Iulie 08, 2011 | Autor: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Arges, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ACHIM C. COSTINELA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

ACHIM I. IOANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.4 experimentat Reusit

ACHIM O. VASILE - MIHAI

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ACHIMESCU L RUXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ADAM L. IONELA - DIANA - LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

ADAM P.F. ADINA MARIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Respins

AFTENE C.A. BOGDANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

AGAPI C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 8.2 experimentat Reusit

AGAPIE C. CRISTINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.45 avansat Respins

AGUTA G IULIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 avansat Respins

AIVANESEI V ALEXANDRU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

ALBEI V. ALEXANDRU-PETRUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7 experimentat Reusit

ALBOIU A RALUCA MARINELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

ALBU - MANEA V. ALEXANDRU - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat N/p

ALBU C IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

ALBU C.M. NICULINA MIRUNA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.2 experimentat Respins

ALBU I ROXANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 7.7 avansat Reusit

ALBU I. ELENA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

ALBU I. NICOLETA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

ALBU I.S. IULIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

ALBU L MONICA - ELENA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 avansat Respins

ALBU T. ADRIANA ALINA

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

ALBU T. VASILE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ALBU T.P. MADALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ALBU V GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

ALBU V IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.25 avansat Respins

ALBUT P.C. PETRUTA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ALDEA F. CLAUDIU STEFAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Fizica 6.95 avansat Respins

ALDEA F. VLAD FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

ALECSA C. CATALIN-FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 5 avansat Respins

ALECSANDRU I. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ALECSE T VALENTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ALECU F. SILVIU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

ALECU GH NICOLAE BOGDAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

ALECU GH. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.6 Economie 9.2 experimentat Reusit

ALECU M. ALIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ALECU MC BOGDAN ANDREI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ALESANDRU GH. FLORIN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1–B1– Istorie 5.4 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ALEXANDRESCU A. MARIUS - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 avansat Respins

ALEXANDRESCU C MIHAI COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B2-B1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU G DENNIS-AURORA-MINDRUTA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ALEXANDRU C BENONE

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C. ROBERT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

ALEXANDRU D.M. ALINA TARSITA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Economie 6.05 experimentat Respins

ALEXANDRU G NICOLETA MELANIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU G.S. ANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

ALEXANDRU GH MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 incepator Respins

ALEXANDRU GH. IONUT - GEORGIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I.S. IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Istorie 7.5 Economie 6.9 experimentat Reusit

ALEXANDRU I.V. CLAUDIA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

ALEXANDRU M. LARISA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

ALEXANDRU P CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ALEXANDRU R MARIUS

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ALEXANDRU V. SORINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

ALEXE C. SIDONIA CRESCENZIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

ALEXE D. CONSTANTIN ARMAND

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

ALEXE D. ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1 Limba franceza Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 incepator Respins

ALEXE I. ELENA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ALEXE O. MIHAIL

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.65 incepator Reusit

ALEXE R. LAURENTIU COSTEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

ALEXE S FLORIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALEXE V IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 avansat Respins

ALEXE V. ELENA THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

ALEXOAEA I. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

ALUPOAIE N. VICENTIU-STEFAN

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 avansat Respins

AMALIEI S ANGELICA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AMBRINOS C. BOGDAN-IOAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

AMBRINOS G. MIHAI-TIBERIU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

AMZAR . IUSTIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

AMZAR C.I. GABRIELA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

AMZARESCU M GABRIELA BIANCA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

ANA C. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ANA F. MARIA - DANIELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ANA G ANGELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.05 incepator Respins

ANA GH COSTIN-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ANA I CRISTIAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANA I. MARIA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 8.7 experimentat Reusit

ANA I. MIHAELA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.7 experimentat Respins

ANA N. DANIELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ANA N. NICOLAE - CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.25 avansat Respins

ANA V.V. CRISTINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANANIA GH. LAURENTIU ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ANANIA M.I. ALEXANDRU - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 4.35 experimentat Respins

ANANIA N. CIPRIAN

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ANANIA P ALEXANDRU PETRISOR

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.05 nivel mediu N/p

ANCA GH. MARILENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

ANCA IM CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANCU F.C. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANCUTA I.C. CONSTANTIN - DACIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.85 experimentat Respins

ANCUTA N. NICOLETA ECATERINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

ANDREESCU F. BOGDAN DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Economie 8.6 experimentat Reusit

ANDREESCU S. PAUL FLORENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

ANDREI _ GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-B2-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ANDREI C. MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

ANDREI D.O. CLAUDIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

ANDREI E. STEFAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ANDREI F. IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

ANDREI G ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

ANDREI G IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 10 experimentat Reusit

ANDREI G. CONSTANTIN-COSTINEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANDREI G. MARCEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

ANDREI G. SILVIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 6.2 experimentat Reusit

ANDREI GH CONSTANTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 incepator Respins

ANDREI I ADRIANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

ANDREI I GEORGIANA MARINELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANDREI I GEORGIANA PUITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A1–A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

ANDREI I ION CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 incepator Respins

ANDREI I. ADRIAN ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 incepator Respins

ANDREI I. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ANDREI I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 8.8 Economie 7.2 experimentat Reusit

ANDREI I. IONELA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 5.35 experimentat Reusit

ANDREI I. MONICA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANDREI M SILVIU GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDREI MC IUIANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

ANDREI N. LARISA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ANDREI O. ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

ANDREI P IONUT COSMIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ANDREI S BOGDAN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ANDREI V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 8.2 Fizica 1.3 avansat Respins

ANDREI V. MIHAELA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ANDREI V. MIHAI OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 experimentat Respins

ANDREIANA M NICOLAE-MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ANDREIANU C GEORGE ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.7 incepator Respins

ANDREIU - PAHONTU I. CAMELUTA - PETRUTA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.7 avansat Respins

ANDRIESEI M.C IOANA LAURA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.05 avansat Reusit

ANDROI M ELENA GEORGETA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

ANDRONACHE G.S. GEORGE GABRIEL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ANDRONACHE I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ANDRONE C.L. LIVIU ANDREI

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 7.1 avansat Reusit

ANDRONE I OTILIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ANDRONE M. MIHAI LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.35 Fizica 8 experimentat Reusit

ANEA V ELENA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

ANGELESCU G. ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.9 experimentat Reusit

ANGELESCU I MIRELA CERASELLA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANGELESCU M. ALINA IONELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANGERU A ANDREEA AURELIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

ANGHEL A COSMIN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ANGHEL A. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 5.2 experimentat Respins

ANGHEL C ALINA - FLORINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

ANGHEL C ANA MARIA ISABELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ANGHEL C. CRISTINA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6.5 experimentat Reusit

ANGHEL C.C. MIHAI CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ANGHEL C.M. ANA MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

ANGHEL D.M. CLAUDIU COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ANGHEL E EMILIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ANGHEL F ADRIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

ANGHEL F. GEANINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ANGHEL F. MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANGHEL G FLORENTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL G. VALENTIN-ROLAND

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

ANGHEL GH ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.05 avansat Reusit

ANGHEL GH VIORELA RALUCA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat N/p

ANGHEL I FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.65 avansat Reusit

ANGHEL I IONUT CRISTINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

ANGHEL I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Reusit

ANGHEL I. VALENTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANGHEL I.M VICTOR MIHAI

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 6.4 avansat Respins

ANGHEL J. LIVIU FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 experimentat Reusit

ANGHEL M FLORINA MELANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

ANGHEL M LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5 avansat Respins

ANGHEL M MADALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ANGHEL M MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ANGHEL M. ANDA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba spaniola B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ANGHEL M. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.05 avansat Reusit

ANGHEL M. FLORIN MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

ANGHEL M. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 avansat Respins

ANGHEL M.E. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

ANGHEL O OCTAVIAN VIRGILIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.75 Fizica 3.85 experimentat Respins

ANGHEL P ANCUTA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ANGHEL P. OANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

ANGHEL R.L. DAIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

ANGHEL S MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ANGHEL S.I. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.4 experimentat Reusit

ANGHEL S.R. ELENA - ILONA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ANGHEL T. IONELA RAMONA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ANGHEL V IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

ANGHEL V. BIANCA STEFANIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ANGHEL V. DENISA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

ANGHEL V. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

ANGHELESCU F BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANGHELESCU I. IOANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ANGHELESCU I. PAUL-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANGHELET D. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.2 experimentat Reusit

ANGHELINA A ANDRA CRISTINA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ANGHELINA N ALEXANDRA NARCISA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHELOIU E ANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Economie 9.35 experimentat Reusit

ANGHELOIU G. ELENA-DENISA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

ANGHELOIU G. IONELA-GEANINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 2.4 Limba engleza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ANGHELOIU V. ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.3 avansat Respins

ANGHELOIU V. LOREDANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.45 avansat Reusit

ANGHELUS N. RADU IONUT

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ANICA D MARIANA LUIZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ANICA I ROMULUS TRAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANTON C CRISTI - IONUT

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ANTON F FLORENTINA ADELINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANTON F. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

ANTON I MADALINA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

ANTON I. SILVIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Sociologie 9 experimentat Reusit

ANTON I.L. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 avansat Reusit

ANTON M DUMITRU PETRE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

ANTON M MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ANTON M. FLAVIUS-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

ANTON M. SILVIU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

ANTON N. NICOLAE - NINEL

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

ANTONE A DANIEL ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ANTONE G.C RADU

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANTONE I.S. ALEXANDRA - CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ANTONE T. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Istorie 9.25 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ANTONESCU C. GEORGIANA DIDA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ANTONESCU F ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Respins

ANTONESCU I GHEORGHITA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1- Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

ANTONESCU I ION EMIL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2–B2-A1- Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

ANTONESCU I MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

APARASCHIVEI A. NICULINA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

APOSTOL C. ROBERT-MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

APOSTOL G ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

APOSTOL I MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 avansat Respins

APOSTOL M. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

APOSTOLESCU N. RAZVAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

APOSTU A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Respins

APOSTU A. ALINA-ALEXANDRINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 8.05 experimentat Reusit

APOSTU D. ELENA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Respins

APOSTU I. ANDREEA-IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

APPEL V.N. CIPRIAN-ION

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 experimentat Respins

APREUTESEI C. ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.4 avansat Respins

ARABAGIU N. FLORINA - RALUCA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

ARABOLU E CRISTINEL FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ARAPU F LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

ARBUNE C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 2.3 experimentat Respins

ARCAN C. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ARCAN I. MARIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

ARDELEANU E.T. ANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ARICIU I. MARIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ARINE M. MARIO-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

ARION GH. ELVIRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.45 avansat Reusit

ARION I. MARIUS-NICOLAE

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

ARMAN GH. ION

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

ARON N. MARIUS

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

ARSENE C ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 experimentat Respins

ARSENE C. ELENA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ARSENE G GEORGIANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

ARSENE G. ELENA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5.45 avansat Respins

ARSENE GH NICOLAE

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ARSENE GH. ALEXANDRA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.25 Geografie 5.7 experimentat Reusit

ARSENE GH. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ARSENE I IONUT - OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ARSENE M LIGIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.3 avansat Reusit

ARSENE M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 7.5 experimentat Reusit

ARSENE M.L LIVIA FILOFTEIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

ARSENE N. OCTAVIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

ARSENE N. STEFANIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ARSENESCU D.I. VLAD-ION

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

ARSENESCU L.D. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.55 avansat Respins

ARSENIE C. ELENA OANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

ASAVEI D. ELISABETA MONICA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ATANASESCU G. MARIA-ISABELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

ATANASIU GH BIANCA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen N/p Eliminat din examen

AUSTRIANU D. GABRIEL - IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.3 avansat Respins

AVRAM C. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

AVRAM C. GHEORGHE - GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

AVRAM C.I. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AVRAM C.M. ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

AVRAM D DRAGOS CATALIN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

AVRAM I. IOANA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

AVRAM I. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 avansat Respins

AVRAM M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

AVRAM M. GEORGETA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

AVRAM N. COSMIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

AVRAM P.O AMALIA IOANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

AVRAM V. MIHAELA RAMONA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

AVRAMUTA M. ANDRA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

AVRAMUTA V. RUXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Istorie 9.55 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

AXINTE A. IONUT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

AXINTE T. AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BABA A. PETRU - CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 5 experimentat Respins

BABADAC V.M. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.55 experimentat Respins

BABAN D. ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BABAROGU A NICOLETA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BABAROGU G. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BABOI V CONSTANTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BABUCIU V. ELENA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BACA M FILOFTEIA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator N/p

BACA N. RALUCA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator N/p

BACAN N. OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 8 experimentat Reusit

BACANOIU F ANDREI COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.45 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Respins

BACARAN I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-A2–A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BACIOIU - COJOCARU V. ALINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

BACIOIU M. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

BACIOIU V. ANDREI RARES

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

BACIU _ ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BACIU C. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BACIU I. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BACIU M BIANCA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BACIU N. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

BACIU N. CONSTANTIN-REMUS

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 avansat Reusit

BACIU S.C. GRATIELA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BACIU S.C.D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BACRIA E. ANDRA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACRIA M. ALISA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BACU A.R. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

BADEA A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BADEA C ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BADEA C IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BADEA C IONUT VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

BADEA C. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

BADEA C. VLAD ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BADEA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BADEA D. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BADEA G MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BADEA G STEFAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BADEA G. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

BADEA G. MARIAN-REMUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BADEA G.D. ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BADEA GH CONSTANTA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BADEA GH FLORINA IRINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BADEA GH FLORINA-GIORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

BADEA GH. DELIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

BADEA GH. DENISA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BADEA GH. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BADEA GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BADEA GH. IONUT - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1–A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BADEA GH. RADU GEORGE

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 experimentat Reusit

BADEA I IONUT DANIEL

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.35 avansat Reusit

BADEA I. EUFROSINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.35 Geografie 7 experimentat Reusit

BADEA I. ION MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BADEA I. IOSIF VISTRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

BADEA I. MARIUS - NICOLAE

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.05 incepator Respins

BADEA I. RAZVAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

BADEA L CORINA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BADEA L. ALEXANDRU DANUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Respins

BADEA M MIHAI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.95 experimentat Reusit

BADEA M. ANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 5.5 experimentat Reusit

BADEA M.L. LEONARD-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

BADEA MA STEFANIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

BADEA N ALINA MIHAELA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba italiana A2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Logica si argumentare 6.9 experimentat Reusit

BADEA N BOGDAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BADEA N IONELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BADEA N. FLORENTINA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BADEA STEFANESCU D.F ANDREI STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BADEA T CRISTINEL MIHAI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

BADEA T GEORGIANA COSMINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

BADEA T. SIMION-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BADEA T.A. TUDOR BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.7 avansat Respins

BADEA V. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

BADEA V. MARIA - MIRABELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

BADEA V. VALERIU ION

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 avansat Respins

BADEANU C. IONUT ALIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BADEATA V.D. FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BADESCU C. COSTINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BADESCU D. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BADESCU D. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5.4 avansat Respins

BADESCU F CATALIN EUGEN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

BADESCU F. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.45 avansat Respins

BADESCU F. IONELA - FLORINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica N/p incepator N/p

BADESCU G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BADESCU G MARIANA NARCISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BADESCU GH.P. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Respins

BADESCU I IRINA MADALINA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

BADESCU I IULIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.2 experimentat Reusit

BADESCU L. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

BADESCU L.D. LAURENTIU-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BADESCU M. MIHAELA-DELIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BADESCU M. NARCIS - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BADESCU N ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BADESCU V MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BADESCU V. ANA MARIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 5 avansat Respins

BADIC R.I. ROBERT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BADICA F. MARIUS FLORENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BADICA GH. ADRIAN-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BADICEANU G. MARIANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BADICU GH. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

BADICU M. CATALIN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

BADILA GH MARIOARA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BADILA O.M. DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

BADITA C. DORINEL ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

BADITA D. CIPRIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BADITA D.A. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.95 avansat Respins

BADITA I ALIN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

BADITA I. MIRELA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.2 avansat Respins

BADITA N. IULIAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Fizica 6.9 experimentat Respins

BADITA P. MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BADOI D FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-A2–A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BADOI I. CONSTANTIN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BADOI L. RADU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BADOI L. VLAD

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BADOI V IOANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BADOIU C. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BADOIU GH. MADALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 1.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 avansat Respins

BADOIU N. IONUT

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

BADULA I AUREL VICTOR

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BADULESCU B. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 experimentat Respins

BADULESCU D.V. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BADULESCU GH. GEORGE - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.75 experimentat Respins

BADULESCU S LARISA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BADULESCU T. ADELITA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Economie 9.7 experimentat Reusit

BADULESCU V. EMANUEL

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BADUT FL CONSTANTIN IRINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BAHMATA D IONELA MARINELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BAHNA A ANDREI LUCIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BAHNEANU C ELENA-ALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BAIASU M ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Economie 7.1 experimentat Reusit

BAIBARAC C.C. GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

BAIBARAC M GEORGIANA CERASELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

BAILESCU I.D. ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.95 incepator Respins

BAJAN F GEORGE VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 avansat Reusit

BAJAN GH. TRAIAN - GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BAJAN P. NICOLAE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

BAJAN S. CATALIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

BAJENARU C ANDA COSTINELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BAJENARU V MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2 avansat Respins

BALABAN GH VERONICA IULIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.8 incepator N/p

BALACEANU C. MARIUS - NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.15 experimentat Respins

BALACEANU T.M. ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2–A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.55 experimentat Respins

BALACEANU V. ELENA LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.1 incepator Respins

BALAE N IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4.35 Limba engleza Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BALAIE M. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BALAIE M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

BALAITAR T. GABRIEL RAZVAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BALALAU F. CRISTIAN-PETRUT

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 avansat N/p

BALALAU P. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

BALAN C ANDREEA IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.65 experimentat Respins

BALAN C CRISTINA DIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BALAN C. GABRIEL - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALAN C. ROGER-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BALAN F. FLORINA - MONICA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 experimentat Respins

BALAN GH LUCRETIA ELENA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BALAN I. ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BALAN I. ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BALAN I. FLORIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BALAN I. ILIE-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 8.85 experimentat Reusit

BALAN M MARIUS

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BALAN V ADELINA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

BALAOIU I. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.9 Sociologie 10 experimentat Reusit

BALARIE I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Reusit

BALARIE I. VIOREL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie N/p nivel mediu N/p

BALASA C ILEANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

BALASA I.R. IOANA LUIZA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.35 experimentat Reusit

BALASOIU A. ALIN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BALASOIU C. SIMONA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.25 avansat Reusit

BALASOIU M.E. EVA ANDREEA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 8 avansat Reusit

BALDIR G LARISA - MARIANA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BALEA M. FLORINA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

BALOCA E. BIANCA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

BALOIU M MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A2-A2–A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BALOTA I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 7.3 experimentat Reusit

BALOTA M MIHAELA VICTORIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BALOTA V. VASILE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BALTA G. MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BALTAC F. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T2 9.35 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BALTAC M IOANA ALINA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

BALTALUNGA S. CRISTINA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BALTATU M. EDUARD LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 8 experimentat Reusit

BALUTA I. ANCUTA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BALUTA I. ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

BALUTA N DENISA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

BALUTA V. VASILE-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Fizica 8.7 experimentat Reusit

BAN G FLORENTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

BAN G. TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BANATEANU GH. LARISA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2–B2-A2-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BANATEANU P.GH. PAUL-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

BANCESCU O. MARIAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

BANESCU N. CATALIN - ANDREI

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.7 incepator Respins

BANESCU V. BOGDAN - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.55 experimentat Respins

BANICA C EUGENIA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 avansat Respins

BANICA E. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 4.4 avansat Respins

BANICA E. EMILIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

BANICA F MINODORA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BANICA F.A RAMONA IOANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Respins

BANICA GH DIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BANICA I.C. FLORIN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

BANICA V. DUMITRU-LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BANICA V. ISABELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

BANICESCU G. NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BANICIOIU I. ADELA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

BANU P. DUMITRU-PETRE

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

BANUTA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BANUTA C GEORGE ALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BANUTA G FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

BANUTA I. ELENA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BANUTA N. FLORIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BANZEA GH. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

BANZEA I. ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BANZEA M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BARAGAN N. ANAMARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BARAGAU G.M. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

BARAGAU GM FLORENTINA IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

BARAGAU I AUGUSTIN - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza Matematica T2 5.2 Fizica 2.5 experimentat Respins

BARAGAU V IULIAN ROMICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

BARAGHIN C ANDREEA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BARAITARU I. ALEXANDRU - COSTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 nivel mediu N/p

BARAN GM GABRIEL DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 experimentat Respins

BARANGA C. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BARASCU C.D MIDOREL ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BARASCU I MARIA IONELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BARASCU P. ROXANA-PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BARBA C.T. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BARBARIE I VALERIU MARIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BARBIERU C. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BARBIERU N IULIAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8 avansat Reusit

BARBOI C. SILVIU - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.95 experimentat Respins

BARBOIU S. EVELINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.95 experimentat Reusit

BARBOSU I. MARIA - MAGDALENA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.5 avansat Respins

BARBU A MARIUS GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BARBU C DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

BARBU C IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Logica si argumentare 7.95 avansat Reusit

BARBU C MARIAN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.55 Limba engleza Matematica T1 1.7 Informatica T2 Pascal 5.85 nivel mediu Respins

BARBU C. ANDREI CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BARBU C. COSTIANA-LUIZA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Istorie 5 Geografie 6.45 experimentat Reusit

BARBU D. RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.1 experimentat Reusit

BARBU G ANA MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BARBU G. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 4.15 avansat Respins

BARBU GH ALINA CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

BARBU I FLORINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BARBU I MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BARBU I. FLORIN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

BARBU I. ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BARBU J. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BARBU L MARIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BARBU M MARIANA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 3.5 avansat Respins

BARBU M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5 experimentat Reusit

BARBU M. MARIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

BARBU M. RADU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

BARBU N. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BARBU O.G. MARIA-DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BARBU P CONSTANTA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BARBU P NICOLAE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.95 Fizica 1.6 avansat Respins

BARBU P. IONUT-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BARBU P. IULIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BARBU P.V. PAULA-VIRGINIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Psihologie 5 experimentat Respins

BARBU R. LILIANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBU V. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.8 Fizica 3.75 avansat Respins

BARBUCA F. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

BARBULEASA G. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BARBULESCU C. CLAUDIU ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

BARBULESCU D CATALIN ION

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 avansat Respins

BARBULESCU F CRISTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

BARBULESCU F. AUGUSTIN EUGEN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BARBULESCU G.C. GABRIELA NARCISA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

BARBULESCU S ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBULESCU T GHEORGHE VIRGIL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BARBULESCU V MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BARBULESCU V. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BARBULESCU V. IONUT COSMIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BARCAN N. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BARICA F FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

BARNEA R AMALIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.95 Limba engleza Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BARNESCU H. HORATIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BARONEA I. CLAUDIU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

BARONEA M. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 5.5 experimentat Respins

BASARABIE A IONELA - CORINA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.75 experimentat Respins

BASARABIE C MARIANA-SANDUTA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

BASARAGA D ALINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

BASCAU M. IOSIF

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BASCAU N CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6 avansat Respins

BASOIU I ELENA GENELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BASSIRI K. ATOUSSA SOPHIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.7 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

BATRANEANU I. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.25 avansat Respins

BATRINU I CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 4.45 experimentat Respins

BAZALAU N ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BEBESELEA I. GEORGIAN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BEBU D.M. IONE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BEBU F DANIEL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1–A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

BEBU M ION - IULIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 avansat Respins

BEICA I. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

BELCHITA T LOREDANA IOANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BELCIUG V CORNELIA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Fizica 5.75 experimentat Reusit

BELEAGA M DORU GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.5 avansat Respins

BELETEANU F FLORINA LAVINIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2–A1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BELEUT M DENISA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

BELU D ANDREI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BELU I CREMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

BELU I. IOANA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BELU M. CRISTINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

BELU V.M. ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BENEA A. COSMIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 experimentat Respins

BERBELEAC C ECATERINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 avansat Respins

BERCARU V.A. LAURA MIHAELA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BERCESCU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BERECHET A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BERECHET C. CLAUDIU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

BERECHET D. MIHAI-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 3.4 avansat Respins

BERECHET ST. BOGDAN MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza Istorie 7.4 Logica si argumentare 7.4 avansat Reusit

BEREVOIANU M. BOGDAN IOAN

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BERJA G. CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 7.7 avansat Reusit

BESOIU F ION SORIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BESTEA C. IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

BEZNEA M. MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BIBICU I FLORIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BICA G. BIANCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

BICA G. MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 incepator Respins

BICA I. LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

BICA M ADRIANA IONELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BICA M. LIDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BICA N IONELA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 9.1 avansat Respins

BICA N MADALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BICA N. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BICA P CRISTINEL PETRE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BICA V. ANA - MARIA - CATALINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 7.85 avansat N/p

BICAN I ILIE IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 avansat Respins

BICAN I. IRINEL - MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BICAN M VASILE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BICAN V. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

BICEAN I IONUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2–B1– Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

BICHEREANU I. MIHAI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BICHIS N. FLORIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza -A1–A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BIDILICA M. ALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BIDILICA N. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

BILA-DOBRE F. CATALIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BILCAN C ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BILEC V. ELIZA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BINZOIU V.I. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

BIRCIU M GEORGIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BIRDICI D. CONSTANTIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1–A1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BIRDICI T. IOAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BIRDICI T. TOMA-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

BIRLA D CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BIRLA F ALEXANDRA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

BIRLEANU D LAVINITA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BIRLEANU G LAURENTIU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BIRLEANU I ELENA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BIRLEANU I FLORIN ANGEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BIRLEANU N. FLORIN RADUCU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BIRLEANU T GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 3.45 avansat Respins

BIRLOGEANU A FLOREA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

BIRLOGEANU C RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BIRZOI T. LIGIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.15 avansat Reusit

BIRZOTESCU N. NICOLAE

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BITA A. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BITA N. DUMITRU - IULIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

BITA V. LUCICA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BITOI N. NICOLETA-ROXANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BIVOL V. ANDREI - ALIN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BIZON E. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BIZON S. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

BIZON S. VIOREL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BIZON V LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BIZU I. EMMA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9 experimentat Reusit

BLAGOE G. MARIAN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BLAJAN N. AUREL-MIHAIL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BLEAJA A ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BLEAJA I CRISTIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.25 avansat Respins

BLEGU M. IONELA MELANIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

BLEJDEA F. ROBERT MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Fizica 3.4 experimentat Respins

BLEJDEA M.I. DIANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

BLIDARU I. CATALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

BLINDU V. VALENTIN - MUGUREL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2–B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BLOJ G.P. LAURENTIU IONUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Respins

BLOJ GH. NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BLOJU GH IONELA-ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOACARA I DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BOADA T IONELA SIMONA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BOBEANU C NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

BOBEANU G. CONSTANTIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOBOC A ANDREI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 6.4 experimentat Reusit

BOBOC A. ELENA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

BOBOC A. MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BOBOC GH. IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.1 avansat Respins

BOCU A. ELVIS IOAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BODILCA E. ANDRA MARIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BODOC I. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

BODOC V. NICOLAE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BOERU D. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5 experimentat Respins

BOGATU A OANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.15 experimentat Respins

BOGDAN I. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica N/p avansat N/p

BOGDAN O. STEFANIA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BOGHEZ I. LOREDANA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BOGHIRNEA G MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BOIAN C GEORGETA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

BOIAN I CONSTANTIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 Respins

BOIAN I TATIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

BOIAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T2 9.6 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BOIAN I. NICOLAE NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 1.55 incepator Respins

BOIAN V. ELENA ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.3 incepator Respins

BOJINCA I. SABIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOJINCA M. TEODORA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BOLAN A MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1–A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 Respins

BOLAN L GEORGIANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BOLBOASA C. EUSEBIU CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOLBOASA I.N. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.25 experimentat Reusit

BOLD C.R. IONUT-MUGUREL

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BOLD I.M. FLORINA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BOLD I.S. CODRUTA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BOLDIS T.H. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.75 Economie 8.95 experimentat Reusit

BOLOCAN GH. RADU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

BOLOHAN A. MADALINA - IRINA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 avansat Respins

BOMBOSI C. CATALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

BONCEA B FLORIN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 7 nivel mediu Reusit

BONCEA G. COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BONCI I MIRELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BONCILA GH. CRISTIAN IONUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BONDOC D. SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BONDOC F ANDREI ROBERT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BONDOC I. ELENA-RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BONDOC N GEORGICA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BONTEA A. CAMELIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Reusit

BONTICA V. FREDI

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

BORANGIC M CONSTANTIN TITEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2–A2–A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

BORDEA I. ANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BORDEANU N.M. MIHAI - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BORDEIANU N ROBERT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BORDEIANU P. PETRICA - MADALIN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BOROGAN I ANDREEA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Respins

BOROGHINA C. SILVIAN-PETRUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BOROSESCU E. NICOLAE-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 4.55 experimentat Respins

BOROVINA I ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

BOROVINA I. IOANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Fizica 8.55 avansat Reusit

BOROVINA P. PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

BORTOI I.N. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.4 avansat Respins

BORZA C. ANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica N/p nivel mediu N/p

BOSNEAG G. STEFANUT-ROXIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BOSTINA S MIHAI

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 3.1 Geografie 6.4 incepator Respins

BOTA D VALENTIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.55 experimentat Reusit

BOTEZATU GH. IULIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BOTOACA A ALEXANDRU DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

BOTUSAN G SORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 7 avansat Respins

BOULEANU I FLORENTINA LUMINITA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BOULEANU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOZIAN A MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Fizica 5 experimentat Respins

BRABETE I GEORGIANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BRADEANU F CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

BRAGA I. CIPRIAN - RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BRAGADIRU M. RAZVAN - MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

BRAGAREA C. SAMUEL - DORIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 9.3 avansat Reusit

BRAGAU F.E. FLORENTINA BIANCA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BRAIA D. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.95 Economie 9.55 experimentat Reusit

BRAILEANU I. PETRUT MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BRAILEANU N.I. IONUT-VASILE

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

BRAILEANU P ANDREI VALENTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BRAN A. ANAMARIA LOUISIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BRAN G CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BRAN I ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 4.25 avansat Respins

BRANCEA I IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

BRANESCU A. ELENA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BRANESCU I. ION-VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BRANISTEANU N NICOLAE - ANDREI

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BRANZARU F. IONELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BRASOV A ANDREI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BRATOSIN V. MIHAI COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BRATU A MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BRATU C. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 2.7 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

BRATU C. MIHAELA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

BRATU D. BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 7.15 Economie 9.7 experimentat Reusit

BRATU D. MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BRATU G. GEORGE - GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.85 Geografie 6.4 experimentat Reusit

BRATU GH. MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BRATU GV RALUCA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BRATU I IONUT EDUARD

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.4 avansat Respins

BRATU I. DENIS - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BRATU I.P ELENA CORINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BRATU L MIHAIL - ADRIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BRATU M CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana 6.8 Limba franceza Istorie 5.2 Geografie 4.9 nivel mediu Respins

BRATU M MIHAI-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.45 avansat Respins

BRATU M. CATALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

BRATU N. COSMIN - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.5 experimentat Reusit

BRATU O. DENISA-NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BRATU V. COSMINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

BRATULESCU I. IONELA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.9 experimentat Respins

BRATULESCU L. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T2 C/C++ 9.65 experimentat Reusit

BRATULESCU P. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.15 experimentat Respins

BREBENE V. STELUTA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.8 avansat Respins

BREBU D. BOGDAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 experimentat Respins

BREOIU D.D. COSMIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BREZAN I. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BREZEANU I. CATALIN-ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BREZOI V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BREZOIANU F. ANDREEAS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1- Istorie 8.05 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

BRIA L. ANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BRICEAG C MIHAI ALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BRICEAG G FLORINA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-A1–A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BRICEAG I GHEORGHE DANIEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 4.65 avansat Respins

BRICEAG I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BRICEAG I. MARIUS COSTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

BRICEAG N. LUMINITA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

BRICEAG S. CRESANTE-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Economie 5.6 experimentat Reusit

BRINARU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BRINARU P IONUT CALUDIU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

BRINARU R.P. RALUCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BRINDUSOIU M ANDREEA VIOLETA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BRINZA A.M. EDUARD MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BRINZESCU C.C. COSMIN - ANDREI

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6 incepator Respins

BROSTEANU I.A. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

BRUMAR S ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

BRUMAR S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

BRUMARU I. RAZVAN - CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BRUMUSESCU L. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

BRUTARU V MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BUBU N ADRIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 avansat Respins

BUCA _ MAGDALENA - ANTOANETA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

BUCA F LAURA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2–A1-A2-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

BUCATARU GH ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUCATARU I. MARIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BUCEA I IONUT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

BUCELOIU N. NICOLAE MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BUCHETE A.C. NICOLETA-LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BUCIU N MARIANA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

BUCSAN C. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BUCUR C.N. ALEXANDRU - CRISTINEL

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BUCUR D MARIUS GRIGORE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

BUCUR D.S. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

BUCUR I ADRIANA ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCUR I. ANDREI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BUCUR I. DUMITRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BUCUR I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

BUCUR M. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.25 experimentat Reusit

BUCUR V. ALIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BUCUR V. ALIN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BUCUR V. ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.85 experimentat Respins

BUCUR V. SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BUCURA C. MARIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BUCURA C. ROBERT-GEORGEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BUCURA I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

BUCUROIU N NICOLETA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BUD L IOANA PAULA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUDA C.D. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.45 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

BUDIN C. NICOLAE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

BUDIN I EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BUDISTEANU M. FLORIAN MARCEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 incepator Respins

BUDISTEANU R ROMICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUDREA I. LILIANA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

BUDRIMAN I ELENA - ROXANA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BUDRUGEAC I. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

BUDUI I. DORINEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BUDULAC C. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza Istorie 7.85 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

BUFLEA I. MARIANA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BUGA D STELIANA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

BUGAN S BOGDAN GABRIEL NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BUGEANU N. DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUGHEANU A. MIHAI - GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BUGHEANU D. IRINA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 experimentat Respins

BUGHEANU D.I. ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 5.75 experimentat Reusit

BUGHEANU E EMILIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6 experimentat Reusit

BUGHEANU GH. ALEXANDRA DELIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BUGHEANU GH. ALEXANDRU - GEORGE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2–B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUGHEANU I VALENTIN IONUT

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BUGHEANU P. ALEXANDRU-PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Fizica 5.6 experimentat Respins

BUGHEANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUGHIANU C. CRISTI - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUICA I IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.35 avansat Respins

BUICA I. CONSTANTIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

BUICA N RAMONA IOANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

BUICAN F IULIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BUICAN M. IULIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BUIDAN N FLORINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 avansat Reusit

BUJENITA S.G. EVA-MALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 10 experimentat Reusit

BUJOR G. ION SORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BUJOR GH. ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Reusit

BUJOR I FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.4 incepator Respins

BUJOR M GEORGIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 avansat Respins

BULEA V ALEXANDRU STELIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6 experimentat Reusit

BULF C IOANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

BULF D IONUT VIOREL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BULF M. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.45 Economie 9.4 experimentat Reusit

BULGARU P.A MIHAELA ADELINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.55 avansat Reusit

BULIGA C.O. LAURENTIU OVIDIU

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 4.8 experimentat Respins

BULIGA I. CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.35 experimentat Reusit

BULIGA P.O. ANDRADA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BULIGA- MILITARU G. MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BULUGEA A. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

BUMBENECI C BOGDAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUMBENECI I. CLAUDIU - MARIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BUMBENECI N. MARIA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BUMBENU M.C. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BUMBES A. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.65 avansat Reusit

BUMBES N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

BUMBUIANU I. ALEXANDRU-COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BUNAIASU M.D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

BUNDOIU I. RAZVAN - IOAN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BUNEA F FLORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1–A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

BUNEA F MELANIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2–A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

BUNEA GH. OCTAVIAN - GEORGE

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza Matematica T2 2.4 Fizica 5 avansat Respins

BUNEA S. MARIA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BUNEL C. CRISTINEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BUNESCU D MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BUNESCU G. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BUNESCU GH. CONSTANTIN-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

BUNESCU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

BUNICI G. LILIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

BUNOIU M. IONELA-MIRELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BURAGA L MADALIN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BURCEA C. CAMELIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 incepator Respins

BURCEA F FLORINEL MADALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

BURCEA GH. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

BURCEA I IULIANA - TIUTA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURCEA I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

BURCEA I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 9.7 Economie 9.7 experimentat Reusit

BURCEA IM MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-A2–A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BURCEA M LIVIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

BURCEA M. CORINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BURCEA P IONELA MARINELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Filosofie 3.6 nivel mediu Respins

BURCEA V ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BURCEA V EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BURCEA V. MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Reusit

BURCICA A DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 avansat Respins

BURCIU B MIHAI DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 2 Informatica T2 Pascal 5.85 avansat Respins

BURCIU F ANA MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

BURCIU N NICOLETA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BURDEANU M ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

BURICEL E. ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 9.05 Sociologie 9 experimentat Reusit

BURILA I ROXANA IONELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

BURIU M. CRISTINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BURLAN C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BURLAN M MARINELA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BURLUS I. IONELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BURLUSI V RALUCA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.75 avansat Reusit

BURNEA I. LOREDANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

BURNEI D.C. ANDREEA - CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

BURNEI M SIMONA MARIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BURTESCU A. ADRIAN MARIUS

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BURTESCU E. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9 experimentat Reusit

BURTILA I FLORIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BURTOIU I. IULIA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BUSCA C. COSMIN MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 experimentat Reusit

BUSCA M ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BUSCA M ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

BUSCAN P MARIUS GEORGE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BUSCAN V. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

BUSCAN V. FLORENTINA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Economie 9.1 experimentat Reusit

BUSCU M NICOLAE ALBERTO

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 incepator Respins

BUSE G VALENTIN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BUSE M ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUSE V. SIMONA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

BUSESCU G. CRINUTA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1–B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.65 avansat Respins

BUSIOC I. ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 5.05 experimentat Reusit

BUSIOC I. SORIN - MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2–B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

BUSIOC V. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BUSU I IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

BUSUIOC GH. ANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Sociologie 8.05 experimentat Reusit

BUSUIOC GH. IOANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUSUIOC I. EDUARD-ION

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

BUTA I GABRIELA STEFANIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BUTAN D MARIUS IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 8.55 experimentat Reusit

BUTAN I MIHAELA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

BUTARU C ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BUTARU F RAUL FLORIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BUTARU I. IONELA - ALINA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BUTARU M. GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

BUTARU S. STEFAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BUTIUC L.A. MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BUTNARIU C. IONUT ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Istorie 5.65 Geografie 6.2 avansat Respins

BUTNARU I IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BUTOI A. PETRU - SABIN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BUTOIU C. DORIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.35 experimentat Reusit

BUTURA GH. RAZVAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BUTURICI D. MIHAI - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BUTUTOIU L. ALEXANDRA - DELIA

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

BUZARNA GH. ROBERT - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 3.1 avansat Respins

BUZATU C. IONICA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BUZATU M OCTAVIANA IONELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu N/p

BUZATU M.G. DRAGOS - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BUZDUGAN . ION-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BUZNA I COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUZNEA O.C. GIULIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.25 experimentat Reusit

BUZOIU G. RALUCA ISABELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

BUZOIU I MADALINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CACENCO I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Economie 8 experimentat Reusit

CADINDATU R ANDREEA IRINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Respins

CAL G. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CALCIU C CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALDARARU GH. ANA-MARIA ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

CALEA C. CONSTANTIN-ADELIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CALEA V CONSTANTIN COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Reusit

CALFA L. OANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.9 avansat Respins

CALIN A. STELUTA LAURA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

CALIN C. ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CALIN F IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

CALIN G MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALIN G. GRATIELA-NARCISA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CALIN GH MADALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

CALIN I CRISTIAN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.95 avansat Respins

CALIN I DRAGOS IONUT

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.15 experimentat Reusit

CALIN I LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

CALIN ID ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CALIN P.G. ALIN IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

CALIN V. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

CALIN V. FLORIAN

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

CALIN V.L. DRAGOS-ION

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

CALINA V. DIANA - COSTINELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

CALINESCU G ELENA - MADALINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 4.3 experimentat Respins

CALINESCU I MARIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

CALINOIU C CICERON-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CALOIANU C. ALEX-COSTIN

    GRUP SCOLAR CORBENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 7 avansat N/p

CALOTA C LAURENTIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 3.25 avansat Respins

CALUGARESCU I ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CALUGAROIU N. LIVIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CALUGARU A. AURICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CANDET I CRISTINA IULIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Logica si argumentare 5.4 nivel mediu Respins

CAPATINA A. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 nivel mediu Reusit

CAPATINA D. LAURA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 incepator Respins

CAPLANUSI L.C. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

CAPRARU C. MIHAELA-ALISA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CAPRARU M. ECATERINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CAPRESCU F ALEXANDRA ADRIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

CAPRESCU N.S. LOREDANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CAPUSA G GHEORGHE CATALIN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 avansat Respins

CARABA-CEAUSESCU N. IOANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

CARABET L. FRANCESCO EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

CARAGEA V DRAGOS-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CARAMET I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CARAMIDARU GH. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CARAPANCEA I AIDA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.6 experimentat Respins

CARAPANCEA P.F. ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CARNARU GH MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CARSTEA G. STEFANIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CARUNTU B.I. RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 6 experimentat Reusit

CASARU S. MARIUS EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

CATALINESCU V. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CATANA G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.5 avansat Respins

CATANA GH. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.95 experimentat Reusit

CATANA I. EMILIA DANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CATANA M IULIANA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CATANA M. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CATANOIU C ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.6 experimentat Respins

CATANOIU F. GABRIELA LARISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1–A1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.45 incepator Respins

CATANOIU O. LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CATARGIU I PETRA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CATINCU D. VALENTIN-IONUT

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CATINCU GH. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CATOIU I. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

CATRINA C MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1–B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CATRINA C. CASIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Reusit

CATRINA C.A. RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CATRINA GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5 avansat N/p

CATRINA I. GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola Istorie 9.3 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

CATRINA N. GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 7.9 experimentat Reusit

CATRINA N.A. RADU-VIRGIL

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CATRINESCU I. FLORIN MADALIN

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Logica si argumentare 5 nivel mediu Respins

CATRINOIU I.M. DORIAN MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.6 avansat Respins

CATU C SEBASTIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CAVAL S. RUXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Economie 9.35 experimentat Reusit

CAVALERU M. MARIUS ALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CAVESCU I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

CAZACU M. ALEXANDRA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

CAZAN C MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CAZAN F GEORGE CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CAZANOIU MM CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CEAPOTA F BOGDAN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza Matematica T2 1.75 Fizica 5.45 avansat Respins

CEAPRAZ C.L. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CEAPRAZ D. ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CEAUSESCU N. ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel II 5.05 experimentat Respins

CEAUSOIU M. MIHAI-DRAGOS

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CEAUSOIU V. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CEAUSU I. SORINA GEANINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CECIU I MADALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.75 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CENUSA G. MIHAELA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CENUSA GH. LAVINIA-MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.55 avansat Respins

CENUSA O. CARMINA-MIRELA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CERBEANU F BIANCA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 avansat Respins

CERBUREANU F.D. MARIA-JULIANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

CERBUREANU G. STELIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat N/p

CERCEL E. LUIZA - SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CERCEL GH STEFANIA RAMONA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 10 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CERCEL I.M. ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CERCELARIU V. SILVIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CERNATESCU GH. ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CERNATESCU M IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CERU M.I. SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.7 Economie 9.65 experimentat Reusit

CESAUANU C. VLAD - IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 6 avansat Respins

CHELMEC M ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba germana moderna A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Economie 7.85 avansat Reusit

CHERU MS WALTER GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CHETAN IA OKSANA IULIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CHICU C. DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5 experimentat Respins

CHIFOR C VIRGIL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CHILIBAR O LAURA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CHILIMENT D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CHILIMENT I MIHAELA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CHINGARU I. CLAUDIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

CHINGARU N. NICUSOR - VALENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.1 avansat Respins

CHIONCEL T IONELA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHIONEA I ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

CHIONEA I. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.85 avansat Respins

CHIONEA I. GEORGETA - TANIA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CHIORNITA P.C. HORIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9.05 experimentat Respins

CHIOSA GE FLORIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

CHIPAC GH FLORIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.25 avansat Respins

CHIPER V AUREL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHIPER V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CHIPUC A.A. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

CHIRA I IUDITA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

CHIRA M BIANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

CHIRA V. ADRIAN - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 7.45 Fizica N/p N/p N/p

CHIRA V. CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.7 experimentat Respins

CHIRA V.D ALICE-FILOFTEIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Economie 6.3 avansat Respins

CHIRAN A DANIELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

CHIRCA I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A1–A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

CHIRCA M.GH. OTILIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

CHIRCIU N. CLAUDIU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CHIRCU M MIREL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Fizica 6.5 experimentat Reusit

CHIRCU M. VALENTINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba spaniola B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Economie 9.35 experimentat Reusit

CHIREA I. IOANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

CHIREATA G FLORENTIN DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CHIREATA V. ALEXANDRU-VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CHIRIAC F.O. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CHIRIAC V ALEXANDRU LEONARD

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 2.9 avansat Respins

CHIRIAC V. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

CHIRIATA G. MIHAI IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CHIRICA RF MIHAELA ALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

CHIRILA T.L. CRISTIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 avansat Respins

CHIRILESCU I. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

CHIRITA A MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.2 avansat Respins

CHIRITA C MARIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

CHIRITA C MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator N/p

CHIRITA C. GEORGE ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 6 Geografie 6 avansat Respins

CHIRITA C. IULIAN-NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHIRITA F SILVIA - LUCICA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CHIRITA F. DELIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.35 avansat Respins

CHIRITA G. ILIE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A1-A1–A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CHIRITA GH. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

CHIRITA I COSTIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6.25 experimentat Reusit

CHIRITA I DAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

CHIRITA I IOANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

CHIRITA I ION ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 avansat Respins

CHIRITA I IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.15 avansat Reusit

CHIRITA I. ALEXANDRA DIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CHIRITA M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 8.75 experimentat Reusit

CHIRITA M. IOSEFINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

CHIRITA N ADRIANA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.4 incepator Respins

CHIRITA N MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

CHIRITA T ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

CHIRITA T. ANTONETA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRITA T. FLORIN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

CHIRITESCU D. CARMEN-MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.45 experimentat Respins

CHIRITESCU M. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.7 experimentat Respins

CHIRNOGEANU R.P. RAZVAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIROIU A ALEXANDRA ANDREEA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Istorie N/p Psihologie 5 experimentat N/p

CHIROIU P STEFAN GEORGE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CHIRTOACA V ILINCA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

CHIRU D. IONUT - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

CHIRU I IONUT OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

CHIRU I. NICOLAE - LUCIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Fizica N/p incepator N/p

CHIRVASIU GH. FLORINA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

CHIRVASIU M. ALEXANDRA-ELENA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

CHIS I GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.7 avansat Respins

CHISAVU M RALUCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CHITA I. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

CHITA M. GEORGE - RAZVAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

CHITIBUS A GHEORGHE DANIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CHITU D. CLAUDIA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

CHITU I. ION - SILVIU

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.15 avansat Respins

CHITU T MIRELA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CHITU V IONICA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 2 Limba franceza Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

CHITU V MARIA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

CHITU V. VALENTINA TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHIUTESCU I ION

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 incepator Respins

CHIVA C. SIMONA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5.2 experimentat Respins

CHIVA M.I. ADRIANA - FLORINA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CHIVEREANU GH. FLORINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHIVU A. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CHIVU C VALERIA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.45 avansat Respins

CHIVU GH. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

CHIVU M ALINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

CHIVU V.P. ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Respins

CHIVULESCU N NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

CIACARU N. BOGDAN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

CIAFALAN C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

CIAPOTA M MARIUS BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

CIAUSOIU C.C. CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

CICAN F.GH. MIHAI ROBERT

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

CICEASA F ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CICU A SINDY BIANCA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.45 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

CICU GH. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 experimentat Reusit

CICU N ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.4 avansat Reusit

CICU S ELENA LUMINITA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CICU T OVIDIU MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

CICU V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIGOEANU I. IONUT-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CILTEA F. FLORENTINA CORINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

CIMPOCA C. VLAD-GABRIEL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

CIMPOCA GH. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.75 Limba franceza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

CIMPOERU L.M. CATALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CINCA I ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

CINCA I IONELA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 2 nivel mediu Respins

CINCULEASA C GABRIEL NARCIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2–A1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CINTACIOIU GH. MARIA-ANISELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

CIOARBA G. ROXANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

CIOBANASU I. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIOBANETE I ELENA ANGELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIOBANU A. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CIOBANU A.G. RADU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CIOBANU A.I. RUXANDRA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CIOBANU C. IONUT CODRUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CIOBANU C.M. BIANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

CIOBANU D. ALEXANDRU LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOBANU E IULIA GEORGETA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 1.3 avansat Respins

CIOBANU F VICTORIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOBANU G. GEORGIANA -VALENTINA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CIOBANU G. MARINELA RALUCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.25 Limba franceza Matematica T2 5.75 Geografie 3.85 incepator Respins

CIOBANU GH GEORGE CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CIOBANU GH GHEORGHITA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CIOBANU GH OANA IULIA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOBANU GH. IULIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CIOBANU GH. MIHAI CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CIOBANU I MARIUS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

CIOBANU I. ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.6 Economie 5.9 nivel mediu Respins

CIOBANU I. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CIOBANU I. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

CIOBANU I.D. GEORGIANA-DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

CIOBANU M ANDREI IONUT

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

CIOBANU M IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 incepator Respins

CIOBANU M. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

CIOBANU M. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator N/p

CIOBANU N MARIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.8 avansat Respins

CIOBANU N. DANIEL VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOBANU N. IOANA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.3 avansat Reusit

CIOBANU N. IULIA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CIOBANU P. ELENA SIMONA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Sociologie 7.2 avansat Reusit

CIOBANU S. ANCA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

CIOBANU ST. FELIX ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOBANU T.I. ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CIOBANU V.E. RADU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.05 avansat Respins

CIOBICA D DRAGOS LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.7 Informatica T2 Pascal 5.95 avansat Respins

CIOBOTARU V. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

CIOBOTEA D. DRAGOS - GABRIEL

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 7.9 incepator Respins

CIOBOTEA I PETRINELA ALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CIOBOTEA T DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOCAN F EDUARD FLORINEL

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9 avansat Reusit

CIOCAN I. DANIELA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CIOCANAU I FLORICICA SIMONA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CIOCANEA C MANUELA IULIANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p nivel mediu N/p

CIOCANEA GH. GEORGE - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

CIOCHINDA L MARIAN MADALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

CIOCIRLAN A. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 1.35 avansat N/p

CIOCMATA F. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOCMATA I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIOIU A MARIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CIOIU E.M. DANIELA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CIOLAN A. ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CIOLAN C. FLORIN IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CIOLAN GH ADRIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

CIOLAN I.D MIHAELA ANCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.95 incepator Respins

CIOLAN V. ALEXANDRU VASILE

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIOLOVAN I. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

CIONAC I. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

CIONTIC N ILIE COSMIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CIORAN G. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

CIORASCU I IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

CIORICEANU F. IOANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CIORICEANU F. IULIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CIOROBEA G MARIAN - MARIUS

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

CIOROBEA T ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CIOROIANU IF SILVIU ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Respins

CIOROIU C.M MARILENA ROXANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIORTAN D. LAURA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

CIORTAN GH.C. IOANA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CIORTAN I. IOANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

CIOTEA M CONSTANTIN- FLORIN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CIOTEI E.C RAZVAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIOTEI F. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

CIOTIRNAE GH. IONUT CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

CIRCIU C. ALEXANDRA CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.25 Fizica 5.65 experimentat Reusit

CIRCIUMARU I ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIRCIUVOIANU GH STEFAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIRIPAN M ANDREEA ROXANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

CIRJA C.L. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Economie 8.55 experimentat Reusit

CIRJAN I MATEI GEORGEL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CIRLOGAN V LARIN PAPIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

CIRNARU C. MARIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

CIRSCHI I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CIRSTEA A DRAGOS MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

CIRSTEA A. ALEXANDRA MARIUCA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CIRSTEA D ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CIRSTEA D AURA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

CIRSTEA D IULIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

CIRSTEA D. ALEXANDRU DUMITRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIRSTEA D. MARIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CIRSTEA D.D VALENTINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

CIRSTEA F MARIUS CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

CIRSTEA G FLORENTINA - ALINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CIRSTEA G ION RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CIRSTEA G. DORU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

CIRSTEA G. VALENTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

CIRSTEA GH ELENA DENISA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 avansat Reusit

CIRSTEA I ALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTEA I BOGDAN-ION

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CIRSTEA I FLORIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CIRSTEA I IZAURA - SILVIA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6 incepator Respins

CIRSTEA I. IONUT MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIRSTEA I. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Reusit

CIRSTEA I. OANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.95 Sociologie 9.3 avansat Reusit

CIRSTEA I. OVIDIU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIRSTEA I.C. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

CIRSTEA I.L. IOAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CIRSTEA M FLORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CIRSTEA M. RADU CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1- Istorie 5.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIRSTEA M.D. ROXANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CIRSTEA N MARIUS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

CIRSTEA O.M. OVIDIU CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CIRSTEA R MARIA CATALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.25 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Respins

CIRSTEA S. ANDREEA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CIRSTEA S. FLORINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

CIRSTEA S.A. ANCA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

CIRSTEA V ANDREEA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

CIRSTEA V CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.6 avansat Respins

CIRSTEA V. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CIRSTEI A. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CIRSTESCU F. RADU-MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CIRSTESCU GH. GEORGE VLADUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CIRSTESCU I. ALEXANDRA-DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza N/p Matematica T2 5.05 Geografie 6.35 avansat N/p

CIRSTESCU I. LAVINIA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIRSTIAN GH. NICOLAE-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Respins

CIRSTINA M.S. ALIN MADALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIRSTINA M.S. DIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

CIRSTINOIU I FLORENTINA LUCIANA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

CIRSTOIU F MARIA LAURA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIRSTOIU I ROBERT

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CIRSTOIU I. AMALIA-IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

CIRSTOIU I. ELENA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CIRSTOIU M NICOLETA RALUCA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CIRSTOIU M. GHEORGHE-MIHAI

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CIRTU I ALEXANDRU AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CISMARUS G LIVIU IULIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUBLEA I ELENA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CIUBUC GH. IONUT ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CIUBUC N. MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CIUCA C. IONUT ADI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

CIUCA C. NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CIUCA D. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

CIUCA F. ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

CIUCA G NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

CIUCA I ELVIS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

CIUCA I. ADRIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2–A2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

CIUCA N ALIN IONUT

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CIUCAN D CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CIUCAN F CONSTANTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CIUCAR F. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 avansat Reusit

CIUCU D SORINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

CIUCU D. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 8 experimentat Reusit

CIUCULESCU D. ADRIAN-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.4 experimentat Respins

CIUCULETE V GHEORGHE ADRIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

CIUCULETE V MIHAELA - RALUCA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

CIULBEA S. MARIA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CIULEANU F ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIULEANU N GABRIELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

CIUNGU A CRISTINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIURARU V. IONICA SIMONA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CIUREA - POJALA S. ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2–B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.45 avansat Respins

CIUREA C. COSTINEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CIUREA F. CLAUDIU - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 5.1 avansat Respins

CIUREA G. MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.15 experimentat Reusit

CIUREA I. NICOLAE - DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CIUREA V. NARCISA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

CIURESCU S EMILIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CIUREZU G CARMINA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CIURICA D. ANCUTA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIURLEA G IONELA ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9 avansat Reusit

CIURU M. ROBERT GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

CIUVERCA S. MARIUS ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CLEJANU C STEFAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CLIPA C. MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.5 experimentat Reusit

COADA M. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COARNA T IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

COBAC I CRISTIAN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

COCA GH. ALIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

COCA I. VALENTIN-ILIE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COCA M LOREDANA IOANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

COCEA A. IONUT - GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.6 avansat Respins

COCEA I.A. NICOLAE

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

COCIUG M LAURA IOANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

COCOROADA V. MARIN-NUTU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CODECI I ALBERT-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.3 avansat Respins

CODIN F.T. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CODREANU A IULIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CODREANU I GABRIELA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CODREANU O.D. ROBERT - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

CODRESCU C FLORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CODRESCU V. MARIUS-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza -A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

COJAN I GEORGIANA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

COJANU G. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COJANU S. CONSTANTIN BOGDANEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

COJOCAR S.S. RARES-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 8.5 experimentat Reusit

COJOCAREL M. ROXANA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

COJOCARU A. AUREL - DANUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

COJOCARU C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 avansat Reusit

COJOCARU C. OANA - COSTINELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

COJOCARU D ANCUTA TEODORA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

COJOCARU D. ANDREEA - MADALINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 nivel mediu Respins

COJOCARU F. VIOREL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COJOCARU GH. CRISTINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 9.5 avansat Reusit

COJOCARU I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

COJOCARU M OLIMPIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

COJOCARU M. LACRAMIOARA - CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

COJOCARU N GABRIEL - IONUT

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COJOCARU V FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.25 Fizica 5 experimentat Respins

COJOCARU V. DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

COJOCARU V. VASILE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

COJOCARU V.I. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 9.4 experimentat Reusit

COJOCEA GH. CRISTIAN - SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 experimentat Respins

COJOCEA GH. LARISA - STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

COLMAN L. ELENA EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 6.35 experimentat Reusit

COLONESCU AD MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

COLTEANU C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

COLTOI C. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

COLTOI I. NADIA - ALISA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

COLUMB S. LORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

COMAN C. IOANA-LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COMAN C. RAZVAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

COMAN C.D CRISTIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COMAN C.V. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COMAN D RADU IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

COMAN D. ALEXANDRU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

COMAN D.D MADALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COMAN F VLAD RAZVAN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

COMAN G. EDUARD - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

COMAN G. ION-DANUT

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 nivel mediu N/p

COMAN G. IULIANA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 6.6 nivel mediu Reusit

COMAN I IOSIF DANIEL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMAN I. ADELINA-IOANA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COMAN I. CERASELA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

COMAN I.D. MARIA-DANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 avansat Reusit

COMAN I.V. ANDRA - STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 5.7 experimentat Reusit

COMAN M IULIAN CRISTINEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMAN M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

COMAN M. ELENA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

COMAN S. MIHAI - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

COMANECI D. DAVID - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

COMANESCU F.D. SILVIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 10 Psihologie 10 experimentat Reusit

COMANESCU I EMILIAN DANUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

COMANESCU I. IONUT ALBERTO

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

COMANESCU I. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

COMANESCU N ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

COMANESCU N. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 4.05 avansat Respins

COMANESCU V LORENA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COMARNICEANU V. IULIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

COMERZAN G. EVGHENIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.95 avansat Reusit

COMSA N. FLORENTINA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

CONDILA P. PETRE-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CONDREA P. MARIA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONDURACHE M GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Respins

CONEA R.S. LAURENTIU LEONARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

CONSTANTIN C ANDI MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1–B1–A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CONSTANTIN C IONUT - COSMIN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

CONSTANTIN C SILVIU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

CONSTANTIN C.M. IULIANA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

CONSTANTIN E MIHAI - GEORGE

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

CONSTANTIN F DIANA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN F RADU TEODOR

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTIN F. ANAMARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN GH GEORGE MARIUS

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

CONSTANTIN GH MIHAELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I IONUT CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

CONSTANTIN I PAUL-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN I VALENTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I. ELENA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I. IONUT-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. MARINA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CONSTANTIN I. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

CONSTANTIN I.G. ALEXANDRU - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Fizica 5.2 experimentat Respins

CONSTANTIN M DORU FLORIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

CONSTANTIN M ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN M MIRONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5 avansat Respins

CONSTANTIN M. MIHAI-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CONSTANTIN MM SERGIU MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

CONSTANTIN N MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.75 experimentat Reusit

CONSTANTIN R. ILIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

CONSTANTIN R.GH. NICUSOR ALEXANDRU PETRUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

CONSTANTIN V ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

CONSTANTIN V GABRIEL MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 incepator Respins

CONSTANTIN V MARIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V VASILE COSMIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V. ALINA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V. COSTEL DRAGOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2–A2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

CONSTANTIN V. IULIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V. RADUCU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU A.A. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 10 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU E GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU E.P. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU F COSMIN DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Respins

CONSTANTINESCU G. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU G. GHEORGHE-COSMIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CONSTANTINESCU I ION MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU I VIOREL-FLORIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.1 experimentat Respins

CONSTANTINESCU L. MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.95 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.1 avansat Respins

CONSTANTINESCU M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU N. ANA-MIHAELA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU N. IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CONSTANTINESCU N. NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU P. ALEXANDRU - PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU R. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU V ECATERINA CODRUTA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CONTEA G RUBEN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

COPACI V.D. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CORBEANU D MARIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CORBEANU GH. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CORBESCU D GEORGIANA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

CORBU C. DUMITRU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

CORBU GH.D ALEXANDRU GEORGE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CORBU N ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.9 avansat Reusit

CORCODEL I. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 incepator Respins

CORIIU I. ALEXANDRA - LAURA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

CORLET N. SABINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.95 avansat Reusit

CORNATEANU I.R. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CORNEA D. IONUT VIOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CORNECI N. MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

COSAC C. DELIA-CRISTINELA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COSERARIU D GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

COSMA A. DENISA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COSMA D. DAN - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

COSMA M. ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

COSMAN S CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

COSMESCU M. BIANCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

COSTACHE C. FLORENTINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

COSTACHE F. IULIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

COSTACHE F. PAULA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

COSTACHE G ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

COSTACHE G MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COSTACHE I ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

COSTACHE I ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.5 avansat Reusit

COSTACHE I GEORGIANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTACHE I VICTORIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.15 experimentat Respins

COSTACHE I. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

COSTACHE M COSMIN MIHAI

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

COSTACHE M. IULIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Economie 10 experimentat Reusit

COSTACHE N ELENA RALUCA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.85 avansat Reusit

COSTACHE N FELICIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

COSTACHE V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

COSTACHESCU N NICOLETA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.65 experimentat Respins

COSTEA D. ALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COSTEA E.GH. PAULA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.65 avansat Respins

COSTEA GH. ION

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

COSTEA GH.L. FLAVIUS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

COSTEA I. ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.3 avansat Reusit

COSTEA I. GHEORGHITA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

COSTEA M. ELENA-ADINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

COSTEA N. IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COSTEA N. NICOLETA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

COSTEA V ALEXANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

COSTEA V. FLORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Economie 3.5 incepator Respins

COSTELEANU M GEORGIANA CORNELIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

COSTICA F LOREDANA FLORENTINA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2–B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

COSTICA I FLORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COSTIN D. ANDREEA DORIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

COSTIN F LIVIU FLORIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

COSTIN N. NICOLETA PETRUTA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

COTEANU G NICOLETA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

COTEANU I DIANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

COTENESCU I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.4 incepator Respins

COTIAC P CRISTIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

COTIGA V MIHAI MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1–A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTIRLET N. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

COTIRLET V. VICTOR - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2–B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COTOCEA N ALEXANDRA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

COTOFANA G GINA - FLORENTINA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COTOFANA GH ION

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

COTOFANA M MARIUS CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COTROBEI M CRISTINA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

COVACI D. ELENA MAGDALENA

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

COVACI I FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COZMA D. DUMITRU - DANIEL

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CRACIUN AIRINEI V. MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CRACIUN C ANA MARIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CRACIUN D. ADRIAN - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.75 experimentat Respins

CRACIUN D.G. MARIUS - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CRACIUN GH ADRIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CRACIUN GH. DAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Respins

CRACIUN GH. GHEORGHE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CRACIUN V COSMIN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1–B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.8 avansat Respins

CRAI D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CRAI G.S. ROXANA IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CRAI I. ANTON-VLAD

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CRAI I. MARIA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.15 experimentat Reusit

CRAIOVEANU C. CATALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CRAIU C GHEORGHE GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CRAIU F IULIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CRAIU I RAZVAN MARINEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CRASAN A. MARIA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CRASAN V FLORENTINA LUMINITA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CRASANDA D ELENA EMILIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CRAUCIUC GH MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

CREANGA D.G. VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T2 6.8 Economie 6.7 experimentat Reusit

CREATA C. CORINA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CRETU C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CRETU G GEORGE NARCIS

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 8.25 experimentat Reusit

CRETU GH. CLAUDIU - MARIAN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CRETU GH. FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

CRETU I PAUL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.9 avansat Respins

CRETU I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 avansat Respins

CRETU I.R. ION-AUREL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Respins

CRETU M. ALIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRETU S. ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 experimentat Respins

CRETU V ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

CRETU V. ROBERT CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

CRINGARU I.S. IOANA BIANCA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

CRINTEANU I.L PAUL VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.6 experimentat Respins

CRISAN D.M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.65 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CRISAN V. RUXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

CRISTEA F IONELA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CRISTEA G. GEORGE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CRISTEA GH DANIELA AURELIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CRISTEA GH GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

CRISTEA I. LARISA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Reusit

CRISTEA L.M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CRISTEA S.T. CLAUDIA STEFANIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

CRISTESCU C ALEXANDRU - IULIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

CRISTESCU C.C. LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 nivel mediu Reusit

CRISTESCU D. AMELIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

CRISTESCU G. ELVIS-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CRISTESCU GH IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

CRISTESCU I GEORGIANA IULIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CRISTESCU L. FLORIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

CRISTESCU P.B VLADUT-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.3 experimentat Respins

CRISTESCU T. GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

CRISTIAN GH. ANDREEA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CRISTIAN I. BOGDAN - NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CRISTIAN N MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.4 avansat Respins

CRISTOFOVICI D SANDRA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CRIVAC EV EDUARD TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CRIVAT A. ANDREEA-SULTANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

CRIVAT A. ROXANA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CROITORU GH MIRELA IONELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Sociologie 7.6 experimentat Reusit

CROITORU M GHEORGHE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.35 Limba franceza Matematica T2 5.55 Fizica N/p incepator N/p

CROITORU M. DANUT FLAVIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CROITORU P. PETRUTA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CROITORU V. FLORIN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRUCEANA I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CRUCERU I.P ELENA IRINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

CRUDULECI C. ILEANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

CUCIUREAN N. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Economie 9.25 experimentat Reusit

CUCU GH MARIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

CUCULESCU F. VLADUT-FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5 avansat Reusit

CULCEA A.A. ADRIAN-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

CULCEA N ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Fizica N/p nivel mediu N/p

CUNESTEANU GH. RUXANDRA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

CURE C. MIRCEA-CORNELIU

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

CURPAS I MARIOARA CATALINA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CUTOV F ELENA - ROXANA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CUTUCUS F. VICENZIO IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 5.3 experimentat Reusit

CZAUNER I IULIU PAUL

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DAFINA M.P. ALEXANDRU - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.9 experimentat Respins

DAFINA M.P. ANDREI - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.35 experimentat Reusit

DAICU G. IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.4 incepator Respins

DALABAN D. ROXANA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

DALU S. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DAMASCHIN C MIHAI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2–A2–A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

DAMASCHIN I. IONUT - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 4.7 incepator Respins

DAMASCHIN I. IONUT-STEFAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DAMIAN G. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DAMIAN G. VIORICA - CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

DAMIAN I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DAMIAN M. FLORIN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

DAN GH GABRIEL ANGELIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 8.5 experimentat Respins

DAN I MARIUS COSMIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAN I.R. IOANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.45 experimentat Respins

DAN O.F. BIANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DAN V LORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

DAN V. CONSTANTIN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

DANA V DANUT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DANA V GEORGE CATALIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DANALACHE A. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

DANALACHE O. CATALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

DANCI D. ELENA SORINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DANCIU I. FLORINA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DANCIU M GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 8.6 avansat Respins

DANEL G. SORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.45 incepator Respins

DANEL GH. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DANESCU I. IONELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

DANESCU I. MARIA CARMEN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

DANESCU M PETRUT MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

DANESCU V.M. DANIEL ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.25 avansat Reusit

DANILA M SILVIU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Respins

DANTUS V FLORIN HARDI

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 4.25 Limba engleza Matematica T2 6.6 Fizica 6.25 avansat Respins

DANU G ANCA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

DANULET I. OANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

DAOGARU C ELENA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1–B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DARIE G. IOANA-GEANINA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

DARIE GH GEORGE FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DASCALEASA L ILEANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DASCALU E. OANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DASCALU N. ADRIANA-PATRICIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DASCALU T VIOREL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1–A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DATCU N. ADRIANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

DAVID D VIOREL

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

DAVID GH. IONUT - ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6.8 Fizica 1.7 avansat Respins

DAVID I.V IOANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 experimentat Respins

DAVID L. ELENA-DALIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 avansat Reusit

DAVID M. MIHAI DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DAVID M. MINU - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DAVID S. CONSTANTIN - STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

DAVIDOIU L. GEORGIANA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

DEACANU R. CORNELUSA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DEACONEASA GH MARIA MADALINA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.4 avansat Reusit

DEACONEASA N ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

DEACONESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEACONESCU C. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DEACONESCU GH GHEORGHE STELIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEACONESCU I ALINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.8 avansat Respins

DEACONESCU M. MIHAI CUPIDON

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Reusit

DEACONESCU P. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DEACONU C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Istorie 9.55 Geografie 8.8 avansat Reusit

DEACONU E.A. ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

DEACONU F MIHAI ROBERT

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

DEACONU G MIHAIL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DEACONU G. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

DEACONU G. ANDREEA-MADALINA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

DEACONU G. DENISA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

DEACONU GH.V. ALBERT-MARIAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

DEACONU I FANEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEACONU M. RUXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DEACONU N RAZVAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DEACONU O.P. CALIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.1 avansat Respins

DEACONU V TITA DENISA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

DEACONU V. ADRIANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.1 avansat Respins

DEACONU V. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DECA N. ALIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DEFTERIU I ALEXANDRA FLORINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 9.05 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

DEGERATU I. MARIA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 4.85 nivel mediu Respins

DEGERATU V.S. GEORGEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.05 experimentat Reusit

DEJANU N. AURELIA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 avansat Respins

DELABROY J.F.A. GEOFFREY-GILLES-GUILLAUME

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

DELEANU C GABRIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1–B1–A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

DELEANU C RAZVAN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

DELEANU C. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

DELEANU I MELANIA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

DELIU I TUDOREL

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DENEANU I.L. COSMINA DIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DESPA I IULIANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DESPA S MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1–A2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

DESPA V. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Reusit

DESROBITU M GEORGE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DESROBITU V. ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DIAC G.D. MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.95 avansat Reusit

DIACONEASA S IONUT COSMIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DIACONESCU A.D. IULIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.7 experimentat Respins

DIACONESCU C. IULIA-TEODORA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

DIACONESCU I SIMONA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

DIACONESCU I. ION FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

DIACONESCU I. IONUT

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DIACONESCU N. FLORINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

DIACONESCU N. LUCIA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Reusit

DIACONESCU T GEORGE CODRUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 7.05 experimentat Reusit

DIACONESCU T.C. CIPRIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

DIACONU - CONSTANTIN N. STEFANIA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DIACONU A. FLORINA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DIACONU C. CRISTIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.95 experimentat Reusit

DIACONU C. CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

DIACONU D. CATALIN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2–B1-A1- Istorie 5.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

DIACONU D.V. IULIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

DIACONU F. LAURA MIHAELA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 7.9 avansat Reusit

DIACONU G MARIA IULIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIACONU G. ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DIACONU G.I. DENISA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.5 avansat Respins

DIACONU G.V. MARIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DIACONU I STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

DIACONU I. BIANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DIACONU I. ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

DIACONU I. FLORENTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DIACONU I. OTILIA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

DIACONU I.A ELISABETA NATALIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DIACONU J. ALEXANDRA JULIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 8.15 experimentat Reusit

DIACONU L. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 avansat Reusit

DIACONU M CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DIACONU M IRINEL MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.45 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

DIACONU N ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

DIACONU T LILIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

DIACONU V. CARMEN - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

DIBA I. ANDREI COSTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DIBU M MADALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Respins

DIBU M. ANDREI - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DICA G.O. ANDREEA-BIANCA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

DICU F. FLOREA IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

DICU GH ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

DICU GH ION IULIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DICU GH. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DICU V. GEORGE-CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DIDITA GH NICOLAE BOGDAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DIDITA I FILOFTEIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DILIRICI M.D. MADALIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

DIMA A.D. COSMIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIMA A.G. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 6.35 experimentat Reusit

DIMA C GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DIMA D RALUCA LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

DIMA D RAMONA DENISA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B2– Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

DIMA D. IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 6 avansat Respins

DIMA G GEORGE CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DIMA G. GHERGHINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

DIMA G. MIRELA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DIMA I CRISTIANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Reusit

DIMA I. BERTA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DIMA I. IONUT-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 incepator Respins

DIMA M DIANA FLORINELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 8.8 avansat Reusit

DIMA N. OVIDIU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 6.9 Fizica 3 incepator Respins

DIMCEA C IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DIMULEASA D.C. ROSALIA-VICENTIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIMULESCU V LIDIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

DIN _ MARINELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIN C. MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.65 avansat Respins

DIN CI COSTINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DIN D. ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DIN D. MIRELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.65 avansat Respins

DIN GH MIHAI CATALIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

DIN GH. MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

DIN I IONUT VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 7.85 experimentat Reusit

DIN I MARIA-LUIZA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DIN I MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DIN I MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza A2—A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu Respins

DIN I. COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

DIN I. MARIAN ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2–B1-A2-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DIN M. ADELINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

DIN V ELENA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DINA D. DANIEL GEORGEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

DINA D. RAZVAN-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1 incepator Respins

DINA E. BOGDAN-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DINA G. GEORGIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Reusit

DINA I. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

DINA MF MARIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DINA N IONELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

DINA S COSMINA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2–B2-A1- Matematica T2 2.25 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DINACHE M. MARIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DINCA C CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Reusit

DINCA F. IONUT - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

DINCA G MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DINCA GH FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DINCA GH. COSMINA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

DINCA I NICOLETA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DINCA I. ALEXANDRU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DINCA I. RAZVAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

DINCA N CONSTANTIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 incepator Respins

DINCA S. DENISA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

DINCA V GABRIEL VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

DINCA-RIZESCU GH. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

DINCULEASA G GHEORGHE GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T1 2.15 Informatica T2 Pascal 6.35 nivel mediu Respins

DINCULESCU C IONUT RAZVAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

DINCULESCU C. FLORIN CLAUDIU

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

DINCULESCU C. IONEL COSMIN

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

DINCULESCU V ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

DINCUTA C. CONSTANTIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DINCUTA I IONUT EMIL

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 1.9 experimentat Respins

DINESCU A. IRINEL MINU

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DINESCU C. PETRUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DINESCU D.E. BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

DINESCU E BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DINESCU GH. ILIE VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DINESCU J.D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.65 avansat Reusit

DINESCU M. CATALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DINET G. GEORGIANA-ALINA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

DINET T. TUDOREL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 6.95 nivel mediu Respins

DINICA I RAHELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DINICA I. RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DINICA V. MADALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DINICILA I. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.55 Fizica 6 avansat Reusit

DINISICA A RADUCU

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DINISICA S. COSMIN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

DINOCI T.I. IRINA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DINOIU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 9.45 experimentat Reusit

DINOIU I. LORIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 8 experimentat Reusit

DINTA V.M. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

DINU C CLEMENTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DINU C DORIN ALEXANRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2–B2– Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DINU D MADALIN - GEORGE

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DINU D. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DINU DD DANIEL GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DINU G LAURA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DINU G TEODOR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DINU GH. GEORGETA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 9.8 avansat Reusit

DINU I.F. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 avansat Respins

DINU L. VLAD TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DINU M ADRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat N/p

DINU M MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

DINU P MARIA FLORIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DINU P. PATRICIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

DINU V IONELA VERONICA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

DINUT G. ADRIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

DINUTA I IONELA DENISA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 1 avansat Respins

DIRDEA GH. CORINA - CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.9 avansat Respins

DITA C. ADRIAN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 2.9 Limba engleza Istorie 5 Geografie 5.7 avansat Respins

DITA C. LOREDANA - ELENA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

DITA GH ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

DITA GH. GEORGE ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

DITESCU - DUTA GH. NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DITU C. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

DITU G MARIAMALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

DOAGA I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

DOANA F ELENA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.2 avansat Respins

DOANA I MARINEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

DOBRA A. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza -A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.05 incepator Respins

DOBRA C NARCIS IONEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator N/p

DOBRA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DOBRA I. IRINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

DOBRA N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

DOBRA R.E. EMIL-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

DOBRE A. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

DOBRE C IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Fizica 6.9 experimentat Respins

DOBRE C. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

DOBRE C. CRISTINA-CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOBRE D ELENA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DOBRE D MARIAN IONEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.45 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Respins

DOBRE D. ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

DOBRE D. DANIELA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Reusit

DOBRE F ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2–A1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DOBRE F. IOAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 5.5 avansat Respins

DOBRE GH ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DOBRE GH FLORIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DOBRE GH. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1–B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DOBRE I MIHAI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

DOBRE I. IOANA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

DOBRE I. ION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DOBRE I. MARIANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBRE M IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DOBRE N ION SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

DOBRE N MIHAELA CORINA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DOBRE V GABRIEL IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

DOBRESCU _ ANCUTA NICOLETA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOBRESCU C CRISTINA-STEFANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DOBRESCU C. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DOBRESCU E BIANCA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DOBRESCU GH. ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Respins

DOBRESCU L. RADU-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9 experimentat Reusit

DOBRESCU L.C. SILVIU LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Respins

DOBRESCU M. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.65 experimentat Reusit

DOBRIN B. CORINA

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

DOBRIN C IOANA CORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DOBRIN I ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBRIN I TIMEIA LAURA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

DOBRIN L VIOREL - MARIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.6 avansat Respins

DOBRIN L.N. ADELINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DOBRINOIU C LAURA ELENA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DOBRINOIU C. BOGDAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 avansat Respins

DOBRINOIU D ANDREI EDUART

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.3 experimentat Respins

DOBRINOIU N CRISTINA-GRATIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DOBRINOIU N. IULIAN - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DOBRINOIU P PAULA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

DOBRINOIU P. ROBERT

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

DOBRINOIU R. RALUCA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DOBRISAN V PUSA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

DOBRITA C RALUCA DIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

DOBROAIA GH. GEORGIANA - LARISA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

DOCHITAN M GEORGETA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

DOCHIU D MARIUS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

DODOI V. VALERICA - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 avansat Respins

DOGARU C. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

DOGARU C. FLORIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOGARU D. DUMITRU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6 avansat Respins

DOGARU D.E. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Reusit

DOGARU F IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DOGARU F. ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

DOGARU F. IONUT VLAD

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T1 7.1 Fizica 7.55 experimentat Reusit

DOGARU I. MARIA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

DOGARU M MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 5 avansat Respins

DOGEA I. RADU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

DOGEANU I MARINELA-FLORINELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DOICA D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9 experimentat Reusit

DOLE C. CATALINA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

DOLOC PC VASILE EDUARD

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.35 experimentat Respins

DOLOFAN E. ANDREEA ELIZA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DONCEA C. LORENA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

DONCEA M ANDREEA LOREDANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

DONCU C ANGELICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.45 nivel mediu Respins

DONCU D. LUSIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Sociologie 9.1 avansat Reusit

DONECI GH. ELENA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DONESCU A ROBERTO DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

DONESCU C. FLORINA-CORINA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DONESCU G MARIUS ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

DONESCU I. ION

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DONESCU M. ALEXANDRA GEANINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DORA C ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

DORCIOAIA C ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

DORCIOMAN A. ADRIANA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DORCIOMAN C. BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DORCIOMAN I. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

DORCIOMAN P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 incepator Respins

DOROBANTU A.F. IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOROBANTU D IOANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DOROBANTU I CONSTANTIN - AUREL

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOROBANTU O ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DOROBANTU V.M. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 6.75 experimentat Reusit

DOROJAN M. MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

DORU M ANDREI DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

DOSEANU C FLORENTINA ANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

DOSPINA I. LUCICA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

DOTA O.S. DIANA CRISTIANA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.35 avansat Reusit

DOVLECEL S GHEORGHE SORIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRACEA A. TIBERIU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

DRAGA I. CRISTIANA-IOANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DRAGAICA A.D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DRAGAN A. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DRAGAN C. ROBERT FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

DRAGAN E. IOANA NARCISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DRAGAN I ELENA EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DRAGAN I IONUT DAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DRAGAN M DANIEL IONUT

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DRAGAN M.G. MIHAI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

DRAGAN N MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DRAGAN V. NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

DRAGAN V. VICTORAS

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DRAGAN V.M. MADALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

DRAGANESCU I.F. LEONARD - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DRAGANESCU N. PETRUTA - ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.5 avansat Respins

DRAGANESCU S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DRAGANOIU M.I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.5 experimentat Reusit

DRAGHIA P MIHAELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DRAGHICEAN N.D. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

DRAGHICEANU R.G. ELENA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRAGHICI A MAGDALENA PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGHICI D DUMITRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DRAGHICI D.A. LAURA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DRAGHICI G IONEL ALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DRAGHICI GH. DIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

DRAGHICI I GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

DRAGHICI M DENISA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

DRAGHICI N IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DRAGHICI N VICTORITA FLORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRAGHICI V AURELIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DRAGHICI V ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGHICI V. GEORGE IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICIOIU I. IONUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

DRAGHICIU M.V. MIHAI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DRAGNEA A GEORGIANA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DRAGNEA G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

DRAGNEA G. MARIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DRAGNEA I. COSMINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.05 experimentat Reusit

DRAGNEA I. LUMINTA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 avansat Reusit

DRAGNEA I.C. CONSTANTIN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

DRAGNEA M ANDREEA LARISA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

DRAGNEA M. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DRAGNEA M. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

DRAGNEA P GEORGETA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOI A IONELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

DRAGOI C. DRAGOS-FLORIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

DRAGOI GH. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

DRAGOI J. MIHAELA LIDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2–A2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DRAGOI N IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR A BOGDAN IONUT

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

DRAGOMIR C ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DRAGOMIR C IONUT AUREL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DRAGOMIR C. ALEXANDRU - MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR C. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DRAGOMIR C. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR D GEORGEL TRAIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DRAGOMIR F FLORIN COSMIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DRAGOMIR F. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

DRAGOMIR F. GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

DRAGOMIR F. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DRAGOMIR GH RODICA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

DRAGOMIR I RADU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2–B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. CONSTANTIN OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2–B1– Istorie 5.15 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. ELENA - MIRABELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.82 avansat Respins

DRAGOMIR I. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR I. MARIA - MIRABELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DRAGOMIR I. PETRISOR BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DRAGOMIR M MARIUS SERGIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu N/p

DRAGOMIR NI GEORGE ALIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DRAGOMIR P ADRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DRAGOMIR P COSTINEL-BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR P. MARIA-RALUCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR S AMALIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR S. ANDREEA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR T. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DRAGOMIR V FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DRAGOMIR V MIRELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Respins

DRAGOMIR V. ANDREEA-IZABELA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

DRAGOMIR V. DRAGOSTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU E VALENTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU G GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

DRAGUS I. AMALIA - IONICA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

DRAGUSANU GH. ANA - MARIA

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.9 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

DRAGUSIN A ADRIANA DIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DRAGUSIN A ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DRAGUSIN C. AMALIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DRAGUSIN I ELENA LAVINIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

DRAGUSIN I. RODICA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DRAGUSIN M VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

DRAGUSIN O CERASELA LILIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGUSINOIU I. ROXANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 9.2 experimentat Reusit

DRAGUT B.M. CLAUDIU-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

DRAGUT C.S. BOGDAN FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DRAGUT N GHEORGHE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

DRAGUT V IOANA DELIA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DRAMBAREANU C. OANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

DRIGA F. SORIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DRUGULESCU F.M. DENIZ DUMITRU

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.4 experimentat Respins

DUCA V. ANDREEA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DUCAN V IULIAN VASILE

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 5.65 experimentat Respins

DUCOI A. MARIAN - ANTONEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.2 experimentat Respins

DUCU C.D. IOANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

DUCU GH SILVIA CORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DUCULESCU M. CRISTINE ROMINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

DUCULESCU V. STEFANIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Psihologie 9.2 experimentat Reusit

DUDAU I. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUDOI GH VASILICA ALINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DUHOMNICU GH. ROXANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DUICU F. ANDREI - RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1–B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Fizica 1.7 avansat Respins

DUINEA G.H. DIANA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 7 experimentat Respins

DUINEA I ELENA DIANA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 7.35 avansat Reusit

DUJA I DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

DULCA I ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DULCA VI IONELA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DULDURUC A. CLAUDIA FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DULERCEA F ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

DUMBRAVA A. PATRICIA EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUMBRAVA I LAVINIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

DUMINECA V. CRISTINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

DUMINICA A EMILIA GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

DUMINICA A MARIA-MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

DUMINICA A. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.3 avansat Respins

DUMINICA C. VASILE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMINICA E FLORIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DUMINICA F LIVIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMINICA I MADALIN IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DUMINICA I. PETRE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMINICA M ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

DUMINICA M MIHAI NICUSOR

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

DUMINICA N DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

DUMINICA S. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.55 experimentat Reusit

DUMINICESCU I ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUMINICIOIU N GEORGE

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMITRA GH. GHEORGHE - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DUMITRA I LAURENTIU - NICOLAE

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DUMITRA I. MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7 avansat Respins

DUMITRA V. BOGDAN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.3 experimentat Reusit

DUMITRACHE C. ELENA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DUMITRACHE F FLORENTINA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE G. GABRIELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

DUMITRACHE GH COSMIN MIHAI

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

DUMITRACHE GH IULIAN SORIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRACHE I MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DUMITRACHE L.E. LAURA MARILENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

DUMITRACHE M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1–A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DUMITRACHE M. ANDREI ADELIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1- Istorie 5.65 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE M. CARMEN - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

DUMITRACHE PI RALUCA IOANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

DUMITRACHE R. SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 10 Economie 9 experimentat Reusit

DUMITRACHE V. AMALIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRACHE-BABALAC D.F. SILVIA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.65 nivel mediu Reusit

DUMITRANA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DUMITRANA D EVELINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

DUMITRANA G. ADRIANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUMITRASC C. CONSTANTIN - DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRASCU - DUMITRESCU A. LAURA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DUMITRASCU A ANDREEA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU D. ALEXANDRA IONELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

DUMITRASCU G MARIUS ROBERT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRASCU I ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Filosofie 6.85 experimentat Reusit

DUMITRASCU M ANA ILEANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRASCU M ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

DUMITRASCU M. IOANA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

DUMITRASCU N. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Respins

DUMITRASCU V CORNELIA IONELA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DUMITREL I CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DUMITRELEA I. ALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

DUMITRESCU A ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.45 avansat Reusit

DUMITRESCU A ALINA IOANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

DUMITRESCU B. RADU PETRE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

DUMITRESCU C. ADRIANA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 avansat Reusit

DUMITRESCU C.I. IRINA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

DUMITRESCU D IOANA BIANCA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

DUMITRESCU D MARIA ANGELICA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRESCU D VLAD-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

DUMITRESCU D. ALINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2–A1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 7.05 experimentat Respins

DUMITRESCU D. RAZVAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2–A1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.95 experimentat Respins

DUMITRESCU E FLORINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DUMITRESCU G. SANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DUMITRESCU GE NICOLETA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DUMITRESCU GH. GEORGETA-MARGARETA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.9 avansat Respins

DUMITRESCU GH. SERGIU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

DUMITRESCU I IOANA IRINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DUMITRESCU I. ION-EDUARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

DUMITRESCU I. MARIA-ARIADNA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

DUMITRESCU M RAIMOND NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Respins

DUMITRESCU N. LARISA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU S MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

DUMITRESCU T.L. IOAN-TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 1.35 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

DUMITRESCU V. FLORIN-CODRUT

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 avansat Respins

DUMITRICA M. ELENA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

DUMITRSCU D. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

DUMITRU A ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.45 Informatica T2 Pascal 5.05 experimentat Respins

DUMITRU A BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8 experimentat Reusit

DUMITRU C CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.5 avansat Respins

DUMITRU C. DAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.35 Filosofie 10 experimentat Reusit

DUMITRU C. RADU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2–B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

DUMITRU D ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

DUMITRU D CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DUMITRU D NICOLETA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DUMITRU D.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

DUMITRU DF BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DUMITRU E. ELENA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.2 experimentat Reusit

DUMITRU F MARIANA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

DUMITRU F MARIUCA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

DUMITRU G. ANTONIO DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1- Istorie 7.75 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

DUMITRU G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1–A2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.4 avansat Respins

DUMITRU G. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DUMITRU GH ANDREI

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 4.1 avansat Respins

DUMITRU GH GEORGEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DUMITRU GH. DIANA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5 experimentat Reusit

DUMITRU GH. LUCIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUMITRU GH. MIHAELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DUMITRU GH. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

DUMITRU GH. TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

DUMITRU I ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

DUMITRU I CRISTINA MANDA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DUMITRU I GEORGETA SIMONA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

DUMITRU I SILVIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

DUMITRU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DUMITRU I. GABRIELA MIHAELA

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DUMITRU I. GEORGETA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu N/p

DUMITRU I. IONUT-MADALIN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRU I. NICUSOR ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

DUMITRU M IULIA VICTORIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRU M MARIA ROXANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DUMITRU M.A. BIANCA-ROZANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DUMITRU N ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DUMITRU N NICOLETA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DUMITRU N ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

DUMITRU N. LUANA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola Istorie 8.7 Economie 9.35 experimentat Reusit

DUMITRU P. ADRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMITRU P. ANDREEA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 5.5 experimentat Reusit

DUMITRU S. ALEXANDRA-IOANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DUMITRU S.V. ELENA CORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DUMITRU ST RAZVAN FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DUMITRU V IOANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

DUMITRU V. EUSEBIU - BENIAMIN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.05 avansat Respins

DUMITRU V. SEFANIA SIMONA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

DUNA GH GEORGETA-AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

DUNA I. BIANCA IONELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUNA M ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.4 avansat Reusit

DUNARINTU GH. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Fizica 8.3 experimentat Reusit

DURA D ADRIAN - DANUT

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DURA S CORNELIA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 experimentat Respins

DURDUI I. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.15 experimentat Reusit

DURDUI N EMILIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Economie 8.35 avansat Reusit

DURDUN I. IONELA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

DURDUN I. IONELA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

DURDUN N.G MIHAELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 experimentat Respins

DURDUN R.C. AMALIA - COSTINELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

DURIGON G.R. GEORGE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DURLE A. DIANA-AURORA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DURNA G. VIORICA GHERGHINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DURUCU S. MARIAN GABI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu N/p

DURUIAN - OPREA I. IULIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2–B2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

DUSCA M. FLORENTINA ANDA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 4.35 avansat Respins

DUTA C. ADINA - MARIANA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

DUTA C.M. DRAGOS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUTA D ELENA-CERASELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

DUTA I FLORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

DUTA I. FLORIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

DUTA I. LOREDANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

DUTA I. MARIA MONALISA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

DUTA L EUGEN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DUTA M. LARISA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

DUTA N. MARIA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

DUTA P. GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DUTA S. MARIN DOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUTA Z. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

DUTAN C. DIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Sociologie 8.8 avansat Reusit

DUTESCU GH. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

DUTU A. TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.45 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

DUTU D DUMITRU DRAGOS

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUTU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

DUTU M ELENA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 2.2 avansat Respins

DUTULESCU A. ADRIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-A2-A2-B1 Istorie 8 Geografie 8.65 avansat Reusit

DUTULESCU C.C NICOLETA CATALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

DUTULESCU M. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Sociologie 9 experimentat Reusit

DUTULESCU P.M. RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

DUTULESCU S. ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

EANA N. ELENA CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

EFTIMIE N GHEORGHE MIHAIL

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ENACHE A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

ENACHE C RALUCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ENACHE C. CONSTANTIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

ENACHE C.I. OANA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

ENACHE D. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1–B1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ENACHE D. ROXANA - VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ENACHE D.L. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

ENACHE F. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

ENACHE G LARISA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

ENACHE G MARIA - MADALINA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

ENACHE G. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

ENACHE GH CLAUDIA LAVINIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

ENACHE GH. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.65 nivel mediu Reusit

ENACHE I MARIANA MIRELA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

ENACHE I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ENACHE I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

ENACHE I.M. IOANA - DENISA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ENACHE L GEORGE LUCIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.55 experimentat Respins

ENACHE L. FLORIN MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ENACHE M BOGDAN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ENACHE M CARMEN - IONELA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

ENACHE M ION OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ENACHE M MARIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.85 avansat Reusit

ENACHE M. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

ENACHE M.I. DIANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Economie 8.15 experimentat Reusit

ENACHE N ADRIANA ARABELA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ENACHE N ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

ENACHE N. BOGDAN-IONUT

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ENACHE N.F. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

ENACHE T FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ENACHE V FLORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

ENACHE V GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Reusit

ENACHESCU C. MIHAELA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ENACHESCU I ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ENACHIOIU I. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

ENARU V. MARIAN - RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

ENCULESCU A.C. ADRIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

ENE A.I. COSTEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

ENE C.C ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.5 avansat Reusit

ENE C.C. CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.7 avansat Reusit

ENE C.I. IRINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

ENE F IOANA DANIELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

ENE GH VALENTINA BIANCA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ENE GH. DUMITRA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

ENE GH.C. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza Matematica T1 9.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

ENE I CORINA NATALI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ENE I. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Reusit

ENE I. CARMEN-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ENE I. FLORIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.65 avansat Reusit

ENE I. ION-IRINEL

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ENE I. IULIA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

ENE I. MIHAITA - EDUARD

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ENE I.V. IONELA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

ENE L MIHAI OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ENE L. ROXANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ENE M CLAUDIU IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 Pascal 5.3 experimentat Respins

ENE M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

ENE N. LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

ENESCU C. CRISTIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.3 avansat Reusit

ENESCU I. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ENESCU S.C. TONI GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

ENITA I. ANDREIA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.15 avansat Reusit

ENOESCU ID BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ENOIU GH. GEORGIAN - CORNEL

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ENOIU N. COSTIN-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

ENUTA M. EMANUELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

EPURE M.M. IRINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 6.65 experimentat Reusit

EREMIA I VLAD MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

EREMIA I.G. FLORENTINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

EREMIE S CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.8 experimentat Respins

ESANU I. IOAN - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

FAGARASANU D. ANDREI - IRINEL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

FAGARASANU T.M. RUXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

FAGARASU S. LAURA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 6.3 experimentat Reusit

FALCA S CARMEN-SIMONA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

FANDARAC I.G. CLAUDIU - GABRIEL

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

FANTANEANU H. MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

FATU M RAZVAN IONUT

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FELEA GH ANAMARIA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 7.25 experimentat Respins

FELEAGA V. CLAUDIU-AUREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FENECHIU I IOANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

FENESAN A. VLAD MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 5.6 Fizica 5.35 experimentat Reusit

FERARU C. GHEORGHE

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

FERARU I IOANA LUIZA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

FERARU M. MARIUS - ALEXANDRU - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.65 experimentat Reusit

FERARU N MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

FERARU S. CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 9.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FERARU V CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.25 avansat Respins

FIANU C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

FIANU GH. ELENA - MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

FICA C. ELENA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

FICA I. ANA-MARIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

FICA I. VIOLETA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

FIERARU F MADALINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

FIERARU GH. NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FIERARU H ELENA CORINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.45 avansat Reusit

FIERARU M MARIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FIERARU V FLORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

FIFIALA P. FLORIN NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.95 incepator Respins

FILIONESCU B.A. CLAUDIU GEORGE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FILIONESCU R.I. DENISA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

FILIP GH IONUT ALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

FILIP I. ANDREI

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

FILIP M SIMONA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

FILIP T ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FILIP T. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv Pascal 5.45 experimentat Reusit

FINTOIU C ALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

FINTOIU GH. ADRIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

FINTOIU S IULIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

FINTOIU V. MIRELA - CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

FINTOIU V. SANDU - CORNEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2–B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 nivel mediu Respins

FIR A MADALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.65 avansat Reusit

FIR C.R. ANDREI STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FIRA C.I. IONELA - CORINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

FIRA D. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.05 experimentat Respins

FIRARU C NICUSOR ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FIRICA GH. GEORGE-STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

FIRICEL F. ANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

FLOAREA GH MARIUS GEORGE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.35 avansat Respins

FLOAREA I IONUT DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

FLOAREA I. ION

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FLOAREA I. LAVINIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

FLOAREA I. ROBERT-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.4 avansat Respins

FLOAREA M VASILE CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FLOAREA V ROBERT ANDREI

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

FLOAREA V VALERICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FLOREA A. LAURENTIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu N/p

FLOREA B. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FLOREA C. CONSTANTIN MADALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

FLOREA C. GEORGIANA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

FLOREA D ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.2 Limba franceza Matematica T2 8.35 Fizica 1.6 avansat Respins

FLOREA D DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.95 experimentat Respins

FLOREA D MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FLOREA D. ADRIAN - DANUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLOREA D. ION-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA E CAMELIA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

FLOREA F FILOFTEIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

FLOREA F. FLORIN - DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

FLOREA G CODRUT - IOAN - REMI

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.15 experimentat Respins

FLOREA G. MIHAITA SILVIU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLOREA G. NICOLAE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

FLOREA GH CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 8.85 Fizica N/p avansat N/p

FLOREA GH IONEL ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

FLOREA GH. ANA-ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

FLOREA GH. DANIEL-FELIX

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

FLOREA I AUREL MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

FLOREA I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 avansat Respins

FLOREA I CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.85 experimentat Respins

FLOREA I ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

FLOREA I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

FLOREA I. ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

FLOREA I. ION-DANIEL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

FLOREA I.D. ROBERT MARINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

FLOREA L. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 8.05 experimentat Reusit

FLOREA M. VALENTIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 8.9 avansat Reusit

FLOREA N. ADRIANA

    GRUP SCOLAR CORBENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 6.4 Fizica N/p nivel mediu N/p

FLOREA P CRISTINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

FLOREA P MIHAELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FLOREA V ANCUTA - FLORENTINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

FLOREA V MIHAELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

FLOREA V. RALUCA-MARIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

FLORESCU C STEFAN - REMUS

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.75 experimentat Respins

FLORESCU D DUMITRU MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2–B2– Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLORESCU E. ANDREI GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

FLORESCU F. FLORIANA-DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

FLORESCU GHE STEFAN-MUGUREL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

FLORESCU I MARIUS CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.9 avansat Respins

FLORESCU I. BOGDAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

FLORESCU I. COSMIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 incepator Respins

FLORESCU I. ELENA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

FLORESCU I. IULIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Psihologie 7 experimentat Reusit

FLORESCU I. MARIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 8.15 experimentat Reusit

FLORESCU I. SIMONA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FLORESCU I. VOICHITA - CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 experimentat Respins

FLORESCU I.V. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

FLORESCU N. MARIA-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

FLORESCU O.C. DELIA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

FLORESCU V DIANA VASILICA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

FLORICEL C. LILIANA

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

FLORICEL M. RODICA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.5 avansat Respins

FLORICICA I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

FLOROIU D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

FLOROIU E LUCIA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

FLOROIU GH IONELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

FLOROIU M. CATALINA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FLOROIU T.V. LIVIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLUERECI GH ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FOANTA C INGRID DENISA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

FODOR L.D. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

FOTACHE I MARIA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

FRANTESCU C. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FRANTESCU F MARIUS FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

FRATILA G. VALENTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.75 experimentat Reusit

FRATILOIU I.C. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

FRATOAICA M. IULIANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

FRATOIU GH MARIUS GEORGIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FRINCU A MARIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

FRINCU I RAZVAN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 avansat Respins

FRINCU M.B. STEFANIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

FRINGESCU F. LOREDANA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

FRUJINA C.GH. VLAD GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

FRUJINA L IONELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

FRUMUSELU C. CODRUT MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

FRUNZA C. PETRUTA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FRUNZA G. OANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FRUNZESCU G LARISA-GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

FRUSINA D ANDREEA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

FULFUC A. VIVIANA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FULGA M MIHAI - ROBERT

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.5 avansat Respins

FULGA N. NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Fizica 4.3 experimentat Respins

FULGA V BRUCCELE VASILE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FULGEANU C. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

FULGER G MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.6 Limba franceza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FUNDATUREANU S. LEONARD - COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

FUNIE I IOANA GEANINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FURCOI M FLORENTINA MARIA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

FURICA G. CAMELIA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

FURICA I. IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Reusit

FUSARU R. ANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 9.55 experimentat Reusit

GABAR P ELENA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GABAR S. MARIUS-ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 3.95 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 incepator Respins

GABRIAN D. GHEORGHITA-ANCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

GAE C ALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GAGEA M. MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 5 avansat Respins

GAINA I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

GAINA N. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Reusit

GAISTEANU C MARIA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GALBENU L.I. LUIGI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

GALUSCA V MARIAN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GAMAN GH. ALINA LILIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.75 experimentat Reusit

GANCI-SAMOILA I. MARIANA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.25 avansat Respins

GANCILA GH. ALEXANDRU - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.6 experimentat Respins

GANE T STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GANEA D.G. DANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GANEA I. GEORGE - EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

GARCEA B. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GARDIN I FLORIN - COSMIN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GASPAR C. ADRIAN CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GAUREANU GH. GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GAVA I. GEORGIANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.55 experimentat Reusit

GAVAN D. MARIA ISABELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.5 avansat Respins

GAVAN GH. LAVINIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Economie 7.75 experimentat Reusit

GAVAN I CRISTINA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GAVAN M CLAUDIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GAVRILA C GRETA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GAVRILA GHE. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

GEABELEA I.C. GRETA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

GEALAPU M FLAVIUS DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 9.2 avansat Respins

GEAMBASU N. MARIA - MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

GEANA C ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

GEANA G IONUT VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B1–B1–A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

GEANA GH. ELENA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.45 avansat Reusit

GEANGAVELEA NAE G. IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

GEANTA V MARIAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 avansat Respins

GEGIU N. NICOLAE-SORIN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 incepator Respins

GENTEA F ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

GENTEA I. IONELA-DORINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2–A2-A1-A2 Matematica T2 7.95 Fizica 5.15 experimentat Reusit

GEORGESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2–B2–A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GEORGESCU C. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GEORGESCU C. CRISTIANA ELIZA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.25 avansat Reusit

GEORGESCU C. NICOLAE

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B1–B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

GEORGESCU C.M. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Economie 9.7 experimentat Reusit

GEORGESCU G. ALEXANDRU COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

GEORGESCU I CAMELIA VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

GEORGESCU I NINA MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1–B1–A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GEORGESCU I. ION - DRAGOS

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 7 nivel mediu Respins

GEORGESCU I. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 9.25 experimentat Reusit

GEORGESCU I. OVIDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

GEORGESCU I. RUXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

GEORGESCU I.M ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 8.85 avansat Reusit

GEORGESCU M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

GEORGESCU M CRISTIANA-ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 experimentat Respins

GEORGESCU M. ELENA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GEORGESCU ME DANIEL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GEORGESCU N MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2–A1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GEORGESCU N.V. BOGDAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GEORGESCU P. RUXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

GEORGESCU P.C. ELENA-COSMINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GEORGESCU R.M. EMA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Economie 8.85 experimentat Reusit

GEORGESCU V VALENTIN STEFAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GEORGESCU V. FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

GHEBARU P. GABRIELA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza Istorie 9.25 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEBARU P. MIHAELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GHEBENEI D. IOANA-DIANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

GHEBUS V. ALINA FLORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.55 nivel mediu Respins

GHELDIU M. ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.8 Fizica 8.15 experimentat Reusit

GHELDIU P.P. CARLA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 8.6 avansat Reusit

GHELMECI C BOGDAN IONUT

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.45 avansat Reusit

GHEMARU A. IOAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

GHENESCU N CRISTI MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

GHENOIU GH. FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GHENOIU I. IOANA-NARCISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GHEOCEA F MIHAELA-LIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GHEORGHE - BALALAU GH. IONICA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE A DENISA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

GHEORGHE A RUXANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 7.5 avansat Reusit

GHEORGHE AD IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.6 avansat Respins

GHEORGHE C ALEXANDRU PETRISOR

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

GHEORGHE C CRISTINA LUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GHEORGHE C IONUT VIOREL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE C LAURENTIU - CATALIN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GHEORGHE C. RALUCA ELENA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba italiana A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7 avansat Reusit

GHEORGHE C. RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.35 experimentat Reusit

GHEORGHE D ANCUTA GABRIELA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GHEORGHE F ADRIANA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 3.35 avansat Respins

GHEORGHE F BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 N/p N/p

GHEORGHE G MIHAI GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE G VALENTIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

GHEORGHE G. ANDREEA EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE G. ELENA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.75 experimentat Reusit

GHEORGHE GH. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2–A1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

GHEORGHE GH. ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

GHEORGHE GH. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.02 avansat Respins

GHEORGHE I ANDA-CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9 experimentat Reusit

GHEORGHE I ANDREI MANUEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHE I EMILIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 9 experimentat Reusit

GHEORGHE I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

GHEORGHE I. CATALIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GHEORGHE I. MARIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.1 avansat Reusit

GHEORGHE I. OVIDIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 2.5 avansat Respins

GHEORGHE I. VALENTINA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Reusit

GHEORGHE L.M. LAVINIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

GHEORGHE M ALEXANDRA ECATERINA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Psihologie 9.15 experimentat Reusit

GHEORGHE M CONSTANTIN MADALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE M ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.85 avansat Reusit

GHEORGHE M LIANA STEFANIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

GHEORGHE M MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GHEORGHE M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.1 avansat Reusit

GHEORGHE M. ELENA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. MIHAI CRISTINEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GHEORGHE M.GH EMILIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHEORGHE M.L. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 5.35 experimentat Reusit

GHEORGHE N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GHEORGHE N ION DANUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE N IULIANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

GHEORGHE N. NICOLAE MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.65 experimentat Reusit

GHEORGHE S ROXANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 5.6 avansat Reusit

GHEORGHE S. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2–A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.6 avansat Respins

GHEORGHE S. RALUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

GHEORGHE V. VASILE - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.07 incepator Respins

GHEORGHITA N. LUMINITA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 7.7 nivel mediu Respins

GHERASE F MARIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

GHERASE GH GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

GHERGHIE P. IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.8 experimentat Respins

GHERGHIN C. ELENA - COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

GHERGHINA A CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHERGHINA CC CRISTINA MARILENA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.85 avansat Reusit

GHERGHINA M LUCIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GHERGHINA V. BEATRICE LIZETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

GHERGHINEL V. GEORGE - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 avansat Respins

GHERGHINOIU V. GEORGE MADALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

GHERGU F DENISA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

GHETEA P. PERSIDA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

GHICA VG MARIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GHILA T ROBERT ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHIMIS V FLORIN DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 5.9 experimentat Reusit

GHINEA C MARIUS COSMIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

GHINEA C MARIUS NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

GHINEA G. GEORGIANA DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 incepator Respins

GHINEA GH. ANDREI - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

GHINEA GH. GEORGE DANUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

GHINEA M IOAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Respins

GHINEA N NICOLAE MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

GHINEA N. AMALIA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

GHINEA P CORNEL FLORENTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHINEA P. SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHINEA V. IONELA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2–A2-A1-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.05 experimentat Reusit

GHINESCU C.C. CONSTANTIN - ALBERTO

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GHINESCU P. ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

GHIOCEL C. PETRUTA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

GHIOCEL G. OANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GHIORGHE F. CATALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

GHIORGHIULESCU D. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

GHIOROAE A.I. MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

GHITA A CONSTANTIN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5 avansat Respins

GHITA C NICOLAE CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 incepator Respins

GHITA C TITEL MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

GHITA D DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2–A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GHITA D. ROBERT-COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHITA E. CATALIN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

GHITA F. ADRIAN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

GHITA I JANINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

GHITA I MIHAELA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GHITA I. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 5.2 experimentat Reusit

GHITA I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

GHITA I.D. ALEXANDRU IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 4.15 experimentat Respins

GHITA M MARIA RAMONA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GHITA N BOGDAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.55 experimentat Respins

GHITA S.C. IULIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

GHITA V NICOLAE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

GHITA V. MARIAN VICENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

GHITA-NECULA I MIHAI

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.7 experimentat Reusit

GHITAU D.I. DANIEL GIGI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

GHITESCU C CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

GHITOIU V. TOMA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat N/p

GHITULESCU C STEFAN MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2–A2-A1- Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GHITULESCU G. RAZVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GHITULESCU M. VLAD CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

GHITULETE P ADRIANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GIARIP I IONUT ALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GICA I CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba italiana A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.25 Logica si argumentare 2.3 experimentat Respins

GICARU I DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.75 Economie 6.15 avansat Respins

GIGU C.F. ALEXANDRU - IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

GILA M DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

GILCA S LAVINIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

GILCEVOIU V. EDUARD MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GIONEA D. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

GIONEA F. FLORIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 9.8 experimentat Reusit

GIONTU N. MIHAELA-ANDRADA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

GIRTAN C ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

GIUCHICI C.V. FLORIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 4.3 avansat Respins

GIULEA G. LIDIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GIULEA GH. ELENA-LILIANA

    GRUP SCOLAR CORBENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica N/p nivel mediu N/p

GIULGIU V. MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GIURA A. AMELIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 8.2 experimentat Reusit

GIURA A. OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 6.9 experimentat Reusit

GIURCA G.R. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 4 experimentat Respins

GLAMAN GH. ADINA - ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1–B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GLAVACIOC F MARIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GLONT G ALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

GLONT GH. GEORGE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.65 avansat Respins

GOANTA P. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 8.05 experimentat Respins

GOBEJ N. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 5 experimentat Reusit

GOCIU GH MITUTA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GOGA D. MIHAI CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

GOGESCU D ALEXANDRU CATALIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GOGESCU D LUMINITA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 3.7 avansat Respins

GOGESCU M CORNELIA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GOGOANTA I GEORGIANA SIMONA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

GOGOANTA I. DANIELA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GOGOANTA S SONIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.95 nivel mediu Respins

GOGOASA C. ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.25 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

GOGOT G. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GOI V. ILIE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

GOJGAR M. ALEXANDRA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

GOJGAREA D. DANIEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

GOJGAREA F IOAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

GOLE I.S. FLORIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GOLESTEANU G GEORGE GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GOLESTEANU G NICOLAE BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

GOLGOJAN D ELISABETA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GOLGOJAN GH. MIHAI VERGIL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

GOLOGAN O DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

GORAN D CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

GORAN I NICUSOR

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GORAN N. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GORGOTEANU N. OANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

GORUN C. ADRIAN VIOREL

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GORUNESCU GH. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GRADU O. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRAJDAN F ELENA ALINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 1.4 avansat Respins

GRAMA V. BOGDAN-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 experimentat Reusit

GRANCEA I. VALENTIN - ION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 6.4 avansat Reusit

GRANCEA S. MARIA-ADNANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GRANCILA D. DENISA FLORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

GRAPA D.C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 experimentat Respins

GRAPA L. ANDREEA IOANA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GRATIANU I MIHAI MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

GRAURE I IONUT BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

GRAURE I.C. CLAUDIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 3 incepator Respins

GRECEA I. OCTAVIAN GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

GRECU GH. GEORGE - BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 7.15 avansat Respins

GRECU GH.C GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

GRECU N.D. FLORIN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza -A1-A1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GRECU R MARIUS FLORIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRECU ST IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.45 avansat Respins

GRECULESCU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

GRIBINCEA I CLAUDIU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

GRIGORAS G. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRIGORE A EDUARD GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GRIGORE C. ELENA - ALINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1–B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GRIGORE C.E. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

GRIGORE D.R. FLORENTINA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GRIGORE F. IOANA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GRIGORE F. REMUS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GRIGORE F. SIMONA ANITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.9 avansat Respins

GRIGORE FL ALEXANDRU FLORIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.5 avansat Respins

GRIGORE G DIDINA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GRIGORE G. RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

GRIGORE GH. GHEORGHE - EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7 experimentat Reusit

GRIGORE GH. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GRIGORE GH.D. IULIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GRIGORE I DANIEL IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–B1– Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

GRIGORE I DANIELA CARMEN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

GRIGORE I DAVID-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GRIGORE I IULIANA ADELINA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

GRIGORE I. CRISTINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GRIGORE I. GEORGIANA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

GRIGORE I. OCTAVIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 8.2 Fizica 3.85 avansat Respins

GRIGORE I.A. ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 6.85 avansat Reusit

GRIGORE L. MARIA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRIGORE L.C. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GRIGORE M ALIN IULIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

GRIGORE M BOGDAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GRIGORE M IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGORE M LIVI CATALIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

GRIGORE M. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

GRIGORE M. LUIZA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

GRIGORE N BARBU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GRIGORE N OANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GRIGORE N. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.9 avansat Respins

GRIGORE N. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

GRIGORE P GEORGIANA MADALINA MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

GRIGORE S TIBERIU STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

GRIGORE V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GRIGORE V.M. ANCUTA MARIANA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.75 avansat Reusit

GRIGORESCU A IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

GRIGORESCU E.O. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.2 experimentat Reusit

GRIGORESCU F. LOREDANA-ELENA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

GRIGORESCU I ANDREEA-MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.4 avansat Respins

GRIGORESCU I.S. VICTOR ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GRIGORESCU J. MARIUS

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

GRIGOROIU D. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Fizica 8.55 experimentat Reusit

GRIGOROIU GH IOANA-CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GRIGOROIU I. GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza –A1-A1- Istorie 5.65 Geografie 6.15 incepator Respins

GRIGOROIU M MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GRIGOROIU N IONELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.55 experimentat Respins

GRIGOROIU V MIHAELA STELIANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GROSARU D. FLORIN STELIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

GROSU F. PETRUT - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.6 experimentat Respins

GROSU I. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GROSU O.G. PAUL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

GROZA D. ELENA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

GROZEA D MADALIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 avansat Reusit

GROZEA I. FLORENTINA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2–A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

GRUIA A HORIA MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GRUIA G. GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GRUIA V. AURORA - GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

GRUIANU D CONSTANTIN CRISTINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GRUIANU I MIHAELA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

GRUIANU M. ANDREEA-DIANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.4 avansat Respins

GRUITOIU C. ANDREI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

GUIMAN C.D STEFANIA RODICA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

GUIMAN P RAZVAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

GUIMAN V. GHEORGHE-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

GULIE C. LUCIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat N/p

GULIE G PETRUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

GULIE I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T1 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Respins

GULIE M.GH. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

GURAU I. DINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

GURITA C ION GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1–A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

GURZUN L. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

GUSOI M. MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GUTA C ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

GUTA C. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GUTA F DOREL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GUTA T. LAURENTIU GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1–A2-A1- Istorie 5.9 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

GUTESCU M. ANA - RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

HAIDOIU I ANISOARA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

HAIDUCU I. RADU-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

HAISAN R GEORGE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

HALOIU M. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

HAPAINA I. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.45 experimentat Reusit

HARABAGIU V.L. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

HARCEA GH. COSMIN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Istorie 6.35 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HEPENET N. ROXANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

HERA D GEORGIANA ANA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

HERA G ELENA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

HERA G VASILE GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

HERA GH. GEORGIANA-VASILICA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

HERA GH. MIRABELA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

HERA I. IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.6 experimentat Respins

HERA P. LUANA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 9.05 avansat Respins

HERA P. MIHAI IONUT

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

HERAN N. ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2–B1– Istorie 5 Geografie 6 avansat Respins

HERISANU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6 experimentat Respins

HERISANU GH. VASILE-DOREL

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.05 avansat Respins

HERISANU I. IULIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.95 avansat Respins

HERISANU N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HERISANU V. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1–B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

HERNEST A. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HERNIST I. IONUT - MIREL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 3.95 avansat Respins

HERNIST I. MARIUS - MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

HEROIU C DANIELA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1– Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

HEROIU C. BOGDAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

HEROIU GH. GEORGE CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

HEROIU GH. MADALINA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

HEROIU V. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8 avansat Reusit

HIRICA N. ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.8 incepator Respins

HIRICA V. DRAGOS

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

HIRU I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.4 experimentat Reusit

HIU N ELENA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

HOAGHEA GH. MIHAIL - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

HODOROGEA E. EUGENIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 1.65 avansat Respins

HOLBAN P.D. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

HOLMAN I FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

HONCEA I. GEORGIANA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

HONCEA PERSU V ALEXANDRU MIHAIL

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

HONDOR V STEFANIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HORHOIANU M. IRIS-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

HOROBEANU I. VASILICA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

HOZA I VICTORIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 experimentat Respins

HRIBAN C. MARIANA-ADY

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

HRIBAN I.J. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

HRISTEA V IONUT ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

HRISTESCU D.A. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 1 avansat Respins

HULEA A. ANCA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

HURCIUC I PETRU

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Respins

HUSEA F. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Fizica 8.5 experimentat Reusit

IACOB C ELENA ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IACOB C ILEANA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

IACOB C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

IACOB C. ANAMARIA RALUCA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

IACOB GH. ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

IACOB GH. ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

IACOB R. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IACOBESCU C DANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

IACOBESCU G. MARIUS-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

IACOBESCU I. IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IACOBESCU R. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.95 experimentat Reusit

IACOVESCU G SAMIR ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 5.9 experimentat Reusit

IANA GH. CERASELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

IANCU C LAURENTIU LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

IANCU C MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2–B2–A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

IANCU C. IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IANCU D DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2–A2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

IANCU E ION MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 experimentat Respins

IANCU G ELENA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

IANCU GH. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

IANCU GH. BOGDAN ION

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANCU I CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

IANCU I CRISTINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

IANCU I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

IANCU I. IONELA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IANCU I. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2–B1-A1- Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

IANCU I. NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 8.6 experimentat Reusit

IANOS C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.9 experimentat Respins

IANUS C VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

IARCA D. MARIAN-IULIAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IARU S. ANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.15 experimentat Reusit

IATAN S MARIANA - IONELA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

ICA F.G. ROXANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ICHIM S DUMITRU - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 incepator Respins

ICOVOIU F. SILVANA IONELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

IDOR D. MIHAI - DAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

ILA I. FLORIN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

ILEANA D.C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 5 experimentat Respins

ILEANA I OANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

ILEANA N NICOLAE MADALIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 4.85 experimentat Respins

ILIE _ DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ILIE C CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ILIE C. CRISTIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ILIE C.D. MARIANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

ILIE D ADRIAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

ILIE D FLORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ILIE D. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 6.7 experimentat Reusit

ILIE G ALIN - IONUT

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.1 avansat Respins

ILIE G. ANDREEA-BIANCA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

ILIE G. CONSTANTIN SORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ILIE G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ILIE I ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

ILIE I CORNEL MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

ILIE I ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ILIE I IONEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

ILIE I MIHAI

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ILIE I VALENTIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ILIE I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ILIE I. ION-AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.2 avansat Reusit

ILIE I. LARISA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ILIE M ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

ILIE M ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

ILIE M ELENA - ANISOARA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ILIE M IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.25 avansat Respins

ILIE M. ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ILIE M. ALEXANDRU NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat Eliminat din examen

ILIE M. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.15 nivel mediu Respins

ILIE M. GEORGIANA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

ILIE M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ILIE M.GH. LUCIAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ILIE N MIHAELA VIORICA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ILIE N. NICULINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

ILIE N. ROBERT ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

ILIE O. PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.6 experimentat Reusit

ILIE R. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

ILIE SA DUMITRU ALIN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.45 avansat Reusit

ILIE V CLAUDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

ILIE V. MARIUS - ADRIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2 nivel mediu Respins

ILIE V. MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.4 avansat Respins

ILIESCU C. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ILIESCU D. VASILE-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.5 avansat Reusit

ILIESCU G MIHAI ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ILIESCU GH. RADU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

ILIESCU I. IONUT - BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.55 avansat Respins

ILIESCU M.S. MARIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ILIESCU N. TEODORA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 avansat Respins

ILIESCU V CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 experimentat Respins

ILINA C. MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ILINA I. MARIAN ION

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ILINCA A CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 5 avansat Respins

ILINCA B GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ILINCA D ALEXANDRA ELENA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ILINCA D IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ILINCA F GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9 avansat Reusit

ILINCA GH. ROBERT - GEORGIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ILINCA I IOANA CATI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 avansat Reusit

ILINCA I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

ILINCA I. MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.3 avansat Respins

ILINCA L. VLAD-ANDREI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ILINCA M IONELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Reusit

ILINCA M. ADRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ILINCA M. SERGIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 7.4 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ILINCA N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ILINCA S. BOGDAN-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 4.3 avansat Respins

ILINCA V DRAGOS VILIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ILINCA V GEORGETA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

ILINCUT M. RADU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

ILINESCU C. SPIRIDON - COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX IUSTIN PATRIARHUL CAMPULUNG Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ILINESCU O. NAZIANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ILINU GH. ION STEFAN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Fizica 7.1 avansat Reusit

ILINU N. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ILIUTA L.N. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Respins

ILIUTA V.P. CATALINA PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

IMPUNGEROUA A MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

IOAN A ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

IOAN C. ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

IOAN I DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

IOAN N. ANA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 9 experimentat Reusit

IOAN UDILA I ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ELIM PITESTI Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.45 avansat Reusit

IOANA A.E. EMIL BOGDAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Fizica 3.5 avansat Respins

IOANA F. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.85 experimentat Reusit

IOANA M ADRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IOANA P FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1–A1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

IOANA V BIANCA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ION C ANTONIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ION C CARMEN ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ION C. ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ION C. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

ION D MARIANA ROMINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

ION G FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1–A1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ION G GEORGIANA DANIELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

ION G MARIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ION G NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ION G. MANOLE

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ION G.C. GEORGE ELVIS

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.7 avansat Respins

ION G.L. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

ION GH MARIUS EMIL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ION GH. VALENTINA IZABELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

ION I ADRIANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

ION I CRISTINEL IONUT

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ION I MARIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 5 avansat Respins

ION I MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Fizica 5.15 avansat Respins

ION I NARCIS GABRIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

ION I ROBERT FLORIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba rusa B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ION I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

ION I.A. ALEXANDRU VIOREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 6.1 experimentat Reusit

ION L BOGDAN MIHAI

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Fizica 7.1 experimentat Reusit

ION L. ADRIAN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

ION M PAULA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

ION M. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 avansat Respins

ION N ILIE

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ION N. FLORIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

ION R ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ION R GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.75 experimentat Reusit

ION S. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

ION S.A. ANDREI CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza -A1-A1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 6.35 avansat Reusit

ION S.D. STEFANIA-ROSANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.2 Sociologie 8.4 nivel mediu Reusit

ION T GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ION V CLAUDIA GEANINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ION V MARIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 experimentat Respins

ION V. CLAUDIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

ION V. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ION Z IONEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

IONASCU C. VALENTIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

IONASCU G. ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IONASCU N. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

IONASCU N. MIHAI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

IONECI I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 experimentat Respins

IONEL G. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza Istorie 9.15 Logica si argumentare 7.9 experimentat Reusit

IONESCU A MARIUS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

IONESCU C MARINA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.9 experimentat Respins

IONESCU C. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

IONESCU D RADU MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 avansat Reusit

IONESCU D STELIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

IONESCU D. FLORENTINA IRINA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Psihologie 5 avansat Respins

IONESCU D.A DORU ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

IONESCU F GABRIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IONESCU F. MIHAI DORIN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.6 avansat Respins

IONESCU G CRISTIAN FLORENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

IONESCU G. MARIUS

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IONESCU GH. FLORIN

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IONESCU GH.D CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

IONESCU GH.D. AMALIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IONESCU I ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.25 avansat Respins

IONESCU I. BOGDAN-ION

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IONESCU I. CORNEL DACIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.65 experimentat Reusit

IONESCU I. CRISTIAN RAZVAN

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IONESCU I. DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

IONESCU I. GABRIELA IOANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IONESCU I. MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

IONESCU I. TATIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.55 Economie 7.05 experimentat Reusit

IONESCU I.I IONUT MUGUREL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

IONESCU L. DANIELA FILOFTEIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu N/p

IONESCU L.M. CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 10 experimentat Reusit

IONESCU M ALINA GEANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

IONESCU M GINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IONESCU M. IOANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

IONESCU M.C. VIOLETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9 experimentat Reusit

IONESCU M.L. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

IONESCU M.M. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

IONESCU N ANGELICA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

IONESCU N. SORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8.85 nivel mediu Respins

IONESCU N.A. TIANA-SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6.8 experimentat Reusit

IONESCU P.L. ALINA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6 experimentat Reusit

IONESCU R. ADRIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.2 avansat Reusit

IONESCU S MARIAN ALIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

IONESCU S MARIAN MARINEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

IONESCU S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

IONESCU S.M. ANA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.7 Psihologie 7.3 experimentat Reusit

IONESCU ST. ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

IONESCU T ROXANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 2.45 avansat Respins

IONESCU V GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

IONESCU V GEANINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T2 Pascal 6.05 experimentat Respins

IONESCU V. GABRIEL-IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

IONESCU V. ION

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

IONESCU V. IONUT-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IONESCU V. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba spaniola B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.35 avansat Reusit

IONESCU-DIACONESCU C.V. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Matematica T1 6.9 Fizica 5.9 experimentat Reusit

IONICA V.E. ALEXANDRU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

IONILA I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IONITA C CATALIN - MIHAI

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IONITA G FLORIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

IONITA I CATALINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

IONITA I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.2 experimentat Reusit

IONITA I. DANIEL-ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1–B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

IONITA L. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 7.45 Fizica 7.85 experimentat Reusit

IONITA M.V. RALUCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 7.7 experimentat Reusit

IONITA N LACRAMIOARA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

IONITA S. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IONITA V MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

IONITESCU P. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 8.7 Fizica 8.4 experimentat Reusit

IORDACHE _ VASILICA - SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

IORDACHE - DRAGOMIR GH. ELENA - DANIELA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

IORDACHE A RADU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

IORDACHE C. AMALIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

IORDACHE C. SILVIAN-GEORGE

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

IORDACHE D ANDREI DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

IORDACHE D FLORIN MIHAI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IORDACHE E ION ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza N/p Matematica T2 5.4 Fizica 1.6 avansat N/p

IORDACHE E. ILEANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.05 avansat Reusit

IORDACHE G RAZVAN FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 avansat Respins

IORDACHE G. MADALIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

IORDACHE GH GRIGORE GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IORDACHE GH. ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

IORDACHE I MIHAELA MADALINA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

IORDACHE I MIRCEA VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

IORDACHE I. FLORIN

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHE I. IONELA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

IORDACHE I. IONUT LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

IORDACHE L. IONUT - GEORGE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 4 nivel mediu Respins

IORDACHE M. ALEXANDRU-GEORGE

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

IORDACHE M. MANUELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

IORDACHE N FLORIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.2 avansat N/p

IORDACHE N OANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

IORDACHE N WALTER ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

IORDACHE O MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.75 Limba engleza Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

IORDACHE T FLORIN IULIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

IORDACHE V.C. ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Respins

IORDACHESCU G. GEANINA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

IORDAN D. DANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 5 avansat Respins

IORDAN G. COSMIN-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IORDAN GH. DANUT - ELEONARD

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

IORDAN GH. GEORGIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

IORDAN I. VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

IORDAN M MARIANA DANIELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

IORDAN N VLADUT NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 6.05 experimentat Reusit

IORDAN N. IONUT SORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

IORDAN V.N. LOREDANA IONELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

IORDANESCU C. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 9 Economie 8 experimentat Reusit

IORGA A. ANDREEA-EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

IORGA A.D GEORGIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

IORGA C IONUT LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.35 experimentat Respins

IORGA C VASILE MARIUS

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

IORGA C. FLORIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

IORGA L. DRAGOS ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 3 avansat Respins

IORGA M NICOLETA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 4.05 experimentat Respins

IORGA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IOSIF B. NICOLETA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

IOSIF GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.85 nivel mediu Respins

IOSIF I. VALENTIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

IOSUB A. RADU - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna A2–B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

IOSUB I.L LUISA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

IOTU F CRISTIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IOVA S. IONELA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IRIMIA GH. RALUCA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

ISAC P. PETRUT CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

ISAIIA T. LIVIU VASILE

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

ISBASOIU - VUICA M. ADINA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1–B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ISBASOIU N. BOGDAN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

ISFAN C. VASILE

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ISPAS D ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6 avansat Respins

ISPAS F ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

ISPAS I. ANGELICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.95 avansat Respins

ISPAS M TUDOR

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

ISPASESCU I.A. ANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ISTOC P. CORNELIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

ISTRATE D. ELENA CAMELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

ISTRATOIU D DAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

ISVORANU D ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 5.35 experimentat Respins

ISVORANU D VLADUT NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

IUBITU C. ADELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

IVAN C PETRICA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

IVAN F. NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

IVAN G. ALEXANDRA-RUZUCA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

IVAN GH IONUT COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

IVAN I CONSTANTIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

IVAN I. DANUT

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

IVAN M. RUXANDRA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

IVAN S. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.95 experimentat Reusit

IVAN S. LAURENTIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 7.45 experimentat Respins

IVAN T. ANDREI-TRAIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IVAN V IONELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

IVAN V. GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

IVANA S. LARISA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

IVANCEANU F. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

IVANCIOIU M. MIHAI CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

IVANESCU F ALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

IVANESCU I. CIPRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 9.35 experimentat Reusit

IVANOIU G DUMITRU - MARIUS

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IVANOIU GH MARIA MIOARA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

IVANUS V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

IVASCU G. MARINELA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IVASCU I CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

IVASCU I.I. ION IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

IVASCU O. SILVIU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 7.9 experimentat Reusit

JALBA DUMITRANA A. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

JALBA GH. VICTOR

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Respins

JANTA FL. MARIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.55 experimentat Respins

JANTA I ELENA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

JANTA I IONUT MIREL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

JANTA I.GH. ANDRA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

JARCA I ROBERT PETRICA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

JENTOIU C. GEORGE ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

JIAN O.M. ANDREI-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 experimentat Reusit

JIANU D. IONELA RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

JIANU I. CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

JIANU I. CRISTI-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JIANU I. ELENA-DENISA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Istorie 6.6 Sociologie 8 nivel mediu Reusit

JIDOVU C. DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

JIDOVU I. ANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

JIDOVU I. BOGDAN-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

JIJAU I NICOLETA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

JINGA - IOSIF I. AURELIA - CONSTANTA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 4.6 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

JINGA - SUDITU I. IONELA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

JINGA D. TATIANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

JINGA GH. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

JINGA S. VALENTIN - STELIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

JOE I IONUT-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.5 avansat Respins

JOITA _ ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

JOITA C. GABRIEL-GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.9 experimentat Reusit

JOITA M IULIA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

JOITA M. OANA-EVELINE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

JOITA-CIOBANU G ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9 experimentat Reusit

JOITESCU T. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

JUBLEANU GH COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 6.9 experimentat Reusit

JUGANARU E. ANA - GISELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

JUGANARU I AURELIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

JUGANARU I PETRICA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

JUGANARU-DUMITRESCU A. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 nivel mediu Reusit

JUGRAVU I.N. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

JUSCA GH CONSTANTINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

JUSCA GH. GHEORGHITA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

JUVERDEANU S. STEFANIA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 7.35 Fizica 2.8 incepator Respins

JUVETE V IONUT GRATIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

KELEMEN M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

KRIZSALA A.C. IOANA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

LABA M CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

LABA M VIORICA LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LACATUS M. MARINELA-RALUCA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LACATUSU V. GABRIEL - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

LACHE I ELENA IULIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 3.25 experimentat Respins

LACUREANU G. ELENA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

LAITA D. MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 7.35 nivel mediu Reusit

LAITA D. NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LAITA N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

LALU I FLORIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LAPADAT C NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1—A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LAPADEAN S. STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

LARGU GH ROBERT MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.05 avansat Respins

LASCU I VASILE LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

LAUTARU A CRISTINA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Psihologie 8.45 experimentat Reusit

LAUTARU M IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.3 avansat Respins

LAZAR A. LAURA-ADRIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LAZAR C ANDREI VALENTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

LAZAR C ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.1 avansat Respins

LAZAR C ILIE LIVIU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.45 avansat Respins

LAZAR C. BIANCA-LARISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LAZAR C. DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LAZAR D. CONSTANTIN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 7 avansat Respins

LAZAR GH. MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

LAZAR GH.S MIHAI-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LAZAR I RELU MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LAZAR I. ION CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

LAZAR L. ION-MADALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

LAZAR M. DIANA - AURORA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

LAZAR M. IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

LAZAR N. ROBERT-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LAZARESCU C. DRAGOS

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

LAZARESCU I CONSTANTIN PETRISOR

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

LAZARESCU M ALEXANDRA OANA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

LAZARESCU M CRISTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 6.05 experimentat Reusit

LAZARESCU M.I. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

LAZARESCU N. NICOLAE LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

LAZARICA N. MARIA - MIRABELA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 5 avansat Respins

LAZARICA S ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

LAZAROIU GH. ROXANA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

LAZAROIU I. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

LAZAROIU L. ANDRADA - IOANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LAZAROIU M. STEFANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

LAZAROIU V. BOGDAN - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

LAZAROIU V. MIHAI

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.1 avansat Respins

LEASA F GEORGE - VIOREL

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

LEASU V. IONUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.4 avansat Respins

LEAU E.GH. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.8 experimentat Respins

LECA G.P. GABRIEL - VASILICA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

LECA GH. GABRIELA-ELENA

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

LECA M ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Fizica 3.7 avansat Respins

LEMNARU GH.A. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LEONTE . VASILE SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

LEOVEANU D. VIORELA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

LEPA D. IOANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.4 avansat Respins

LESE G. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

LEU C.M. ION ANEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

LEUSTEAN V.M. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.25 avansat Respins

LICA GH. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

LICA I. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

LICA I. FLORENTIN

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LICA I. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

LICACIU G ALIN IULIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.05 experimentat Reusit

LICAN M IONEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LICAN M IONICA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

LICXANDRU R.M LARISA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

LILEA M ADELA FLORICICA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

LILEA M DANIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

LINCA F GEANINA VASILICA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Informatica T2 Pascal 5.35 experimentat Respins

LINCA F IONEL MARIUS

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Respins

LINTA A. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

LINTA C. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

LINU N. ALEXANDRA-SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

LISENCHE V GABRIEL BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LITA A. IOANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LITA E. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

LITA M MIHAELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

LITA N. IONUT - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

LITA P. VIOREL

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LITESCU V ION DAFINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

LITESCU V. FLORENTA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 4.1 experimentat Respins

LITOIU - DUMITRESCU P FLORIN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LITOIU D. DORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

LIVEZEANU D. ROXANA GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

LIVEZEANU D. VLAD - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 3.6 experimentat Respins

LIVEZEANU GH. IONELA - LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

LIVEZEANU M. MARINEL CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

LIXANDRU F IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2–A2–A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

LIXANDRU I.M. BOGDAN-MIHAIL

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Economie 4.25 experimentat Respins

LIXANDRU M RADU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LOLOT C STELUTA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

LUCA - ILEANA N. NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 2.2 avansat Respins

LUCA D. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Respins

LUCA GH. ANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 experimentat Respins

LUCA I.M. ERIKA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2–A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 avansat Respins

LUCAN C MARIUS-SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.05 experimentat Respins

LUCAN G. ALEXANDRU COSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

LUCAN I. IONELA DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

LUCAN I. ROBERT IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2–B1-A1- Istorie 3 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

LUCHIAN D. STEFAN-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.05 experimentat Reusit

LUCHIANOV I SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

LUCICI G.L. ISABELA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LUNCEANU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

LUNGAN R MIHAELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Respins

LUNGU A OANA ELENA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LUNGU A. DRAGOS MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUNGU D MIRCEA SILVIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LUNGU D RUXANDRA MIRELA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUNGU F. VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

LUNGU GH MARIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

LUNGU GH. ADRIANA - GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

LUNGU GH. ROXANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.95 experimentat Reusit

LUNGU M ION - ROMICA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

LUNGU Z ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

LUPEANU I.G. GABRIELA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUPESCU N. DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

LUPESCU V ADRIANA-STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUPU A. ALIN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.9 avansat Respins

LUPU A. MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Reusit

LUPU C ADRIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 experimentat Respins

LUPU D. ROBERT MIHAIL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7 avansat Respins

LUPU D. VALENTINA-RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

LUPU F.A. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

LUPU I ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

LUPU I LIANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

LUPU I NICOLETA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

LUPU I. AMALIA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LUPU I. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LUPU I.F. ANA-MARIA-GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LUPU M. ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

LUPU S RAZVAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

LUPU V. GABRIEL ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 6.85 avansat Respins

LUTA M AURELIA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza N/p Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator N/p

LUTA N FLORINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

LUTU A.N. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.05 Fizica 2.25 avansat Respins

LUTU AN ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.25 experimentat Respins

LUTU I DORINEL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2–A2–A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

LUTU I. OVIDIU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

LUXANDRA V. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MACANEATA P. MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MACEASA C IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 6.6 experimentat Reusit

MACHE C ANDREEA CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2–A1-B1-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

MACHE CRISTESCU C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MACINOI IM ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MACINOIU F HERMINA LENUTA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 4.75 avansat Respins

MACIUCA L.C. COSMIN IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

MACOVEI R. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

MACREA L. DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MAGURA VT GEORGIANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

MAGUREANU M.D. RALUCA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

MAICAN C. LEONARD-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MALAIASI C. LAURA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

MALEA V.E. IOAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MALUREANU A.C. DIANA - LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MALUREANU P. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MALUSANU I.V. RAZVAN - GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MAMULAS N. MARIUS IULIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANATUICA C ELENA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MANDA G. MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MANDA GH SMARANDITA LAVINIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MANDA GH. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MANDESCU V. ROBERT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MANDITA D.N. GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MANDOIU I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A1-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

MANDU A FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MANDU I CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MANDU I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANDU I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

MANDU M.C. ALEXANDRA-IZABELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MANDU P BIANCA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MANEA A.I. CONSTANTIN-MIHAIL-EUGEN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.95 avansat Reusit

MANEA C. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Respins

MANEA E. NICUSOR BOGDAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

MANEA F IONEL IRINEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

MANEA G. DIANA IOANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.4 avansat Respins

MANEA GH ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Reusit

MANEA GH DANIEL FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MANEA GH RAMONA ILEANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MANEA GH. MIHAI LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

MANEA I. MARIUS ION

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MANEA M FLORIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

MANEA M MADALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

MANEA M MARIANA-GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MANEA M. ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MANEA N FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

MANEA N. ALEXANDRA-ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

MANEA P ELENA SIMINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

MANEA P. FLORENTINA MADALINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.2 avansat Respins

MANEA S GINA SORINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MANEA T.V. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2–B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MANEA V CRISTINA LARISA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

MANEA V MARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANESCU V NICOLETA ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

MANGA D. IULIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

MANGA I MIRELA IONELA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 1.5 incepator N/p

MANGA N IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu N/p

MANICA M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

MANOIU I ION DANIEL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MANOLE C. COSTINELA - IRINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MANOLE G.V. ANDRADA-IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

MANOLE I. IONUT - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MANOLE N IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

MANOLE P. ELENA - CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

MANOLE R. DRAGOS - IRINEL

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.9 avansat Respins

MANOLE S.N. MARCELA-MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MANOLE V. GEORGIAN - VALERIU

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.95 avansat Respins

MANOLE V. GINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MANOLEA I. ELENA-DENISA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.6 avansat Reusit

MANOLEA P. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MANOLEA V CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

MANOLESCU I LAURA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MANOLESCU I. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

MANOLESCU SN RAZVAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MANOLESCU V.C. ROBERTO CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANOLOAIA M. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MANOLOIU G. EDMOND-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

MANOLOIU GH. DRAGOS-GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.05 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

MANU A.P. EDUARD - PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

MANU I.A. OANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 9 experimentat Reusit

MANU N LARISA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

MANUTA I. CRISTINA IOANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Sociologie 9.6 nivel mediu Reusit

MARA I ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica 5.7 experimentat Eliminat din examen

MARA V CAMELIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MARASOIU A.V. MARIANA IULIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MARASOIU D ILIE CORNEL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MARASOIU M DORIANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MARC DS COSMIN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARCOLEA M ELENA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MARCU D. BOGDAN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

MARCU GH. GHEORGHE - LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MARCU I. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MARCU I.V. VIOREL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

MARCU M. TEODORA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MARCU N FLORINA MIRELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

MARCU S. ARIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

MARCULESCU V. LOREDANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 avansat Respins

MARDALOESCU S. SERBAN STEFANITA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.95 experimentat Reusit

MAREC M IUSTINIAN OLIMPIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B1–A1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

MARES A OVIDIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MARES C. IONUT-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

MARES C. LUMINITA - DENIS

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

MARES GH. ION COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MARES I ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2–B2–A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MARES I NICU LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

MARES N MADALIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.1 avansat Respins

MARES R GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 7.7 avansat Reusit

MARGARITA V. FILOFTEIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

MARGARITA V. VIORELA-MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.55 experimentat Respins

MARGESCU E. RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MARGHIOLU A ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

MARGHIOLU F CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MARIA A. ROBERT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.45 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MARIA D. ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MARIA GH. GEORGIANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

MARIA I RAZVAN IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MARIA I. BIANCA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1–A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7 avansat Respins

MARIA N. ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MARIA N. ROXANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MARIA P RELIA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 Pascal 7.4 experimentat Reusit

MARIA V PETRICA DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

MARIA V. MIHAI

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza B1–B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MARIAN G.I. ANA MARIA SIMONA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MARIAN I. MARIUS OVIDIU

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MARIAN I.M. MIHAELA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARICA I MADALINA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARICA N. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

MARICA T. ION

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.65 Fizica 7.15 avansat Respins

MARIEA M. IOANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MARIN A IULIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MARIN C IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MARIN D CONSTANTIN - COSMIN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.4 incepator Respins

MARIN D. VASILE

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

MARIN F ADELIN MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 experimentat Respins

MARIN F. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Istorie 9.6 Geografie 9.75 avansat Reusit

MARIN F. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MARIN F. ELENA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

MARIN F. MARILENA-CRINUTA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.95 experimentat Reusit

MARIN G IONELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARIN G. ANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 9 experimentat Reusit

MARIN GG GABRIEL ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MARIN H.N BOGDAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

MARIN I CATALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

MARIN I DOREL IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MARIN I IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

MARIN I MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MARIN I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CORBENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MARIN I. VIRGIL

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

MARIN M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.4 avansat Reusit

MARIN M. LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARIN M. MOISE - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 experimentat Respins

MARIN N. COSTINEL - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.2 avansat Respins

MARIN P. ALEXANDRA ELIZA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Logica si argumentare 7.15 avansat Respins

MARIN S CATALIN GEORGEL

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MARIN S GEORGIANA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 experimentat Respins

MARIN T. IONUT BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 avansat Respins

MARIN V MIHAELA-LORETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MARIN V.D. VIRGIL COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

MARINAC P.N. PAULA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MARINEANU F CONSTANTIN ROBERT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MARINESCU C. EMANUELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Istorie 9.05 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

MARINESCU C. IONELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MARINESCU D OCTAVIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARINESCU E.L IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARINESCU F.D FLAVIUS PETRISOR

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MARINESCU G. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MARINESCU G. MIHAIL VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MARINESCU GH MARIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MARINESCU GH. GEORGIANA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.8 avansat Reusit

MARINESCU GH. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

MARINESCU I NICOLAE VALENTIN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MARINESCU I. ANDREEA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

MARINESCU I. IOAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

MARINESCU I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MARINESCU M VALENTINA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MARINESCU M. ADRIAN GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

MARINESCU M. CARLA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.65 Economie 9.35 experimentat Reusit

MARINESCU M.D. DANIELA LILIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MARINESCU M.L. AIDA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

MARINESCU P CLAUDIU VASILE

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARINESCU R.M DUMITRU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

MARINESCU S GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MARINESCU V CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.35 avansat Reusit

MARINICA A GEORGE IONUT

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MARINICA A MIHAI IONEL

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

MARINICA GH IOANA MADALINA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MARINICA N. OANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

MARINITA GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MARIOARA G IONUT COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.3 experimentat Respins

MARTA I. IONELA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARTAC C.I. CORNELIA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

MARTIN C EUSEBIU FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MARTIN C IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MARTIN F VIRGIL

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MARTIN G ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Reusit

MARTIN GH. GEORGE-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 6.7 experimentat Reusit

MARTIN V IONELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MARTIN V. CARLA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

MARTINESCU O.A. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Reusit

MARTINESCU P. DANIEL NICOLAE

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MARUS C ALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MATACHE N IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MATANIE V. MADALINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.4 avansat Respins

MATAOANU M.C. MIHAELA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

MATASARU L. ION - LUCIAN

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.05 avansat Respins

MATASARU M. ANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MATEA I.S. MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Economie 6.25 experimentat Reusit

MATEA M MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

MATEA N. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.55 incepator Respins

MATEESCU A.GH. OANA-LUISA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEESCU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 7 experimentat Reusit

MATEESCU C. IULIA LARISA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MATEESCU D DRAGOS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MATEESCU D ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza B2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MATEESCU I MARIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

MATEESCU M IONUT COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MATEESCU M. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

MATEESCU N ELENA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.55 nivel mediu Respins

MATEESCU V GEORGE MIHAI

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MATEESCU V. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

MATEI A.C. ISABELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MATEI A.I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 9.3 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

MATEI C GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MATEI D EMILIAN SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1–A2–A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MATEI D. MIHAI-ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MATEI F FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEI G. ALEXANDRU-EUGEN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MATEI G. FLORIN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat N/p

MATEI G.C. ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MATEI G.V. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MATEI GH ELENA DENISA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MATEI GH. CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MATEI I ELENA ANISELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MATEI I MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MATEI I MARIA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MATEI I MARINELA DENISA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1–A2– Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

MATEI I. COSMIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 avansat Respins

MATEI I. MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.45 experimentat Reusit

MATEI I. NICOLETA - ISABELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

MATEI I. SORINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 experimentat Respins

MATEI M ELENA-LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MATEI M. MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MATEI M.C. CRISTINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.95 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MATEI N DANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

MATEI N NICOLAE FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

MATEI N NICOLAE-GABRIEL

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu N/p

MATEI N. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Informatica T3 C/C++ 5.6 experimentat Reusit

MATEI N. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9 experimentat Reusit

MATEI N. RUXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MATEI N.I. IONUT-MIHAI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MATEI T DIANA MARILENA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEI V SERGIU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

MATEI V. GABRIEL-EUGEN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATEOIU - LUPEANU M. MARILENA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.25 Fizica 2.2 avansat Respins

MATEOIU C. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Fizica 5.35 experimentat Respins

MATEOIU M. RICHARD - CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MATIUT L. MIHAI - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MATUSA I. MARIUS CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MATUSA V IULIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.85 avansat Respins

MATUSANU A. AMALIA IONELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.7 avansat Respins

MATUSOIU N. IONUT RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MAVRODIN M. TEODOR

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

MAVRODINESCU M. ANDRA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 avansat Respins

MAXIM D MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MAZARACHE G IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Sociologie 7.4 avansat Reusit

MAZARE I. GEORGIANA - ROXANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MAZGACIU C. MARIA - REASILVIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MAZILESCU M MARIA LILIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p 6.85 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat N/p

MAZILU C CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.85 avansat Respins

MAZILU D NICOLETA DENISA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

MEAUNA GH IONUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

MECLEA C. ADRIAN - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MECU M ILIE-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.7 avansat Respins

MEGHES C. CATALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MEGHES I ANDREEA-HERMINA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MEHEDINTEANU M IONUT MARIUS

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MEILA A. MARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MELEACA I. FLORINA VICTORIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1–A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

MERCAN I.R. STEFANIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MERLEA N IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MESTEACAN C. CLAUDIU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MICA I MARIANA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MICLAUS N. ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

MICU C RADUCU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1- Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 avansat Respins

MICU EF ANDREI MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

MICU I CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

MICU I GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MICU I ION DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

MICU I. CONSTANTIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.25 experimentat Respins

MICU I. IONELA GEORGETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 2.15 Economie 5.2 nivel mediu Respins

MICU M. ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MICU N CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

MICU S IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

MIEILA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Fizica 5 experimentat Respins

MIELUCA V MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MIERLA M LAURENTIU-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A1–B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.4 avansat Respins

MIEZU M VIORICA IULIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

MIHAESCU D TUDOR CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

MIHAESCU E. VIOREL-VASILE

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

MIHAESCU V. DIANA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MIHAI A LARISA ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

MIHAI A MARIUS - MARIAN

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

MIHAI A. MARIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MIHAI C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAI C. VASILICA - PETRONELA

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 7.15 avansat Respins

MIHAI D ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

MIHAI D. MILENA-EFIGENIA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MIHAI D.G. ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MIHAI G MARIA -ROXANA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIHAI G. MARIA-MARILENA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

MIHAI G.D. ION LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

MIHAI GH GHEORHE ALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Respins

MIHAI GH. ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MIHAI I ANDREI EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.3 avansat Respins

MIHAI I. ANDREEA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MIHAI I. ELENA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MIHAI I. IONUT-SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MIHAI I. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MIHAI M IULIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.4 avansat Respins

MIHAI M. ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MIHAI N IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

MIHAI N. ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MIHAI R. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

MIHAIL C CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAILA GH. IOANA-LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MIHAILA I LIVIU VIRGIL

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.55 experimentat Respins

MIHAILA I. PAULA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MIHAILA N. TIBERIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1–A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MIHAILA P. RAHELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2–B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MIHAILA S.C. LAURA MARIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

MIHAILESCU C. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

MIHAILESCU I. OANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MIHAILESCU M. DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MIHAILESCU N. NICOLETA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

MIHAILESCU N. TRAIAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.05 avansat Reusit

MIHAILESCU R.I. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MIHALACHE D. FLORIN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

MIHALACHE G ANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

MIHALACHE GH ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

MIHALACHE I. CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MIHALACHE M MARIAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.5 Fizica 9.05 experimentat Respins

MIHALACHE M. BOGDAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MIHALACHE V. FLORIN-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

MIHALCEA F IONUT

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

MIHALCEA F. IOANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

MIHALCEA GH ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Psihologie 8 experimentat Reusit

MIHALCEA I ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MIHALCEA I IONUT-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MIHALCEA V MARIN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

MIHALCEA V ROXANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1–A1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MIHALEA D.A. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Respins

MIINEA P ELENA IULIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

MILANDRU C RAZVAN MADALIN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

MILCA I. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.05 avansat Reusit

MILCA V. NICOLAE-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8.6 experimentat Reusit

MILEA G. IONUT-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-B1–A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MILEA GH. IULIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MILEA L. GEORGE-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.95 avansat Reusit

MILEA N. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1–A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MILESCU G ANDREEA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MILITARU D FLORINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Respins

MILITARU D GHEORGHE GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MILITARU G ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

MILITARU G.M FLORINA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MILITARU I CRISTINA - MARINELA

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MILITARU I. ADELINA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MILITARU M ALEXANDRU - STELIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MILITARU M NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

MILITARU M. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MILITARU M.C. MAGDALENA EMILIA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

MILITARU N. ALEXANDRU MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2–B1-B1-A2 Istorie 5.25 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MILITARU V ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

MILITARU V. DRAGOS - OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MILITARU V. SILVIU ANDREI

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

MILLER I. VICTOR -GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MILOSI N. MARIUS - CONSTANTIN

    LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MILOSTEANU M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MILOVICI D. ANDREI-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MINA G IONUT VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

MINCA C.V. DIANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

MINCA F MARIANA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MINCA G IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MINCA G. ION

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MINCA I. ANTOANETA LARISA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.4 experimentat Respins

MINCA I.D. ANA MARIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

MINCA N BOGDAN MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

MINCA O.F. IOANA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9.45 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

MINCA V. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 7.35 experimentat Reusit

MINCIUNA I ELENA MARILENA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 7.4 avansat Reusit

MINCIUNA M. MARIUS

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1–B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 6.95 nivel mediu Respins

MINCIUNA M.I. MIHAI-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 6.85 experimentat Reusit

MINCIUNA P. ANDREI - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza B1–B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MINCIUNA T. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MINCIUNA T. MIHAELA-IULIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MINCU I. ELENA NICOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

MINDALAC C. CRISTINA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Economie 8.3 experimentat Reusit

MINDREANU F ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MINDREANU G. LUCIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 incepator Respins

MINDREANU T IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

MINDROC M ANI MARIANA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

MINDRUTA C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.45 experimentat Reusit

MINDRUTA N IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2–B2–A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MINDRUTOIU N LOREDANA LILIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MINDU M ANA MARIA MONICA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MINEA D ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MINESCU V. DANIEL COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

MINOIU M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2–A2– Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MINU A. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MINZATU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 experimentat Respins

MINZATU V. MADALINA-ANA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 8.55 avansat Reusit

MIRA M.G. IONELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.6 experimentat Respins

MIRCEA I FLORENTINA LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

MIRCEA L.N. LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

MIRCIOAGA F. IONELA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MIRCIOAGA FL CRISTIAN IONEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 avansat Respins

MIREA C. CRISTINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MIREA E IONELA LAVINIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MIREA I ALINA-VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MIREA I CONSTANTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MIREA P IONELA ALINA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MIRGHEANU C. CONSTANTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIRICA C. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MIRICA I. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6 nivel mediu Respins

MIRICA M DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MIRICEL V. GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

MIRITA I. VALENTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat N/p

MIRITOIU F. ANGEL - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MIROIU GH. ALINA FLORINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MIROIU L MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.75 avansat Respins

MIROIU S. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

MIROSANU D. IONELA-AURORA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

MIRZAC B. FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MISU I CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MITOI I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MITOI L. RAZVAN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

MITOI V MADALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

MITRAN P.N. GEORGIAN OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

MITREA A. LARISA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.45 experimentat Reusit

MITREA I. ALEXANDRU MARIAN

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.7 experimentat Respins

MITREA I. IULIA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

MITREA I. RAZVAN IONUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MITREANU GH. ION

    LICEUL TEHNIC PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

MITROFAN A VALENTINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

MITROFAN A. ALBERT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

MITROIU VT ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MITU F. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

MITU GH. ILARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza A1–B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

MITU I. ION

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

MITU M. MIHAELA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

MITU N. NICOLAE - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1–B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MITU V. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MITUT A ELENA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.7 avansat Respins

MIU A. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.25 experimentat Respins

MIU F VASILE VALENTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 2.6 Limba engleza Matematica T2 7.6 Fizica 5 avansat Respins

MIU F. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MIU I ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

MIU I. ANDREEA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MIU M VICTOR

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MIU M. ROXANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

MIU S DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.1 avansat Respins

MIU S NICOLAE GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 experimentat Respins

MIU S STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MIU S.I. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MIULESCU M. IONUT - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 4.3 avansat Respins

MIUTU P FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Eliminat din examen

MIZGACIU D. PETRILENA - IONELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MIZGACIU V FLORIN - DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

MLADIN M ANDREI - MARIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica N/p experimentat N/p

MOAGHEN G ELENA

    GRUP SCOLAR I.G. DUCA VEDEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MOCANASU P.C. IOANA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

MOCANU - CRETU D. MARINELA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1–B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 5.95 avansat Respins

MOCANU A MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOCANU C. RADU NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 6.5 incepator Respins

MOCANU E. DANIELA

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

MOCANU E. MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Fizica 6.05 avansat Reusit

MOCANU G FLORINA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOCANU GH ADELUTA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

MOCANU I IULIANA ELENA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MOCANU I. MADALIN-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.55 Fizica 5.25 avansat Respins

MOCANU TO CATALIN PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MOCIOC A ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1–B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

MOCIOI D. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MODAN I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MODAN M GEORGE EUGEN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2–B1-A1- Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MOGARU C. CONSTANTIN-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 6.6 avansat Reusit

MOGARU M. MADALIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MOGIRDAU C.V. CRISTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Respins

MOGOSANU N FLORIN MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MOHORA O.C. DIANA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

MOICEANU D. MARIA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MOICEANU E. DANIELA - EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

MOICEANU F ROXANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MOICEANU GH. CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

MOICEANU R. ELENA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

MOIS D. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.15 experimentat Reusit

MOIS V ROXANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.9 avansat Respins

MOISE A. ANDRA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MOISE A. DRAGOS - AXEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2 nivel mediu Respins

MOISE C. LIVIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.75 experimentat Reusit

MOISE D.D. EMANUEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.95 avansat Reusit

MOISE M. MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MOISE M. STEFAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOISE N. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MOISE ST. STEFANIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOISE V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MOISESCU C ANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOISESCU G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MOISESCU S. ANA - MARIA - ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 7.15 nivel mediu Respins

MOISESCU V.M. IOAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN GH. ANTONIA GRATIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MOLDOVAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MOLDOVANU V IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 experimentat Respins

MOLDOVEANU C. IULIA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOLDOVEANU I FLOAREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MOLDOVEANU M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

MOLDOVEANU V MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MOLEA A MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOLEA D NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MOLEA GH IULIAN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 4.1 avansat Respins

MOLEA I NICULINA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MOLOIU - STEFAN I. ANISOARA

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Fizica N/p avansat N/p

MONDIRU D ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

MONDOC I. CODRUT - COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MONEA G. VLAD-IULIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MORARU DV DANIELA FELICIA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MORARU G. IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MORARU GH. ANCA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MORARU GH. ELENA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

MORARU N. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

MORARU R ROMINA ELENA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MORARU S ANDREEA COSMINA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

MORASCU A. ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 6.45 experimentat Respins

MORCOV GH. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MORDONU G COSMIN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 experimentat Respins

MOREL D. NATALIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MOREL E. SORIN - LIVIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

MORLOVA E. CARINNA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MORLOVA I. SORIN-AUREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

MORLOVEA F CAMELIA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

MORMOLEA A.C. ADELIN - GEORGE

    GRUP SCOLAR I. C. PETRESCU STALPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOROE N.O. RADU - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.65 experimentat Respins

MOROIU S. MADALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MOROSAN C DIANA COSMINA

    LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN CAMPULUNG Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MOROSAN N OANA - MADALINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER RUCAR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

MOROSANU I. MARIAN

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

MOSNEAGU C IULIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 avansat Respins

MOSOIA GH FLORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

MOSOIA GI ALEXANDRU ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

MOSOIA L. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.15 Fizica 8.1 experimentat Reusit

MOSOIANU N GEORGE GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Fizica 2.85 experimentat Respins

MOSTEANU C. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 10 experimentat Reusit

MOSTOGHIU I GEORGIANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 experimentat Respins

MOSTOGHIU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

MOTEI F.P. OANA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 9.1 experimentat Reusit

MOTESCU M.L. ANA MARIA

    LICEUL DE ARTA DINU LIPATTI PITESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Logica si argumentare 6.8 experimentat Respins

MOTOC I ELENA IONELA

    GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MOTOI F. GHERGHINA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

MOTOI F. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

MOTOI M MADALINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.7 avansat Respins

MOTOI O. CANDIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Fizica 5 experimentat Reusit

MOTOI V. COSMINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2–A2-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

MOTOIANU M ALEXANDRU PETRICA

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MOTRUN D. LUANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MOTRUN V. MADALIN - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

MUCENIC P. PETRUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MUNTEANU C.M. LARISA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE DIMA PITESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

MUNTEANU V. IOAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

MURARESCU P ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

MURARIU V VASILICA

    LICEUL TEORETIC ION CANTACUZINO PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

MURARU I.R. MADALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.7 Economie 6.95 experimentat Reusit

MURESAN ST MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 2.7 nivel mediu N/p

MURESAN V CLAUDIU - CASIAN

    GRUP SCOLAR MOZACENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MURESAN-JIANU C.G.O. BIANCA

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MURESANU N MARIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

MURGULET C. NARCIS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 avansat Respins

MURGULET F ALEXANDRU IULIAN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

MURGULET V LAURENTIU IONUT

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.6 avansat Respins

MURINEANU G IRINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MUSAT A.I. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MUSAT G FLORENTINA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.5 avansat Respins

MUSAT G.V. VLAD-ANDREI

    GRUP SCOLAR FERDINAND I CURTEA DE ARGES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

MUSAT GH ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

MUSAT GHT ALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MUSAT I. ALINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MUSAT M IONUT PETRISOR

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1–B2– Matematica T2 1.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MUSAT O ANA RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MUSAT S.C. GEORGE SERGIU

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.3 experimentat Respins

MUSAT V.C. ALEXANDRU - NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC CAMPULUNG Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MUSATOIU C. CIPRIAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

MUSATOV G ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.6 Limba franceza Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Respins

MUSCA V MARIA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MUSTATA I DORINA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.65 avansat Respins

MUSTATA M IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE CONSTRUCTII NR. 2 PITESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MUSTATA M.C. NICOLAE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MARACINENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Reusit

MUSTATA N MARIUCA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MUSTATA V. CRISTI-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MUSTATEA E. ALEXANDRA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MUSTEATA P FLORINA ADRIANA

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MUTIU V.P. RADU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

MUTU GH ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MUTU I. GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX NEAGOE VODA BASARAB CURTEA DE ARGES Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 5.95 experimentat Respins

NACEA P. TOMA-PETRE

    GRUP SCOLAR DOMNESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

NACIU TM CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

NADRAG F IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU PITESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 experimentat Respins

NAE A. GEORGIANA AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ZINCA GOLESCU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

NAE C FLORENTINA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.9 avansat Reusit

NAE C IULIAN

    LICEUL TEORETIC COSTESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

NAE C MIHAELA

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NAE I ADRIAN

    GRUP SCOLAR ASTRA PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NAE I GEORGIANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

NAE I IONELA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 4.25 Economie 5.15 avansat Respins

NAE P ALEXANDRA -FLORINA

    GRUP SCOLAR AUTO CURTEA DE ARGES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

NAFTICA C. ELENA CERASELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1–A1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

NAFTICA C. GHEORGHE COSTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2–B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

NAFTICA O. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA CURTEA DE ARGES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.7 experimentat Reusit

NAGY C STEFANIA LARISA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

NAN R. MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.45 avansat Respins

NANDOR V. CATALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

NANIA I. ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NANIA P SILVIU FLORIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

NANU M GEORGETA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

NASTA N ANDREIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.25 experimentat Reusit

NASTASE A. FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL COSTESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

NASTASE A. LAURENTIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.2 avansat Respins

NASTASE C MADALIN

    GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI DACIA PITESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

NASTASE C. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC CAROL I CAMPULUNG Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.5 Fizica 6.55 experimentat Respins

NASTASE G.M. VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ARMAND CALINESCU PITESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NASTASE I.A. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.C. BRATIANU PITESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T2 Pascal 8.55 experimentat Reusit

NASTASE M. LAVINIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NASTASE N NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR STEFANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2 nivel mediu Respins

NASTASE N. NICOLETA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL LICEAL ALEXANDRU ODOBESCU PITESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.5 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

NASTASE P SILVIA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MARIA TEIULEANU PITESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 2.7 incepator Respins

NASTASE P. SILVIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CURTEA DE ARGES Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2–B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NASTASESCU P. PETRUTA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CONSTANTIN DOBRESCU-ARGES CURTEA DE ARGES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Psihologie 6 experimentat Respins

NASTEA C. CLAUDIA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR MIHAI VITEAZUL PITESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franc