Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Alba

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Alba, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ACHIM F BETINA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Economie 8.15 experimentat Reusit

ACHIM I RAZVAN MIHAI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

ACHIM I. ALIN - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ACHIM P ILIE DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ACHIM P. PETRU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

ACHIMESCU I MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Respins

ACHIMESCU P. GHEORGHITA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

ACHIMET N ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 avansat Respins

ADAM D ANDREI MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

ADAM DI IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 Neprezentat Geografie 8.45 nivel mediu Neprezentat

ADAM E MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv Pascal 6.35 experimentat Reusit

ADAM I FLAVIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

ADAM I IOAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 3 avansat Respins

ADAM I MARCEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 1 avansat Respins

ADAM I. ERZSI - MARTA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ADAM M. MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

ADAM V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

ADAM V. NICOLETA DANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

ADORJAN Z MARK - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.7 avansat Respins

AFTENIE I. EMILIA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AGACHI T TEODORA-MALVINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.05 experimentat Reusit

AILOAIE C ANDREEA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 8.9 experimentat Reusit

AIOANEI C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B2---A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ALB G NICOLAE CATALIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

ALB L MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Neprezentat

ALBA D.V. DAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

ALBANI-ROCCHETTI S DORESIANA JACLINE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.4 avansat Reusit

ALBESC S. FLORIN-NICOLAE

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALBU CM CALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.85 experimentat Respins

ALBU D. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.8 Geografie 8 avansat Reusit

ALBU E IOAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

ALBU E. MARIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

ALBU I NICOLAE ADRIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

ALBU I VALENTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.85 incepator Respins

ALBU M. DOREL SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

ALBU M.D. VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.25 Geografie 7.1 avansat Reusit

ALBU N. ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.85 experimentat Reusit

ALBU S.V. RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

ALBULESCU I. DRAGOS-BENONE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ALDEA V VALERIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ALDEA V. ION - COSMIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

ALEXA E RAUL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ALEXA I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

ALEXA I. ADRIANA SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ALEXA N OANA-SORINA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

ALEXANDRU T ANDREEA - SORINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ALEXIEVICI M MARIA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.4 avansat Reusit

ALI T.G. EDIS

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ALION D. IULIA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ALMASAN N ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.55 Respins

ALMASI A BRIGITTA-MARGARETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

ALOMAN V IOAN-ANDREI

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

AMARANDEI N PAUL - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 5.9 Fizica 5.4 experimentat Respins

AMARIEI I CATALIN FLORIN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

AMBRUS G BEATA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 2.85 Geografie 4 avansat Respins

AMOROZO I.D CIPRIAN OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ANCA F IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat avansat Neprezentat

ANCA G NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

ANCA I.C. MARIUS NICOLAE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

ANCA I.I. ELENA MARIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

ANCA M.T. ALIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.75 avansat Reusit

ANCAU I.M. DELIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Respins

ANCAU MR CIPRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

ANCAU N SIMION ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

ANDONIE I. ADRIANA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.75 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Respins

ANDONIE M MARIA - CORINA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

ANDREA A VIORICA VALERIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ANDREEV G OLGA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

ANDREI N.G. LIGIA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat experimentat Neprezentat

ANDREIKA I. IOAN SERGIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ANDREIKA L IOANA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

ANDRES I MARIUS CRACIUN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANDRICA P ALEXANDRA PETRONELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

ANDRONE A AVRAM-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ANGHEL D MADALINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 4.55 experimentat Respins

ANGHEL F.I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 experimentat Reusit

ANGHEL G GEORGIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

ANGHEL I SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ANGHEL I VALERIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ANGHEL N NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T2 7.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANGHEL N.C. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 8.9 experimentat Reusit

ANGHEL T CORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

ANGHENE C ALEXANDRA ILEANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Filosofie 5 nivel mediu Reusit

ANTICA P. CATALIN-STEFAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Neprezentat

ANTOHI A ALEXANDRINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

ANTONIE O IOAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

ANUSCA I DIANA IOANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

ANUSCA I. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 6.25 avansat Reusit

APA I IOAN - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

APACZAI A ARPAD CSABA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.05 avansat Reusit

APACZAI A LASZLO ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 5.85 avansat Reusit

APOLZAN G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

APOPEI G MIHAELA GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 incepator Respins

APOPEI I CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5.4 experimentat Respins

APOPEI M ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

APOPEI M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

APOSTOL F. BIANCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

APOSTOL G. ALINA-RAMONA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 7.6 experimentat Reusit

APOSTOL M IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

APOSTU I ALINA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

APREUTESEI V PETRU-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.75 avansat Respins

ARCANA D ANDREEA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

ARDELEAN D. SIMZA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ARDELEAN M.D. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ARDELEAN N ROXANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

ARGATU C.C. ANCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ARIESAN N.H. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

ARION C ALINA DANIELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

ARION D. BIANCA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 7.05 avansat Reusit

ARION I. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 1.2 incepator Respins

ARION V MIHAI LUCIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.05 avansat Reusit

ARITON I. IOAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ARMEAN G. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

ARMEANA G IOAN RAUL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1--A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

ARON A. DORIN - DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

ARON A.I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ARON I. DAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ARONET G ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ARPASEAN I GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.3 avansat Reusit

ARSAN G DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

ARSIN I. DELIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat incepator Neprezentat

ARSIN I.R. MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ARSIN N.M LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

ARSIN N.M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

AVRAM A ANA MARIA MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 8.45 avansat Respins

AVRAM A. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.75 incepator Respins

AVRAM A. MINODORA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

AVRAM C BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

AVRAM D MARINELA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Economie 2.85 nivel mediu Respins

AVRAM D.I. LAURA - OTILIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

AVRAM DV ADRIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

AVRAM I GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 9 experimentat Reusit

AVRAM I MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

AVRAM L.T. LIVIU-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVRAM MT ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Economie 2.05 nivel mediu Respins

AVRAM MT VIOLETA MARINELA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Economie 2.2 nivel mediu Respins

AVRAM N ADRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.75 avansat Respins

AVRAM N ANAMARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

AVRAM N. ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.7 incepator Respins

AVRAM N. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

AVRAM P CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.25 avansat Respins

AVRAM R LIVIU MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.7 avansat Respins

AVRAM R NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat incepator Neprezentat

AVRAM R.P. MARIUS VASILE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

AVRAM S NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Economie 2.5 nivel mediu Respins

AVRAM S.D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

AVRAM S.V. ANDREEA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.2 avansat Reusit

AVRAM V ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

AVRAM V. ALIN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

AVRAM V. MAGDALENA LILIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.55 experimentat Reusit

AVRAMUT P PETRU MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BABA A ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BABA C SERGIU MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BABA I VALENTIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BABAN T MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

BABOS E KLARA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

BABUT V ALEXANDRU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BAC N GABRIELA ANTOANETA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 3.35 experimentat Respins

BACAINTAN M. FLAVIUS - MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BACALI T PAUL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

BACILA D ALEXANDRU-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BACILA F. EUDOCHIA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BACILA I. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BACILA P. ELENA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BACIU C ANCA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BACIU E. TEODORA-LUCIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BACIU I ADELINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.15 avansat Reusit

BACIU I CATALIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BACIU N CORNELIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BACIU N. ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.3 avansat Respins

BACIU V. CORINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.6 incepator Respins

BADAU G MARIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Istorie 4.2 Geografie 2.35 nivel mediu Respins

BADAU I ANDREI IOACHIM

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

BADAU I CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.5 avansat Respins

BADAU V NICOLAE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

BADESCU T FELIX-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BADILA D.M. FLORENTINA-DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BADILA G ALINA GABRIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BADILA G BOGDAN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

BADILA M COSMIN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BADILA N ALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BADILA P DAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 Pascal 4.3 experimentat Respins

BADILA Z NAOMI-NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BADIU D. GAROFITA - IRINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Neprezentat

BAESAN I DIANA RAMONA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 6.55 avansat Reusit

BAIASAN A LIVIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 Respins

BAIASU A. CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.3 experimentat Reusit

BAIC V TEODOR AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BAIES I IONEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

BAIESAN D NICOLAE DANUT

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

BAILA I.V. ADELINA-PATRICIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BAKK I NOEMI ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.1 avansat Reusit

BAKO L LASZLO HUNOR

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 1.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Filosofie 5.1 experimentat Respins

BALALZS D TUNDE ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BALAN A. RADU-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BALAN C ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BALAN LA ADRIAN - AUREL

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

BALAS I.F. ADELINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.85 avansat Reusit

BALASCAN E FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

BALAU G. TEODOR - MARIUS

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BALAZS A LEHEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 2.25 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.35 avansat Respins

BALAZS F ALINA - LORENA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 5.95 avansat Respins

BALAZS F.Z. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Neprezentat

BALAZS G TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BALAZS O ATTILA DENES

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

BALAZS S. STEFAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BALDEA I DANIEL IOAN IACOB

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BALEA A ADRIANA ANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 experimentat Respins

BALEA A FLORIN CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Reusit

BALEA C LELICA DANIELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BALEA C MARCEL CORNEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

BALEA D ELISABETA AURICA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BALEA D. MARIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BALEA E VIOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

BALEA G ANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BALEA G VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.25 experimentat Reusit

BALEA I CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.3 nivel mediu Respins

BALEA I DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

BALEA I IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 1.95 avansat Respins

BALEA I MARIUS NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BALEA I VASILE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1---A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

BALEA N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BALEA P NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BALOS A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

BALSAN A ANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Chimie anorganica T2 Nivel II Neprezentat nivel mediu Neprezentat

BALTAT I. IONELA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BALTAT M. SORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

BANC D. DAN-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BANCIU V DIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.2 incepator Respins

BANCIU V. PAUL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BANDI D DEZIDERIU ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BANDI I DANIEL IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.45 avansat Respins

BANDI L OLIVIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BANEA S ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

BANTA P.S. CEZAR ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BAR L LAZAR LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BAR S MIRELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BARA V. GRETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

BARA-NEGHIU G LUCRETIA ANA MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BARABANT O.D CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BARABAS P IULIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

BARASTEAN S.P ANDREEA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BARB G GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6 experimentat Reusit

BARB I IOAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.35 Logica si argumentare 8.65 experimentat Reusit

BARB L CLAUDIA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

BARB V CORINA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BARBAT D.C. ALEXANDRA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 8.75 nivel mediu Reusit

BARBAT I. IONITA-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BARBOIU V DORIN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv Pascal 5.15 experimentat Reusit

BARBONIE M. FABIAN-OCTAVIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BARBU C IULIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 9.8 avansat Respins

BARBU C OVIDIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.65 avansat Respins

BARBU C. ANDRADA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

BARBU I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BARBU I NICOLETA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.15 incepator Respins

BARBU O OVIDIU-HOREA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.9 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

BARBU P DUMITRU CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

BARBU V ANCA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 7.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BARBU VA CATALIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

BARBULET A. PETRU - MIHAI

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BARBULET I. IOAN - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

BARBURE I ADRIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BARDI M ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 Pascal 8.15 experimentat Reusit

BARDOS I ALIZ

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.85 limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Geografie 6.65 avansat Reusit

BARJICA T. DORINA - IULIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BARJUCA E ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BARLABAS F FLORIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BARLABAS I FLORIN - IOAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.35 avansat Respins

BARLEA M ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BARLEA V MIRELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BARNA A. BOGDAN-AUREL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

BARNA A. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

BARNA M MARIUS SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BAROTHI L.G. LASZLO

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BARSAN T ALEXANDRA DALIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 8.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BARSTAN G ADRIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

BARTA V.S. ROBERT SORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BARTHA I EVA ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 5.4 avansat Reusit

BARTHA I IULIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BARTOC N.I CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A1 Istorie 7.45 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BARTUS D.N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.55 Geografie 6.2 avansat Reusit

BASA I.D. OANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BATALI M.P MIHAI FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BEBESELEA C COSTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1--A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

BEBESELEA C IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A1--A1-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BEC L CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

BEC L FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BEC R. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.45 incepator Respins

BEC T.I CATALIN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BECA C. CORNELIUS VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

BECA V ELENA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BECA V IOAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BEDELEAN M. MIHAI - RAUL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.35 experimentat Reusit

BEGA G GABRIELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

BEGA I IOANA DANIELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

BEJU I ALEXANDRA PAULA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BEKO E EMESE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BELA P. PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BELCI V CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Matematica T2 6.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BELDEAN I IULIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 9.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

BELDEAN N NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.1 avansat Reusit

BELDEAN V CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BELEA G ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

BELEA V. CRISTIAN - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BELEI G ANDREIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

BELEI G CRISTINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Economie 2.9 nivel mediu Respins

BELEIU A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

BELEIU E DANIELA AURELIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BELEIU G IOSIF CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BELEIU I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BELEIU M MARIUS-IOAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BELEIU R FLORIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BELEIU R MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BENCHEA L. RAZVAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BENCHEA S. ALIN - STEFAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BENCHEA V. ELISEI

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

BENCHIA T. IOANA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

BENCZE I. ANNA NOEMI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BERA I.M. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.8 experimentat Respins

BERBECE D. ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

BERCEA I IONUT - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BERCEA P SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 4.4 avansat Respins

BERCHI S.L. IOSIF VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.55 avansat Respins

BERCHI V ALEXANDRA-VIRGINIA-FLORE

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BERCHISAN G SERGIU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

BERETEAN L. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BERGHEZAN V. VLAD-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

BERGHIAN N. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BERINDEI G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

BERINDEI P ANDA SIMONA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BERINDEIE N DANIELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BERINDEIE R CLAUDIU ROMULUS

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

BERINDEIE T MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.2 incepator Respins

BESCHIU C ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.753 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 8.1 avansat Respins

BESCHIU V. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BESOI GH. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

BESOIU I IOAN CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 5.3 avansat Respins

BESOIU V MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

BET T GABRIEL IONUT

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

BETU A ADRIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BEXA E. IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BIBOLAR I MIHAELA MADALINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BICHESI A.C ANDREI-BOGDAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.7 experimentat Respins

BICHIS L. GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BICUT I GABRIELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Sociologie 7.4 nivel mediu Reusit

BIDIGA N FLORINA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

BIIAN I. EMIL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

BIIAN I. IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BILASCO V ADRIANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 2.8 Fizica 2.6 nivel mediu Neprezentat

BILASCO V. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 2.55 avansat Respins

BILDEA N. RODICA - SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BILDEA V. GHEORGHE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BILE G. GRIGORE- CALIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 Pascal 5.25 experimentat Respins

BILEA I. ANGELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 nivel mediu Neprezentat

BILIBOK E ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.75 limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Filosofie 5.2 experimentat Respins

BIRAU I DORINA TATIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 Respins

BIRAUT F MIRELA FLORINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Respins

BIRCEA E MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.75 incepator Respins

BIRLA G ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

BIRLA G EMANOIL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BIRLA I IOAN RADU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BIRLA I IOANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.55 avansat Respins

BIRLA S SORIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv Pascal 9.65 experimentat Reusit

BIRLA V DORINEL VIOREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

BIRLEA N. DANIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BIRLEA N. NICOLAE-SILVESTRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

BIRLEA O. SIMON

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

BIRLUT A.N. LUCIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

BIRLUT T CRISTIAN TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

BIRLUT T. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.4 incepator Respins

BIRO GH BRIGITTA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.85 experimentat Reusit

BIRSAN M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 6.35 experimentat Reusit

BIRSAN M.G GRATIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.55 experimentat Respins

BIRSAN S ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 2.8 avansat Respins

BISBOACA A. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

BISBOACA I MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 avansat Respins

BISBOACA N NICOLAE-IERONIM

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie Neprezentat experimentat Neprezentat

BISCA I RAMONA ANCA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BISCAR S SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BITE I IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BITE T IOACHIM NICUSOR

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat incepator Neprezentat

BITU N NICOLAE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Respins

BLADA D ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

BLADA I.F. FLORENTINA-PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

BLAGA I ILIE

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 incepator Respins

BLAGA M SEBASTIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 4.05 avansat Respins

BLAGA V. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.35 avansat Reusit

BLAGA V. DANIEL-SILVIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

BLAJ C MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.7 incepator Respins

BLAJAN M DAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BLAJAN M MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.55 Geografie 8 nivel mediu Respins

BLAJAN OF ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.25 Logica si argumentare 8.55 avansat Reusit

BOANCA I. ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

BOANCAS V PAUL-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.65 avansat Reusit

BOANDA V. RODICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 incepator Respins

BOANDEA I IOAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 avansat Respins

BOAR I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

BOBA N MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 3.35 Geografie 6.2 incepator Respins

BOBAILA N ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BOBAR D ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

BOBAR IM MARIA ADRIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BOBAR M ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOBAR TE ANDREEA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.25 avansat Respins

BOBITAN D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOBITAN T.M. MARIUS-RARES

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BOBOIA C.I. ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BOBOIA V CATALIN VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.65 incepator Respins

BOCA A SORIN-GABRIEL

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6.1 experimentat Respins

BOCA G CLAUDIA SINZIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

BOCA I.D. IOANA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

BOCA N IRINA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 avansat Respins

BOCA S PAULA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

BOCA V. PETRU - AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 5.85 avansat Reusit

BOCAI G. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 6.05 experimentat Reusit

BOCSA A. ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BOCSA C CARMEN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 2.2 avansat Respins

BOCSA C ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.2 avansat Respins

BOCSA I CORINA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

BOCSA N ADELINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

BOCSA N IOAN MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BOCSA V VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

BOCSARDI E. BIANCA-ELISABETA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BODEA A ADRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BODEA CASAT DELOREAN V MARCELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

BODEA I CRISTIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.5 avansat Respins

BODEA I MIRCEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 3.9 Geografie 3.15 avansat Respins

BODEA V ADINA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 6.6 incepator Respins

BODOR D ANDREEA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

BODOR NM ADELINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 8 experimentat Reusit

BOESCU I MIHAI-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.5 incepator Neprezentat

BOGATAN N TIBERIU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

BOGDAN A MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.7 avansat Reusit

BOGDAN CASAT STEFAN I ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

BOGDAN D IOSIV

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BOGDAN D. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

BOGDAN D. PAUL-STELIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BOGDAN I DANUT DRAGOS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Respins

BOGDAN I. RAUL-OVIDIU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BOGDAN M.R. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

BOGDAN N IOAN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BOGDAN N RADU-NICOLAE

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOGDAN N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BOGDAN R.M. CALIN-VASILE

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 avansat Reusit

BOGDAN V CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

BOGDAN V EUGENIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Respins

BOGDAN V TEODORA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 4.5 avansat Respins

BOGDANEL I MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BOGLEA I GHEORGHE IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

BOGLEA M.M ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BOGLEA S SIMONA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

BOIA A AMBROZIE LUCIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.85 experimentat Reusit

BOIA V. VASILE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOIAN L MONICA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

BOIE I. AUREL - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 4.25 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BOJAN D ANDRADA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

BOJAN I. IULIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.3 Sociologie 7.05 experimentat Reusit

BOJITA D. DENISA-NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.05 avansat Reusit

BOLCA G GHEORGHE NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

BOLCA G. IOSIF ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BOLDEA M.J. FLORIS-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOLDEA T.V. ANGELA SUSANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BOLDOR A. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BOLEA I VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Fizica 5.15 nivel mediu Neprezentat

BOLEA V ALEXANDRA-MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.5 avansat Reusit

BOLGAR E ELENA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

BOLOG S ELSA - ELVIRA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BOLOG S IUDIT - RUBINKO

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BOLOG V DANIEL VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

BOLOG V IULIAN VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Respins

BONA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BONCAN M. GHEORGHE-SIMION

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BONCEA FB STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Respins

BONCUT C ALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BONCUT C MARIUS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BONCUT C SORIN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

BONCUT E HORIA VALENTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BONCUT G GHEORGHE CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

BONCUT I NICOLAE ADRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BONCUT I.I PAULA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BONDOR T CATALIN - SORIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BONDRIC V ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BONTA E. VALENTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

BORA N. GABRIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6 avansat Respins

BORBELY A.I. ALEXANDRA ABIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 incepator Respins

BORBELY C. ANDREI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BORCA A VALENTIN-ARON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.8 incepator Respins

BORCA G AURELIAN-MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.85 experimentat Reusit

BORCAN M ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BORCEA I. LUCIAN-IOAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.8 avansat Reusit

BORDEA A SIMONA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BORDEA I IOAN VLAD

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

BORDEA V MARIA NICULINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 experimentat Respins

BORDEAN M. MIHAELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BORDEAN V ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BORHA L.S. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat incepator Neprezentat

BORLEA I IOAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BORLEA M PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Respins

BORLEA N AMALIA LIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOROS C KAROLY

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 avansat Respins

BOROS S. ISTVAN ROBERT

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BORSA N DAN VIOREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BORSOI S ZOLTAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BORTA CN DANIELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.05 experimentat Respins

BORTHA M. MARTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BORTHO F. LEVENTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

BORZA G IOAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 incepator Respins

BORZA I SANDU COSMIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

BORZA M MARCELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

BORZA N PAMELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv Pascal 8.85 experimentat Reusit

BORZA R RADU IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BORZA T VIRGIL IGNAT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

BOSCA A XENIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BOSCA V.T ANA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

BOSTIOG C COSMINA - OFELIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BOTA C ANDREEA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BOTA C VASILE CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BOTA D.I. DANIEL - LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BOTA G ILIE FLORIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

BOTA G MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BOTA I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BOTA I.M BIANCA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOTA M IOANA-ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOTA M. ANCA - MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 incepator Respins

BOTA N NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BOTA O IOAN - OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BOTA R IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BOTA S ISPAS DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

BOTA S.N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

BOTA T MIRCEA IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BOTA V CLAUDIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

BOTA V.D. RENATE - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

BOTAN N. IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza --A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 nivel mediu Respins

BOTAN V CLAUDIU ANDREI

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BOTAR C CSABA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.4 experimentat Respins

BOTAR F.I DAMARIS MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Reusit

BOTAR N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.65 Geografie 6.4 experimentat Respins

BOTAR N MAGDALENA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 incepator Respins

BOTAR P OVIDIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BOTAR Z CODRUTA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BOTAR Z FLAVIU IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BOTAS G ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 5.15 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

BOTAS V ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BOTEA A CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

BOTEAN A. NICOLETA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BOTEI V CATALIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 7 avansat Respins

BOTESCU O.D. DIANA-IOANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.35 experimentat Reusit

BOTEZAN I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

BOTEZAN V. STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

BOZDOG A.V. DANIEL-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.7 avansat Respins

BOZDOG S MARCEL

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BOZDOGHINA N.I. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

BRAD D CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BRADEA I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BRADEA V. IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BRADILA I. VLAD-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

BRAIC G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BRAILA D ALEXANDRA-MADALINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 5 avansat Reusit

BRASCOVITA S AUREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BRASOVEAN D ALEXANDRU - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BRASOVEAN G ALIN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BRATEAN N NICOLETA MONICA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.95 experimentat Reusit

BRATIE Z.M. MIHAELA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

BRATIMA V MARCELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.65 Respins

BRATU M RALUCA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 6.15 avansat Reusit

BRATU M SAMUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 8.35 incepator Respins

BREAZ C.V. DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BREAZ D ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BREAZ F. IRINA ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

BREAZ N MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

BREAZ P.A. LUCIAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

BREAZ S.A ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7 experimentat Reusit

BREAZ V. SEBASTIAN - VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Respins

BREGAR V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 avansat Reusit

BREHAR G. ILEANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

BRETOIU A MARIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BREZESTEAN M ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BRICIU E ALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Respins

BRICIU G. SIMONA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BRICIU I ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 avansat Respins

BRICIU M NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

BRICIU R ELENA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

BRICIU T CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BRICIU VI CAMELIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.9 experimentat Respins

BRINDUSE I ANCA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BRINZA V.C. IULIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BRIOTA G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba germana moderna B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.5 avansat Respins

BRUDAN I.D. ANDRADA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

BRUMAR V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

BRUSTUR F FLORIN - CATALIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BUCEA A IOAN TRAIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.9 avansat Respins

BUCEA I ELENA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BUCEA I IOANA CODRUTA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Economie 5.25 experimentat Respins

BUCEA V DANIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 incepator Reusit

BUCEA V VALENTIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.7 incepator Respins

BUCERZAN D ANA-MARIA-MINODORA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5.4 Psihologie 3.35 experimentat Respins

BUCIUMAN F NICOLAE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.95 avansat Respins

BUCIUMAN G DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUCIUMAN I IOAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BUCIUMAN V. VIORICA CARMEN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

BUCSA C REBECA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.3 avansat Respins

BUCSA S ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BUCUR BV RENATA - BAZILIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BUCUR I ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica 5 nivel mediu Neprezentat

BUCUR I IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

BUCUR N DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BUCUR N. NICOLAE-IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BUCUR N. NICOLETA-ANCA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

BUCUR N. ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8 experimentat Reusit

BUCUR N.A. NICOLAE FLORIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BUCUR S.I. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2 Respins

BUCUR V. MARINEL - NICOLAE

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BUD N NICOLAE SERGIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6 nivel mediu Respins

BUDA V ELENA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BUDA V VASILE IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

BUDAE V VASILE

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BUDES E ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUDIAN G ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.2 incepator Respins

BUDIAN G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUDIU E DIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUDOIU GH ALINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.05 Geografie 7.2 avansat Reusit

BUDOIU GH. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUDULA N DANIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 incepator Reusit

BUGEAC R MIRELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUGNARI T FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

BUHA D IONEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BUHOIU S.D ANDREEA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUIA A IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Respins

BULBUCAN P.I. ANDREEA PETRONELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

BULEA L SAVU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 6.45 Geografie 8.1 avansat Reusit

BULEU F.C. IOANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BULGAR V IONEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

BULUCZ A DALMA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.85 avansat Respins

BULUCZ D DANIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BULUCZ I IOSIF-ATTILA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.55 experimentat Respins

BULUCZ S. MARGARETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

BUMB GHE CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BUMBU P CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BUNEA D DANIEL-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.05 experimentat Respins

BUNEA G. PAULA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 3.6 avansat Respins

BUNEA I. IOAN - MARIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUNEA N. NICOLETA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.3 avansat Reusit

BUNEA V. CORINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.45 avansat Reusit

BURDULEA I DORIN HOREA CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6 incepator Respins

BURDULEA I EUGEN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.3 incepator Respins

BURTE I. IOAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BURZ A ELENA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

BURZ A MELANIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

BURZ I ADRIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

BURZ M.A. MAGELAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.15 avansat Reusit

BURZ V CORINA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 5.95 experimentat Reusit

BURZO V. GABRIEL-MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.3 experimentat Reusit

BUS D CORNEL DUMITRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BUS D NICOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

BUS DD DANIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.75 avansat Respins

BUS I IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BUS II MIRELA IONELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

BUS S.M IOAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

BUSTAN A IOAN DARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Respins

BUSTAN C FLORIN IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Respins

BUTA A ADRIANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUTA A DANIEL AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat nivel mediu Neprezentat

BUTA A. VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

BUTA E. IOANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BUTA G. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

BUTA I IOANA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

BUTA I MADALINA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.4 avansat Respins

BUTA I PAUL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 4.05 experimentat Respins

BUTA I. ANDREI IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BUTA L FELICIA LILIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 Respins

BUTA T.M. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

BUTA V ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BUTA V. DANIELA IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BUTEAN I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BUTULEA C CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUTURA I VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 avansat Respins

BUTUZA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BUZAN A. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Respins

BUZGAR N ANISOARA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Respins

BUZGARIU C ANTONEL DARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

BUZGARIU C CALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

BUZGARIU I MARIAN VALERIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BUZGARIU P CONSTANTIN PETRICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

BUZGARIU P NICOLAE AUREL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.95 avansat Reusit

CABULEA I CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.85 experimentat Reusit

CABULEA I.N. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

CABULEA M DANA MIRELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

CADAR D DANIEL - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CADAR N. MIHAELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CADAR N. NICOLAE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CADAR O. CALIN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 6 avansat Reusit

CADAR S ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CADAR V BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CAIZER MD BOGDAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 6.7 experimentat Reusit

CALDARAS G BIANCA VIOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 3.65 experimentat Respins

CALIN I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.75 avansat Respins

CALIN I. RADU-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Reusit

CALIN V CRISTIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.1 avansat Reusit

CALIN V VASILE-RAZVAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.4 experimentat Respins

CALU M. MARIN - PETRU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CALUGAR D. IOANA - RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CALUGAR G. SABINA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CALUGAR I.M. IOAN - CALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CALUGAR N. IOAN - DORIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

CALUGAR V MARINEL VALER

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CAMPEAN A ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 incepator Respins

CAMPEAN M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 avansat Respins

CAMPEAN N.D. MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8 avansat Reusit

CAMPEAN S. ION-MARINEL

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Neprezentat

CANCIU V ALEXANDRU-COSMIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.95 experimentat Reusit

CANDREA D.V. VIOREL-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

CANIJA N. TEODORA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CAPATA V MARIA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CAPATA V. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

CAPILNEAN N. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.4 avansat Reusit

CAPILNEAN N. MIHAI-DORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CAPILNEAN N. NICOLAE-TEODOR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CAPRARIU I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

CAPRARU M MARIA - EMILIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.8 avansat Respins

CARA P MARIUS NICOLAE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 Respins

CARABET M AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1.9 Limba franceza Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 incepator Respins

CARABET N. NICOLAE-DANIEL

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CARABET R FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

CARAMIDA I FLORIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

CARAULEANU C ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.5 incepator Respins

CARDOS I IULIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CARNAT I ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

CARNAT N. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Reusit

CATA I IULIAN-SIMION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

CATA M NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CATA N CAMELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 9.2 avansat Reusit

CATA V ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.1 incepator Respins

CATA V. IOANA - VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CATANA M NATALIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7 nivel mediu Respins

CATANICI N. EMANUELA - CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CATELINA G MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.8 avansat Reusit

CATINAS B ELIHU CORNEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CATINAS B LIGIA IOANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

CATINEAN I MARIA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

CAZACU C ANCUTA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CEAUSU C EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CEBUC GH PETRU-CRISTIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.65 avansat Respins

CECLAN A RARES ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

CELAC I IRINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

CENAN M. LAURA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

CENTERI A ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CENUSA A ANCA DANIELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 Respins

CENUSA D IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

CENUSA E OVIDIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

CENUSA M. BOGDAN - ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.85 experimentat Reusit

CENUSA N.M. TANIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 nivel mediu Respins

CEOBANU C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CEOBANU C VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.5 Geografie 4 avansat Respins

CEOBANU N COSTEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

CERCIU N CLAUDIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

CERGHEDEAN V MARIA TATIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

CERNAT C COSTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CERNAT C. NICOLETA-EUDOCHIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

CERNAT CASAT CRETU N ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

CERNAT I ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CERNAT I ALIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 incepator Respins

CERNAT P DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

CERNAT V CONSTANTIN-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CETEAN I ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CETEAN I IOANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 7 nivel mediu Respins

CETEAN I. IONELA - ANDREEA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CETEAN V MADALINA ELISABETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

CEUCA I.T DANIEL STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5 experimentat Respins

CEUCA I.T. TRAIAN-ISPAS

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHELBEA D. CASANDRA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

CHELEMEN I TRAIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

CHENDRIS G CONSTANTIN VIOREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

CHERA S. ALIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CHERECHES I NASTASIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

CHERECHES I.D VLAD DAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

CHERTES M.C. ANDREI-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

CHERTES N. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

CHICHIREZ C. DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 incepator Respins

CHICIDEA COTISEL A IOAN DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.95 Geografie 7.5 avansat Respins

CHINDEA N IOSIF FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

CHIOREAN ST.R. MARIA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CHIRA C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

CHIRA D.M. ANDA-BOGDANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CHIRA ED VLAD

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.55 experimentat Respins

CHIRA I MARIN IOSIF

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CHIRA N BENIAMIN-PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.4 Geografie 5 incepator Respins

CHIRA R ADRIAN REMUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CHIRA T COSMIN - TRAIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 avansat Respins

CHIRA T DELIA ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CHIRIAC C SERGIU-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.25 incepator Respins

CHIRILA A ANA-ADINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

CHIRILA D. ANTONIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CHIRILA GH ADRIAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 7 avansat Respins

CHIRILA I GABRIEL FLORIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CHIRILA I. DIANA-ELENA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8 experimentat Reusit

CHIRILA I. IOAN SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CHIRILA I.M MARIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.15 Geografie 6.4 experimentat Reusit

CHIRILA O ALIN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 4.35 experimentat Respins

CHIRILA S CRISTINA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 1.5 incepator Respins

CHIRILUT D. ALEXANDRU - GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CHIRILUT I. CLAUDIA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

CHIRILUT I. ELENA - LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

CHIRLIA I ANDREI SORIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

CHIRTOP I. VLAD-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CHIS I NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHISBAC E ANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CHISBAC I ANDREEA-ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CIABA C ANA MARIA HRISTINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CIAMA N NICU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CIANI P ALEXANDRU DARIUS

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CIAPA I ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CIBU A IONUT-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.75 avansat Reusit

CIBU I ANAMARIA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

CIBU I RUBEN-IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CIBU N ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

CIBU N MARIA-PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

CIBU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

CIBU V NICOLAE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CILIBIU V. NICUSOR-MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CIMPANU C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.95 experimentat Reusit

CIMPEAN F SILVIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CIMPEAN G.D RAUL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

CIMPEAN I ANA GIZELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

CIMPEAN I CRISTIAN PETRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

CIMPEAN I IOANA MIRELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

CIMPEAN I. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

CIMPEAN I. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 5.15 experimentat Respins

CIMPEAN M. GABRIEL-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CIMPEAN O.I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

CIMPEAN PG LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CIMPEAN R GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

CIMPEAN S BIANCA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Logica si argumentare 8 experimentat Respins

CIMPEAN S. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIMPOER P. IRINA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CINDROI N SEBASTIAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Reusit

CINDROI S MARIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.85 experimentat Reusit

CIOANCA A ROXANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4 Respins

CIOANCA C FRANCESCA-ANTONIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

CIOANCA I ALINA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

CIOANCA V. VASILE-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

CIOARA D ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

CIOARA D. DANIEL STEFAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 nivel mediu Respins

CIOARA F FLORINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CIOARA F GHEORGHE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

CIOARA G ALEXANDRA DIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CIOARA G IOANA DELIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

CIOARA I SIMONA IONELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOARA I VALENTIN RADU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 Neprezentat Neprezentat

CIOARA I VOICU ISPAS

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CIOARA M MIHAELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 7 avansat Reusit

CIOARA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

CIOARA T. TRAIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.05 avansat Respins

CIOARA V CLAUDIU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 5.05 experimentat Respins

CIOARA V CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

CIOARA V ELENA IOANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 incepator Respins

CIOAZA A ANGELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 incepator Respins

CIOAZA G NICOLAE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 7.5 incepator Respins

CIOBAN I LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

CIOBAN V. CRISTIAN - VASILE

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

CIOBAN V.V. IULIA-AMALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

CIOBANU - SANDRU V. OANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

CIOBANU C ANDRA CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

CIOBANU T EMILIA-CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Istorie 5.95 Geografie 8 avansat Reusit

CIOBICA V. GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIOBOTARIU V. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CIOBOTEA A ANDRADA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIOBU T DORIN ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.05 avansat Respins

CIOCA LG CATALIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

CIOCA V ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

CIOCA V CLAUDIA-PATRICIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CIOCAN D. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.15 experimentat Reusit

CIOCAN D.I DANIELA ANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

CIOCAN S SIMONA ILINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Istorie Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

CIOCARLIE S SABINA DANIELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7 experimentat Reusit

CIOCHINA T FLORIN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CIOCIRLAN M. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

CIOFLICA I CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

CIOLOCA F. FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8 experimentat Reusit

CIOMAG M CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIORAN G. PERSIDA - NATALIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

CIOREA I VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CIOREA V.I. MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.75 avansat Reusit

CIORGOVEAN V.I ANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CIORGOVEAN Z. FLORIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOROPAR S ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

CIOROPAR S ANDREI MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

CIOROPARIU S GHEORGHE FLORIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

CIORTEA I. ALEXANDRA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CIORTEA I. VALENTINA-DARIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T3 1.5 Psihologie 5.15 Respins

CIOZA N NICOLAE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIPARIU A ALEXANDRA MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

CIPARIU I. DANIEL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CIPARIU N ANTONIA-OCTAVIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

CIRA I LIDIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.35 Respins

CIRA I VIRGIL

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

CIRA I. ALIN-IOSIF

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 5 experimentat Reusit

CIRA I. IOAN-CIPRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CIRA R MONICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CIRCEL I GHEORGHE SORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CIREBEA V. MARIAN - SANDEL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

CIRGEA M MARIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

CIRNAT I IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CIRNAT O.S. OVIDIU-VALENTIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.85 avansat Reusit

CIRNEALA M.M. IOANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CISMAS I PAULA-RUXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

CISTEAN I. MARIA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.3 Economie 6.9 experimentat Reusit

CISTEIAN I. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CISTEIAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

CIUBOTARU I AIDA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 10 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CIUCA V EMANUIL TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Neprezentat

CIUCUR D.S. ANDREI STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIUCUR N ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.8 incepator Respins

CIUCUSAN I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 nivel mediu Reusit

CIUFUDEAN G GEORGIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

CIUGUDEAN I IOANA ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.1 experimentat Respins

CIUGUDEAN I. IOAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIULEA A MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 avansat Respins

CIULEA I. ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIULEA I. DAN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.35 avansat Respins

CIUMAS I. IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

CIUNGAN M CIPRIAN MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

CIUR M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CIURCIU L CRINUTA ADINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

CIUREA-CRACIUN C. DELIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIURPAN I ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

CIURTIN D. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIUSANU S. ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.5 experimentat Reusit

CIUTA C RAUL CALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

CIUTA I MARCELA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

CIUTA V FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 avansat Respins

CLAIN I.E. FABIAN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CLAMBA D. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CLAMBA I LETITIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CLAMBA S GABRIELA SABINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

COADALATA I ANA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.95 experimentat Reusit

COBZARU F. CRISTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

COCINA I IRINA-NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Istorie 10 Geografie 9.75 experimentat Reusit

COCIOBEA E ADINA-GEORGETA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.9 avansat Respins

COCIOBEA I.I DIANA IOANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

COCIOBEA I.I RAZVAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

COCIOBEA N ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

COCOS M MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Respins

COCOS M. IOAN PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

COJOC S CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.4 avansat Reusit

COJOCNEAN A ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

COLCERIU R. RADU-MARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

COLDA N VALENTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 avansat Respins

COLHON GH GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COLHON I. ALEXANRDA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 5.85 experimentat Reusit

COLTOR D IULIA - GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 5.8 experimentat Reusit

COLTOR I ELENA-IOANA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

COLTOR N. OVIDIU - PETRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

COLTOR PM MIRCEA RADU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

COMAN A CRISTINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.15 nivel mediu Respins

COMAN G IOAN-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

COMAN M. ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie 8.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COMAN N ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

COMAN T ANDREI - IULIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

COMAN V LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 6 avansat Respins

COMAN V MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

COMANESCU M ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COMANESCU V CLAUDIU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

COMANICI F. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

COMANICI M MELINDA-IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

COMANICIU N NICOLAE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.35 avansat Respins

COMANICIU P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

COMSA B.V. BOGDAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

COMSA C CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.75 experimentat Reusit

COMSA E EMIL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

COMSA G.I IOAN-CALIN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.3 experimentat Respins

COMSA I. ALINA - IOANA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5 experimentat Reusit

COMSA L OANA LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 9.4 avansat Reusit

COMSA V. FLORIN - OVIDIU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

COMSA Z.D. MARIA-DANIELA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CONSTANDIN V. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CONSTANTIN I NICOLAE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN O ANDREI-OCTAVIAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CONTOR G IOSIF ILIE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.2 Limba franceza Matematica T2 1.2 Fizica 2 avansat Respins

CONTOR I FLORIN VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

CONTOR I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

COPIL DF IONEL - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Fizica 5.55 experimentat Reusit

CORAS I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 4 avansat Respins

CORB I ALIN - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

CORBU V VALER - ANDREI

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CORCHES A CONSTANTIN SORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

CORCHES I IOAN FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5 experimentat Respins

CORCHES I IOANA MARTA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CORCHES P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

CORCHES S MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Eliminat din examen

CORDEA C MIHAELA LILIANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

CORDEA RM MARIA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CORDEA S. MARIA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CORDONEANU G GEORGICA CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CORINDAN T.V. COSMIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.1 experimentat Reusit

CORLACI I. IOAN - RARES

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 7.15 incepator Respins

CORLACI V PAUL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5 avansat Respins

CORLEA L. ILEANA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1 nivel mediu Respins

CORLEA N. FLORINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.25 avansat Reusit

CORNAC A. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CORNEA T FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

COROIU I MARIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

COROIU R.C. RADU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

COROIU T CLAUDIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.45 Geografie 5 avansat Reusit

COROIU VM RAMONA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.9 experimentat Respins

CORPADE G RARES GEORGE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.3 experimentat Respins

CORPADE N CATALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CORSAU I ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CORSAU I. ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

COSEA I BOGDAN IOAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8.55 avansat Reusit

COSER D. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

COSERIU S.N. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

COSMA G DANIEL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

COSMA N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSMA N DANIEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

COSMA N NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 Neprezentat Neprezentat

COSMA N.I. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

COSOR A. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

COSTACHE A.M. CATALIN-PETRISOR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

COSTAN A MARIA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COSTAN CE MARCEL - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7.85 avansat Reusit

COSTAN I RALUCA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

COSTANDIN M.M. BENIAMIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

COSTEA A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

COSTEA A PAUL-MARIUS

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

COSTEA C IOANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

COSTEA D NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

COSTEA G GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COSTEA G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

COSTEA G.C. CRISTINA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

COSTEA I DANUT FLORIN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.1 experimentat Respins

COSTEA I NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

COSTEA I. ILEANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COSTEA I. IOAN TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

COSTEA I. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 incepator Respins

COSTEA M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.05 experimentat Respins

COSTEA M. DELIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

COSTEA P AMALIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.05 experimentat Reusit

COSTEA P. ADELA AURICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

COSTEA T DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Respins

COSTEA T IANCU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

COSTEA T. IULIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 nivel mediu Reusit

COSTEA V ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COSTEA V COSMIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

COSTEA V. MARIA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COSTIN C. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

COSTIN M.S CATALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

COSTINAS A RODICA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 avansat Respins

COSTINESCU M. DIANA-FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 avansat Reusit

COSUTA C ALIS MIHAELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COTARLEA V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 10 experimentat Reusit

COTET- BALEA I.A. VALENTIN IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

COTISEL D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 avansat Respins

COTISEL I ANDRADA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.15 experimentat Respins

COTOVANU B. NARCIS

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.6 experimentat Reusit

COVACI I ADRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

COVACI V DANIELA - LAURA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.9 avansat Respins

COVACIU I IOANA LARISA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

COVACIU I. IULIA DIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

COZMA G ELISABETH ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COZMA N MARIUS NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

COZMA V ADRIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

CRACIUN C MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 experimentat Respins

CRACIUN C. DANIELA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CRACIUN C.S ANDREI CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.75 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CRACIUN G. ALEXANDRA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

CRACIUN G. SEBASTIAN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

CRACIUN I IONELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.1 avansat Respins

CRACIUN I LIVIU TRANDAFIR

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

CRACIUN I NICOLAE-DAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRACIUN I. IOAN - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

CRACIUN M. IOANA TABITA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRACIUN M. MIRCEA IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

CRACIUN V EUGENIA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

CRACIUN V NICULINA IOANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CRACIUN V VASILE-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CRAI C. IOANA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CRAI V DENISA - ALINA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CRASNIC L. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

CREMENE P GRIGORE ANDREI

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 4.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRENCEA N SORINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

CRET A.R. RADU GABRIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CRET G DANIELA RODICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

CRETA M. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

CRETIU A ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CRETIU F IONUT-VALENTIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.5 avansat Respins

CRETIU IV NICOLAE IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

CRETIU S CRISTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

CRETU A PAUL IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

CRETU I. ADRIAN - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CRETU P.G. IULIANA-PAULA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.8 avansat Respins

CRINTEA N NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

CRISAN D MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

CRISAN E. LIVIU VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CRISAN GH. MARIANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.15 avansat Reusit

CRISAN I. DRAGOS IONEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

CRISAN I. IOAN STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CRISAN M. PAULA-CATALINA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat avansat Eliminat din examen

CRISAN M.D. ROBERT-VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CRISAN M.I. MIRCEA-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6 incepator Respins

CRISAN M.S IULIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CRISAN N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

CRISAN R ANDRADA-TATIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CRISAN S MARCEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

CRISAN S MARIUS

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

CRISAN S. CLAUDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CRISAN T TEODOR ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CRISAN T TRAIAN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.9 Geografie 5.7 experimentat Reusit

CRISAN T. CRISTIAN-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.45 avansat Respins

CRISAN V DAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

CRISAN V. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CRISAN V. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7 incepator Reusit

CRISAN-RATIU CM ROXANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

CRISTEA A.V. LUCIAN-ALIN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

CRISTEA B CRISTINA VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CRISTEA C. BOGDAN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

CRISTEA E. PAUL-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.2 avansat Reusit

CRISTEA F. EUGENIA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CRISTEA G. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CRISTEA M CASIAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CRISTEA N FLORIN NICULITA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.5 avansat Respins

CRISTEA N IULIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CRISTEA N NICOLAE SERGIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

CRISTEA N. IOSIF - DANIEL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CRISTEA N. NICOLAE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 4.3 experimentat Respins

CRISTEA P.V. LORENA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

CRISTEA S.I. SIMION ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 4.45 nivel mediu Respins

CRISTEA T CRISTINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

CRISTEA V ANA VIRGINIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CRISTEA V CAMELIA RODICA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

CRISTEA V CLAUDIA - SUSANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

CRISTEA V DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRISTEA V VASILE-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

CRISTESCU F. ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CRISTESCU Z ZAHARIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CRISTIAN F.I. TEODORA - ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRISTIAN V. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9 experimentat Reusit

CRISTIAN V. VASILE-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

CRISTOLTEAN D.T. DAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

CRISTUREAN S MIHAIELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CRUCITA I CRISTINA HORTENZIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.7 incepator Respins

CSABAI L BRIGITA DORRIS

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.7 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Informatica T2 Pascal 7.5 avansat Respins

CSEGOLDI J. MELINDA-IMOLA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CSENTERI S ARMIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5.75 avansat Respins

CSEP A ENDRE - ZOLTAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CSONGVAI D ARTUR EDVIN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CSUTAK F.C. MONICA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.75 experimentat Respins

CSUTAK K MARIA NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

CUCU GH LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CULDA D BIANCA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.55 avansat Respins

CULDA I NADIA FLORICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 incepator Reusit

CULDA M SIMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CULDA R DANIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 7.9 incepator Respins

CUNTAN I IONELA-ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

CUPTOR I DANIEL-IOAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CURTA I.O. CLAUDIU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CURTA N. IOAN-EMIL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CURTICI R ALEXANDRU RAUL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CUTEA I IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

CUTEAN D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Reusit

CZAKO F FRANCISC

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.8 incepator Respins

CZINCZOK E. ROBERT - COSMIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica Neprezentat avansat Eliminat din examen

DAD N. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

DAD N. IOANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DAIAN F. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DAIAN I CLAUDIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 avansat Respins

DAIAN I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DAIAN M. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DAIAN V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

DAISA C ANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.75 nivel mediu Neprezentat

DAMEAN I. RODICA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DAMES GH. MARIA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 7.15 nivel mediu Reusit

DAMIAN A CORINA MONICA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

DAMIAN A. ANDREEA-LIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

DAMIAN A.A. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

DAMIAN E CLAUDIA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DAMIAN N. ALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

DAMIAN N. PAULA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DAMIAN T IRINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DAMIAN V LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DAMIAN V MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1- Matematica T2 1 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

DAMIAN V NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

DAMOC P. MARIA-ROBERTA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

DAN A.G. ANDREEA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.7 experimentat Reusit

DAN D DUMITRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DAN GH OVIDIU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DAN I. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

DAN T. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

DAN V CRISTIAN OCTAVIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.45 avansat Reusit

DAN V PAUL FELICIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

DANCEA I. IOANA - ADRIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B1 Istorie 5.25 Sociologie 7.5 experimentat Reusit

DANCILA I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DANCIU A MADALIN-CONSTANTIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8 avansat Reusit

DANCIU C FLAVIUS-NICOLAE

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.05 avansat Respins

DANCIU FC SERGIU - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5.35 experimentat Reusit

DANCIU G CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DANCIU G IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DANCIU G PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

DANCIU M RALUCA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.55 experimentat Reusit

DANCIU S ALINA SILVIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 5.8 experimentat Reusit

DANCIULESCU D FLORINA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

DANDEA A.I. ELENA CORINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 Respins

DANDEA V DANIEL VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Respins

DANDEA V VALER CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

DANET O. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

DANGA V. ALIN-CATALIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Neprezentat Geografie Neprezentat experimentat Neprezentat

DANILA D. ALEXANDRU - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Fizica 5.4 experimentat Reusit

DANILA G VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.65 nivel mediu Respins

DARIE V. AURORA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 9 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DARLEA N. IOAN-MARIUS

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.5 experimentat Reusit

DAROCZI M MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-- Matematica T2 1.85 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

DARZU M.N. ALEXANDRU - ILIE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

DASCALU V VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DAVEL N IOANA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DAVID C. ELENA - CRISTINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DAVID D DANIEL MATEI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAVID D DORIAN IONEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DAVID D VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

DAVID E ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

DAVID E IULIA MARINELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DAVID EI DANIEL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DAVID I DANIEL GAVRIL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Reusit

DAVID I ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DAVID I MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 5 experimentat Respins

DAVID I. ANCA - IOANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 4.15 Geografie 5.4 avansat Respins

DAVID I. IONELA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

DAVID I. IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

DAVID M. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 9.2 Geografie 10 avansat Reusit

DAVID M.V. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

DAVID N CONSTANTIN EUGEN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

DAVID N MIRCEA-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.8 experimentat Respins

DAVID N.T FLORIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.45 experimentat Respins

DAVID T CALIN PAUL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.15 avansat Reusit

DAVID T. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DAVID V CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

DAVID V FLORIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

DAVID V. DANIEL - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

DAVIDAS V. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

DEAC F ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DEAC I. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

DECEAN I. DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DECEAN I. OLIMPIU-IULIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

DECEAN N. LIVIU-MIHAI

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.7 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DECEAN O.I OLIMPIU PAMFIL

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DECIAN T. LUIZA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

DEGER A AURELIA CALINA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

DEHELEAN A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

DEHELEAN G. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DEHELEAN G. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 incepator Respins

DELAMARIAN S ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DELCU I IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

DELOREAN M MARIUS-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 9.05 Fizica 2.25 avansat Respins

DELOREAN V.A VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DEMBLE S. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.6 incepator Respins

DEMENIC D DANIEL

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 nivel mediu Respins

DEMENIC I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

DEMENY A NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

DEMETER I ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

DEMETER VE ALEXANDRA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Logica si argumentare 7.15 avansat Reusit

DEMIAN A ALEXANDRU - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DEMIAN C MARCELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

DENES A ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara nivel mediu 4.2 limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.15 Geografie 2.7 incepator Respins

DENES F LARISIA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie Neprezentat experimentat Eliminat din examen

DENES I. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DENGEL H.K GABRIELA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 5.35 experimentat Reusit

DEOANCA E LIVIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DEOANCA I IRINA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Respins

DEOANCA I LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

DEOANCA P TRAIAN PETRU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2 avansat Respins

DETESAN I. IOAN - VLADUT

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 4.2 Geografie 5.5 experimentat Respins

DEZSI T. ALINA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.5 incepator Respins

DIACONU C FLORENTINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

DIACONU S. ECATERINA-ISABELA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.2 experimentat Reusit

DICAN N. IULIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DICOI C.V. VASILE-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

DICOI I. IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

DICOI I. MIRIAM-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Istorie 7.75 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

DICU E. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DICU L CRISTIAN-SERGIU

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 3.55 Geografie 3.5 avansat Respins

DIG A ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 8.05 avansat Respins

DIG A ANCA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.65 experimentat Respins

DIG C PARASCHIVA-DALI

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

DIG N LACRIMIOARA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat

DILIAN I. ABEL-MARIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Respins

DIMEN C KLARA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

DIMEN C. ILDIKO

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DIMOFTE P ALEXANDRU - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 5.85 experimentat Reusit

DINGA ID CLAUDIA ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DINIS N MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DINIS N RADU SORIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

DINIS RM CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

DINUT G.D. GIGI-DORU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

DIRLOSAN N. MARIUS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.45 incepator Respins

DOBOS C. ALEXANDRU-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Psihologie 5.1 experimentat Reusit

DOBOS I MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.15 experimentat Reusit

DOBRA A ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

DOBRA A ANDREEA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DOBRA A MARIUS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

DOBRA E SEBASTIAN-EUGEN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

DOBRA G SOFIA-NARCISA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Neprezentat

DOBRA I ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DOBRA I. ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 6 experimentat Reusit

DOBRA I. IOAN - IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 3.1 avansat Respins

DOBRA I.I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

DOBRA N IOAN DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DOBRA T ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

DOBRA V ADRIAN MIREL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.9 experimentat Reusit

DOBRE G.M. MADALINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

DOBREA L LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

DOCEA G. MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

DOCOLIN A.I. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

DOCOLIN A.I. GABRIEL - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

DOCOLINA I FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

DODOC M MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

DOGAR P.D. DORINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

DOHAN V. SAMUEL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

DOMBI I ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

DOMBI N MARIA-ROMANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.3 avansat Respins

DOMSA D DANIELA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

DOMSA DE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Reusit

DOMSA I. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

DONCUT N ANCA ALINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DONEA C RALUCA GEORGEANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

DONEA I ANDREI

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

DORCA I ALEXANDRA-RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7 nivel mediu Respins

DOROGA I.A. CIPRIAN - AXENTE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.4 experimentat Reusit

DRAGAN I ANDREEA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

DRAGAN I IOANA - IULIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.55 incepator Respins

DRAGAN I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DRAGAN I.V. LUCIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

DRAGAN M RALUCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.6 experimentat Respins

DRAGAN M.T. DARIA - PAULA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DRAGAN N CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

DRAGAN N. ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1 nivel mediu Respins

DRAGAN S.D MADALINA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

DRAGAN V. EUGEN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica Eliminat din examen incepator Eliminat din examen

DRAGAN V. VIOREL - BOGDAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 incepator Respins

DRAGHITA D. MIHAELA-OCTAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.75 incepator Reusit

DRAGHITA S OVIDIU-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.05 avansat Respins

DRAGHITA S ROXANA-DIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.75 experimentat Respins

DRAGHITA V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

DRAGOI L.I ALISA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Reusit

DRAGOI N COSMIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DRAGOI T.S. SORIN-TEODOR-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOI V.V. MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

DRAGOIU E.N ANGELA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DRAGOIU R RODICA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

DRAGOMIR D. MARIUS - ALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 4.05 Geografie 6.05 experimentat Respins

DRAGOMIR E. RARES-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

DRAGOMIR N MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

DRAGOS I.A. ANCA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.85 Geografie 8.1 avansat Reusit

DRAGOS I.A. ILIE ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.6 avansat Respins

DRAGOSIN I. RARES

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Psihologie 8.75 experimentat Reusit

DRAGUS I.A ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 8 avansat Reusit

DRAMBAREAN N. NICOLAE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.5 avansat Reusit

DRASOVEAN I RADU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DREGHICI C ALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 1.75 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

DREGHICI C. VICTOR-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DREGHICI D.N. ELENA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

DREGHICIU G RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

DREGHICIU I IACOB-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.05 incepator Respins

DREGHICIU I. GABRIELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

DREGHICIU M. MARIUS-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

DROGOTEL V. LOREDANA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

DRUJUT T ANA-RAMONA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.95 experimentat Respins

DUBAS N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1 nivel mediu Respins

DUBLESIU G GEORGIANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DUCA I CATALIN - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DUCA O DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DUDU S IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

DUDUIA R RALUCA-LAVINIA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DULAU GH. GABRIEL-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMA D ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DUMA G. ELENA GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DUMA V.G. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

DUMBRAVEAN T ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Reusit

DUMITRAS C IUNIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.5 avansat Reusit

DUMITRAS C RUTH

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

DUMITRAS L DAN GRIGORE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

DUMITRAS V. MARIUS-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

DUMITRASCU D. DANIELA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Neprezentat

DUMITRASCU S STEFAN CIPRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DUMITREAN F GEORGE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat nivel mediu Neprezentat

DUMITRU GH. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DUNA G. IAELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DUSA S SORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

DUSA V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

DUSE V. BIANCA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DUSEA I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

DUVLEA E. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

DUVLEA M. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

DUVLEA V. STEFAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

EIIES E. RAUL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ENACHE G. MADALINA - CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Economie 5.15 experimentat Reusit

ENE N.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

EPURAN M.P. LACRAMIOARA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

EPURE D. DIANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

EPURE F OLIMPIA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

EPURE S MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

EREJDI D. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

ESU G MARIA-ANDEEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

FABIAN G.P. ZOLTAN ATTILA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

FAGADAR N NICOLETA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

FAGET C DIANA-DENISA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 4.15 Psihologie 5.7 avansat Respins

FAGETAN G. ERIKA - AMALIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

FALCULETE N MIHAELA-DORINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

FANFURI ZG ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3 incepator Respins

FARCAS I. ANDREEA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.75 avansat Reusit

FARCAS M MIHAI ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

FATAN CASAT JOSAN G ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

FATAN M VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

FAUR A PETRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FAUR C. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

FAUR F ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

FAUR G.P. GEORGE-SIMEON

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

FAUR T MARIUS PETRU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

FAUR V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 5.5 avansat Respins

FEHER M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.35 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

FEIER I. DAN-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

FEKETE D ANDREEA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FELEA A COSTEL SAMUEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.151 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 experimentat Respins

FELEA C CALINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

FELEA M CAMELIA ALINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FELEA M MARIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

FENESAN I. DRAGOS-IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FER S ANDA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6 avansat Respins

FER V VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

FERA I MARIA ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

FERENCZ I ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FERENCZ L IULIA KATALIN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

FERENCZI L. GABRIELLA-ANITA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

FICUT I IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6.35 avansat Reusit

FILIMON A ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7 nivel mediu Respins

FILIMON I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 5 avansat Respins

FILIMON S.C. SORIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

FILIP C. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

FILIP G GEORGIANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

FILIP S.M. RAZVAN-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.5 experimentat Respins

FILIPAS A MARIUS-AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 7 avansat Respins

FILUS M MIHAELA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Economie 7.65 nivel mediu Respins

FISTER I IOAN VIOREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 avansat Respins

FISTER N NICOLAE ISPAS

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.95 nivel mediu Respins

FISTER S CONSTANTIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 experimentat Respins

FIT E ANDREEA EMILIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 9.15 Geografie 9.8 avansat Reusit

FIT GH. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

FIT V ADRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

FITU I IUSTIN IULIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

FLESER V ALEXANDRU - ANDREI

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

FLESER V. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FLESER V.F. VALER-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

FLESERIU I RAMONA FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

FLESERIU M ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

FLESERIU P. ADINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

FLOCA I IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.85 Geografie 8.85 avansat Reusit

FLOREA E ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

FLOREA E TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

FLOREA G ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FLOREA G LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

FLOREA G. MARIA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FLOREA I IULIU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

FLOREA I.C. IOAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

FLOREA I.N. RAZVAN-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

FLOREA M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLOREA M.T. MIRCEA-VIOREL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

FLOREA N DIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

FLOREA N VIOREL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

FLOREA N.R. DIANA-LAURA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 7.05 Geografie 6.1 experimentat Reusit

FLOREA P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

FLOREA S.N. CATALIN ODIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

FLOREA T. TUDOR - TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A1--B1-- Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

FLOREA V ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.1 incepator Respins

FLOREA V MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLORESCU L. OANA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

FLORINC H. ALIN CALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

FLORINC N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

FLUERAS M MIHAELA ANGELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

FLUERAS P. PETRISOR-CORNELIU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

FOCSAN N ADRIAN NICU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.1 experimentat Respins

FODOR I. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel II 5.85 experimentat Respins

FOFELDEA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

FOLEA L. KARINA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

FOLEA V. CATALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FORNADE I ANCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

FOSTOC CD HOREA EMIL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FOSTOC G IULIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

FRANDES V. IONUT - TRAIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 8 experimentat Reusit

FRATE V ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

FRATEAN A. SIMONA-AURELIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

FRATILA I. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

FRATILA I. IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3 incepator Respins

FRATILA I. IULIAN - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FRATILA I. VERONICA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

FRATILA I.A. PAULA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

FRATILA M DANIEL-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FRATILA M. DANIELA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 6.9 incepator Reusit

FRATILA R OCTAVIAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 4.1 incepator Respins

FRATILA T. SUSANA - ALINA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.05 incepator Respins

FRATILA V. MIRONA - MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

FRATILA V. VASILE - ALIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.35 incepator Respins

FRINCU A ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

FRINCU E PAUL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FRINCU T. TATIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

FRUNZA S ANAMARIA SIMONA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.9 nivel mediu Respins

FUFEZAN S. MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

FUFEZAN VJ ADRIAN - JAIR

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 6.75 experimentat Reusit

FULEA D. OANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 6.9 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

FULEA GH. GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

FULEA I. IOAN-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

FULEA N ALINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

FULOP A SANDOR SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FURDUI C MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.95 experimentat Reusit

FURDUI D ANDREI CIPRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 8.85 incepator Respins

FURDUI E MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.7 Respins

FURDUI G RAMONA CRISTINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

FURDUI GA SILVIU MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

FURDUI I ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 avansat Reusit

FURDUI L VALENTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FURDUI N ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 5.3 experimentat Respins

FURDUI N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

FURDUI N NICOLAE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

FURDUI O COSMIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Neprezentat

FURDUI S. MANUELA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

FURDUI V.N DARIUS ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FURDUIU L BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

FURNEA I.C ALEXANDRU CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GABAN L. NICOLAE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

GABOR A ROXANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.45 avansat Respins

GABOR I. MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

GABROVEANU C.J. ANCUTA-OANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GACHE D DUMITRU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 avansat Respins

GAITA C DANIEL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

GAITA M.C MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A1 Istorie 7.05 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GAJA V. MARIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GALATAN C.V. DORIS-CHRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

GALBAN I. ANDREEA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GALDAU I ARTEMIZA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 6 nivel mediu Respins

GALDAU N CIPRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

GALDAU S LUCIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

GALDAU T EMILIA ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Istorie 3.25 Geografie 6.75 incepator Respins

GALDEA C. CORNELIA - RAMONA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GALDEA L. ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

GALEA IM SANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

GALEA S.M. SORIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

GANGA I. FLORINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 incepator Respins

GARDULI N.G. DENISA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

GASPAR I. IRMA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

GATEA D. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GATEA I ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

GATEA I CLAUDIU VALER

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 3.1 incepator Respins

GATEA I RAUL - LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GATEA M. GABRIELA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Economie 3.4 experimentat Respins

GATEA M.A. TAMARA-LAURA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

GAVRILA E IOAN-SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GAVRILA F ANDREI-DAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.05 avansat Reusit

GAVRILA G NICOLAE TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

GAVRILA I ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GAVRILA I IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

GAVRILA I. IOANA - DORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GAVRILA I.O PAUL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 1.8 Fizica 5.4 avansat Respins

GAVRILA T MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.45 incepator Respins

GAVRILA V BIANCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GAVRILAS-WEBER D ALIN-ROBERT

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GEAMAN M PAULA AURORA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

GEANA V ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

GECZI P ZSOFIA TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

GEFLEA G SILVIU FILIMON

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

GERGELY M. IOHANA RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GERGELY T AGNES

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 4.6 experimentat Respins

GHEJAN P. DALIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHEMES G ADRIANA-BIANCA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 7.9 avansat Reusit

GHENESCU A ANDREEA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

GHENESCU C. DRAGOS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GHENESCU D IONELA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHENESCU G CARMEN IULIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 9 experimentat Reusit

GHENESCU G SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

GHENESCU I ILIE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GHENESCU N MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 1.25 Geografie 5.2 avansat Neprezentat

GHEORGHE C.A. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

GHEORGHEI I. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

GHEORGHESCU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

GHEORGHITA G. EDUARD-PAVEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.3 experimentat Reusit

GHERASIE D. DUMITRU-ANDREI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 6.9 experimentat Reusit

GHERASIM CASAT TRIF M RAFILA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

GHERBEA L VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

GHERGHEL L.E. BIANCA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

GHERHES V. ALEXANDRU - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

GHERMAN E ANDREEA OANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.3 avansat Respins

GHERMAN EF ANDRADA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

GHERMAN F. GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv Pascal 6.4 avansat Reusit

GHERMAN I. IULIAN-MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

GHERMAN I. MELANIA-VIORICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GHERMAN L. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.05 avansat Reusit

GHERMAN M. DIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHERMAN N ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHERMAN P. PETRU BOGDAN ARITON

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1--A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

GHERMAN ST. LUCIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHERMAN V. CLAUDIU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.95 experimentat Respins

GHIB V DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 avansat Respins

GHIBAN M ANA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

GHIBU I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.35 avansat Reusit

GHIOGHIU I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

GHIOGHIU V MONICA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

GHIRAN C COSMIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 avansat Respins

GHISA D. ANDREI-FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

GHISA I. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 avansat Reusit

GHISE I IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHIZDAV F FLORINA ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

GIDOFALVI A ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 4.35 experimentat Respins

GILEA ID IOANA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GILEA TC TEODORA - EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.2 experimentat Reusit

GIMBUTA V ROBERTO VALY

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.25 incepator Respins

GIMBUTAN P. PETRICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

GINCU V DORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

GINTA A. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

GINTA N.O. SABIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

GINTA V. VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

GIREDEA A FELICIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 incepator Respins

GIREDEA A. DORIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GIRJOB D. RAZVAN-MADALIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

GITA G VALENTIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

GITA T VASILE IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.9 avansat Respins

GIURCA T RAZVAN TRAIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GIURGIU C PAULA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 9 experimentat Respins

GIURGIU D. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GIURGIU E.W. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GIURGIU G AURELIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

GIURGIU G FELICIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

GIURGIU G LUCIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

GIURGIU G. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

GIURGIU I ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

GIURGIU I CARMEN ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

GIURGIU I GIANINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

GIURGIU L LIVIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GIURGIU N IOANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.7 experimentat Respins

GIURGIU P GIANINA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Respins

GIURGIU P GIORGIANA-PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 7 nivel mediu Respins

GIURGIU V ANDREI STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GLIDAN A IOAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.7 Geografie 9 experimentat Respins

GLIGOR A CRISTINA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 5.05 experimentat Reusit

GLIGOR A GEANINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

GLIGOR A GHEORGINA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GLIGOR A PAULA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GLIGOR AI PAUL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

GLIGOR D FLORIN - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GLIGOR D IOAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

GLIGOR E ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

GLIGOR I ANDREEA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.05 experimentat Reusit

GLIGOR I ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GLIGOR I IONELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.35 avansat Reusit

GLIGOR I. DIANA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GLIGOR I.D CRISTIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

GLIGOR N MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

GLIGOR N SERGIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GLIGOR V RAUL GRIGORAS

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GLIGOR V. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GLODEANU N. DANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

GLOGOVETAN A. ALEXANDRU - NICOLAE

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 4.35 avansat Respins

GLOGOVETAN G. BOGDAN - SORIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GLOGOVETAN-ANGHEL C. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

GOANGA D ADRIANA RAMONA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

GOANGA I MARIUS VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.6 experimentat Respins

GOG I IONEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

GOGA D. ANDREEA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

GOGA F. ADRIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

GOIA A ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GOIA A MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

GOIA G LUCIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

GOIA I ALEXANDRA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GOIA I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

GOIA I.P PETRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 3.6 avansat Respins

GOIA T LIVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

GOJEIU C.M.D SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

GOLGUT I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 2 Respins

GOMBAR A. SABIN-SZABOLCS

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GOMBOS S CRINA SIMINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

GORGA V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

GORGA V VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

GOTA C.M. CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GOTA I GHEORGHE VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

GRADINAR T TIBERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GRADINARU S IOANA-TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 8.1 experimentat Respins

GRAMA N.M. NICOLAE - CALIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

GREAB V.E. VIORELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GRECULEAC I. IONEL ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

GREL P.A. ANDREI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

GRIGORE F IOAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Respins

GRIGORE I ANCA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

GRIGORE I. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

GRIGORE S ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.1 avansat Reusit

GROSAN A.P. PETRICA - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

GROSU N ADRIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

GROSU N NICOLAE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GROSU N NICOLAE-DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROSU P MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

GROZA C.D. GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.1 avansat Reusit

GROZA E IOAN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GROZA ET OANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.1 Fizica 7 experimentat Reusit

GROZA I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

GROZA I. IOANA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

GROZA M.C. MARIUS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GROZA N CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GROZA N DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GROZA N. DANIEL - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

GROZA V. ANA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROZA V. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GROZAV A. MADALINA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

GROZAV A.I COSMIN-ALEXANDRU

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.5 experimentat Respins

GROZAV C. CRISTIAN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GROZAV C. ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 experimentat Reusit

GROZAV I CLAUDIU-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 3.15 experimentat Respins

GROZAV M.M. LUIZA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GROZAV N DAVID

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

GROZAV V ANDREI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

GROZAV-BORCA N NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 5.1 avansat Respins

GROZAVESCU A. MARIANA - FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GROZAVESCU D. FLAVIUS-DORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 7.7 experimentat Reusit

GRUIA V. AURELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GRUIAN A. ANTOANELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

GRUIAN O FLAVIA IOANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GRUITA D. MARIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.5 avansat Reusit

GRUITA I CIPRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

GRUITA I DORIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GRUITA I IOAN - TRAIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

GUDEA I.D. ADELINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

GUNDISCH D DIANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

GURAN G NICOLETA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.85 avansat Respins

GURAN V.D. PAUL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

GURGUI - JUGARIU I. IOANA - DORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

GURZAU D. MARIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.1 experimentat Reusit

GUT G IOAN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GUT GH CRISTINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GUTA A.D. VLAD ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GUTA I WALTER-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GUTIU T. TRAIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 6.9 avansat Respins

GYORGY A IULIANA ELISA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

HABIAN G ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Psihologie 6.55 avansat Reusit

HADA D. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

HADA M. LIGIA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

HADAREAN P. PETRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

HADARIG I VLAD - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

HAGEA C CONSTANTIN DAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

HAIC A ANDREEA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

HAIDUC P COSMIN - ALIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Respins

HAJA F NICOLAE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

HALALAI-CALIN C PAULA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HALALAIU N VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HALALISAN E FLORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 7.45 nivel mediu Respins

HALASTOAN G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

HALMAGYI I. IOAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

HAMPU P. IONUT-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

HAN D NICOLAE MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.9 incepator Respins

HAN R ISPAS

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

HANDREA C.I. IULIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

HANES D.C GEORGE ANDREEAS

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HANES G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

HANES I IOAN-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 9.2 experimentat Respins

HANES V VLADIMIR-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

HANG N ANAMARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

HANGAN N. DAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 incepator Respins

HANGAU A MARIA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

HANU O.I. ALEX

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.6 experimentat Reusit

HAPRIAN A.V. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

HAPRIAN CASAT PUTAN I RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

HAPRIAN I SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HARAGUS P NICOLAE PETRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

HARAGUS S NICULINA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

HARANGUS P CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.5 avansat Respins

HARASTASAN C.N. EMANUEL PETRU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.1 experimentat Respins

HARBEA A ANDREI-SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

HARBEA S IOAN-LIVIU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

HARCEAGA I AURA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

HARDA I ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 5.3 Geografie 5 avansat Respins

HARMANAS A. DORIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

HASA G. ADINA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 8.4 avansat Reusit

HASA G. ANCA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.15 avansat Reusit

HATAGAN V DANIEL - EUGEN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana 4.05 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

HATEGAN A. VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

HATEGAN D. OANA-DORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HATEGAN E. ELENA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

HATEGAN F ANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

HATEGAN I FLOAREA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HATEGAN I IOANA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HATEGAN I. IOAN TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

HATEGAN N GEORGIANA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

HATEGAN N LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

HATEGAN N. ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HATEGAN P. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

HATEGAN V. NICOLETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.55 avansat Reusit

HATEGAN-SCHNEIDER I SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

HEBIAN I GHEORGHE-SIMION

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.15 experimentat Respins

HEGYI M. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 7.8 experimentat Reusit

HELJU I DANIEL-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

HENDREA GH ROMANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

HENEGAR E EMILIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

HENEGAR I BENIAMIN-DANIEL

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.4 avansat Reusit

HENTEA T ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

HENTEA T. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

HERBAN A ILIE-HORATIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HERCHI C LIDIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

HERCHI O MADALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.7 experimentat Respins

HERDEA A VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

HERDEA I CRISTIAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

HERDES P GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

HERLEA D. CATALIN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

HERLEA D. PAUL - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

HERLEA G OANA MARIA GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

HERLEA S. CRISTINA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

HERLEA S. SORINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.1 avansat Respins

HERTEG I.E. SERGIU ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

HETEA N NICOLAE - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

HIRBEA I ALEXANDRU IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

HIRBEA I MARIUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

HIRCEAGA N. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

HIRCIAGA T LOREDANA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

HIRISCAU D DAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

HISU L. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

HOADREA V ANDREI VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

HOARJA GH ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

HOCA A. ALEXANDRA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HODREA M.V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

HOKA J EMILIA ARGENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

HOKA V VENERA - CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOLEANCA N RALUCA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 5.55 avansat Respins

HOLHOREA I IOANA ELENA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

HOMANA I IOAN MARIUS

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HOMOROZAN P VIOREL-PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.75 avansat Respins

HONDOLA L. INGRID

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

HONDOLA P. ANCA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

HOPIRTEAN GH MARIUS DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.3 experimentat Respins

HORGA P DAN PETRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

HORHAT N. MIHAELA-VIORICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HORILA G. ANDREEA - BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HORILAC G GRATIANA OANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.25 experimentat Reusit

HORJA C LARISA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

HORJA CV ALEX

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Informatica T2 Pascal 7.5 avansat Respins

HORSIA L LIVIU-ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 5.4 experimentat Respins

HORVATH I ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

HOTOIU G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

HOZA C.A. ANDREI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

HRASTASAN S. MARCELA-ANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat incepator Neprezentat

HRISTEA F CAMELIA FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

HRITAC M SIMONA-ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 5.55 avansat Respins

HUDREA I IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

HUDREA I IOAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

HUDREA I IOANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

HULEA GHE GEORGIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.4 avansat Reusit

HULEA V IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

HULEA V. IOAN - BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 10 experimentat Reusit

HURBEAN I. MADALINA ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

HURUBEAN G FLAVIU SORIN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

HUTA V. LOREDANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

IACOB I TEODORA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

IACOB M. SILVIA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IAKAB E. DANIELA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.3 avansat Respins

IAKOB C ANDREEA-LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

IANCU C SAMUEL

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 8.7 avansat Respins

IANCU D DANIEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 4 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

IANCU E ALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

IANCU G ANA MARIA GHEORGHITA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

IANCU N IULIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

IANCU S IULIA-SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

IANOS I IOAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.55 avansat Reusit

IAROI L ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.55 incepator Respins

ICLANZAN A ANDREEA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel II 3.9 experimentat Respins

IENCIU I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

IGNA S. IULIAN TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

IGNAT A ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 5.05 Geografie 5 avansat Respins

IGNAT G NICOLAE MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

IGNAT N. OVIDIU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

IGNAT T TEODOR VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

IGNAT V GABRIEL-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

IHUT I. VASILE IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

IHUT P MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

ILAS M CARMEN SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ILEA E PAUL EMIL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8 experimentat Reusit

ILEA G TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.8 avansat Reusit

ILEA I.C. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 5.65 experimentat Reusit

ILEA V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6.25 experimentat Reusit

ILEA VD DIANA - ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.05 avansat Reusit

ILEA VN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 3.95 incepator Respins

ILICI M RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ILIE I ANGELA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.75 incepator Respins

ILIE V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ILIES D NICOLAE DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 avansat Respins

ILLES L KINGA ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

ILYES D. DORINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

IMBRE C FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 Respins

IMBRE M IRINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

INCZE Z SANDOR

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana avansat 4.15 Limba germana moderna B1--B2-A2-A1 Istorie 6.3 Filosofie 5.85 avansat Respins

INDREIU I. DIANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

INUREAN G.M. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

INUREAN G.M. OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

IOANA V ANDREI SEBASTIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

IOANEI T. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

IOANICIU I DANIEL-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IOIA N NICU DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IOICA I CIPRIAN-IULIAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.05 avansat Reusit

ION C. COSMIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

IONAS V. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IONCO I BARNA BOTOND

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

IONELE I ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

IONELE N.G LOREDANA PAMELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 6.5 experimentat Reusit

IONITA G. GHEORGHE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 Pascal 6.55 experimentat Reusit

IONUTIU E ADRIAN IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.45 experimentat Reusit

IOO F FRANCISC ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 3 nivel mediu Respins

IOO S IULIANA TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

IORGA-VASILCAN I. VLAD

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.7 experimentat Reusit

IOSA N ADELINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.4 avansat Respins

IOSA N. IOAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOSIF I.V IOAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

IRIMIA D DANIELA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

IRIMIE A. ADRIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

IRIMIE F GABRIEL FLORENTIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

IRIMIE I IOAN ACHIM

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.9 avansat Respins

IRIMIE I ION-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

IRIMIE M ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

IRIMIE M SERGIU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

IRIMIE P BIANCA PETRONELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

IRIMIE T MARIANA EUDOCHIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

IRINI M.T ALINA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

ISAILA D. CRISTIAN-DOREL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

ISPAS E. ALEXANDRU-IOSIF

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.4 experimentat Reusit

ISPAS I BOGDAN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 7.55 experimentat Reusit

ISPAS I BOGDAN-ILIE

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 3.95 Geografie 8.8 experimentat Respins

ISPAS I IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

ISPAS I IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.45 experimentat Reusit

ISPAS I SORIN - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 7.45 experimentat Reusit

ISPAS I.A NICOLAE MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

ISPAS N ROXANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ISPAS N. DARIUS LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.65 avansat Respins

ISPAS O. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 10 experimentat Reusit

ISPAS T.I. TEOFIL-CORNELIUS

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.37 experimentat Reusit

ISTRATE A. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Reusit

ISTRATE CASAT ISPAS V DANIELA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 Neprezentat Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat incepator Neprezentat

ISTRATE G DOREL-ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ISTRATE G IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

ISTRATE V VISALON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

ITT TL TEODOR LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.4 experimentat Respins

IUGA C. CRISTEA-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IUGA C.M. CODRUTA-MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 5 nivel mediu Reusit

IUGA E IONUT - MARIUS

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Neprezentat

IUGA G. IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

IUGA G. MARICUTA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IUGA I. CLAUDIA-EMANUELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

IUGA I. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IUGA V IOAN - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

IUONICIU V MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

IUONUT F. ROXANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

IUONUT I CALIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IUORAS T.V. DORIN - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

IUORAS V ADRIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

IVAN A.G. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8 experimentat Reusit

IVAN G CRINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

IVAN N CALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

IVAN N MARIUS-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

IVAN T.D. GABRIELA DANUTA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

IVASCU G ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 avansat Respins

JAC V.D. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

JAKAB Z ZOLTAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba germana moderna B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Filosofie 6.55 experimentat Respins

JANOSI ST ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.75 experimentat Respins

JAVLA G.F FLORIN IACOB

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

JEFLEA I VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

JEFLEA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

JEFLEA N NICOLETA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

JELER V.G. GEORGIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

JEOGEAN I ADELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

JIBOTEAN G.S RAUL GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

JIDVEAN V. ROXANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Istorie 8.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

JIDVEIAN I. DANIELA - MARIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.85 incepator Respins

JIDVIAN E.D. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6.75 experimentat Reusit

JINAR D ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

JINAR I IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.5 avansat Respins

JINAR I IOAN-DAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

JINAR I TATIANA-IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

JINAR I.G IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

JINAR S IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

JINARIU I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

JINARIU I. IONELA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

JINARIU M CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

JIT V. NICOLAE IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

JITCA D.S. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Sociologie 7.1 experimentat Reusit

JOLDES I IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

JOLDES N CIPRIAN - ANDREI

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 4.55 nivel mediu Respins

JOLDES N MARIA ANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

JOLDIS P.D. DORINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

JORJ I. NICOLAE-SABIN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

JOSAN I. ION - IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

JUCAN A. DORU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JUDE A NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

JUHOS M MIKLOS ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara nivel mediu 4.6 limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie Neprezentat Geografie 1.9 nivel mediu Neprezentat

JULA I. RODICA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

JULEAN A.N. ANCA - LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

JULESCU S.G GIORGIANA LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

JURCA D ROBERT-BOGDAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

JURCA E.O. RAZVAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 6 experimentat Reusit

JURCA G MIRELA GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 1.5 Respins

JURCA M AURA ELEONORA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

JURCA N VALENTINA - ADINA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Economie 2 incepator Respins

JURCA S. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

JURCA S. EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

JURCA V BIANCA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

JURCOANE HANCI D. IOANA - DINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

JURJ A CRISTINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

JURJ A. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.45 experimentat Respins

JURJ A. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

JURJ D GEORGETA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

JURJ G CASIAN-ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

JURJ G MALINA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 experimentat Reusit

JURJ GH. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JURJ I CRISTINA - MARIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Economie 1.6 incepator Respins

JURJ I. IOAN-DACIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

JURJ M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

JURJ R ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

JURJ R.V. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Istorie 9.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

KADAR A.T. ROBERT-TIBERIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

KADAR C. CSABA ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

KADAR I. TIBERIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

KANTOR F FRANCISC LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KARAIOS A. DARIUS ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

KARSAI M GYONGYI

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

KELL I.S. ROXANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.1 avansat Reusit

KEREKES D LOREDANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

KEREKES FISCHER L SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

KEREKES V ROZALIA GRANADA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.1 avansat Respins

KIRALY S MARIKA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.05 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

KIS G ZSOMBOR

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

KIS K LORAND CSABA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.2 experimentat Reusit

KIS S STEFANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

KIS S. ISTVAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

KISS A AKOS EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

KISS S ISTVAN ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.05 experimentat Reusit

KOBLE S ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

KOCSIS M MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

KOLLO I LASZLO

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.25 experimentat Respins

KOMIVES M. MIHAI-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

KONCZ M IMOLA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.8 Logica si argumentare 7.25 avansat Reusit

KONYA L SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 3.75 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

KORODI I IOSIF ALADAR

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

KORPOS A ZSOLT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.3 avansat Respins

KOVACS A ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.3 avansat Respins

KOVACS A ARCADIU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

KOVACS G OTTO

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Filosofie 6.75 avansat Respins

KOVACS G. GEORGE-PATRICK

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

KOVACS Z SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.5 experimentat Respins

KREDON A ATTILA RICHARD

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

KRIZBAI ZG IULIA - BERTA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

KUPAN F. CAMELIA-IULIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

LACATUS C DORINA - RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Filosofie 8.5 avansat Reusit

LACATUS-CISTEAN F FRANCISC

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

LADAR V MARIA-TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

LAMORAN I. ION

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Neprezentat

LANCRANJAN N NICOLETA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A1--A2-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

LASC N NICODIM-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

LASLAU I. MARIA-ANCA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

LASLO T SABIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LATAIANU M. DANIEL-DUMITRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

LATIU A.P. AXENTE-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Reusit

LAVU M. GABI - DORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

LAZAR A GEORGE IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

LAZAR C.S. LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

LAZAR D IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Geografie 6.55 nivel mediu Neprezentat

LAZAR D.V. ROXANA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

LAZAR E DAVID-TEODOR

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

LAZAR E.S. TOFANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

LAZAR G CONSTANTIN REMUS

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 4.25 Geografie 5 avansat Respins

LAZAR G MIHAI MARIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 avansat Respins

LAZAR I ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 4.5 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

LAZAR I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 incepator Respins

LAZAR I VOICU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAZAR N DUMITRU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 nivel mediu Respins

LAZAR N LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

LAZAR N VOICHITA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

LAZAR O PAUL-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LAZAR O.D. OVIDIU - ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LAZAR R MIRCEA LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

LAZAR SG ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 6.65 experimentat Reusit

LAZAR T LAURA - COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.1 experimentat Respins

LAZAR V AUREL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat experimentat Neprezentat

LAZAR V CRISTINA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LAZAR V IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

LAZAR V RAUL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

LAZEA I MARINELA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

LAZEA I MIHAI

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

LAZEA M ANTONELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

LAZEA T DANIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

LAZEA V FLAVIU VALENTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

LAZUR V VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

LEAH I DANIEL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

LEAH R ANAMARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.25 incepator Reusit

LEAH T MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

LEAHU C CRINELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

LEAHU I IOAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

LEBA T ADRIAN-CORADO

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

LEGIAN S. STEFAN LIVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Neprezentat

LEONTE P SERGIU MADALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.25 experimentat Reusit

LEPINDEA I. IOAN - CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

LESPEZEANU I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

LEVOI I CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

LICIU R SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.55 incepator Respins

LICIU S MARIA MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

LIMBASAN I. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

LIMBEAN S OVIDIU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LIPOVANU I MANUELA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

LITA C ANDREI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

LITA I. IONUT-BOGDAN-LUCIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 8.8 experimentat Reusit

LODEA V LAURENTIU VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 1.05 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

LODROMAN C ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

LODROMAN I LINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 5.85 experimentat Respins

LOGHIN D. RALUCA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

LOGHIN G. IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 6.5 avansat Reusit

LOGHIN L NAOMI MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

LOMANAR CASAT LUCAN-CIUCHENDEA I MARIA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

LOPADEAN N. NICOLAE CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

LOPAZAN I DORINELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 incepator Respins

LORINCZ E SZILARD LORAND

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

LUCA C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 Pascal 3.5 avansat Respins

LUCA C TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

LUCA N ALINA-CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 6 avansat Respins

LUCA N. FELICIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

LUCA S IRINA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

LUCA VM DIANA-MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

LUCACI E ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 6.75 limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

LUCACIU N ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

LUCACIU V.B. EMILIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.67 experimentat Reusit

LUCAN I IOAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

LUCAN P ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

LUCAN-ORASAN I NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

LUCAN-ORASAN V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 8.7 avansat Reusit

LUDUSAN A.V ANDREI - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

LUDWIG M STEPHAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LUHA V VASILE NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

LUMANAR P MARIA-ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

LUMINAR P IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

LUNCA N. NICOLETA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

LUNG N. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LUNGOCI D DANIEL DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

LUNGU E PAUL ROBERT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.7 avansat Reusit

LUNIC I. MIHAELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

LUP D. OANA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LUPASCU I.M DARIUS-ALEXANDRU

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.75 experimentat Reusit

LUPEA M RUBEN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

LUPEA M.P. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

LUPEA V. DORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUPEAN I IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

LUPEAN I.P ANDREI PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUPEAN N RALUCA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

LUPEAN V REBEKA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LUPO I. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.75 avansat Reusit

LUPSA GH VALERIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 4.8 nivel mediu Respins

LUPSAN A.M. LAURA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LUPSAN S ANDREEA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.9 incepator Respins

LUPSE C VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

LUPU N. DRAGOS - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

LUPUTAN L.I RAZVAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

LUPUTIU G. BOGDAN - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

MACAREIU G.M. GHEORGHE - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

MACARIE A. ILEANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MACARIE D CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

MACARIE I ADRIANA DIANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

MACARIE I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7 experimentat Respins

MACARIE I. SERGIU - ALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MACARIE V ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MACARIE V. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

MACAVEI L. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

MACAVEI M.L CIPRIAN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 incepator Respins

MACAVEI T DAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.6 experimentat Respins

MACAVEI V ION

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MACINIC E.I. MADALINA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MACOVEI C. CLAUDIA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

MAGDA A ANDREI DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 incepator Respins

MAIER A.M. ADELA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

MAIER D. NICOALE ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAIER E EMIL - FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MAIER I. ANGELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MAIER I. IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.25 incepator Respins

MAIER I.N. ADELA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

MAIER L. MIRCEA-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MAIER L.V. MARIAN - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

MAIER S. SIMION-DANIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

MAIER T TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.3 experimentat Respins

MAILAT N.M. NICOLETA-ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

MAILAT V MARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MALAI I. VOICHITA - ADELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MALAN H.C. DRAGOS VLAD

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

MALCOCI S BOGDAN ADI VASILE

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

MALUTAN D. SERGIU-BENIAMIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.9 experimentat Reusit

MAMALIGA I ELENA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 avansat Respins

MAN A DAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

MAN A.F. RALUCA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MAN A.S ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MAN A.S. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MAN C. GABRIEL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MAN D MARIUS - DORIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

MAN E.D. GABRIELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

MAN G MAXIM-ALEXANDRU

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 6 nivel mediu Respins

MAN I COSMINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MAN L.C ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Economie 5.7 nivel mediu Respins

MAN M. RAMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MAN N NICOLETA TATIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 9 avansat Reusit

MAN RG RAUL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.35 experimentat Respins

MANARAZAN M. ADRIAN - MIHAI

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

MANCIU G ANDREI-LUCIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

MANCIULEA A MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MAND E GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 6 nivel mediu Respins

MANDRU I.E. ANCA VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

MANEA C.M. IOANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.25 incepator Reusit

MANIU A.D. ALEXANDRA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8.2 experimentat Reusit

MANIU I. ANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

MANIU N ELENA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

MANIU S ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.05 experimentat Respins

MANIU Z ELENA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 6.65 incepator Respins

MANOLE C CARMEN SILVIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

MARA C ANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MARA I IOANA LIVIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

MARANDA C IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Fizica 6.15 avansat Respins

MARC C ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

MARC C FLORIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

MARC D DARIUS DOREL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MARC D LIGIA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARC D. RAMONA-FLORINA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.9 experimentat Reusit

MARC E EMIL VICENTIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.3 avansat Respins

MARC G SANDA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MARC G.D. CATALIN DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

MARC I IONUT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MARC I VALENTIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Geografie 5.9 experimentat Respins

MARC N ALIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARC S.N SIMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.5 Geografie 4.85 experimentat Respins

MARC V TEODOR ROBERT

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MARC V. VASILE NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.1 Fizica 2 nivel mediu Respins

MARCA I ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MARCU C ELENA DANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MARCU G RAVECA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARCU I NICOLAE FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MARCU I. ILIE-ILARION

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9 experimentat Reusit

MARCU I. IONELA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

MARCU O RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MARCU T. AMALIA-MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MARCU T. BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MARCULET N. TATIANA-FELICIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

MARCUS I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu Respins

MARCUS M. DRAGOS MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MARCUS V ANDREEA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.55 avansat Reusit

MARESI C. COSTINEL-NICOLAE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 8.7 experimentat Reusit

MARGEA V ANDRADA VALENTINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARGHITAN G OANA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

MARGHITAN N. CODRUT NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MARGINEAN A GEANINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MARGINEAN D.F CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

MARGINEAN G. ALIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 5 incepator Respins

MARGINEAN G. GHEORGHE-SZABOLCS

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

MARGINEAN G. RODICA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

MARGINEAN G.E CATALIN-EMIL

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5.2 avansat Respins

MARGINEAN I. IULIANA - MELINDA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MARGINEAN I. MARIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

MARGINEAN I.C. PAUL - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MARGINEAN L.A. LAVINIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.75 avansat Reusit

MARGINEAN M.T. TEODORA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 8.45 avansat Reusit

MARGINEAN N NICOLAE-SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

MARGINEAN N.M. DIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 8.95 avansat Reusit

MARGINEAN N.M. REMUS - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

MARGINEAN P MARINA PAULA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

MARGINEAN P. DORIN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat incepator Neprezentat

MARGINEAN R.S. IONELA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MARGINEAN S ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARGINEAN T CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Filosofie 7.65 avansat Reusit

MARGINEAN T GHEORGHE EMILIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MARGINEAN V. BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARGINEAN V.D. SIMONA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MARGINEAN V.R. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MARIAN C RAUL-IOAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.6 avansat Respins

MARIAN I. ANDREI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

MARIAN P LUCIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat nivel mediu Neprezentat

MARIAN S. SIMONA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

MARIAN T. HORATIU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

MARICA C. ANCA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARICA I. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

MARICA V ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6.9 avansat Reusit

MARIN C.M. MADALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

MARIN M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 1.4 Fizica 3.15 experimentat Neprezentat

MARIN M.S. LAVINIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

MARINAS NF ADRIANA - VICTORITA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Logica si argumentare 8.75 avansat Reusit

MARINCAS T RALUCA OANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.6 Economie 2.8 experimentat Respins

MARINCAS Z. VLAD

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

MARINCEAN C.A ELENA-ROXANA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Psihologie 3.4 avansat Respins

MARINESCU V. ELENA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

MARINESCU V. IOANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MARIS M RAZVAN ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

MARIS P NARCISA ANGELA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

MARIS R MIRELA ZIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Economie 1.85 incepator Respins

MARIS T ADINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat incepator Neprezentat

MARIT I ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MARTA T. FLORIN-GEORGE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MARTIN I.M. IOANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

MARUNEAC M. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

MARZA G. ADRIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MATE V. COSMIN DACIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

MATEESCU I. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

MATEI C DANA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

MATEI D. DRAGOSIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MATEI G.S. ALEXANDRA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MATEI I ANCUTA - SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MATEI I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.3 avansat Respins

MATEI I IOAN BOBY

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

MATEI I IOAN PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

MATEI I LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

MATEI R NICUSOR-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

MATEI V CIPRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MATEI V ILIE VIOREL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MATEI V.I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.35 incepator Respins

MATEIU I ANCA IOANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MATEIU I VALER

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

MATEIU N NICOLAE ILIE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MATEIU O IOAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

MATES C CRINELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

MATES D PETRU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MATES G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MATES G IOSIF

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

MATES I ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 experimentat Reusit

MATES I DANIEL SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Reusit

MATES I DUMITRU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

MATES I MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MATES N EUGENIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

MATES N GEORGETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MATES N GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MATES P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

MATES P IOAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

MATIES C DIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Psihologie 5.4 avansat Reusit

MATIES G. COSMIN - IOAN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

MATIS C CORNELIA CARMEN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Reusit

MAXA L MARIUS-LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MAXA S. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MAXIM I. ANTONIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MAZARE G GABRIEL - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MAZURU M IULIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6 experimentat Reusit

MECEA N NARCIS MADALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.65 Geografie 8 nivel mediu Respins

MEDREA A. CONSTANTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

MEDREA C. MIHAEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

MEDREA GH. IULIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MEDREA I. IONELA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

MEDREA N. FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

MEDRUT N IOAN ANDREI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.9 nivel mediu Respins

MEISAROS I.V. COSMIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

MERA AV VASILE IULIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

MERA F CRISTIAN ALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MERA G GEANINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

MERA I BOGDAN IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

MERA L ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

MERA M CALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MERCHESAN G.L. ROXANA-GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

MERCIOIU N ANDREAS-VLAD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

MERDAR I. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MEREU A DAN-IOAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MERTAN I DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MESAROS E EMIL - RADU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.65 avansat Respins

MESAROS M MARIA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 8.25 avansat Respins

MESAROS S.C. TUDOR

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

METES C COSMIN-ALIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

METES I. CATALIN-IONUT

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.8 avansat Respins

METTER A ANA-MARIA

    SCOALA SF. IOSIF ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Istorie 9.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MEZEI E IULIAN-EUGEN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Filosofie 5 nivel mediu Reusit

MEZEI S BOGDAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MEZEI ST.Z. ADY-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

MIC D IRINA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

MIC G ADRIAN PETRE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6 experimentat Respins

MIC V ANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 8.55 experimentat Respins

MIC V ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.5 experimentat Respins

MICHNEA V. VASILE - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

MICLAUS D.M. MALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MICLE T. IULIA - OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8 nivel mediu Respins

MICLEA A.D. STELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 Neprezentat Economie 5.05 nivel mediu Neprezentat

MICLEA E.A. EMILIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

MICLEA G ANCA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

MICLEA G GLIGOR CALIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

MICLEA I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

MICLEA N NICULINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

MICLEA S ANDREI PAVEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 4.6 Geografie 5 experimentat Respins

MICLEA S STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MICLEA TI TRAIAN DORIN ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MICU I. PAUL-ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MICU T STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 6 avansat Respins

MICU T TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MIF M ANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 6.95 experimentat Reusit

MIGA M.N. ANDREI-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MIH I IOANA MARIA OTILIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MIHACSA I IANOS

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIHAI C. ILIE-VALENTIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 9.9 experimentat Reusit

MIHAI E. IONUT-LUCHIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

MIHAI I TANIA-MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MIHAI N. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MIHAILA F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 incepator Respins

MIHAILA I IULIA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MIHAILA I. CIPRIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MIHAILA I. IOANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MIHAILA LUCA C PAUL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MIHAIU I MARIA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

MIHAIU I. ADRIANA - CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MIHAIU S.D. BOGDAN-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica Neprezentat avansat Neprezentat

MIHAIU V. MIHAELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

MIHALACHE R. RAMONA - CLAUDIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 avansat Reusit

MIHALIC A. ADRIANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

MIHALTAN D.M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHALTAN I ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

MIHALTAN S SORIN-SIMION

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

MIHALY G ERNO

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Filosofie 6.55 nivel mediu Reusit

MIHET I RADU DUMITRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 3 nivel mediu Respins

MIHETIU M MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MIHINDA I MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MIHIS LV ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.2 avansat Reusit

MIHOC G.P. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MIHON N ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MIHU E EMANUELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MIHU I ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

MIHU I ANDREA-IONELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MIHU I. ADRIANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

MIHU I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MIHU S.E. PAUL - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MIHU T TRAIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Respins

MIJA I. FLORIN - DANIEL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 4.05 avansat Respins

MIKLOS V.D. NICOLAE - DANIEL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MILEA V. PAUL CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MILKA I ANDREEA LUCIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.3 avansat Reusit

MILOS A. LAVINIU-ADRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

MINZAT O ALEXANDRA-OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

MIRCA G IONELA-AURORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

MIRCA S. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MIRCEA A MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Reusit

MIRCEA N MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

MIRCU D CORINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MIRION N VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MIRISAN O MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.1 experimentat Respins

MIRON V.G. VICTOR-ANDREI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.7 experimentat Reusit

MIRZA M.T. ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIRZA S.S. LARISA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.05 avansat Reusit

MIRZA V. DENISA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MITEA C VLAD MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

MITIU I. LOREDANA VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A1--A1-- Matematica T2 1.1 Fizica 1.85 incepator Respins

MITOC M. MARIN-SILVIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MITREA V. ELENA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 5.9 avansat Reusit

MITU S MONICA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MOALES C ELENA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MOCAN A DELIA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.8 incepator Respins

MOCAN E IUSTIN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.3 incepator Respins

MOCAN I DUMITRITA GABRIELA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MOCAN I IOAN ANDREI

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MOCAN I MIRELA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.4 incepator Respins

MOCAN I. IOAN - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

MOCAN M ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

MOCAN R ALEXANDRU - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MOCAN T MARIANA-LILIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.45 incepator Reusit

MOCAN V ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MOCAN V BENIAMIN

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat incepator Neprezentat

MOCEAN C CALIN SEVER

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MOCIAN I ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MOCIAN S STEFAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MOCODEAN D DIONISIA ELVIRA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

MOCOI S MIORITA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Economie 3.95 incepator Respins

MOCOIU T SERGIU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana 1.85 Limba franceza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

MODOL I OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 Respins

MODOL V LUCIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

MODOL V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 2.95 Limba engleza Matematica T2 6.25 Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

MODORAN G. CRISTIAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MOGA A. CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.55 experimentat Respins

MOGA C. IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MOGA D.N. ALEXANDRU-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MOGA DM NARCIS - OLIMPIU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MOGA F. FLORINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

MOGA F.G ANDREI DORIN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.2 experimentat Respins

MOGA I IOAN MARIUS

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 4.35 avansat Respins

MOGA I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8 avansat Reusit

MOGA I.S. ANDREEA - EMANUELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MOGA M ANNAMARIA AGOTA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 5.7 experimentat Respins

MOGA M.G.O. BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MOGA N ANDREI PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

MOGA N NICOLAE CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.4 avansat Respins

MOGA V.E. SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

MOGOS V.N. CAMELIA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOGUT O GABRIEL

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

MOICA I. ADRIANA - IULIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MOISA A ANDREI IOAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

MOISE M OCTAVIAN-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

MOISES C.V NICOLETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MOISES D. CRISTINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOISES V. ROXANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOLDOVAN A ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.75 experimentat Respins

MOLDOVAN A. ALIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

MOLDOVAN AS ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

MOLDOVAN C BOGDAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN C.I. PAULO

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN D MAXIM-GHEORGHE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D.O. IOANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 6.95 avansat Reusit

MOLDOVAN E MARIA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

MOLDOVAN G PAUL SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

MOLDOVAN G. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN I BENEAMIN CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.6 avansat Respins

MOLDOVAN I. DAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. DANUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. EMANUEL-IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

MOLDOVAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. LILIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 incepator Respins

MOLDOVAN I. NATAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 4.85 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

MOLDOVAN J JANETA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN M. DORIANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN M. MIRCEA - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

MOLDOVAN M.I. MARIUS-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 7.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN M.P. MARIA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

MOLDOVAN N NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN N. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

MOLDOVAN N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.35 incepator Respins

MOLDOVAN P.T ANDREI PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

MOLDOVAN R IUSTINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.9 avansat Respins

MOLDOVAN S. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

MOLDOVAN T. TRAIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

MOLDOVAN V VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN V. AUGUSTIN-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

MOLNAR A. KAROLY IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MOLNAR F TIBOR

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MOLNAR F ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

MOLNAR GH REKA HELEN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.85 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.95 Geografie 6.9 avansat Reusit

MOLNAR I ALEXANDRU - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.1 avansat Respins

MOLNAR I. BERTA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

MOLNAR I.M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

MOLNAR L MAGDA ERZSEBET

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MOLNAR M. RENILDA-IULIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MOLNAR M.G. ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

MOLNAR S LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Reusit

MOMEIU I CIPRIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.8 avansat Respins

MONDOC C. CATALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel II 5.95 avansat Reusit

MONDOC I ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

MONE I.V. DIANA-CORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MORAR A MARIA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MORAR D RAZVAN DOREL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MORAR E. VASILICA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Respins

MORAR I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MORAR I MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.9 experimentat Reusit

MORAR I MIRCEA DUMITRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MORAR M.N. ROBERT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MORAR N MARIA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

MORAR O.S. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 8.3 experimentat Reusit

MORAR V ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

MORAR V. CONSTANTIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 1.15 Fizica 2.05 incepator Respins

MORAR X CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MORARASU P ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Informatica T3 Pascal 5.75 experimentat Reusit

MORARIU E OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MORARIU I LAURENTIU RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.1 experimentat Respins

MORARIU L.R. GABRIEL - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

MORARIU N MARIA-DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.8 avansat Reusit

MORARIU N.M NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MORARU T MAGDA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

MORCAN I IOAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

MORCAN P DENISA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.7 avansat Respins

MORCAN T DIANA - MARIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza --B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat incepator Neprezentat

MOREA V ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MOROCOZAN V EMIL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.6 experimentat Respins

MOROSAN M LAVINIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 avansat Respins

MORTURA I ANAMARIA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MORTURA I. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MORUSCA I IOAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

MOSNEAG G. MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

MOSNEAG S. SILVIU-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Reusit

MOTORA V.C ANAMARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MOTORGA D.M. DUMITRU-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MUCEA MM GEORGETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.1 avansat Respins

MUCEA N.I. NICOLETA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

MUCEA T DORIN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.65 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MUCSI D KLARA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.05 avansat Reusit

MULLER M ELEAZAR

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

MUNTEA C LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 8.25 Geografie 7.75 experimentat Respins

MUNTEA I DORIN IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

MUNTEA I MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

MUNTEA I VALER

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MUNTEA I. IOAN-ANDRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

MUNTEA L ANCUTA SINZIIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 7.15 avansat Respins

MUNTEA R ADELA EVA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 avansat Respins

MUNTEAN A EMANUEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MUNTEAN A EMANUELA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--B1-- Matematica T2 1.2 Geografie 4.2 incepator Respins

MUNTEAN C BIANCA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 7.05 Geografie 8.45 avansat Reusit

MUNTEAN C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.7 incepator Respins

MUNTEAN C. CORNEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

MUNTEAN D FLAVIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.25 avansat Reusit

MUNTEAN D RARES NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MUNTEAN E ELISABETA-DOINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEAN F.C. RALUCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8 experimentat Reusit

MUNTEAN F.S DAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MUNTEAN G ELENA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.3 experimentat Respins

MUNTEAN G.P. GEORGE - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MUNTEAN I ANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

MUNTEAN I CLAUDIA SOFIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

MUNTEAN I FELICIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

MUNTEAN I RAUL-IOAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MUNTEAN I. CLAUDIU - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MUNTEAN I. DANIEL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

MUNTEAN I. IOAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

MUNTEAN I. VICTORIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MUNTEAN I.S. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MUNTEAN L.A. ANA MARIA RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

MUNTEAN N ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Respins

MUNTEAN N VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MUNTEAN N. MARIA-DELIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MUNTEAN N.I. NICOLAE-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MUNTEAN N.M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

MUNTEAN P PETRU - DANIEL

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

MUNTEAN P.G. RADU

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

MUNTEAN P.S ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MUNTEAN R. POMPILIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3 incepator Respins

MUNTEAN S. MIHAI-SORIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

MUNTEAN S. SORIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MUNTEAN T. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

MUNTEAN T. TEODORA-ROXANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Respins

MUNTEAN T.I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MUNTEAN V VASILE-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.35 avansat Respins

MUNTEAN V. ALEX

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7 avansat Reusit

MUNTEAN V. VASILE-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MUNTEAN VD VASILE - SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Logica si argumentare 8.45 avansat Reusit

MUNTEANU C CORNEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 Pascal 2.5 nivel mediu Respins

MUNTEANU G ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

MUNTIU M.A ROXANA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

MURA A.I. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2 nivel mediu Respins

MURAS I IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MURES I DANIELA ANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MURESAN A ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

MURESAN A.S.E. ADRIAN-IOAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MURESAN C DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MURESAN DI ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.95 experimentat Reusit

MURESAN G ALINA-CORNELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 5.35 experimentat Respins

MURESAN I RALUCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MURESAN I. SABIN IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

MURESAN I.I. RADU DORU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica Neprezentat avansat Neprezentat

MURESAN I.M. TUDOR

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

MURESAN I.P. BENIAMIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MURESAN L LAURA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.85 avansat Reusit

MURESAN M DENIS

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MURESAN M.M. ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MURESAN O.L. ADRIANA - IOANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Economie 2.4 nivel mediu Respins

MURESAN O.V. ANAMARIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MURESAN R. ELENA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

MURESAN S SILVANA ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

MURESAN V. MARCEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MURESAN V. VALENTINA - ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MUSCA N. NICOLAE - ANDREI

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.35 incepator Respins

MUSCALIUC R ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MUTU S ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.4 Geografie 9.75 experimentat Respins

NACREALA P. MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NAGHI F. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NAGHI I MIOARA - LUIZA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 5.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

NAGY A MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

NAGY C CAROL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NAGY D.D. LORAND

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

NAGY E. EDMUND - LUCIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NAGY E. ELEMER-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.05 avansat Reusit

NAGY M TIBERIU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 avansat Respins

NAGY S SANDOR-IOZSEF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.1 avansat Respins

NAGY ST ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

NANDRA I ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

NAOIAN C. PAUL - CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

NAPAU D.C ADRIAN DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NAPAU G DANIELA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

NARITA G ILIE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

NARITA I CATALIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

NARITA I LIVIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

NARITA M SERGIU CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Istorie 5.15 Geografie 5.85 avansat Respins

NARITA P GHEORGHE DORIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 experimentat Respins

NASCA L MARIA - RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

NASTASE A DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

NATOTEA V MARIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

NEAG C MADALIN DORIN

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat incepator Neprezentat

NEAG D.C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NEAG M ALINA MAGDALENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

NEAG P DAN PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

NEAGOE A FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 2 Respins

NEAGOE N. IULIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.2 experimentat Reusit

NEAGU G PAUL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

NEAGU I. IOAN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

NEAGU N FLORINA GHEORGHINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat avansat Neprezentat

NEAMTU D ANCA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.65 experimentat Respins

NEAMTU L.S. ALEXANDRU-SIMION

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.9 experimentat Reusit

NECHIMIS A STEFAN OVIDIU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NECSA I TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

NECSI I.I CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.65 experimentat Reusit

NECULA P PETRICA ROBERT

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NEDELA G NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

NEDELA I ANDREI-PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

NEDELA S STELIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7 experimentat Reusit

NEDELESCU D.S. CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

NEGHIU I IOANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEGREA _ ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Economie 2.1 incepator Respins

NEGREA D ROMANA IOANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

NEGREA I NICOLETA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Economie 2.55 nivel mediu Respins

NEGREA N COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

NEGREA R. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

NEGREA T CRISTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.6 avansat Respins

NEGREA T SORIN-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

NEGREA V COSMIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NEGREAN N. OVIDIU - DORIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

NEGREAN S. NADIA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NEGRIU T RALUCA CORINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

NEGRIU T RODICA MIRABELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

NEGRU A.A. ALEXANDRU-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

NEGRU A.A. BEBE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba germana moderna B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

NEGRU E DANIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

NEGRU NM IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.25 avansat Reusit

NEGRU P ANDREEA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

NEGRU R. NATALIA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

NEGRU R.S. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

NEGRU S.O. ALEXANDRU EMIL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

NEGRUSA C NICOLETA MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8 nivel mediu Respins

NEGRUT CTIN. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 9.2 experimentat Reusit

NEGURA I. ALEXANDRA- GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NELEGA P.G. PETRU ANDREI

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 avansat Reusit

NELEGA R ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

NEMES I DAN DORIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

NEMES V VALERIU - SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

NETOTEA T DANIEL VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

NEVODAR N. MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NICHITA M. MIRELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

NICOARA C.T. FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 9.9 experimentat Reusit

NICOARA D. IANCU-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NICOARA E ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

NICOARA I.M. ADRIAN - VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

NICOARA I.P. OCTAVIAN-RADU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

NICOARA N NICOLAE DUMITRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 avansat Respins

NICOARA S NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

NICOARA T. VLAD-TOADER

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

NICOARA V CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NICOARA V VASILE PETRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 experimentat Respins

NICOARA V. ADRIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

NICOARA V. PAUL-MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NICOLA H.N. CRISTINA - MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.55 experimentat Reusit

NICOLA N CAMELIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat avansat Neprezentat

NICOLA P ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 experimentat Respins

NICOLA V.I. ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

NICULA I CIPRIAN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

NICULA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NICULA M. AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

NICULA N ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NICULA P. GEORGE-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

NISTOR C PAUL-CALIN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

NISTOR G ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

NISTOR G LOREDANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

NISTOR G. TEODORA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NISTOR I ANTONIU EGON

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.9 experimentat Respins

NISTOR I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

NISTOR L. LIVIU - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

NISTOR M. MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

NISTOR O. IOANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.25 avansat Reusit

NISTOR P. RAUL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NISTOR S ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

NISTOR T ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NISTORESCU I. IOAN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

NOGYI B. EDMOND

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 experimentat Reusit

NOIAN I IULIAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 3.6 Geografie 5 experimentat Respins

NOVACEAN H STEFAN-HORIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

NOVACEAN I MIHAI IOAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

NOVACEAN I. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

NOVACEAN L. IOANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 9.65 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

NOVACEAN V.N. DANIEL-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat incepator Neprezentat

NUC G. MARIA - SIMONA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 incepator Respins

NUC O. OCTAVIAN-PETRU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

NUTA B CORINA ADELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1 Respins

OAIDA A ALEXANDRU ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.3 avansat Respins

OAIDA A IOAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

OAIDA D SORIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

OAIDA D.M MIRELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.5 experimentat Respins

OAIDA N MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

OANA C BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

OANA F.S. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

OANA I IOANA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

OANA VI IULIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.95 Logica si argumentare 7.65 avansat Reusit

OANCEA C IRINA-MARIA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

OANCEA I. ANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 incepator Respins

OARGA E ELENA-ROMANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

OARGA G ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.25 avansat Respins

OARGA G RADU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

OARGA I AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OARGA M.P. ANDRA-PETRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OARGA N. IRINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

OARGA T. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 7.4 experimentat Reusit

OBREJAN I CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

OCNEAN G. ALEXANDRU - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

OGNEAN I IOANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

OLAR A MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

OLAR A. DAVID

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

OLAR I. DUMITRU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

OLAR N NICOLETA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

OLAR V. VICTOR FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLAR V.I ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

OLARIU BURBAU T MARIA OANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

OLARIU I DAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

OLARIU I IOAN TEOFIL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.75 avansat Respins

OLARU GH. RADU - ALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

OLARU L ALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

OLARU M. LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

OLARU N. NICOLAE - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

OLARU T. BIANCA-MINODORA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

OLELEI I CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

OLTEAN I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

OLTEAN I DAVID-GAIUS

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

OLTEAN I IOANA - LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8 experimentat Reusit

OLTEAN I.L. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 avansat Reusit

OLTEAN L OLIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.1 avansat Respins

OLTEAN L.E ANDREEA LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

OLTEAN M ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

OLTEAN R CARMEN RODICA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza Neprezentat Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 Neprezentat

OLTEAN R. SIMONA RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

OLTEAN S MIHAI-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLTEAN V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

OLTEAN V IOANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

OLTEAN V. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

ONAC I. TEODOR-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ONAC I.H. HORIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

ONEA I VICTOR - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 experimentat Respins

ONEA N.M OVIDIU IOACHIM

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

ONEA V MARIA OANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

ONEA V VASILE UTU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ONET NG NICOLAE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ONETIU C ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ONETIU C MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ONETIU G GHEORGHINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.8 avansat Respins

ONETIU I IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.55 incepator Reusit

ONETIU R.C. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ONICA GH.C. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

ONICIU A DANIEL NICOLAE

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

ONICIU C IOANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

ONICIU R.N. IOANA FLORINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 Respins

ONIGA N IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ONIGA P PETRU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 6.95 avansat Reusit

ONIGA V OVIDIU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

ONIGA V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.3 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

ONIGA V.L. SEBASTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.3 experimentat Reusit

ONILA I.C. IOANA-SUZANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

ONISOR I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

ONISOR I. DAN- IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ONITA N ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ONITA O TUDOR-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

ONU T CRISTINA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ONUT N. FELICIAN-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

OPINCAR A. VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5 avansat Respins

OPINCARIU F.I. LAURENTIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

OPINCARIU I. PAULA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

OPINCARIU M. IRINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 9.65 Sociologie 7.9 experimentat Reusit

OPREA A OLIMPIU LELUT

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

OPREA G.D. DARIUS-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

OPREA I.V EULALIA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

OPREA M.M. ROBERT MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 experimentat Respins

OPREA S BOGDAN MIHAI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.1 experimentat Respins

OPREA T ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

OPREA V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.8 incepator Respins

OPREAN I. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.75 avansat Reusit

OPREAN I. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OPREAN P RUBEN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.15 avansat Reusit

OPREAN V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OPRICEAN A. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

OPRINCA I FLORIN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OPRINCA I NICOLAE - ANDREI

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

OPRIS D. LOREDANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.75 avansat Reusit

OPRISA I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

OPRISA MA ALIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 6.65 experimentat Respins

OPRISOR I ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

OPRITA A ADINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 7.95 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

OPRITA I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

OPRITA P. LAURA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

OPRITA V. IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

OPRUT GH MARIA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 3.7 avansat Respins

ORBU N ANDREI-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ORDEAN F. DELIA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

ORDEAN G. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ORDEAN I. GEORGIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ORDEAN N NICOLETA GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

ORDEAN P PAUL-PETRU

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 2.7 Geografie 3 incepator Respins

ORDEAN S.A. ADINA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 9.15 experimentat Reusit

ORGA I ION

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.05 avansat Respins

ORGA L. IOAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ORIAN I ADRIAN - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat Neprezentat Neprezentat

ORIAN V DORINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ORLEA E.V. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ORLEA MN ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

OROIAN I DIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.45 Economie 5 experimentat Reusit

OROIAN L.V. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ORSZAG ST TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

ORZ C DIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

OSVATH S KINGA KRISZTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

OTEL P NATALIA ANETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 2 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

OTEL T OVIDIU - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.05 experimentat Reusit

OTEL V MARIANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

OTEL V VALENTIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 incepator Respins

OTIA V ELISABETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

OTOIU A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

OTVOS N. MARIAN - DANIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 6.65 experimentat Reusit

PACA V. MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

PACALA CASAT TANDEA M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

PACLISAN I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PACLISAN I. IOAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

PACLISAN S. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.9 experimentat Reusit

PACURAR D PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

PACURAR I. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

PACURAR I. VALENTIN-IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

PACURAR P.T TEODORA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

PACURAR V. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PACURAR V. MARIUS VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

PADUREAN I. EMIL

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.15 incepator Respins

PADUREAN I. IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.15 incepator Respins

PADUREAN P CRISTINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 avansat Reusit

PADUREAN P PETRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 7.6 avansat Reusit

PADUREAN S LIVIUS IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 6.2 avansat Reusit

PADUREAN T TEODORA MARIANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.1 incepator Reusit

PADUREAN V COSMIN

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

PAIUSI G TUDOR - DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PAL A. OVIDIU-DINU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

PAL I LORAND

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.05 avansat Respins

PAL L ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

PALCO ST TEOFILA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

PALERMO M. MARIUS-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

PALKO I. REMENYKE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

PAMFIL C.M. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

PAMFILOIU C MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.8 experimentat Respins

PANAZAN I. VASILE-SEPTIMIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

PANAZAN V. LIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Respins

PANCRAT N IOANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 incepator Respins

PANCU E. LAVINIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

PANDEA I. BALINT

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

PANDEA N. LORANT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PANDOR T ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

PANDOR T CRISTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A2 Istorie 5.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

PANTA D MARIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.75 experimentat Reusit

PANTA D. VLAD-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

PANTA S LEONTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 1.45 avansat Respins

PANTEA C ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

PANTEA T NARCISA - MARIANA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A1---A2-A2 Matematica T2 1.75 Economie 1.9 incepator Respins

PANTIR M FELICIA MARIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 Respins

PARASCHIVU D DORU FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

PARASCHIVU I LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

PARAU G ALEXANDRU VALER

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 4.4 Geografie 5.15 avansat Respins

PARDUT C IOAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

PARDUT L. CATALIN DORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PARISCU T IULIA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PARTAC GHM CLAUDIU HORIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

PARV Z. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

PASCA - IGNA D MARIUS DAVID

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

PASCA A COSMIN - ANDREI

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Economie 1.8 incepator Respins

PASCA C NATALIA-ADELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

PASCA C. ROXANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 incepator Respins

PASCA D ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

PASCA F ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.95 avansat Reusit

PASCA G VASILE

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

PASCA I ANDREI-ROMAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Neprezentat

PASCA I CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

PASCA I CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PASCA I IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PASCA IGNA G DOREL PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.25 nivel mediu Respins

PASCA L ELENA LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2 Respins

PASCA M.S. IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

PASCA N ELENA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

PASCA P. MARIA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

PASCA R RODICA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PASCA S FELICIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

PASCA S. IRINA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PASCA V RODICA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

PASCAL V. CORNEL - PETRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PASCALAU G DANIELA - VERONICA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

PASCU A. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

PASCU E. VLAD - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

PASCU E.I IOAN BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PASCU I PAUL

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PASCU L ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

PASCU M.T. CRISTINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 avansat Respins

PASCU N IOANA - NICOLETA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.2 Geografie 2.85 incepator Respins

PASCU S.N RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie Neprezentat Geografie Neprezentat experimentat Eliminat din examen

PASCU V.A. SIMONA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

PASTIU G. RALUCA - GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PASTIU I. CRISTINA-ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

PASTIU I. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

PASTIU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

PASTIU N CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

PASTIU N NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

PASTIU S.C. SIMONA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Respins

PASTRAV X ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.2 incepator Respins

PATAKI E. HELGA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

PATAKI L KRISZTINA-ZITA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.6 experimentat Respins

PATAP L. LUCIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PATRINJAN M. MARIUS-RARES

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PATRUTIU I. DANIEL - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

PATRUTIU N RADU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 avansat Respins

PATRUTIU N. EUGENIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAUL H.I. STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

PAUL L. MARIUS VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

PAUL S. SEBASTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

PAVEL B. ION - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

PAVEL I.A. ELENA - DANIELA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.2 incepator Respins

PAVEL S. LIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.25 nivel mediu Reusit

PAVEL V CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

PAVEL V. CRISTIAN-VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 7.65 experimentat Reusit

PAVEN D LUCICA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

PAVEN G DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PAVEN IN MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 5.25 avansat Respins

PAVEN V CRISTIAN VIOREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

PAVLENCO S. SERGIU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

PENCIU A MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat experimentat Neprezentat

PENCIU I LUCIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

PERJA I ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.45 experimentat Reusit

PERJA M SERGIU VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

PERTA I IOANA ELENA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 7 avansat Reusit

PETACA A IOSIF ALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Istorie 7.75 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

PETACA I IOAN COSMIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

PETEAN E MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.9 experimentat Respins

PETELEU I DOREL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

PETER I. MARIANA-EDIT

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

PETRAS E ELENA - RODICA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PETRAS N EMANUELA LIDIA

    SCOALA SF. IOSIF ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 10 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PETRAS N NICOLAE-VICHENTIE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 5.15 experimentat Respins

PETRASCU C. CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

PETRASCU I DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

PETRASCU N PAUL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

PETRASCU O CLAUDIU RADU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PETRE N SIMONA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

PETREA I DANIEL

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

PETREA N GEORGIANA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

PETREA R EMILIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

PETREAN O.P. ADINA MARINELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PETRENCIC G. ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

PETRESCU A CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara nivel mediu 2.75 limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

PETRESCU E DORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

PETRESCU N. LUCIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

PETRESCU P. RAZVAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 avansat Respins

PETRIC D EMANUELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

PETRIC I IOANA - CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

PETRIC N. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2--B1-A1- Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PETRIC V. VASILE-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

PETRICA C. ADELINA-CORALIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.4 experimentat Reusit

PETRILA V. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat incepator Neprezentat

PETRU I ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

PETRU N LUCIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PETRU V. VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

PETRUS C CONSTANTIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Reusit

PETRUSAN H. CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

PETRUSE A AVRAM

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

PETRUSE C IOANA-ROMANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PETRUSE G FLORIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

PETRUSE V ANCUTA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Economie 6.3 experimentat Reusit

PETRUSE V NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Economie 3.45 avansat Respins

PETRUSEL I.D ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

PETRUSEL M ANDREI CATALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 3 nivel mediu Respins

PETRUSEL M RADU-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

PETRUSEL N MARIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

PETRUT M ANTONIO PAUL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

PETRUTA A.A. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

PETRUTA I LARISA ELENA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

PETRUTA I PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Neprezentat

PETRUTA V ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

PICLISAN I. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

PICLISAN P ANDREEA CORNELIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.7 Geografie 2.7 avansat Respins

PICLSAN N COSMIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 8.45 experimentat Reusit

PICOS M.O. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

PIENAR A CLAUDIU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

PIENAR M ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

PILAT I. ANDRADA-CORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel II 3.55 avansat Respins

PILT I. FELICIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

PINCA D. SERGIU-VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

PINCA I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.15 avansat Reusit

PINCA I. NICOLAE - DACIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

PINCA I. VALER

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 nivel mediu Respins

PINCA N. MARIA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

PINTEA A. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Respins

PINTEA L.F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PINTER I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2 avansat Respins

PINTER T GEORGIANA MONTANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

PINTILEI C. GABRIEL - MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 avansat Respins

PINTILIE A.P. IONEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.6 Fizica 2.05 incepator Neprezentat

PINTILIE L ADRIAN-DIONISIE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

PINTILIE V VASILE - VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

PIROI A.V ALEXANDRA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PIRV F ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 4.05 Limba franceza Matematica T2 5.35 Fizica 2.2 Neprezentat Neprezentat

PISTEA I.A ALIN-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 8.5 experimentat Respins

PITARCA I.N OANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PITEA I CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

PITEA V DORIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

PITEA V VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

PITEA V. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana Neprezentat 2.75 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Neprezentat

PITIC V. ALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

PITIGOIU H.I. PAULA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.95 avansat Respins

PITU G. SONIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.35 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PLES G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.35 avansat Reusit

PLESA D CARMEN ANCUTA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

PLESA D CIPRIAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Neprezentat

PLESA D MIHAI NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 avansat Respins

PLESA G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

PLESA I HOREA-ISPAS

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat avansat Neprezentat

PLESA I IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 3.5 avansat Respins

PLESA I IOAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PLESA I NICOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

PLESA I TIBERIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PLESA I VIORICA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

PLESA MN MARIANA DANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

PLESA O.T. IOANA-OLGA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.5 avansat Reusit

PLESA S.N. DIANA SORINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

PLESA T COSMINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

PLESA V LEONIDA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.4 Respins

PLESA V VALENTINA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

PLESA V. VETUTA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PLIC C NICOLAE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

PLIC I IOAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

PLIC I LIVIA ADINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.45 Respins

PLIC I. SIMON - MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PLIC O PAULA ANDREEA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

PLITEA G IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.55 avansat Reusit

PLOTUNA S MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PLUGAR G REMUS - IOAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

POANTA G. IOANA - MARIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

POCEAN I LORENA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

POCOL I. MIHAI - TRAIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

POCOL M DIANA ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POCOL V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.15 avansat Respins

PODAR N NICOLAE - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

PODAR V CALIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

PODEAN I. MARIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

POENAR D DORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

POENAR S ROXANA SORINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.55 avansat Respins

POGAN C DARIUS DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

POGAN I ADAM

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5 avansat Respins

POGAN P ESMERALDA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.3 avansat Reusit

POGIRISTEANU D RADU-DORIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 4 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

POGIRISTEANU V. CRISTINA- ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

POGOR F. ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

POJAR I. DANIELA ANICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

POJAR V VASILE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 7 avansat Respins

POLGAR S.J. HILDA-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.75 Geografie 8 avansat Reusit

POLHAC I MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 Respins

POLLAK F EUSEBIU - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 2.55 Limba franceza Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 incepator Respins

PONORAM P CRISTINA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

PONORAM P DANIELA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

POP A.I ALINA AGAPIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Psihologie 3.7 experimentat Respins

POP C.T. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

POP D. ADINA - DUMITRA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POP D. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

POP G.S. GEORGIANA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

POP I IOAN ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

POP I MARCELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

POP I.C. BIANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.15 experimentat Reusit

POP O MARIUS

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7 avansat Reusit

POP T LIVIU-TRAIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 7.9 avansat Respins

POP V RARES-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

POP V. IRINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

POP V. ROXANA-SOFICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

POPA A ADRIAN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.25 avansat Respins

POPA A CARMEN-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

POPA A DORICA VOICHITA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.75 nivel mediu Respins

POPA A TRAIAN MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

POPA A VIOLETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

POPA A. IOANA-MONICA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.85 Geografie 6.65 avansat Reusit

POPA A. VIORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

POPA C SORANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

POPA C. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

POPA CM MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

POPA D ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

POPA D IOAN-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

POPA D MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

POPA D. DORIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.4 experimentat Reusit

POPA G ADINA-PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

POPA G ALEXANDRA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

POPA G ANDREEA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

POPA G DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2---A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

POPA G GEORGETA IULIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

POPA G IOANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 3.15 Geografie 3.7 experimentat Respins

POPA G MADALIN - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

POPA G MIHAIL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

POPA G VASILE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

POPA G. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

POPA GH GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.65 avansat Reusit

POPA GH IOAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

POPA GH. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

POPA I ADRIANA ANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

POPA I ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.3 avansat Respins

POPA I CATALIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

POPA I DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A1-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 4 nivel mediu Respins

POPA I DIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

POPA I DIANA - EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 avansat Reusit

POPA I ELISABETA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

POPA I IOAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

POPA I IOAN PAUL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

POPA I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

POPA I OCTAVIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 3.95 Geografie 5 experimentat Respins

POPA I RAMONA-LAURETA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5 avansat Respins

POPA I ROXANA - IOANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.35 avansat Respins

POPA I STEFANA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

POPA I TOADER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Chimie anorganica T2 Nivel I Neprezentat nivel mediu Neprezentat

POPA I. CRISTIAN - VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

POPA I. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

POPA I. IOAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

POPA I. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

POPA I. IONELA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

POPA I.L. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

POPA IU ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

POPA L ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

POPA L.E. VIORICA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

POPA M ALEXANDRU IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.1 incepator Respins

POPA M MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.25 incepator Respins

POPA M MIHAILA MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.4 incepator Respins

POPA M MIRCEA STEFAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

POPA MG RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

POPA N HORIA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

POPA N PAUL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7 nivel mediu Respins

POPA N. FIRUTA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

POPA N. NICOLAE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

POPA OO MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPA P BOGDAN - PAUL

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Respins

POPA P CALEBIU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

POPA P CRISTINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Logica si argumentare 8.55 experimentat Reusit

POPA P PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

POPA P. AURELIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

POPA S.I. IONELA - GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

POPA T ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

POPA T IOAN DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

POPA V ANDRA VALENTINA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

POPA V ANDREEI - SERGIU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 avansat Respins

POPA V DANIEL VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Respins

POPA V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

POPA V MONICA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 7.4 Limba engleza Matematica T2 2 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

POPA V RAUL CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

POPA V SENTA-NATALIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.85 avansat Respins

POPA V. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

POPA V. SORIN - SAMOILA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

POPA V. VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POPEIU M SERGIU TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

POPESCU M. IOAN-PAUL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8.5 experimentat Reusit

POPESCU M. LEVI-DANIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 7 experimentat Reusit

POPESCU O.M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

POPITA A MARIANA - COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 8.55 experimentat Reusit

POPIUC M.G. MIRCEA-HOREA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

PORCA M RADU DORIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

POROH GH MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 6.65 avansat Respins

POROSANU E.C. ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

POSA C ANCA MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 9.1 avansat Reusit

POSA C. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

POSA N. MARIA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.7 incepator Reusit

POSTESCU G.A. GABRIEL-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

POSTOLACHE G ALINA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

POTINTEU C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 avansat Reusit

POTINTEU M FLORIN MARCEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

POTINTEU N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

POTINTEU N MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

POTINTEU S ADRIAN ROMAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

POTINTEU T. ALEXANDRA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PRATA D DIONISIE

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Economie 2.65 avansat Respins

PRATA E.I NICOLETA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

PRATA F ALEXANDRU MIHAI

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PRATA G ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

PRATA I CRISTIAN MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

PRATA I OLIVIA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.7 incepator Respins

PRATA I VIORICA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 experimentat Respins

PRATA R. REMUS

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

PRATA V VIORICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

PRECOP D. MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

PRECUB ES SORINA ROXANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

PRECUP MA ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PRECUPEANU G MONICA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

PREJA I ADINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 5.3 incepator Respins

PREJBAN E.D. SERGIU-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

PRESECAN I LAURA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

PRESECAN P ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Neprezentat

PRICA D.T. DUMITRU-TICA-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

PRICOP D DANUT-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.7 experimentat Respins

PRIPORAN G. IOAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PRISLOPAN I SERGIU TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PRODAN GH GHEORGHE LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

PRODAN I ZANFIRA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

PRODAN N. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PRODAN N. VIRGIL - IONEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PRODAN S. ALEXANDRU - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PRUNDAR V. ALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

PUF M.D. LIVIU DANUT

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.75 experimentat Respins

PUIA A MIRCEA - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PUIA E DORINA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

PUICAN LA MARIA-ROXANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

PUIE I CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 3.05 avansat Respins

PUIE T. CRISTIAN - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PURCARIU A ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.7 incepator Respins

PURCARIU A SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.1 avansat Respins

PURCARIU I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PURCEL A. AUREL-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

PURCEL C PETRU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

PURCEL E CLAUDIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 3.25 avansat Respins

PURCEL G DAN VALERIU

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Economie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

PURCEL N VASILE VALENTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat avansat Eliminat din examen

PURCELEAN D. VASILE-ANDREI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.7 experimentat Reusit

PURDA L CLAUDIA MARIA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

PURDA P MARIN RADU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

PURDEA A. MARIAN - AVRAM

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

PURDEA O BOGDAN OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Istorie 8.6 Geografie 6.85 avansat Reusit

PUSCA V. LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

PUSCAS A CLAUDIU - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.8 experimentat Respins

PUSCAS A. OANA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

PUSCAS O ANDRADA ALINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 5.05 experimentat Reusit

PUSCAS S. TUDOR-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Fizica 9 experimentat Reusit

PUTAN I IOAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PUTAN T ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

RABLOU G. VASILE-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RABULEA V. IOANA - PARASCHIVA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 9.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

RACHITA E.A ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

RACOTI V VASILE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 experimentat Respins

RACZ CS NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

RAD G ALEXANDRU - TEODOR

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.05 experimentat Respins

RAD IM CLAUDIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

RAD V ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.25 experimentat Reusit

RADAC G FLOARE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

RADAC N MARINEL IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

RADAC V. NICOLAE - VALI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

RADEAN M MIHAI-ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.1 avansat Respins

RADEANU D MARIA-ADNANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RADU C ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.25 experimentat Respins

RADU E ALEXANDRU-CLAUDIU-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

RADU E. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Filosofie 5.3 experimentat Reusit

RADU E. EMIL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

RADU I IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

RADU I IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

RADU I IRINA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.85 avansat Respins

RADU I NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.8 incepator Respins

RADU I STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

RADU I.C. IOANA - MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

RADU I.G. RADUCU-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

RADU L.C. CRISTIANA-HAMIRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

RADU O. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

RADU S.R. ELENA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RADU V BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

RADU V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

RADUCAN G GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

RADUCAN G. DELIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

RADUCAN G. LILIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

RADUCANU N.D NICOLAE-VLAD

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.2 avansat Respins

RAFAILA V VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 3.3 incepator Respins

RAHAIAN C. RADU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

RAHAIAN N. VIORICA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

RAHAU D. ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 5.75 Geografie 6.5 experimentat Reusit

RAHOVEAN I DENISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

RAHOVEAN N SANDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

RAICA C. SAVETA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.05 incepator Respins

RAILEAN S. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

RAILEAN S. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

RAITA C MARIA OLGUTA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

RAIU S MIHAI SIMION

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

RANCA B. ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

RANCA E. NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

RANCA E. NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

RASA D SILVIU-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

RASA P PETRU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

RASINARIU N COSMIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.95 nivel mediu Respins

RASTEIU I CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 3.55 avansat Respins

RASUNOI P RADU PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RAT I. IONUT MARIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

RAT V FELICIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 incepator Respins

RAT V VASILE-ALEXANDRU

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.15 avansat Respins

RATIU B.T ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

RATIU I ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

RATIU I. IOACHIM-IULIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

RATIU M CAMELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

RATIU M MARIUS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

RATIU T.I. RAUL TIBERIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

RAZAILA M. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

REGRUT N CRISTINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

RESIGA I MONICA NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Istorie Neprezentat Geografie Neprezentat Neprezentat Neprezentat

RESIGA P NICOLAE DANUT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.15 experimentat Reusit

RESIGA T TRAIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

RESIGA V CLAUDIA RODICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.4 nivel mediu Neprezentat

RESIGA V CORINA CARMEN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

RETI I LOREDANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.7 avansat Respins

RETI S. MARTIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

RIMBEA F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 incepator Respins

RINZAR I. RAZVAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

RISIGA G FINIAS DANUT

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

RISNITA E. EMANUELA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

RISNITA G. CALIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.65 avansat Respins

RISTEI L ALIN VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat Neprezentat Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat avansat Neprezentat

RISTEI V CARMEN MARIANA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

RISTEIU A. ALEXANDRA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Reusit

RISTEIU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

RISTEIU C CONSTANTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

RISTEIU C PAULA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

RISTEIU D DORIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

RISTEIU E CALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

RISTEIU E EMIL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

RISTEIU G VASILE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.1 avansat Respins

RISTEIU I CLAUDIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 2.8 avansat Respins

RISTEIU I LOREDANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

RISTEIU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

RISTEIU S RODICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

RIUREAN C.O. VICTOR-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 Pascal 8.25 experimentat Reusit

RIZA I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 avansat Respins

ROATA G. MIRCEA-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ROBA N VASILE

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

ROCAS A.D. STEFANIA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

RODEAN A TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

RODEAN E. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RODEAN N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.9 avansat Respins

RODEAN N. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

RODO M ROZALIA MARIANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

ROFF D.V. ANDREI VASILE

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 4 avansat Respins

ROMAN A GHEORGHE-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ROMAN G. VASILE-VALENTIN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ROMAN I. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.2 experimentat Reusit

ROMAN I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Respins

ROMANESCU C IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

ROMANITAN L. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.25 Fizica 7.5 experimentat Reusit

ROMOSAN C. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.05 incepator Respins

ROMOSAN C. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.1 incepator Respins

ROMOSAN G. NICOLETA - TINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

ROMOSIAN V. SANDA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

RONCEA C.D. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 avansat Reusit

ROSA F. MADALINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ROSCA D.I. DAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

ROSCA D.S ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.1 experimentat Reusit

ROSCA E EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.8 experimentat Respins

ROSCA I TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.85 experimentat Respins

ROSCA N MIHAELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

ROSCA V PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Neprezentat

ROSCA V. ANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 avansat Reusit

ROSIAN M ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

ROSIAN N RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ROSIU A.N. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

ROSIU G. DAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

ROSIU I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ROSU C ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ROSU I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 7.4 experimentat Reusit

ROSU I.F ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROSU P.E. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8 avansat Reusit

ROSU V LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9 experimentat Reusit

ROTAR GH.V. RAMONA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

ROTARU L. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ROZNOV R LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

RUHA I LARISA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 incepator Respins

RUS A GEORGETA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

RUS B CLAUDIU BENIAMIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 8 avansat Respins

RUS G MARIA LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

RUS G. GIORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 5.1 nivel mediu Respins

RUS I ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

RUS I. IOAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Neprezentat incepator Neprezentat

RUS I. LORAND

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

RUS I. PAUL - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

RUS I.E. EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.55 avansat Reusit

RUS L. LIVIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 5 avansat Respins

RUS M ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

RUS M RAFAEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

RUS N. LIDIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Respins

RUS N.C. ANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Psihologie 8.35 avansat Reusit

RUS N.S. RAUL RADU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

RUS P.A. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RUS R OLIMPIU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1--A1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

RUS V ALEXANDRA MIRIAM

    SCOALA SF. IOSIF ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba germana moderna Istorie 6.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RUS V VASILE DANIEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

RUS V. IULIANA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

RUS Z.C CORINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

RUSAN O OLIMPIA-ADRIANA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

RUSAN P RADU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

RUSCIOR I.D ADRIANA-MARCELA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 7.5 avansat Reusit

RUSU A.E PAULA-FLORINA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.45 avansat Reusit

RUSU I ANDREEA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

RUSU I CRISTINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

RUSU I. FLORIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

RUSU M LUCRETIA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

RUSU N ANDREEA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

RUSU T ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A1--B1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

RUSU V DANIEL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 8 avansat Reusit

RUSZ GH. VIOREL-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 6.4 incepator Reusit

RUTA I.P. GABRIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

SABADUS CASAT ROSCA V MARIA-ANTONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

SABADUS I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

SABAU C ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

SABAU E DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SABAU O ANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

SABAU V. VASILE BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.95 incepator Respins

SABAU V.M. MIRCEA-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

SABO C.A. BIANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

SABO G.D GABRIELA-ANDREEA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

SACACI I. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.25 avansat Respins

SAIN I. MARCELA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

SALAGEAN A. ANCA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat incepator Neprezentat

SALAORU D. BIANCA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SALAU C. OANA - CRISTINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

SALCA V MARIA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 incepator Respins

SALCAU N. NICOLAE-RADU

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

SAMARTINEAN E. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SAMARTINEAN V. VICTOR-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

SAMFIRA I IOANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

SAMOILA G GEORGETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

SAMPALEAN S. VASILE-IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

SAMSON C.G. ALEX- EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

SANDOR B BELA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Filosofie 7.45 avansat Respins

SANDRU I. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

SANDRU I. DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 7.2 experimentat Reusit

SANDRU I. IOAN - SOLOMON

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

SANDRU N. ROBERT-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

SANDU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

SANFIR D ADRIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.9 avansat Respins

SANFIR M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SANISLAV F.R. FLORINA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Respins

SANISLAV O. IULIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

SANISLAV V. ALEXANDRA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.95 avansat Reusit

SANTEIU L.D. ANDREEA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

SARAHOIU I MARIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

SARATEAN P. DANIEL-IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

SARATEAN P. MARIUS-VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

SARB A. DANIEL-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

SARLEA C. ALIN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

SARLEA F.I. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

SARLEA I. IOAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

SARLEA I. MARIUS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 8.85 experimentat Reusit

SARLEA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

SARLEA V. OVIDIU - SORIN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

SAS A ALEXANDRA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

SAS N ADINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

SAS O IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.45 experimentat Reusit

SASCAU P GABRIELA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

SASU N DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

SASU V ALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

SAULEAN V. AURORA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

SAV I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

SAV R. ELIZA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

SAVA CASAT PICLISAN I FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 incepator Respins

SAVA I DANIELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

SAVA N DUMITRU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

SAVA TO TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

SAVONEA A. IOAN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

SAVONEA T. TEODOR

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

SAVU EI IOANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SAVU I. DANUT

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Reusit

SAVU S. CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SAVUT N.M. ALEXANDRU MIREL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

SBUCIUMELEA I IOANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

SCHADI I.L LORENA LUISA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.45 Filosofie 9 experimentat Reusit

SCHEAU I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

SCHEAU I IOSIF-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

SCHIAU E. SONIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.7 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

SCHIAU I LUIZA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

SCHIAU T. CIPRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

SCHLEIER T. EDWIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.5 experimentat Reusit

SCOARTA G. SILVIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

SCOARTA I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

SCROB A IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

SCROB G GEORGETA NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

SCROB I ILIE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

SCROB I IOAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 avansat Respins

SCROB I IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 incepator Reusit

SCROB I. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.15 avansat Reusit

SCROB L LIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

SCROB S.GH. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.05 avansat Reusit

SCROB T ANGELA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

SCROBOTA G. EMILIA RALUCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

SCROBOTA G. GEORGINA ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

SCROBOTA I ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.35 avansat Reusit

SCROBOTA V ANDREEA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.25 experimentat Reusit

SCROBOTE P AMALIA-MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 7.4 Geografie 9.35 avansat Reusit

SCURCA E. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SCUTURICI I. SILVIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

SECARA D LILIANA OLIMPIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.5 avansat Respins

SECHELI N.M. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

SECHERES I RADU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

SECHERES S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

SEICA G. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

SEICEAN V. SERGIU-DAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

SEICIAN I. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

SELAGEA E. DRAGOS - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

SELAGEA I IOANA BLANKA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

SELAGEA I MIRELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Reusit

SELAGEA I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.8 avansat Respins

SELAGEA N NICOLAE ALIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

SELAGEA R CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

SELAGEA S MARIEANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-B2-A1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

SELEGEAN I. CLAUDIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

SELEGEAN IA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

SENILA N CRISTINA NICULINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

SENTEA D ROXANA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat nivel mediu Neprezentat

SERB I. ANDREI-MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B2 Istorie 5.45 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

SERBAN A ROXANA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

SERBAN D DANIEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

SERBAN F. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

SERBAN G ANDREEA PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

SERBAN G ANDREI CORNEL

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

SERBAN I. ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

SERBAN M ALEXANDRA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica Neprezentat nivel mediu Neprezentat

SERBAN V COSMIN - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

SERBAN V EMILIAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

SERBAN V IULIANA SIMONA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba franceza Matematica T2 1.1 Fizica 1.7 experimentat Respins

SERBAN V ROXANA RAMONA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

SERBANOIU M ANDREI MARIAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

SEVERIN A. REBECA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

SEVESTREAN I. MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

SFARU D. SONIA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

SFRINCEAN T. TEODOR VICTOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

SIBISAN L IULIA CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

SIBOTEAN M.S RAZVAN CALIN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SICOE C LARISA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

SICOE C LAVINIA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

SICOE D DARIUS DORIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.45 avansat Respins

SICOE E EDUARD CRAUNIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 2 avansat Respins

SICOE H CARMEN MONICA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 4.45 avansat Respins

SICOE I DANA SABINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

SICOE I FELICIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

SICOE M FLORIN MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

SICOE M MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

SICOE M.I. ALEXANDRA MARCELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

SICOE N LILIANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

SICOE N. LAURA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

SICOE R MIRCEA PAUL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

SICOE R TOADER MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

SICOE T ADRIANA ELENA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

SICOE T FELICIA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

SICOE V OANA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.75 avansat Reusit

SICOE V VICTOR GHEORGHE

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

SICOE-PLESA G IOAN-CLOSCA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1 nivel mediu Respins

SICOIE H HOREA RUBIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

SICREA S FELICIA OTILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

SILAGHI D. ANAMARIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.1 experimentat Reusit

SILEA A ANDREI BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

SILEA D ROXANA MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

SILEA I. PAULA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

SILEA S SIMION CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC TEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T1 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Neprezentat

SILEA S. PAUL - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

SILINCA V. SORINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

SILVASAN S SIMION

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

SIMA C. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

SIMA I ADELINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.65 avansat Respins

SIMA I ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 incepator Respins

SIMA I. MARIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

SIMA L ANDREI

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 avansat Respins

SIMANDI A. MARCEL AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Reusit

SIMEDREA N.I. MIHAELA ELENA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 8.05 Geografie 6 avansat Reusit

SIMEDRU S. RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

SIMILIE A ANDREI-RAZVAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

SIMILIE C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

SIMILIE S SILVANA MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.1 avansat Reusit

SIMINA D ANA OLGA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.8 incepator Respins

SIMINA D.F ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SIMINA L.G. LUCIA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

SIMION G ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

SIMOC S IOANA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 8.1 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

SIMON A IANOS

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 4.25 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

SIMON D.M. ALEXANDRA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 5.1 incepator Respins

SIMON I IOANA-MONICA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

SIMON M VASILICA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

SIMON P PAUL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

SIMON S STEFANIA LEONTINA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 avansat Respins

SIMON T ERWIN TIBOR

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

SIMU G. GHEORGHE-DARIUS

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SFANTUL VASILE CEL MARE BLAJ Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

SIMU I. LILIANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

SIMU I.C PAUL STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 6.85 experimentat Reusit

SIMUTIU V DANIEL SORIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Istorie 4.35 Geografie 5 avansat Respins

SINEA A.M ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SINEA II IOANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

SINTEAN I. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

SINTIMBREAN M MARINA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 9.6 incepator Respins

SIPOS I ZOLTAN - ALBERT

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

SIPOS I. ROBERT-CSABA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 experimentat Reusit

SIRB C. CORNELIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

SIRB F.D. RAZVAN ALEX

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

SIRB V ALINA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

SIRBU D DOREL-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

SIRBU G LACRAMIOARA GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.95 incepator Reusit

SIRBU I. LIDIA-AURICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

SIRBU V. AURORA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SITAR I VASILE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.1 experimentat Respins

SLEVAS I. RAUL-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

SMEU-MARE C. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1 experimentat Respins

SOAITA C FLORINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

SOARE I. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba engleza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat Neprezentat Neprezentat

SOCACIU A ROXANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

SOICA M.D. MIHAI ANDREI

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

SOIT T ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

SOLCAN S VLAD IULIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 avansat Respins

SOLEA A MARILIDIANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.1 experimentat Respins

SOLEA M RALUCA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

SOLOMON N CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

SOLOMON V SERGIU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SOMLEA V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

SOPLONTAI V VASILE CALIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

SOPLONTAI V. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A1--A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

SOPORAN I AUREL RADU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 7.75 incepator Respins

SOPORAN I IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

SOPORAN I. LIDIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SOROSTINEAN I. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

SOROSTINEAN I. MIHAELA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

SOSA V. DANIEL VICTOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

SOVERESAN M.C ANDREI GRATIAN

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

SPANIOL P.A. EDUARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

SPATACEAN I. IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

SPATACEAN S SEBASTIAN-SEVER

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

SPATAR I.F. OANA-MARIA-ISABELLA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SPATARU A. DOINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

SPORIS A. ELENA-DIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Reusit

STAIC M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.55 Geografie 5 avansat Reusit

STAN A DANIEL MARIN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.95 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 5.25 avansat Respins

STAN C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.85 experimentat Respins

STAN C VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

STAN C. ANDRADA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

STAN G ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 avansat Reusit

STAN I DARMIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STAN I IOAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

STAN M MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 5 avansat Respins

STAN M. MARCEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

STAN M.I. CATALIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

STAN N.C. GABRIELA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.95 experimentat Reusit

STAN V VASILE MARINEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

STANA P MADALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Filosofie 6.8 experimentat Reusit

STANC V. FLORINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

STANCIU D EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

STANCIU F. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

STANCIU G ADRIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

STANCIU I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

STANCIU I CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

STANCIU I IOAN

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 avansat Respins

STANCIU I IOANA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 8.9 avansat Reusit

STANCIU I SIMONA-VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STANCIU I VALENTIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.25 experimentat Reusit

STANCIU I.F. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STANCIU N CIPRIAN AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

STANCIU O OCTAVIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

STANCIU P. MALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

STANCIU S ELENA ANGELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

STANCIU S NICOLETA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

STANCIU T. TRAIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

STANCIU T.I. ANAMARIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANCU L OVIDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

STANCULET N ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

STANILA D ANDREI-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.75 avansat Reusit

STANILA I. STEFAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.35 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

STANUS I EMIL-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

STANUS I LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.4 experimentat Reusit

STANUS N. MIRON

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

STANUS V ANDREEA-PUIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

STAVAR G. GLIGOR-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

STEAU I. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STEAU I.G. IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

STEAU P. ADRIANA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

STEF GH. GEORGIANA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

STEF M CLAUDIU MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 4.05 experimentat Respins

STEF M LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

STEF M MIHAELA ROMANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

STEF V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STEFAN A.GH. IULIA ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

STEFAN CASAT JINAR I ELENA-FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

STEFAN D COSMIN DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5 avansat Respins

STEFAN D ELENA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

STEFAN D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

STEFAN G.R. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 Pascal 4.05 avansat Respins

STEFAN I GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

STEFAN I.M ADRIANA EVELINE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

STEFAN M.O. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

STEFAN N. NICUSOR-MADALIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 8.3 experimentat Reusit

STEFANUT L PETRICA VALER

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat Neprezentat Limba franceza A1--A2-- Matematica T2 Neprezentat Geografie Neprezentat incepator Neprezentat

STEFANUT M. ANDREI - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

STEOP R MARIA

    GRUP SCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

STERCA D. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.85 experimentat Reusit

STERIAN T. ROBERT-CATALIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

STINCEL G DAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 5.1 experimentat Reusit

STINEA N CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

STINGA M ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

STINGACIU I MARIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

STINGACIU N. MIRCEA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

STINGACIU N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

STINGACIU T. TEODOR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

STITZ S IOANA-RALUCA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.1 avansat Reusit

STITZ V.C. VASILE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

STOIA D. IULIAN-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

STOIA D.T. MIHAELA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STOIA G. ROXANA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

STOIA L ADELA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

STOIA L MIRCEA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

STOIA N ANA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

STOIA N. NICOLAE-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

STOIAN C.L. SIMONA - IOANA

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 3.7 experimentat Respins

STOIAN G GEORGE NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

STOIAN M. DELIA-ADRIANA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

STOICA A BOGDAN AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

STOICA A MARIUS - PAVEL

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 experimentat Respins

STOICA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.35 incepator Respins

STOICA I. CRISTIAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

STOICA I. GABRIELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6 nivel mediu Reusit

STOICA I. IOANA-FLORICA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Respins

STOICA M.C. VASILE - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.8 experimentat Respins

STOICA N. ALEXANDRA - NATALIA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

STOICA T FLORIN - TEOFIL

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

STOICA V. ELENA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.35 avansat Reusit

STOICA V. VASILE

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

STOINEA D ADRIAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STOINOIU O.A. ADRIANA-RUXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.3 incepator Respins

STRACHINARIU M ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 experimentat Respins

STRAJAN I. SEBASTIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

STRAT F.B. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 6.55 experimentat Reusit

STREULEA C FLORIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Istorie 7.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

STREULEA D MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

STROIA S.D. DORIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.55 Geografie 5.1 avansat Respins

STUPARIU I. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

STURZA A MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 incepator Respins

STURZA C. ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

STURZA D DAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1 avansat Respins

STURZA M.A. CALIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

STURZA P. MONICA-ELENA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

STURZA S IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8.8 Geografie 7.2 incepator Reusit

SUCAR I CAMELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

SUCIU A. IULIA-AURELIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

SUCIU A.A. COSMINA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 4.3 Sociologie 9.5 avansat Respins

SUCIU C. IONELA-CORNELIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 7.7 experimentat Reusit

SUCIU D DANIEL FELICIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

SUCIU I IOAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 Pascal 4.4 experimentat Respins

SUCIU I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2 nivel mediu Respins

SUCIU I. AMALIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

SUCIU M.V. ALEXANDRA - IOANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 5.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

SUCIU N. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

SUCIU N. DIANA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

SUCIU N. NATALIA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

SUCIU PI ADRIAN MARIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

SUCIU S. RADU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.5 avansat Respins

SUCIU V ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

SUCIU V. ROXANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Reusit

SUCIU V.F. VIORELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

SUFLETEL R.M. ANDA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

SUIBEA T. NARCIS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

SULAREA S MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

SULAREA V MIRCEA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

SUNZUIANA C.I. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SURD D CLAUDIA-DUMITRITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

SUSMAN M DORIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

SUTEU I IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

SUTEU I. DAN - IOAN

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

SUTEU V ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba germana moderna B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

SUTEU V IOANA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba germana moderna B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

SUTICAU A. VIORICA-ANA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

SZABO A GYONGYI

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

SZABO F HILDA ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.15 avansat Reusit

SZABO I LIDIA EMMA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

SZABO-ELEK F ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.8 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.85 avansat Respins

SZAKACS A ZSUZSA HELGA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 5.35 limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 3.8 incepator Respins

SZAKACS I ANDREI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

SZAKACS I EDINA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 4.7 avansat Respins

SZAKACS I JOZSEF

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 6.45 experimentat Respins

SZAKACS N NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

SZAKACS T TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.9 experimentat Reusit

SZAKATS D MARGARETA MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SZAKOLCZY M PIROSKA IMOLA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.15 avansat Respins

SZANTO E ERNO

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 5.55 limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 incepator Neprezentat

SZEKELY A BEATRIX

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

SZEKELY D AMALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

SZEKELY E HELGA KRISZTINA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

SZEKELY F NOEMI IULIA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 5.15 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

SZEKELY G ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY ALBA IULIA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Filosofie 8.15 avansat Respins

SZEKELY GY IULIA HAJNAL

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 4.15 limba si literatura romana nivel mediu 4.8 Limba engleza B2-A1-B2-- Istorie 5.35 Geografie 6.3 avansat Respins

SZEKELY L LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Organizator banqueting Limba si literatura maghiara avansat 3.7 limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

SZEKELY S OVIDIU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Neprezentat Fizica 6 avansat Neprezentat

SZEKELY ST ISTVAN SZABOLCS

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

SZEKELYI I. RAZVAN SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.75 nivel mediu Respins

SZEKERES G SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 4.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.35 avansat Respins

SZELL I IOANA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

SZENTGYORGYI T TIBERIU

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

SZENTPETERY L MIHAI - AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.1 avansat Respins

SZIGYARTO F.C. FERENCZ - JOZEF

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

SZILAGY MM RALUCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

SZILAGYI D ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

SZILAGYI T DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8 avansat Reusit

SZILVASY Z RENATA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 3.9 avansat Respins

SZOBO F. IMOLA-ROZSIKA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

SZOCS B ATTILA BELA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat Neprezentat limba si literatura romana nivel mediu Neprezentat Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Neprezentat

SZOCS F MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 8.3 avansat Reusit

SZOKACS A ROBERT-ANDREI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.7 avansat Reusit

SZOKE A. ANDREI- ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

SZOLGA S HUNOR

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.85 avansat Reusit

SZOLLOSI I GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.85 experimentat Respins

SZOLLOSI-COLESA G.M. ALEXANDRA-SIMONA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.65 experimentat Respins

TABACARU C ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

TABAN I. ANDREI - GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

TABAN I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

TAKACS S TUNDE EVELIN

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

TAKACS V LEVENTE LORAND

    COLEGIUL NATIONAL BETHLEN GABOR AIUD Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.3 avansat Respins

TAKACS Z. EDGAR-ZOLTAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 9.7 experimentat Reusit

TALAS C.F. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9 experimentat Reusit

TALNARIU I.D. IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

TALPAS E SAMUEL EMIL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

TAMAN I.G ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

TAMAS I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 experimentat Respins

TAMAS R ANDREI-DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.3 avansat Respins

TANASE G NICOLAE-ALIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

TANASE M IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TANASE M.G. IULIA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

TANASE O. CLAUDIA - IULIA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TANCIUC N DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.1 avansat Respins

TANISLAV F FLORINA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

TAPLIGA-IDITA L. MIREL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

TARALUNGA C ANDREEA-ELENA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Psihologie 5.25 avansat Respins

TARAN D ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 experimentat Respins

TARAPAN V BOGDAN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

TARC I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

TARCIUC C MIHAI

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana Neprezentat Neprezentat Limba franceza Neprezentat Matematica T2 Neprezentat Chimie organica T1 Nivel I Neprezentat Neprezentat Neprezentat

TARNU I. MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 incepator Respins

TARTA F.V. FLORIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 Neprezentat nivel mediu Neprezentat

TARTAREAN A.I. ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

TARTAREAN D.D IOANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

TAT N ANAMARIA

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Psihologie 3.2 avansat Respins

TAT NP ANDREI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

TATAR A ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

TATAR G EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 7 avansat Respins

TATAR GH GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

TATAR I.M. MIHAELA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

TATAR L.V. IULIA GRATIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

TATAR M. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

TATARU F.A. FLORIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

TATARU N. ARSENIE-DANIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.6 experimentat Reusit

TATU D ROBERT-CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

TATUCU I. LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.75 experimentat Reusit

TAUTU V NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

TEACOE I. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

TECSA C DIANA CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.8 incepator Respins

TECSA I MARIA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

TEIUSAN A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

TENTIS E. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.9 experimentat Reusit

TEOC T. MIHAI-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

TEOCA A. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.95 experimentat Reusit

TEODORESCU D. RARES

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat Reusit

TIBAICA C ADRIAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

TIBEA N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

TIBU CASAT MARGINEAN D LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

TIBULEAC V.A. IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

TICA I SERGIU DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 7.5 Respins

TIFF C CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

TILEA A.M. LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

TIMAR A. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

TIMAR G. SIMONA-DOINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

TIMAR M. MIHAI-TIBERIU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.4 experimentat Reusit

TIMOFTE S. BIANCA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 5 incepator Respins

TIMOFTEI I. IOANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

TINCA DS RALUCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AIUD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

TIPLEA A LIANA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5.5 incepator Respins

TIPTER L.N. DORIN NINEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

TIRAU I IOAN-ANDREI

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 9 experimentat Reusit

TIRAU T.C. CLAUDIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

TIRAU V IOANA SINZIANA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.45 avansat Respins

TIRC D DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

TIRC N ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

TIRLEA P ALEXANDRA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

TIRLEA T ALEXANDRU TEOFIL

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.95 Geografie 9.05 experimentat Reusit

TIRNAVEAN V. RALUCA-LAURA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 8.95 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

TIROI I SILVIU

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

TIRTAU D. BOGDAN - DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

TIRZIU G.V. MIHAELA ELENA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

TOADER B BENI LIVIU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 3 avansat Respins

TOADER C OVIDIU LEMUEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

TOADER D.M DANIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

TOADER E EMANUEL

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

TOADER E OVIDIU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

TOADER G ELENA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

TOADER G LILIANA GEORGETA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

TOADER G. ANDA - VLADINA

    COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TOADER I MONICA CRENGUTA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.25 avansat Reusit

TOADER I. LIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 10 experimentat Reusit

TOADER N. OCTAVIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

TOADER V IONESCU

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TOASCA V. CRISTINA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ Tehnician proiectant produse finite din lemn
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica Neprezentat nivel mediu Eliminat din examen

TOCA M PAULA-AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

TODEA C CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.15 experimentat Reusit

TODEA GH GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR DE COOPERATIE ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.8 avansat Respins

TODEA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

TODEA I IOANA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 avansat Respins

TODEA M DANIEL MIHAI

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

TODEA N ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

TODEA N IRINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

TODEA N.C. MARIA CALINA

    COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

TODEA S.I. DIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA-MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

TODEA V. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 7.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

TODESCU D NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A1 Istorie 9.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TODESCU I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 1.3 avansat Respins

TODICA G. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

TODOR F GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

TODOR I CALIN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 10 experimentat Reusit

TODOR I.S CIPRIAN-SORIN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.65 avansat Reusit

TODORAN G. VASILE-MIHAI

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

TODORAN I IOAN

    LICEUL SPORTIV ALBA IULIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.35 avansat Respins

TODORAN I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.85 experimentat Reusit

TODORAN V ALEXANDRU LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5 avansat Respins

TODORESCU A ALEXANDRA TEODORA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

TODORESCU S ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN CUGIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

TODORUT I ADRIAN IONEL

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.5 avansat Respins

TODOSIU S. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

TOFAN A DANIEL-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.8 experimentat Respins

TOLOMEIU P VERONICA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

TOLOMEIU T.E. ALINA EMANUELA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

TOMA A CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

TOMA C. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TOMA C. COSMINA - ZOITA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX MITROPOLIT SIMION STEFAN ALBA IULIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.35 experimentat Reusit

TOMA C. COSTEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.4 experimentat Reusit

TOMA E IOAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 avansat Respins

TOMA G EDUARD DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

TOMA G SERGIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

TOMA I ANDREI CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 5.1 avansat Reusit

TOMA I DIANA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

TOMA I MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

TOMA I. IULIU-MARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

TOMA M ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

TOMA N MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

TOMA N.S. FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

TOMA O ANA FLOAREA

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

TOMA O. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 Neprezentat Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Neprezentat

TOMA S. MARIA- DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

TOMA V.A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

TOMESCU A. MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

TOMESCU S ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 1.6 avansat Respins

TOMESCU V. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN ALBA IULIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

TOMUS A LIDIA DORINA

    GRUP SCOLAR DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

TOMUS D. MARIUS-MARCEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 7.05 experimentat Reusit

TOMUS G.V. VIORICA VALERIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

TOMUS I. CONSTANTIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

TOMUS N CLAUDIA

    GRUP SCOLAR HOREA, CLOSCA SI CRISAN ABRUD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 experimentat Reusit

TOMUS N ELENA

    GRUP SCOLAR DE TURISM ARIESENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Economie 2.1 incepator Respins

TOMUS N.E PAUL NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CIMPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

TOMUS O ANA-AMELIA

    LICEUL TEORETIC TEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 6.9 experimentat Reusit

TOMUS P IOAN PETRU

    GRUP SCOLAR CORNELIU MEDREA ZLATNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

TOMUS R LIVIA MARIA

    GRUP SCOLAR FORESTIER CIMPENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 1.7 avansat Respins

TOMUS T ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.95 experimentat Reusit

TOMUS V IRINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

TOMUTA A RADU

    COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.8 experiment