ANGHEL V.D. NICOLAE-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 5.1 experimentat Reusit

ANGHELESCU I. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHELONI V. IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

ANGHELUTA T. LEONTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 2.25 avansat Respins

ANITEI C. MARIAN-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.9 avansat Respins

ANTAL A. ANDREEA - AUGUSTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B1-- Matematica T2 7.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ANTI I CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

ANTOFI C. ANAMARIA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

ANTOHI V. ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

ANTON A DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ANTON C VIOREL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

ANTON C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--B1-A1- Matematica T2 7.6 Fizica 8.15 incepator Reusit

ANTON D ANDREI

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.6 incepator Reusit

ANTON E DIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.9 avansat Reusit

ANTON E.D. ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 5 avansat Reusit

ANTON F. CRINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 8.1 nivel mediu Reusit

ANTON GH MARIUS-CLAUDIU

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ANTON GH VASILICA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ANTON I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

ANTON M. ANDRREA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ANTON M. MARIUS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

ANTON N. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p nivel mediu N/p

ANTON P. SAMOILA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

ANTON T IONEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

ANTON V RAMONA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

ANTON Y FANICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

ANTONACHE G. CLAUDIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

ANTONESCU A. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

ANTONESCU C.V GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Fizica 8 experimentat Reusit

ANTONESCU C.V VICTOR-PETRE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Fizica 8.1 experimentat Reusit

ANTONESCU D.I. DAN ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANTONESCU M VASILICA - IONUT

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

ANTONIU G IULIAN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

ANTONOV A. LIVIU - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANTONOV C. GEORGE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 2.5 avansat Respins

ANTROP G. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

ANUSCA M. ANGELICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 2.6 experimentat Respins

AONOFRIESE GH. GEORGE - BOGDAN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

AOSTACIOAE M AMINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

APACHITEI S. ANAMARIA-SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

APALAGHIEI R IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

APALAGHITEI F RAZVAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.6 experimentat Reusit

APALAGHITEI I FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

APARASCHIVEI S ANCUTA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9 nivel mediu Reusit

APETRACHIOAEI G FLORIN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 7.5 avansat Reusit

APETREI M COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Respins

APETREI M NICOLETA SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5 avansat Respins

APETREI M. MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

APETREI V VALERIA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

APETREI-VIERU I. ADRIANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Fizica 8.35 nivel mediu Reusit

APETROAE D. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

APETROAEI I ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

APETROAEI I LAURA VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

APETROAIE V. LUIZA-MARIA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

APOPEI I ALINA- MARIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

APOSTOL A. CORNEL

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Reusit

APOSTOL D. MARIA MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

APOSTOL D. MARIANA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

APOSTOL D. TASE NICOLA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza Matematica T2 5.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

APOSTOL G. VIKTOR

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

APOSTOL GH. STERIAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

APOSTOL I. ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 9.6 incepator Reusit

APOSTOL I. VIOREL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

APOSTOL M IONUT-SORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

APOSTOL V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

APOSTU C GETA MONICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

APOSTU GH. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.6 avansat Respins

APROFIREI D. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

APSELAM R ADALET

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola B1-B2-A2-A2-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

APSELIM T. UNAL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 6.75 avansat Respins

APTI - CARAMANLA E SIBEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

APTI B. SELATIN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

APTI P GIVAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5 experimentat Respins

APTISA P.S. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

APTISA S NERIMAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

APTULA S. EMRAH

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

ARAMA A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ARAMA C LILIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

ARAPI T GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

ARAPU D. COSTIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

ARAPU I LAURA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 5.8 avansat Reusit

ARAU S NICOLETA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

ARBA V. ADRIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

ARBANASU E ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.45 avansat Respins

ARDALAU E LUCIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ARDELEAN L. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

ARDELEANU I. FLORENTINA-IONELA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

ARDELEANU V DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.45 avansat Respins

ARDELEANU V MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ARGATU C ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Psihologie 6.5 avansat Reusit

ARGHIR S GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

ARGHIR TD MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ARGINTARU D MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

ARHIRE A. LIVIU-CONSTANTIN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

ARHIRE C. MARIUS-FLORIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ARHIRE CASATORITA LUPASCU C. ELENA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

ARHIRE M MARIUS-EDMOND

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.35 Geografie 9.7 avansat Reusit

ARIF S AIGHIUL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

ARITON G ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

ARITON M RAUL-MEIR

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

ARNAUTU G. SIMONA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ARNAUTU GH. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

ARNAUTU V ILIE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

AROSCULESEI G PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AROTARITEI G. COSTIN - TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.15 incepator N/p

ARPASANU M. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Filosofie 5 experimentat Reusit

ARSENE FRATILA M IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

ARSENE I. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 6.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

ARSENE P. ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 6.95 Fizica 8.55 nivel mediu Reusit

ARSENE S. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ARSENI D IONELA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 9.75 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ARSENI F. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

ARTENI R. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

ARVATU R. MARIUS - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

ASAFTEI C EMANUEL

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ASAFTEI N. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

ASAN I.T. IRFAN METIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

ASAN M. SERCIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

ASAN N LEVENT

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.05 avansat Respins

ASAN O. SOFIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 5 Fizica 6.75 Respins

ASANDEI M CRISTINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.55 avansat Respins

ASCIU G. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 3.5 avansat Respins

ASIM R SEMRA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

ASLAN E SUNAI

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

ASTEFANESEI V. EMILIA GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ATANASIU C. COSTELA - LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5 nivel mediu Respins

ATOFANI I IONELA-EMILIA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

ATOMEI C. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ATOMEI R. ALINA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

AURARU S SOFIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

AVADANII C ELENA-COSIMA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

AVADANII D ALEXANDRA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.15 avansat Reusit

AVAMIL N MENGHIUL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AVASILCAI GH DUMITRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

AVISALON I. MARIA -ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

AVRAM A ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

AVRAM D. ALEXANDRA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

AVRAM G GEORGE SILVIU

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

AVRAM G. CRISTIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 nivel mediu Respins

AVRAM GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 4.35 incepator Respins

AVRAM I GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 5.05 avansat Reusit

AVRAM I. IONUT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 incepator Reusit

AVRAM M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 6.3 avansat Respins

AVRIGEANU D. SIMONA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

AXENTE CASATORITA SUCIU S. MONICA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

AXENTE M DANIELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba germana moderna Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

AXENTE P NICOLETA DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

AXINIA P. MARINELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

AXINTE V LIDIA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AZIS D CADRI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

AZIS M. ENIS

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

AZMI A LEVENT

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BABA GH MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

BABA S ALINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BABA V NICU-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

BABAIANU I. GEORGIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.5 avansat Respins

BABAN D DUMITRU

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BABANICA P ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BABASA C. IFIGENIA-GEORGIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

BABASANDA-GHEORGHE R FLORINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BABIAC R. ALICE-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu N/p

BABICEANU D. FANICA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BABOI A.M. ROBERT-MARIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

BABOIA C ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola Istorie 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BABOIA C TUDOR

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

BABOIA M GEORGE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BABOS N. GEORGE - NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 3.15 avansat Respins

BABOSIA A NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BABOSIA A TEODORA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BABU A. GINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

BABU A. OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

BABU M. STEFAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 avansat Reusit

BABUTA GH. ADRIAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.8 avansat Respins

BACALE - TEGA H GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.3 experimentat Respins

BACANU H. VLAD

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.75 incepator Respins

BACIOIU V ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BACIU C LILIANA-MIHAELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

BACIU C. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BACIU D ELENA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BACIU GH MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Fizica 4.25 avansat Respins

BACIU L.G. LILIAN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 3 nivel mediu Respins

BACIU M IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.3 avansat Respins

BACIU S SANDEL-NELU

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

BACIU T. IOANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BACIU T. THEA-IOANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Respins

BACIU V IONELA-LUIZA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BACTISA T. ERSIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BADALUTA G PETRE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

BADAN GH. NICUSOR

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

BADARAU T TEODOR

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 5.1 avansat Reusit

BADAU N. GEORGIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 avansat Respins

BADEA - MANGALAGIU I ANICA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

BADEA C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

BADEA GH ELENA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BADEA I GEORGETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

BADEA I IOANA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BADEA I. ANISOARA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BADEA I. MIHAI-IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

BADEA I. PETRICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

BADEA L.O. GABRIEL VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BADEA M MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

BADEA M. VALENTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

BADEA N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BADEA N. ANDREI MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BADEA R ALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BADEA R.P. GEORGIANA-ISABELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 8.8 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

BADEA V MARIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BADEA V. MARIUS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

BADEANU V DRAGUTU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BADESCU A RAZVAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.8 avansat Respins

BADESCU C. RAMONA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

BADESCU V. OCTAVIAN-CIPRIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.3 avansat Respins

BADIC A STEFAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

BADIC S.G. IOSANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 5.5 avansat Reusit

BADICA D. IOAN-ALEXANDER

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

BADILA C. IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 5 incepator Respins

BADILA I. CASANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BADILA O ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BADIN N ANGELICA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

BADIU M. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BADOIU I ADINA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BADON S ANA SIMONA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

BADULESCU C ANDREEA-ZINICA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba portugheza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BADULESCU D MIHAELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BAER C.D. ANTONIO CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7 avansat Respins

BAEREL I SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BAESU C CLAUDIU-COSTICA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

BAETICA I STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BAGIS E IPEC

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 5.35 experimentat Reusit

BAICAN-TRAICU D ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BAICU A GEORGEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

BAICU D SILVIU - GEORGE

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

BAIDOC C. ANDREI-ADRIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

BAIETICA I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.95 avansat Reusit

BAISAN GH. VASILE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

BAISAN I ALEXANDRU- DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

BAJDECHI N MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

BAJDECHI N. MADALINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BAJDECHI V CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

BAJDIU S. ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BAJENARU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BALA C GEORGE IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BALABAN D RADU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 6.2 avansat Respins

BALAN C IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

BALAN C. VICTOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BALAN D GHEORGHE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

BALAN D. MIHAELA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 7.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

BALAN F RUXANDRA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

BALAN G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALAN G. CATALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALAN G. MARIA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Matematica T2 7.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BALAN I. DANIELA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 10 experimentat Reusit

BALAN I. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BALAN I. STEFAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

BALAN L. CLAUDIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BALAN M. SORIN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.4 avansat Respins

BALAN N. GEORGIANA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

BALAN P. ELENA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

BALAN V BOGDAN-MARIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BALAN-GHEORGHE P VICTOR

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BALANESCU G BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

BALANESCU I IONELA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BALANICA I. STEFANIA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

BALANUCA I MIRUNA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BALAS P. ROXANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

BALASA C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 3.3 avansat Respins

BALASCAN D.F. PAUL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

BALASESCU G.S IULIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BALAU I. MIHAI-SORIN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

BALAU V IONUT

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BALAUTA C. TEODORU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.95 avansat Respins

BALAUTA G VLAD - ANDREI

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BALAZS L ALEXANDRA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BALCAN G MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BALCAN V ADRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALEANU A VERONICA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 9 avansat Reusit

BALEANU I GABRIEL-MIHAI

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BALENT M MARIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Istorie 6.65 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BALINT I MARIAN - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BALOTA L. BIANCA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

BALOTA S.A VLADUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BALTA N BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

BALTA P MARIANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BALTA P RODICA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BALTAC C ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.25 avansat Reusit

BALTAG D. ANA - ELIZA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BALTARU A MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BALTATEANU P MIHAI

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

BALTOI C RALUCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BALTOI D. TAMARA-DANIELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BALUTA G. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.1 avansat Respins

BALUTA M. CAMELIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

BAMBERGHER D.V. ION

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

BANAGA C. GEORGETA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

BANAGA S ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 8 experimentat Reusit

BANATEANU G CRISTINA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BANATEANU G MARIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

BANATEANU G TUDOR

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BANATEANU S NICUSOR

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

BANCIU F. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

BANCIU G.T. ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BANEA I. SANDEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BANESCU O MARIA CARMEN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba portugheza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BANGAU - NINOV S. MARINELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

BANGAU C. CRISTINEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

BANGAU GH. ION

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Respins

BANGHIORU S. MARIA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BANICA D GEORGE-LIVIU

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.8 experimentat Respins

BANICA G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.45 Filosofie 7.7 experimentat Reusit

BANICA G. GABRIELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 avansat Reusit

BANTAS G.D. ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.2 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BANTAS P. LAURENTIU-CONSTANTIN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BANU I GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BANU I ION-ANDREI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

BANU N MARIAN SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

BANU V. CLAUDIA-FANICA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BANU-COJOCARU S VASILE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

BARAC N. GEORGE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BARANGA R. RADITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 2.85 avansat Respins

BARBACUTI D. GEORGE-VLAD

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BARBALATA G. GHITA-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat N/p

BARBALATA T. COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BARBAT V CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.1 avansat Respins

BARBIERU I ELENA VIVIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBOI T MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

BARBU A. COSMIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza N/p Matematica T2 1.3 Geografie 2 avansat N/p

BARBU A.O. ION - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 1.95 experimentat Respins

BARBU CASATORITA APETROAIE GH. GEORGIANA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

BARBU D NICOLETA DANIELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Istorie 5.8 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BARBU D VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BARBU GH. IONUT-LIVIU

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

BARBU I ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 6.65 avansat Reusit

BARBU M ANAMARIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

BARBU M VALENTIN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Reusit

BARBU M. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.2 avansat Respins

BARBU S DANUT

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

BARBU S. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BARBU V CATALIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 avansat Respins

BARBU V GABRIELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

BARBU V. NICOLETA - GEORGETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BARBU-PREDA I GABRIELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Reusit

BARBU-PREDA I NICOLETA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BARBULESCU - CAS MARIN D. ADELINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 3.15 avansat Respins

BARBULESCU A GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

BARBULESCU A. DANIEL

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

BARBULESCU G EUGEN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BARBULESCU M. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.35 incepator Respins

BARBULESCU V NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

BARBULESCU V. ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 7.95 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BARDASU C ANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BARGAN S ANDREEA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BARI E SEZEN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BARISOV A. SANDRA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BARIZ G. ROBERT IOAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BARLA N NICOLETA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BARNESCU C GINA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BARNESCU GH STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BARSAN C ANCUTA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARTOK F. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BARUS V STEFANIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BASARABEANU V ARINA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba italiana A1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BASCOVEANU P. MARIUS-GEORGE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BASTIUREA V.N. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel II 5.95 experimentat Respins

BASTUREA M. DIANA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BASURI A. ATENA-COSMINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BATALA M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BATINCU V IONELA-DANIELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

BATINEANU M. CRISTINA-IRINUCA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.8 incepator Respins

BATRANAC S. DOINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.4 avansat Respins

BATRINU V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

BAUBEC A AYLIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.9 avansat Respins

BAYRAM B BARIS

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.52 experimentat Reusit

BAYRAM B BUSRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BAZ R.O RADU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BAZAIAC D COSTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.25 experimentat Respins

BAZARU J MADALINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BEBU GH ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 8.1 avansat Reusit

BECBAU E. ELFIDA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BECHET A.E. RUDYARD-DANIEL

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.2 avansat Reusit

BECHIR I SAMIR

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BECHIR N. EMEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BECHIR O. DEMIREL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.95 incepator Respins

BECHIS E ALEN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BECHISI M. CRISTINA - IULIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

BECIU N. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BECMAMBET G ELVIS

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.1 incepator Reusit

BECU GH. GABRIEL - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

BECU T GABRIEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

BECULESCU G. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

BEDREAG N. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.95 Fizica 10 experimentat Reusit

BEDROS S. MADALINA - DORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BEGALI C SELGEAN-AMIDE

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

BEGAZI S. VAROL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BEJAN C ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.35 incepator Reusit

BEJAN C ALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

BEJAN C. ANDREEA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

BEJAN D SORIN - RAZVAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

BEJENARU IOSIF C RAMONA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5 nivel mediu Respins

BEJENARU M. GEORGIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 3.75 experimentat Respins

BELBA C ROXANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BELCIU D. SIMONA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

BELCIUG G PAUL-MARIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BELCIUG M CRISTIAN-MIHAIL

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BELCIUG M.T. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 10 experimentat Reusit

BELCIUG N. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

BELDIE I IOANA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BELDIMAN T JANINA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BELEAZOV V. RALUCA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BELENCO - ROSU T RICA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BELESICA I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

BELI E ORIANA - CRISTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 7.3 avansat Respins

BELIBOV O RAZVAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BELITU G PETRISOR-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BELOCURENCU P. LUMINITA-LENUTA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.25 avansat Respins

BELOIU I MONICA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BELU A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BELU E GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

BELU P. CAMELIA - CLEOPATRA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 3.6 avansat Respins

BENGAZI I SIBEL

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

BENGHEA C ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Reusit

BENTU C ANDREI IULIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BENTU G. MARIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie N/p experimentat N/p

BENZA G. IULIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BENZAR D ROMARIO - SANDU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.5 incepator Reusit

BERBEC G. RALUCA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.6 avansat Respins

BERBER M IOLANDA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 experimentat Respins

BERCARU C BIANCA - MANUELA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Psihologie 10 experimentat Reusit

BERCEA I GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

BERCEA I.E. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

BERECHET S SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 6.55 Economie 9.6 experimentat Reusit

BERENDE V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 8.65 experimentat Reusit

BERESCU M. FLORIANA GETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BERLEA I VALENTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BERNIANU F. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BERNIANU I ROXANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

BERUSCA P. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Reusit

BESLIU D.I. ELENA - VIOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

BESLIU L. RAZVAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.4 experimentat Respins

BESLIU N. MARIAN - NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BESNEA R DAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.65 avansat Respins

BEU I. SIMONA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 4.65 avansat Respins

BEZNA D. DUMITRU-DRAGOS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

BEZNEA CASATORITA MISTRIANU S. ZINA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

BIA C. ALEXANDRA - VIOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza A1-B1-B2-- Matematica T2 8.1 Geografie 7.95 avansat Reusit

BICA I MARIUS

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

BICA L IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

BICA N. GEORGIANA-SORINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

BICAN M.G. CEZAR - CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 3.15 avansat Respins

BICAN M.N. ALEXANDRU-LUCIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 4.25 avansat Respins

BICAU N. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.65 experimentat Reusit

BICHEREANU E IONELA IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.05 avansat Respins

BICHI P. MARIUS

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 10 experimentat Reusit

BICIUSCA I MADALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Reusit

BICOIU N. TIBERIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 experimentat Respins

BIDA I. MARIA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

BIDILITA GH. BIANCA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BIGHIU G. GHEORGHE-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 incepator Respins

BIJA C IONICA LUIZA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BILAL G. NELIFER

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BILAL I. ILHAN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BILEGAN M.L. LIVIA-GEORGIANA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

BINDELA V CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 3.05 avansat Respins

BINDIAC I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.4 avansat Respins

BIRA G BOGDAN ANDREI

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BIRA I. CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BIRLA V GABRIEL - MIHAITA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.7 avansat Respins

BIRLADEANU I DANIELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 5.8 avansat Reusit

BIRLIGEA I. PETRICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BIRO P ANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.55 avansat Reusit

BIRSA D ION

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIRSAN D. VICTORIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5 avansat Respins

BIRSAN I. FLAVIUS IOAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BIRSAN SIMA V CAMELIA TATIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

BIRU A CRISTINA-FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

BIRU A. FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.35 avansat Reusit

BIRZAN A LUIZA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BISAG C COSTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BISOG N NICU-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

BITANU M. SEBASTIAN-ALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.7 avansat Respins

BITARU D.A. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 7 Fizica 5.15 avansat Reusit

BITCA I GEORGIANA-LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

BITIC P DANIEL

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BITICA D.D. DIANA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

BITU M FELICIA IOANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

BIVOL I IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BIVOLARU IVANOV L IULIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.52 nivel mediu Reusit

BIXADE C SELAMIN-SORIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 3.85 avansat Respins

BIZADEA C CRISTIAN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BIZAU G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

BIZIIAC D. COSMIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

BLAGOCI G ANA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

BLAJ G. ROXANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BLAJ L. OANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

BLAJU G. ALEXANDRU-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.3 avansat Respins

BLANA C. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BLANA I. RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BLANARU I IULIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Reusit

BLANARU V. CIPRIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.7 avansat Respins

BLEBEA N IULIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.2 avansat Reusit

BLENDEA E. IOANA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BLIDARU M LAURA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 9.9 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BLIDARU M. ANDREI-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BLINDA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BLIOJU C CEZARA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BLIOJU I.V. AMALIA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza Istorie 6.6 Economie 9.2 experimentat Reusit

BLIORA G TONI-MARIAN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BLOJ T. BOGDAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3 avansat Respins

BLOT R. ANDREI

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BOANTA I. CRISTINEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

BOANTA I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

BOANTA M IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

BOAR-NISTOR L. SILVANA-PAULA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

BOARCA ST. NICOLAE

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

BOBARU M. GEORGE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Reusit

BOBE A ANCA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T2 8.6 Fizica 9 nivel mediu Reusit

BOBEA S MARIANA-GEANINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOBEANU D.V. CRISTINA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BOBEANU I MIHAITA-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

BOBEI I. MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

BOBES I ADRIANA-VIORICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7 nivel mediu Respins

BOBI A. CRISTIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.9 experimentat Respins

BOBIRNAC G DUMITRU-MADALIN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

BOBOC D LOREDANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BOBOC E LAVINIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BOBOC GH GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

BOBOC S GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

BOBOC V. FLORENTINA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BOBOCEA D RALUCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza Istorie 9.1 Psihologie 8.95 experimentat Reusit

BOBOCEL S LAVINIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BOBOCIA D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 5.45 avansat Reusit

BOBOLOC N. VASILE - MARIAN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Reusit

BOBOSATU N. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

BOCA I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 3.55 avansat Respins

BOCA I. IULIANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 10 experimentat Reusit

BOCA M. MIRELA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

BOCAI CASATORITA MIHALCEA C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BOCANCEA C. ELENA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

BOCANCEA T PETRE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOCANET M. IULIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BOCANET M. MONICA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOCHIS A. ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BOCICOREC I MARIUS-GHEORGHITA

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

BOCRICI G. FLORICA SIMONA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

BOCSAN A GABRIEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

BOCSE G. MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

BODE P. MARIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BODEA A. MARIAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BODEA D. EMILIA GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

BODEA D. NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.15 avansat Reusit

BODEANU N MARIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BODILCU I MIHAELA-SIMONA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

BODIU G.A. SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BOERESCU I. CORINA-NICULINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

BOERU C. ANCA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BOERU D MARIUS RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BOERU I IONEL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BOGASIU I ISABELA - RALUCA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BOGATEANU C. ROXANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2--B2-A1- Matematica T2 8.1 Fizica 8.5 nivel mediu Reusit

BOGDAN C MARCEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 avansat Respins

BOGDAN G. IULIANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

BOGDAN GHE. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

BOGDAN I. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BOGDAN P.S. GABRIELA - SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

BOGDAN V MIREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

BOGHICI C RADU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 8.45 experimentat Reusit

BOGHICI V ECATERINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BOGHIU S.R. ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

BOGLEA G MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

BOGLES S IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BOGZEANU G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 8.7 experimentat Reusit

BOHAN M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

BOICEA I GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BOICU GH SILVIU-GELU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOITA C BOGDAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

BOITAN I ALEXANDRU-STEFANUT

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7 experimentat Reusit

BOJIN M CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BOJIN V ION MARIN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BOKOR D GEORGETA-ELENA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

BOKOS I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 3.7 avansat Respins

BOLAN D. MARIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOLAN GH. MARIAN-ALIN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu N/p

BOLAT D. ENGHIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

BOLAT G GHIULDAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Reusit

BOLAT L. ELVIR

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOLBOASA F CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Fizica 9.35 experimentat Reusit

BOLDEA G. GEORGETA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.2 experimentat Respins

BOLDEA G.G CLAUDIA ELENA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOLDESCU C ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.5 incepator Reusit

BOLFAN C SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BOLIMIREANU L. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

BOLOCAN G. DRAGOS STELIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BOLOCAN GH. FANI

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

BOLOCAN N. DOINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5 avansat Respins

BONCATA G. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BONCU G IONUT - GEORGE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.45 avansat Respins

BONDOC V. ANDREEA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 8.35 nivel mediu Respins

BONDREA V. MARIA-ALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

BONEA S. ELENA-CRINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BONTEA T ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.75 incepator Respins

BONTEANU G. VASILICA-AURELIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.1 avansat Respins

BONTOI V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BORA I NICOLAE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BORACAI R AILIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

BORALI E. YASEMIN - FERIHAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BORALI S ADNAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Respins

BORAMET G ERGEAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BORCAN C ION - NARCIS

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.4 incepator Respins

BORCAN G. DENI-MIHAITA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 nivel mediu Reusit

BORCAN GH SIMONA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BORCEA B MARIANA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BORCEA G ALEXANDRU - SILVIA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Reusit

BORCEA V. SABIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.5 Limba engleza Matematica T1 N/p Fizica N/p experimentat N/p

BORDEESCU C LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BORDEIANU C ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Reusit

BORDEIANU D CORNEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

BORDEIANU ST. IULIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BORDIANU C. GEORGIANA-SIMONA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BORDIANU D. NICOLAE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

BORDIANU G. MADALINA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BORDOLENCO GH. DENIS-PAULA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BOREA D. GRETA - GABRIELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

BORFOTINA BUSCA I ROMICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.2 avansat Respins

BORGAZI M ENDIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BORGEA GH. FLORIN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

BORINESCU D COSTIN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

BORLESCU N ADELINA MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Istorie 9.5 Economie 9.2 experimentat Reusit

BORNESCU I. VALENTIN-ANTON

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

BOROI I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1- Matematica T2 2.3 Fizica 3.25 avansat Respins

BORONET P. MARIA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

BORS G ANNABELLE

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BORS I MILUCA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BORSAN I. CRISTINA-FELICIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

BORSAN L MARIANA SORINELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

BORUZ R. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Reusit

BORZA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 5.8 avansat Reusit

BORZA V.V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

BORZEA N ANA-MARIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

BOSNEAG R. PETRICA - IULIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOSTAN A MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BOSTAN D IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BOSTINA G CRISTINA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu N/p

BOTA D. NICOLETA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 3.7 avansat Respins

BOTA I SILVIA CONSTANTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BOTAN V ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

BOTAR E ROBERT-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.3 avansat Reusit

BOTEA ST ANDRA-BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 6.35 avansat Reusit

BOTESCU G. MIRCEA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BOTEZ C LAURENTIU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7 nivel mediu Respins

BOTEZ G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BOTEZATU I GEORGIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BOTEZATU I. CIPRIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.6 experimentat Respins

BOTEZATU I. ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BOTEZATU P. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BOTEZATU T ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BOTNARCIUC V VLADIMIR-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOTOAGA C FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 5.2 nivel mediu Reusit

BOTOGAN V IONUT

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 5 avansat Reusit

BOTOSANSCHI M LAVINIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BOTOSARU I. EUGENIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

BOUNEGRU A. MARIUS - ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BOUNEGRU I VASILE

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BOUNEGRU N MIHAITA MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.05 experimentat Respins

BOZDOG N. RALUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BOZU N. MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BRAD G. ADRIANA-SABINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

BRADEANU A ANCA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.1 experimentat Respins

BRAESCU P. SILVIA-GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BRAGADIREANU A HIULIA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BRAICULESCU I.L. IONUT-DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 7.15 avansat Reusit

BRAILEANU PB ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BRAILESCU D CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

BRANDENBURG - CHIRITA E ANDREEA MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.15 avansat Respins

BRANEANU C. LAVINIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 8.9 avansat Reusit

BRANESCU C ROBERT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza Istorie 7 Economie 9 experimentat Reusit

BRANESCU F SILVIA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

BRANESCU I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 5 avansat Reusit

BRANESCU I. EUGEN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 8.45 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BRANESCU I. NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 8.05 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

BRANOVICI P. TINICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

BRANZA C. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BRANZAI G. ORTANSA VIORELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BRASOVEANU A. FLORIAN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Reusit

BRATEANU M VASILICA-DAN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

BRATOSIN GH. RELU-VASILICA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BRATOSIN S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BRATU D BOGDAN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

BRATU M ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BRATU M.S. ALBERT

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BRATU S GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BRATU S. DAVID-LEONARD

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BRATU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BRATU V. ANDREI-PETRUS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

BRATUCU C.R. CONSTANTIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BRATULESCU I IONELA LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.35 experimentat Reusit

BRATULIANU C OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.7 avansat Reusit

BREAZU C CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BREAZU C. CRISTINA - LAURA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.35 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BREAZU I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

BRESCAN P. GABRIEL-NICU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.2 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

BRESUG D. VASILE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 3.6 avansat Respins

BRICERIU C BOGDAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 6.3 nivel mediu Reusit

BRINDUSA I BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 7.75 avansat Reusit

BRINZA G IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

BRINZA I COSTEL

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.55 avansat Reusit

BRINZA I DUMITRU-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

BRINZA N MIOARA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BRINZA N PETRISOR

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BRINZA O DUMITRU - OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BRINZAN C. ROXANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

BRINZAN M CORINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.95 avansat Respins

BRINZEI G. DUMITRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Respins

BRINZEI M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 4.1 incepator Respins

BRINZESCU D CRISTINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 nivel mediu Respins

BROASCA L ALEXANDRU NICUSOR

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BROSCOI - BAZDOACA D LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BROTEA M. ALINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BROTEA V MARIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.2 avansat Respins

BRUMA I. OANA-IONELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BRUNCHI C. LORENA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Reusit

BRUTARU M MARIUS-CRISTIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BUCATARI G MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BUCATARI N GHEORGHI

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

BUCATARIU F. GABRIEL - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Fizica 5.1 incepator Respins

BUCATARU C. ALEXANDRA - DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 3.05 avansat Respins

BUCI N. ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.2 avansat Reusit

BUCIUC GH. ADINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 7 Fizica 5.8 incepator Reusit

BUCSA F. BOGDAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5 avansat Respins

BUCULEI I. CONSTANTIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

BUCUR A.J. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUCUR B.I. MIHAI-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BUCUR D. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Fizica 5.6 Respins

BUCUR D. SORIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUCUR I GABRIEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

BUCUR I IOAN SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 8 experimentat Reusit

BUCUR I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 4.4 avansat Respins

BUCUR M ION-ADRIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

BUCUR N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica 6.65 experimentat Reusit

BUCUR N. RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 9.25 experimentat Reusit

BUCUR P GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BUCUR V. CLAUDIU-MARIUS

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Reusit

BUCURA V ELENA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

BUCURAN V LIVIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.95 avansat Respins

BUD V ROBERT-FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUDA S NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

BUDACA C. ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.75 incepator Respins

BUDACU V. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 3.35 avansat Respins

BUDEANU C. GEORGE - COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUDEANU C. LOREDANA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

BUDEANU G. MARIANA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.35 avansat Respins

BUDEANU S GINA-IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUDEANU VV ELENA - ANCUTA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BUDICA I. ELENA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.55 experimentat Respins

BUDU AM ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BUDUR G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BUDUR G MIHAI

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BUDUROI I NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 7.1 avansat Reusit

BUDUROVICI G. MIHAELA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 incepator Respins

BUGA C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BUGA N. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BUGAENCO MV CAMELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BUGU C GEANINA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

BUHA G. IONELA - EMANUELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 2.9 avansat Respins

BUHASCHI E EDITH

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BUHASCHI L. CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.65 avansat Respins

BUIUC S VLADUT-STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BUIUCA N ALEXANDRU COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 avansat Reusit

BUJA C GEORGE STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BUJDUVEANU C MITICA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BUJOR C. CECILIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BULAI N LAURA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BULARDA-IACOBESCU N LENUSI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.75 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BULBAN T. ANCA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BULEANDRA C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BULEU M VASILE ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BULGARU I. CRISTINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BULGARU M.C. MIRCEA-PAUL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

BULGARU N. LIVIU - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.75 Fizica 3.7 experimentat Respins

BULGARU T ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

BULIGA I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BULIGA V ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BULIGEANU G NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.6 avansat Reusit

BULMAGA I MARIAN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

BUMBAC O GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BUMBAC O IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BUMBAR C CRISTIAN CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BUNESCU M. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

BUNZEAC D NICUSOR

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BURA D ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BURADEL G. ANDREEA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BURASAN F. ERSIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

BURCA I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

BURCEA C. OCTAVIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BURCEA D. GHEORGHITA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

BURCEA G. DANIELA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BURCEA P. ANCA-GEANINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

BURCHI G ROBERT

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BURCIN C MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.8 avansat Reusit

BURCIN D. MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

BURCIU I EMILIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BURCIU I.S. DUMITRU-SORINEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

BURCIU V. GABRIEL

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

BURDUCEL P. NICOLETA - ADELINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

BURDUN D. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BURDUN V COSTEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica N/p avansat N/p

BURDUSEL-DULGHERU GH ELENA LOREDANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURETE V FLORENTINA-ALINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

BURGHELEA N ROXANA-ANDA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BURGHIU S ROBERT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BURGUI V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 4.25 experimentat Respins

BURICEA V. BIANCA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BURIU I RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

BURIU I. ANDREEA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURIU N PETRE

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

BURLACU B. ANDREEA-MADALINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BURLACU C ANA - MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.05 avansat Respins

BURLACU I. BOGDAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BURLACU M NICULINA-MADALINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 4.45 incepator Respins

BURLACU R. LAVINIA IOANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BURLACU V ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 5.15 nivel mediu Reusit

BURLAN A MARIAN-IONEL

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

BURLOI _ MARINELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BURMAMBET R. NEVIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BURSUC V MARICICA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

BURUGA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9 experimentat Reusit

BURUIANA D. MITRITA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 5 experimentat Respins

BURUIANA M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BURUIANA V. CIPRIAN-GEORGEL

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BUSE GH LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

BUSEGEANU C. GEORGE-VICTORAS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BUSOIU L.S. RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.5 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BUSTIHAN S. FLORIN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

BUSU C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BUSU GH IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BUSUIOC I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.65 incepator Respins

BUSUIOC I. GABRIELA ANICA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BUSUIOC M FLORIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BUTA C. GABRIEL - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUTA G.V. ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

BUTA I. RICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.2 avansat Respins

BUTACEL G. GABRIELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 incepator Respins

BUTACEL N EMANUELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BUTACU G DINU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BUTAN N.V. NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 6.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUTEREZ C DENIS-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BUTILCHIN A. DORINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 3.1 avansat Respins

BUTNARASU P. FLORENTINA-MARICELA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BUTNARIU I MARIAN IONUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUTNARIU T ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.95 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BUTNARU S. GEORGIANA CLAUDIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8 experimentat Reusit

BUTNARU V COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 avansat Respins

BUTOI I. DANIELA - BIANCA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 8.4 Geografie 5.25 avansat Reusit

BUTU I ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BUTUC A GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BUTUC C. ADI - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BUTUC I. RALUCA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

BUTUC N OVIDIU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.75 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BUTUC R ROXANA DENISA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.4 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BUTUCEA D. DUMITRA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

BUTURUGA G MIRELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BUTUSINA M.G. PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BUZAEANU S MARIA - RALUCA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BUZATU A MARIUS - CATALIN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 10 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUZATU M EDUARD-PAUL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

BUZATU M. ANDRADA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

BUZATU M. PETRISOR BOGDAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7 experimentat Reusit

BUZDUG G TATIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

BUZDUG I MARINELA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BUZEA N ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BUZEA P MARIAN-LIVIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BUZEMURGA D. IULIA-BIANCA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

BUZESCU A.C. ELENA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUZGARU I DANIEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 3.85 avansat Respins

BUZOIANU D.C. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 5 experimentat Respins

BUZOIANU I CONSTANTIN GEORGEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.3 avansat Respins

BUZOIANU I. ANDREEA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BUZOIANU I. LIVIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BUZOIANU V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

BUZULICA G. IONELIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

CABASON V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 4.05 incepator Respins

CABUZU G DANIELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Fizica 9.45 experimentat Reusit

CACENCO C. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CACESCU V.P. DELIA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CACIANDONE D STERE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T1 8.8 Fizica 9.75 experimentat Reusit

CACULA GH. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5.05 incepator Respins

CADARE A.R. MIHAELA-VALENTINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CADIR C STEFANIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CADIR S SEMRA NERMIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

CADIR T SELGIN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

CAIA T IPEK-AYLA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

CAILEANU G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

CALAFOR G. GEORGIANA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

CALAICI R SENOL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

CALAIGI T CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CALANCEA I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

CALANCIU D. STERE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CALARASU R PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

CALCAN D. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CALCAN I. IONELA NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CALCAN T FELICIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.45 avansat Reusit

CALCIU A. IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

CALDARARU L ISABELLE

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CALDARARU S ALINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

CALDARARU V. ANDREI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 7.9 Sociologie 9.8 nivel mediu Reusit

CALDARE M COSTEL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.4 avansat Reusit

CALIAN M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CALIANI B BRUNO-LUCIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

CALIGA D. ALEXANDRA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CALIL R. ILHAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CALIMAN C. CRISTI - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CALIMAN C. FLORIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Reusit

CALIN A ANDA - MONA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

CALIN A CLAUDIU-STELICA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CALIN A IONUT

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CALIN A STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.95 avansat Respins

CALIN C ALEXANDRA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CALIN C MARIUS-GEORGE

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

CALIN D ADRIANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

CALIN D ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 9.1 avansat Reusit

CALIN D BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CALIN F GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

CALIN F. JAN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 7.05 avansat Respins

CALIN GH. SERGIU-COSTEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

CALIN I ELENA-LIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CALIN I IULIAN-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

CALIN I. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 4.4 avansat Respins

CALIN I. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 3.1 avansat Respins

CALIN M. ANDREEA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9 avansat Reusit

CALIN M. ANDREEA IONELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CALIN N. CRISTINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 7.25 experimentat Reusit

CALIN S DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 7.65 avansat Reusit

CALIN S RAMONA-ELENA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

CALINESCU C.N. ROXANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CALINESCU I. ANDREEA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

CALINESCU T ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.55 incepator Reusit

CALINTARU S. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

CALITA S. OVIDIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

CALIVET E NEJLA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CALMATUIANU C. RAMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CALMICU S. EUGEN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CALOIAN CAS ANDREI C. MARCELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

CALOIANU V ALINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CALOTA G. AMALIA - LARISA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

CALOTA M ANDREEA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CALOTA N. ANDREI

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CALOTA N. GHEORGHE - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

CALTUT - CAS IONESCU I. DORIN - MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALTUT-IONESCU D. ANGELICA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CALU A BEIHAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

CALUGAREANU F. ANDREI-EUGEN

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CALUGARITA D. MARIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Economie 8.3 avansat Reusit

CALUT G CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

CAMPANU M MIREL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CAMPIANU I. STEFAN-ROMICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CANA G.G. ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 5.5 avansat Respins

CANA M IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CANA M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

CANCIU C. IOANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CANCIULESCU C. CONSTANTIN-FLORIN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

CANEA D MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CANEA M. CORINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

CANES N ROBERT GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

CANTARAGIU C. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

CANTARAGIU F COSMIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

CANTEC G. SANDU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

CANTORIANU J ANDREEA-IRINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

CAPBUN V ROXANA-DIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.05 incepator Reusit

CAPITANU I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.6 avansat Reusit

CAPITANU V DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

CAPRARU T ELENA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CAPRES C STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

CAPRITA G. BIANCA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

CAPRITA G.D. MARIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CAPU S. MELANIA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza Istorie 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CARA-ION I. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 3.6 Fizica 5 incepator Respins

CARA-ION P. DANIEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.3 incepator Respins

CARABAS P DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

CARABASU P CRISTIAN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

CARABAT C. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 experimentat Respins

CARABUS M ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Istorie 9.2 Economie 9.3 experimentat Reusit

CARABUZ T NICOLAE

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

CARACOSTEA GH. MARIA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CARACOSTEA MOCANU P MARIETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CARACUDA D ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.85 avansat Reusit

CARAGHEORGHE T GEORGE SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

CARAION SCURTU M LUCRETIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

CARAMALIU M. VALENTIN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

CARAMAN C.L. ANDREEA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CARAMAN I IULIAN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

CARAMAN I. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

CARAMATRAC M GABRIELA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CARANI B HACAN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5.1 experimentat Reusit

CARAPALE P NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 4.2 avansat Respins

CARAPANCEA C. NICU - CATALIN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

CARAPANCEA C. VASILICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.35 nivel mediu Reusit

CARAPCEA S CRISTIAN-STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CARAPETRU L.M OANA- ISABELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

CARARE N ADRIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

CARARESCU GH. IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CARATAN H GHEORGHE

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CARATANA C VASILICA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CARATAS M. MONICA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba spaniola Istorie 9.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CARATAS T MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba spaniola Istorie 7.8 Economie 9.2 experimentat Reusit

CARAULANI I VERONICA-AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

CARAULANI N CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Respins

CARAUS G GEANINA-ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CARAUS M GEORGIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

CARAZIANU N ANTOANELA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CARAZIEANU I MADALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

CARBUNARU S. LAURENTIU-STEFAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

CARCHEA M MIHAELA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARCIUC A.P. CLAUDIU - DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

CARCIUMARU M PAUL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CARCIUMARU M. ANTONETA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

CARDON N SEVASTINA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARLAN G ALINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.5 experimentat Respins

CARMOCAN GH. ELENA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CARP D. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CARP G. SORIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza N/p Matematica T2 3.25 Geografie 6.1 nivel mediu N/p

CARPOV G. ELISABETA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.85 incepator Reusit

CARSIC GH COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CARSTOIU EV ANDA - IOANA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

CARTALI S ERGIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CARTOAFA M. ALEXANDRA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

CARTUNA H NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

CASAPU I. FLORIN-IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 nivel mediu Respins

CASCATAU N ALEXANDRU EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna Matematica T1 8.8 Fizica 9.35 experimentat Reusit

CASCATAU N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CASERU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

CASIAN C. ROMULUS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 6.25 Fizica 2.2 avansat Respins

CASIAN D. DANIEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

CASU V ION VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T2 9.1 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CASUNEANU A IOANA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CASUNEANU I CORINA-DIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

CATALINOIU V MADALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CATALOI M CRISTINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CATANA A.V SILVIA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CATANA M EMIL

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

CATANA N IONICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Economie 5 nivel mediu Respins

CATANOIU G LAURENTIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

CATARAMA C. MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Respins

CATELIU N MARILENA VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

CATESCU I. EMIL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.7 experimentat Respins

CATRANGIU C DANIEL-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CAU V IONUT TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 5.95 nivel mediu Reusit

CAUCA T MARIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CAUTIS N. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 7.05 nivel mediu Respins

CAZACIOC ST.C. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

CAZACOPOL G. GHEORGHE MARIUS

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.25 avansat Respins

CAZACU B. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CAZACU G IONICA-CLAUDIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

CAZACU GH. MARIAN-GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 4.2 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

CAZACU GH. NICOLAE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

CAZACU M IULIAN- MIHAI

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 experimentat Respins

CAZACU P.C. DORIAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

CAZAN G IONELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

CAZAN G. GINEL - FANEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 2.55 avansat Respins

CAZAN I IONUT

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

CAZAN M ELENA-LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

CAZAN N. IONUT-MARIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

CEACU N. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

CEAMANU G FLORIN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

CEAPA A CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CEAPALOGU H VASILICA-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

CEARA F. MARIAN PAUL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CEAUS S DILEK

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.4 avansat Reusit

CEAUSU A.N. IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.8 incepator Respins

CEAUSU C IULIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CEHAN I VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 4.25 avansat Respins

CENGHER N NICOLETA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.4 avansat Reusit

CEOBANU S MARIUS CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CEOS G.L. ALEXANDRU

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

CEPARU I ALINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

CEPLINSCHI I ELENA-MARIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

CERCEL C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CERCEL I. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

CERCEL T. MIRCEA-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Reusit

CERCHEZ A SEVDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

CERCHIA I. GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.9 avansat Respins

CERCHIA M MIHAI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CERGHICESCU I ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

CERNAT V VIOREL IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.5 avansat Respins

CERNEA I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.5 avansat Respins

CERNESCHI C. IULIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

CERNESCU - APOSTU I RAMONA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.45 avansat Respins

CERNICA E. VALENTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CEZAR A. NICOLETA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 8.3 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

CHECHERITA GH. ANGELICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

CHELARU L LUDOVIC-DANIEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Eliminat din examen Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p Eliminat din examen

CHELARU S. ANCUTA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2 incepator Respins

CHELARU V FLORIN - MIHAITA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CHELBEA GH CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 4.55 avansat Respins

CHELES D.E. IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CHELES N MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

CHELNER I. COSMIN-ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

CHELU E ANDREEA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.8 avansat Reusit

CHELUTA I IONEL - ALIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CHEOAFA I GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

CHERCHELUS N GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHERIM G ENDIZ

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca avansat 9.35 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 5 experimentat Respins

CHERIM N. FILIS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

CHERIM S. MELIHAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CHERIM SALI P MELEK

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.9 avansat Reusit

CHEVAL V ISABELLA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7 experimentat Respins

CHIAMIL D. SERFIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CHICET M LIVIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

CHIFOR C.G. ANTONIO ANDREI

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.6 avansat Respins

CHIFOR D DUMITRU-VIOREL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

CHIFOREANU M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

CHIHAIA A DUMITRU

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5.25 nivel mediu Reusit

CHIMOAICA M IULIAN-PETRUT

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

CHIOARU M CORINA - CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CHIOCARU A NICOLETA-DANIELA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Economie 5 avansat Respins

CHIOCARU B VALENTINA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CHIOCARU T DUMITRA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 nivel mediu Reusit

CHIOIBAS N. DORIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CHIOSE GH DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIOSEA S. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

CHIOSEP B ELIRA-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

CHIPER I VALENTINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6.3 avansat Reusit

CHIPER M. ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

CHIRALI C.N. IOANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Reusit

CHIRCHIBOI D. CLAUDIA-FLORENTINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

CHIRCIU GHE. MARIAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.1 incepator Reusit

CHIREA A. IONUT

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

CHIREA C MARIUS-LILIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.45 experimentat Respins

CHIREA C VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CHIREA D NICOLETA-MADALINA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

CHIREA G VIRGINIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.3 avansat Respins

CHIREA G. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 5.75 avansat Respins

CHIREA G. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CHIREA I DAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.75 avansat Respins

CHIREA I. MARIA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

CHIREA P ANDREI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

CHIREA S. GABRIELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CHIREA V. ALINA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 incepator Respins

CHIREATA V IULIANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CHIRIAC C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.35 avansat Respins

CHIRIAC C. MARIUS

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

CHIRIAC D ANAMARIA - BIANCA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CHIRIAC I ADELINA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CHIRIAC M MARIANA - ALINA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CHIRIAC M.D. CRISTINA LAVINIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIRIAC P MARIA-ANTOANETA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.35 avansat Respins

CHIRIAC S MARIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CHIRIAC V DANIEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.35 avansat Respins

CHIRIAC V. CRISTINA-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

CHIRIC-TRANDAFIR ST MARICICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CHIRICA G STEFAN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

CHIRICA GH. IOANA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

CHIRICA M MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.85 avansat Reusit

CHIRICHES A. GEANINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

CHIRIEAC N BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

CHIRILA L. MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.35 avansat Respins

CHIRILA M IONUT-CORNEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 8.55 avansat Respins

CHIRILA P NADINA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

CHIRILA P. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIRILA V. ELENA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHIRILESCU P PETRICA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CHIRITA C SIMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

CHIRITA C. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 experimentat Respins

CHIRITA I SILVIU-IOAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica N/p nivel mediu N/p

CHIRITA I. MADALINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.8 incepator Respins

CHIRITA L ANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

CHIRITA M. CRISTIAN-SABIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CHIRITA T TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CHIRITA TS VASILICA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CHIRITA V ADRIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

CHIRNOAGA I. STEFAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.6 incepator Reusit

CHIRNOAGA ST. ALINA -FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CHIRU D.S. ALEXANDRU-MARIO

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CHIRU I. IONELA-ALUINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CHIRU N. MIRELA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CHIRU S DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

CHIRUS V. GHEORGHE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CHIRVASE N EMANUEL ANDREI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

CHISCU S. MARIA - MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 3.35 experimentat Respins

CHISPALA R. ADRIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

CHISTOL N. INESA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

CHITA F. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

CHITA M. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CHITA T GETA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

CHITCA D. CRISTINA - TEODORA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 8.05 Geografie 8 avansat Reusit

CHITIC C. PETRICA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza N/p Istorie 7.65 Geografie 7.5 N/p N/p

CHITIC M. LUCIAN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 4.45 nivel mediu Respins

CHITINEAC I FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CHITOI GH. DANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CHITU D GEORGIANA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.4 experimentat Respins

CHITU I ALEXANDRA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.05 Fizica 3.85 experimentat Respins

CHITU M.G. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CHITU S. ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

CHIVU C. ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CHIVU G. ROXANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CHIVU L CORINA-LAURA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.5 avansat Reusit

CHIVU N NICOLETA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu N/p

CHIVU V. LIVIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

CHIVULESCU ST. ANDREEA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

CIACIRU E MARIANA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIAMETA V MARIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

CIATURI G ANTONIA ELEONORA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

CIAUSU G. EUGEN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CIAUSU M LACRAMIOARA-IULIANA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

CICHI I ADRIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CICIU D. GOGU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.65 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CICU S. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.85 avansat Respins

CICU ST LUCIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CIJU P. GABRIEL-DANIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

CILIBICA T ISABEL-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

CILICA I LUISA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 5.4 avansat Reusit

CILICHIDREANU D ALINA-GIORGIANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIMBRU V CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIMPAN A. LAURA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

CIMPEAN D ANDREI NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Psihologie 6.5 avansat Reusit

CIMPEANU C.V. DUMITRU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CIMPU A. ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CINCA A. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CINDEA I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CINTABINE D CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

CINTEA M FLORIN-ADRIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

CINZEACA S.D. GEORGETA FLORINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.95 avansat Respins

CIOACA M ELENA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CIOANCA N. BEBI

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOARA C.N. MARILENA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

CIOARA G. MIHAIL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CIOBANCANU G. VASILE MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CIOBANEL D SABINA - PETRUTA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

CIOBANESCU D STEFAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

CIOBANU A SIMONA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Psihologie 5 experimentat Reusit

CIOBANU C ADRIAN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CIOBANU C CONSTANTINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

CIOBANU C IONELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CIOBANU C IONUT - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CIOBANU C VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.85 avansat Reusit

CIOBANU G. MARIA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

CIOBANU I COSTEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CIOBANU I LENUTA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

CIOBANU I SORIN-IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 2.35 avansat Respins

CIOBANU I VALENTIN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIOBANU I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.6 avansat Respins

CIOBANU M ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

CIOBANU M VALENTIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CIOBANU P ADRIAN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CIOBANU P. FLORIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIOBANU P. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CIOBANU P. PAUL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.85 Respins

CIOBANU V ION

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CIOBANU V PAUL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8 experimentat Reusit

CIOBANU V. CORNELIU

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

CIOBANU V. VASILE

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBEICA F. FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza -A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOBIRCEANU M. LIDIA-MARIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

CIOBOATA I. IULIANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIOBOTARU P. MIHAI - GABRIEL

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

CIOBU M ANDREI

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CIOC G ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

CIOC I. IONUT

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

CIOCAN A. ALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

CIOCAN A. RADU

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

CIOCAN C. PAUL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

CIOCAN CASATORITA STEFAN D. DANIELA-SIMONA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

CIOCAN D AUREL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CIOCAN G. ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIOCAN GH. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CIOCAN M CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CIOCAN M. SIMONA - MARINELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

CIOCAN R CRISTIAN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CIOCAN V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CIOCAN V CIPRIAN- MIHAITA

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 avansat Respins

CIOCAN V. DUMITRU-DANY

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

CIOCARLAN C. ALECSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 9.65 experimentat Reusit

CIOCEA P. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

CIOCIRLAN A. TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 3.35 avansat Respins

CIOCIRLAN C. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 3.4 experimentat Respins

CIOCIRLAN I. IONUT - GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 6.9 Fizica 3.35 experimentat Respins

CIOCOIU S.V. DIANA SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CIOLACU A GINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

CIOLACU I ILIE

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOLACU I STEFANIA-ALINA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.25 experimentat Respins

CIOPONEA C. STEFANIA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

CIORABAI I. ENGHIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

CIORABAI M. DENIS

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 5.9 experimentat Respins

CIORAI G LEVIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CIORANU F.C.A. ANDREI-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIORANU L IULIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIORBA N MARIANA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 3.05 avansat Respins

CIORBARU D RALUCA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.95 experimentat Reusit

CIORCILA I. ELENA- ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.55 avansat Respins

CIOROIAS D EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

CIOROIU C. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 3.55 incepator Respins

CIOROIU-ABLACHIM N IONELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CIORTAN G ELENA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CIOTA M.N. ALEXANDRA ECATERINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIOTI C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CIOTIC N CLAUDIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

CIOTIC N NICHITA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CIOVINA C. MARIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 avansat Reusit

CIPAIAN L. ALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CIRCIU D FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Reusit

CIRCIUMARU M. RAMONA NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Reusit

CIRIMPEI V CARMEN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.25 Geografie 9.3 avansat Reusit

CIRIPOIU - GAFITA I CORINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIRJALIU I. ALEXANDRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Respins

CIRJALIU V ROXANA- ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIRJAN P IULIAN DAN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 3.65 experimentat Respins

CIRLAN F MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.4 avansat Respins

CIRLAN L.F. MIRCEA ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.35 experimentat Reusit

CIRLANARU L. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CIRLESCU C. FLORIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

CIRSTEA V CATALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

CIRSTIAN C COSTIN - OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

CISLARIU P PETRISOR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

CISMARU D GABRIEL-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CISMARU F MARIN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CISMARU I FLORENTINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

CITA A. AMALIA-CONSTANTA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

CITA A. BIANCA-ELENA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

CIUBOTARIU D DANIELA-MARIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

CIUBOTARIU D. DANIELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

CIUBOTARIU N NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

CIUBOTARU C IONELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

CIUBOTARU-BARBU V DUMITRA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CIUCA C IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

CIUCA E.D. RALUCA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIUCA G. VALENTINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CIUCA N. ALEXANDRU-GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Sociologie 8.8 nivel mediu Reusit

CIUCA P. FLAVIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CIUCA- DINU C LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 6.75 avansat Respins

CIUCANU I MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

CIUCEANU D MARIAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUCEANU L LIVIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

CIUCEANU V IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

CIUCIOIU N CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIUCIUC D. CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

CIUCIULEACA N ROXANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CIUCIULEACA S. IONELA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 4 nivel mediu Respins

CIUCIULEACA V. VIVIANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

CIUCULETE M. NICUSOR TOMITA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CIUCUR I CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza Matematica T2 9.7 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CIUCURAS B. DANIEL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CIUFU D. VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1- Matematica T2 7.2 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

CIUHUREANU V. OANA NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

CIULAVU T ADRIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CIULEI I. ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CIULEI M GEORGIANA-ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

CIULEI P MIHAELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

CIULIFICA N. IRINA STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 8.4 experimentat Reusit

CIULIN V. ALBERT LEONARD

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 experimentat Respins

CIUMACENCO G LAURA-MARIANA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CIUMETTI S.G. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

CIUMPULIAC I. ALEXANDRA - ECATERINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIUPERCA D. GABRIEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

CIUPERCA M VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

CIUPERCA V ANAMARIA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUPITU C ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CIUPULIGA N GULDORAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

CIURARU C ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Reusit

CIURARU M ROBERT-IRINEL

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIURARU M. IOANA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 10 experimentat Reusit

CIUREA - BALAN C VIOLETA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.9 avansat Respins

CIUREA G. VLAD

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

CIUREA I DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 5.5 experimentat Respins

CIUREA P. CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

CIUREANU GH CRISTIAN-STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.85 avansat Respins

CIUTACU L.M. ANDRA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

CLAPON V. COSMIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CLENCIU M CIPRIAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.35 avansat Respins

CLIM D MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

CLIM T. ELEONORA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CLIMINTE N. CRISTINEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CLINCIU M.I. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.15 avansat Reusit

CLIPACIUC V CIPRIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CLITICI V MARIAN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CLOSCA D COSMIN-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CLOSCA M ANTOANETA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

COADA A. LAURA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

COADA M. NICOLAS

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

COBUZ G. MARIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

COBZARIU I LUCIAN - VIOREL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

COBZARIU V RAZVAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COBZARU I. IZABELA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

COBZARU V. IONEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COCA GH. GEORGE-DANIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

COCARLEA P. GEORGIANA MARIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COCHEORAS F LUCRETIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

COCHES V NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.8 avansat Reusit

COCIU I. DIMA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

COCIU M. CIPRIAN-PETRUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

COCOI C COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COCOI I. TUNGEAI

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.95 incepator Respins

COCOLOS G. MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.4 Geografie 8.7 avansat Reusit

COCOR R ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COCORA F. ION

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

COCOS A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

COCOS C IULIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

COCOS L. STEFAN-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 7.5 experimentat Reusit

COCOS M. ALINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COCOSATU P. CIPRIAN MARIUS

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

COCOTA M DORINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 8.45 Geografie 8.85 avansat Reusit

CODARLA GH. STEFAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

CODITA E. ADRIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

CODOI G IONUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 5.3 Geografie 7.95 avansat Reusit

CODREANU CAS RADULESCU D. MIRELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

CODREANU N. NICOLETA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CODREANU V. CARMEN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

COFARU I. IONUT

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.95 avansat Respins

COFEI C. MADALINA-CORINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.45 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

COGEACAI V. FILIS

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

COHAL D. SILVIU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

COITU N STEFAN THEO

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.95 experimentat Reusit

COJANU C REMUS - CATALIN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

COJANU E. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

COJOC I. MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Fizica 3.15 avansat Respins

COJOCARI P. CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

COJOCARIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.4 avansat Reusit

COJOCARIU D ANTONIO-DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.4 avansat Reusit

COJOCARIU P ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

COJOCARIU S. CARMEN-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

COJOCARU D MARIAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.25 avansat Reusit

COJOCARU D. ALEXANDRU - DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.35 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COJOCARU D. RAMONA - CORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COJOCARU D. SINZIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

COJOCARU G SORANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.85 experimentat Reusit

COJOCARU G. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Fizica 2.2 experimentat Respins

COJOCARU G. GEORGE-GABRIEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

COJOCARU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

COJOCARU I ALINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COJOCARU I AURA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

COJOCARU I. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COJOCARU M ANDREI - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

COJOCARU M MARINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana A1-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.45 Geografie 9.55 experimentat Reusit

COJOCARU M MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

COJOCARU M. DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.75 experimentat Reusit

COJOCARU N ELENA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

COJOCARU N. MARIUS - EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.7 incepator Respins

COJOCARU P. NICOLAE

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

COJOCARU S STEFAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.35 avansat Respins

COJOCARU S. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 8.1 Fizica 7.8 experimentat Reusit

COJOCARU V NELU CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 7.6 avansat Respins

COJOCARU V. IONUT - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.2 nivel mediu Respins

COJOCARU V. OANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

COLCERU S CRISTINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

COLDAS D DENIS

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 9.3 avansat Reusit

COLU S. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Reusit

COMAN D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COMAN D IONELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

COMAN D. MARIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Fizica 3.15 avansat Respins

COMAN G CATALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 9.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

COMAN G DESPINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Respins

COMAN GH EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

COMAN I CAMELIA-IONELA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.25 experimentat Reusit

COMAN I. GEORGIAN-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 5.5 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

COMAN M VLAD CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

COMAN M. FLORINA-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

COMAN M. ROBERT-DANIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

COMAN M. SILVIU - MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

COMAN MC CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COMAN N ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

COMAN R IONELA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

COMAN ST. ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

COMAN V. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.3 incepator Respins

COMAN V. IULIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

COMANDARE N NECULAI

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

COMANDASU G. ALEXANDRA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

COMANICI D. MARIUS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.8 incepator Respins

COMANITA N. DRAGUTA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.65 Geografie 8 avansat Reusit

COMANITA V BOGDAN ION

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

COMINOVICI S. ALIN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

COMITESCU C.I. RAZVAN MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

COMSA M RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T2 9.3 Fizica 9.8 experimentat Reusit

COMSA P. IONELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.15 avansat Reusit

CONDAC A. AUGUSTIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

CONDRAT M. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Filosofie 6 nivel mediu Reusit

CONDREA I. AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.8 avansat Respins

CONDRUT STOIAN E ELENA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

CONDULET V. MARIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CONDUR G MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

CONDURACHE G. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.8 experimentat Reusit

CONDURACHE I SILVIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CONORO V MIHAIL- CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

CONSTANDACHE I ROXANA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CONSTANDACHE M ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 6.7 avansat Respins

CONSTANTIN A. VASILICA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN C. ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN C. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.85 experimentat Reusit

CONSTANTIN D ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CONSTANTIN D ALINA -GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. FRANCOIS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CONSTANTIN D. GEORGIANA-ANDRADA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CONSTANTIN D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Reusit

CONSTANTIN D. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CONSTANTIN F ANDREEA-DOINITA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CONSTANTIN G MIRCEA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I BOGDAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CONSTANTIN I COSMIN- MARIAN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CONSTANTIN I NICU

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I RAMONA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CONSTANTIN I. CATALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.3 nivel mediu Eliminat din examen

CONSTANTIN I. JENI

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 7.6 Sociologie 8.9 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN IONEL T IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.9 avansat Reusit

CONSTANTIN L GABRIELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 6.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CONSTANTIN L VICTOR

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza Eliminat Istorie N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

CONSTANTIN M. ALINA- ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 8.1 experimentat Reusit

CONSTANTIN M. ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N ROXANA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.9 experimentat Respins

CONSTANTIN N. ADINA GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CONSTANTIN P. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN R MIHAI-FLORIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Istorie 8.35 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN S. VALENTIN-IULIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

CONSTANTIN T. ANDI-DANIEL

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN T. PETRICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 9 avansat Respins

CONSTANTIN V ALEXANDRU-EUGEN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN V ANDRA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

CONSTANTIN V. DANIEL-NINEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

CONSTANTINESCU D MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

CONSTANTINESCU G. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.15 incepator Respins

CONSTANTINESCU L.C. BOGDAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CONSTANTINESCU M. GEORGE CATALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CONTOLENCO T. IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CONTOR C CONSTANTIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.85 avansat Respins

CONTOR C. VALENTIN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 incepator Reusit

CONTU D IONELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CONTU N. FLORICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 7 nivel mediu Respins

COPADINEANU C DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 6.6 Informatica T3 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

COPICENCU G. GEORGE-SILVIU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

COPILESCU P GABRIEL

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CORBEA C. ALINA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.55 Geografie 7.1 experimentat Respins

CORBEANU S CAMELIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.6 avansat Reusit

CORBEANU V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.85 experimentat Reusit

CORBU C.E. CLAUDIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CORCAU M CAMELIA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CORCHES C ANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.05 avansat Reusit

CORCODEL GH FANEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

CORCOI S. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.2 avansat Respins

CORNACI C LIVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

CORNACI C. COSMIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 6.45 experimentat Reusit

CORNATEANU P ANDREI-IONUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 6 avansat Respins

CORNATEANU T GEORGE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

CORNEA A MARIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CORNEA C.R. VLAD DAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

CORNEA V. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 8.1 avansat Reusit

CORNEANU G ELENA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CORNEI C DANIELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

CORNEI N ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

CORNOIU L MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5 avansat Respins

COROAMA GH FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

COROEANU I IUSTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

COROIU C ANDRA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Respins

COROIU I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

COSBAC GH. ALBERTINA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

COSFERENT A. MARGARETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

COSLOGEANU S SILVIU-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

COSMA I MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.55 avansat Reusit

COSMA N ROBERT - IULIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

COSMA S LILIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

COSMA T VALENTIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu N/p

COSMULESCU H ROBERT - COSTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COSOFRET D. DUMITRU-MARINICA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.3 incepator Respins

COSOVEI N. ANISOARA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

COSTACHE A AUREL-NICOLAE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

COSTACHE C. SEBASTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COSTACHE D. NETUTA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

COSTACHE G. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 2.8 avansat Respins

COSTACHE L.I. IRINA - VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COSTACHE M. DANIEL-CONSTANTIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

COSTACHE S. CRISTINA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

COSTACHE ST. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

COSTACHE V MADALIN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Psihologie 7.2 avansat Reusit

COSTAN C. MARICICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 nivel mediu Reusit

COSTAN S. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

COSTEA A CRISTIAN EDUART

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

COSTEA A. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

COSTEA A. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

COSTEA C.C. TANIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.45 experimentat Reusit

COSTEA C.M. REMUS MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

COSTEA D IONUT-GEORGE

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.05 experimentat Reusit

COSTEA D. GEORGE

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

COSTEA D. PARASCHIVA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

COSTEA G. TANASE-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 3.1 avansat Respins

COSTEA I DANIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

COSTEA I RALUCA MONALISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.4 avansat Respins

COSTEA L. ANDRA-VIORELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

COSTEA M ANDREEA -GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

COSTEA M. EDUARD-MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

COSTEA M. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

COSTEA M. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 6.85 experimentat Reusit

COSTEA N GEORGIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

COSTEA N. MARIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

COSTEA O. IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 6.65 nivel mediu Reusit

COSTEA P NICOLETA-FELICIA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.7 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

COSTEA R. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

COSTEA T. CRISTI-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 5.35 experimentat Reusit

COSTEA V CRISTINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 5.8 avansat Reusit

COSTEA V LAURA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

COSTEA-BERCU A.V SABINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

COSTESCU N NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.8 Fizica 7.5 avansat Reusit

COSTICA V. MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.95 avansat Reusit

COSTICEA M. VASILE-SORIN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Fizica 7.2 avansat Reusit

COSTIN D LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COSTIN I GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 7.05 nivel mediu Respins

COSTIN J GIGI

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

COSTIN M VICTOR-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

COSTIN M.C RAMONA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COSTIN N. ALIN MANUEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COSTIN V. IONELA CRIZANTEMA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 7.4 avansat Respins

COSTINESCU I NICOLAE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

COSTIUC C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Reusit

COSTOIU G GHEORGHE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

COTAE G IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COTAN D VLAD PASCAL

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

COTEANU F. MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

COTELEA D. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

COTET I. FLORENTINA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

COTINGHIU P AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

COTINGHIU P PAULICA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

COTIORAS C. NICULAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.9 avansat Respins

COTLEANU I. DRAGOS

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

COTLENCO N ION

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 incepator Respins

COTLERENCO L. MIHAELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

COTLOANA C. ANDREI-COSTEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

COTOBAN F VALERICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

COTOBAN F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

COTOBITA C. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

COTOCEA L.N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

COVACI A. STEFAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 7.05 incepator Respins

COVACIU C IONEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

COVACIU I. MARIANA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

COVACIU M IOANA DOINITA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

COVALCIUC A. TEODOR-ALIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

COVALIUC D RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.9 incepator Reusit

COVALJIEV GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

COVARIUC P. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

COVRIG E. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

COZAN -IONESCU GH DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.35 avansat Respins

COZMA D ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.35 avansat Reusit

COZMA I. CATALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 4.25 nivel mediu Respins

COZMA V. ILIE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

COZMINCA V ALEXANDRA COSMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CRACANA A OLGUTA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza -A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CRACIUN A ALEXANDRU-MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CRACIUN F NICUSOR

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CRACIUN G MARCELA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

CRACIUN G. TUDORA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 6.7 incepator Reusit

CRACIUN I DANIEL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Reusit

CRACIUN I IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Reusit

CRACIUN L. LAURENTIU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.85 avansat Reusit

CRACIUN N MARINELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 8.85 Geografie 8.25 avansat Reusit

CRACIUN N MAXIMILIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CRACIUN P EDUARD-IONUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

CRACIUN S ION

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CRACIUN ST. NICOLETA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

CRACIUN V MARIA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CRACIUN V NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CRACIUN V. MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Reusit

CRACIUNESCU A ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CRAIESCU M. ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

CRAIU D IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

CRAIU G ELENA - LOREDANA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

CRAIU M CATALINA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CRAIU VAIDA A TEODORA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Fizica 5.7 avansat Reusit

CRANGUS C.E. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

CRANTA M MADALINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CRAUCIUC V IONUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.95 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

CRAUCIUC V MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

CRAUCIUC V NICOLAE BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat N/p

CREANGA A. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CREANGA I. GEANINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

CREANTA G DANIELA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Respins

CRETU C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 1.9 avansat Respins

CRETU F. DAN VALENTIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRETU G CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CRETU I. CORINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 9.6 nivel mediu Reusit

CRETU I. VASILICA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CRETU M MONICA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

CRETU V ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CRIANGA P. MONICA-MARIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

CRICIU G CORINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.55 Psihologie 9.2 experimentat Reusit

CRIMU G.V. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

CRINGANU A. LUCIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CRINGUS C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CRINGUS T MADALINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CRINTEA I DANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Reusit

CRIPCIA G. GEORGE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CRISAN DD SILVIANA - ARIELA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CRISAN L. ELENA CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Psihologie 8.95 experimentat Reusit

CRISAN M MIHAELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.3 avansat Respins

CRISCOV T. ION

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CRISMAREANU CASATORITA LAMBRU M. ANGELA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

CRISMARU N PAUL-VLADUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CRISTACHE V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CRISTEA A MARIOARA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

CRISTEA C ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

CRISTEA C MARIANA - VALENTINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CRISTEA D IULIANA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

CRISTEA G LIVIU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

CRISTEA G. LILIANA LARISA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8 experimentat Reusit

CRISTEA GH LENUTA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CRISTEA GH. NICU

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CRISTEA I CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

CRISTEA I GEORGE-LAURENTIU

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CRISTEA I. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

CRISTEA I. ELENA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

CRISTEA I. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CRISTEA M.A. TEDY SILVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

CRISTEA M.T. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CRISTEA N. FLORENTINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 nivel mediu Reusit

CRISTEA N. IONEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--B2-A1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

CRISTEA P IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

CRISTESCU D DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

CRISTESCU NI ALEXANDRA-OANA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

CRISTIAN A.E. MARIA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 7.35 Sociologie 6.95 experimentat Reusit

CRISTIAN C CATALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CRISTIAN G VIVIANA- MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Reusit

CRISTIAN GH CIPRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.55 nivel mediu Reusit

CRISTIAN I ANAMARIA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRISTIAN N ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CRISTIAN O.V. COSMIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.7 experimentat Respins

CRISTOCEA G VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CRISTOIU V. GEORGE-CLAUDIU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

CRISTU I CRISTIAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

CRIVAT C ANDREEA ANCA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

CRIVAT M LUCIAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

CRIVEANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

CROITORIU V MIHAI

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

CROITORU C CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CROITORU C HORIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 9.65 avansat Reusit

CROITORU C VALENTIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CROITORU CASATORITA IUZEIR M. CATALINA-ILEANA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

CROITORU D ANCA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CROITORU F ELENA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 8.15 avansat Reusit

CROITORU G RAZVAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CROITORU I CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

CROITORU N. MARIAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

CROITORU N. NICU - ADRIAN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Reusit

CROITORU P. CRISTINEL-FLORIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CROITORU P. DANIELA - MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CROITORU S. THEODORA-ALEXANDRA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

CROITORU T. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9 experimentat Reusit

CROITORU V. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 3 experimentat Respins

CROITORU V. VIOLETA-VIORICA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CRUCERU V. LIDIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

CRUT I. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

CRUTU A EUGEN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

CUBANITI S. ALEXANDRU VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CUCERCA I. MARIUS - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

CUCIORVA P ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 8.05 avansat Reusit

CUCLEA V. GEORGE

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

CUCLICIU I. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

CUCONU V ALEXANDRU-DUMITRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CUCOS M GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 5.25 experimentat Reusit

CUCU A IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

CUCU C. ALINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.15 experimentat Respins

CUCU D. ELISEI

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

CUCU I. LUMINITA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 8.2 avansat Reusit

CUCU I. RAFAEL-GEORGE

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CUCU R GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CUCUVEANU N GEORGIANA-LUCIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Geografie 9.1 avansat Reusit

CUCUVEANU V. LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Fizica 3.45 avansat Respins

CUIBARI M LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CULCIDA N GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.65 avansat Respins

CULEA C ION

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

CULEA C IONELA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CULEA C MIRELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CULEA D. GEORGIANA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 8.2 avansat Reusit

CULEA GH CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

CULEA M. FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 avansat Respins

CULEA N NICOLAE-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CULEA P VERONICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.5 avansat Reusit

CULEA STOIAN M ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 6.3 avansat Reusit

CULEA V OLIMPIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CULICA C. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

CULICEA S. ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 6 nivel mediu Respins

CULIN F IULIANA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CULINA N ALEXANDRA-ALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

CUMPANASU GH. THEODOR - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

CUPES D IONUT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

CUPII F AILIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

CURCA C. BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 2.8 avansat Respins

CURCA I DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CURCA N CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

CURCU C. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 incepator Respins

CURETEU I RADU - ANDREI

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CUROS O ARTIOM

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

CURT I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

CURT ST IULIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CURTACAI U. EDEN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.1 experimentat Respins

CURTAGI O LEVIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

CURTAMET C. AISER

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

CURTI S OZGHIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

CURTMEMET E. ERCHEAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 6.45 incepator Respins

CURTMEMET T. TURCHIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

CURTNAZAR I ERDAL

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza Istorie 8.35 Economie 9.1 experimentat Reusit

CURTSEIT A. MERAL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

CURTVELI I ELIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

CURUS CASATORITA CORDUNIANU D. CARMEN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CUS N. MARCEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

CUSA G ELENA-ZOIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 8.9 avansat Reusit

CUSA I VASILE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8 avansat Reusit

CUSGUNEANU I ELENA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Fizica 3.8 avansat Respins

CUSMENCO M. ANDRA BEATRICE

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.75 avansat Reusit

CUSU G ELENA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CUSUTURA V. SILVIA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 incepator Reusit

CUTIERU N NICOLAE-ANDREI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 5.5 experimentat Respins

CUTINOV T. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 6.4 experimentat Reusit

CUTOVA GH. LIA-ANASTASIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

CUTURICU C. GHEORGHE - MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DABULEANU P GABRIEL- COSMIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

DACHE A GABRIELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

DACIU L.M. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Economie 7.75 experimentat Reusit

DADACI S MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1 experimentat Respins

DADALAU G. DAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.2 avansat Respins

DAENEANU-TANASI C CAMELIA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

DAESCU D IRINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAFINOIU D DANIELA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

DAILEANU A NICOLAE

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DAILEANU D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DAILEANU P. ECATERINA-IULIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.9 incepator Respins

DAINEANU M. TEO CRISTIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DAINEANU N. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Respins

DAIS I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.85 avansat Respins

DAISTAN M CHIAZIM

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 3.35 avansat Respins

DALCARAN M. THEODOR

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

DAMACHE I. GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

DAMACHE M. ROMINA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

DAMASARU D MIHAI

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DAMASCHIN C CONSTANTIN-AURELIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

DAMCALIU I GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DAMIAN - HOTOPILA I MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DAMIAN C LUCIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DAMIAN GH GEORGIANA-ANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DAMIAN GH. BOGDAN - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DAMIAN I ANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DAMIAN M. LAURENTIU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 8.2 experimentat Reusit

DAMIAN V. LAVINIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.65 incepator Reusit

DAMILEANU D ALIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 3.75 Geografie 5.6 experimentat Respins

DAMIR I. STEFAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

DAMUS S GEORGE

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DAN I.D. MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

DAN I.S. ADELINE

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 9.2 Economie 9.7 experimentat Reusit

DAN S SORIN - MARIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DAN V VIOREL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DAN V.I. CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 6.9 experimentat Reusit

DANC M MIOARA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Respins

DANCAU S. MARIUS-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Sociologie 8.9 nivel mediu Reusit

DANCI T GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.45 avansat Respins

DANCI-BUMBEA I. IONUT

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DANCIU G. GEORGIANA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DANCIU M.P. ROBERT-FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

DANCIU V. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DANEASA I. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DANIELESCU E. ALEXANDRU-DUMITRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

DANILA G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DANILA M ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

DANILA O DORU-STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Respins

DANILA V ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.85 avansat Respins

DANILIUC M MIHAELA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DANULESCU F ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DARABA D VASILE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

DARABAN C IONUT

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DARABAN C. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 2.35 avansat Respins

DARABAN D. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.45 avansat Reusit

DARAC C FELICIA AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DARIE S MADALIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

DARIE S NATALIA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DASCA G ION

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

DASCALASU G. LAURA-ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DASCALESCU C IONUT

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.85 incepator Respins

DASCALINA I MARIAN- CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8 experimentat Reusit

DASCALU D LARISA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

DASCALU D. OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

DASCALU G ROXANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DASCALU GH. DORINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

DASCALU I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DASCALU I FLORINA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DASCALU I IONELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.35 Geografie 8.35 avansat Respins

DASCALU N. DRAGOS-IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.1 avansat Respins

DASCALU V IONEL

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

DASCALU V. ADRIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

DATCU D. MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

DATCU T. ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DAUCEANU N.D. PAULINA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DAVID B. GEORGETA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.6 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

DAVID C STELICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 5.75 avansat Reusit

DAVID C. VERGINICA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

DAVID G. DANIEL - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DAVID G. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DAVID I FLORENTIN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

DAVID L. STEFAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

DAVID N. OCTAVIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

DAVID N. VALERIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DAVID S ION

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

DAVID S. DANIEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DAVID V ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

DAVIDESCU D.R. MIHAI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.45 avansat Reusit

DEAC A. MARIA - TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

DEACONEASA M STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.95 avansat Respins

DEACONU A. MADALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

DEACU C GRATIAN-CORNELIU

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DEACU C SAMUEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DEACU F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DEACU M BIANCA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

DEACU V CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.55 avansat Reusit

DEBECAN A SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Fizica 5.25 experimentat Reusit

DEBECAN M GHEORGHE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DECEANU D. CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 7.1 avansat Reusit

DECEANU D. RALUCA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.25 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

DECU I. EMIL - GRIGORAS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 3.35 experimentat Respins

DEDIU C. ANCA OANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DEDIU O ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza Istorie 7.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DEDU M CORNEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

DEDU N. LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Reusit

DEFTA T SANDU

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

DELCA G FIVI

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

DELCA V. LAURENTIU-CATALIN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DELEANU D. IRINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Respins

DELICOTI CASATORITA CAMBURI GH. DESPA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DELIU GH. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DELU V. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 2.35 avansat Respins

DEMETER A. DIANA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 3.3 avansat Respins

DEMIDOV I. IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

DEMIR R SEIGEAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.8 avansat Reusit

DEMIR V MARIA-ANGELICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Economie 5.5 experimentat Respins

DEMIRBEC M SELCIUC

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DENISLAM D SILVER

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DENISLEAM I ELIS

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DENISOV I. LARISA-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

DERVIS A FEIZAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

DERVIS R GESCUN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 nivel mediu Reusit

DERVISI V REIHAN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DESPA I BIANCA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

DESPINOIU C ELENA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

DESPINOIU T.D. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

DETCOV V IONUT-ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DIAC M. ALINA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

DIACONICA F ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 6.2 avansat Reusit

DIACONU A LUCIANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.8 Geografie 5.35 experimentat Reusit

DIACONU C MADALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

DIACONU D DAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DIACONU F SILVIU-FLORIN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

DIACONU G STEFAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DIACONU N MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DIACONU N. ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

DIACONU-VRINCEANU N DIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DIACU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6 nivel mediu Respins

DIACU V FLORIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DICA G DANIEL EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

DICA H TANASE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.15 incepator Respins

DICU DRAGOMIR GH ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 6.2 avansat Reusit

DICU M ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DIHOIU S. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

DIHOIU V. VALENTIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

DIMA - NICOLAE G LOREDANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DIMA C CLAUDIU-CRISTIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.9 avansat Respins

DIMA C EUGEN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DIMA C. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 9.25 experimentat Reusit

DIMA CASATORITA ARDELEANU V. SAFTICA-RODICA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

DIMA D. TITI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DIMA F. RADU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DIMA G BOGDAN LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

DIMA G. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

DIMA I CLAUDIU-ILIE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

DIMA I ION CRISTIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

DIMA I. GEORGIANA - IRINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 4.2 avansat Respins

DIMA I.F. VLAD-FLORIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DIMA L. ALEXANDRU-EMANUEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

DIMA L. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DIMA M. CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 3.2 avansat Respins

DIMA M. PAUL

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

DIMA P. GABRIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

DIMA T MUGUREL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DIMA T. ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DIMA V ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

DIMA V OANA MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DIMCIARU I. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DIMCICA C. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 10 experimentat Reusit

DIMCICA M TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.65 Fizica 10 experimentat Reusit

DIMIAN T. ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 7.85 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

DIMITRIU C. IONUT-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 2.2 avansat Respins

DIMOFTE I. EVELIN-IOANA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DIMOFTE M GEORGIANA - CORNELIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DIMU D. ZOIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DIN D CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

DINA D MIRABELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

DINA I MARIUS

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINCA A ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

DINCA A GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DINCA D. CATALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

DINCA D. TANIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DINCA E STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 5.65 avansat Respins

DINCA F.I. ANDREEA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.65 avansat Reusit

DINCA I FLORENTINA - ALINA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

DINCA I ION-STELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

DINCA I. IULIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

DINCA M IULIA -AURORA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DINCA N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

DINCA P MADALIN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

DINCO I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

DINCU M. ANDREI-MARIUS

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

DINCU P GEORGIANA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

DINCU V ELENA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DINESCU C. ALINA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.7 experimentat Respins

DINESCU GH COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DINESCU N GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

DINICU I DANIELA -IZABELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

DINU D ANDRA-ELENA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.25 Geografie 5.3 experimentat Respins

DINU D LOIDA-FABIOLA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DINU D MIHAELA-ALINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DINU G. COSMIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

DINU I NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

DINU I. RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINU L NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

DINU M IRINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.35 Sociologie 9.6 avansat Reusit

DINU M MARIUS-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Fizica 5 nivel mediu Reusit

DINU M. IULIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

DINU N RALUCA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

DINU N. DANUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

DINU P. PETRUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

DINU SV FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIONISE C.F. ANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

DIRZU A IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DIRZU A. CORNEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

DISCA G MIHAIL-BENONE

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DISCA GH. NICOLAE-CATALIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.6 avansat Respins

DITA ST. FLORENTIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DOAGA I.V. ANCA - IULIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.35 avansat Reusit

DOBRE A MARIA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

DOBRE AD LAVINIA - VERONICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.2 avansat Respins

DOBRE C. ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DOBRE C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

DOBRE CATRINA I CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.65 Fizica 6.4 nivel mediu Reusit

DOBRE D ANDREI FLORIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

DOBRE E. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DOBRE GH PETRE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 nivel mediu Respins

DOBRE I COSTEL

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

DOBRE I IONUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Reusit

DOBRE I. MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

DOBRE M MARIAN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.1 avansat Respins

DOBRE M ROBERT-GEORGIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DOBRE M.D. MIHAI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

DOBRE N ECATERINA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

DOBRE N. DANIEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DOBRE S.M. MIHAI-CATALIN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

DOBRE T. ADRIAN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 8 Fizica 5 avansat Reusit

DOBRE V. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DOBRE-AIROAIE V LUIZA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu N/p

DOBRESCU G. DUMITRU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

DOBRESCU I IONUT-ALEXANDRU

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DOBRESCU I. ANDREI - MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 2.35 avansat Respins

DOBRESCU I.I. GEORGIANA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DOBRESCU M FLORIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

DOBRICA A. MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 10 experimentat Reusit

DOBRICA N. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.9 avansat Respins

DOBRICEANU C. PAUN - ION

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

DOBRILA S. IRINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DOBRINAS C. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

DOBRINESCU L.O. IOANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 8.5 experimentat Reusit

DOBRIS - SEITAN T GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

DOBRITA G. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

DOBROTA V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DOBRUS M AURA OANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 4.5 experimentat Respins

DOCAN M CRISTIAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DOCHE V. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Filosofie 6 experimentat Reusit

DOCHIE C FLORIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.25 incepator Respins

DOCHIE P. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

DOCIU M ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DOCU L. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

DODE A. ANDREEA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

DODE C. AURELIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DODE D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DODE D. FLORENTINA- IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 6.6 avansat Reusit

DODE I IOANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

DODE I SORIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu N/p

DODE M. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DODIS E. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 5.7 incepator Respins

DODU C MARGELUSA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

DOGAIASU G. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DOGARIU F. BIANCA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DOGARU C. STEFAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

DOGARU C.H. ADELA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

DOGARU F. MANUELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

DOGARU I. COSMIN-VICTOR

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

DOGARU N. MARIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DOGARU P. GEORGE-FLORIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.9 avansat Respins

DOGEA A. ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

DOLHASCU GH. LENUTA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Respins

DOLJENCO GH. IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DOMINTE A ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

DOMINTE IR DRAGOS- RADUCU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

DONA N MARIUS-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

DONCIU M. GABRIELA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.35 avansat Respins

DONE-STEFAN M IONELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

DONISAN G.I. ADRIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DORCU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.6 avansat Respins

DORE P MIHAELA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DORNEANU A. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DORNEANU M CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DORNIANU C DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOROBANTU C. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DOROBANTU G COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

DOROBANTU I FLORINA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DOROFTEI A COSTEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

DOROIMAN C IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

DOSCA S.E. DANIEL- MARIAN

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.6 avansat Respins

DOSOFTEI D.L. SEBASTIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DOXAN I CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.3 experimentat Respins

DRAGA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

DRAGA I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DRAGALIN V GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DRAGAN A. LENUTA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Istorie 6.25 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

DRAGAN C BOGDAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

DRAGAN C. ALEXANDRA-MADALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

DRAGAN C. RAMONA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DRAGAN CASATORITA BOGHEAN A. GABRIELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

DRAGAN D. DUMITRU-DORIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Filosofie 6.95 experimentat Reusit

DRAGAN I. ADRIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

DRAGAN M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T1 9.5 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DRAGAN M. CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

DRAGAN M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

DRAGAN N OANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

DRAGAN N ROMEO-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

DRAGAN O.C. CRISTIAN-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 9.15 experimentat Reusit

DRAGAN R ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

DRAGAN R ION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.653 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

DRAGAN V ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

DRAGAN V DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DRAGANOI I CLAUDIU-ILIE

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

DRAGHIA G. CORINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DRAGHICI A. GEORGE

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Reusit

DRAGHICI C ADELIN-COSTEL

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

DRAGHICI C GABRIEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DRAGHICI E CRISTINA-DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRAGHICI E.E. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DRAGHICI G. DORA-ISABELA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.25 avansat Respins

DRAGHICI I MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DRAGHICI L GABRIELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

DRAGHICI L.C. SIMONA-ELIZA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

DRAGHICI M GEANINA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DRAGHICI N ANCA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.8 experimentat Respins

DRAGHICI N LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 3.85 experimentat Respins

DRAGHICI V CATALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Istorie 7.45 Psihologie 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI V DORINA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DRAGHIEA M MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9 avansat Reusit

DRAGNEA I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DRAGNEA I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DRAGOI C. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DRAGOI I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

DRAGOI I.A. VERONICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.3 avansat Respins

DRAGOI L BOGDAN-GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

DRAGOMIR B NICOLAE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

DRAGOMIR C ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

DRAGOMIR C. STEFANIA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Filosofie 7.15 experimentat Reusit

DRAGOMIR D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

DRAGOMIR D. CATALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

DRAGOMIR D. VIOREL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I GEORGE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR M. GEORGIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 7.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR M.R. ADRIANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DRAGOMIR N EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DRAGOMIR N GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

DRAGOMIR N. IULIANA FLORENTINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Economie 5.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR P LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DRAGOMIR T.S. MARIUS-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 6.2 Fizica 6.05 incepator Reusit

DRAGOMIR V MIHAELA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

DRAGOMIR V. DANIEL

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

DRAGOMIR V. SIMONA-IONELA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.5 avansat Reusit

DRAGOMIRESCU P LAURA-ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DRAGOS G. CRISTINEL-IULIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

DRAGOTA M. ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza Matematica T2 6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DRAGU A. GHEORGHE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DRAGU C IRINA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

DRAGU D. CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DRAGU G. PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DRAGU GHE. NELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 4.3 Respins

DRAGU L. ANDREEA-CATALINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DRAGU P. CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGULESCU V. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGUNA I. IONUT ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DRAGUSIN T. STELICA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.2 incepator Respins

DRAGUSIN V ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRAGUSINOIU C. VALENTIN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.8 incepator Respins

DRAGUT I ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRAGUTEL I.C. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DRAISTARU I. STEFANEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DRAMASCU N ANCA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

DRENEA A. MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T2 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

DRILEA-APETREI A. RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.25 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

DRISTARU P ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DROPOL G DIANA MADLEINE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DRUC M SIMONA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

DRUG C ILIE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DRUGA I ANDREI

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Reusit

DRUGA I AURELIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DRUGA S CRISTINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

DRUMARU M SILVIU-MARIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 7.7 Fizica 5 avansat Respins

DRUMEA G. ROZALIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Respins

DRUMEA I GHEORGHE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

DRUMEA I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

DUCIAG C BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DUDA - CAS STEFAN M. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

DUDA D MARIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

DUDA I GIGEL - DANUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.6 avansat Respins

DUDA R. SERGIU DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DUDAS D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Reusit

DUDAU E. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUDU C RODICA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

DUDU I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUDU S. ANDREAS FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUDU V. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DUDUC B CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

DUDUTA M. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 avansat Respins

DUHALMU C CONSTANTIN-DAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DULAMA C. OANA-MIREEA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

DULAMA G.I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

DULCIANU V VASILE-FLORINEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DULEA E.I. ALEXANDRA - EDIT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

DULGHERIU N. IOAN

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

DULGHERU N. GEORGE

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DULGHERU P CHIVUTA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

DUMA C. ANDREI-AURELIAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DUMA C. GINA ALINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Psihologie 6.65 nivel mediu Reusit

DUMBRAVA - ALEXA V NICOLETA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.1 avansat Respins

DUMBRAVA I IULIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.7 avansat Reusit

DUMBRAVA V LIZUCA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

DUMINICA M ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 5.8 experimentat Reusit

DUMITRA I ION-FLORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE D NELU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.4 avansat Respins

DUMITRACHE G DRAGOS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.65 avansat Reusit

DUMITRACHE G ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 9.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

DUMITRACHE I HANELORE

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DUMITRACHE V DANIEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DUMITRACHE V DANIELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE V DUMITRU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

DUMITRACHE V. COSTEL FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 experimentat Respins

DUMITRACHE V. ROXANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.9 avansat Reusit

DUMITRAICHE N. MARIUS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

DUMITRANA D ROBERT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DUMITRAS T. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

DUMITRASCIUC P GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRASCU C.S. COSTEL-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMITRASCU D CLAUDIU DORU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.95 experimentat Reusit

DUMITRASCU G IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRASCU L VLAD - DUMITRU

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

DUMITRASCU N MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Respins

DUMITRASCU N. DUMITRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRASCU V. NICOLETA IONELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DUMITRASCU-PUSCASU V EUGENIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DUMITRESCU B. ANDRA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU C. FELIX

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.1 nivel mediu N/p

DUMITRESCU C. MIHAELA-VERGINIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU C.I. IRINA-VIORICA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU D.M ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU F. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

DUMITRESCU G ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DUMITRESCU G VLAD-VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU J NICOLETA-LISA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUMITRESCU L. GEORGIANA-CORINA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

DUMITRESCU M LUCIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU OI OCTAVIAN - MARIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU R. OANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU R.C. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

DUMITRICA V FANICA-IOANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRIU D NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DUMITRIU F. IULIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DUMITRIU R DANIEL - STEFAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.25 avansat Respins

DUMITRU A GEORGE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DUMITRU A GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

DUMITRU A.M. ADINA-OANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

DUMITRU C. STEFAN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

DUMITRU C. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DUMITRU E ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

DUMITRU E. PATRICIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DUMITRU F ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 4.1 Geografie N/p N/p N/p

DUMITRU G ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DUMITRU G NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

DUMITRU G VASILE

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DUMITRU I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

DUMITRU I FLOREA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.45 avansat Reusit

DUMITRU I MARIUS-STELIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

DUMITRU I MIRELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

DUMITRU I. ANDREEA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DUMITRU I. CRISTIAN-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

DUMITRU I. FLORINELA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DUMITRU I. GETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

DUMITRU I. LOREDANA MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DUMITRU I. MARIUS-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.5 avansat Respins

DUMITRU I. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

DUMITRU M. ADRIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

DUMITRU N IONUT

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.2 avansat Reusit

DUMITRU N VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

DUMITRU N. DUMITRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DUMITRU N.G. COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.05 avansat Reusit

DUMITRU NF NICOLETA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU P. MIHAELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Reusit

DUMITRU R. NELU

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Reusit

DUMITRU S VALENTINA-STELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DUMITRU T. CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRU V CONSTANTIN STEFAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

DUMITRU V. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DUNA E STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

DUNAEV D. ROBERT-DANIEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.4 avansat Respins

DUNAREANU S. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DUNCA V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.6 experimentat Respins

DURA N EDIS-PETRISOR

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

DURCA M. MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

DUSA C SOFICA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

DUSACOVSCHI I. ENE-ANATOLIE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

DUTA A IONEL-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUTA C.D. TUDOR-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DUTA GH LAVINIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

DUTA I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.65 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

DUTA I SANDEL

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

DUTA VASILE I ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.85 nivel mediu Reusit

DUTCA C PETRICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Reusit

DUTU D. NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DUTU F IONEL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

DUTU G. EUGEN-NICU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DUTU I. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

DUTU P CORNELIU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 4.35 avansat Respins

DUTU V TINCUTA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

DUZI RUSACHE N MARIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

DWEEKAT M. ANAS

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

ECHIM N. CLAUDIU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ECHIM N. RADU

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

EFIMOV M. ALEXANDRU

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

EFTIMIE M VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 6.15 nivel mediu Reusit

EFTIMIE V. CONSTANTIN- DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.4 Fizica 5.7 avansat Reusit

EFTINCA N ANETA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

ELCIU G ION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza Matematica T2 7.5 Fizica 5 avansat Respins

ELIAZ N LAHME - ETHEL

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 7.15 experimentat Reusit

ELISEI D. SARITA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 4.35 avansat Respins

ELISEI V MARINICA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 8 nivel mediu Reusit

ELMI M. ELIF

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

EMIN A ELIS

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 5.1 nivel mediu Reusit

EMIN E SHEILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

EMIN E. AIFER

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

EMIN I GEILAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.25 avansat Reusit

EMIRSEIT M. GUNAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

EMURLA C RUHAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Fizica 7.15 experimentat Reusit

EMURLA D GHIULGIVAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

ENACHE A. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Reusit

ENACHE A.P. AURELIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

ENACHE C NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ENACHE D. RADU - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ENACHE G ELENA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8 nivel mediu Respins

ENACHE I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

ENACHE I ELIZA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ENACHE I NICOLETA-GRETIA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

ENACHE I. DANIELA-OANA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

ENACHE M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ENACHE P LUMINITA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 9.9 Fizica 9 experimentat Reusit

ENACHE S STANUTA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

ENACHE S. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.65 incepator Respins

ENACHE V MARIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

ENACHE V MARIUS ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

ENACHE V MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ENACHE V. AURELIA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Istorie 9.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ENACHE V.F. ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 9.1 experimentat Reusit

ENAN E ILDIZ

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.75 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

ENAN M IALCIN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

ENCEA C. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 2.8 avansat Respins

ENCICA F. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.55 experimentat Reusit

ENCICA F. ALINA- RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 7.75 experimentat Reusit

ENCICA L. NAUSICA-ALINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

ENCICA V MARIETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

ENCIU G GEORGE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ENCIU I.E. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ENCIU M EMANUELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

ENCIU M. CRISTINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ENCIU N MARIA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Respins

ENCIU P ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

ENE D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

ENE E. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Psihologie 8 experimentat Reusit

ENE G. ANTOANETA-ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ENE G.D CLAUDIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ENE GH. ANCUTA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ENE I CATALINA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

ENE I ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

ENE I. ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

ENE I. GIORGIANA-DORINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 4.3 avansat Respins

ENE M. ALEXANDRU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ENE M. AUREL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 7.65 experimentat Reusit

ENE M. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 9.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ENE N LAURENTIU-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ENE N. COSMIN-MARINICA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

ENE N. MIHAELA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

ENE P MARIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

ENE P SABINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ENE P. MARIUS - DOREL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 4.25 avansat Respins

ENE T. STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.75 experimentat Reusit

ENEA N. ALEXANDRA-EUGENIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

ENEA P VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

ENICA-GRIGORE D. MARILENA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ENIU S SABINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.05 Fizica 9.35 experimentat Reusit

ENUSCA N RADU-FLORIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

EPIFAN G SERGHEI

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

EPURAN V NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

EPURE - COMAN I LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

EPURE G. CATALIN-FLORIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 avansat Respins

EPURE L ANDREI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

ERASCU V. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.55 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ERCU M. MARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

EREMIA A.L ANDREI-MARIUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.75 experimentat Reusit

EREMIA D OANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 5.9 Geografie 5.55 avansat Reusit

EREMIA I IULIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

ERGEN M. ALIS - SIBEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ERIMIA A DAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.6 avansat Respins

ERIMIA I BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7 experimentat Reusit

ERIMIA I CLAUDIA-LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ERMALAI I. IULIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.6 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

ERMILOV A. ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Reusit

ESANU V. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

FACALET M IULIANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

FAITAR L. CATALIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 5.75 experimentat Reusit

FALIBOGA C. ELENA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

FANDOLE M ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

FANI C. GHEORGHE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

FARAUANU V. LAVINIA-MARIA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

FARCAS M. MIRCEA-CATALIN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

FARCAS S. CRISTINA SORINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

FARCAS V COSMIN-COSTEL

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FASIE T. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FASOLE V. MARIA-CERASELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

FATU C NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.5 avansat Respins

FATU D CATALIN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FATU D COSMIN-MUGUREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

FATU G ALEXANDRU - LUCIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

FATU G ROBERT - IONUT

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FATU O MIHALEA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

FECA P. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

FEDEREAC P VASILE-MARIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

FEDOR C. LAURA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 7.55 nivel mediu Reusit

FEDOTOV V. CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

FEIZULA O BILENT

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FELESCU G.N. CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

FENGHIA V. MIHAI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

FENIN P CARLA-EVA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 6.5 avansat Reusit

FEODOROV T. ANA-CRISTINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

FEODOT V. RAZVAN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

FERARU C FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

FERARU N MIHAELA-CLAUDIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

FERARU S. MARIAN-FLORIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

FERAT R DENIS DARCLE

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

FERAT S SELGEAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 6.5 avansat Reusit

FERENTI P ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

FERESCU I IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

FESTEU I ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

FIBISAN I MARIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 incepator Respins

FICHIU G MARIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

FICU N. MARIUS

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.4 experimentat Reusit

FILIMON A. CLAUDIU - ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

FILIMON G FLORENTINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FILIMON I GHEORGHE-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

FILIMON I RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

FILIMON I. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.6 avansat Respins

FILIMON I.G. VALENTIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Respins

FILIMON L ANCA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.75 experimentat Reusit

FILIMON M LUCIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

FILIP A. ANTONELA - LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.8 avansat Respins

FILIP A. OANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.65 avansat Respins

FILIP E ALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FILIP F. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

FILIP GH NICOLAE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

FILIP I FLORIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

FILIP I. MARIUS-ALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 4.45 nivel mediu Respins

FILIP I.S. DIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza Istorie 6.9 Economie 9.2 experimentat Reusit

FILIP M LUANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

FILIP M. MARINA-CATALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 4.4 Sociologie 8.1 nivel mediu Respins

FILIP N. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

FILIP ST. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 7 experimentat Respins

FILIPESCU D. CRISTINA - ANCA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 4 nivel mediu Respins

FILIPESCU G.D. RADU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

FILOTE N. IONUT

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

FINARU S. IOANNIS

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

FINTINA N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 5.2 experimentat Respins

FINTINESCU I DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

FIORDEAN C TRANDAFIRA-IONELIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

FIRAT O GHIULBEYAZ

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FITA M. MARCEL-MIHAI

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

FLAUT D MIHAITA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.3 avansat Respins

FLAUT G.M. ANDREEA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 8.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

FLESARU D. DANA- ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 7.5 avansat Reusit

FLOAREI D. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 nivel mediu Reusit

FLOCA C AURELIAN-STANCU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

FLOCA N MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

FLOREA C ANGELICA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

FLOREA C MARINELA-FANICA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

FLOREA E.N. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 5 nivel mediu Respins

FLOREA G ANDREI

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

FLOREA G. ELIZA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

FLOREA GH VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

FLOREA I LIDIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

FLOREA I NICOLAE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

FLOREA I ROBERTO - MIHAI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FLOREA I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

FLOREA I. TANASE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 5.4 incepator Respins

FLOREA I. VALENTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

FLOREA M GEORGETA-MADALINA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

FLOREA M. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T2 6.3 Psihologie 6.65 experimentat Reusit

FLOREA M. IULIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Filosofie 5.9 avansat Reusit

FLOREA N CIPRIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

FLOREA S. STAN-CONSTANTIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 nivel mediu Respins

FLOREA V. MIHAELA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 6.55 incepator Reusit

FLORESCU C. EMILIA-CONSUELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.05 Psihologie 6.8 nivel mediu Reusit

FLORESCU C. NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FLORESCU G. ANISOARA-RODICA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

FLORESCU M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.35 experimentat Reusit

FLORESCU P MIHAELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

FLORESCU V ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

FLORIA G GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

FLORIA GH. CRISTIANA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

FLORIA I LOREDANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.9 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Reusit

FLORICA GH. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

FLORICEL E. ADELA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

FLUERARU GH. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

FLUTUR N MIRELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FOAMETE CTIN SIMONA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

FOCAN G ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FOCSA D.V. EDUARD

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FOCSA V. FLORIN-MADALIN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.25 experimentat Respins

FONFONEATA A ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 avansat Reusit

FORDEA E ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

FOTESCU O.M. IULIAN-CRISTIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

FRANCIUC DA ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FRANCU MIRLENEANU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 6.25 avansat Reusit

FRANCULESCU I STEFAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

FRANGA V FLAVIA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

FRANGU D IONUT

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

FRANGU N CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FRANTESCU M ILIE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.4 avansat Respins

FRASINEANU E CRISTIAN GEORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

FRATESCU C. MARIA - LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

FRATILA I IULIANA-IOANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Reusit

FRATILA L ALEXANDRU IONUT

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

FRENTIU D ROMEO - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FRICATEL V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.1 avansat Reusit

FRINCU D TRAIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

FRINCU M RAMONA CAMELIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.15 avansat Reusit

FRINCU N ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

FROANE E MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 6.65 avansat Reusit

FRONEA N CAROLINA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

FRONOIU N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

FRUMOSU M. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.55 experimentat Reusit

FRUMUSELU V. FLORENTINA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

FRUNZA GH ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FRUNZA L DIANA -VALENTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

FRUNZA M. SAMUEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

FUDULEA N DANIELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

FUDULEA S. CELEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 10 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

FUGIGI F FLORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FULEA G. ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

FULINA N DAFINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FUNDA D ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Fizica 7.1 experimentat Reusit

FUNDA V ALINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

FUNIERU I BIANCA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

FURDULEA D. MIHAELA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.75 avansat Respins

FURDULEA I LAVINIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

FURNEA D ANDREEA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

FUSARU M NARCIS

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

GABINAT C VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

GACHE C. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T2 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

GACHE G ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GACHE J BOGDAN - NELI

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

GACHE P. ROXANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

GADEA A. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

GAE N GHEORGHE-TRAIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GAE N STEFAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.15 avansat Respins

GAFAR A EDIN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

GAFAR E ALEV-SIBEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza Istorie 6.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GAFAR E LEIHAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 5.1 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GAFAR F ERSIN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca nivel mediu 8.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 5 nivel mediu Reusit

GAFAR I. FILIZ

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

GAFAR N. ENIS

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

GAFAR S. NIDA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GAGA C GERMINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

GAGIU V MARIUS-IONEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5 avansat Respins

GAITA D ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

GAITA I. DIANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GALATEANU B LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

GALATEANU C VLAD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GALBENU V. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 6.8 Fizica 6.35 nivel mediu Reusit

GALBENUS C ANDREI-MARIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GALBINASU M. VICTOR

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

GALBINASU P.M. CLAUDIU-IULIAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

GALCA D COSMIN IONUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GALCA D. IOANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

GALCA V. DANIELA - VICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 8.55 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GALEA G. GABRIELA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 3.8 avansat Respins

GALEA I COSMIN-FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

GALICEANU N ION

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

GAMAN A ANDREI-GEORGIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1 experimentat Respins

GAMAN V. IULIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

GANEA I OANA-BIANCA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

GANEA L. ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

GANEA N. GEORGE

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

GANI N. LEVENT ALAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

GANUCI V ALINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola Istorie 8.65 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GARBA M VIRGIL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GARDAN G. MIHAI

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 10 experimentat Reusit

GARI I CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

GAROAFA A IULIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

GASCU I IONUT - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

GASPER T OANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

GATU F VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Fizica 9.25 experimentat Reusit

GAUREANU D.C. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza Istorie 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GAVANEANU I.S. IULIANA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GAVANESCU A ANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GAVAZ S AYNEL

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GAVENE D. SILVIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

GAVRIL P. VIOREL-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

GAVRILA C GEORGIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GAVRILA E IULIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

GAVRILA F BOGDAN-IONUT

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

GAVRILA I. MADALINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

GAVRILA M. CLAUDIA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Reusit

GAVRILA M. GEORGE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

GAVRILA P MARIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GAVRILA S. VICTORIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 3.6 avansat Respins

GAVRILA T VITALI

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Respins

GAVRILA V. COSMIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 nivel mediu Respins

GAVRILA V. LIDIA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

GAVRILIU C ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.3 incepator Reusit

GAVRILOV P. ROLAND

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 avansat Reusit

GAVRILUC U.V. FLORIAN - MAXIM

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 incepator Respins

GAVRILUC U.V. GEORGIAN - VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

GAZDARU N CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GEAFAR M SIRHAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

GEAMANU G. VALENTIN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GEAMBAS N. MARIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GEAMBASU D. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 9.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GEAMBAZU G. CECILIA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

GEAMBEC G SEVERUS

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

GEAMBULAT N TIMUCIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

GEAMBULAT R. SEVER

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

GEAMBULAT S DINER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Fizica 5.65 nivel mediu Reusit

GEANA V VIORICA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

GEANGU P.C. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 9.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.95 experimentat Reusit

GEAPANA G MARIUS-GELU

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.7 avansat Reusit

GEARAP V MARIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

GEAUZAR G GHIULNAS

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

GEGIU C CATALIN-GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GEILEANU N MARIA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GELI O. DILEK

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

GEMANARU P IONUT MIHAI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

GEMANARU P MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GEMIL C ELIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Reusit

GEMIL N. ENIS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

GENETE A. CRISTINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

GEONETE T CLEMENTINA-CATALINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GEORGESCU C ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

GEORGESCU D. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GEORGESCU F SILVIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GEORGESCU F. MIHAI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 avansat Respins

GEORGESCU G. ANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

GEORGESCU GH. IONELA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--A2-A1- Matematica T2 6.9 Fizica 7.25 nivel mediu Reusit

GEORGESCU I SIMONA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 6 nivel mediu Reusit

GEORGESCU SG ILEANA - ROMINA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

GEORGESCU V NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GEORGESCU V. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 avansat Reusit

GEORGESCU V.M. ROXANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza Istorie 8.2 Psihologie 8.9 avansat Reusit

GEREA EC CATALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GEREA I MARIUS-TRAIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.2 avansat Reusit

GHEATA C. IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GHEBARU C LARISA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.75 avansat Reusit

GHEBARU I ELENA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

GHEGELIU A SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GHELASE S. GHEORGHE - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GHELDI N AIHAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.2 avansat Respins

GHELMEZ A. DANIELA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

GHEMIS I CIPRIAN-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Fizica 5.65 experimentat Reusit

GHEMU M. MARIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GHENCEA M. IULIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

GHENCIU R. PANAIT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 8.75 incepator Respins

GHENEA I GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHENEA R MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GHENU I PETRICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

GHENU V LUCICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

GHEORDUNESCU V DRAGOS-MIHAI

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GHEORGHE A GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GHEORGHE A IRINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza --A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 5 experimentat Respins

GHEORGHE A SILVIU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GHEORGHE A VLAD

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Reusit

GHEORGHE C GABRIELA-ANCA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.35 avansat Reusit

GHEORGHE C MIRCEA - LUCIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 3.5 avansat Respins

GHEORGHE D DANIEL-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHE D. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHEORGHE D. IONELA-DANIELA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

GHEORGHE E. ANDREEA - LIDIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 8.1 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

GHEORGHE F. ALEXANDRU - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

GHEORGHE F. LOREDANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Sociologie 9.2 nivel mediu Reusit

GHEORGHE G CRISTINA-ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Reusit

GHEORGHE G. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

GHEORGHE G. FANEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Fizica 2.2 avansat Respins

GHEORGHE G. VLADIMIR GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GHEORGHE GH. DANIEL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 10 experimentat Reusit

GHEORGHE H. CAMELIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

GHEORGHE I ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE I ANDREI CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 3.7 incepator Respins

GHEORGHE I GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.15 Fizica 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHE I MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

GHEORGHE I. LIVIA - LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

GHEORGHE I. MADALINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 7.2 experimentat Respins

GHEORGHE I. PETRICA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

GHEORGHE I.D. PETRICA - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 4.2 incepator Respins

GHEORGHE I.L. CEZARA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

GHEORGHE M ALEXANDRU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

GHEORGHE M PIA SANDRA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. MARIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 4 incepator Respins

GHEORGHE N BOGDAN - GABRIEL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE N CATALIN-VIRGIL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 3.15 avansat Respins

GHEORGHE N. EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE N. GEORGIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE N. IONUT

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

GHEORGHE N. MARCELA - VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 8.9 Geografie 8 incepator Reusit

GHEORGHE N. NICOLETA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Reusit

GHEORGHE S COSTIN - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GHEORGHE S. EMIL-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE T ALINA - ELENA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE T. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GHEORGHE T.V. LUCIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

GHEORGHE V ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

GHEORGHE V. ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 8.75 avansat Reusit

GHEORGHE V. EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GHEORGHE V. LUCIAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.7 incepator Respins

GHEORGHETE M. MARIANA - IONELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

GHEORGHITA C ANA-ROZALIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHEORGHITA D CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

GHEORGHITA I. MIHAI - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

GHEORGHITA ML MARIUS - NARCIS

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

GHEORGHITA ST. ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

GHEORGHITA T. GEORGIAN - ALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 7.85 experimentat Reusit

GHEORGHIU A. MARIANA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Istorie 9.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHIU C GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.05 incepator Respins

GHEORGHIU C REGIANA-ANDREEA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU F GEORGE-MADALIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

GHEORGHIU M. NICOLETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 9.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU N ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.9 avansat Reusit

GHERASE D CRISTINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

GHERASE I ELENA-SUZANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GHERASE M. ELENA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.85 experimentat Reusit

GHERASE N. COSTEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHERASIM C. LIVICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GHERASIM I. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 1.9 avansat Respins

GHERASIM M ADRIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

GHERCIOIU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHERGHE S LEONTIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

GHERGHEL G CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

GHERGHESCU C COSTEL GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

GHERGHINA C. NICOLETA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHERGHINA I NICULINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

GHERGHINA I. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

GHERGHINA T. IULIANA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 nivel mediu Reusit

GHERGHINARU G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GHERGHISAN A. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

GHERGHISAN A. RADU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza N/p Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 avansat N/p

GHERGHISAN V MIHAI - GABRIEL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

GHERGIC - BALOSU V MIHAELA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

GHERGIC C. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

GHERGIC D. ALEXANDRU-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 7.3 experimentat Reusit

GHERGIC M IULIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

GHERLAN M. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.8 avansat Respins

GHERLAN V. VALENTIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 6.3 experimentat Reusit

GHERMAN M.A. ADELINA--SABRINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GHERMAN V COSTICA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GHETU R VANESSA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GHIBAN G. VALENTIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.9 nivel mediu Respins

GHICA I. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GHICAN TM MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GHIEA G. IULIAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

GHIGEANU G ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7 avansat Respins

GHILIZAN GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GHIMESU N. IONELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 nivel mediu Respins

GHIMPU D ALEXANDRA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GHIMPU V ADRIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 7 avansat Reusit

GHINA GH. BOGDAN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

GHINCU D ANDREI-FLORIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

GHINCU D. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

GHINDARU V MIHAELA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

GHINDOVEANU D CORINA ANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GHINEA F. IULIA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

GHINEA G. CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

GHINEA I MADALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

GHINEA M GABRIELA CORINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GHINEA N. EMILIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHINEA V FLORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GHIOACA M MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.4 avansat Respins

GHIOANCA C TABITA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHIOC I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GHIOCULET D. STEFAN - VLADIMIR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHIOJDEANU C.O. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Fizica 6.3 experimentat Reusit

GHIONDEA S. STEFAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.95 avansat Reusit

GHIONEA G ADINA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 5.85 experimentat Respins

GHIORGHE C. ELENA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 1 avansat Respins

GHIORGHE F. VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHIORGHE L ROXANA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

GHIORGHE T. FLORIAN-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

GHIOVSENIAN K. SERGIU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.95 incepator Reusit

GHITA - DIACONU G ROMFILIA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.25 avansat Reusit

GHITA - MIC T. ALBERTINA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 8.3 avansat Reusit

GHITA A. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHITA C.B. ANDREI - BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.2 avansat Reusit

GHITA D LILIANA - RAMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.8 avansat Respins

GHITA E. KRYSTINE-ELENE

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GHITA GH. GHEORGHITA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

GHITA I FELICIA - NICOLETA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 5.8 avansat Respins

GHITA I STELIAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 6.6 avansat Reusit

GHITA I. FLOREA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

GHITA P DAN -OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GHITA TM IULIA CERASELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 avansat Reusit

GHITA V NICOLETA-PARASCHIVA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

GHITESCU D. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

GHITIU P CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

GHIULTU C CONSTANTIN - LUCIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GHIURCA I. DIANA-TAMARA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

GHIURI S. GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GHIURLUC M. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

GHIUZELEA M. GEORGIAN-ROMEO

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GICA T. GEORGE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

GICU H. CHETI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 1.4 nivel mediu Respins

GIGA M ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

GILCA G. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

GILCA GH. ANDRA-CATALINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GIMBIS H. COSTEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GIMIGA D. RALUCA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GIMPIREA C. IRINA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GIMPIREA GH MARIUS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.9 nivel mediu N/p

GIMPIREA I. ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Economie 5.1 experimentat Reusit

GIOADA I. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 avansat Reusit

GIOGA GH. IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

GIOVANI M.C. ALINA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Fizica 7.7 experimentat Reusit

GIRBA G DANIEL-BOGDAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GIRBACEA R MARIUS

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.3 avansat Respins

GIRBACEA V. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

GIRBOIU G MARIUS-IONEL

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GIRIP CASATORITA ROMAN S. ANA-CLAUDIA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

GIRJA C FLOREA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.55 avansat Respins

GIRLEANU F STEFAN

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

GIRLEANU M COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

GIRTONE P COSMINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GIUGIUC I LIVIU MARIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

GIUMANTAR S ERDAL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GIUMBA A. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Informatica T3 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

GIURCA D. FLORIN - MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.55 avansat Respins

GIURCA L. COSTEL-IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5.85 incepator Respins

GIURCA V. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

GIURGEA A MALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 8.75 experimentat Reusit

GIURGEA C. BOGDAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.75 experimentat Respins

GIURIN C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

GIUVARA C EMILIA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

GLIGORE I NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

GLOD A. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 2.35 avansat Respins

GLODEANU I CRISTIAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.8 avansat Respins

GLODEANU I. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GLOJDARU G MARIAN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GOARGA V. GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GOBEAJA N. MARIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.4 experimentat Respins

GOGA A. LAURENTIU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GOGA G. IANCU-FLORIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

GOGEA A MARIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GOGEA A. COSTIN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 4.35 incepator Respins

GOGOASA GH. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GOGOASA I RADU

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.25 experimentat Reusit

GOGU D. DRAGOS-GEORGEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 7.15 avansat Reusit

GOIDAN A. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

GOIDAN I DUMITRU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

GOIDAN I PETRUS

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 7 nivel mediu Respins

GOLOGAN D ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GOMOLEA E. ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

GOMOLEA N. GEORGIANA- ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Fizica 8.1 experimentat Reusit

GORAN C. MIHAIL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.6 incepator Respins

GORBANESCU G ROBERT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

GORCEA V MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

GORE C. DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 experimentat Respins

GOREA G ADINA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 5 avansat Reusit

GORGAN A. MARILENA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 nivel mediu Reusit

GORGOANA C. ALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

GORGOANA V. CONSTANTIN-CATALIN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

GORGOS M. SIMONA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GORNEA G MARIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GORSCHI I. MARIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

GORSCHI M. ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GORUN D. COSMIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GORUN I. GHERGHINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

GORUN L ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

GOSE I GEORGETA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

GOSMAN C ANDREEA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GOSPODIN D ELENA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba spaniola Istorie 8.55 Economie 9.2 experimentat Reusit

GRADINARIU D. MADALINA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 8.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GRADINARU G BOGDAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

GRADINARU M LUMINITA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

GRADINARU M. MIRELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

GRADINARU N. GEORGE - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

GRADINARU P. ANDREEA-MARILENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GRADINARU V. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

GRADISTEANU G ANDREI - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.3 incepator Reusit

GRANCEA R RAFAIL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GRASU D. DANUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

GRASU N IONEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 4.3 Fizica 5.2 avansat Respins

GREACA V. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GREAVU C CONSTANTIN MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

GREAVU N DORIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

GREAVU S.C. ANTONIO ROBERT

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GREBENITA I ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GREBLUS N NICOLAE-MARIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

GRECEANU N. EUGEN-MIHAI

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

GRECEANU R. ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GRECIANU G. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 4.4 experimentat Respins

GRECU D MARIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

GRECU F. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 avansat Respins

GRECU I. IONELA - MARINELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza A1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

GRECU L.C. ALEXANDRU - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

GRECU N MARIUS

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

GRECU N NICOLETA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.45 avansat Reusit

GRECU N. DANIEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

GRIGORAS CV ANDY

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 8.6 experimentat Reusit

GRIGORAS GH BOGDAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GRIGORAS I CARLA-MONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GRIGORAS I IRINA - VERONICA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Filosofie 6.6 experimentat Reusit

GRIGORAS V. CONSTANTIN-SANDU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.4 incepator Respins

GRIGORE A FILIP

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

GRIGORE A STEFAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GRIGORE C CATALINA PAULA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

GRIGORE C. VALENTIN COSTEL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GRIGORE C.N. ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

GRIGORE DS DAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

GRIGORE G. CORINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

GRIGORE GH. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

GRIGORE I EMILIAN-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.05 avansat Respins

GRIGORE I. FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

GRIGORE M AUREL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

GRIGORE M LUCIANA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GRIGORE M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

GRIGORE M.G. PETRICA AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.25 avansat Respins

GRIGORE N LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.65 avansat Reusit

GRIGORE N. GIGI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

GRIGORE T CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.7 avansat Respins

GRIGORE V MARCEL

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GRIGORE V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GRIGORE V. THEODOR

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

GRIGOREANU P ANA- MARIA

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GRIGOREANU P PETRISOR ALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GRIGORESCU D ILIE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GRIGORESCU V.S. IOANA - ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GRIGORICIUC G FLORENTINA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

GRIGORIU F.E. EUSEBIU-MARIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

GRIGORIU V. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.65 avansat Reusit

GRIGOROV M. VICTOR-DANIEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

GRIJUC M FLORIANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

GRISARU V GEORGIANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-- Matematica T2 3.65 Geografie 5.75 avansat Respins

GRIT G MIHAELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

GROFU D ADRIAN FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

GROSU C. ADINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GROSU G. MIHAI- TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 6.7 avansat Reusit

GROSU I CORNEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

GROSU I DRAGOS-LEONARD

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GROSU I. ANGELA-ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

GROSU M. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROSU MOTOI S SILVIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 6 nivel mediu Reusit

GROSU N. TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.3 avansat Respins

GROSU S. RAZVAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GROSU TILINCA S OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 6 nivel mediu Reusit

GROSU V ANDREEA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

GROZA F. ADRIAN-IULIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.15 avansat Respins

GROZAVU M. IONUT AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GROZE I.M. MARIUS-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GROZEA G. ANDREI-DORU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GUDA D IANCU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 6 nivel mediu Respins

GUDI I. NICOLETA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 avansat Reusit

GUGULUS GH. ANA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GULA M CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 8.85 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

GULA N. TANASE

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 8.75 experimentat Reusit

GULA S. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

GULOIU N. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

GUMENI GH. ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 avansat Reusit

GURALIUC M. VALENTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

GURAN G ANDREEA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

GURAU S CORNEL DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

GURGU M. ISIDOR

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

GURGU S ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

GURGUI I. FLORINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

GURGUTA C CRISTIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

GURITA C. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.65 avansat Reusit

GUSA L. ANAMARIA-EMILIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

GUSA N. MARIAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

GUSA P ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

GUSA P LUCIAN EMIL

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 8.5 experimentat Reusit

GUSU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

GUTA I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

GUTA L. EDUARD

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

GUTA R ADELUTA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 6.15 avansat Reusit

GUTU G RAUL-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.6 avansat Reusit

GUTU G. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 2.5 avansat Respins

GUTU M. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

GUZGA I GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.1 avansat Respins

GUZU G DAN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 6.8 avansat Respins

GUZU M ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

HAAS C.F. COSTIN OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

HAGEA GH IULIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

HAGI C MITICA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.65 experimentat Respins

HAGI S. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

HAGI-EMIN N. MERHAL

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

HAGI-EMIN N. SEIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

HAGIANU C. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.05 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HAIDAU I. CATALINA - MARIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

HAINAGIU N VALENTIN-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.5 avansat Respins

HALEP C. LUMINITA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

HALEP GH IANCU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

HALEP GH MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 8.8 incepator Reusit

HALI I MIHAIELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

HALICA T EMILIA-PETRUTA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

HALICI I TANIA DIANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba germana moderna Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

HALIL D. EMEL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

HALIP V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

HALIT GH SORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Informatica T3 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

HALUTA V GABRIELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.55 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

HAMPU T. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

HAN A MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HAN M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

HANES I IOANA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

HANGA P. ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

HANGANU E NICOLETA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

HANU C ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

HANU C. EDUARD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

HANU E. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HANU I. ADELINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

HANU N CLAUDIU - DANIEL

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

HANU P CRISTIAN - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

HAPAU C. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

HARABAGIU M CRISTIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

HARALAMBI V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

HARALAMBIE I LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.85 experimentat Reusit

HARALAMBIE V EDUARD-IONUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

HARDAU C FLORIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

HARTESCU D MARIA CARLA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.6 Economie 9.9 experimentat Reusit

HARTESCU M. FLORENTINA-MADALINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

HARTON M.G. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

HASAN E DILEK

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

HASAN G CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

HATAIM D ZOITA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

HELERA C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HERDA C ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

HERDA ST GABRIEL CRISTI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.05 incepator Respins

HETEA I. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HETRUC V OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.8 experimentat Reusit

HINCU M TUDOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

HINTZ I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

HIRA V COSTICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

HIRDAU G ALEXANDRA - IRINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Reusit

HIRDAU G.D. MARIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

HIRSENIE D. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

HLIHOR M. FLORENTINA - DENISA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.45 avansat Reusit

HODORCA N ARIANA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

HODOROAGA M ADRIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

HODOROGEA C COSMINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Fizica 7.75 experimentat Reusit

HOGIU M.F. IOANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

HOHAN GH. SILVIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

HOLBAN D. LENUTA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

HOLBAN G VALEDIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.55 avansat Respins

HOLBAN I. IULIAN

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

HOLBAN L. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5 incepator Respins

HOLTEA I. NELUTU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

HOMOC M.V. BIANCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

HONDREA M SANDA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

HONT C.V. RUXANDRA-IOANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.2 experimentat Reusit

HOPULELE V. SILVIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

HORDILA - MIREA G. LAVINIA - ARINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 avansat Respins

HORDILA - MIREA P. ANI - MONICA - CLEMENTINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Reusit

HORDILA G MIHAELA-CAMELUSA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

HORDILA O. LENUTA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

HORENCIUC A. SORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HORGA G. ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.45 experimentat Reusit

HOROMNEA D. MAXIMILIAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HORTU I CORINA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.05 avansat Reusit

HORTU L. COSMIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 5.05 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

HOSPODE G VIRGINIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

HOTNOG I. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 5.15 Fizica 6.05 nivel mediu Reusit

HRISCU C PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

HRISCU I SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 8.2 nivel mediu Reusit

HRISTACHE V. ALIN- GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.6 nivel mediu Reusit

HRISTEA F. FLORINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9 experimentat Reusit

HRISTU C FABIAN - OVIDIU

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

HRISTU D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

HRISTU I. TEODORA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HRISTU LM ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HRISTU M. MADALINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 8.1 nivel mediu Reusit

HRISTU P CRISTIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

HUDISTEANU D GEORGE-FLORIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

HUDITEANU I. NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 4.5 Geografie 8.6 experimentat Respins

HUIAN S. ROBERT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

HUIAN V EDWARD-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

HULE C.D. RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 7.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HULEA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

HULEA M ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.5 experimentat Respins

HULENI I GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

HULENI N. STELIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 1.3 nivel mediu Respins

HULENI S. MIHAI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 1 nivel mediu Respins

HULPARU L ADRIAN MIHAI

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

HULPEA P IONUT-EDIS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

HULUBEI C ANA- MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

HULUBEI S SORIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

HUMA I ELENA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

HUMENIUC I IOAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 8.55 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

HURA I MADALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

HURDUC Z. NELU-GIGI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

HURJUI P IONELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

HURJUI T DENISA-ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Reusit

HURMUZACHE V ANDRADA CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

HUSAR I JUDIT

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

HUTANASU C ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

HUTANU V STELICA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

HUZUM C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

IACOB A FLORIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 nivel mediu Respins

IACOB E CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IACOB G MIHAI - DAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

IACOB GHE. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 avansat Reusit

IACOB ST IONUT-DORU

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4 avansat Respins

IACOB V. CRISTINA - LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

IACOB V. PAUL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Respins

IACOBLEV G. NICOLAE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IACOMI S.E. PAUL ADRIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

IACOV N CARMEN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.35 experimentat Reusit

IACOVICI D BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

IALANGI M.I. ELENA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 5.1 experimentat Reusit

IAMANDEIU S. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.35 avansat Respins

IAMANDI G. MARIANA CORNELIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

IAMANDI M. MANUEL - FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.05 avansat Reusit

IANA GH ELENA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.65 experimentat Respins

IANCA G NELUTU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

IANCAU I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Reusit

IANCU D COSMINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba portugheza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.45 avansat Reusit

IANCU D IONUT-OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

IANCU D. MARIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

IANCU GH TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

IANCU I. ELENA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.9 incepator Respins

IANCU I. IULIAN - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

IANCU J FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

IANCU L.F. LARISA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IANCU M MARIAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

IANCU M. VIORICA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 nivel mediu Reusit

IANCU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

IANCU N VIOREL - PETRICA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

IANCU P. DORINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

IANOS F LUCIAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8 experimentat Reusit

IANULA N LILIANA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

IANUS I NICOLAE

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 4 avansat Respins

IANUSI C IONELA-COSMINA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 experimentat Respins

IASAR E TANER

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

IASAR E. MERAK

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.45 avansat Reusit

IASAR G BILENT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

IASAR S ERDIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 4 avansat Respins

IASCA A FLORENTINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

IBADULA E. DENIS

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

IBADULA R. MELEC

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

IBANESCU GH MIHAELA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 nivel mediu Respins

IBANESCU V. BIANCA ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IBIS C. SEVGEAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 8.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

IBRAM I. GEORGIANA - XENIA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

IBRAM N DEMIREL

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 8.9 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 5.55 experimentat Reusit

IBRAM N. KADAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

IBRAM S. BIRGHIUL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IBRIAN V VERGILICA STEFANITA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.75 avansat Respins

IBRIS V STEFAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

ICHIM A. ANTONIA-IULIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ICHIM G. GEORGE RAZVAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ICHIM I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 8.35 avansat Reusit

ICHIM I.G. RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

ICONARU M CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p nivel mediu N/p

IDA S IULIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-A1-A2-A2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Reusit

IDU O.M. ANDREEA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

IENASCU S ANAMARIA-DOINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IEREMIE N. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.55 avansat Reusit

IFRIM C. MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

IFRIM I TANTA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 experimentat Respins

IFRIM I. GRETA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

IFRIM I. ILIE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

IFRIM J. VIORICA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IFTIME O.N. CATALIN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.65 experimentat Respins

IFTIMI C RAMONA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

IFTODI V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

IGNAT BT BORIS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

IGNAT C ANDREI-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

IGNAT C GHEORGHITA CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

IGNAT C. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 1.9 avansat Respins

IGNAT I COSTEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

IGNAT I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

IGNAT I. ADI

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 incepator Respins

IGNAT M.L. PAUL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 10 experimentat Reusit

IGNAT P. ELENA - ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IGNAT T ANA- MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

IGNAT-VASILACHE A. NICUSOR

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 4.1 avansat Respins

ILAS F MIRELA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

ILASCU M IULIAN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

ILEA N ANDREEA- ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

ILICI S. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 7 avansat Reusit

ILIE A GEORGIANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Respins

ILIE A MARIAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ILIE A PAUL-RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.35 avansat Reusit

ILIE A VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ILIE A. ALEXANDRU - MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ILIE D LUANA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

ILIE D NICOLETA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.95 experimentat Respins

ILIE D NICUSOR-IULIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Reusit

ILIE D. IOANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ILIE DV GEORGIANA - ALINA

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ILIE F MARIANA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

ILIE F. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

ILIE G RAMONA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Istorie 8.5 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

ILIE G. BOGDAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ILIE GH CRISTIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

ILIE I CONSTANTIN-EMANUEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

ILIE I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ILIE M CORINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

ILIE M. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ILIE M. PAUL - PETRONEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ILIE M. ROMEO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ILIE M. SORINA CATALINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

ILIE N.N. NICOLETA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Respins

ILIE P. MARINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

ILIE R RODICA - ELISABETA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 8 avansat Respins

ILIE S ADRIAN-COSTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

ILIE S MADALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba spaniola Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

ILIE S. ANA - MARIA - RAMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.65 avansat Reusit

ILIE T IONEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

ILIE V CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ILIE V. AURELIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ILIESCU I ANDRA-RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ILIESCU M.D. IULIAN-DANIEL

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

ILIESCU P. MIHAELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ILINCA D. CATALIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ILINCIUC I ANDREEA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

ILINCUT G STEFAN - IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6 avansat Respins

ILISOI L. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.15 experimentat Reusit

ILIUTA P. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

ILUCA V EMANUEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ILUSCO V. ALEXANDRU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

INCEU V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Istorie 8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

IOANA N ADRIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

IOANITESCU V. DANIEL-MARIAN

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 7.4 experimentat Reusit

IOICA V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.6 avansat Reusit

IOMER G SELCIUC

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 5.7 experimentat Reusit

IOMER M ALIME

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

ION - VARZA N CONSTANTA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7 avansat Respins

ION A FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 7.75 avansat Reusit

ION C ROXANA-ANTOANELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

ION C. MARIUS

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ION C. OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

ION D. IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ION F ALINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ION F.C. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

ION G. CATALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

ION GH. ALEXANDRA - RAMONA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.85 avansat Reusit

ION GH. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.25 nivel mediu Reusit

ION I SILVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.05 experimentat Respins

ION I. LARISA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

ION M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

ION M ANDREI MARIUS

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

ION M BOGDAN-ALIN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 6.3 experimentat Reusit

ION M COSTIN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

ION M. CLEMENTINA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ION O. MARIAN - AUREL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ION P MARIA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6 experimentat Reusit

ION P. IULIANA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

ION S. ALINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

ION V GEORGEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ION V. BOGDAN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 6.15 avansat Respins

ION-CARAULANI G MARIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

IONASCU C MARIUS-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.45 experimentat Respins

IONASCU G. PENELOPIA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

IONASCU I IULIAN-ANDREI

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

IONASCU I. DANUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

IONASCU I. IULIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

IONEL I. IULIAN-MIHAIL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

IONEL I. OANA-COSMINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 8.4 avansat Reusit

IONEL V CRISTIAN-STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.5 avansat Reusit

IONESCU A CATALIN-ARSENE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 7.95 avansat Reusit

IONESCU A CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IONESCU A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 3.95 experimentat Respins

IONESCU A FLORIN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

IONESCU C. MARIAN - ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IONESCU D. ADRIAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

IONESCU D. AIDA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

IONESCU D. CRISTIAN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

IONESCU F. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

IONESCU F.M. CARLA-VIRGINIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

IONESCU G. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Fizica 9.25 experimentat Reusit

IONESCU GH DANIEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IONESCU GH. NICOLAE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IONESCU I RAMONA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

IONESCU I. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

IONESCU I. MARIUS-IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 4.05 avansat Respins

IONESCU I.A. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 2.2 avansat Respins

IONESCU L. LAVINIA-ARGENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONESCU N LAURA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Istorie 9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IONESCU O IULIA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IONESCU S.C. ANDREI

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

IONESCU ST. GABRIEL-MANUEL

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Reusit

IONESCU T DANIELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 6.2 avansat Reusit

IONESCU V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

IONESCU V.R ISABELLE-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

IONESCU-CARPUSOR I STELIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

IONETE D. EUGENIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

IONICA V. GEORGE-LUCIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

IONITA A. STEFAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

IONITA C. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 incepator Respins

IONITA D. AURELIA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Reusit

IONITA D. OCTAVIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

IONITA E ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

IONITA E. EUSEBIU-FLORIN

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 experimentat Respins

IONITA F. DANIEL-SELATIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.25 incepator Respins

IONITA F. MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.6 incepator Respins

IONITA F. STELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.55 nivel mediu Reusit

IONITA G. TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 4.75 experimentat Respins

IONITA GH PIRVU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

IONITA GH. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

IONITA I DANIELA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2--B1-B2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONITA I MARIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

IONITA M ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

IONITA M CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Reusit

IONITA M. ALINA-ADINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

IONITA V. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IONUS E GEANAN DILARA

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

IORDACHE A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

IORDACHE C MARIANA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.1 avansat Reusit

IORDACHE D. ALEXANDRU-MUGUR

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T1 7.55 Fizica 7.9 experimentat Reusit

IORDACHE G. NECULAI

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

IORDACHE L GEORGE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.5 experimentat Reusit

IORDACHE L.R. VICTOR-FLORENTIN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IORDACHE M DIANA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

IORDACHE N VASILE-MARIAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.5 experimentat Respins

IORDACHE N. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.3 Psihologie 7 avansat Reusit

IORDACHE N. LIVIU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

IORDACHE O ANDREEA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

IORDACHE P. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IORDACHE V STEFANIA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

IORDACHE V. MONICA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

IORDACHE V. NICULAE

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

IORDACHEL S. ALINA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

IORDACHESCU I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.75 experimentat N/p

IORDACHI M LIGIA - LOIS

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

IORDACHI M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 6.4 incepator Respins

IORDAN A MARIUS-SORIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.25 nivel mediu Respins

IORDAN C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.15 avansat Respins

IORDAN C. LUCIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Reusit

IORDAN G ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 8 nivel mediu Reusit

IORDAN I COSTEL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

IORDAN M. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IORDAN N IULIANA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

IORDAN N. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

IORDAN T. IONUT

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

IORDAN V. ALIN IONUT

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

IORDAN V. CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IORDANESCU C VLAD-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.85 Fizica 10 experimentat Reusit

IORGA GH SILVIU VASILICA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

IORGA P. FLORINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

IORGA ST. IONELA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.9 avansat Reusit

IORGA Z ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IORGU F. ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

IORGU R. ALIN-COSTEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

IORGU T ALEXANRDU

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza N/p Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat N/p

IORUCU M VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

IORUCU V SILVIA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

IOSCA T. IONELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.85 nivel mediu Reusit

IOSIF A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

IOSIF C. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 5 incepator Respins

IOSIF D. FANEL

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IOSIF I. ANDREEA-DOINITA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IOSIF M RALUCA-MARINELA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.1 avansat Respins

IOSIF V GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

IOSU G GEORGE-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.45 avansat Reusit

IOSU G. VICTORIA NICOLETA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

IOVA I AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

IOVU G. LUMINITA - IONELA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

IRICIUC R ALIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 4.25 avansat Respins

IRIMIA I. ADRIAN-FANICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

IRIMIA I. MARINA-ALINA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Reusit

IRIMIA J RAUL - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

IRIMIA M BOGDAN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Psihologie 6.5 experimentat Reusit

IRIMIA N.C. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 5.55 avansat Reusit

IRIMIA P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.75 experimentat Reusit

IRIMIA P.D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

IRINESCU L GEORGIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.15 experimentat Respins

IRINOIU I OANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T2 9.85 Fizica 9.6 experimentat Reusit

IROFTE I GRIGORE

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba rusa B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 6.75 experimentat Reusit

ISA A. INDIRA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ISA N. GHIULFAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

ISAC G ILIE

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.6 avansat Respins

ISAC L. DAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ISAC N. CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

ISACOV G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

ISAIC D ANGELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.15 avansat Reusit

ISAICA L. IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

ISAILA S DANIELA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

ISCRU L MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

ISCRU P. ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 avansat Reusit

ISLEAM G GABRIELA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.84 avansat Reusit

ISLEAM N NADIR

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.1 avansat Reusit

ISLEAM R. ONAR

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ISMAIL B ADIL- ERSIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ISMAIL B GEILAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 5 experimentat Respins

ISMAIL C SEZIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ISMAIL C. ADNAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Respins

ISMAIL E ERDUAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.45 experimentat Reusit

ISMAIL E. EMRAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 1 nivel mediu Respins

ISMAIL F. ERVIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 5.7 experimentat Reusit

ISMAIL H. IZABELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ISMAIL I ANIFE

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

ISMAIL I. AIDIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Fizica 1.9 avansat Respins

ISMAIL I. DINER

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

ISMAIL P ELIS

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Reusit

ISMAIL P GHIULNAZ

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

ISMAIL R. IUNER

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ISMAIL T SERMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ISPAS E. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 6.45 experimentat Reusit

ISPAS F CERASELA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.5 experimentat Respins

ISPAS F FANICA

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

ISPAS I. ILIE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

ISPAS T. IULIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

ISPIR A. ANDREI

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ISTODORESCU V.M. VASILE - MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Reusit

ISTRATE A.N. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 8.1 experimentat Respins

ISTRATE D.M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ISTRATE E.R. ANDREEA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

ISTRATE G CORNELIA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ISTRATE GH ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ISTRATE IVAN J IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.72 nivel mediu Reusit

ISTRATE L. DIANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ISTRATE M DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 6.95 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ISTRATE S. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

ISTRATE Z ALEXANDRU DUMITRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.4 incepator Respins

ISTRATI V LACRAMIOARA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

ISVOREANU I. VALENTINA-ALINA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ITOAFA A. ANDREEA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

ITOAFA N. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5 avansat Respins

ITU C ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

ITU R IONELA -CRISTINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

ITU S MIHAELA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

IUDA I. LENUTA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

IUGA G. TURCHIAN-MIOARA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IUGA V CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

IULIU P OLGA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

IURAC C. LAVINIA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

IURASCU D. IONUT

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.85 incepator Respins

IURCHIEVICI I. IOANA-CRISTINA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

IURCU CASATORITA TURCU M. DORINA-ANISOARA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

IUSEIN A MIRELA-MARIA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Fizica 4.05 incepator Respins

IUSEIN E SEILA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

IUSEIN F. SENAI

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

IUSEIN F. SENGUL

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IUSEIN I ATCE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

IUSEIN I SEVINCI

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

IUSEIN N ERSUN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.32 nivel mediu Respins

IUSMEN N TIBET

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IVAN C. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 6.97 nivel mediu Respins

IVAN C. PETRUTA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

IVAN D ADRIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

IVAN F IONELIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

IVAN I. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9 experimentat Reusit

IVAN I. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IVAN M. INGRIND - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

IVAN M. ROBERT-FLORIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

IVAN N CLAUDIU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.05 experimentat Respins

IVAN N. PETRONELA-STELIANA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

IVAN N. ROMICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 6.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

IVAN P. PETRU - SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IVAN S SABINA IOANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza Istorie 4.3 Filosofie 5.25 avansat Respins

IVAN V GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IVAN V MIHAELA- IULIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

IVAN V PAUL-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.1 Fizica 9.1 experimentat Reusit

IVAN V. DORINEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.66 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

IVAN Z. MARIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

IVANCIU D ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.1 experimentat Reusit

IVANCIU D. PAULA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

IVANCIU V ALEXIS-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

IVANESCU D STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 6.45 avansat Reusit

IVANOF D. OCTAVIAN-ROBERT

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

IVANOF V SERGIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

IVANOV F NICUSOR - BOGDAN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 7.8 avansat Reusit

IVANOV G CIPRIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IVANOV I IONUT-ADELIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.6 experimentat Reusit

IVANOV M IULIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

IVANOV P ELENA-CORINA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

IVANOV V FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7 nivel mediu Respins

IVANOVICI - VOINEA D CATIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

IVANUTA F MARIUS

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

IVASCU C MARIAN VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

IVASCU G. GICA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

IVASCU GH ANA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

IVASCU S. DELIA - ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 8.15 avansat Reusit

IVOLSCHI C. VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

IVSCENCU D. IONEL

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

IVSCENCU D. PAULA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

IZET A. EMURAH

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 avansat Respins

IZET I. IARSEL

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

IZGOR P DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

IZVERCEANU D DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

JACOTA O. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

JACOTE A CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 6.55 experimentat Reusit

JALBA N. MARIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

JANTEA M. ANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

JECU I. ALEXANDRU-ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

JECU I. ELENA LUIZA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

JEOJE D OLIMPIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

JEREBIE E.A. ANCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.5 avansat Reusit

JEREBIE E.A. OANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

JEREBNII M ION

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

JGHEBAN L. BOGDANEL - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.55 incepator Respins

JIANU M. ALEXANDRA-MARIANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

JIANU P. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

JIANU T. TUDORICA - CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.5 avansat Respins

JICA R. ANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

JIEANU V ALEXANDRU AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.05 experimentat Respins

JILAVU D. CRISTINA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 5.9 incepator Respins

JIPA A MONICA - OANA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

JIPA I LUMINITA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.05 experimentat Respins

JIPA N. CONSTANTIN GEORGE

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

JIPA T LAVINIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

JIPA T LOREDANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

JIRU M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

JIRU N. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

JISA E.J. NICOLETA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

JITAR D MIHAI-COSMIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician operator telematica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

JITARU A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

JITARU N FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

JITARU ST DANUT

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JITEA C. STELUTA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

JIVA N. DANIEL GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

JOITA D STEFANIA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

JUGAN G.V GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Reusit

JUGUREANU I. MIOARA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

JUNCU P GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.6 experimentat Reusit

JURATU A. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

JURAVLE T ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

JURAVLE V. STEFAN - IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 8.15 Geografie 7.5 avansat Reusit

JURCA N GABRIEL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.95 avansat Respins

JURCA V. ELENA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.95 experimentat Reusit

JUVERDEANU R VANESA RALU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

KADIROGLU C AYMER

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

KADISHA M TITO - ARMEL

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 9.5 Geografie 8 experimentat Reusit

KEPERT R. ALBERTH-IULIAN

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Fizica 9.15 experimentat Reusit

KEVORKIAN H.H. KIRKOR-KEVORK

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1---A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

KISS A FLORIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

KORKMAZ A SINEM-DENIZ

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

KOSZTNER S. IONUT - EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

KOVACS L. THEODORA-KARLA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 9.8 nivel mediu Respins

KOVACS V. DIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

KOZMA A IOZSEF

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

KOZMA V MIHAELA

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

KRAFT L ALEXANDRU LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

KRUCI F. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

KUPFERSTEIN T CRISTIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

LACATUS V MADALINA

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.35 avansat Reusit

LACATUS V. CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

LACHE A AURELIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.45 incepator Respins

LACHE E LIVIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.7 avansat Reusit

LADARU P. MIHAELA-DUMITRELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

LAMBA M.D DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

LAPA F. DUMITRU SORIN

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

LARGEANU D IOANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

LARIE I. GEORGE-MARIUS

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.5 avansat Respins

LASCU D. STELIAN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

LASCU F. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

LASCU V. TEODORA CORINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 6.4 Geografie 10 experimentat Reusit

LASZLO ST. ALEXANDRA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 4.3 experimentat Respins

LATA F SILVIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 5 experimentat Respins

LATIS V. VLAD-ENER

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.8 experimentat Reusit

LAUNEANU D.M. NICU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 3.1 incepator Respins

LAVRIC D. SERGIU-IONUT

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

LAZA Z ELENA-MANUELA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

LAZAR A MADALIN-IONUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 3.7 avansat Respins

LAZAR C ALINA-LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

LAZAR C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.3 avansat Respins

LAZAR CN VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LAZAR D. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LAZAR DAMIR C DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

LAZAR E. LENUTA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

LAZAR F. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.85 experimentat Respins

LAZAR G. DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LAZAR GH ANDREEA DENISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

LAZAR L DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.3 avansat Respins

LAZAR M IULIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LAZAR M LAURA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LAZAR M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

LAZAR S ADRIANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

LAZAR T. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

LAZAR V MARIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

LAZAREAN C SORIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Fizica 8.85 experimentat Reusit

LAZARESCU A. IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2--B1-A1- Matematica T2 6.4 Fizica 6.4 nivel mediu Reusit

LAZARESCU I. ADINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

LAZARICA N SILVIU-STEFAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

LAZAROVICI I.M. ALEXANDRA-MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.2 avansat Respins

LAZU A IONELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.45 avansat Reusit

LAZU M LUCICA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

LEABU N SIMINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

LEAMPAR I ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

LEAT I FLORINEL-COSTEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

LEBEDOV V ION CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.32 nivel mediu Reusit

LEBET E MARIA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

LEBET E TATIANA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 7.15 avansat Reusit

LEBITI S GENOVEVA

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

LECA A ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

LECA G BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

LECHINTAN L. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.7 avansat Respins

LECIU D. ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR GEORGE EMIL PALADE CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

LEFTER C. GHERGHINA - NICULINA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

LEFTER D GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

LEFTER S. LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 8.1 experimentat Reusit

LEFTERICA M EUGEN-IONEL

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

LEHADUS M IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

LEMNARIU V LUCIAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

LENU V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

LEON B. ALEXEI

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

LEONTE C. GEORGIAN IULIAN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LEONTE D BENIAMIN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.35 avansat Reusit

LEONTE M. PAUL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.45 avansat Respins

LEONTE T. GHEORGHE

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

LEONTE V. MARCEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 4.45 experimentat Respins

LEOVEANU D ADRIAN-FLORIN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Reusit

LEPADATU C FLORIN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 5.65 experimentat Reusit

LEPADATU C. GEORGIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

LEPADATU C.I. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

LEPADATU D. ALINA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Respins

LEPADATU G CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

LEPADATU I ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

LEPADATU I. MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

LEPADATU R.M IULIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

LEPADATU S. ANDREI-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

LEPAR D MIHAI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

LEPIRDA C. ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 experimentat Reusit

LEPIRDA GH CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

LEPUR I. TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

LESANU A MARIAN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

LESCARU G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

LESCINSCHI R. ANA-JULIETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Respins

LESEANU A DANIELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

LESU M. ANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

LETA A DUMITRA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

LETA I NICOLETA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Respins

LETA S COSTEL

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Economie 5.4 experimentat Respins

LETA V. MARIA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

LETU T. AUREL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.15 incepator Respins

LEU A. MARINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 8.3 experimentat Reusit

LEU D DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.32 experimentat Reusit

LEU F. MARIANA-COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LEU L ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Respins

LEU N MARIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LEU V FLORIN

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

LEVENTE D LUCIAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Teologie Musulmana Limba si literatura turca avansat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 5 avansat Reusit

LEVINTE P MIRELA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

LICA F. EUGEN - OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

LICA L. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LICA N ANDREEA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.15 experimentat Reusit

LICOIU ST.G REBECA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

LICSANDRU M VALENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

LIMBA G PETRICA

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.25 avansat Respins

LINCU M GEORGE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 6.4 avansat Reusit

LIPAN G ALINA-VICTORITA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

LIPAN G. GEORGIANA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

LIPAN S. EMIL-RAZVAN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

LIPICI M CATALIN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 8.9 experimentat Reusit

LIPOVANU P ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

LISMAN V ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

LITA D GEORGE

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

LITA M HORIA-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV NICOLAE ROTARU CONSTANTA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LITVINENCO S. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

LIUTA A MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LIXANDRU L LIVIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

LOGEL GH AMELIA-MIRUNA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.55 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LOVIN F DOREL

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-- Matematica T2 5.7 Fizica 4 avansat Respins

LOVIN P. ANDREI

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 9.4 experimentat Reusit

LUBAN I ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

LUCA A IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 5.1 experimentat Reusit

LUCA D ANDREI

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LUCA D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

LUCA GH LIVIU

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

LUCA I IONUT

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

LUCA I LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

LUCA L. DAMIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 2.8 experimentat Respins

LUCA M MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 nivel mediu Respins

LUCACHI I. PAULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

LUCAS P. MIHAELA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

LUCHIAN C FLORIN-COSTEL

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

LUCHIAN M ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.65 nivel mediu Reusit

LUCHIAN P. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

LUCHIAN V. GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

LUCUT GH ALEXANDRU IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

LUDOSIANU I. MARIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUNGU A. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T2 6.95 Fizica 2.7 avansat Respins

LUNGU C VALENTIN

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

LUNGU C. ELENA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

LUNGU C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

LUNGU CAS HURMUZACHI D. ANGELA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

LUNGU D IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 5 avansat Respins

LUNGU D. ELENA-ALINA

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

LUNGU D. ELENA-VERONICA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.85 nivel mediu Respins

LUNGU D. SILVIU

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 2.75 nivel mediu Respins

LUNGU F ELENA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

LUNGU G ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

LUNGU I. ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

LUNGU M ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

LUNGU M. IULIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.25 avansat Reusit

LUNGU P GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LUNGU P. BOGDAN - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 4.35 avansat Respins

LUNGU V. FLORINA - ELISABETA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

LUNGU V. SORANA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

LUNGU-SOLCAN R VIOLETA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LUNICA M OANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.55 experimentat Reusit

LUPA C. ANAMARIA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.6 avansat Reusit

LUPA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

LUPASCU C DANIELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.45 experimentat Respins

LUPASCU D. IONUT

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 3.2 avansat Respins

LUPASCU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.25 avansat Reusit

LUPASCU N CORINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 8.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LUPEA M. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 experimentat Reusit

LUPESCU D. TEODORA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 10 avansat Reusit

LUPOIU B OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

LUPOIU C VLAD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 9.05 experimentat Reusit

LUPSA V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

LUPSE T. ANCA - TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Respins

LUPU _ FLORIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

LUPU A MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

LUPU A. IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

LUPU C ALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.55 avansat Respins

LUPU C FLORENTINA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUPU C. ALEXANDRA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

LUPU C. VICTOR

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

LUPU CEL MARE G GETA

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

LUPU D NICUSOR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

LUPU G. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LUPU M ALEXANDRA-MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Reusit

LUPU M CLAUDIU-IONUT

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

LUPU M IONUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUPU N LAURENTIU-SORIN

    GRUP SCOLAR COBADIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.7 avansat Reusit

LUPU S. SERGIU COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUPU V. SIMONA

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

LUTU D IOANA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.55 avansat Reusit

LUTU I MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL KEMAL ATATURK MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

MACALAU C. EUGEN - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 5 nivel mediu Respins

MACANEATA M RADIN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 5.8 experimentat Reusit

MACASOI N VALENTIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

MACAU A VIRGIL GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BANEASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

MACEAC C MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

MACELARU V. ALINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

MACHEDON A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

MACHIDON I GINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

MACIUCA C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 5 avansat Respins

MACIUCA E MIRELA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

MACIUCA GH. ANDREI-SERGIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA TECHIRGHIOL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MACIUCA I. TEODORA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.6 avansat Reusit

MACOVEI D PAVEL

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

MACOVEI GH ROBERT- ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE COOPERATIE CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MACOVEI N. VLAD-DANIEL

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.05 experimentat Reusit

MACOVEI P IOAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MACREANU V LICUTA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MACSIM I TEODORA-DENISA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Respins

MAFTEI - AGAVRILOAIA V IRINA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MAFTEI D CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VASILE PARVAN CONSTANTA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.4 avansat Reusit

MAFTEI G. ELENA

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MAFTEI GH. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.2 nivel mediu Reusit

MAFTEI I NICU

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.2 experimentat Respins

MAFTEI I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Reusit

MAFTEI I. CRISTINEL - GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

MAFTEI M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

MAFTEI P. FANICA

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

MAFTEI V.M. MIHAI-RADU

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MAGDALIN I IULIANA

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Reusit

MAGEANU C. VASILICA - CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.2 avansat Respins

MAGEARU I IONELA

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

MAGIRU GH. MARIAN

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

MAGNEA D.I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 5 experimentat Respins

MAGUREANU C CORADO-VLAD

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.9 avansat Respins

MAGUREANU M. CRINA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

MAHALU V. NICULAE

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MAHMUDI F ADNAN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MAHU R THEODOR-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTE REGINA MARIA CONSTANTA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MAICAN M MARIUS

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat Eliminat din examen

MAJARU F. LIANA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

MAJERU CASATORITA CARP M. ELENA

    LICEUL GAUDEAMUS CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MALAESCU G ALEXANDRU - MARIAN

    LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 9.1 experimentat Reusit

MALAESCU I. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MALAINIC A VASILICA ROXANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba spaniola Istorie 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MALINESCU D BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PONTICA CONSTANTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

MALTEZU V MINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.45 avansat Reusit

MAMALIGA I ELENA

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

MAMBET M CETIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MAMULAS L. CRINA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC VIRGIL MADGEARU CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MAMUT M SELDA

    GRUP SCOLAR COBADIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

MAMUT N. SABRINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MAN V. MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

MANAC C. ANDREEA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANACHE I VALENTIN

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

MANCAS V. ANA CORINA

    COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

MANDESCU D ALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MANDREA V. IONELA-IULIANA

    GRUP SCOLAR CARMEN SYLVA EFORIE SUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.35 avansat Reusit

MANEA A. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CERNAVODA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 6.55 nivel mediu Reusit

MANEA C.D. CRISTINA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MANEA D ALEXANDRU- DANIEL

    LICEUL TEORETIC MURFATLAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

MANEA D HAJNAL

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.25 nivel mediu Respins

MANEA D. DOREL

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.15 incepator Reusit

MANEA I IULIAN-EDUARD

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MANEA I LIVIA-LAURA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.453 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MANEA M BOGDAN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

MANEA M GEORGE DARIUS

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

MANEA M MARIUS-FLORIN

    GRUP SCOLAR C.A.ROSETTI CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MANEA M. NICUSOR-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ION BANESCU MANGALIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 2.8 avansat Respins

MANEA N. GEORGE

    LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MANEA O FLORIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 8.4 experimentat Reusit

MANEA S CLAUDIU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

MANEA T BOGDAN IORDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

MANEA T GEORGIANA -ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

MANEA T IONEL-COSTEL

    GRUP SCOLAR TOPRAISAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

MANEA V ANDREEA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

MANGRI C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MANGRI V. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL M.EMINESCU CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MANOILA GH. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TOMIS CONSTANTA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

MANOILA I ADRIAN

    SEMINAR TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CONSTANTA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MANOLACHE D. GABRIEL

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

MANOLACHE V MICHAEL TOBIAS

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CONSTANTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MANOLE A CRISTIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE DUCA CONSTANTA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

MANOLE F MIHAI

    GRUP SCOLAR OSTROV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 1.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 N/p N/p

MANOLE G EDUARD IONUT

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MANOLE I. RAMONA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.75 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MANOLE M.C. PETRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.5 avansat Reusit

MANOLE MITROI M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 6.3 experimentat Reusit

MANOLESCU N. IOANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC A.SALIGNY CERNAVODA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MANOLESCU V RAZVAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCU CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 5.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MANSUR T SELCIN

    GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA CONSTANTA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

MANTALAU C EMIL

    GRUP SCOLAR CARSIUM HARSOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MANTEA F. TIBERIUS-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

MANU L ADRIAN MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DRAGOMIR HURMUZESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.8 avansat Respins

MANU L. EDUARD-ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

MANU M MIHAELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC IOAN COTOVU HARSOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.8 avansat Reusit

MANU V. LAURENTIU

    COLEGIUL DOBROGEA CASTELU Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

MANUS L. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CONSTANTIN BRATESCU CONSTANTA Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

MARA C CLAUDIU-CRISTIAN

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

MARA C. COSTEL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MARINA ALEXANDRU IOAN CUZA CONSTANTA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MARALOI I. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE TITULESCU MEDGIDIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.55 nivel mediu Respins

MARALOI M CATALIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

MARALOI V GEORGIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MARALOIU I. NICOLAE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR LAZAR EDELEANU NAVODARI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MARCAU N. ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.05 experimentat Respins

MARCEA V LAURENTIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR OSTROV Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

MARCHIDAN C ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL POARTA ALBA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MARCHIDAN I. REMUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

MARCIUC G ADRIAN

    GRUP SCOLAR COGEALAC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MARCOVSCHI A STEFAN

    LICEUL TEORETIC NEGRU VODA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

MARCU A LILIANA

    LICEUL IOAN N.ROMAN CONSTANTA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

MARCU C ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 8.37 experimentat Reusit

MARCU C. IULIAN

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.05 avansat Respins

MARCU C. MARIUS

    LICEUL CONCORD CONSTANTA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MARCU D. NADIA-MARIA

    LICEUL OMNIA CONSTANTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 6.9 incepator Reusit

MARCU F. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU MEDGIDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MARCU GH. FLORIN